چگونه ویزای کار کانادا بگیریم ؟

روش اخذ ویزای کار کانادا

بیان اینکه چگونه ویزای کار کانادا بگیریم کار بسیار ساده ای نبوده، زیرا پروسه گرفتن ویزای کار در کانادا کمی پیچیده می باشد. افرادی که می خواهند بدانند که چگونه می توانیم ویزای کار کانادا بگیریم، می توانند تا انتها این مقاله را دنبال نمایند.

در هر سال حدود 200 هزار نفر موفق به اخذ ویزای کار کانادا می شوند. این موضوع باعث شده تا افراد بسیار زیادی علاقه مند به کار در کانادا شده و تمایل داشته باشند به کانادا مهاجرت نموده و در آنجا مشغول به کار شوند. با توجه به اینکه کانادا کشوری بسیار پیشرفته و مدرن می باشد، قطعا افرادی که بتوانند در این کشور مشغول به کار شوند، درآمد بسیار بالایی خواهند داشت. از این رو سوالی که در این روزها با آن مواجه بوده و افراد  بسیار زیادی این سوال را می پرسند این است که چگونه ویزای کار کانادا بگیریم.

در ادامه این مقاله مراحل دریافت ویزای کار کانادا بیان شده تا همه افراد بتوانند به راحتی با پروسه گرفتن ویزای کار کانادا آشنا شوند.

کاریابی با مجوز وزارت کار

تمام فعالیت های موسسه مهاجرتی هرمس اپلای با مجوز کاریابی بین المللی از وزارت کار انجام می پذیرد. شما می توانید برای اطمینان خاطر با کارشناسان موسسه تماس بگیرید و مجوزهای لازم را تقاضا نمایید.

اهمیت تخصص برای گرفتن ویزای کار در کانادا

یکی از مواردی که برای دریافت ویزای کار در کانادا بسیار مهم و حائز اهمیت است ، داشتن مهارت و تخصص در زمینه ی کاری افراد می باشد.

معمولا شرکت های کانادایی تنها در صورتی می توانند برای استخدام فردی غیر کانادایی  درخواست نامه ارسال کنند که فرد مورد نظر دارای تخصص بالایی در زمینه کاری خود بوده و فردی از او لایق تر در کانادا برای این پست وجود نداشته باشد.

بدین ترتیب افرادی که خواهان دریافت ویزای کار کانادا هستند ، باید به این نکته توجه کافی داشته باشند که ابتدا می بایست تخصص خود را در زمینه کاری که خود افزایش دهند ، در غیر این صورت ویزای کار در کانادا برای آنها صادر نخواهد شد.

 در صورت داشتن تخصص و مهارت، شرکت کانادایی می تواند از طریق اداره کار کانادا درخواستی برای استخدام شما ثبت نماید.

در چه مواردی می توان بدون تایید وزارت کار کانادا ویزای کار این کشور را گرفت؟

اولین موردی که شما می توانید بدون تایید وزارت کار کانادا ویزای کار این کشور را دریافت کنید ، این است که زیر نظر NAFTA که یک بلوک تجاری میان کانادا آمریکا و مکزیک بوده باشید. بدین ترتیب افرادی که با سوال چگونه ویزای کار کانادا بگیریم مواجه بوده، می توانند روش های بسیار کاربردی را در اینجا بیاموزند.

گزینه بعدی که می توان بدون تایید وزارت کار کانادا ، ویزای کار کانادا را دریافت نمود این است که کاری که انجام می دهید برای فرهنگ و اجتماع کانادا مناسب و دارای فایده باشد.

همچنین دانشجویان مشغول به تحصیل در کانادا که توسط استادی از دانشگاه دعوت به کار شوند می توانند بدون تایید وزارت کار کانادا  ، ویزای اکاری این کشور را دریافت کنند .

مراحل اخذ ویزای کار در کانادا

دریافت ویزای کار کانادا مراحل مختلفی دارد که به صورت زیر می باشد :

– در مرحله اول افرادی که نیاز به دریافت تائیدیه ی وزارت کار LMIA داشته، باید توسط کارفرما ، این تائیدیه را اخذ نمایند.

-در مرحله دوم کارفرما می بایستدرخواست نامه ی خود  و کپی از تائیدیه ی وزارت کار را به اداره مهاجرت بفرستد. پس از این مرحله متقاضی کار در کانادا می تواند برای دریافت ویزا اقدام نماید.

چنانچه کارفرمای مورد نظر شما در کبک باشد، باید تائیدیه ی کبک را نیز از طریق Certificat d’acceptation du Québec CAQ دریافت نمایید.

در این صورت ویزای شما صادر می شود. اداره مرزبانی کانادا نیز پس از ورود شما به کشور کانادا، مجوز کاریابی را صادر می نماید. دقت داشته باشید که در هنگام ورود به کانادا تنها مجاز به کار برای همان کارفرمایی هستید که برای شما درخواست ارسال نموده و در صورت نیاز به تغییر شغل، باید از اول همه مراحل را طی نمایید.

بدین ترتیب بهتر است از همان ابتدا ، کار مناسبی را پیدا نموده و برای همان شغل ویزای کار دریافت کنید، تا نیاز به انجام پروسه طولانی اخذ ویزای کار در کانادا برای دفعات بعدی نباشید. بدین ترتیب افرادی که می خواهند بدانند چگونه ویزای کار کانادا بگیریم، جواب سوال هایی که در ذهن داشته را دریافت نمودند.

سوالات خود را در بخش دیدگاه از ما بپرسید

نظر کلاینت های هرمس اپلای

رایگان ارزیابی شو!
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مقالات پیشنهادی :

تحصیل-دامپزشکی-در-ترکیه

تحصیل دامپزشکی در ترکیه

هر ساله متقاضیان زیادی برای تحصیل دامپزشکی در ترکیه درخواست می‌دهند. دانشگاه‌های ترکیه برای رشته دامپزشکی یک سیستم آموزشی بسیار