وقت سفارت

دریافت وقت سفارت فوری و نرمال توریستی، دانشجویی از کلیه سفارتخانه های عضو شینگن و اتحادیه اروپا در اسرع وقت. اخذ وقت سفارت بصورت VIP در سریعترین زمان ممکن و بصورت تضمینی

وقت سفارتخانه

اخذ وقت از سفارتخانه های مختلف

دریافت وقت سفارت تضمینی و سریع

معرفی خدمات اخد وقت سفارت

متقاضیانی که جهت انجام دادن امور کاری، توریستی، تحصیلی و.. قصد مسافرت کردن به کشورهای خارجی را دارند می بایست به این نکته توجه داشته باشند که برای ورود به برخی از کشورهای اروپایی علاوه بر داشتن پاسپورت به مدرکی دیگری نیاز دارند که مجوز ورود به کشور را به متقاضیان می دهد؛ جهت اخذ مجوز ورود به این کشورها متقاضی نیازمند اخذ ویزای کشور مربوطه می باشد.

از جمله گام های اساسی اخذ ویزا تعیین کردن وقت سفارت برای مصاحبه می باشد از اینرو متقاضیان می بایست در روز مصاحبه همراه با مدارک معتبر جهت اخذ ویزا به سفارت مربوطه مراجعه نمایند و توجه داشته باشند که می بایست ترجمه مدارک در روز مصاحبه به افسر تحویل داده شود از اینرو برای اینکه به افسر سفارت اثبات نمایند که مدارکشان معتبر و رسمی است.

مدارک مورد نظر باید دارای مهر دارالترجمه رسمی و در بعضی از سفارت ها دارای تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه باشد و به این نکته توجه داشته باشند که مدارک ارائه شده به افسر باید نشاندهنده بازگشت متقاضی به کشور ایران باشد بنابراین متقاضیان عزیز برای پذیرفته شدن درخواست ویزای خود در روز مصاحبه می بایست درصدد ترجمه مدارک در دارالترجمه های رسمی وبا مهر دارالترجمه باشند.

گروه هرمس اپلای با دراختیار داشتن کارگزارانی متعهد آماده ارائه ی هرگونه خدمات در زمینه اخذ وقت سفارت، ترجمه مدارک برای متقاضیان عزیز می باشد.

مراحل لازم جهت دریافت تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه : 

1. ارائه مدارک به دارالترجمه های معتبرجهت ترجمه رسمی مدارک با مهر و سربرگ مترجم رسمی

2. ارائه مدارک ترجمه شده توسط دفتر ترجمه به دادگستری واخذ تاییدیه و مهر دادگستری

3. ارائه مدارک تایید شده مترجم رسمی که دارای تاییدیه دادگستری بوده به وزارت خارجه جهت اخذ تاییدیه امور خارجه که درمدت زمان یک روزه انجام می پذیرد.

 وقت سفارت

وقت سفارت

اخذ وقت سفارت

متقاضیانی که درصدد اخذ وقت سفارت برای مصاحبه می باشند به این نکته توجه داشته باشند که مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا می بایست دارای ترجمه رسمی دارالترجمه های معتبر باشد. کارشناسان گروه هرمس اپلای با دراختیار داشتن کارگزارانی مجرب آماده ارائه خدمت ترجمه مدارک در اسرع وقت به متقاضیان عزیز می باشند برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین گروه هرمس اپلای تماس حاصل نمایید.

شرایط پذیرش مدارک ترجمه در سفارت های مختلف: با توجه به شرایط و قوانین مختلف سفارتها، نحوه ترجمه مدارک عموما ً متفاوت می باشد برخی از سفارتها نیازی به ترجمه رسمی مدارک نداشته و برخی دیگر نیازمند ترجمه رسمی با مهر دارالترجمه می باشند همچنین سفارت هایی نیز وجود دارند که علاوه بر مهر دارالترجمه به تاییدیه مهر دادگستری و وزارت امورخارجه هم نیاز دارند

گروه هرمس اپلای مفتخر است به شما دانشجویان، مسافران و گردشگران عزیز در تعیین وقت سفارت، اخذ ویزای شینگن، اخذ ویزای توریستی، اخذ ویزای تجاری و … یاری دهد.

جهت دریافت مشاوره در زمینه تعیین وقت سفارت و مراحل دریافت ویزا با شماره های 26230536 – 26230539 تماس حاصل نمایید.

 گروه هرمس اپلای :

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به گروه مهاجرتی هرمس اپلایمی‌باشد. قوانین حاکم بر سایت، مبتنی بر قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران است و هرگونه کپی برداری از مطالب سایت ممنوع می باشد.

راههای ارتباط با ما :

ایمیل: 

info@hermesapply.com

تلفن تماس:

95118296(021)