XHTML

معرفی کالج های انگلستان

معرفی کالج های انگلستان

تحصیل در کشور انگلیس و اخذ ویزای این کشور روز به روز بیشتر می شود و کشور انگلیس یکی از بهترین کشورهایی است که از نظر علمی و آموزشی برای تحصیل انتخاب می شود. کالج های انگلستان از نظر آموزش و حرفه دارای شرایط خوبی برای دانشجویان بین المللی هستند.

همکاری هرمس اپلای با وزارت علوم جهت اعزام دانشجو

بهترین کالج های انگلستان

کالج کینگز انگلستان

کالج کینگز انگلستان

این کالج یکی از بزرگترین و معتبرترین کالج های انگلستان محسوب می شود که دارای سه شعبه در شهر های لندن، آکسفورد و بورن است، این کالج در زمینه دروس علوم پایه فعالیت می کند و افراد در تمام رشته ها می توانند این کالج را انتخاب کنند.

در نظر داشته باشید که دروس علوم پایه در این کالج ها دسته بندی های مشخصی دارد و ورود به این کالج نیاز به شرکت در آزمون ندارد. رده های سنی ورود از 17 سال تا 45 سال است ، میزان رضایت از این کالج بیش از 77 درصد است. دروس ریاضی و فیزیک و شیمی از دروس پایه برای رشته های زیادی هستند.

کالج UCL انگلستان

کالج UCL انگلستان

در لیست کالج های انگلستان این کالج گزینه خوبی محسوب می شود. این کالج در پردیس دانشگاهی اصلی منطقه بلومزبری در شهر شهر لندن قرار دارد این کالج برای کسانی که قصد دارند ورود به رشته های تحقیقاتی داشته باشند گزینه خوبی محسوب می شود. این کالج مستقل است و و طبق رتبه بندی که در سال 2014 در سازمان QS صورت گرفته است این کالج رتبه 5 در دنیا را گرفته و به طور کلی رتبه چهارمین مرکز مهمتر علمی اروپا را داشته باشد. این کالج دارای فضای دیدنی و مشخصی است.

کالج LBS انگلستان

کالج LBS انگلستان

در انواع کالج های انگلستان این کالج گزینه خوبی برای کسب و کار محسوب می شود و یک مدرسه با مدیریت پیشتاز در دنیا است. این کالج به طور کلی دارای دوره های مدیریتی ممتاز MBA است که در رده های بندی MBA رتبه خوبی در 5 دوره بر تر دنیا دارد. این کالج بیشتر در زمینه مدیریتی و کسب و کارهای مربوط به بخش مدیریت می تواند گزینه خوبی باشد

برترین کالج های انگلستان

کالج اسلامی لندن

دانشگاه اسلامی لندن

این کالج دانشگاهی در انگلیس برای دوره های مطالعات اسلامی ارائه می شود و نحوه آموزش در این کالج ها به صورت راه دور و یا مجازی نیز صورت می گیرد. دوره های این دانشگاه تحت اعتبار دانشگاه میدلسکس است. این کالج به طور کلی در سه مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا می تواند فضای آماده سازی مشخصی را ایجاد نماید این کالج دروس را به شکل تئوری در اختیار افراد قرار می گیرد.

کالج بین المللی BARBRI

این کالج به طور کلی به تدریس دروس قانون و حقوق می پردازد و در این زمینه شهرت زیادی دارد. این کالج دارای دسته بندی های مشخصی است که می تواند نتیجه خوبی را فراهم سازد. در این کالج یادگیری دروس تاریخ و سیاست به طور جدی دنبال می شود

کالج BATH انگلستان

کالج BATH انگلستان

این کالج به طور کلی یک کالج خصوصی محسوب می شود که در سال 1997 میلادی تأسیس شده است. در این کالج دانش آموزان بین المللی حضور به عمل می آورند در نظر داشته باشید که اندازه های کلاس ها کوچک هستند و تعداد نفراتی که در کلاس ها حضور به عمل می آورند نیز کمتر از سایر کالج ها است

کالج BIMM انگلستان

کالج BIMM انگلستان

این کالج در لیست کالج های انگلستان برای یادگیری موسیقی قرار دارد که در آن بیش از 4500 دانش آموز حضور دارند، این کالج به طور کلی موسیقی را به طور دقیق و به صورت تخصصی آموزش می دهند. این کالج در شش منطقه قرار دارد و دوره های کامل و دوره های تحصیلات تکمیلی را نیز ارائه  می دهد. دوره های تحصیلات عالی در این کالج در رشته های گیتار، درام، بارش ، آواز خوانی و آهنگ نویسی صورت می گیرد.

تولید و مدیریت کامل و همینطور دوره های رویدادهای موسیقی نیز از دیگر گزینه هایی است که در این کالج دیده می شود. این کالج با صدای زنده متمرکز نیز دنبال می شود و دسته بندی های مشخصی را شکل داده است. دروس در این کالج خود دارای درجه بندی مشخصی هستند و این کالج یکی از مشهورترین کالج های انگلستان محسوب می شود و از نظر قیمت نیز منصفانه به نظر می رسد این کالج برای جذب متقاضی آزمون در نظر گرفته است.

سوالات مهاجرتی خود را در بخش دیدگاه از ما بپرسید

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *