معرفی کالج های سوئد

معرفی کالج های سوئد

کشور سوئد از دسته کشورهای بسیار عالی در زمینه تحصیل محسوب می شود ورود به کالج های سوئد روز به روز بیشتر می شود و مشخص است که فضا برای تحصیل در این کشور می تواند ساده تر از قبل باشد. در این کشور زمان بیشتر به مطالعه های گروهی داده می شود و همینطور پرورش مهارت های فردی به همراه آزادی از دسته موارد بسیار مهم با مسئولیت پذیری بیشتر خواهد بود. تعداد دانشجویان بین المللی که به تحصیل در سوئد مشغول هستند روز به روز بیشتر می شود و برای ورود به دانشگاه های سوئد اگر سطح زبان و سوابق تحصیلی قابل قبولی ندارید نیاز به شرکت در کالج های این کشور است. در ادامه بهترین کالج های سوئد را بررسی می کنیم.

 
کالج های سوئد

معرفی بهترین کالج های سوئد

کالج دانشگاهی دالارنا

این کالج در منطقه فالون قرار دارد و در شهرستان دالارنا قرار گرفته است و سال تأسیس آن به سال 1977 باز می گردد. این کالج محیط های آزمایشگاهی بسیار عالی برای افرادی که قصد دارند ورود به رشته های زیست شناسی و جانور شناسی داشته باشند، ایجاد کرده است. در این کالج فضای تحصیلی بسیار ایده آل است و مشخص است که یکی از بهترین گزینه هایی است که پیش روی افراد قرار گرفته است. در این کالج امکانات آزمایشگاهی به صورت کاملاً استاندارد فراهم شده است.

 
همکاری هرمس اپلای با وزارت علوم جهت اعزام دانشجو

کالج دانشگاهی غرب سوئد

این کالج نیز شعبه دوم از دلارنا محسوب می شود که در بخش جنوب غربی سوئد قرار دارد و یکی از بهترین کالج های ورود به بخش های مهندسی محسوب می شود. در این کالج فضا برای یادگیری دروس مهندسی به صورت عملی ایجاد شده است، دروس ریاضی و فیزیک با طرح درس جدید ارائه می شود و همینطور برنامه های تحصیلی مشخصی را نیز شکل می دهد.

این کالج برای افرادی که قصد ورود به رشته های برق و مکانیک دارند بی نظیر است و تمام پیش نیازهای لازم به طور دقیق ارزیابی می شود. در این کالج کسانی که قصد دارند مهارت زبان خود را تکمیل کنند که نیز شرایط خوبی به صورت فشرده و فوق فشرده فراهم شده است.

کالج دانشگاهی malardalen سوئد

این کالج در کشور سوئد به طور کلی در رتبه های اولیه قرار دارد و فضای تحصیل در این کالج با توجه به شرایط سنی افراد فرق می کند. در این کالج در حدود 15 هزار دانش آموز تحصیل می کنند و در حدود 900 کارمند نیز مشغول به کار هستند ، تعداد اساتید اعلام شده برای این کالج 87 بوده و در حدود 479 معلم و 218 دانشجوی دکترا را شامل می شود. این کالج دارای اولین مدرک گواهی محیط زیست جهان با استاندارد ایزو 14001 است.

کالج kristianstad سوئد

این کالج در سال 1977 میلادی تأسیس شده است و یکی از جدیدترین موسسات آموزش عالی سوئد محسوب می شود. آموزش عالی در این کالج بر اساس استانداردترین ساختار آموزشی بوده و برای کسانی که قصد دارند ورود به رشته های پرستاری داشته باشند گزینه بسیار عالی محسوب می شود.

در بخش دیگر این کالج دروس برای رشته های مدیریت بازرگانی و برنامه کارشناسی در مدیریت کسب و کار نیز دیده می شود. این کالج به طور کلی رتبه سوم در زمینه رشته های مدیریتی را شامل می شود و در حال حاضر در این کالج در حدود 12 هزار دانش آموز در زمینه های مختلف تحصیلی دیده می شود دوره های آموزشی در این کالج در زمینه علوم رفتاری ، اجتماعی و علوم طبیعی و بهداشت است. همینطور دروس مدیریت کسب و کار و مهندسی نیز از دیگر بخش های این کالج محسوب می شود.

کالج موسیقی سوئد

این کالج یکی از قدیمی ترین و در عین حال یکی از بهترین کالج های سوئد محسوب می شود. این کالج در سال 1771 میلادی به عنوان محافظ آکادمی موسیقی نام گرفته است و استقلال یافته است

کالج دانشگاهی هنر ، صنایع دستی و طراحی سوئد

این کالج برای تحصیلات عالی در زمینه هنر و صنایع دستی بوده و یکی از بهترین انتخابهای افراد متقاضی هنر محسوب می شود

کالج دانشگاهی gavle سوئد

این کالج در شهر گولو کشور سوئد واقع شده است و سال تأسیس آن به 1977 باز می گردد این کالج دارای سه آکادمی وابسته و 9 اداره سازماندهی مشخص است. کالج های سوئد به طور کلی دارای شرایط مخصوصی هستند که می تواند برای افراد مناسب باشد.

معرفی بهترین کالج های سوئد
مشتاق شنیدن نظرات شما هستیم

2 پاسخ

 1. با سلام و عرض ادب
  من 27 سالمه و رشته دبیرستانم ریاضی و فیزیک بوده با معدل دیپلم 18/43
  و رشته کارشناسی دانشگاهیم ریاضیات و کاربردها .
  با ایلس اکادمیک 7.
  1-میخواستم بدونم ایا میتونم با توجه به سوابق تحصیلی نامرتبط برای رشته پرستاری (کارشناسی) اقدام کنم؟
  2-اگر امکان پذیر نبود
  ایا میتونم برای امادگی قبل از دانشگاه وارد دوره های کالج بشم؟ چه مدت زمانی طول میکشه تا کالج رو برای ورود به رشته پرستاری تموم کنم؟

  1. سلام وقتتون بخیر
   خیر متاسفانه نمیتونید برای رشته پرستاری اقدام کنید .
   تنها کشوری که در حال حاضر میتونید اقدام کنید برای پرستاری کشور فرانسه هست از طریق دوره زبان فرانسه .
   میتونید در دوره های آوسبیلدونگ آلمان در رشته پرستاری هم اقدام کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *