وکتور

داستان موسسه مهاجرتی هرمس اپلای

موسسه هرمس اپلای با بیش از ۷۰پرسنل مستقیم و ۵۰ پرسنل غیر مستقیم و پاره وقت و دپارتمان های مستقل مشاوره، پری اپلای، اپلای، وکلا، امادگی مصاحبه و… تشکیل شده است.
این موسسه از سال ۹۸ بیش از ۲۸۰ پرونده موفق که شامل اقامت تحصیلی، سرمایه گذاری و… برای کشورهای مختلف در رزومه کاری خود دارد.

مشاور هرمس
0 +
سال تجربه
0 +
خدمات و مشاوره
0 +
پرونده موفق
0 %
رضایت کلاینت

ABOUT US

چطور به ما اعتماد کنید؟

پروسه مهاجرتی پروسه ای بسیار مهم است، چون افراد که قصد مهاجرت دارند تمامی برنامه های زندگی و مالی خود را بر اساس این اتفاق برنامه ریزی میکنند پس پیدا کردن یک موسسه مهاجرتی که حافظ منافع شما باشد و متعهد گردد که پروسه مهاجرتی شما را با موفقیت به پایان رساند بسیار سخت است.

موسسه هرمس هیچگونه فعالیتی در زمینه مشاوره شغلی و اعزام نیروی کار به خارج از کشور نداشته و در این خصوص صرفا به عنوان یک موسسه همکار با کاریابی خارجی کاربین دارای مجوز از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شماره مجوز ۵۲۰۰۹ همکاری می کند. لذا کارجویان عزیز جهت مشاوره و راهنمایی های اولیه و اطلاع از فرصت های شغلی موجود در خارج از کشور و سایر شرایط لازم می توانند به آدرس کاریابی کاربین واقع در ولنجک-خیابان سیزدهم- مجتمع گالریا- ساختمان شمالی- طبقه اول – واحد ۲ مراجعه یا با شماره ۰۲۱۲۸۱۱۱۱۰۷ مربوط به کاریابی مذکور تماس حاصل نمایند.

نیم نگاهی به پرونده های هرمس

تضمین بهترین خدمات 

کادر مجرب مشاوره ۲۴ ساعته

شرایط ویژه برای پرداخت اقساطی

ارائه خدمات برای بیش از ۲۰ کشور

آنچه ما را
متمایز می کند…

آنچه ما را متمایز می کند...

در پشت صحنه هرمس اپلای چه می‌گذرد؟

نمایش ویدیو درباره هرمس اپلای
وکتور

مجوزها و افتخارات ما

موسسه هرمس اپلای فعال در زمینه انواع مهاجرت ها به کشورهایی همچون آلمان، کاناداف استرالیا، ترکیه و …. است و در این راستا تیم بسیار قوی برای بخش اجرا دارد.

تیم اجرای موسسه هرمس اپلای و وکلای مهاجرتی در ایران و در کشورهای مقصد مسیر مهاجرتی را بسیار اسان کرده است.

مجوز کاربین
مجوز کاربین

با تلاش های بی دریغانه تیم اجرا هرمس اپلای بالای ۷۶ درصد پرونده ها موفق به اخذ ویزا می شوند.

برای تماس با ما کافیه به یکی از پل های ارتباطی ما پیام بدید ویا فرم درخواست مشاوره را پر کنید.

اینستاگرام هرمس اپلای