استرالیا

اقامت استرالیا 2020

متقاضیان بین المللی زیادی از تک تک گوشه های دنیا برای گرفتن اقامت استرالیا 2020 اقدام می کنند. این متقاضیان ،کشور استرالیا را کشوری با جذابیت های فراوان برای اقامت می یابند.

درباره استرالیا

ویژگی های خاص کشور استرالیا همواره مشوق مهاجران از کشور های مختلف دنیا است که شرایط ثبات و اقتصاد آزاد این کشور از جمله ی این ویژگی هاست. انتخاب های شغلی جذاب ، ساختار سازمانی بسیار عالی، جامعه ی چند فرهنگی و همچنین مناظر بسیار زیبای این کشور نیروی محرکه ای قوی برای جذب متخصصین از تمامی دنیا است. کشور استرالیا سبک زندگی منحصر به فردی را خصوصا برای دانشجویان بین المللی فراهم می کند.

متقاضیانی که به قصد کار، تحصیل و زندگی و در نهایت اقامت استرالیا اقدام می کنند باید توجه داشته باشند که برای نوع خاصی از ویزا که ساده ترین راه را برای آنها ترسیم میکند اقدام کنند. به عنوان مثال متقاضیان دانشجو پس از اتمام دوسال تحصیل خود در این کشور می توانند برای ویزای کاری استرالیا اقدام کنند. دوره های پیش نیاز اقامت استرالیا برای دانشجویانی که موارد مورد نیاز را می گذرانند راهی منطقی را ترسیم می کند. در صورت اعلام نیاز یک کارفرما میتوانید برای اقامت استرالیا اقدام کنید.

نکات مورد توجه در کسب اقامت استرالیا

-از پیش نیاز های مورد نیاز خورد در این راه مطمئن شوید.
-هر کار توضیحات و شرح کار متفاوتی دارد که مدارک مورد نیاز بر اساس آن تغییر می کند.
-زمانبندی در انجام این کار مهم است و باید برای هر نوع ویزا زمانبندی خاصی در نظر گرفت.
-برای گرفتن تاییدیه ها و فهمیدن راه ها با مشاور خود مشورت کنید.

مشاغل پر طرفدار برای کسب اقامت استرالیا :

۱-مهندسی:

بسیاری از فارغ التحصیلان مهندسی اقامت استرالیا را کسب می کنند. در لیست مشاغل استرالیا، مهندسی به عنوان هسته ی مرکزی این مشاغل به شمار می رود. لیست مشاغل منتشر شده توسط دولت استرالیا همواره مشاغل زیادی را مرتبط با مهندسی شامل می شود. به همین دلیل مهندسان زیادی در صنعت بزرگ و قابل اعتماد استرالیا مشغول به کار شده و از اقامت استرالیا لذت می برند.

۲-تکنولوژی اطلاعات و ارتباط:

مشاغل مرتبط با تکنولوژی متقاضیان زیادی در استرالیا دارد و کشور استرالیا همواره تعداد زیادی از متخصصان فناوری اطلاعات را به کار در این مشاغل دعوت می کند.

۳-کورس های آشپزی و مهمانداری:

صنعت توریست در کشور استرالیا در حال گسترش است و همین مساله نیاز به مشاغل مرتبط با مدیریت توریسم و طبخ غذای بین المللی را با شتاب روزافزونی زیاد کرده است. کشور استرالیا در مرکز پیشرفت صنایع غذایی قرار دارد. به دلیل وجود فرهنگ چند ملیتی استرالیا تنوع غذایی در استرالیا بازه ی بزرگی را شامل می شود. میتوان در کشور استرالیا کورس های مرتبط با مدیریت مهمانداری و توریسم را گذراند و سپس برای حضور در این مشاغل چالشی و جذاب آماده شد.

۴-پرستاری:

مشاغل مرتبط با خدمات بهداشتی و درمانی در کشور استرالیا از ارزش بالایی برخوردار است. در واقع ساختار درونی استرالیا ایجاب می کند که این مشاغل در کشور استرالیا در بهترین سطح جهانی ارائه شود. کالج ها و دانشگاه های ارائه دهنده کورس های پرستاری در استرالیا ساختار و برنامه های عالی ای را ارائه می دهند. پرستاران ارزیابی شده همواره انتخاب های فراوانی را برای کار در استرالیا دارند.

۵-مشاغل تجاری:

مشاغل تجاری راه ساده ای را برای کسب اقامت استرالیا ایجاد می کند. سازمان شناخت تجارتی استرالیا یک بخش دولتی است که مشاغل مورد نیاز در بخش تجاری را برای کارکنان داخلی و بین المللی کشور استرالیا را ارائه می کند. معمولا در این نوع مشاغل علاوه بر مهارت های مورد نیاز باید مدارک تحصیلی مورد نیاز اعلام شده در بخش مربوط را داشته باشید.

۶-پزشکی:

بخش مراقبت های پزشکی در کشور استرالیا همواره به متخصصین نیاز دارد. اقدام برای تحصیل در رشته پزشکی و کار در این رشته راه سهل الوصولی را برای کسب اقامت استرالیا ارائه می دهد. متقاضیان متخصص در زمینه ی رادیولوژی، اورولوژی، فیزیوتراپی، اپتالمولوژی، جراح اعصاب و غیره از جمله رشته های مورد انتخاب این متقاضیان است.

۷-تحصیل و آموزش:

سیستم آموزشی استرالیا در سطح جهانی شهره است. برای رسیدن به این کیفیت ، کشور استرالیا سرمایه گذاری های زیادی را برای این بخش در نظر گرفته است. گذراندن دوره های آموزشی و کورس های مورد نیاز در این بخش نیز برای کسب اقامت استرالیا قابل اقدام است.
-حسابداری
-کار های اجتماعی
-حقوق
موارد اعلام شده در بالا نیز به ترتیب رتبه های ۸ تا ۱۰ را دارند. این موارد نسبت به موارد بالاتر شانس پایین تری را برای کسب اقامت ارائه می دهند ولی همچنان جزو مشاغل مورد نیاز اند که قوی تر از رشته ها و مشاغل دیگر عمل می کنند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *