برنامه مهاجرت استانی یوکان کانادا

یوکان کانادا

برنامه مهاجرت استانی یوکان کانادا یا YPN برای جذب نیروی کار انسانی متخصص و با تجربه به این استان طراحی شده است. طبق این برنامه متقاضیان واجد شرایط مجوز اقامت در این استان را دریافت می کنند که بعد از دریافت این مجوز می توانند برای دریافت اقامت دائم اقدام کنند.

استان یوکان جزو مناطق شمال غربی کانادا می باشد. اقتصاد این شهر بیشتر بر پایه صنایع معدن و توریسم استوار است. این استان برای افرادی که به مناظر طبیعی زیبا علاقه دارد بسیار مناسب است.

روش های جذب نیروی کار برنامه مهاجرت استانی یوکان کانادا:

برنامه اکسپرس اینتری یوکان
اسکیل ورکر
نیروی کار با تاثیر حیاتی
منتخبین کسب و کار

برنامه اکسپرس اینتری یوکان

برنامه اکسپرس اینتری یوکان با همکاری با سیستم فدرال اکسپرس اینتری به جذب نیروی کار مورد نظر خود سرعت بخشیده است. کارفرمایان در یوکان که نتوانستند فرد مورد نظر خود را از بین شهروندان کانادایی و یا افراد دارای اقامت دائم پیدا کند میتوانند برای پر کردن جای خالی در محیط کارشان، به لیست موجود در استخر برنامه اکسپرس اینتری دسترسی داشته باشند و از بین آنها فرد مورد نظر خود را انتخاب کنند.

اسکیل ورکر

برنامه اسکیل ورکر یا نیروی کار متخصص یوکان به کارفرمایان این امکان را می دهد تا بتوانند اسپانسر متقاضیان این برنامه شوند برای اقامت دائم آنها اقدام کنند. متقاضیان باید در مشاغل سطح 0، A یا B مشغول به کار باشند.

افرادی که می خواهند از طریق این برنامه اقدام کنند باید شرایط زیر را داشته باشند:

  • دارای اقامت دائم کانادا
  • سابقه و تخصص مورد نیاز را داشته باشد
  • مدرک زبان معتبر داشته باشد
  • حداقل استاندارد های مورد نیاز را داشته باشد
  • هزینه های این برنامه را پرداخت کند.

نیروی کار با تاثیر حیاتی

این برنامه به کارفرمایان این اجازه را میدهد تا نیروی کار مورد نظر خود را از خارج از کانادا انتخاب کنند و برای انها دعوت نامه صادر کنند. این افراد باید سابقه و تخصص مورد نیاز شغل مورد نظر را داشته باشند. کارفرما ها حتی می توانند اسپانسر این افراد هم بشوند برای اینکه روند پرونده سریعتر پیش برود.

منتخبین کسب و کار

این برنامه برای افرادی که سابقه کار کافی برای مالکیت یه بیزینس را دارند اجرا شده است. این برنامه افرادی را که قصد شروع کار و بیزینس در این استان را دارند و همچنین سابقه کافی برای این کار را نیز دارند، جذب می کند. این افراد باید قصد استقرار در این استان را داشته باشند. برای شروع یک بیزینس در ایستان باید حداقل مدرک زبان مورد نیاز این استان و همچنین مبلغ 500 هزار دلار کانادا سرمایه داشته باشد.

بنر

نظر کلاینت های هرمس اپلای

رایگان ارزیابی شو!
2 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مشیری فر

چقدر خوب شد که با مقالات خوب شما آشنا شدم. من فکر و ذهنیتم کلا برای مهاجرت و ادامه تحصیل در خارج از کشور منفی بود و این کار رو تقریبا غیر ممکن میدیم. ممنون که اینقدر خالصانه و دقیق این اطلاعات رو در اختیارمون میزارید.

ویرایشگر
کارشناس هرمس اپلای
پاسخ به  مشیری فر

سلام خواهش مبکنم . خوشحالیم که براتون مفید واقع بود

مقالات پیشنهادی :

تحصیل-دامپزشکی-در-ترکیه

تحصیل دامپزشکی در ترکیه

هر ساله متقاضیان زیادی برای تحصیل دامپزشکی در ترکیه درخواست می‌دهند. دانشگاه‌های ترکیه برای رشته دامپزشکی یک سیستم آموزشی بسیار