ترکیه

کالج پوزا ترکیه

امروزه تحصیل در ترکیه و مهاجرت تحصیلی به این کشور یکی از انتخاب های بسیاری از افراد از جمله ایرانیان می باشد. یکی از دلایلی که دانشجویان و دانش آموزان برای تحصیل، کشور ترکیه را انتخاب می کنند، وجود هزینه های زندگی و تحصیلی پایین و همچنین سطح بالای آموزشی در این کشور می باشد. تحصیل در کالج پوزا ترکیه یکی از انتخاب های دانش آموزان برای ورود هر چه بهتر به دانشگاه های این کشور می باشد. به همین دلیل در این مقاله راهنمایی های لازم برای تحصیل در کالج پوزا را برای شما آورده ایم.

به عنوان یک دروازه برای ورود به دانشگاه های ترکیه ، کالج پوزا در حال رسیدگی به امتحانات و روند آماده سازی دانشجویان خارجی است که قصد دارند در ترکیه تحصیل کنند. از سال 2007، کالج پوزا به دانش آموزانی که از کشورهای مختلف قصد ادامه ی تحصیل در ترکیه را دارند، کمک می کند.

امتحاناتی که دانشجویان باید در آنها شرکت کنند شامل موارد زیر می باشند:

– YÖS  (بررسی دانشجوی خارجی)

– SAT (آزمون پذیرش تحصیلی)

– GRE (امتحان رکورد تحصیلات تکمیلی)

علاوه بر این، پوزا مکان مناسب و بسیار خوبی برای یادگیری زبان ترکی است. دفتر اصلی این موسسه در منطقه تجاری و سفارت آنکارا واقع شده است که در نزدیکی خیابان Tunalı واقع شده است. پوزا دارای دفاتر زیر است که به دانش آموزان به همان شیوه کمک می کند. این دفاتر در استانبول، تبریز، ارومیه، مراغه و باکو (آذربایجان) واقع شده اند.

به طور کلی هدف از برنامه های دوره ی زبان ترکی ما کمک به دانشجویان بین المللی به منظور تطبیق تدریجی آنها با زندگی خود در فرهنگ ترکی و بهبود مهارت های زبانی می باشد. در دوره ما، علاوه بر استفاده از زبان ترکی به عنوان یک زبان خارجی، برنامه های تعاملی از جمله نمونه هایی ارائه می شود که فرصتی برای صحبت دانشجویان فراهم می کند.

دانشجویان ما که در آزمون های آمادگی برای تحصیلات دانشگاهی مانند YÖS و ALES پذیرفته می شوند، می توانند در این دوره آموزشی شرکت کنند که شامل مهارت های فنی مناسب می باشد. در آکادمی زبان Puza، دانش آموزان ما در کلاس های آموزشی با سطح بالا، دوره می بینند.

آنها می توانند ویزای تحصیلی و اجازه اقامت را در طول دوره آموزشی خود با پذیرش رسمی دوره خود دریافت کنند. دانش آموزان ما که در دوره آموزش خصوصی Puza تحصیل می کنند، حق دریافت مدرک پوزا دارند و همچنین اگر دانش آموزان گواهی در پایان سال تحصیلی بخواهند، می توانند  در امتحان دیپلم در دوره خود نیز شرکت کرده و مدرک دیپلم پوزا را که توسط وزارت آموزش و پرورش تایید شده است، دریافت کنند.

دلایل انتخاب کالج پوزا ترکیه

– آموزش توسط روش یادگیری کاملا پیشرفته

– برنامه های ویژه برای دانش آموزان

– سیستم اطلاعات آنلاین که در آن نمرات امتحان هر دانش آموز، نظرات را می توان با یک رمز عبور خصوصی و تعداد دانش آموزان مشاهده کرد .

– کارشناس متخصص و مجرب

– منابع بی شمار که توسط کارکنان حرفه ای آموزش پوزا تهیه و تایید شده  مانند (تست، بروشور تکالیف،  کارگاه آزمایشگاه و کتاب ها)

– مشاوره و راهنمایی برای انتخاب دانشگاه ها

– ارزیابی موفقیت دائمی دانش آموزان توسط متخصصین روانشناسی آموزشی و ایجاد ارتباط دائمی با والدین جهت افزایش سطح موفقیت.

– آماده سازی برنامه های آموزشی ویژه برای مدت تحصیل

– دفتر اصلی و شاخه های آموزش و پرورش پوزا در شهر های مرکزی و شهرستانها قرار دارد تا دانشجویان ما بتوانند در یک محیط آرام و راحت آموزش ببینند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *