آلمان

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان

مشاغل مورد نیاز آلمان

کشور آلمان، یکی از کشورهای برتر صنعتی در حوزۀ اقتصادی اروپا و همین‌طور جهان است. این کشور برای بهسازی، نوسازی و بازسازی زیرساخت‌های صنعتی، اقتصادی، اجتماعی، درمانی و … خود نیازمند نیروی ماهر متخصص است. اما در عین حال، این کشور هر سال بیشتر از سال پیش با کمبود نیروی متخصص روبرو است. برای رفع این کمبود، جذب نیروی متخصص خارجی در کنار آموزش نیروی کار داخلی بهترین راهکار پیش پای دولت آلمان است. حال سؤال این‌جاست این کشور، چه ویژگی‌ها و برتری‌هایی نسبت به کشورهای دیگر دارد که نیروی متخصص خارجی را متمایل به کار و زندگی در این کشور می‌کند؟در این مقاله، در ابتدا چند دلیل مستدل برای کار و اقامت نیروهای متخصص خارجی در کشور آلمان را بیان خواهیم کرد و سپس لیست سفید که همان لیست مشاغل مورد نیاز کشور آلمان در هر سال است را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان سالانه تغییراتی دارد. اگر قصد دریافت ویزای کار آلمان را برای کار در آلمان دارید باید ابتدا مشاغل مورد نیاز آلمان در سال 2021 را مورد بررسی قرار دهید که آیا رشته تحصیلی شما جزء لیست مذکور هست یا خیر؟

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان یا همان لیست سفید (white list)، لیستی است که از طرف آژانس اشتغال فدرال آلمان هر 6 ماه یکبار منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه سوال می‌توانید از طریق واتساپ، تکمیل فرم مشاوره مهاجرت و تماس تلفنی با کارشناسان موسسه مهاجرتی هرمس اپلای در ارتباط باشید.

دلایل مستدل برای کار و اقامت نیروهای متخصص خارجی در کشور آلمان

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان
آلمان
 1. اقتصاد رو به رشد کشور آلمان که روز به روز به سمت شکوفایی بیشتر می‌رود: برخلاف خیلی از کشورهای دیگر در حوزۀ اروپا، کشور آلمان یک اقتصاد همواره در حال رشد و شکوفایی دارد و به همین دلیل است که بسیاری از شرکت‌های برتر آلمانی همواره به‌دنبال نیروهای کار خارجی متخصص، منظم، سریع‌الانتقال و تیزهوش هستند. نیروهای کار متخصصی که در کشور آلمان کار می‌کنند، حق‌الزحمۀ خیلی خوبی دریافت می‌کنند بدون آن‌که احساس بیش‌کاری داشته باشند و یا احساس کنند که کارفرما نسبت به زحمات آنها بی‌تفاوت و ناسپاس است.
 2.  
 3. عدم وجود فاصلۀ ارتباطی در محیط‌های کاری: بیشتر مردم جهان فکر می‌کنند که آلمانی‌ها فقط به زبان مادری خود مسلط هستند و نسبت به یادگیری زبان‌های دیگر تعصب دارند. اما قضیه برعکس است و بسیاری از آلمانی‌هایی که در حوزه‌های تخصصی و فنی کار می‌کنند، کاملاً یا نسبتاً به زبان انگلیسی مسلط هستند. آلمانی‌ها پای‌بندی زیادی به کار خود دارند و اجازه نمی‌دهند ناتوانی در ارتباط با همکاران خارجی زبان خود، کیفیت کاری آنها را پائین بیاورد.
 4.  
 5. کیفیت عالی زندگی به‌علت پرداخت حقوق‌ خوب: در همۀ دنیا، کیفیت زندگی بالای آلمانی‌ها معروف است. نیروهای کار متخصصی که در آلمان کار می‌کند و حقوق خوبی بابت فعالیت خود دریافت می‌کند نیز از استاندارد زندگی بالا در این کشور بهره‌مند می‌شود. پس اگر شغل شما در گروه شغل‌های موردنیاز کشور آلمان است، می‌توانید مطمئن باشید که با کار در این کشور، سطح زندگی بالا و مناسبی برای خود و خانوادۀ خود فراهم خواهید کرد.
 6.  
 7. یکی از بهترین کشورها برای پیشرفت شغلی و تحصیلی در جهان: دو ویژگی آلمان‌ها که در تمام دنیا معروف است، سخت‌کوشی و ایده‌آل‌گرایی آنها است. افرادی که علاقه‌مند به پژوهش‌های فنی هستند، کشور آلمان یکی از بهترین گزینه‌ها برای این نوع فعالیت است. آلمانی‌ها از دیرباز علاقۀ زیادی به تکنولوژی‌های مدرن داشته و دارند و می‌دانند وقتی می‌توان کاری را با استفاده از ماشین در یک زمان کمتر و با هزینۀ کمتر به سرانجام رساند، به سراغ آن می‌روند و علاوه بر بهره‌برداری از آن، برای بهینه‌سازی آن هم تلاش می‌کنند.
 8.  
 9. بالا بودن حداقل دستمزد در کشور آلمان: حداقل دستمزدی که یک نیروی کار متخصص در کشور آلمان دریافت می‌کند، آن‌قدر است که از استاندارد مناسب زندگی در آلمان برخوردار بوده و فرد مجبور نباشد برای گذران زندگی از جان خود مایه بگذارد. این پشتیبانی مالی فوق‌العاده است که ماندگاری نیروی متخصص در کشور آلمان را تضمین می‌کند. کشور آلمان بالاترین میزان حقوق را در مقایسه با بیشتر کشورهای جهان پرداخت می‌کند.
 10.  
 11. نرخ بیکاری پائین در کشور آلمان: بیکاری در کشور آلمان برای نیروی متخصص معنا ندارد. اگر نیروی کار خارجی احساس کرد که در محیط کاری فعلی خود، جای رشد ندارد، می‌تواند در اولین فرصت استعفا دهد و یکی دیگر از بی‌شمار فرصت‌های شغلی موجود در این کشور را انتخاب کند. در فاصلۀ بیکاری بین دو شغل، تأمین مالی فرد برعهدۀ دولت آلمان است که از طریق پرداخت بیمۀ بیکاری انجام می‌شود.
 12.  
 13. نرخ تورّم کنترل‌شده: یکی از ویژگی‌های اقتصادهای شکوفا، نرخ تورّم پائین است. این مساله در مورد اقلام مصرفی خانوارها نمایان‌تر است. وقتی مطمئن باشی با درآمد ماهانۀ خود، علاوه بر این‌که قادر به تأمین نیازهای ماهانۀ خود و خانوادۀ خود هستی، می‌توانی مبلغی را هم پس‌انداز و یا سرمایه‌گذاری کنی؛ ‌انگیزۀ بیشتری برای کار کردن خواهی داشت.
 14.  
 15. حمایت از حقوق کارگر: در کشور آلمان، چنان‌چه نیروی کار با کارفرما دچار مشکل شود و به‌ هر دلیلی، کارفرما جلوی پرداخت دستمزد یا حقوق نیروی کار خود را بگیرد، باید در برابر قانون پاسخگو باشد.
 16.  
 17. بیمۀ بازنشستگی: یکی از مهمترین مزایای کار قانونی در کشور آلمان، اجبار در پرداخت بیمۀ بازنشستگی است. کارفرما نیز باید به ازای هر یک از نیروهای کار خود، مبلغی را به صندوق بازنشستگی واریز کند.
 18.  
 19. بیمۀ درمانی: در کشور آلمان، نیمی از بیمۀ درمانی توسط کارگر و نیمۀ دیگر توسط کارفرما پرداخت می‌شود. همچنین اعضای خانوادۀ کارگر نیز تحت پوشش بیمۀ درمانی قرار می‌گیرند.
 20.  
 21. مرخصی استعلاجی: در کشور آلمان، فردی که دچار بیماری یا تصادف شده باشد، می‌تواند تا حداکثر شش هفته مرخصی استعلاجی بگیرد.
 22.  
 23. حمایت از کودکان: تمایل خانواده‌های آلمانی به بچه‌دار شدن، ظرف چند دهۀ گذشته پائین آمده است و به همین دلیل، دولت آلمان، اقدامات تشویقی بسیاری برای خانواده‌هایی که تمایل به بچه‌دار شدن دارند، وضع کرده است. کمک هزینۀ ماهانه، بیمۀ درمانی رایگان، خدمات پرستاری رایگان و بسیاری از امکانات دیگر، باعث ایجاد یک محیط پرورشی بدون استرس و امن برای کودکان شده است.
 24.  
 25. پاداش‌های شغلی متنوع در طول سال: علاوه بر پاداش‌های کریسمس و تابستان، تمامی شرکت‌های آلمانی برای نیروی کار ماهر و سخت‌کوش خود، پاداش‌های مختلفی در نظر می‌گیرند که در سرتاسر سال به او داده می‌شوند. هدف از این کار، شاد نگه داشتن کارمندان پویا و با پشتکار و بالا بردن انگیزۀ کاری در آنهاست.
 26.  
 27. خدمات بهداشتی، رفاهی و تفریحی برای نیروهای کاری متخصص و خانواده‌های آنها: سالن‌های بهداشتی و درمانی، گزینه‌های خوبی برای رفع خستگی کاری، در آخر هفته‌ها هستند. همچنین سایر امکانات تفریحی، مانند سفرهای برون‌شهری اقتصادی، سالن‌های ورزشی، پارک‌های تفریحی و غیره نیز مهیا هستند.
 28.  
 29. ایجاد محیط‌های کاری و برون‌کاری شاد و صمیمانه: هر شرکت آلمانی روش‌های متنوعی برای بالا بردن ارتباط بیشتر کارمندان و کارکنان خود با یکدیگر و اعضای ارشد شرکت دارد. یکی از این برنامه‌ها، معمولاً مهمانی‌های عصرگاه روز جمعه است که بعد از ساعات کاری شرکت برگزار می‌شود و کارکنان در محیطی ایمن و آشنا، تجربۀ تعامل بیشتر با همکاران خود را پیدا می‌کنند.
 30.  

حمل‌ونقل عمومی مطمئن: چه از نظر خدمات، چه از نظر هزینه و چه از نظر ایمنی، سیستم خدمات حمل‌ونقل عمومی کشور آلمان، شهرتی جهانی دارد.

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان

حداکثر ساعات کار قانونی هفته در کشور آلمان 48 ساعت است و به بیشتر از این مقدار، اضافه‌کار تعلق می‌گیرد. همۀ نیروهای کاری در کشور آلمان، 42 روز مرخصی با حقوق در طول سال دارند. تعادل کار‌ـ‌ زندگی در کشور آلمان، مثال‌زدنی است.

نرخ مالیات بر درآمد در کشور آلمان بالاست که در عوض، مزایای اجتماعی بالا و خدمات رفاهی خوبی در اختیار مردم این کشور قرار داده می‌شود. افرادی که دریافتی سالانۀ کمتر از 9408 یورو دارند، مشمول پرداخت مالیات نیستند. نرخ مالیات برای حقوق‌های بین 9408 تا 57051 یورو در سال، 14% تا 42%، برای دستمزدهای بین 57051 تا 270500 یورو در سال، 42% و برای بالاتر از 270500 یورو در سال، معادل 45% گزارش شده است.

در کشور آلمان، پیشرفت کاری با سفارش و توصیه انجام نمی‌شود، بلکه این میزان تیزهوشی، سخت‌کوشی و انگیزۀ کاری کارکنان و همچنین میزان تلاش آنها برای پیشرفت در کار است که موفقیت‌های شغلی بالاتر و پرتاب به پله‌های بالاتر مسئولیتی و کاری را برای آنها به ارمغان می‌آورد.

آلمان

حقوق و دستمزد برای مشاغل پرتقاضا در کشور آلمان

برطبق گزارش سالانۀ‌ سایت Stepstone، متوسط حقوق دریافتی سالانه در کشور آلمان، تقریباً برابر با 58800 یورو است که اگر پاداش‌های سالانه به این مبلغ اضافه شوند براساس گزارش پرتال شغلی XING به حدود 70754 یورو در سال خواهد رسید.

حقوق‌ها بسته به نوع صنعتی که فرد در آن مشغول به کار است، فرق می‌کنند و معمولاً شرکت‌های بزرگ آلمانی با بیش از 10000 کارمند، بیشترین پرداختی حقوق را دارند که حدود 27% بالاتر از متوسط حقوق پرداختی در کشور آلمان است.

برای شرکت‌های متوسط تا بزرگ که 5000 تا 10000 نیروی کار دارند، حقوق پرداختی معمولاً 17% بالاتر از حقوق پرداختی شرکت‌های کوچک‌تر با 1000 تا 5000 کارمند است (حقوق پرداختی این شرکت‌های کوچک‌تر، 12% بالاتر از متوسط حقوق پرداختی در کشور آلمان است).

در مقایسه با سایر کشورهای حوزۀ اروپا، کشور آلمان بالاترین میزان دستمزد خالص پرداختی در ماه را دارد که در سال 2020، این مبلغ در حدود 2439 یورو در ماه بوده است. قانون حداقل دستمزد دریافتی در کشور آلمان به شدت رعایت می‌شود. حداقل دستمزد دریافتی در سال 2020، برای کشور آلمان، 9.35 یورو برای هر ساعت است.

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان

مقاله پیشنهادی : مزایای بلوکارت آلمان

پادکست بازار کار آلمان برای افراد خارجی

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان

دلایلی که بیان کردیم، تنها قسمت کوچکی از مزایای کار در کشور آلمان هستند. کشور آلمان به نیروی کار ماهر خود وابسته است و به همین دلیل همواره به دنبال پیاده کردن استراتژی‌هایی است که حضور نیروهای متخصص را در کشور خود افزایش دهد. در زیر لیست مشاغل موردنیاز در کشور آلمان را مشاهده خواهید کرد.

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان سالانه تغییراتی دارد. اگر مایل هستید ویزای کشور آلمان رادریافت کنید، باید در ابتدا مشاغل مورد نیاز کشور آلمان را در سال 2020 مورد بررسی قرار دهید که بدانید آیا رشته تحصیلی شما جزء لیست ذکر شده هست یا خیر؟

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان یا همان لیست سفید (white list)، لیستی است که از طرف آژانس اشتغال فدرال آلمان هر 6 ماه یکبار منتشر می‌شود.

مشاغل مورد نیاز آلمان کدامند؟

اگر رشته تحصیلی شما جزء لیست مشاغل زیر است می‌توانید رزومه  تحصیلی و کاری خود را از طریق فرم ارزیابی و مشاوره مهاجرت ارسال کنید کارشناسان مهاجرتی ما شرایط شما برای دریافت ویزای کار را بررسی کرده و به شما اعلام خواهند کرد.

در صورتی که رشته تحصیلی شما جزء رشته‌های مهندسی یا پیراپزشکی می‌باشد و در لیست مشاغل زیر موجود نیست رشته خود را برای بررسی مجدد برای ما ارسال کنید

مهندس خودرو و فلزات
مهندس مکاترونیک
تحقیقات فنی و توسعه علم
مهندسی ساخت و ساز تجهیزات و ابزار
بهداشت، درمان و مراقبت
مهندسی جوش
مکانیک ساخت و ساز
مشاغل مرتبط با سازه‌های الکتریکی
تکنولوژی ماشین‌های الکتریکی
متخصص فن آوری فلزی، فناوری ساخت
مشاغل مرتبط با ساخت و ساز ساختمان
لوله کشی، گرمایش، تهویه مطبوع
کوره و سیستم های گرمایش هوا
مشاغل مرتبط با توسعه نرم افزاری
ارتوپدی
لوکومتیورانی
شنوایی سنجی
تکنولوژیست صنعت
مدرس اتوماسیون صنعتی
مهندسی اتوماسیون صنعتی
الکترونیک با گرایش انرژی و ساختمان
فرایند مدیریت در برق
سنگ تراشی
ردیابی خودرو
لیست مشاغل مورد نیاز آلمان
لیست مشاغل مورد نیاز آلمان
لیست مشاغل مورد نیاز آلمان

جمع‌بندی

آلمان

متخصصان زیرشاخه‌های پزشکی، وکالت، مهندس و مدیریت، شانس بسیار زیادی برای پیدا کردن کار مناسب در کشور آلمان با درآمد بالا و پاداش‌ها و مزایای بی‌نظیر دارند. شرط اصلی برای رسیدن به همۀ مزایایی که کشور آلمان به نیروی کار متخصص خود عرضه می‌کند، سخت‌کوشی، درستی و تعهد کاری است.

یک مزیت کار در کشور آلمان، دوره‌های کارآموزی و پیشرفت شغلی حین کار است که نه تنها پایۀ حقوقی و میزان حقوق دریافتی نیروی کار متخصص را بالا می‌برد که به دانش و اعتباری کاری او نیز می‌افزاید.

شغل‌های موردنیاز که در لیست سفید آورده شده‌اند، در ابتدا به متقاضیان کار در کشورهای عضو اتحادیۀ اروپا عرضه می‌شوند و جنانچه کمبود نیرو جبران نشد، متقاضیان کار متخصص از کشورهای دیگر جهان بررسی خواهند شد. پیش‌بینی می‌شود که تا سال 2030، در کشور آلمان نزدیک به 3 میلیون نیروی کار متخصص خارجی مشغول به کار شوند.

بیمۀ درمانی، بیکاری، بازنشستگی، خدمات پرستاری، بیمۀ حوادث از جمله مزایایی هستند که به محض شروع کار نیروی متخصص در کشور آلمان، به او تعلق می‌گیرند. همۀ‌ دستمزدها در کشور آلمان، مشمول پرداخت مالیات هستند. امنیت اقتصادی و منطقه‌ای که کشور آلمان دارد، این کشور را تبدیل به یک مکان عالی جهت کار، تشکیل خانواده و زندگی کرده است.

موسسه مهاجرتی هرمس اپلای با کادر مهاجرتی مجرب می‌تواند خدمات مهاجرتی متنوعی را به شما عزیزان ارائه دهد. این خدمات محدود به کشور آلمان نیست و شامل سایر کشورهای اروپایی و غیر اروپایی هم می‌شود.

اگر رشته تحصیلی شما جزء مشاغل گفته شده نیست یا اینکه هست و تمایل دارید که شرایط شما برای اخذ ویزای کار آلمان مورد ارزیابی قرار گیرد فرم زیر را تکمیل نموده و برای ما ارسال کنید. ارزیابی شرایط شما به صورت رایگان و در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

سوالات خود را در بخش دیدگاه از ما بپرسید

Related Posts

286 thoughts on “لیست مشاغل مورد نیاز آلمان

 1. سامان گفت:

  سلام
  من 40ساله هستم
  کارشناسی مکانیک و فوق لیسانس صنایع
  17سال سابقه کار و بیمه در نیروگاه و تولید برق
  برای جاب آفر نظرتان چیه؟

  1. کارشناس هرمس گفت:

   سلام وقتتون بخیر .
   سابقه کارتون در چه زمینه ای هست ؟ اگر در زمینه برق باشه باید مدرک فنی حرفه ای برق داشته باشید تا بتوانید از طریق این رشته برای جاب آفر آلمان اقدام کنید .

 2. مسعود تراکمی گفت:

  عرض سلام و خسته نباشید
  بنده 30 سال سن دارم،شاغل در پتروشیمی و با سمت کارمند اداری مشغول بکارم،از مهارت بالایی در زبان انگلیسی برخوردارم.
  فوق دیپلم رشته نقشه برداری رو دارم و در رشته مهندسی فناوری صنایع شیمیایی مشغول تحصیل و ترم بعد فارغ التحصلیم.
  شانس بنده برای تحصیل و یا جاب آفر چقدر هست؟
  ممنون میشم شرایطم رو بررسی کنید

  1. کارشناس هرمس گفت:

   سلام وقتتون بخیر .
   متاسفانه در حال حاضر جا آفری در زمینه تخصص شما وجود ندارد اما امکان اقدام ازطریق دوره های آوسبیلدونگ آلمان را خواهید داشت .

 3. نيلوفر گفت:

  سلام وقت بخير.
  27 سالمه و ليسانس و ارشد اقتصاد از دانشگاه دولتي دارم با 3 سال سابقه كار در اين رشته در شركتي معتبر. در حال حاضر هم شاغل هستم.
  زبان انگليسيم خيلي خوب نيست و آلماني هم بلد نيستم.
  بنظرتون با گرفتن مدرك آلماني شانسي براي كار در آلمان دارم؟
  آگر با گرفتن مدرك آلماني ميتونم شانسي داشته باشم، چه مهارت ديگري رو پيشنهاد ميديد كه روش تمركز كنم؟

  1. کارشناس هرمس گفت:

   سلام وقتتون بخیر .
   متاسفانه در زمینه تخصص شما جاب آفری در زمینه کشور آلمان وجود نداره اما میتوانید از روش های امتیازبندی سایر کشور ها مثل استرالیا و کانادا شرایطتان را ارزیابی کنید .

  2. مهرعلی گفت:

   سلام وقت بخیر .بنده مدرک کارشناسی ارشد اموزش و بهسازی منابع انسانی دارم میخواستم ببینم بازار کار در آلمان برای این رشته به چه صورته؟

   1. کارشناس هرمس گفت:

    سلام وقتتون بخیر .
    در حال حاضر در زمینه رشته شما جاب آفری برای کشور آلمان موجود نیست .

 4. علیرضا گفت:

  سلام، وقتتون بخیر.
  مهندس عمران هستم، 34 سالمه، 7 سال سابقه کار و بیمه دارم و تخصصم در زمینه متره و برآورد هستش. متاهل هستم و یک فرزند دارم. مدرک زبان ندارم.
  به نظر شما نسبت به یادگیری زبان آلمانی و مهاجرت به آلمان اقدام کنم یا گرفتن مدرک آیلتس و اکسپرس اینتری کانادا؟

  1. کارشناس هرمس گفت:

   سلام وقتتون بخیر .
   اگر میتوانید سطح زبان انگلیسی خود را بالا ببرید شانس شما برای مهاجرت به کشور هایی مانند کانادا و استرالیا بیشتر خواهد بود .

   1. علرضا گفت:

    بابت راهنمایی و وقتی که صرف کردید متشکرم

    1. کارشناس هرمس گفت:

     🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 5. Mehdi گفت:

  سلام وقت بخیر.
  بنده لیسانس ایمنی بهداشت دارم .سن 24 سال .میتونم برا کار در آلمان اقدام کنم .

  1. کارشناس هرمس گفت:

   سلام وقتتون بخیر .
   مهاجرت کاری خیر اما از طریق آوسبیلدونگ امکان اقدام دارید .

 6. فاطمه احمدی گفت:

  سلام خسته نباشید دیپلم رشته انسانی هستم،متاهل و دارای یک فرزند ۳ساله هستم مدرک بین المللی و فنی حرفه مراقبت از پوست هستم اسکین کار هستم ۲۵ سالم شانسی دارم به طور مستقل ویا جایی در آلمان کار کنم آیا اصن میتونم با این شرایط مهاجرت به آلمان داشته باشم

  1. کارشناس هرمس گفت:

   سلام وقتتون بخیر .
   برای مهاجرت کاری خیر اما برای مهاجرت از طریق دوره های آوسبیلدونگ میتوانید اقدام کنید .

 7. طالب گفت:

  سلام
  وقتتون بخیر
  بنده کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه شریف دارای ۳ سال سابقه در حوزه برنامه ریزی و کنترل پروژه هستم و هم اکنون شاعل ام.
  مسلط به زبان انگلیسی البته بدون مدرک آیلتس و دارای مدرک زبان آلمانی B1 هستم.
  میخواستم راجع به فرآیند اخذ ویزای کاری در آلمان ، شرایط و میزان حقوق و مزایاش اطلاعت کسب کنم

  1. کارشناس هرمس گفت:

   سلام وقتتون بخیر .
   برای کسب اطلاعات کامل در ارتباط با جاب افر کشور آلمان لطفا با شماره تماس 021-28111107 تماس بگیرید .

 8. صبا گفت:

  سلام با 28 سال سن و مدرک فنی و حرفه ای حسابداری و مدارک زبان آلمانی و انگلیسی کجا میتونم کار داشته باشم؟ سابقه کار هنوز ندارم. چند سال سابقه کار لازمه؟

  1. کارشناس هرمس گفت:

   میتونید برای دوره های آوسبیلدونگ آلمان اقدام کنید .

 9. حسین گفت:

  سلام حسین هستم 20 ساله دانشجوی مدیریت بازرگانی و شاغل در تولیدی قهوه ،چطور می توانم در دوره های آوسبیلدونگ آلمان شرکت کنم لطفا راهنمایی بفرمایید.

  1. کارشناس هرمس گفت:

   سلام وقتتون بخیر .
   در مرحله اول میتونید از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید تا شرایط شما را کامل ارزیابی کنند . برای این کار لطفا با شماره تلفن 021-28111107 تماس بگیرید .

 10. حسین گفت:

  سلام 20ساله ، مجرد ،دانشجوی مدیریت بازرگانی در مقطع کارشناسی هستم در حال حاضر در شرکت تولیدی قهوه مشغول کارم می توانم برا ی کار در کشور آلمان اقدام کنم.

  1. کارشناس هرمس گفت:

   سلام وقتتون بخیر .
   برای ویزای کار خیر ولی امکان شرکت در دوره های آوسبیلدونگ آلمان رو دارید .

  2. جعفر گفت:

   سلام من دیپلم رشته برق ساختمان و قدرت هستم وبه صورت تجربی هم کار کردم ومدارک مهارت رو دارم و در رشته صنایع شیشه ساختمانی و صنعتی هم مهارت حرفه ای دارم نظر شما در مورد اقامت کاری بنده چیست؟

   1. کارشناس هرمس گفت:

    سلام وقتتون بخیر .
    اگر حداقل 3 سال سابقه کار در زمینه برق داشته باشید میتوانید برای جاب آفر کشور آلمان اقدام کنید .

 11. عرفان گفت:

  سلام وقت بخیر
  بنده راننده پایه یک هستم و سابقه کار بر روی تریلی دارم
  میخواستم بدونم اونجا یعنی کشور المان نیاز به این شغل دارن؟

  1. کارشناس هرمس گفت:

   سلام وقتتون بخیر .
   در حال حاضر خیر متاسفانه ، جاب آفری در زمینه این تخصص نداریم .

 12. سارا گفت:

  سلام.من ۳۵ سالمه و فوق لیسانس روانشناسی دارم.مدرک فنی حرفه ای آرایشگری هم دارم.۱۰سال سابقه کار در رشته دانشگاهی و رو دارم(بدون بیمه).آیلتس ۶ دارم.a2 فرانسه دارم و با زبان آلمانی در حد a1 آشنا هستم.شانسی دارم؟

  1. کارشناس هرمس گفت:

   سلام وقتتون بخیر .
   شرایطتتون برای کانادا قابل بررسی هست .
   لطف کنید برای ارزیابی دقیق شرایطتون با شماره 02128111107 تماس بگیرید .

  2. ممممم گفت:

   سلام‌ وقتتون بخیر من ۴۰ سال دارم در حال حاضر کارمتد آموزش و پرورش به عنوان مربی بهداشت فعالیت دارم ،کاردانی بهداشت خانواده و کارشناسی مدیریت بحران دارم خواستم بدونم شرایط برای مهاجرت و پیدا کردن شغل در آلمان و دارم

   1. کارشناس هرمس گفت:

    سلام وقتتون بخیر .
    از طریق جاب آفر خیر متاسفانه . اما میتوانید از طریق دوره های آوسبیلدونگ پرستاری اقدام کنید .

 13. ابراهیم گفت:

  سلام وقت بخیر
  من 10 ساله ک تو کشتی کار میکنم. مدرک تعمیر و نگهداری موتور های دریایی دارم
  لوله کشی هم میکنم
  مدرک جوشکاری هم دارم
  بنظر شما میشه واسه کار اقدام کرد؟
  امکانش هست منو راهنمایی کنید

  1. کارشناس هرمس گفت:

   سلام وقتتون بخیر .
   اگر در زمینه لوله کشی یا جوشکاری مدرک فنی حرفه ای و سابقه کار داشته باشید میتوانید برای جاب آفر کشور آلمان اقدام کنید .

   1. فهیمه گفت:

    سلام
    ببخشید من لیسانس آمار دارم، دنبال یه راهی حالا یا مهارتی یا تحصیلی هستم که بتونم مهاجرت آلمان رو بدست بیارم، میخواستم بدونم چه مهارتی رو برم دنبالش سریعتر به نتیجه میرسم یا اگر تحصیلی بخوام اقدام کنم چه رشته ای رو اقدام کنم تا بتونم بعد از اتمام یا طول دوره تحصیلم اونجا کار کنم؟

    1. کارشناس هرمس گفت:

     سلام وقتتون بخیر .
     اگر شرایط سنی مناسبی داشته باشید میتوانید برای دوره های آوسبیلدونگ آلمان اقدام کنید . با شرکت در این دوره ها بعد از اتمام دوره ، تضمینی جذب بازار کار آلمان میشوید .

 14. محراب گفت:

  سلام من دیپلم تجربی دارم
  1.تکنسین داروخانه و تزریقات که کار میکنم
  اما کار نیمه وقتم لوله کشی و اینا
  دوسال لوله کشی آب
  دو سال گرمایش و سرمایش
  دو سال دستگاه های تهویه هوا مثل کولرگازی و…
  اما خودم برای خودم کار میکنم
  بیمه ندارم
  مدرک دارم از فنی حرفه ای
  کلا به لوله کشی بیشتر علاقه دارم
  حدود 10هزارتا هم میتونم ببرم
  آیا میتونم سریعا سر کار برم ؟
  یا باید مدرک آلمانی از دانشگاه های فنی حرفه ای آلمانی بگیرم ؟
  نمیشه مدرک خودمو ببرم کار کنم؟
  حقوقم چقدر میشه ؟مبتدی؟حرفه ایی؟
  حرفه ای هستم تو این شغل ها
  استخدام شرکت میتونم بشم؟
  خودم میتونم تنهایی کار کنم؟
  اگه استخدام شرکت بشم باید مدرک فنی حرفه ای آلمانی رو داشته باشم یا همین مدرک خودم بسه؟
  اقامتش چطوریه؟؟؟
  تا چند سال می‌کشه؟

  1. کارشناس هرمس گفت:

   سلام وقتتون بخیر .
   اگر در زمینه تخصصتون مدرک فنی حرفه ای هم داشته باشید ، میتونید برای کشور آلمان اقدام کنید .
   برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید . 02128111107

 15. نیاز گفت:

  با سلام و وقت بخیر
  27 ساله. مجرد. لیسانس مدیریت پروژه دانشگاه پیام نور. و شاغل در بخش اداری و فروش شرکت مهندسی هستم. ایلتس 6.5 .. با این شرایط آیا شانس خوبی برای مهاجرت به المان دارم یا خیر ؟؟

  1. کارشناس هرمس گفت:

   سلام وقتتون بخیر .
   در حال حاضر رشته شما رشته مناسبی برای اقدام برای کشور آلمان نیست . و برای کار در کشور آلمان ، لازم هست که با زبان آلمانی آشنایی داشته باشید .
   ولی شرایطتتون برای اکسپرس اینتری کانادا قابل بررسی هست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *