ترکیه

معرفی کالج های ترکیه

معرفی کالج های ترکیه

حقیقت این است که سوالات زیادی در مورد کالج های ترکیه به خصوص کالج k & k این کشور شده است به این ترتیب سعی کرده ایم در این مقاله اطلاعات خوبی در زمینه برترین کالج های ترکیه ارائه دهیم به این ترتیب انتخاب برای افراد آسانتر می شود.

معرفی کالج های ترکیه 

مدت زمان:        1:53

بهترین کالج های ترکیه

کالج کی اند کی ترکیه

کی اند کی یکی از مشهورترین کالج های ترکیه است که در زمینه رشته های پزشکی و دندانپزشکی و مهندسی و مدیریت فعالیت می کند. شما برای ورود به این کالج نیاز به آزمون ورودی yos ندارد و تنها با گذراندن دوره های زبان ترکی می توانید به نتیجه خوبی برسید.

تحصیل در این کالج به این صورت است که فرد در ابتدا می بایست مدارک لازم برای ثبت نام را ارائه دهد. مدارک لازم در این زمینه شامل اصل مدرک دیپلم، و یا یک نامه معادل دریافتی از وزارت آموزش و پرورش ترکیه است که مشخص نماید شما معدل درست برای ورود به این کالج را دارید. متقاضی می بایست کپی پاسپورت به همراه کپی گذرنامه نیز به همراه داشته باشد
شما برای ورود به این کالج باید برنامه های ترکی زبان را نیز ارائه دهید و همینطور باید گواهینامه مهارت های ترکی خود را نیز ارائه دهید. افرادی که گواهینامه تومر ندارند می بایست در آزمون های مهارت ترکی استانبولی این کشور ورود داشته باشند .

یک تست aptitude در این کشور برگزار می شود که پیش از شروع دوره تربیت بدنی بوده و به طور کلی اسناد مورد نیاز برای برنامه های تحصیلی و پذیرش در کالج دی اند دی به این صورت است که افراد باید فرم درخواست آنلاین را تکمیل نمایند، نیاز به رونوشت و یا دیپلم دبیرستان است. نیاز به گواهی نامه c1 برای تحصیل برای رشته های پزشکی و دندانپزشکی نیز خواهد بود.

کالج lasalle

این کالج در استانبول قرار دارد و تیم های متخصص و اساتید بسیار خبره ای در این کالج حضور دارند. سیستم های آموزشی در این کالج آنقدر قوی است که فضا برای رسیدن به نتیجه ایده آل به خوبی فراهم می شود. در این کالج یادگیری دروس مبتنی بر نوآوری است به این معنی که دانش آموز طبق نوآوری خود اقدام به یادگیری بخشی از درس می کند و در نهایت ارزیابی های مشخصی بر روی نوآوری دروس مختلف صورت می گیرد.

این کالج در سال 1993 شروع به کار کرده است و در زمینه هنر و مد بسیار قدرتمند ظاهر شده است به طوری که امروزه بزرگترین طراحان دنیا در ابتدا در این کالج تحصیل کرده اند. طراحی مد و لباس در ترکیه یک وجه پولساز و با توجیه اقتصادی مشخصی همراه است که خوشبختانه توانسته در این زمینه ساختار خوبی را فراهم سازد. این کشور پرورش خوبی در زمینه طراح های چندی بعدی داشته است. در بین کالج های ترکیه این گزینه بسیار عالی است.

برنامه مد و طراحی های سه بعدی در این کالج دسته بندی های مشخصی دارد، اینطور که مشخص است فرصت بی نظیری برای یادگیری دروس پایه مد و هنر در این کالج دیده می شود که خوشبختانه می تواند صنعت مد را به رشد ایده آلی برساند.

طراحی لباس و همینطور ساختار روتین مد در این کالج در ابتدا در یک ترم به صورت تئوری و در ترم بعد به صورت عملی دیده می شود. ابزارهای برش و الگو برداری بسیار قدرتمند و جدید بوده و یک بخش ایده آل کاری محسوب می شود. این کالج در سال های قبل در لیست برترین کالج های ترکیه قرار دارد. این کالج توانسته در رشد اقتصادی ترکیه نیز تأثیر بگذارد.هر یک از کالج های ترکیه دارای شرایط مخصوص به خود هستند.

افرادی که در ابن کالج تحصیل می کنند اغلب بانوان هستند و بیشترین رده سنی بین 26 سال الی 48 سال اعلام شده است. این کالج هر ساله جشنواره های مشخصی را برای معرفی جدیدترین طرح روز فراهم می سازد که می تواند برای افرادی که دارای طرح ویژه ای هستند یک فرصت عالی باشد.

هزینه ورود به این کالج کمی بالا است اما از سوی دانشگاه های وابسته به این کالج بودجه های اقتصادی مشخصی دیده می شود. حقیقت این است که هزینه تحصیل در این کالج بر اساس رتبه تحصیلی و همینطور مدرن بودن طرح موجود تعیین می شود و گاهاً فضای تحصیل بسیار آسان می شود. این کالج دارای برنامه های فشرده و فوق فشرده در سال 2021 برای داوطلبان مد و فشن می باشد. کالج های ترکیه  را به دقت بررسی کنید.

سوالات مهاجرتی خود را در بخش دیدگاه از ما بپرسید

Related Posts

2 thoughts on “معرفی کالج های ترکیه

 1. عسل گفت:

  برای سن ۱۷ سال نمیشه وارد کالج شد ؟
  کلاس دهم ، رشته تجربی

  1. کارشناس هرمس گفت:

   سلام وقتتون بخیر .
   بله میتونید برای مدارس ترکیه اقدام کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *