کانادا

برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد 2020

اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید و قصد سکونت در جزیره پرنس ادوارد را دارید برنامه مهاجرت استانی پرنس ادوارد یا PEI PNP می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. فرد متقاضی در صورت پذیرفته شدن اجازه اقامت در این استان به همراه خانواده را دارد.

برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد به دنبال چه افرادی است؟

برنامه  PEI PNP یکی از برنامه های مهاجرت استانی در کانادا می باشد که مربوط در جزیره پرنس ادوارد است و افراد متقاضی که ویژه گی های مورد نظر این استان را دارند امکان اخذ اقامت بلند مدت را می دهد.

این برنامه این اجازه را به این استان می دهد تا نیروی کاری خود از طریق اسکیل ورکر، استخر اکسپرس اینتری، فارق التحصیلانی که از موسسات محلی در مقاطع بالا فارق التحصیل شده اند و یا افرادی که قصد تاسیس بیزینس در این استان را دارند تامین کند.

مقاله پیشنهادی: معرفی استان پرنس ادوارد

برنامه اکسپرس اینتری جزیره پرنس ادوارد

همه افرادی که برای اکسپرس اینتری اقدام میک نند میتوانند همزمان برای برنامه استانی جزیره پرنس ادوارد اقدام کنند. متقاضیان با پرونده های موفق در این برنامه موفق به کسب 600 امتیاز بیشتر در سیستم امتیاز بندی می شوند و وارد مرحله بعدی در سیستم اکسپرس اینتری می شوند.

 اسکیل ورکرها یا نیروی کار خارج از کانادا

متقاضیانی که خارج از کانادا زندگی می کنند اگر پیشنهاد شغلی در این استان را داشته باشند میتوانند پرونده خود را به جریان بیندازند.

نیروی کار متخصص داخلی جزیره پرنس ادوارد

اسکیل ورکرهایی که در حال حاضر به صورت موقت مشغول به کار در این استان هستند و سنشان بین 21 تا 59 میباشد می توانند برای برنامه استانی پرنس ادوارد اقدام کنند. این افراد باید دارای حداقل 2 سال سابقه کار تمام وقت در رشته مورد نظر باشند و حداقل نمره زبان مورد نیاز (CLB 4) را کسب کنند.

فارق التحصیلان بین المللی

فارق اتحصیلانی که در یکی از دانشگاه های محلی این استان تحصیل کرده باشند و سن انها بین 21 تا 59 میباشد و حداقل نمره زبان مورد نیاز برای کار را دارند می توانند برای اقامت از طریق برنامه PEI PNP  اقدام کنند. این افراد باید مدارک برای اثبات توانایی مالی برای پرداخت هزینه مهاجرت خود و خانواده خود را ارائه دهند.

نیروی کار حیاتی

افرادی که در رشته هایی سابقه کاری دارند که در این استان تقاضای بالایی دارند و سنشان بین 18 تا 59 می باشد می توانند برای این برنامه اقدام کنند. این افراد باید حداقل 2 سال سابقه کاری و حداقل نمره زبان مورد نیاز (CLB 4) و حداقل مدرک تحصیلی دیپلم را داشته باشند.

مجوز تاسیس بیزینس

افرادی که قصد شروع بیزینس و یا سرمایه گذاری در این استان را دارند می توانند از طریق برنامه PEI PNP اقدام کنند.

این افراد باید شرایط زیر را داشته باشند:

  • حداقل سرمایه 600 هزار دلار کانادا
  • حداقل تحصیلات دیپلم
  • داشتن حداقل سن 21 و حداکثر 59 سال
  • دارای بیزینس قابل انتقال و یا سابقه در مالکیت یک تجارت
  • دارای حداقل دانش زبان مورد نیاز: CLB 4
  • تمایل به اقامت در جزیره پرنس ادوارد و شروع یک تجارت فعال
  • شرکت در مصاحبه با کارمندان شرکت مهاجرت این استان
  • رعایت کردن همه شرایط اداره مهاجرت

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *