معرفی کالج های انگلستان
انگلستان

معرفی کالج های انگلستان

در این مقاله، با معرفی کالج های انگلستان برای دانشجویان، به شما کمک می‌کنیم تا با رشته‌های مختلف تحصیلی که در این کالج‌ها در دسترس هستند، آشنا شوید و برای تصمیم‌گیری بهتر درباره تحصیل در انگلستان، اطلاعات کاملی کسب کنید. تحصیل در کشور انگلیس و اخذ ویزای این کشور روز به روز بیشتر می شود و کشور انگلیس یکی از بهترین کشورهایی است که از نظر علمی و آموزشی برای تحصیل انتخاب می شود. کالج های انگلستان از نظر آموزش و حرفه دارای شرایط خوبی برای دانشجویان بین المللی هستند.

آنچه در این مقاله می خوانید:

بهترین کالج های انگلستان

کالج کینگز انگلستان

این کالج یکی از بزرگترین و معتبرترین کالج های انگلستان محسوب می شود که دارای سه شعبه در شهر های لندن، آکسفورد و بورن است، این کالج در زمینه دروس علوم پایه فعالیت می کند و افراد در تمام رشته ها می توانند این کالج را انتخاب کنند.

در نظر داشته باشید که دروس علوم پایه در این کالج ها دسته بندی های مشخصی دارد و ورود به این کالج نیاز به شرکت در آزمون ندارد. رده های سنی ورود از ۱۷ سال تا ۴۵ سال است، میزان رضایت از این کالج بیش از ۷۷ درصد است. دروس ریاضی و فیزیک و شیمی از دروس پایه برای رشته های زیادی هستند.

این کالج یکی از بزرگترین و معتبرترین کالج های انگلستان محسوب می شود که دارای سه شعبه در شهر های لندن، آکسفورد و بورن است، این کالج در زمینه دروس علوم پایه فعالیت می کند و افراد در تمام رشته ها می توانند این کالج را انتخاب کنند.

از نقطه صفر مهاجرت تا اخذ اقامت، همراهتان هستیم.

با پر کردن فرم می توانید از مشاوره رایگان مهاجرتی هرمس اپلای استفاده کنید.

کالج UCL انگلستان

در لیست کالج های انگلستان این کالج گزینه خوبی محسوب می شود. این کالج در پردیس دانشگاهی اصلی منطقه بلومزبری در شهر شهر لندن قرار دارد این کالج برای کسانی که قصد دارند ورود به رشته های تحقیقاتی داشته باشند گزینه خوبی محسوب می شود. این کالج مستقل است و و طبق رتبه بندی که در سال 2014 در سازمان QS صورت گرفته است این کالج رتبه 5 در دنیا را گرفته و به طور کلی رتبه چهارمین مرکز مهمتر علمی اروپا را داشته باشد. این کالج دارای فضای دیدنی و مشخصی است.

کالج LBS انگلستان

در انواع کالج های انگلستان این کالج گزینه خوبی برای کسب و کار محسوب می شود و یک مدرسه با مدیریت پیشتاز در دنیا است. این کالج به طور کلی دارای دوره های مدیریتی ممتاز MBA است که در رده های بندی MBA رتبه خوبی در 5 دوره بر تر دنیا دارد. این کالج بیشتر در زمینه مدیریتی و کسب و کارهای مربوط به بخش مدیریت می تواند گزینه خوبی باشد

این کالج به طور کلی دارای دوره های مدیریتی ممتاز MBA است که در رده های بندی MBA رتبه خوبی در 5 دوره بر تر دنیا دارد

کالج اسلامی لندن

این کالج دانشگاهی در انگلیس برای دوره های مطالعات اسلامی ارائه می شود و نحوه آموزش در این کالج ها به صورت راه دور و یا مجازی نیز صورت می گیرد. دوره های این دانشگاه تحت اعتبار دانشگاه میدلسکس است. این کالج به طور کلی در سه مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا می تواند فضای آماده سازی مشخصی را ایجاد نماید این کالج دروس را به شکل تئوری در اختیار افراد قرار می گیرد.

این کالج دانشگاهی در انگلیس برای دوره های مطالعات اسلامی ارائه می شود و نحوه آموزش در این کالج ها به صورت راه دور و یا مجازی نیز صورت می گیرد.

کالج بین المللی BARBRI

این کالج به طور کلی به تدریس دروس قانون و حقوق می پردازد و در این زمینه شهرت زیادی دارد. این کالج دارای دسته بندی های مشخصی است که می تواند نتیجه خوبی را فراهم سازد. در این کالج یادگیری دروس تاریخ و سیاست به طور جدی دنبال می شود

از نقطه صفر مهاجرت تا اخذ اقامت، همراهتان هستیم.

با پر کردن فرم می توانید از مشاوره رایگان مهاجرتی هرمس اپلای استفاده کنید.

کالج BATH انگلستان

این کالج به طور کلی یک کالج خصوصی محسوب می شود که در سال ۱۹۹۷ میلادی تأسیس شده است. در این کالج دانش آموزان بین المللی حضور به عمل می آورند در نظر داشته باشید که اندازه های کلاس ها کوچک هستند و تعداد نفراتی که در کلاس ها حضور به عمل می آورند نیز کمتر از سایر کالج ها است

این کالج به طور کلی یک کالج خصوصی محسوب می شود که در سال ۱۹۹۷ میلادی تأسیس شده است

کالج BIMM انگلستان

این کالج در لیست کالج های انگلستان برای یادگیری موسیقی قرار دارد که در آن بیش از ۴۵۰۰ دانش آموز حضور دارند، این کالج به طور کلی موسیقی را به طور دقیق و به صورت تخصصی آموزش می دهند. این کالج در شش منطقه قرار دارد و دوره های کامل و دوره های تحصیلات تکمیلی را نیز ارائه می دهد. دوره های تحصیلات عالی در این کالج در رشته های گیتار، درام، بارش ، آواز خوانی و آهنگ نویسی صورت می گیرد.

تولید و مدیریت کامل و همینطور دوره های رویدادهای موسیقی نیز از دیگر گزینه هایی است که در این کالج دیده می شود. این کالج با صدای زنده متمرکز نیز دنبال می شود و دسته بندی های مشخصی را شکل داده است. دروس در این کالج خود دارای درجه بندی مشخصی هستند و این کالج یکی از مشهورترین کالج های انگلستان محسوب می شود و از نظر قیمت نیز منصفانه به نظر می رسد این کالج برای جذب متقاضی آزمون در نظر گرفته است.

این کالج در لیست کالج های انگلستان برای یادگیری موسیقی قرار دارد که در آن بیش از ۴۵۰۰ دانش آموز حضور دارند

دانشگاه یوسی‌ال، انگلستان

انگلستان، کشوری رویایی برای مهاجرت تحصیلی

انگستان، مقصد بسیاری از افرادی است که تحصیل و مدرک تحصیلی برای آن ها از اولویت بالایی برخوردار است. چرا که اعتبار بسیار بالای مدارک آموزشی آن و دانشگاه های بی نظیری که در این کشور وجود دارند، در کنار سیستم آموزشی قدرتمند، این کشور را به مقصدی مهم برای مهاجرت تحصیلی در سر تا سر جهان تبدیل کرده است. به طوری که در آغاز سال تحصیلی ۲۰۲۱، حدود ۲۸۱,۰۰۸ نفر و در سال ۲۰۲۰، ۲۵۵,۷۷۶ فرد دیگر به این کشور مهاجرت تحصیلی کرده اند.

سخن پایانی

با این‌که تحصیل در انگلستان می‌تواند هزینه‌ی بالایی داشته باشد، اما همچنان دانشجویان بین‌المللی از سراسر جهان به دلیل کیفیت بالای تحصیلات، تاریخچه‌ی قدیمی، فضای آموزشی جذاب و فرصت‌های شغلی خوبی که این کشور فراهم می‌کند، به انگلستان مشتاق هستند. در این مقاله، با معرفی کالج های انگلستان، سعی کردیم به شما کمک کنیم تا بهترین تصمیم را برای تحصیل در انگلستان بگیرید.

در نهایت، برای افرادی که به دنبال مشاوره‌ی بیشتر در مورد تحصیل در انگلستان هستند، هرمس اپلای با تیمی از مشاوران مجرب، آماده‌ی پاسخ به سوالات شما و ارائه‌ی مشاوره‌ی حرفه‌ای در این زمینه است. از طریق سایت هرمس اپلای، می‌توانید با مشاوران ما در تماس باشید و اطلاعات بیشتری درباره‌ی رشته‌های مختلف تحصیلی، شرایط پذیرش، هزینه‌ها و سایر موارد را کسب کنید. چرا که در هرمس اپلای، هدف ما ارائه‌ی مشاوره‌ی کامل، شفاف و حرفه‌ای برای شماست.

کارشناس ارشد مهاجرت

اشتراگ گذاری در :

سوالات متداول

آیا تحصیل در انگلستان گزینه‌ی مناسبی برای دانشجویان بین‌المللی است؟
بله، تحصیل در انگلستان به عنوان یکی از برترین گزینه‌های تحصیلی در جهان محسوب می‌شود. انگلستان با داشتن کالج‌های با کیفیت بالا، فرصت‌های شغلی خوب و محیط آموزشی جذاب، جذابیت بالایی برای دانشجویان بین‌المللی دارد.
آیا هزینه‌های تحصیل در انگلستان بالاست؟
بله، هزینه‌های تحصیل در انگلستان به علت داشتن کالج‌های با کیفیت بالا و فراهم آوردن امکانات آموزشی بهتر، بالاتر از بسیاری از کشورهای دیگر محسوب می‌شود. با این حال، می‌توانید با تحقیق و شناسایی منابع مالی مختلف، به راحتی هزینه‌های تحصیلی خود را تامین کنید.
آیا هرمس اپلای به دانشجویان بین‌المللی در تحصیل در انگلستان کمک می‌کند؟
پاسخ: بله، هرمس اپلای با تیمی از مشاوران مجرب، آماده‌ی پاسخ به سوالات شما و ارائه‌ی مشاوره‌ی حرفه‌ای در زمینه‌ی تحصیل در انگلستان است. از طریق سایت هرمس اپلای، می‌توانید با مشاوران ما در تماس باشید و اطلاعات بیشتری درباره‌ی رشته‌های مختلف تحصیلی، شرایط پذیرش، هزینه‌ها و سایر موارد را کسب کنید.

نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کادر هرمس اپلای

مقالات پیشنهادی

Suggested articles