کالج سنکا(Seneca) کانادا

کالج-سنکا

کالج سنکا seneca در سال 1967 و در شهر تورنتو در ایالت انتاریو افتتاح شده برنامه های آموزشی متنوعی را در مقاطع دیپلم، لیسانس، دوره های آموزشی کوتاه مدت و در قالب دوره های تمام وقت و نیمه وقت ارائه می ­دهد. کالج سنکا که از سال 2001 حدود 15 درصد از برنامه ­های آموزشی خود را در سطح لیسانس ارائه داده، در 9 کمپ اصلی خود پذیرای دانشجویان متقاضی تحصیل در رشته­ های آموزش زبان انگلیسی، فنی و مهندسی (عمران، شیمی و کامپیوتر)، حسابداری، بیزنس و امور مالی، علوم انسانی از قبیل آموزش و رفتار شناسی کودکان، توریسم، پرواز و ایمنی پرواز، رشته های هنر از قبیل تصویری برداری، صدا و انیمیشن، می­ باشد.

لیست

لیست دانشکده های کالج سنکا (Seneca) :

  • Applied Arts & Health Sciences
  • Applied Science & Engineering Technology
  • Business
  • Communication, Art & Design
  • English Language Institute
  • Liberal Arts
  • Training and Employment Services

درباره کالج سنکا (Seneca)

کالج Seneca که در دسته کالج­ هایی با شهریه مناسب برای دانشجویان بین المللی قرار می گیرد، همواره مقصد مناسبی برای دانشجویان ایرانی که قصد ادامه تحصیل و زندگی در شهر زیبای تورنتو را دارند، بوده است. کالج Seneca با شهریه های بسیار مناسب در قیاس با دیگر کالج ­های تورنتو و با بیش از نیم قرن سابقه در حوزه آموزش، تا اواسط ماه ژوئن دانشجو می ­پذیرد. این کالج که در رشته­ های: آموزش زبان انگلیسی، فنی و مهندسی (عمران، شیمی و کامپیوتر)، حسابداری، بیزنس و امور مالی، علوم انسانی از قبیل آموزش و رفتار شناسی کودکان، توریسم، پرواز و ایمنی پرواز، رشته های هنر از قبیل تصویری برداری، صدا و انیمیشن سوابق آموزشی درخشانی دارد، با توجه به قرار گرفتن در شهر پیشرفته تورنتو، خیال شما را از بابت اشتغال پس از دوران تحصیل آسوده می­ کند.

کالج سنگا

هزینه های زندگی در تورنتو به شرح زیر است:

1- هزینه اسکان: مسکن در تورنتو بیشترین قسمت از هزینه های زندگی شما را به خود اختصاص خواهد داد چیزی در حدود 600 تا 800 دلار با توجه به نوع سبک زندگی شما 2- خوراک: هزینه خوراک هر فرد در یک ماه چیزی در حدود 70 تا 150 دلار خواهد بود، این مقدار با توجه به سبک زندگی شما و مهارت شما در آشپزی متغیر خواهد بود 3- حمل و نقل: هزینه حمل و نقل ماهانه شما چیزی در حدود 100 تا 120 دلار خواهد بود. برای افرادی که قصد خرید خودرو برای رفت و آمد روزانه را دارند، توصیه میکنیم که با توجه به هزینه بالای بیمه خودرو، قبل از خرید در این زمینه تحقیقات لازم را انجام دهند. 4- تلفن همراه و اینترنت: حدود 100 تا 120 دلار در مجموع هر فرد در ماه حدود 1000 تا 1200 دلار هزینه زندگی خواهد داشت که این رقم با کار پاره وقت قابل تامین خواهد بود. هر فرد در هفته 20 ساعت اجازه کار پاره وقت دارد که درآمد نرمال چیزی بین 10 تا 15 دلار در هر ساعت است.

مشتاق شنیدن نظرات شما هستیم

نظر کلاینت های هرمس اپلای

رایگان ارزیابی شو!
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مقالات پیشنهادی :

تحصیل-دامپزشکی-در-ترکیه

تحصیل دامپزشکی در ترکیه

هر ساله متقاضیان زیادی برای تحصیل دامپزشکی در ترکیه درخواست می‌دهند. دانشگاه‌های ترکیه برای رشته دامپزشکی یک سیستم آموزشی بسیار