کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی

همانطور که می دانید روش های متفاوتی برای مهاجرت به کانادا وجود دارند. یکی از این روش ها، مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی می باشد. در این روش متقاضیان برای تشکیل پرونده، ابتدا می بایست از اداره ی مهاجرتی استانی که قصد مهاجرت و اقامت درآن را دارند، اقدام کنند. به طور کلی در همه ی روش های مهاجرتی از طریق کارآفرینی، متقاضیان می توانند برای خود و خانواده ی خود، اقامت کانادا را دریافت کنند.

سرمایه مورد نیاز برای کارآفرینی در کانادا

قبل از درخواست، شما باید از یک گروه سرمایه گذاری کانادایی یا صندوق سرمایه گذاری کانادایی برای سرمایه گذاری در ایده کسب و کارتان، مطمئن شوید. همچنین برای درخواست ویزای شروع کار، با یکی از این سازمان ها تماس گرفته و آنها را متقاعد کنید که ایده کسب و کار شما ارزش سرمایه گذاری دارد. هنگامی که تعهد می کنید، می توانید به برنامه شهروندی و مهاجرت  به کشور کانادا فکر کرده و در این راه قدم بگذارید .

علاوه بر گذراندن معیارهای بهداشتی و امنیتی استاندارد، شما باید توانایی خود را برای برقراری ارتباط در زبان انگلیسی یا فرانسوی نشان داده و نیز پول کافی برای زندگی و ایجاد کسب و کار در کانادا را داشته باشید. برای واجد شرایط بودن دراین برنامه به عنوان یک کارآفرین، متقاضی باید ارزش خالص حداقل 300،000 دلار داشته باشد و باید مایل باشد و بتواند در کشور کانادا سرمایه گذاری کرده و یا کسب و کار ایجاد کند و بتواند شغل را در کانادا حفظ کند.

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی

حداقل دو سال تجربه را در رابطه با کسب و کار به دست آمده در طی پنج سال قبل از تاریخ درخواست شما، باید داشته باشید. این تجربه باید در قالب یک کسب و کار قانونی و سودآور باشد که به تنهایی آن را اداره کرده و این به عنوان درک واقعی و تمام وقت مسئولیت ها و وظایف مربوط به برنامه ریزی، مدیریت و کنترل موارد مادی، مالی و منابع انسانی تعریف می شود.

اگر شما برای یک برنامه کارآفرینی واجد شرایط هستید، خود و خانواده خود می توانید جهت مهاجرت به کانادا (اقامت دائم)  اقدام کنید. این برای متقاضیانی است که مایل به اقامت در هر کجای کانادا هستند، به جز کبک. برنامه کارآفرینان نیاز به ایجاد یا خرید حداقل 33.33٪  هزینه در یک کسب و کار با کیفیت در کانادا را دارد که باید بتواند به طور فعال آن را مدیریت کند. همچنین کسب و کار شما باید حداقل یک شغل جدید برای یک شهروند یا ساکن کانادایی را ایجاد کند.

از جمله مزایای کشور کانادا برای کارآفرینان مهاجر :

– رشد قوی اقتصاد کشور کانادا

– مالیات پایین و هزینه های پایین کسب و کار

– تعالی در تحقیقات و نوآوری

– بهترین سطح کیفیت زندگی

– اعطای اقامت هر چه سریعتر به کار آفرینان

– دادن اعتبارات فدرالی و استانی برای سرمایه گذاری به کارآفرینان

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *