درباره ما

برخی از پرونده های مجموعه هرمس اپلای

انتخاب کن کجا دوست داری زندگی کنی
وظیفه ما تحقق رویای شماست

میتوان به رضایت مشتریان  در حوزه های  اخذ ویزای  کار و مهاجرت  و اقامت  به خصوص  پیگیری امور مربوطه  و پشتیبانی توسط  تیم حرفه ای  هرمس اپلای  اشاره کرد

مهاجرت کاری​

مجموعه هرمس اپلای متخصص در ارائه موقعیت های شغلی گوناگون در خارج از کشور و اخذ ویزای کار برای کارجویان عزیز میباشد.

مهاجرت سرمایه گذاری

یکی دیگر از خدمات هرمس اپلای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است این یک روش مهاجرتی بسیار محبوب برای بسیاری از افراد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است . زیرا پروسه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری بسیار راحت تر از روش های دیگر است و مدت زمان کمتری به طول می انجامد.

اقامت ​

مجموعه هرمس اپلای در حوزه ی اخذ ویزای کار و اقامت دائم همواره پرونده های بسیاری را با موفقیت ثبت نموده است و همچنین برای کسب رضایت هموطنان عزیزمان بی وفقه در تلاش است.

اخــــذ ویــــــزا

شرکت ما با چندین سال سابقه ی کار در زمینه ی مشاوره و اعزام نیروی کار به خارج از ایران سابقه درخشان در اخذ ویزای کاری و یا جستجوی کار دارد.
برای دریافت ویزا کاری میتوانید از کارشناسان ما کمک بگیرید و با ما در ارتباط باشید.

چجوری به ما اعتماد کنید

پروسه مهاجرتی پروسه ای بسیار مهم است، چون افراد که قصد مهاجرت دارند تمامی برنامه های زندگی و مالی خود را بر اساس این اتفاق برنامه ریزی میکنند پس پیدا کردن یک موسسه مهاجرتی که حافظ منافع شما باشد و متعهد گردد که پروسه مهاجرتی شما را با موفقیت به پایان رساند بسیار سخت است .

موسسه هرمس اپلای به عنوان تنها موسسه مهاجرتی با همکاری بیمه ایران تمامی قراردادهای کاری افراد را بیمه کرده و تمام هزینه های کاریابی شامل پوشش بیمه ایران می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل و عدم صدور ویزا تمامی هزینه ها را از بیمه دریافت میکند

قوی ترین تیم اجرا

موسسه هرمس اپلای فعال در زمینه انواع مهاجرت ها به کشورهایی همچون آلمان، کاناداف استرالیا، ترکیه و …. است و در این راستا تیم بسیار قوی برای بخش اجرا دارد .

تیم اجرای موسسه هرمس اپلای و وکلای مهاجرتی در ایران و در کشورهای مقصد مسیر مهاجرتی را بسیار اسان کرده است. 

با تلاش های بی دریغانه تیم اجرا هرمس اپلای بالای 76 درصد پرونده ها موفق به اخذ ویزا میشوند. 

مهاجرت خود را بیمه کنید

کاریابی بین المللی کاربین
به عنوان اولین و تنها موسسه در ایران با همکاری بیمه ایران تمامی قراردادهای مهاجرت کاری شما را بیمه میکند.

مهم ترین دغدغه مهاجرتی افراد که نیاز به ضمانت برای پرداخت وجه در خصوص مهاجرت است را مرتفع کرده .