اقامت در کانادا

شرایط اقامت در کانادا

کشور کانادا با 10 میلیون مترمربع وسعت در قاره آمریکای شمالی واقع شده است و عموما آب و هوای سردسیری دارد. نظام سیاسی این کشور پادشاهی مشروطه است و مردم از طریق اننتخابات پارلمان به نمایندگان مجلس رای می‌دهند و نخست وزیر را مشخص می‌کنند. شرایط اقامت در کانادا به واسطه موقعیت بسیارخوب این کشور از لحاظ اقتصادی و رفاهی، مورد توجه خیلی از مردم دنیاست. کانادا از معدود کشور‌هایی است که با مشکل کمبود آب مواجه نیست و ذخایر آب زیادی دارد و مردم هزینه‌ای بابت استفاده از آب نمی‌پردازند. این کشور به دلیل سطح رفاه بالای مردم، نظام دموکراسی و آرامش بالا بسیار مورد توجه است. در این مقاله هرمس اپلای راهکارهای مختلف گرفتن اقامت در کانادا را بررسی می‌کنیم.

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

راهکارهای مختلف گرفتن اقامت در کانادا

شرایط اقامت در کانادا با کارآفرینی و سرمایه‌گذاری

یکی از ایمن‌ترین روش‌ها برای گرفتن پاسپورت کانادایی و اقامت دائمی در کانادا، سرمایه‌گذاری در این کشور است. واقعیت این است که برای کسانی که وضع مالی مناسبی دارند و می‌خواهند برای ادامه زندگی به کانادا بروند، می‌توانند از این گزینه استفاده کنند و با راه‌ها دیگر اقدام به مهاجرت (مثل دانشجویی و تحصیلی) خود را به دردسر نی‌اندازند.

حداقل سرمایه مورد نیاز برای سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه‌گذاری در ایالات مختلف کانادا

شرایط اقامت در کانادا با سرمایه‌گذاری کاری در این کشور کاملا بستگی به ایالت موردنظر شما دارد. درواقع همه ایالت‌های کانادا قوانینی برای این موضوع دارند و پذیرای افراد مختلف به عنوان سرمایه‌گذار و کارآفرین هستند، اما در برخی قوانین جزئی و همچنین میزان سرمایه‌گذاری لازم باهم متفاوت‌اند. مثلا سرمایه‌گذاری در ایالت‌های کوچک‌تر مثل منیتوبا مبلغ پایینی (حدودا بین 150 تا 250 هزاردلار) لازم دارد و برعکس، برای سرمایه‌گذاری در ایالت‌های پیشرفته و بزرگتر مثل کلگری یا تورنتو نیاز به مبالغ بالاتری (گاهی تا 500 هزاردلار) دارید.

مراحل گرفتن اقامت دائم کانادا با سرمایه‌گذاری

درست است که سرمایه‌گذاری یکی از بهترین راه‌ها برای داشتن شرایط اقامت در کانادا است. اما توجه داشته باشید که دولت کانادا به‌سرعت و به‌محض واریز شدن مبلغ خواسته شده به حساب بانکی در کانادا، برای شما پاسپورت کانادایی صادر نمی‌کند و این کار کمی زمان‌بر است. واقعیت این است که دولت کانادا برای جلوگیری از دورزدن قانون، این فرآیند را به‌صورت مرحله‌ای انجام می‌دهد. یعنی شما وقتی مبلغ تعیین شده را برای راه‌اندازی کسب و کاری که قبلا تعهد دادید به حساب معینی واریز می‌کنید، دولت کانادا برای شما ویزای کاری محدود صادر می‌کند و به شما اجازه سفر به این کشور را می‌دهد. شما به کانادا می‌روید و در ایالت مربوطه کسب و کار موردنظر خود را راه‌اندازی می‌کنید. بعداز این دولت شرایط را بررسی می‌کند وبه شما مجوز اقامت دائم می‌دهد.

خرید کسب و کار در کانادا

اگر کاری که می‌خواهید در کانادا راه بی‌اندازید و ایده‌ای دارید، می‌توانید با صاحب یک کسب و کار وارد مذاکره شوید و اقدام به خریدن آن کسب و کار بکنید. استفاده از این روش برای کسب اقامت در کانادا مزیت‌هایی نسبت به روش سرمایه‌گذاری دارد، مثلا محدودیت قیمتی در این روش برداشته می‌شود و حتما نباید مبلغ هنگفتی برای سرمایه‌گذاری به کانادا ببرید. با استفاده از این روش شما می‌توانید خانواده خود را نیز به کانادا ببرید و برای آنها نیز ویزای شغلی دریافت کنید و همگی در کسب و کاری که دارید، مشغول به کار شوید. در ضمن پس از مدتی می‌توانید برای گرفتن اقامت دائم کانادا نیز اقدام کنید و شهروند رسمی کانادا محسوب شوید  زیرا شما شرایط اقامت در کانادا را دارا  می باشید.

در این ویدئو به بررسی اقامت کانادا از طریق خرید خانه می پردازیم:

اقامت کانادا با راه‌اندازی استارتاپ

اقامت کانادا با راه‌اندازی استارتاپ

احتمالا این مورد سریع‌ترین روش برای درست‌شدن شرایط اقامت در کانادا است. درواقع دولت کانادا براساس سیاست‌های توسعه‌ای خود قوانینی وضع کرده است که به واسطه آن از ایده‌های استارتاپی و نوین حمایت می‌کند. اگر شما ایده استارتاپی جدیدی دارید و می‌خواهید روی آن کار کنید، کانادا امکانات خوبی را برای شما فراهم کرده‌است.

موسسات مامور از طرف دولت

شما می‌توانید ایده خود را به صورت شفاف و کتبی به موسسات و سازمان‌هایی خاص (که دولت کانادا به آنها مجوز بررسی این ایده‌ها را داده است) ارسال کنید و با آنها مشغول مذاکره شوید و متقاعدشان کنید که ایده‌تان مناسب و قابل اجرا است. اگر بتوانید موافقت یکی از این موسسات را جلب کنید، کارتان به شدت جلو می‌افتد و مسیر اقامت کانادا را با سرعت خیلی بیشتری طی خواهید کرد. شما برای مذاکره و گرفتن مجوز کار استارتاپی در کانادا با سه دسته سازمان یا شرکت مواجه هستید.

موسسات سرمایه‌گذاری خطرپذیر (Venture Capital Fund)

این دسته از موسسات بهترین شرایط شغلی را برای شرایط اقامت در کانادا ایجاد می‌کنند و احتمال موفقیت شما را بسیار بالا می‌برند. درواقع این شرکت‌ها سرمایه بیشتری نسبت به سایرین دارند و می‌توانند حمایت‌های مالی بهتری از شما بکنند. کف سرمایه‌گذاری این شرکت‌ها در استارتاپ‌ها مختلف 200 هزاردلار است.

گروه‌های سرمایه‌گذاران فرشته (Angel Investor Group)

این دسته از شرکت‌ها سرمایه کمتری نسبت به گروه قبل دارند ولی بازهم می‌توانند حمایت مالی اولیه لازم را از شما داشته باشند و تا حدودی شرایط اقامت در کانادا را برای شما فراهم کنند. درضمن همان مبلغ نه‌چندان زیاد، تا حدود زیادی در اوایل کار به شما کمک می‌کند.

برنامه‌های رشد کسب و کار (Business Incubator Program)

این موسسات هیچ حمایت مالی از شما نمی‌کنند و فقط صلاحیت شما برای راه‌اندازی و مدیریت استارتاپ را بررسی می‌کنند و درصورت تائید، به دولت کانادا اعلام می‌کنند و شما مجوز ایجاد استارتاپ را در کشور کانادا می‌گیرید.

اقامت سریع با استارتاپ

مذاکره کردن با موسساتی که دولت کانادا مشخص کرده، اصلا آسان نیست اما درصورت کسب موافقت آنها به خوبی شرایط اقامت در کانادا را برای خودتان محیا کرده‌اید. واقعیت این است که از زمانی که ایده شما توسط یکی از این شرکت‌ها پذیرفته شود، شما نهایتا تا 4 ماه بعد ویزای کاری از طرف دولت دریافت می‌کنید و به کانادا سفر می‌کنید. همچنین می‌توانید همه افراد خانواده خود را نیز همراه خود به کانادا ببرید و همزمان که مشغول کار در استارتاپ هستید، از دولت کانادا درخواست اقامت دائم کنید و تا یک الی یک سال و نیم بعد اقامت دائم خود و خانواده‌تان را دریافت کنید. توجه داشته باشید که وقتی مجوز اقامت دائم در کانادا را دریافت می‌کنید، درصورت شکست در پروژه استارتاپ نیز اقامت شما کنسل نخواهد شد و شما شهروند کانادا محسوب می‌شوید.

سرمایه لازم برای ویزای استارتاپ

شما برای گرفتن ویزای استارتاپ باید مدارکی را برای دولت کانادا ارسال کنید که نشان دهد شما تمکن مالی لازم و شرایط اقامت در کانادا را دارید و درطول مدت اقامت در کانادا مشکل مالی برای تامین هزینه‌های شخصی خود پیدا نمی‌کنید. ارزش این سرمایه برای یک نفر حداقل 25 هزاردلار است که اگر بخواهد اعضای خانواده خود را نیز همراه خود ببرد، حدودا برای هر نفر 6 هزاردلار به این مبلغ اضافه می‌شود.

تامین سرمایه برای استارتاپ

اگر موسسه‌ای که اصالت استارتاپ شما را تائید کرده‌است حاضر به سرمایه‌گذاری برروی پروژه شما نباشد، شما باید خودتان سرمایه لازم را فراهم کنید. اگر خودتان پول کافی برای این کار ندارید، می‌توانید از اطرافیانتان یا افرادی که در داخل کشور مایل به سرمایه‌گذاری دراین پروژه هستند دعوت کنید که همراه شما به کانادا بی‌آیند وبا سرمایه‌گذاری و کار برروی استارتاپ، آنها نیز شرایط اقامت در کانادا را پیدا کنند.

درحقیقت شما برای پروژه استارتاپی خود می‌توانید تا 4 نفر را به عنوان شریک به کانادا معرفی کنید وبه این واسطه هرکدام از این افراد می‌توانند خانواده خود را به کانادا بی‌آورند و برای آنها نیز ویزای اقامت دائم و شرایط اقامت در کانادا را دریافت کنند. توجه داشته‌باشید که شراکت شما با این افراد باید ثبت و قانونی شود و حداقل به هرشریک 10 درصد سهام استارتاپ تعلق می‌گیرد.

مزایای ویزای استارتاپ

علاوه بر مواردی که در بالا گفتیم لازم است به چند مزیت مهم دیگر ویزای استارتاپ اشاره کنیم که در روش‌های دیگر محیا کردن شرایط اقامت در کانادا کمتر وجود دارد. شما برای گرفتن ویزای استارتاپ نیاز به مدرک تحصیلی خاصی ندارید و با یک دیپلم ساده نیز می‌توانید واجد شرایط دریافت ویزای استارتاپ باشید. همچنین برخلاف خیلی دیگر از انواع ویزا‌ها شما برای گرفتن ویزای استارتاپی نیاز به داشتن نمره زبان خیلی بالایی ندارید و کار شما با نمره 5 در آزمون آیلتس نیز راه می‌افتد.

خطرات ویزای استارتاپی

ویزای استارتاپی باهمه مزیت‌هایش دارای یک خطر بسیار بزرگ برای درست شدن شرایط اقامت در کانادا است. اگر ایده و پروژه‌ای که شما با زحمت فراوان آن را طراحی می‌کنید به دست افراد نامعتبری برسد می‌توانند آن را به نام خود کنند و بدون اجازه شما، مشغول کار برروی آن شوند. درواقع در فرآیندی که شما به دنبال موسسات مختلف در کانادا هستید که حاضر به تائید یا سرمایه‌گذاری برروی ایده استارتاپی شما باشند، باید مراقب باشید که سراغ مراکز و موسسات معتبر بروید که در این زمینه خوشنام باشند.

اگر شما بدون تحقیق راجع به شرکتی ایده خود را برای آنان شرکت ارسال کنید، احتمال اینکه پروژه‌تان سرقت شود و توسط تیم دیگری اجرا شود وجود دارد. پس حتما توجه داشته باشید موسسه‌ای که برای درخواست سرمایه‌گذاری و مذاکره انتخاب می‌کنید، زیرنظر دولت باشد.

اقامت در کانادا با ویزای کاری (Express Entry)

اقامت در کانادا با ویزای کاری

کشور کانادا به دلیل سیاست‌گذاری‌های چندساله‌اش به یکی از کشور‌های محوری در زمینه اشتغال تبدیل شده است. درواقع شرایط اقامت در کانادا برای افرادی که مهارت خاصی دارند و یا در یک زمینه تخصص دارند، بسیار مناسب است. دستمزد‌ها در کشور کانادا برای کارگران نیز سطح مناسبی دارد و آنها می‌توانند با درآمدشان از پس هزینه‌های زندگی خود برآیند.

کانادا برای تامین نیروی کار موردنیاز خود، سیستمی تحت عنوان express entry راه‌اندازی کرده است که به واسطه آن کارگران و متخصصان و تکنسین‌های موردنیاز خود را هرساله از سراسر دنیا جمع‌آوری می‌کند.

نحوه پذیرش در فرآیند ویزای کاری

این سیستم با معیار‌های خاصی که در زمینه‌های شغلی مختلف دارد، اطلاعات افراد متقاضی را بررسی می‌کند و به هرکدام از آنها امتیازی می‌دهد. درانتها افرادی که بیشترین امتیاز را در حوزه‌های کاری مختلف کسب می‌کنند برای آن موقعیت‌های شغلی انتخاب می‌شوند و دولت کانادا برای آنها ویزای کاری صادر می‌کند. افراد پذیرفته شده می‌توانند همسر و خانواده خودشان را نیز همراه خودشان به کانادا ببرند. البته این افراد باید تمکن مالی لازم برای پرداخت هزینه‌های خانواده شان را داشته باشند و این موضوع را به دولت کانادا ثابت کنند.

افرادی که صلاحیتشان برای پذیرفته شدن شرایط اقامت در کانادا مورد قبول قرارگرفته است، باید در این طرح  12 هزار دلار برای اثبات توانایی در تامین هزینه‌های همسر خود به حسابی در کانادا واریز کنند و برای هر عضو دیگر از خانواده نیز 3 هزاردلار دیگر به این مبلغ اضافه می‌شود.

اقامت در کانادا با ویزای تحصیلی

اقامت در کانادا با ویزای تحصیلی

تحصیل در کانادا در دو سطح مدرسه و دانشگاه امکان‌پذیر است. تحصیل در کانادا در هر سطح ویژگی‌ها و مزیت‌های خودش را دارد که باعث می‌شود افراد زیادی از سراسر دنیا برای تحصیل به این کشور بی‌آیند.

شرایط اقامت در کانادا در دوران مدرسه

افرادی که در داخل کشور زندگی می‌کنند و می‌خواهند فرزندانشان دوران تحصیل مدرسه خود را در مدارس کانادا بگذراند می‌توانند برای این کار اقدام کنند و برای فرزندانشان ویزای تحصیلی بگیرند و با پرداخت هزینه‌های لازم، آنها را به کانادا بفرستند. درحقیقت تحصیلات مدرسه‌ای در کانادا برای دانش‌آموزی که والدینش در کانادا اقامت دارند، رایگان است اما اگر والدین دانش‌آموز در کانادا اقامت نداشته باشند، فرزندشان برای تحصیل باید در مدارس بین‌المللی کانادا ثبت‌نام کنند و تحصیل در این مدارس رایگان نیست و والدین باید شهریه آن را به مدرسه بپردازند. توجه داشته باشید که دانش‌آموز پس از دوران تحصیل باید به کشور خودش بازگردد و خودش و خانواده‌اش نمی‌توانند تقاضای اقامت دائم در کانادا را داشته باشند.

اقامت کانادا در مقطع کارشناسی دانشگاه

شرایط اقامت در کانادا برای دانشجویان نسبتا راحت است و هرساله دانشجویان زیادی از همه‌جای دنیا برای تحصیل در دانشگاه به کشور کانادا می‌آیند که هدف خیلی‌هایشان گرفتن اقامت کانادا و زندگی در این کشور پس از دوران تحصیل است. شما به‌منظور اقدام برای تحصیل در مقطع لیسانس دانشگاه در کانادا باید مدارک تحصیلی (مدرک دیپلم، کارنامه و ریزنمرات دوران دبیرستان، توصیه نامه از استاد در صورت وجود)، مدارک هویتی (عکس شناسنامه، پاسپورت) و مدرک زبان موردقبول (آیلتس بالای 6) خود را به دانشگاه موردنظر خود بفرستید و درصورت تائید دانشگاه اقدام به درخواست ویزای تحصیلی برای مقطع لیسانس کنید.

دقت کنید که تحصیلات دانشگاهی در کانادا رایگان نیست و برای تحصیل در مقطع لیسانس باید چیزی حدود ماهانه 2200 دلار به دانشگاه شهریه بپردازید.

اقامت کانادا در مقطع کارشناسی‌ارشد دانشگاه

دوره کارشناسی‌ارشد در دانشگاه‌های کانادا به صورت 2 ساله برگزار می‌شود که شرایط اقامت در کانادا در این دوره تحصیلی این است که باید علاوه‌بر مدارک شناسایی و تحصیلی و زبان خود که در بخش لیسانس به جزئیات آنها اشاره کردیم، مدرک لیسانس خود را برای دانشگاه ارسال کنید و درصورت قبولی از دولت کانادا درخواست ویزای تحصیلی کنید. برای تحصیل در مقطع فوق‌لیسانس در کانادا باید چیزی حدود 2000 دلار ماهانه به دانشگاه شهریه بپردازید.

شرایط کار و اقامت پس از تحصیلات دانشگاه

دانشجویان مشغول به تحصیل در کانادا اجازه دارند که درحین تحصیل خود به صورت نیمه وقت (20 ساعت در هفته) کار کنند. همچنین دولت کانادا این امکان را به دانشجویانی که در مقطع لیسانس یا فوق‌لیسانس در دانشگاه‌های این کشور تحصیل کرده‌اند، می‌دهد که تا 3 سال به دنبال شغل مناسب بگردند و بعد از اینکه آنها مشغول به کار شدند می‌توانند تقاضای تغییر ویزای دانشجویی به ویزای کاری بکنند و بعد از حدود 1 یا 2 سال کارکردن در کانادا می‌توانند از دولت کانادا درخواست اقامت دائم بکنند و در مجموع شرایط اقامت در کانادا برای آنها فراهم است. این دانشجویان به علت وفق پیداکردن با شرایط کانادا و آشنایی با زبان، می‌توانند موقعیت‌های شغلی خوبی به دست آورند و درآمد خوبی نیز کسب کنند.

صدور ویزای اقامت همسر دانشجو

یکی از مشکلات و سختی‌های تحصیل در خارج از کشور برای دانشجویان ایرانی، دوری از خانوده و همسر و فرزندان است. دولت کانادا برای بهبود شرایط اقامت در کانادا از لحاظ فکری و روانی برای دانشجویان خارجی، قانونی در رابطه با صدور ویزای همراه دانشجو وضع کرده است که به واسطه آن دانشجو می‌تواند نزدیکترین افراد خویشاوند خود مثل همسر، فرزندان، پدر و مادر را همراه خود به کانادا ببرد تا در زمان تحصیل درکنار او باشند. توجه کنید که استفاده از این قانون مشروط به اثبات تمکن مالی فرد همراه است. یعنی فرد همراه (چه همسر وچه پدرومادر و…) باید ثابت کنند که وضع مالی مناسبی دارند و می‌توانند در این دوران مخارج خودشان را تامین کنند.

هزینه مورد نیاز برای کارشناسی و ارشد کانادا

شرایط اقامت در کانادا با ویزای ایالتی

احتمالا می‌دانید که کانادا از ایالت‌های مختلفی تشکیل شده است که هرکدام دارای اختیارات و مزیت‌ها و معایب خودشان هستند. این ایالت‌ها در برخی زمینه‌ها حتی قانونشان با قانون ایالت دیگر تفاوت دارد و کمی خودمختار هستند. یکی از راه‌ها برای احراز شرایط اقامت در کانادا ، گرفتن ویزا از طریق ایالات یا استان‌های مختلف است.

در واقع شما با درخواست از یک کارفرما و متقاعد کردن او برای کار دادن به شما، می‌توانید از ایالت یا استان مربوطه تقاضای ویزا کنید. درواقع مشاغل مختلف در ایالت‌های مختلف کانادا این امکان را دارند که نیرو‌های موردنیاز خود را از هرجا که مایل بودند جذب کنند و با کسب اجازه از دولت‌های محلی، آنها را به کانادا دعوت کنند. دولت محلی نیز درصورت موافقت، با دولت مرکزی کانادا هماهنگ می‌کند و برای شخص تقاضای ویزا می‌کند.

گرفتن پاسپورت کانادایی بعد از اقامت

گرفتن پاسپورت کانادایی بعد از اقامت

اگر هرکدام از روش‌های بالا را طی کردید و مجوز اقامت در کانادا را گرفتید می‌توانید تحت شرایطی اقدام به درخواست پاسپورت کانادایی و شهروند شدن در کانادا کنید. از شرایط اقامت در کانادا می‌توان به این اشاره کرد که برای گرفتن پاسپورت کانادایی شما باید 3 سال را تقریبا به صورت مداوم در کانادا زندگی کرده باشید و بین آن به کشور خودتان سفر نکرده باشید. مهاجرینی که بعد از دوران تحصیل خود در کانادا می‌مانند یا افرادی که با ویزا‌های مختلف کاری، استارتاپی، سرمایه‌گذاری و… وارد کانادا می‌شوند و در آنجا زندگی می‌کنند بعد از مدتی می‌توانند از دولت کانادا درخواست پاسپورت کانادایی کنند.

برای گرفتن پاسپورت کانادایی باید دارای ویژگی‌هایی باشید که در قانون کانادا وضع شده‌است. مثلا باید سطح زبان مناسبی داشته باشید و در آزمون‌های شهروندی که دولت کانادا برگزار می‌کند، پذیرفته شوید.

مزیت‌های داشتن پاسپورت کانادا

شما با داشتن پاسپورت کانادا، یک شهروند کانادایی محسوب می‌شوید و شرایط اقامت در کانادا را به طور کامل دارید و دولت در قبال زندگی و آیند شما مسئول است. کانادا در رده‌بندی بهترین کشور‌ها برای زندگی، در بالاترین رتبه‌هاست و شهروندان آن از مزیت‌های بسیاری برخورداراند. به طور مثال برای خرید خانه یا ماشین به‌راحتی می‌توانید از تسهیلات دولتی و وام‌های بانکی استفاده کنید.

شما با پاسپورت کانادایی می‌توانید از همه حقوق قانونی یک شهروند کانادا بهره‌مند می‌شوید و دولت کانادا در همه جای دنیا وظیفه حمایت از شما به عنوان شهروند کانادایی را به عهده دارد. این موضوع منافاتی با داشتن یک تابعیت دیگر ندارد، درواقع شما می‌توانید همزمان هم پاسپورت کانادایی و هم پاسپورت ایرانی داشته باشید و از مزایای هردو بهره‌مند شوید.

سخن پایانی

اگر قصد مهاجرت به کانادا و گرفتن اقامت این کشور را دارید، شرایط اقامت در کانادا را باید داشته باشید که راه‌های مختلفی برای آن وجود دارد که دراین مقاله به آنها اشاره کردیم. چون این موضوع احتمالا برای شما اهمیت بسیار بالایی دارد و آینده شما در گرو آن است، توصیه می‌کنیم که از افراد خبره و با تجربه در این زمینه استفاده کنید و با مشورت و راهنمایی آنها گام به گام مراحل اخذ اقامت در کانادا را طی کنید و آینده خوب و مطمئنی را برای خودتان رقم بزنید. موسسه هرمس اپلای یکی از این مراکز مجرب و متخصص است که شما را در راه رسیدن به اقامت کانادا حمایت خواهد کرد.

مقاله پیشنهادی : فریت بار چیست؟

سوالات خود را در بخش دیدگاه از ما بپرسید

نظر کلاینت های هرمس اپلای

رایگان ارزیابی شو!

2 پاسخ

    1. سلام وقت بخیر .
      در حال حاضر برای ویزای کاری کانادا اقدام نمیکنیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات پیشنهادی :

کشور عمان

کشور عمان

کشور عمان مطلبی است که در این مقاله با جزئیات به آن خواهیم پرداخت. عمان جزو کشورهای بیابانی است که اغلب افراد تصور می‌کنند مکان مناسبی برای زندگی و مهاجرت نیست. به همین خاطر در

شرایط سیتیزن شدن در آمریکا

شرایط سیتیزن شدن در آمریکا

شرایط سیتیزن شدن در آمریکا مطلبی است که در این مقاله با جزئیات به آن خواهیم پرداخت. یکی از سوالاتی که در فرآیند مهاجرت پرسیده می‌شود این است که شرایط سیتیزن شدن در آمریکا چیست؟

شرایط فرستادن دعوتنامه از آمریکا

شرایط فرستادن دعوتنامه از آمریکا

شرایط فرستادن دعوتنامه از آمریکا مطلبی است که در این مقاله با جزئیات به آن خواهیم پرداخت. کشور آمریکا را می‌توان به‌عنوان کشور رؤیاها نیز معرفی کرد. این کشور فوق‌العاده و بی‌نظیر همواره برترین مقصد