دانش مهاجرت, مهاجرت

وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت

برای مهاجرت به هر کشوری نیاز به داشتن دانش در مورد قوانین، مقررات و مصادیق قانونی ملی به کشور مبدا و مقصد هستید. وکلای مهاجرت در مورد مواردی مانند گرین کارت، درخواست ویزا، گرفتن تابعیت و دیگر شرایط مانند خروج از کشور و یا اشتغال در کشور مورد نظر می توانند راهنمایی های بسیار مفیدی را داشته باشند. بسیاری از وکلای مهاجرتی همچنین امور مربوط به تعامل مهاجرت و قوانین کیفری را نیز انجام می دهند.

وکیل مهاجرتی می تواند پرونده های متقاضی را به عنوان نماینده مورد بررسی قرار دهد و همچنین در مصاحبه هایی که در رابطه با مهاجرت انجام می شود شرکت کند. اینکه چه نوع ویزایی با شرایط شما مناسب است و یا به چه مدارک معتبری نیاز مند هستید. وکیل مهاجرتی می تواند به شما در این زمینه کمک بسیاری کند. داشتن یک وکیل مهاجرتی خوب موجب صرفه جویی در وقت و هزینه می شود. همچنین داشتن یک وکیل در رد نشدن ویزا نقش بسیار مهمی دارد.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

شرایط مهاجرت

تمام متقاضیانی که قصد دارند به کانادا مهاجرت کنند از چندین جنبه شامل سطح تحصیلات، سابقه کاری، توانایی و سن مورد ارزیابی قرار می گیرند. یکی از آسانترین روش های مهاجرت به کانادا مهاجرت کاری با اکسپرس انتری است، در این مهاجرت فرد متقاضی باید بتواند 67 امتیاز از 100 امتیاز ممکن را کسب کند. برای مهاجرت به کانادا باید در ابتدا ببینید که آیا برای مهاجرت به کانادا واجد شرایط هستید یا خیر. پس از آن مدارک خود را آماده کنید. درخواست برای ویزا بدهید. پس از اینکه دعوت نامه خود را دریافت کردید، می توانید برای اقامت دائم کانادا اقدام کنید. مدارکی که برای مهاجرت به کانادا مورد نیاز است شامل موارد زیر است:

 • گذرنامه معتبر که حداقل دو صفحه آن خالی باشد.
 • 2 عکس در اندازه پاسپورت و قابل شناسایی با پس زمینه سفید و بدون حاشیه.
 • پرداخت هزینه ویزای کانادا.
 • برگه عدم سوء پیشینه.
 • داشتن برگه سلامت.

 

مهاجرت به کانادا

کانادا کشوری بسیار مترقی، متنوع و چند فرهنگی است. کانادا به غیر از طبیعت بسیار خوبش، دارای یکی از قویترین اقتصاد های دنیا بوده و از مهاجرپذیرترین کشور های دنیا است. برای مهاجرت به کانادا عوامل بسیاری از جمله سطح تحصیلات، سن، سابقه کاری، مدرک زبان، تجربه کاری، مهارت کاری و همچنین توانایی شما مورد بررسی قرار می گیرد.

یک فرد مجرد برای مهاجرت به کانادا باید چیزی در حدود 12،960 دلار هزینه کند. یک خانوار چهار نفره نیز باید چیزی در حدود 24،000 دلار درآمد داشته باشد. از آسان ترین روش های مهاجرت به کانادا می توان به ویزای کاری اکسپرس انتری، نامزدی استانی بریتیش کلمبیا، برنامه مهاجرتی آتلانتیک اشاره داشت.

اقامت کانادا

کانادا کشوری امن و سامانه بهداشتی و اقتصادی آن بسیار قوی است. به طور مداوم در سالهای اخیر در حال رشد بوده است. کانادا قطعا یکی از بهترین مکان های دنیا برای زندگی است. تمام افراد خارجی می توانند در کانادا اقامت داشته باشند. اقامت در کانادا شامل اقامت دانشجویی، کاری و یا بلند مدت است.

برای دریافت اقامت کانادا در ابتدا باید به استان مورد نظری که می خواهید در آن زندگی کنید، معرفی شده و برای اقامت در خواست دهید. پس از معرفی متقاضی باید برای اقامت دائم به اداره مهاجرت کانادا مراجعه کند. در آنجا یک آفیسر درخواست شما را بررسی خواهد کرد که آیا بر اساس قوانین مهاجرتی کانادا می باشد و یا خیر.

برای تمام کسانی که قصد دارند اقامت دائم کانادا را دریافت کنند باید در حال حاضر، پنج سال پیش از درخواست خود به مدت 3 سال به صورت پیاپی در کانادا زندگی کرده باشد. هزینه درخواست اقامت کانادا نیز چیزی در حدود 500 یورو است.

 

وکیل مهاجرتی در کانادا

وکیل مهاجرت

اگر قصد مهاجرت به یک کشور پیشرفته را دارید، فرصت مهاجرت به کانادا را به هیچ عنوان از دست ندهید. این کشور ثروتمند آمریکا شمالی سیاست های بسیار گسترده ای را برای جذب مهاجران به کانادا دارد. مهاجرانی که با مهارت و تجربه کافی برای رفع کمبود نیروی کاری در کانادا را داشته باشند می توانند اقامت کانادا را کسب کنند.

برای مهاجرت به کانادا داشتن یک وکیل خوب می تواند بسیار کمک کننده باشد. وکلای امور مهاجرت می توانند به متقاضیان خود برای رفع کمبود نیروی کار در کانادا و تکمیل مدارک مناسب و درست کمک کرده و در مورد راهکارها و وضعیت حقوقی مهاجرت به کانادا به مشتریان خود مشاوره دهند.

هزینه وکیلان مهاجرتی کانادا چیزی در حدود 5000 تا 6000 دلار نیز می باشد. برای مهاجرت به کانادا باید قوانینی را در مورد اینکه چه کسی می تواند به طور قانونی وارد کانادا شود را بدانید.

 

دفاتر مهاجرتی کانادا

این روزها کانادا به یکی از مهمترین مقصد های مهاجرتی در دنیا تبدیل شده است. برای اخذ ویزا این کشور، کمک گرفتن از تیمی مجرب از کارشناسان می تواند برای متقاضیان مناسب باشد.

برای تکمیل مدارک مورد نیاز استفاده از وکلای مهاجرتی می تواند بسیار کمک کننده باشد. از آنجا که کانادا در ایران سفارت خانه ای ندارد پس دفاتر مهاجرتی در ایران می توانند بهترین راه برای شما در کمک رسانی برای مهاجرت به کانادا باشند.

مهاجرت به کانادا از دیگر کشور های جهان به علت ماهیت مهاجر پذیری که دارد، قوانینی سفت و سختی نیز در نظر گرفته است. قطعا بدون مشورت با مشاوران و داشتن وکلا و راهنمایان مهاجرتی هزینه و زمان بسیاری از متقاضیان از بین خواهد رفت. بهترین راه استفاده از وکلایی است که در دفاتر مهاجرتی قرار دارند.

این وکیلان به نیابت از شما کارهای مهاجرتی شما را در کانادا انجام می دهند. متقاضیان برای مهاجرت به کانادا نیاز دارند که در اداره مهاجرت به کانادا تشکیل پرونده دهند و یا اینکه در دانشگاه مورد نظر خود کارهای اداری را انجام دهند که همه اینها از طریق این وکیلان می تواند انجام شود.

 

وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت در ساسکاچوان

کانادا از استان هایی تشکیل شده است که برای زندگی بسیار مناسب بوده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. از برترین استان های کانادا می توان به ساسکاچوان اشاره داشت. این استان یکی از پرطرفدارترین مقاصد مهاجرتی کانادا می باشد. از دیگر ویژگی های این استان گرفتن اقامت آسان است.

داشتن یک وکیل مهاجرتی خوب می تواند برای گرفتن اقامت ساسکاچوان سرعت بخشد. داشتن یک وکیل با علم به قوانین مهاجرت و پرونده شما، می تواند بهترین استراتژی را برای دریافت اقامت کانادا داشته باشد. بدون شک، این امر از هرگونه تاخیر بی دلیل هر کس که دانش تخصصی در این زمینه از قانون ندارد، جلوگیری می کند.

 

وکیل مهاجرت به آمریکا

آمریکا از قطب های اقتصادی برتر دنیا بوده و زندگی در این کشور آرزوی بسیاری از مهاجران از سراسر جهان است. برای اقامت سریع و ساده به کشور آمریکا یکی از مهمترین ارکان داشتن وکیل مهاجرتی حاذق است.

 وکیل مهاجرتی در پول و زمان شما صرفه جویی می کند. گرفتن گرین کارت آمریکا به دلیل آنکه شرایط و قوانین خاص خود را  دارد، میتواند بسیار کمک کننده باشد. هزینه یک ساعت مشاوره با یک وکیل مهاجرتی چیزی بین 150 تا 300 دلار در ماه است. هزینه گرفتن یک وکیل برای گرین کارت آمریکا چیزی بین 800 تا 5000 دلار نیز می باشد.

 

وکیل مهاجرتی در استرالیا

وکیل مهاجرت

استرالیا کشوری با رفاه بالا، پیشرفته و نرخ پایین بیکاری است. هر ساله این کشور میزبان پذیرای مهاجران بسیاری از کشور های مختلف جهان می باشد. انواع ویزا برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. شامل روادید توریستی، کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و غیره. اما اخذ هر کدام از این نوع ویزاها دارای شرایط خاصی هستند.

گرفتن هر نوع ویزا نیاز به داشتن یه سری مدارک و شرایط لازم است. در صورت ناقص بودن یکی از مدارک ها زمان و هزینه شما هدر می رود. وکیل های مهاجرتی می تواند علاوه بر اینکه شانس گرفتن ویزا را بالا میبرند باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می گردند.

در بعضی مواقع اداره مهاجرتی استرالیا در یک سری شرایط خاصی درخواست ویزا را رد می کند. اما شما با مشورت با وکیل های مربوطه می توانید بهترین راهکار را برای مهاجرت به این کشور داشته باشد. اگر تمایل دارید به استرالیا مهاجرت کنید بهترین گزینه استفاده از وکیلان مهاجرتی می باشد.

 

وکیل مهاجرت به فرانسه

اگر هدف شما مهاجرت به فرانسه می باشد، پیدا کردن وکیل در فرانسه برای آسانتر کردن و تسریع مهاجرت شما بسیار مفید است. در صورتی که از  یک وکیل با تجربه برای گرفتن ویزا استفاده نکنید، ممکن است در طی مراحل اداری به مشکلاتی برخورد کنید.

کارهای مربوط به مهاجرت یکی از موضوعاتی است که نمی‌توانید به سادگی از کنار آن رد شوید. یکی وکیل مهاجرتی با داشتن دانش کافی در مورد شرایط مهاجرت و قوانین آن در فرانسه می تواند برای شما بسیار مفید باشد.

 

وکیل مهاجرتی آلمان

آلمان کشوری است که متقاضیان بسیاری از سراسر جهان برای مهاجرت دارد. برای کسانی که می خواهند به آلمان سفر کنند انتخاب یک وکیل با تجربه بسیار مهم است. یه وکیل با دانش کافی به قوانین می تواند با ارائه بهترین روش های مهاجرتی به شما کمک کند. مهاجرت به آلمان مثل هر کشور دیگری دارای محدودیت ها و سخت گیری هایی است. وکیلان می توانند گره کور مهاجرتی شما را باز کنند.

مهاجرت با سایت کاریابی

برای مهاجرت کاری به کانادا باید در ابتدا یک پیشنهاد کاری داشته باشید. برای مهاجرت کاری کانادا باید مدرک زبان و مدرک تحصیلی معتبری داشته و 3 سال سابقه کاری داشته باشید. برای پیدا کردن پیشنهاد کاری می توانید از سایت های کاریابی استفاده کنید. برای رفع کمبود مهارت و نیروی کار، کارفرمایان کانادایی سالانه بیش از 90،000 نیروی کار را از بیرون می گیرند. آژانسهای کاریابی کانادا با داشتن اطلاعات کامل از کمبود نیرو با بررسی رزومه شما می توانند شغل مناسب شما را در کانادا پیدا کنند. از بهترین آژانس های مسافرتی در کانادا می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • Kelly Services
 • KNF&T Staffing Resources
 • Randstad
 • Adecco
 • Aerotek
 • Robert Half
 • Roth Staffing

 

هزینه وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت

داشتن وکیل مهاجرتی یکی از مهمترین عوامل در کسب اقامت در هر کشوری می باشد. در ابتدا شاید به نظر آید که گرفتن وکیل مهاجرتی خرج اضاقه باشد. اما داشتن وکیل می تواند در وقت و هزینه های شما با راهنمایی های بسیار مفیدی که انجام می دهد، کمک کننده باشد. برای داشتن یک ساعت مشاوره با یک وکیل مهاجرتی چیزی بین 150 تا 300 دلار باید خرج کنید.

 هزینه کمک حقوقی هنگام تشکیل فرم های اولیه مهاجرتی نیز چیزی بین 250 تا 800 دلار است. برای کشوری مانند کانادا داشتن وکیل مهاجرتی برای آنکه کارهای نیابتی شما را انجام دهد مورد نیاز است. هزینه وکیل مهاجرتی به کانادا شامل موارد زیر است:

 • اکسپرس انتری – 5500 دلار + 500 دلار به ازای هر فرد وابسته
 • برنامه نامزدی کانادا – 5000 دلار
 • ویزای توریستی – 3000 دلار + 500 دلار به ازای هر فرد وابسته
 • ویزای توریستی + ATIP – 3500 دلار + 500 دلار به ازای هر فرد وابسته

نتیجه گیری

کشور هایی که از اقتصاد قدرتمندی برخوردار بوده و از رفاه اجتماعی بسیار بالایی برخوردار هستند مانند کانادا، آمریکا، فرانسه و استرالیا در صدر مقاصد مهاجرتی قرار دارند. مهاجرت به هر کشوری دارای قوانین و شرایط خاصی است، که داشتن آن برای گرفتن اقامت قانونی این کشور بسیار با اهمیت است.

از آنجا که کشور هایی مانند کانادا و آمریکا از قوانین مهاجرتی خاصی برخوردار هستند، داشتن یک وکیل مهاجرتی برای صرفه جویی در زمان و هزینه بسیار مفید و مقرون به صرفه است.

موسسه هرمس اپلای با داشتن وکیلان حاذق در کشور های کانادا، آلمان، استرالیا، فرانسه و دیگر کشورها می تواند به شما در گرفتن اقامت کمک کننده باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و وکیلان مهاجرتی، کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی هرمس اپلای برای یافتن بهترین و آسانترین گزینه مهاجرتی با شماره های ۲۸۱۱۱۱۰۷-۰۲۱ و 021-۲۲۶۵۴۶۵۰ در تماس باشید.

همین الان رایگان ارزیابی شو !

فرم ارزیابی رایگان

هزینه یک وکیل مهاجرتی 150 تا 300 دلار است. برای 30 دقیقه مشاوره نیز 75 تا 150 دلار باید بپردازید. هزینه کمک حقوقی هنگام تشکیل فرم های مهاجرت 250 تا 800 دلار است.

وکلای مهاجرتی در امور مربوط به مهاجرت، ویزا، اقامت، تنظیم وضعیت و مدارک، پناهندگی سیاسی و سایر مهاجرتها، در امور مهاجرت در دادگاههای مهاجرت و دادگاههای فدرال به موکل خود جهت مهاجرت آسان و سریع کمک می کنند.

یک وکیل مهاجرتی از قوانین مهاجرت آگاهی دارد و از بهترین استراتژی و گزینه های ممکن برای گرفتن سریع اقامت کشور مورد نظر استفاده می کند. بدون شک، وکیلان میتوانند از هرگونه تاخیر بی دلیل به دلیل نداشتن دانش تخصصی در زمینه مهاجرتی جلوگیری کنند.

یک وکیل مهاجرتی خوب از تجربه، تجزیه و تحلیل و منطق بسیار خوبی برای یافتن استراتژی های منحصر به فرد، برای آنکه موکلش به اهداف خود برسد برخوردار است. وکیل خوب باید استقامت داشته و همیشه یک راه حل خوب در زمان مواجهه با موانع پیدا کند.

داشتن یک جلسه مهاجرتی با یک وکیل معمولا چیزی در حدود 20 دقیقه طول می کشد. با این وجود، ممکن است در اتاق انتظار مقداری منتظر بمانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + یک =