مشاوره ویزای تحصیلی آمریکا

مشاوره ویزای تحصیلی آمریکا

کشور آمریکا دارای معتبرترین دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی  است. کشور آمریکا همواره بهترین رتبه ها را برای تمامی رشته ها در طول سالیان دارا بوده است. ما با در اختیار داشتن مجرب ترین مشاوران تحصیلی و کاری بهترین مشاوره ویزای تحصیلی آمریکا برای ایرانیان عزیز را تضمین می کنیم. با ما تماس بگیرید.

ضرورت مشاوره ویزای تحصیلی آمریکا

معمولا در هر سال رتبه های اعلام شده در مراکز ارزیابی معتبر مثل شانگهای و QS ، دانشگاه های آمریکا همواره رتبه های نخست را به خود اختصاص داده اند. عوامل زیادی کشور آمریکا را به مقصد نهایی دانشجویان تمام دنیا مبدل کرده است از جمله تعداد زیاد دانشگاه های معتبر آمریکا ، نظام خاص مهاجرتی آمریکا ، شرایط خاص بعد از تحصیل در صنعتی ترین و پر فرصت ترین کشور دنیا وغیره. هر ساله بیش از هفتصد هزار دانشجو برای تحصیل به آمریکا می روند که کشور ایران سهم بزرگی را از این تعداد دارد.

همکاری هرمس اپلای با وزارت علوم جهت اعزام دانشجو

انواع ویزای تحصیلی آمریکا

انواع ویزای تحصیلی آمریکا

ویزای F-1

این ویزا از نوع ویزاهای غیر مهاجرتی است که برای متقاضیان تحصیل در دانشگاه ها، مدارس عالی، کالج ها، دبیرستان های خصوصی و برنامه های آموزش زبان است.

 

ویزای J-1

این ویزا نیز در گروه ویزاهای غیر مهاجرتی است که مخصوص محققان، اساتید، exchange visitors به خصوص برای یادگیری برنامه های پزشکی و تجاری است.

 

ویزایM-1

این ویزای غیر مهاجرتی مختص متقاضیان تحصیل در دوره یا برنامه ی خاصی در آمریکاست و تفاوت آن با ویزای F1 این است که متقاضی آن نمی تواند همچون ویزای F1 آن را به ویزای کاری تبدیل کند و حق کار در خارج از مکان تحصیل را ندارد.

مهمترین فرم های مورد نیاز سفارت آمریکا

مهمترین فرم های مورد نیاز سفارت آمریکا

فرم I-20

تمام دانشجویان ویزای F1 و  M1برای اقدام  جهت مصاحبه نیاز به فرم I-20  دارند که نشان دهنده واجد شرایط بودن آنان برای این نوع از ویزا است. این مدرک توسط دانشگاه برای دانشجو صادر شده و حاوی اطلاعات شخص، رشته، مسائل مالی و غیره است که توسط دانشگاه مهر و تایید شده و اصل آن برای دانشجو از طریق پست ارسال می شود. فرم I-20 یکی از مهمترین مدارک ارائه شونده برای سفارت آمریکا است و بدون این فرم نمی توانید به مصاحبه بروید.

فرم DS-160

قبل از گرفتن وقت سفارت در یکی از کشورهای تعیین شده برای ایرانیان متقاضی ویزای F1 و  M1نیاز است که فرمی تحت عنوان DS-160 پر شده و اطلاعات متقاضی به صورت تکمیلی وارد می شود. فرم DS-160 جزء مهمترین مراحل فرآیند ویزای آمریکا است که باید با دقت تکمیل شود. در این مرحله گروه هرمس اپلای در توضیح و تکمیل این فرم در تمامی مراحل شما را یاری خواهد رساند. هدف در این مرحله کم کردن ریسک ویزا تا حد ممکن است به طوری که برای هر شخص با توجه به ویژگی های خاص آن کمترین ریسک را داشته باشد. البته لازم به ذکر است که طبیعتا مدارک تکمیلی بیشتری برای سفارت مورد نیاز است که دقت درجزییات هر کدام و نحوه ی ارائه و نوشتار آن شانس گرفتن ویزا را تا حد زیادی بالا می برد. گروه مشاورین هرمس اپلای مفتخر است که در تهیه و تکمیل تمامی فرم های مورد نیاز سفارت آمریکا در کنار شما خواهد بود.

نکته بسیار مهم در اخذ ویزای تحصیلی آمریکا

یکی از مهمترین مراحل فرآیند پذیرش در هر کشوری فرآیند اخذ ویزای دانشجویی است که کشور آمریکا از این قاعده مستثنی نیست. تعداد پرونده های دانشجویی ورودی به سفارت آمریکا برای دانشجویان ایرانی هر ساله روبه افزایش است که مراحل پیچیده تر و سخت تر این سفارت نسبت به سفارت کشورهای دیگر خصوصا برای ایرانیان که نیاز به سفر به کشور ثالث دارند، همواره حضور در سفارت را برای این دسته از دانشجویان به دغدغه مبدل کرده است.

خدمات مشاوره ویزای تحصیلی آمریکا

موسسه مهاجرتی هِرمس اپلای، با بهرمندی از پرسنل مجرب و متعهد، و تکیه به تجربه ارزشمند پروندهای موفق مختلف در زمینه اعزام دانشجو، کسب پذیرش تحصیلی، ثبت شرکت در اروپا ، معرفی فرصت های آموزشی رایگان (بورس) و سرمایه گذاری همواره در جهت تحقق یک بستر مناسب برای مشاوره و تصمیم گیری منطقی به منظور عبور از مرحله ویزای آمریکا بر مبنای شرایط فردی ایشان گام بر می دارد. با انتخاب گروه هِرمس اپلای بعنوان وکیل قانونی خود جهت پیگیری امور مهاجرتی (ویزای آمریکا)  علاوه بر مدیریت هزینه ها و زمان، بهترین شرایط را جهت مهاجرت انتخاب کنید. کسب موفقیت وکلای ما در نتیجه اعتماد و تخصص در امور مهاجرتی، بدون شک افتخاریست که ما به آن می بالیم.

سوالات مهاجرتی خود را در بخش دیدگاه از ما بپرسید

4 پاسخ

  1. سلام شما میتونید با مجموعه در تماس باشید. و همچنین فرم ارزیابی رایگانمون رو پر بفرمایید تا کارشناسانمون باهاتون تماس بگیرن و راهنماییتون کنند.

 1. 1-می خواستم بپرسم برای ویزای تحصیلی آمریکا، اگر مدارک و ریزنمرات انگلیسی از دانشگاه گرفته بشه(همراه با مهر دانشگاه) برای سفارت معتبر هست یا لزوما باید مدارک فارسی، ترجمه شده و مهر مترجم داشته باشد؟
  2-درصورتی که پذیرش فول فاند داشته باشیم آیا لازم است نامه تمکن به سفارت ارایه شود؟
  با تشکر

  1. سلام روزتون بخیر .
   ترجیحا ترجمه شده باشه و مهر دادگستری امور خارجه هم داشته باشه .
   بله باز هم تمکن مالی مورد نیاز هست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *