تورهای نمایشگاهی

دستیابی به بازارهای گسترده در سراسر جهان مستلزم شناخت و به کارگیری استراتژی های بازرگانی و  نگاه مدبرانه به نیازها و علایق مشتریان گوناگون در صنایع مختلف می باشد.

موفقیت دردستیابی به این هدف ، نیازمند حضور موثر و پررنگ بخش خصوصی و همچنین بخش های خدماتی دولتی در بازارهای مختلف بین المللی می باشد. فاکتور بسیار مهم در معرفی و شناخت فناوری های روز دنیا، حضور در نمایشگاه، کارگاه های آموزشی و در کل رویدادهای تجاری – تخصصی می باشد.

این رویدادها، کانونی برای تبادل اطلاعات و دست یابی به نوظهورترین عرصه های علم و صنعت است.

حضور طراحان، تولیدکنندگان، سرمایه گذاران، متخصصین و فعالان صنایع مختلف از یک سو و بازدید بازرگانان و دست اندرکاران از سوی دیگر، نمایشگاه های تخصصی را به عرصه بی بدیل فعالیت های تجاری و ارائه آخرین فناوری های علمی و صنعتی مبدل کرده است.

بخش تورهای نمایشگاهی – تجاری گروه هرمس اپلای با انتخاب و دستچین کردن بهترین رویدادهای علمی – تخصصی در قالب نمایشگاه، کارگاه های آموزشی، کنگره های علمی و سازماندهی بازدیدهای تجاری صنایع گوناگون سعی در ارائه بهترین خدمات به شما مدیر و متخصص گرامی در قالب تورهای گروهی و انفرادی را دارد.

شما می توانید ضمن تماس با همکاران ما در بخش تورهای نمایشگاهی از رویدادهای مرتبط با صنف و حرفه خود مطلع شده و برای انجام اقدامات و مقدمات برنامه ریزی کرده و یا مشاوره بگیرید.

و یا اینکه مقصد مورد نظرتان را اگر درتقویم برنامه های گروه هرمس اپلای نیست اعلام فرمایید تا مطابق برنامه اعلامی شما و در چارچوب قوانین اخذ ویزا و … برای شما بصورت انفرادی سازماندهی و اجرا گردد.

فرصت های نمایشگاهی و تجارت

بازدید از معتبرترین نمایشگاه های جهان

اگر قصد دارید از آخرین دستاوردهای تکنولوژی و فناوری در حوزه تجارت  و صنعت مطلع شوید بازدید از نمایشگاه های تخصصی و حضور در سمینارها و کنفرانس ها فرصت بسیار مناسبی برای شماست گروه هِرمس اپلای با  کادری متشکل از وکلای تجاری، مترجمان در خدمت شماست . جهت اطلاع بیشتر فرم ارزیابی را بصورت کامل تکمیل نمایید تا مشاوران ما با شما تماس بگبرند.

خدمات مشاوره رایگان جهت فراهم کردن  فرصت های برابر برای همه هموطنان برنامه ریزی شده. 

کانال تویتر

تمایل دارید در تویتر همراه ما باشید. تویت های ما را دنبال کنید.

کانال اینستاگرام

در صورت تمایل به دنبال کردن ما در اینستاگرام روی دکمه، کلیک کنید. 

کانال تلگرام

با عضویت در کانال تلگرامی ما خیلی سریع از آخرین اخبار و فرصت ها اطلاع حاصل کنید.

مزایای تورهای نمایشگاهی

ارتباط مستقیم با تولیدکننده و مطرح کردن نیازهای خود

بی شک یکی از مهمترین مزیت های حضور در نمایشگاه های تخصصی ایجاد ارتباط مستقیم با تولید کنندگان مطرح و ارائه دهندگان تکنولوژی های روز می باشد که این مهم علاوه بر کم کردن هزینه های مربوط به تحقیق و شناسایی شرکت ها و تولیدات فرصتی ارزشمند جهت مشاوره و بازدید برای شما فراهم خواهد نمود.

کشف فرصت های سرمایه گذاری و همکاری متقابل

بازدید از نمایشگاه های جهانی کشف فرصت های سرمایه گذاری و همکاری متقابل با شرکت ها و موسسات شرکت کننده، فرصتی ممتاز و ویژه را برای کارآفرینان و سرمایه گذاران فراهم می نماید که از دید بسیاری از تجار و مدیران از جمله مزایای عمده تورهای نمایشگاهی می باشد.

تعامل و مشورت با صاحب‌نظران و متخصصان

یکی از ارزشمندترین و قابل توجه ترین فرصت های حضور در نمایشگاه های مطرح تامل و مشورت با صاحب نظران و متخصصان پیشرو در عرصه های مختلف تجارت، صنعت و بازرگانی می باشد که این مهم از نظر مدیران تیز هوش و کارآفرینان فرصتی مغتنم و ارزشمند جهت بالابردن سطح آگاهی و کسب مشاوره در پیشبرد اهداف خود می باشد.

امکان مقایسه بین انواع محصولات و خدمات

بدون شک زمانبر بودن تحقیق در خصوص محصولات تولیدی شرکت ها و بهرمندی از خدمات ارائه شده و مقایسه آنها یکی از دغدغه های مدیران و مشاوران شرکت ها در عرصه تامین تجهیزات لازم برای شرکت ها و کارخانجات می باشد. حضور دز نمایشگاه های جهانی فرصتی گرانبها برای بازدید و مقایسه انواع تولیدات و خدمات ارائه شده شرکت ها می باشد.

 گروه هرمس اپلای :

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به گروه مهاجرتی هرمس اپلایمی‌باشد. قوانین حاکم بر سایت، مبتنی بر قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران است و هرگونه کپی برداری از مطالب سایت ممنوع می باشد.

راههای ارتباط با ما :

ایمیل: 

info@hermesapply.com

تلفن تماس:

95118296(021)