بهترین دوره های زبان در سوئد رو بگذرون!

5% تخفیف ویژه تا :

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
زمان تخفیف منقضی شده! اما می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و درخواست تخفیف کنید

دوره زبان سوئد 2022 در یک نگاه

کشور سوئد یکی از کشورهای محبوب برای تحصیل به حساب می آید. سالانه افراد زیادی از سرتاسر جهان و بخصوص از ایران اقدام به مهاجرت تحصیلی به سوئد می کنند که اکثرا ترجیح به مطالعه و گذراندن دوره های زبان انگلیسی در سوئد دارند. اگر به دنبال کار یا تحصیل در سوئد هستید، پییشنهاد ویژه ما به شما گذارندن دوره های زبان انگلیسی در سوئد می باشد که در طی یک سال می توانید با موفقیت آن را پشت سر بگذارید و در ادامه به تحصیل به زبان انگلیسی در این کشور بپردازید و با یافتن کار، اقامت دائم سوئد را اخذ نمایید. ما در این صفحه تمام اطلاعات خود را در این باره تقدیم شما خواهیم کرد تا درست ترین و بهترین تصمیم مهاجرتی خود را بگیرید.

همکاری هرمس اپلای با وزارت علوم جهت اعزام دانشجو

راهنمای 0 تا 100 دوره زبان سوئد

چرا دوره زبان سوئد؟

ادامه تحصیل در سوئد

یکی از مهم ترین مزایای گذراندن دوره زبان در سوئد، این است که افراد بعد از اتمام دوره می توانند برای مقاطع تحصیلی دانشگاهی یا سایر کشور های حوزه اسکاندیناوی اقدام کنند.

همراهی خانواده

اگر در دوره های زبان انگلیسی سوئد شرکت کنید، خانواده شما نیز می توانند شما را همراهی کنند و حتی به طور رایگان مشغول به تحصیل و کار شوند.

امکان کار حین تحصیل

دولت سوئد مقرر کرده که افرادی که مشغول گذراندن دوره زبان انگلیسی در سوئد هستند، می توانند تا 20 ساعت در هفته کار کنند و از این طریق کسب درآمد هم داشته باشند.

امکان سفر در کشورهای حوزه شینگن

سفر کردن به کشورهای حوزه شینگن برای ایرنیان بسیار دشوار است و قوانین سختی در این رابطه وجود دارد. اما با شرکت در دوره های زبان انگلیسی سوئد، شما امکان این سفرها را به راحتی خواهید داشت.

امکان کار در سوئد

دیگر مزیت خوب دوره زبان سوئد، این است که تمام افرادی که این دوره ها را بگذرانند می توانند بعد از آن وارد بازار کار شده و ویزای خود را به ویزای کاری تبدیل کنند.

شرکت در دوره زبان سوئدی

افراد در حین تحصیل در این دوره ها می توانند برای کلاس های رایگان زبان سوئدی که توسط شهرداری شهرهای کشور سوئد دایر می شود، اقدام کنند.

امکان تبدیل ویزا

بعد از این که دوره شما به پایان رسید، می توانید ویزای اقامت تحصیلی خود را به هر ویزایی که امکان آن را داشته باشید (کاری، سرمایه گذاری، کارآفرینی) تبدیل کنید و در این کشور بمانید.

تسلط کامل به زبان انگلیسی

یکی از مهم ترین مزایا نیز این است که با کیفیت بسیار بالایی که در دوره های زبان سوئد وجود دارد، شما می توانید به خوبی زبان انگلیسی را فرا گرفته و به آن مسلط شوید.

شرایط پذیرش در دوره زبان انگلیسی در سوئد

 • داشتن حداقل مدرک 5/5 آیلتس زبان انگیسی
 • مدارک هویتی شامل شناسنامه، پاسپورت، عکس پاسپورتی
 • گواهی عدم سوءپیشینه 
 • گواهی سلامت دانشجو
 • مدارک اثبات تمکن مالی
 • مدارک زبان انگلیسی و مدارک تحصیلی
 • توصیه نامه 
 • بیانیه شخصی
تحصیل ارزان در آلمان

از شرایط استثنایی هرمس اپلای غافل نشوید!

اگر شرایط شما با این موارد یکی است، بیش از اندازه وقت را تلف نکنید و همین الا فرم زیر را پر کنید تا مشاورین ما خیلی زود با شما تماس بگیرند و رایگان راهنمایی تان کنند.

انواع دوره های زبان در سوئد

دوره های یک ترمی زبان انگلیسی در سوئد

با انتخاب این دوره می توانید ویزای 6 ماهه سوئد را اخذ کنید.

سطح زبان آلمانی
دوره های یک ساله زبان انگلیسی در سوئد

با انتخاب این دوره می توانید ویزای 14 ماهه سوئد را اخذ کنید.

بهترین دانشگاه ها برای پذیرش دوره های زبان انگلیسی در سوئد

برای گذارن دوره زبان انگلیسی در سوئد بی شک دانشگاه های دولتی یکی از بهترین گزینه های تحصیل هستند زیرا علاوه بر ارائه آموزش با کیفیت، هزینه های مقرون به صرفه ای نیز دریافت می کنند. بیشتر از 35 دانشگاه در سوئد وجود دارد که نزدیک 1050 برنامه ی تحصیلی به زبان انگلیسی ارائه می دهند را  از بین اما به طور کلی در این بخش لیستی از بهترین دانشگاه هایی که دوره ی زبان انگلیسی را در سوئد ارائه می دهند برایتان آماده کرده ایم:

دانشگاه کارولینسکا
دانشگاه لوند
دانشگاه اوپسالا
دانشگاه استکهلم
دانشگاه گوتنبرگ
دانشگاه KTH
تکنولوژی چالمرز
دانشگاه لینشوپینگ
علوم کشاورزی
دانشگاه اومئو
دانشگاه کارولینسکا
دانشگاه کارولینسکا
دانشگاه آکسفورد، انگلستان

هزینه های آموزش زبان انگلیسی در سوئد

شهریه دانشگاه های سوئد که به زبان انگلیسی تدریس می کنند برای دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا بین 75 تا 225 هزار یورو در سال می باشد. البته این نکته را مد نظر داشته باشید که این رقم مقرون به صرفه تر از دانشگاه های آمریکا و کانادا می باشد. بورسیه های تحصیلی نیز برای دانشجویان بین المللی در این کشور وجود دارند، که افراد در حین تحصیل در دوره های زبان انگلیسی در سوئد می توانند برای ثبت نام آن ها اقدام کنند.

مراحل ثبت نام دوره زبان سوئد

1. بررسی شرایط

در مرحله اول، شما با پشتیبانان متخصص تیم ما ارتباط برقرار می‌کنید و آن ها، شرایط شما را بررسی می‌کنند که آیا امکان شرکت در دوره های زبان سوئد را دارید یا خیر؟

2. تهیه مدارک

در صورتی که شرایط شما تأیید شد، باید مدارکی را که از شما خواسته می‌شود (و در بالا هم بیان شد) به همراه برخی فرم ها تکمیل نمایید.

3. تکمیل کارها توسط هرمس اپلای

در آخر کارشناسان مجموعه هرمس اپلای تمام کارهای دشوار مربوطه نظیر دریافت ویزا و ثبت نام شما در دوره های زبان سوئد را انجام خواهند داد و شما دچار هیچ سختی نخواهید شد.

چطور بعد دوره زبان، در سوئد بمانم؟

کشور سوئد این اجازه را به افراد و مهاجران خارجی که برای گذراندن دوره های زبان انگلیسی به این کشور می‌آیند، می‌دهد که پس از پایان دوره برای خود کار پیدا کنند و ویزای کاری، سرمایه گذاری و یا حتی کارآفرینی دریافت کنند. همچنین امکان تحصیل در سوئد نیز پس از پایان دوره وجود دارد که از این طریق هم می‌توانید خودتان را در سوئد ماندگار کنید.

دغدغه های شما حین تحصیل دوره زبان سوئد

کسب درآمد

طبق قوانین دولت سوئد، تمامی افرادی که در دوره های زبان این کشور شرکت می کنند، تا 20 ساعت در هفته اجازه کار دارند. در نتیجه می توانید با پیدا کردن یک شغل مناسب در این کشور، دغدغه کسب درآمد را رفع کنید.

سازگاری با فرهنگ

شاید یکی از ترس هایی که برای شرکت در دوره های زبان سوئد داشته باشید، عدم آشنایی با فرهنگ و شیوه زندگی در آنجاست. اما نگران این مشکل هم نباشید؛ چرا که مردم این کشور به دلیل مهاجرپذیر بودن کشورشان، توانایی بالایی با ارتباط گیری با افراد دارند و کمکتان می کنند که به راحتی با کشورشان سازگاری پیدا کنید.

حضور خانواده

احتمالاً دغدغه مهم دیگر شما برای شرکت یا عدم شرکت در این دوره ها، همراهی همسر و فرزنداتان است. اما خیالتان راحت! همان طور که اشاره شد، شما می توانید همسر و فرزندان کمتر از 18 سال خود را همراه خود ببرید و حتی شرایط تحصیل و کار رایگان را برای آن ها فراهم کنید.

سوالاتی که کلاینت های قبلی پرسیده اند

بله. نزدیک 35 دانشگاه در سوئد وجود دارد که به زبان انگلیسی آموزش می دهند.

طبق آخرین رتبه بندی ما لیست دانشگاه های زیر را پیشنهاد می کنیم:

 • موسسه کارولینسکا
 • دانشگاه لوند
 • دانشگاه اوپسالا
 • دانشگاه استکهلم
 • دانشگاه گوتنبرگ
 • موسسه سلطنتی فناوری KTH
 • دانشگاه تکنولوژی چالمرز
 • و…

شما با گرفتن ویزای این دوره ها می توانید از 6 تا 14 ماه در سوئد بمانید و در این مدت اگر موفق به یافتن کار در سوئد شوید می توانید ویزایتان را تبدیل به ویزای کاری کرده و برای مدت بیشتری در سوئد بمانید.

مشاوره مهاجرتی رایگان

هدف ما در موسسه مهاجرتی هرمس اپلای از مطالب ارائه شده، اطلاع رسانی و کمک به عزیزان علاقمند به مهاجرت به بهترین کشورهای دنیا می‌باشد.
برای ارتباط با مشاوران مهاجرتی ما فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

8 پاسخ

 1. سلام آیا دوره ی زبان در سوئد محدودیت سنی داره؟
  من 41 ساله هستم میتونم برای دوره زبان در سوئد اقدام کنم؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بله محدودیت سنی داره اما این محدودیت سنی بستگی به آخرین مقطع تحصیلی شما و گپ تحصیلیتون متغیر خواهد بود .

  1. دوره یادگیری انگلیسی در سوئد وابسته به دانشگاه های سوئد می باشند و طول مدت آن ها بین ۶ ماه تا یک سال است

 2. با سلام
  من امتحان آیلتس رو هنوز نداده ام اما سطح انگلیسی ام بد نیست و فک میکنم میتونم ۵.۵ یا ۶ رو بگیرم
  اما فعلا در هند مصروف تحصیل فوق لیسانس MBA هستم
  آیا میتونم به تحصیل زبان توی سوید اقدام کنم و اگر میتونم چطور میشه این کار رو کرد و مصارف اش با ویزا و همه چی یعنی رسیده به سوید در حدود چقدر خواهد بود.
  ممنون میشم اگر جوابم رو بدید.

  1. با سلام.
   اگر سنتون زیر 40 سال باشه، میتونیم برای ارشد مجدد اجرا کنیم.
   در سایت سعی شده که هزینه ها اعلام نشه.
   لطفا در این خصوص با مشاوران هرمس تماس نمایید و یا فرم ارزیابی سایت رو پر کنید.

 3. سلام من سابقه ویزای شینگن فرانسه را دارم میتونم برای ویزای تحصیلی زبان در سوئد اقدام کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *