روسیه

ویزای تحصیلی روسیه 2020

دانستن اطلاعات کامل در مورد فرهنگ، جامعه، اقتصاد، سیاست و جغرافیای روسیه، از مهم ترین نکات برای انتخاب این کشور و اخذ ویزای تحصیلی روسیه است.

کشور روسیه

کشور روسیه با از آن خود کردن یک هشتم مساحت کره زمین، به عنوان بزرگترین کشور جهان شناخته می شود. زبان رسمی این کشور روسی و واحد پول روبل می باشد. در بخش اروپایی روسیه، پایتخت این کشور، مسکو قرار دارد که به عنوان بزرگترین پایتخت دنیا شناخته شده است. از دیگر بزرگ ترین شهر های روسیه می توان به سنت پترزبورگ و کازان اشاره کرد. این شهرها سالیانه مقصد مهاجرت بسیار زیادی از تمام دنیا هستند. این کشور با ۱۴ کشور اروپایی و آسیایی همسایه است که از جمله این کشورها می توان به ایران اشاره کرد. تبادل فرهنگی بین ایران و روسیه از زمان بسیار قدیم وجود داشته است. به همین جهت ویزای تحصیلی روسیه، انتخاب بسیار مناسبی برای متقاضیان ایرانی محسوب می شود.

مزایای ویزای تحصیلی روسیه

۱ – تحصیل با هزینه مناسب

۲ – ارائه یکی از بهترین سیستم های آموزشی در دنیا

۳ – امکان ۱۰ ساعت کار همزمان با تحصیل

۴ – بالا بودن سطح مهاجر پذیری

۵ – اعتبار دانشگاه ها

۶ – پذیرش بون نیاز به ارائه مدرک زبان

۷ – بالا بود سطح رفاه اجتماعی

۸ – اقتصاد قوی در دنیا

۹ – امنیت بالا در منطقه

۱۰ – افزایش روزافزون امید به زندگی

پذیرش دانشگاه های روسیه

اخذ ویزای تحصیلی روسیه و تحصیل در دانشگاه های روسیه برای متقاضیانی که قصد گرفتن مدرکی معتبر و قابل قبول در تمام دنیا را دارند، مناسب است. تحصیل در روسیه به صورت کاملا حضوری و تمام وقت می باشد. زبان رسمی دانشگاه های این کشور روسی است، اما امکان تحصیل به زبان انگیسی نیز وجود دارد. برای متقاضیان رشته های پزشکی و دندان پزشکی که قصد اخذ ویزای تحصیلی روسیه را دارند،  تحصیل به زبان فرانسوی هم امکان پذیر است. برای متقاضیان تحصیل به زبان روسی، دوره زبان در خود دانشگاه و طی ۹ ماه در دوره ای به نام پادفک انجام می گیرد. در این دوره برای متقاضیان رشته های زیر مجموعه پزشکی، دروس علوم پایه نیز تدریس می گردد.

به متقاضیانی که قصد اخذ مدرک پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی را دارند، اخذ ویزای تحصیلی روسیه را پیشنهاد می کنیم.

از مهم ترین مزیت های اخذ ویزای تحصیلی روسیه در این رشته ها می توان به نکات زیر اشاره کرد:

۱ – تحصیل به زبان انگلیسی و روسی

۲ – اخذ پذیرش دوره زبان در دانشگاه

۳ – هزینه نسبتا پایین

۴ – سهولت پذیرش دانشگاه

۵ – صحولت اخذ ویزا

۶ – اعتبار مدرک دانشگاهی

۷ – امکان کار همزمان با تحصیل

زندگی دانشجویی در روسیه

ویزای تحصیلی روسیه برای متقاضیان کم سن که قصد تحصیل و اخذ مدرک معتبر دنشگاهی را دارند، پیشنهاد می شود. علاوه بر کیفیت بالا تحصیل، می توان به کیفیت بالا زندگی دانشجویی نیر در این کشور اشاره کرد. هزینه خوابگاه دانشجویی در کشور روسیه به صورت سالیانه، بین ۲ تا ۳ هزار دلار می باشد. هزینه زندگی، رفت و آمد و کتاب های دانشگاهی نیز بین ۳ تا ۴ هزار دلار در سال تمام می شود. کم بودن هزینه زندگی و خوابگاه در این کشور در مقایسه با دیگر کشور های اروپا، از مهم ترین دلایل برای اخذ ویزای تحصیلی روسیه است.

از جمله مواردی که باعث می شود امنیت برای افرادی که ویزای تحصیلی روسیه را دارند افزایش بیابد، می توان به نظم و مقررات خوابگاه های دانشجویی اشاره کرد. دانشجویان موظفند که قبل از ساعت ۱۱ شب به خوابگاه برگردند و تا ۵ صبح درب خوابگاه ها بسته است. در خوابگاه های دانشجویی روسیه، دانشجویان می بایست طبق مقررات رفتار کنند. در صورتی که این مقررات اعمال نشود می تواند به اخراج از دانشگاه یا خوابگاه منجر شود. دانشجویان پس از ورود به روسیه باید حتما پاسپورت خود را جهت تکمیل اخذ ویزا تحصیلی، تحویل دانشگاه دهند. هر ساله نیز دو هفته قبل از اتمام اجازه اقامت یک ساله، دانشجویان باید پاسپورت هایشان را جهت تمدید اقامت و تمدید ویزای تحصیلی روسیه، به دانشگاه تحویل دهند.

انتخاب روسیه به عنوان کشور مقصد جهت اخذ ویزای تحصیلی به تمام افرادی که قصد ساختن آینده درخشان برای خود و خانواده شان را دارند، یکی از بهترین راه ها می باشد. برای اطلاعات کامل و همچنین اخذ ویزای تحصیلی روسیه با مشاورین موسسه مهاجرتی هرمس اپلای تماس بگیرید یا اینکه فرم مشاوره مهاجرت در وب سایت را تکمیل نمایید.

توجه: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد و موسسه مهاجرتی هرمس اپلای در این زمینه خدماتی ارائه نمی دهد

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *