دریافت اقامت اروپا

دریافت اقامت اروپا

زندگی در قاره‌‌ی اروپا دریچه‌ای به سوی داشتن زندگی مرفه در کشورهای مدرن و پیشرفته دنیا است. به جرات می‌توان گفت که با زندگی در این کشورها  نسبت به سایر کشورها، چندین سال از دیگر مردم دنیا جلوتر هستید و سبکی از زندگی را تجربه می‌کنید که در خیلی از کشورها قابل دستیابی نیست. خوشبختانه روش‌های زیادی برای دریافت اقامت اروپا وجود دارد و بسته به شرایط زندگیتان، به طیف وسیعی از روش‌ها دسترسی خواهید داشت که در ادامه این مطلب از هرمس اپلای بیشتر در مورد آنها توضیح می‌دهیم.

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

دریافت-اقامت-اروپا

چرا باید به فکر دریافت اقامت اروپا باشیم

زندگی در اروپا از بسیاری از جهات رویایی و ایده‌آل است. قبل از هر چیز همانطور که می‌دانید کشورهای اروپایی مدرن و پیشرفته هستند. از این رو با دریافت اقامت این قاره شما به سطح بالایی از رفاه زندگی دست پیدا می‌کنید. امکاناتی نظیر بیمارستان‌های پیشرفته و دکتران متخصص، فرهنگ بالای مردم در رعایت قوانین شهرنشینی، مراکز تفریحی، خدماتی، اداری پیشرفته، امکانات آموزشی سطح بالا و … تنها بخشی از مزایایی است که دریافت اقامت اروپا برایتان دارد.

در کنار همه‌ی اینها با اخذ اقامت اروپا، از امنیت بالای کشورهای این قاره نیز بهره‌مند خواهید شد. بیشتر کشورهای این منطقه عضو هیچ درگیری سیاسی و نظامی نیستند و شما می‌توانید در آنها با خیال آسوده زندگی کنید. زمانی که در این کشورها مشغول به کار شوید درآمد یورویی خواهید داشت. پول معتبری که استفاده از طیف وسیعی از امکانات را برایتان میسر می‌سازد. مثلاً مهم نیست چقدر درآمد دارید، مسافرت‌های خارجی به خصوص در داخل قاره‌ی اروپا و کشورهای حوزه‌ی شنگن دیگر برای شما یک رویا نیست و به بخش روتینی از زندگی شما تبدیل می‌شود.

با دریافت اقامت اروپا شما و فرزندتان از قوی‌ترین سیستم‌های آموزشی دنیا بهره‌مند می‌شوید و می‌توانید در بهترین دانشگاه‌ها درس بخوانید. درصد فقر و بیکاری هم در کشورهای این قاره نسبت به سایر کشورهای جهان بسیار پایین تر است و در شرایطی که رکود اقتصادی تمام دنیا را تحت تاثیر خود قرار داده است، کشورهای این قاره کمترین ضربه را از این موضوع خورده‌اند. بعلاوه پاسپورت اروپایی یکی از معتبرترین پاسپورت‌های جهان است و شما به راحتی قادر به مسافرت و حتی مهاجرت به اقصی نقاط دنیا خواهید بود.

دریافت اقامت اروپا در کشورهای مختلف

حالا که از مزایای دریافت اقامت اروپا مطلع شدید، سوالی که پیش می‌آید این است، چه کشورهایی برای دریافت اقامت اروپا مناسبتراند یا ورود به کدام کشورها آسانتر است؟

کشورهای اروپایی به دلیل سطح بالای زندگی و سیاستی که در حفظ آن دارند، کمی در ورود و پذیرش مهاجر حساس‌تر از بسیاری از کشورها مانند کانادا و یا کشورهای آسیایی هستند. با این حال در ادامه خواهید خواند که روش‌های مختلفی برای ورود به آنها وجود دارد. در مورد انتخاب کشور مورد نظر این موضوع کاملاً سلیقه‌ای است. در سال‌های اخیر بعضی از کشورهای اروپایی مانند یونان درگیر مشکلات اقتصادی و بیکاری زیادی شده‌اند در حالی که بعضی از کشورهای دیگر اروپایی مانند سوئد، سوئیس و هلند کمتر  تحت تاثیر این اتفاق قرار گرفته‌ و نرخ بیکاری در آنها هنوز تک رقمی است.

از این رو انتخاب کشور مورد نظر به میزان زیادی بستگی به هدف مهاجرتی شما دارد. مثلاً اگر هدف از مهاجرت شما مهاجرت کاری است، با زمانی که هدف مهاجرت تحصیلی است، شرایط کاملاً فرق می‌کند. اما اگر هدف شما تنها دریافت اقامت اروپا و زندگی در یک کشور اروپایی است، باید کشورهای این قاره را از نظر سخت‌گیری در زمان تایید درخواست ویزا بررسی کنید. به عنوان مثال در شرایطی که در بعضی از کشورها مانند ایتالیا سخت‌گیری کمتری انجام می‌شود، اما در کشوری مانند سوئد یا بلژیک اوضاع کمی تفاوت دارد. بنابراین قبل از تصمیم گیری برای مهاجرت، تعیین هدف مهاجرتی شما اهمیت بسیار زیادی دارد.

نکته‌ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که در بیشتر کشورهای اروپایی قوانین دریافت ویزا تقریباً شبیه به هم است و در حالی که کلیات در بسیاری از آنها مشابه است، ممکن است در برخی قوانین با یکدیگر تفاوت داشته باشند. در ادامه بیشتر در مورد این روش‌ها توضیح می‌دهیم.

اقامت-اروپا

دریافت اقامت اروپا از طریق کار

یکی از اصلی‌ترین روش‌های دریافت اقامت اروپا از طریق اشتغال در کشورهای این قاره است. بیشتر افرادی که به کشورهای اروپایی مهاجرت می‌کنند، با هدف اشتغال و کسب درآمد این کار را انجام می‌دهند. با این حال در سال‌های گذشته دریافت اقامت اروپا از این طریق بسیار دشوار شده است زیرا کشورهای این قاره نیز تحت تاثیر رکود اقتصادی قرار گرفته‌اند و از این رو پیدا کردن شغل مناسب در آنها کمی دشوار شده است. با این حال همیشه مشاغلی هستند که کمتر توسط اروپایی‌ها اشغال می‌شوند و شما می‌توانید از طریق مراجعه به سایت‌‌های کاریابی معتبری که این موقعیت‌هاش شغلی را اطلاع‌ رسانی می‌کنند، گزینه‌ی مورد نظر خود را پیدا کنید.

در نظر داشته باشید به هر نسبت که نرخ بیکاری در کشوری بیشتر باشد، دریافت اقامت کاری آن دشوارتر خواهد بود. بر این اساس کشورهایی مانند بوسنی و هرزگوین ( بیکاری 33 درصد)، یونان و اسپانیا ( بیکاری 16 تا 17 درصد) ترکیه ( بیکاری 13 درصد) ایتالیا و اوکراین (بیکاری 10 درصد) و … از جمله کشورهایی هستند که دریافت ویزای کاری در آنها بسیار دشوار است. اما در کشورهایی مانند سوئیس و هلند ( بیکاری 3 تا 4 درصد)، آلمان و دانمارک ( بیکاری 4 درصد)، جمهوری چک( بیکاری 4.5 درصد) انگلیس و نروژ ( بیکاری 4.8 درصد) و … هنوز دریافت ویزای کاری امکانپذیر است.

به طور کلی اخذ اقامت اروپا از طریق دریافت ویزای کاری را در دو دسته‌ی زیر بررسی می‌کنیم:

جاب آفر

یکی از رایجترین روش‌های دریافت اقامت اروپا از طریق جاب آفر است. در این روش یک موقعیت شغلی که به مدت سه ماه در کشور مورد نظر و سه ماه دیگر در سراسر اتحادیه‌ی اروپا آگهی شده و گزینه‌ی مناسبی برای آن پیدا نشده است، در سایت‌های کاریابی قرار گرفته و برای شما قابل دسترسی می‌شود. در نتیجه می‌توانید برای آن رزومه بفرستید و شانس خود را امتحان کنید. در این رزومه میزان تخصص شما نسبت به شغل مورد نظر، سابقه‌ی کاری، تحصیلات مورد نیاز و تسلطتان به زبان مورد بررسی قرار گرفته و به کمک مصاحبه صلاحیتتان برای موقعیت شغلی سنجیده می‌شود. در صورت تایید، استخدام شده و جاب آفر دریافت می‌کنید و به کمک آن می‌توانید فرایند درخواست ویزای خود را آغاز کنید.

مشاغلی که بیشترین تقاضا را در کشورهای اروپایی دارند به شرح زیر است:

 • کلیه‌ی رشته‌های مربوط به حوزه‌ی مهندسی مکانیک
 • مشاغل مربوط به حوزه‌ی IT
 • مشاغل کارگری و فنی ( لوله کشی، جوشکاری، برقکاری و …)
 • مشاغل مربوط به حوزه‌ی پرستاری و پزشکی
 • مشاغل خدماتی
 • و..

ویزای کاری نخبگان

این روش دریافت اقامت اروپا مخصوص استعدادهای درخشان و افراد نابغه‌ای است که ترجیحاً در کشورهای اروپایی تحصیل کرده‌اند. اگر شما از این گروه افراد هستید و سابقه‌ی درخشانی دارید همه‌ی کشورهای اروپایی حتی کشورهایی که نرخ بیکاری در آنها بالاست به دنبال شما می‌گردند و مایل به استخدامتان هستند. مخصوصاً زمانی که سابقه‌ی کاری مرتبط نیز داشته باشید. حتی در کشوری مانند فرانسه که نرخ بیکاری در آن 11 درصد است یکی از اصلی‌ترین ویزاهای کاری، ویزا نخبگان است. شرایط کاری برای این افراد در بیشتر کشورهای اروپایی مهیاست و حقوق‌های بسیار بالایی نیز برایشان در نظر گرفته می‌شود.

اقامت-با-ویزای-کار

دریافت اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری

اقامت از طریق سرمایه گذاری

اگر وضع مالی خوبی دارید و مایل به سرمایه‌گذاری و خرج کردن پول‌هایتان در کشورهای اروپایی هستید نیز این کشورها از شما استقبال می‌کنند! یکی دیگر از روش‌های دریافت اقامت اروپا -که البته برایتان گران تمام می‌شود!- سرمایه گذاری در این کشورهاست. شرایط اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری در کشورهای مختلف با هم تفاوت دارد. برخی از این روش‌ها در بعضی از کشورهای اروپایی قابل اجرا نیستند و در هر کشوری قوانین مربوط به حداقل سرمایه و روش‌های سرمایه گذاری با هم تفاوت دارد. با این حال این روش اخذ اقامت اروپا را می‌توان در چهار گروه بررسی کرد که به شرح زیر می‌باشند:

خرید ملک

یکی از روش‌های سرمایه گذاری و دریافت اقامت اروپا از طریق خرید ملک است. از آنجایی که هزینه‌ی مسکن در این کشورها بالا است، تنها افرادی که تمکن مالی خوبی داشته باشند قادر به استفاده از آن هستند. قبل از توضیح لازم است بدانید که این روش سرمایه گذاری در همه‌ی کشورهای اروپایی برای شما اقامت به همراه ندارد. از جمله‌ی این کشورها می‌توان به کشورهای زیر اشاره کرد:

سوئد ( و کشورهای حوزه‌ی اسکاندیناوی)، اتریش، سوئیس و هلند

اما در بسیاری از کشورها نیز این روش امکان پذیر است. کشورهایی مانند فرانسه، پرتغال، ایتالیا، اسپانیا، یونان و …بنابراین اگر می‌خواهید از این روش استفاده کنید ابتدا باید در مورد کشور مورد نظر و اینکه آیا از این روش می‌توان در آن اقامت گرفت یا خیر مطمئن شوید. در درجه‌ی بعد باید بدانید خانه‌ای که می‌خرید باید دو ویژگی کلی داشته باشد. اولاً برای آنکه اقامت شاملتان شود باید به ازای هر فرد در خانواده‌تان یک متراژ حداقلی خریداری کنید که عدد آن در کشورهای مختلف متفاوت است. و دوم اینکه محل منزل خریداری شده نیز در بعضی از محله‌‌های تعریف شده است و شما نمی‌توانید در هر شهر و منطقه‌ای این کار را انجام دهید.

قیمت مسکن بسته به کشور مدنظر، محله، امکانات و … متغیر است با این حال علاوه بر هزینه‌ای که برای خرید خانه صرف می‌کنید باید هزینه‌هایی مانند مالیات، انتقال سند و هزینه‌های بنگاهی را نیز در نظر داشته باشید.

ثبت شرکت

ثبت شرکت برای کشورهای اروپایی منفعت دارد. شما با این کار نه تنها سرمایه‌ی خود را به کشور آنها می‌آورید بلکه افراد زیادی را استخدام می‌کنید. در نتیجه دریافت اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت در بسیاری از کشورهای اروپایی ممکن است. با این حال قبل از توضیح روند آن باید بدانید که هزینه‌ی ثبت شرکت در کشورهای اروپایی متفاوت است و در بعضی از آنها ارزانتر و در بعضی دیگر گرانتر است. که عملاً باعث می‌شود انتخاب این روش مهاجرتی برای بعضی از کشورهای بخصوص انتخاب خوبی نباشد.

در شرایط که شما می‌توانید در کشورهایی مانند انگلیس، فنلاند، نروژ، ایسلند، دانمارک و سوئد با هزینه‌های بسیار کمتری نسبت به ثبت شرکت اقدام کنید، برای کشورهایی مانند اتریش، سوئیس، آلمان و هلند باید سر کیسه را بیشتر شل کنید! بنابراین توصیه می‌شود که روش‌های کم هزینه‌تری را برای مهاجرت به این کشورها انتخاب کنید.

برای دریافت اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت می‌توانید به دو روش اقدام کنید: یا یک شرکت جدید در این کشورها تاسیس کنید یا برای شرکتی که در حال حاضر دارید یک شعبه در آنها باز کنید. در روش اول، انتخاب نوع شرکت اهمیت زیادی دارد زیرا آنها از نظر مسئولیت بخش مدیریت و همچنین مالیات‌های پرداختی با هم تفاوت دارند که نیاز به تحقیق و بررسی دارد. در روش دوم هم شما باید خودتان را به عنوان یکی از کارمندان کلیدی شرکت معرفی کنید و برای خود یک حقوق ثابت تعیین کنید.

در هر دوی این روش‌ها شما به یک بیزینس پلن یا طرح توجیهی برای اثبات اثربخشی کارتان نیاز دارید. بعلاوه باید اثبات کنید که تمکن مالی کافی برای گرداندن آن را نیز دارید. همچنین باید سرمایه‌ای جداگانه نیز معرفی کنید که نشان دهد تا زمان رونق گرفتن کسب و کار می‌توانید از آنها برای گذراندن زندگی استفاده کنید.

کارآفرینی

این روش نیز یکی از بهترین روش‌ها برای دریافت اقامت اروپا است. در این روش شما اگر یک طرح کاری بسیار خوب و سرمایه‌ی کافی داشته باشید می‌توانید برای کارآفرینی درخواست دهید. قدرتمندی طرح توجیهی در این روش اهمیت زیادی دارد و شما باید ثابت کنید کارتان می‌تواند رونق زیادی برای اقتصاد کشور مدنظر به همراه داشته باشد. کشورهای اروپایی به قدری از این روش استقبال می‌کنند که در بعضی از آنها مانند هلند به ایده‌های نوین و پربازده وام نیز تعلق می‌گیرد.

مسئله‌ی مهم انتخاب کشور مناسب برای دریافت اقامت اروپا به این است. کشوری که انتخاب می‌کنید را باید از جنبه‌های مختلف بررسی کنید که بعضی از مهمترین آنها به شرح زیر است:

 • نرخ مصادره اموال: از این نظر کشورهایی مانند انگلیس، آلمان، اتریش، سوئیس، هلند و سوئد با نرخ 1 درصد بهترین کشورهای کارآفرینی محسوب می‌شوند.
 • شاخص احساس فساد: از این نظر کشورهایی مانند سوئیس، سوئد و هلند بهترین کشورهای اروپایی هستند.
 • نرخ بیکاری: از این نظر کشورهایی مانند سوئیس، هلند، آلمان و اتریش بهترین کشورهای اروپایی هستند. نرخ بیکاری پایین نیروی متخصص کافی را در اختیارتان قرار می‌دهد.
 • نرخ تورم: از این نظر کشورهایی مانند سوئیس، آلمان، انگلیس، اتریش و سوئد بهترین کشورهای اروپایی هستند.
 • نرخ مالیات: از این نظر کشورهایی مانند سوئیس، انگلیس و آلمان بهترین کشورها هستند.

همانطور که در بررسی بالا دیدید، کشور سوئیس در تمام گزینه‌ها یک کشور ایده‌آل است که آن را به بهترین کشور اروپا برای کارآفرینی و سرمایه گذاری تبدیل می‌کنند. بعد از آن انگلیس و آلمان نیز گزینه‌های مناسب بعدی هستند.

تمکن مالی

یکی دیگر از روش‌هایی که می‌توانید از طریق آن برای دریافت اقامت اروپا اقدام کنید، روش تمکن مالی است. در این روش شما باید ثابت کنید که حتی بدون کار کردن نیز قادر به گذراندن زندگی خود هستید. این روش دریافت اقامت برای شما بسیار هزینه‌ بردار است و حتماً باید سرمایه زیادی داشته باشید. برای اثبات تمکن مالی شما باید لیست کلیه‌ی اموال منقول و غیرمنقول خود را به سفارت معرفی کنید تا مورد بررسی قرار بگیرند. حداقل میزان سرمایه برای استفاده از این روش در کشورهای مختلف متفاوت است. بعلاوه بعضی از آنها از شما می‌خواهند که سرمایه‌ی خود را به کشور مقصد بیاورید اما در بعضی از کشورهای دیگر مانند فرانسه حتی به این کار هم نیاز ندارید.

شما می‌توانید به روش‌های مختلف درآمد لازم برای دریافت تمکن مالی کشورهای اروپایی را بدست آورید که از جمله‌ی آنها می‌توان به روش‌هایی از جمله سود بانکی، اجاره خانه، حقوق بازنشستگی، سود حاصل از بورس و .. اشاره کرد. نکته‌ی مهم این است که همه‌ی کشورهای اروپایی به این روش اقامت نمی‌دهند. و این لیست به لیست محدودی شامل کشورهای فرانسه، یونان، سوئیس، اسپانیا، پرتغال و ایتالیا محدود می‌شود. به علاوه یکی از چالش‌های این روش اقامتی این است که افراد به هیچ عنوان اجازه‌ی کار در کشور مقصد را نخواهند داشت.

اقامت

دریافت اقامت اروپا از طریق ازدواج

یکی دیگر از روش‌های دریافت اقامت اروپا و البته بسیاری دیگری از کشورهای جهان از طریق ازدواج با شهروندان این کشورهاست. با این حال از آنجایی که این روش به شدت مورد سوء‌استفاده قرار گرفته است، سختگیری در مورد آن بسیار زیاد است. هدف این است که سفارت مطمئن شود این ازدواج سوری و تنها برای دریافت اقامت نیست. به همین خاطر شرایط اقامت اروپا از طریق ازدواج در هر کشوری متفاوت است. برای مثال در آلمان شما باید اسنادی مربوط به طولانی بودن رابطه‌ی قبل از ازدواج داشته باشید هر روشی که بتواند ثابت کند شما از مدتها قبل با هم بوده‌اید؛ عکس، ایمیل، بلیت سفرهای مختلف و تصاویر خانوادگی و هر چیز دیگری که بتواند این رابطه را اثبات کند.

هر کشور از شما مدارک خاصی در این رابطه می‌خواهد. بعلاوه قبل از اینکه برای دریافت اقامت اروپا درخواست دهید، باید به مدت مشخصی با هم زندگی کرده باشید. حداقل مدت زمان زندگی مشترک (در یک خانه) در کشورهای مختلف متفاوت است. همچنین شهروندی که با شما ازدواج کرده است یا باید قبل از ازدواج مجرد بوده باشد یا در صورتی که ازدواج کرده است، مدارک طلاقش موجود باشد. چند همسری در این روش ممکن نیست. بعلاوه همسر شما باید بالای سن قانونی نیز باشد.

دریافت اقامت اروپا از طریق تولد

دریافت اقامت اروپا از طریق تولد نیز یکی دیگر از انواع روش‌هایی است که می‌توانید برای دریافت اقامت اروپا از آن استفاده کنید. این روش هم مانند سایر روش‌‌ها، قوانین خاص خود را دارد که بسته به کشور مورد نظر متفاوت است. به طوری که دریافت اقامت از این روش را می‌توان از دو طریق مورد بررسی قرار داد: سیستم خاک و سیستم خونی.

براساس سیستم خونی، تنها افرادی می‌توانند نسبت به دریافت اقامت اروپا اقدام کنند که پدر یا مادر آنها شهروند این کشور باشند. حتی در بعضی از کشورها مانند بلژیک لزوماً نیازی نیست فرزند بیولوژیک این افراد باشید و حتی فرزندان زیر سن قانونی که توسط پدر و مادر اروپایی به فرزند خواندگی پذیرفته می‌شوند نیز می‌توانند از این روش اقامت بگیرند. براساس سیستم خاک شرایط کاملآً متفاوت است و شما تنها کافی است در کشور مد نظر به دنیا آمده باشید و حتی مهم نیست پدر و مادر شما تابعیت کشور را داشته باشند یا خیر.

تمام کشورهای اروپایی از طریق سیستم خونی اقامت می‌دهند و حتماً باید فرزند یک سیتزین باشید. اما در بعضی از شرایط خاص بعضی از کشورهای اروپایی نیز اقامت خاک می‌‌دهند. برای مثال در ایتالیا به فرزندی که پدر و مادر نامشخصی دارد اما در خاک این کشور به دنیا آمده باشد، تابعیت می‌دهند.

اقامت-با-تولد-فرزند

اقامت تحصیلی

یکی از بهترین روش‌های دریافت اقامت اروپا از طریق اقامت تحصیلی است زیرا کشورهای این قاره بهترین دانشگاه‌های دنیا را دارند. کافی است یک جستجو کوتاه انجام دهید تا ببینید که چه تعداد از بهترین دانشگاه‌های دنیا و دانشگاه‌های تراز اول جهان در این قاره قرار دارند. با وجود آنکه بالا بودن کیفیت آموزشی به شما کمک می‌کند تحت تعلیم بهترین اساتید قرار بگیرید و دانش بسیار به روز داشته باشید؛ اما این بدین معناست که رقابت بر سر آنها نیز بسیار شدیدتر است.

با وجود آنکه اقامت تحصیلی با پایان تحصیل به پایان می‌رسد اما شما بعد از آن یک مدت مشخص ( معمولاً 1 سال) فرصت دارید که به دنبال کار بگردید و اقامت خود را به اقامت کاری تبدیل کنید و از آنجا برای دریافت اقامت دائم اقدام کنید. با این حال پیدا کردن کار مناسب تحت تاثیر نرخ بیکاری آن کشور قرار دارد.

شرایط دریافت اقامت اروپا از طریق تحصیلی بسته به نوع کشور آن متفاوت است. بعضی از آنها آزمون ورودی دارند و برای بعضی دیگر ریزنمرات دوران دبیرستان مورد بررسی قرار می‌گیرد. نکته‌ی مهم این است که در بیشتر آنها شما به مدرک معتبر زبان نیاز دارید. در هر حال بعد از انجام شرایط مد نظر هر دانشگاه – که در سایت رسمی آنها اعلام شده است- می‌توانید نامه‌ی پذیرششان را بدست آورده و سپس با سایر مدارک به سفارت کشور مورد نظر مراجعه کرده و فرایند دریافت ویزای خود را آغاز کنید.

در انتخاب کشور مناسب برای دریافت اقامت اروپا به این روش، باید نکات زیادی را مدنظر قرار دهید که بعضی از آنها عبارتند از: سطح دانشگاه، شرایط پذیرش، هزینه‌های لازم برای تحصیل، هزینه‌های لازم برای زندگی، تسهیلات دانشجویی، بازار کار کشور و … براساس این معیارها بهترین کشورهای اروپایی برای دریافت اقامت تحصیلی عبارتند از: نروژ، آلمان، اسپانیا، پرتغال، فرانسه و …

اقامت-با-ویزای-تحصیلی

مقاله پیشنهادی : تاثیر کرونا بر مهاجرت

با موسسه‌ی مهاجرتی هرمس اپلای مقیم اروپا شوید

شرایط اقامت اروپا بسته به کشور انتخابی متفاوت است. یک مشاور خوب می‌تواند به شما کمک کند که بهترین روش برای مهاجرت به کشور مورد نظر را پیدا کنید. همانطور که در این مقاله خواندید هر روش مهاجرتی در یک کشور خاصی بهتر جواب می‌دهد. بعلاوه مهاجرت تنها به انتخاب روش ختم نمی‌شود شما باید اطلاعات زیادی در مورد کشوری که به آن مهاجرت می‌کنید داشته باشید. اطلاعاتی مانند هزینه‌های زندگی، شرایط کسب و کار، تحصیل و…

ما در موسسه‌ی مهاجرتی هرمس اپلای در کنار شما هستیم تا همه‌ی این اطلاعات را در اختیارتان قرار دهیم و به شما کمک کنیم مهاجرت امن و موفقی به کشور مدنظرتان داشته باشید. ارائه‌ی اطلاعات جامع در مورد کشور مدنظر، راهنمایی در مورد جمع آوری و ارائه‌ی مدارک کامل و صحیح به سفارت، راهنمایی در هر مرحله از دریافت اقامت اروپا و هر کشور دیگر، تنها بخشی از خدماتی است که ما در موسسه‌ی هرمس اپلای به شما ارائه می‌دهیم.

سوالات خود را در بخش دیدگاه از ما بپرسید

نظر کلاینت های هرمس اپلای

رایگان ارزیابی شو!
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مقالات پیشنهادی :

تحصیل-دامپزشکی-در-ترکیه

تحصیل دامپزشکی در ترکیه

هر ساله متقاضیان زیادی برای تحصیل دامپزشکی در ترکیه درخواست می‌دهند. دانشگاه‌های ترکیه برای رشته دامپزشکی یک سیستم آموزشی بسیار