استرالیا

ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا 2021

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

مهاجرت به استرالیا همواره یکی از کشورهای محبوب برای مهاجرت بوده و هست. استرالیا کشوری پهناور با اقتصادی پویا و قوی می باشد. کشور استرالیا یکی از مهاجر پذیرترین کشورهای جهان محسوب می شود. یکی از راه های مهاجرت به این کشور از طریق ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا می باشد. ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا انواع متعددی دارد که باید مورد مناسب خود را بدانید. گروه مشاوره مهاجرتی هرمس اپلای می تواند در انتخاب بهترین نوع ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا به شما کمک کند. در این مقاله توضیحات کاملی را درباره راه های سرمایه گذاری در استرالیا در سال 2021 شرح داده ایم.

ابتدا در این ویدئو به بررسی ویزاهای سرمایه گذاری در استرالیا می پردازیم:

استرالیا

انواع ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا

📌 اقامت موقت به مدت ۴ سال (قابل تبدیل شدن به اقامت دائم) –زیر گروه۱۸۸

📌 اقامت دائم-زیرگروه ۱۳۲

📌 اقامت دائم-زیر گروه ۸۸۸ این زیر گروه در ادامه و مرحله بعد از زیرگروه ۱۸۸ می باشد

📌 ویزاهای ۸۹۰ (اقامت دائم) و ۸۹۲ (اقامت دائم همراه با اسپانسر ایالتی) برای کسانی که قبلا از طریق ویزای تجاری اقدام کردند پابرجا می باشد.

ویزای زیر گروه ۱۸۸

📌 ویزای سرمایه گذاری به روش معمول

📌 ویزای سرمایه گذاری از طریق کار افرینی

📌 ویزای سرمایه گذاری به روش ویژه

ویزای سرمایه گذاری به روش معمول

برای ویزای سرمایه گذاری شخص متقاضی بایستی حدود ۲ میلیارد دلار سرمایه را درمدت زمان دو سال از ۵ سال گذشته را داشته باشد.

سابقه سرمایه گذاری خوب

متقاضی موظف به سرمایه گذاری یک و نیم میلیون دلاری در یکی از ایالت های استرالیا می باشد

متقاضی و یا همسر وی بایستی مدیریت یک بیزینس یک و نیم میلیارد دلاری را در ایران در مدت یک سال اخیر داشته باشند و یا ۱۰ درصد از سهام یک بیزینس به نام آنها باشد .

ویزای سرمایه گذاری از طریق کار آفرینی در استرالیا

در این روش شخص متقاضی بایستی سنی کمتر از ۵۵ سال را داشته باشد لازم به ذکر است در بعضی ایالت ها این شرط سنی وجود ندارد.
متقاضی نیاز به اسپانسرشیب توسط یکی از ایالت های استرالیا را دارد.
حداقل امتیاز لازم دراین نوع از ویزا ۶۵ امتیاز می باشد.
این نکته قابل توجه می باشد که امتیاز بندی در اینجا به عواملی مانند سن، تحصیلات، میزان سرمایه، گردش مالی، سوابق صادرات کالا و سوابق مدیریتی وابسته می باشد.

حداقل سرمایه موجود متقاضی در این ویزا باید ۸۰۰ هزار دلار باشد که شامل تمامی اموال شخص مانند خانه، زمین و… می باشد و حداقل گردش مالی مورد نیاز ۵۰۰ هزار دلار در دو سال از ۴ سال اخیر می باشد .

ویزای سرمایه گذاری به روش ویژه

در این نوع ویزا به گردش مالی احتیاجی نیست اما متقاضی و همسر وی بایستی ۵ میلیون دلار اثبات سرمایه داشته را داشته باشند و این مبلغ بایستی در طول مدت ۴ سال این مبلغ را در استرالیا سرمایه گذاری کنند.

این نوع ویزا سیستم امتیاز بندی وجود ندارد و در صورت نداشتن نمره زبان فرد بایستی مبلغی را به دولت استرالیا پرداخت و مدت ۵۱۰ ساعت را در استرالیا به صورت رایگان دوره زبان بگذراند.

ویزای استرالیا از طریق تخصص

یکی از رایج ترین انواع روش های اقدام برای مهاجرت به کشور استرالیا از طریق ویزای تخصص است. اداره مهاجرت استرالیا هر ساله یک لیستی از مشاغل در استرالیا که مورد نیاز باشد را ارائه می دهد.

روش های اخذ ویزای استرالیا از طریق تخصص

📌 مهاجرت به صورت افراد متخصص: این نوع از ویزا به صورت اقامت دائم است.

📌 مهاجرت افرادی که دارای اسپانسر ایالتی هستند:این نوع از ویزا نیز ویزای کار دائم استرالیا است.

📌 مهاجرت از طریق حمایت نواحی خاص: این روش شامل ویزای کار مشروط سه ساله است.

زیر گروه ۱۸۹ ویزای کار استرالیا

برای متقاضیان که قصد اخذ اقامت دائم استرالیا را دارند بهترین روش اقدام از طریق زیر گروه ۱۸۹ می باشد در این روش متقاضی حق انتخاب ایالت مورد نظر خود را برای سکونت دارد .

زیرگروه ۱۹۰ ویزای کار استرالیا

در این زیرگروه متقاضی می تواند از بین چند ایالت یکی را انتخاب کند و به همان ایالتی که اسپانسر شخص متقاضی شده است مهاجرت کند. طول دوره این ویزا برای مدت دو سال است و متقاضی بایستی حداقل یک سال را مشغول به کار باشد تا اقامت دائم را اخذ کند. این زیر گروه یکی از بهترین راه های اخذ اقامت در استرالیا می باشد.

زیرگروه ۴۸۹ ویزای کار استرالیا

در این زیر گروه لازم است یکی از ایالت های کشور استرالیا اسپانسر شخص متقاضی شود. برای تعیین ایالت مورد نظر یک منطقه خاص برای متقاضی مشخص شده و ایالت مورد نظر به صورت انتخابی نمی باشد و در مواردی حتی برای به دست آوردن امتیاز بیشتر انتخاب منطقه محل اقامت به عهده دولت است. اعتبار این ویزا برای ۴ سال می باشد .

شرایط لازم برای اخذ ویزا کاری استرالیا

📌 در ابتدا رشته تحصیلی متقاضی باید در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا موجود باشد

📌 شرایط سنی متقاضی باید بین ۱۸-۴۵ سال باشد

📌 به دست آوردن نمره مورد نیاز در آزمون IELTS

📌 داشتن حداقل یک سال سابقه کار مرتبط با رشته متقاضی

 

استرالیا

هدف ما در موسسه مهاجرتی هرمس اپلای از مطالب ارائه شده در باب ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا اطلاع رسانی و کمک به عزیزان علاقمند به کسب اقامت استرالیا و مهاجرت به استرالیا می باشد. امیدواریم تلاش های ما باعث تحقق ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا و اقامت استرالیا برای شما مخاطب عزیز گردد.

همچنین شما عزیزان می توانید در صورت تمایل به کسب ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا از طریق تکمیل فرم ارزیابی از کارشناسان ما مشاوره رایگان مهاجرتی (تلفنی)بگیرید.

سوالات خود را در بخش دیدگاه از ما بپرسید

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *