بدون دسته

مهاجرت به سوئد 2019

کشور سوئد پیشینه ی بلندی در زمینه ی مهاجرت دارد. مهاجرت به سوئد از دیرباز انتخاب بسیاری از مردم دنیا بوده است. مزایای بسیار زیاد زندگی در سوئد و امکانات در نظر گرفته شده برای  شهروندان این کشور مهاجرت به سوئد را در سال 2019 به انتخاب وسوسه انگیزی تبدیل کرده است.

روش های مهاجرت به سوئد

مهاجرت به سوئد از طرق مختلفی صورت می گیرد. مهاجرت از طریق کاری، تحصیلی و ثبت شرکت بخشی از راه های منتهی شونده به اقامت سوئد است.

برای اطلاع کامل از هر کدام از روش های مذکور روی لینک های زیر کلیک کنید:

پیش نیاز های مهاجرت به سوئد

تایید کردن application

اقدام برای تایید کردن یک application برای کسب اقامت سوئد می تواند آنلاین صورت گیرد.

وقتی که شما فرم های مورد نیاز را پر کردید باید اصل آن ها را نیز از طریق پست به سازمان های مربوطه ارسال کنید.

مدارک باید امضا شده و مدارک مورد تایید نیز همراه با آن ارسال شود. برخی از این مدارک شامل مدارک اصلی هویتی شماست.

قبل از ارسال مدارک از داشتن شرایط مطمئن شوید:

پس از ارسال مدارک خود برای دفاتر مهاجرتی سوئد این مدارک توسط قسمت های ارزیاب بررسی می شوند.

این بررسی برای تایید شرایط شما برای کسب اقامت است.اگر این شرایط و پیش نیاز ها را نداشته باشید پرونده شما رد شده و نمی توانید برای مهاجرت به سوئد اقدام کنید. البته لازم به ذکر است که در صورت رد شدن پرونده، شما می توانید بار دیگر و با شرایط جدید اقدام کنید.

اضافه کردن فرزندان به پرونده مهاجرت به سوئد

اگر فرزندان شما به صورت موقت در سوئد اقامت داشته باشند شما می توانید برای کسب اقامت آنها نیز اقدام کنید. این فرزندان باید سنی کمتر از ۱۸ سال داشته باشند و کسب اقامت دائم این کشور به اقدام جدا برای فرزندان نیاز ندارد و می توانید به سادگی آن ها را در پرونده خود وارد کنید.

پس از تصمیم گیری

اداره مهاجرت سوئد نتیجه را برای آدرس شما ارسال می کند.

اگر شما شهروندی سوئد را کسب کرده باشید این تصمیم همچنین به سازمان مالیات هم ارائه می شود در این صورت اقامت موقت شما باطل می شود.

در صورتی که فرزندان نیز در پرونده شما وارد شده و اقامت کسب کرده اند همان شرایط یکسان ارائه شده برای شما را نیز دارند.

لازم به ذکر است که در صورت رد شدن پرونده مهاجرتی شما، می توانید برای اقدام دوباره سه هفته بعد از دریافت پاسخ اقدام کنید. در اقدام دوم مدارک شما دوباره از اول بررسی شده و تحلیل می شود.

پاسپورت سوئد

کسانی که اقامت سوئد را کسب کرده اند می توانند برای دریافت پاسپورت سوئدی اقدام کنند. این اقدام از طریق دفاتر پلیس صورت می گیرد. در صورتی که فرد در خارج از سوئد باشد نیز تمهیداتی اندیشیده شده است. این افراد می توانند از طریق یکی از سفارت های سوئد یا کنسولگری های سوئد در خارج از کشور اقدام کنند

برای کسب شهروندی سوئد شما باید شرایط پیش نیازی سکونتی در سوئد را نیز بر طرف کنید.

این بدین معنی است که باید مدت خاصی را در سوئد زندگی کرده باشید.

این زندگی و سکونت باید همراه با اجازه صادر شده قانونی این کشور باشد.

در بیشتر موارد شما باید به مدت پنج سال در سوئد زندگی کرده باشید.

این اقامت باید به صورت ممتد باشد.

لازم به ذکر است که قوانین مورد استفاده برای پناهندگان کاملا متفاوت است.

داشتن اقامت پنج ساله در کشور سوئد نشان دهنده ی این است که شما قصد دارید که به صورت بلند مدت در این کشور بمانید و ماندن شما در این کشور به هر دلیلی می تواند باشد.

این دلایل و نوع اقامت شما می تواند به صورت های مختلف باشد.

اگر شما اجازه اقامت دائم در سوئد را داشته باشید به محض ورود مدت زمان اقامت شما محاسبه شده و پس از گذشت از زمان تعیین شده می توانید برای کسب اقامت اقدام کنید و از زندگی در این کشور زیبا لذت ببرید.

و در آخر

گروه مشاورین هرمس اپلای با داشتن صدها پرونده موفق در زمینه ی مهاجرت به سوئد و کسب اقامت می تواند شما را در به انجام رساندن این امر مهم یاری رساند. مفتخریم که با اتکا به پشتکار و تخصص خود در زمینه مهاجرت به سوئد، مشاوره مهاجرت کاملی ارائه دهیم.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ها

 1. عباس گفت:

  سلام عباس هستم از مشهد دارایی مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی و فوق لیسانس بازاریابی بین الملل، مدرک ماساژ درمانی فنی و حرفه ای رو هم دارم با تجربه بالا،51 سال عمر دارم 30 سال معلم بودم کار مشاوره، کارهای گروهی رو در مدارس بعهده داشتم و…. ، چطور می توانم در خواست مهاجرت کنم.

  1. امین بهرامی گفت:

   با سلام
   با توجه به سنی که دارید بهترین پیشنهاد از طریق روش های سرمایه گذاری هست. در صورتی که تمکن مالی دارید لطف کنید فرم مشاوره مهاجرت را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *