برخی از پرونده های مجموعه هرمس اپلای

انتخاب کن کجا دوست داری زندگی کنی
وظیفه ما تحقق رویای شماست

میتوان به رضایت مشتریان  در حوزه های  اخذ ویزای  کار و مهاجرت  و اقامت  به خصوص  پیگیری امور مربوطه  و پشتیبانی توسط  تیم حرفه ای  هرمس اپلای  اشاره کرد

مهاجرت کاری​

مجموعه هرمس اپلای با مجوز از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و با شماره ثبت 52009 متخصص در ارائه موقعیت های شغلی گوناگون در خارج از کشور و اخذ ویزای کار برای کارجویان عزیز میباشد.

مهاجرت سرمایه گذاری

یکی دیگر از خدمات هرمس اپلای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است این یک روش مهاجرتی بسیار محبوب برای بسیاری از افراد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است . زیرا پروسه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری بسیار راحت تر از روش های دیگر است و مدت زمان کمتری به طول ی انجامد.

اقامت ​

مجموعه هرمس اپلای در حوزه ی اخذ ویزای کار و اقامت دائم همواره پرونده های بسیاری را با موفقیت ثبت نموده است و همچنین برای کسب رضایت هموطنان عزیزمان بی وفقه در تلاش است.

مهاجرت تحصیلی​

شرکت ما با چندین سال سابقه ی کار در زمینه ی مشاوره اعزام دانشجویان به سراسر دنیا  در بهترین دانشگاه های جهان ، آمادگی پذیرش هرگونه خدمات آکادمیک را دارا میباشد.

چجوری به ما اعتماد کنید

پروسه مهاجرتی پروسه ای بسیار مهم چون افراد که قصد مهاجرت دارند تمامی برنامه های زندگی و مالی خود را بر اساس این اتفاق برنامه ریزی میکنند پس پیدا کردن یک موسسه مهاجرتی که حافظ منافع شما باشد و متعهد گردد که پروسه مهاجرتی شما را با موفقیت به پایان رساند بسیار سخت است .
کاریابی بین المللی کاربین با نام تجاری هرمس اپلای با شماره مجوز 52009 زیر نظر مستقیم وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی با رعایت تمامی خط مشی های این وزارت خانه در تلاش است تا شما با اطمینان خاطر پروسه مهاجرتی خود را شروع کنید .

تمامی قرارداد های منعقد ده در این موسسه قرارداد تیپ وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی است . 

موسسه هرمس اپلای ببه عنوان تنها موسسه مهاجرتی با همکاری بیمه ایران تمامی قراردادهای کاری افراد را بیمه کرده و تمام هزینه های کاریابی شامل پوشش بیمه ایران می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل و عدم صدور ویزا تمامی هزینه ها را از بیمه دریافت میکند

 

قوی ترین تیم اجرا

موسسه هرمس اپلای فعال در زمینه انواع مهاجرت ها به کشورهایی همچون آلمان، کاناداف استرالیا، ترکیه و …. است و در این راستا تیم بسیار قوی برای بخش اجرا دارد .

تیم اجرای موسسه هرمس اپلای و وکلای مهاجرتی در ایران و در کشورهای مقصد مسیر مهاجرتی را بسیار اسان کرده است. 

با تلاش های بی دریغانه تیم اجرا هرمس اپلای بالای 76 درصد پرونده ها موفق به اخذ ویزا میشوند. 

مهاجرت خود را بیمه کنید

کاریابی بین المللی کاربین با مجوز رسمی از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی با مجوز 52009 
به عنوان اولین و تنها موسسه در ایران با همکاری بیمه ایران تمامی قراردادهای مهاجرت کاری شما را بیمه میکند.

مهم ترین دغدغه مهاجرتی افراد که نیاز به ضمانت برای پرداخت وجه در خصوص مهاجرت است را مرتفع کرده .