بدون دسته

مهاجرت به استرالیا 2019

استرالیا کشوری منحصر به فرد و متنوع از هر لحاظی است. تنوعات فرهنگی، جمعیتی، آب و هوایی، جغرافیایی و تاریخی مهاجرت به استرالیا را به انتخاب مناسبی برای بازه ی گسترده ای از انواع سبکهای زندگی مبدل کرده است. در ادامه به بررسی شرایط مهاجرت به استرالیا در سال ۲۰۱۹ می پردازیم.

درباره استرالیا

فرهنگ: فرهنگ استرالیا همانند وسعت این کشور گسترده است. این فرهنگ چند ملیتی و چند نژادی در تمامی بخش های زندگی روزمره مثل غذا، سبک زندگی و موسیقی خود را می نمایاند.به دلیل تاثیرات ناشی از این فرهنگ، محیطی زنده، خلاق و فعال را  در جریان روزمره ی زندگی مشاهده خواهید کرد.

جمعیت:طبق آخرین آمار سرشماری ملی، جمعیت استرالیا ۲۳٫۶ میلیون نفر ثبت شده است. پرجمعیت ترین ایالت ها به ترتیب new south wales و ویکتوریا با مراکز به ترتیب سیدنی و ملبورن است. این دوشهر بزرگترین شهرهای استرالیا هستند.

آب و هوا:اکثر بخش های استرالیا در طول سال آب و هوای شرجی را تجربه می کنند. بخش های شمالی استرالیا معمولا گرم هستند در صورتی که بخش های جنوبی معمولا زمستان های سرد را تجربه می کنند.در ارتفاعات این کشور زیبا در طول زمستان بارش برف را مشاهده میکنیم که باعث فعالسازی پیست های اسکی new south wales ، ویکتوریا و تاسمانی می شود.

جغرافیا: استرالیا ششمین کشور پهناور دنیاست که بین اقیانوس آرام و هند واقع شده است. پایتخت استرالیا کانبرا است که به صورت تقریبی ۳۸۰ هزار نفر را در خود جای داده است. این شهر بین دو شهر بزرگ سیدنی و ملبورن قرار گرفته است.

راه های مهاجرت به استرالیا

اگر شما در خارج از استرالیا زندگی می کنید و میخواهید فرصت تحصیل و کار در استرالیا را داشته باشید باید در مورد انواع راه های مهاجرت به استرالیا اطلاعات کسب کنید.انواع راه های مهاجرت به استرالیا به شرح زیر است.

مهاجرت به استرالیا از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری در استرالیا

طبق چارچوب تعیین شده برای سرمایه گذاری در استرالیا افراد بیگانه قبل از اقدام برای خرید ملک،سرمایه گذاری و مهاجرت به استرالیا باید تاییدیه های مربوط را از سازمان های تعیین شده استرالیا بگیرند.

سیاست دولت در این راستا به این صورت است که این سرمایه گذاری منجر به تولید اشتغال و رشد اقتصادی  شود. بنابراین اقدامات سرمایه گذاری افراد خارجی مهم تلقی میشود. مسئله مهم در این مقوله این است که سرمایه گذاران با چارچوب تعیین شده سرمایه گذاری در این کشور خود را سازگار کنند. به عنوان مثال مقدار سرمایه گذاری از حداقل مقدار تعریف شده بیشتر باشد و مراحل حقوقی آن انجام شود.

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کار

انواع مختلفی از ویزای کار استرالیا وجود دارد. در این روش برای دریافت اقامت دائم استرالیا فرد متقاضی باید ابتدا امتیازات خود را محاسبه کند. سپس با توجه به امتیاز تعیین شده برای  هر شغل فرم های مربوط را پر کند و مدارک خود را ارزیابی کند.

انواع مختلفی از ویزا برای این نوع از ورود تعریف شده است. با توجه به شرایط خاص هر فرد و مدارکی که ارائه میدهد نوع خاصی از این ویزا پیشنهاد می شود. طبیعتا بررسی های اولیه نیازمند دید کافی شخص نسبت به امتیاز های کسب شده و قابل کسب در این مسیر است. سپس با انتخاب بهترین نوع ویزا برای مهاجرت به استرالیا و تکمیل مراحل آن برای کسب اقامت استرالیا در این مسیر به بهترین شکل ممکن و مطمئن ترین حالت قدم بگذارید. مهاجرت به استرالیا از این طریق نیازمند بررسی های دقیق و انتخاب نوع ویزا و راه درست برای کسب اقامت استرالیا است.

ویزای بازنشستگی

امکان استفاده از بازنشستگی در استرالیا برای افرادی که بالای ۵۵ سال دارند و به جز همسر خود افراد وابسته دیگری را ندارند تعیین شده است. مهاجرت به استرالیا به صورت موقت از این طریق نیازمند اثبات واجد شرایط بودن متقاضی برای داشتن هزینه های مورد نظر در استرالیا است. این ویزا به صورت موقت صادر می شود و پس از اتمام مهلت آن امکان تمدید آن نیز وجود دارد.

انواع مختلف دیگری از ویزا برای مهاجرت به استرالیا و کسب اقامت استرالیا وجود دارد که به طور کلی در یکی از شاخه های توضیح داده شده در بالا دسته بندی می شود. گروه مشاورین هرمس اپلای مفتخر است که با توجه به صد ها پرونده موفق در زمینه ی مهاجرت و کسب اقامت شما را در این راه یاری رساند. مفتخریم که با بررسی درست و منطقی شما را در راه کسب اقامت استرالیا، کسب اقامت آلمان، کسب اقامت کانادا و اتریش به شما کمک کنیم.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *