ویزای توریستی استرالیا

چالش ها و شرایط دریافت ویزای توریستی استرالیا برای ایرانیان

جالب است بدانید ویزای توریستی استرالیا، یکی از محبوب‌ترین ویزاهای توریستی جهان است؛ زیرا این کشور از جنبه‌های مختلف همچون اقتصاد، تحصیلی، درمانی، سیاسی و غیره در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد. ویزای توریستی کشور استرالیا نسبت به انواع دیگر ویزای این کشور به صورت ساده‌تر و با سرعت بیشتری قابل دریافت است. البته باید به این نکته اشاره کرد که از شرایط ویزای توریستی استرالیا، میتوان به ارائه انگیزه‌ نامه مناسبی به سفارت اشاره کرد. در صورتی که متقاضیان انگیزه مناسبی از دریافت ویزای توریستی کشور استرالیا نداشته باشند سفارت به آن‌ها اجازه سفر به این کشور را نخواهد داد. این مقاله هر آنچه را که باید درباره هزینه ویزای توریستی کشور استرالیا بدانید به طور کامل و اساسی توضیح داده است.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

آنچه در این مقاله می خوانید:

استرالیا، گزینه مناسبی برای مهاجرت از طریق توریستی

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم، استرالیا یکی از مناسب‌ ترین کشورهای جهان برای توریست‌ها به حساب می‌آید. به عبارتی کسانی که قصد سفر به کشور استرالیا و دریافت اقامت موقت این کشور در مدت زمانی کوتاه را دارند باید ویزای توریستی استرالیا را دریافت کنند. شاید از خود بپرسید چرا استرالیا برای مهاجرت از طریق توریستی گزینه مناسبی به حساب می‌آید؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم کشور استرالیا به دلیل برخورداری از شرایط ایده‌ آل برای زندگی که ناشی از وضعیت خوب اقتصادی، فرهنگی و بسیاری از موارد دیگر است، برای توریست‌ها گزینه مناسبی به شمار می‌آید.

مواردی که در ادامه به بررسی آن‌ها پرداخته‌ایم دلایلی را که استرالیا را برای مهاجرت از طریق توریستی مناسب کرده است، توضیح می‌دهد.

استرالیا، گزینه مناسبی برای مهاجرت از طریق توریستی

 • امنیت بالای سرمایه گذاری

یکی از مثبت‌ ترین ویژگی‌ های کشور استرالیا که آن را برای سرمایه گذاری مناسب کرده است، امنیت بالای آن است. به عبارتی کسانی که قصد سرمایه گذاری در یک کشور توسعه یافته، پیشرفته و امن را برای سرمایه گذاری دارند، استرالیا گزینه مناسبی برای آن‌ ها به حساب می‌آید.

 • هزینه‌ های مناسب هتل، بلیط سفر و غیره

یکی از مواردی که متقاضیان در راستای انتخاب کشور مناسب برای مهاجرت از طریق توریستی باید به آن دقت کنند، هزینه‌های بلیط، هتل و بسیاری از موارد دیگر در طول اقامت موقت خود در کشور مورد نظر است. بلیط سفر به استرالیا برای توریست‌ها و هزینه هر شب اقامت در هتل‌های مختلف با توجه به کیفیت خدمات دهی متفاوت بوده و هر کسی قادر به پرداخت آن خواهد بود.

 • تمدن و فرهنگ غنی

شاید تا به حال بارها درباره تمدن و فرهنگ غنی حاکم در استرالیا شنیده باشید. به عبارتی فرهنگ بالا و تمدن غنی کشور استرالیا زندگی در آن را بسیار ایده‌آل کرده است. شهروندان این کشور به ادیان، تاریخچه کشور خود و فرهنگ حاکم در آن احترام زیادی می‌گذارند به همین دلیل تا به حال میزان کمی از نابه‌ هنجاری‌ در این زمینه مشاهده شده است.

 • برخورداری از زیبایی‌ های طبیعی فراوان و اماکن دیدنی

بیشترین انگیزه‌نامه‌ای که از سوی متقاضیان برای دریافت این ویزا به سفارت ارائه می‌شود، بازدید از زیبایی‌ها و امکان مختلف این کشور است. استرالیا دارای بافت زیبا و ساختمان‌های فوق‌العاده‌ای است که این موضوع به ارزش آن برای توریست‌ها می‌افزاید.

 • سیستم حمل‌ و‌ نقل سریع و مقرون به صرفه

هزینه استفاده از سیستم حمل‌ و‌ نقل در کشور استرالیا با توجه به میزان حقوق شهروندان در هر ماه متغیر است. به عبارتی متقاضیان می‌توانند از سیستم حمل‌ و‌ نقل عمومی و خصوصی با حداقل هزینه استفاده کنند. هزینه سوخت وسایل حمل‌و نقل شخصی در کشور استرالیا بسیار مقرون‌ ب صرفه است.

 • هتل‌ های مجلل و رستوران‌ های عالی

از دیگر مواردی که کشور استرالیا را برای مهاجرت توریست‌ها مناسب کرده است، هتل‌ های مجلل و رستوران‌ های عالی در آن است. هتل‌ها و رستوران‌های کشور استرالیا یکی از بهترین مواردی است که توریست‌ها را ترغیب به سفر به آن می‌کند.

مناسب ترین دلایل مهاجرت توریسی به استرالیا

چه شرایطی برای دریافت ویزای توریستی استرالیا نیاز است؟

یکی از رایج‌ ترین روش‌ های مهاجرت به کشور استرالیا از طریق توریستی است زیرا مدیران ارشد این کشور در راستای فراهم کردن محیطی مطلوب برای توریست‌ های خود از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند. البته اخذ ویزای توریستی  نیازمند برخورداری از شرایط خاصی است که در ادامه به آن‌ها اشاره کرده‌ایم. در صورتی که متقاضیان از هر یک از شرایط نام برده شده در زیر برخوردار نباشند اجازه اخذ ویزای تویستی این کشور به آن‌ها داده‌ نخواهد شد.

یکی از مهم‌ترین شرایط برای دریافت ویزای توریستی کشور استرالیا ارائه انگیزه‌ نامه‌ای مناسب به سفارت است. به عبارتی متقاضیان باید دلایل موجهی را برای سفر به کشور‌ استرالیا و اخذ ویزای توریستی این کشور به سفارت ارائه دهند.

در صورتی که متقاضیان از طریق دعوت نامه اقدام به اخذ ویزای توریستی کشور استرالیا کنند، با هزینه کمتر و سرعت بالاتری این مدرک را دریافت خواهند کرد.

متقاضیان باید با توجه به هدف مهاجرت توریستی خود به استرالیا از تمکن مالی مشخصی برخوردار باشند. برای مثال هزینه‌های سفر توریستی به کشور استرالیا به منظور بازدید از اقوام با هزینه‌های سفر کوتاه مدت به این کشور با هدف سرمایه گذاری متفاوت خواهد بود.

برخورداری از مدرک زبان در حدی که متقاضی توان انجام گفت‌و‌گوهای روزمره را با دیگران داشته باشد، از اهمیت بالایی برای اخذ ویزای توریستی برخوردار است.

متقاضیان برای دریافت ویزای توریستی کشور استرالیا نباید از هیچ گونه سوابق کیفری برخوردار باشند در غیر این صورت درخواست دریافت ویزای توریستی آن‌ها لغو خواهد شد.

چه شرایطی برای دریافت ویزای توریستی استرالیا نیاز است؟

ویزای توریستی استرالیا، یک فرصت هیجان‌انگیز برای کسانی است که به دنبال تجربیات جدید و زیبایی‌های طبیعی این کشور می‌گردند. هزینه ویزای توریستی استرالیا معمولاً متغیر است و بسته به مدت اقامت تعیین می‌شود. شرایط ویزای توریستی استرالیا شامل: بلیط رفت و برگشت، بیمه مسافرتی و نقشه سفر و مکان های دیدنی و غیره، می‌شود. با برنامه ریزی مناسب برای سفر به این کشور، می‌توان به راحتی وارد طبیعت بکر استرالیا شد و از تمامی زیبایی‌های گردشگری این کشور لذت برد.

اماکن دیدنی و جذاب کشور استرالیا برای توریست‌ ها

معمولا اکثر کسانی که از طریق اخذ ویزای توریستی  به آن سفر می‌کنند قصد خوش گذرانی و بازدید از اماکن دیدنی کشور فوق را دارند. این کشور دارای تعداد بی‌شماری جاذبه گردشگری در نقاط مختلف بوده که آن را برای توریست‌ها با جذابیت بیشتری روبه‌رو کرده است.

تعداد گردشگر‌هایی که هرساله از طریق اخذ ویزای توریستی به آنجا سفر می‌کنند به حدی بالا بوده که کشور استرالیا از آن برای ثبات اقتصادی خود استفاده می‌کند. از آنجایی که حجم عظیمی از اقتصاد استرالیا بر پایه گردشگری استوار است به آن بهای زیادی داده خواهد شد. موارد زیر برخی از زیباترین و محبوب‌ ترین اماکن دیدنی در کشور استرالیا را نام برده است.

 • ساحل وایت هیون
 • دریاچه‌ ی هیلیر
 • سیدنی
 • گلدکست
 • ملبورن
 • پرت
 • دیواره‌ ی بزرگ مرجانی
 • داروین
 • جزیره‌ ی راتنست
 • دریاچه‌ ی مکنزی
 •  آبشار مکنزی

اماکن دیدنی و جذاب کشور استرالیا برای توریست‌ ها

انواع ویزای توریستی استرالیا بر اساس تعداد دفعات ورود

کشور استرالیا برای ویزای توریستی بر اساس تعداد دفعات ورود مجاز متقاضی به دو دسته تقسیم بندی می‌شود که در ادامه به بررسی آن‌ها پرداخته‌ایم.

 

 • ویزای توریستی یک بار ورود

ویزای توریستی یک بار ورود از محدودیت‌های بسیاری برخوردار است زیرا کسانی که با استفاده از این ویزا از طریق توریستی به استرالیا سفر می‌کنند، تنها یک بار اجازه ورود به آن را خواهند داشت. به عبارتی در صورتی که افراد به هر دلیلی قصد خروج از کشور و بازگشت مجدد به آن را داشته باشند این نوع ویزا مناسب نخواهد بود. البته نوع دیگری از ویزا برای حل این مشکل وجود دارد که در ادامه توضیح داده‌ایم.

 • ویزای توریستی مولتی اینتری برای چند بار ورود

ویزای توریستی مولتی اینتری یا ویزای توریستی چند بار ورود استرالیا نسبت به نوع یک بار ورود آن بسیار بهتر بوده و به متقاضی اجازه می‌دهد تا در طول اقامت موقت خود در کشور استرالیا به عنوان یک توریست هر چند بار که بخواهد از آن خارج شده و به طور مجدد بازگردد. این نوع ویزا قابلیت تمدید دارد که یک مزیت مهم برای آن به حساب می‌آید. به همین دلیل درخواست‌ های ثبت شده نزد سفارت برای دریافت این نوع ویزا بیشتر است.

انواع ویزای توریستی استرالیا بر اساس تعداد دفعات ورود

مدت زمان اعتبار ویزای توریستی استرالیا

یکی از موارد بسیار مهمی که متقاضیان باید به آن توجه کنند مدت زمان اعتبار این مدرک است. به عبارتی ویزای توریستی کشور استرالیا حدود ۶ ماه اعتبار دارد و پس از این مدت متقاضی باید به کشور مبدا بازگشته یا نسبت به تمدید مجدد ویزا اقدام کند. همچنین باید به این نکته اشاره کرد که در صورت تمدید مجدد ویزای توریستی کشور استرالیا متقاضی باید برای بار دوم تمکن مالی و انگیزه خود از این سفر را به اثبات برساند.

بررسی انواع ویزای توریستی کشور استرالیا

کشور استرالیا به دلیل وضعیت مناسب و ایده‌آل زندگی امروزه به یکی از محبوب‌ ترین مقاصد توریست‌ها تبدیل شده است. البته ویزای توریستی تنها مختص کسانی نیست که قصد بازدید از اماکن دیدنی این کشور را دارند بلکه متقاضیان با اهداف دیگری نیز اجازه دریافت آن را خواهند داشت. مواردی که در ادامه به آن‌ها اشاره شده است تمام اهداف دریافت ویزای توریستی کشور استرالیا را توضیح داده است.

بررسی انواع ویزای توریستی کشور استرالیا

 • ویزای توریستی استرالیا برای بازدید از اقوام و آشنایان

یکی از بیشترین اهدافی که برای دریافت ویزای توریستی کشور استرالیا استفاده می‌شود، بازدید از اقوام، خانواده، آشنایان و دوستان است. در چنین مواقعی متقاضی می‌تواند با ارائه دعوت‌ نامه دریافتی خود از سوی آشنایان نسبت به ثبت درخواست ویزای توریستی کشور استرالیا اقدام کند. این روش نسبت به راه‌های دیگر دریافت ویزای توریستی کشور استرالیا از سهولت بیشتری برخوردار بوده و به هزینه کمتری نیز نیاز دارد. زیرا هزینه‌های ناشی از این سفر بر عهده فرد ارسال کننده دعوت‌ نامه خواهد بود.

برای ثبت درخواست دریافت ویزای توریستی کشور استرالیا باید در مدارک ارائه شده به سفارت مواردی همچون مشخصات کامل شخصی ارسال کننده دعوت نامه، آدرس شخص دعوت کننده، مدارک اقامت و شهروندی فرد دعوت کننده، اطلاعات شغلی و تحصیلی فرد دعوت کننده و بسیاری از موارد دیگر نیز درج شده باشد.

 

 • ویزای توریستی استرالیا برای بازدید از اماکن دیدنی و زیبایی‌ های آن

از دیگر راه‌هایی که امروزه برای دریافت ویزای توریستی مورد استفاده قرار می‌گیرد، بازدید از اماکن دیدنی و زیبایی‌های آن است. این روش اصلی‌ترین راه برای دریافت مدرک فوق است زیرا کشور استرالیا دارای زیباترین محیط‌های دیدنی و اماکن تاریخی و فرهنگی است. کسانی که قصد دریافت ویزای توریستی این کشور با هدف بازدید از مکان‌های مختلف آن را دارند، باید با توجه به محل اقامت خود و بسیاری از موارد دیگر از تمکن مالی مشخصی برخوردار باشند.

 • ویزای توریستی استرالیا به منظور شرکت در همایش‌ ها و جلسات مهم

در برخی موارد افراد قصد دارند به منظور شرکت در همایش‌، جلسات مهم و بسیاری از موارد دیگر که به صورت کوتاه مدت است به کشور استرالیا سفر کنند. در چنین مواقعی فرد باید نسبت به دریافت ویزای توریستی این کشور اقدام کند زیرا مدت زمان اعتبار این نوع ویزا محدود بوده و فرد باید پس از به پایان رسیدن زمان اعتبار آن به کشور بازگشته یا آن را تمدید کند. دریافت این نوع ویزا نسبتا ساده بوده و با توجه به مدت زمان حضور فرد در کشور مورد نظر نیازمند تمکن مالی متفاوتی است.

مزایای دریافت ویزای توریستی کشور استرالیا

دریافت ویزای توریستی کشور استرالیا مزایای بسیار زیادی دارد که افراد را برای اخذ آن ترغیب می‌کند. یکی از مهم‌ ترین مزایایی که دریافت ویزای توریستی کشور استرالیا به همراه دارد استفاده از تمام امکانات رفاهی این کشور با هزینه مقرون‌ به‌صرفه است. همچنین از دیگر مزایا مدت زمان مناسب آن است که به متقاضیان اجازه اقامت کوتاه مدت به مدت ۶ ماه را در این کشور خواهد داد. زمان دریافت ویزای توریستی این کشور نسبت به دیگر راه‌ های مهاجرت به استرالیا کوتاه‌ تر بوده و با هزینه‌ های کمتری انجام خواهد شد.

تمامی مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی استرالیا

یکی از نکات بسیار مهم و ضروری برای دریافت ویزای توریستی استرالیا ارائه صحیح و کامل مدارک به سفارت است. این موضوع باعث می‌شود تا متقاضی با سرعت بالا و هزینه بسیار کمی به اهداف مهاجرتی خود دست پیدا کند. مواردی که در ادامه به آن‌ها اشاره شده است تمام مدارک لازم برای دریافت ویزای توریستی کشور استرالیا را توضیح می‌دهد.

 • از همه ی صفحات پاسپورت کپی+اصل پاسپورت
 • اصل کارت ملی و شناسنامه
 • کپی از تمام صفحات مدارک هویتی
 • گواهی تمکن مالی
 •  انگیزه‌نامه مناسب
 • دعوت نامه در صورت لزوم
 • مدارک کاری و تحصیلی در صورت لزوم
 • عدم برخورداری از سوابق کیفری
 • گواهی سلامت جسمی و روحی
 • سند ازدواج در صورت متاهل بودن
 • کارت پایان خدمت برای آقایان
 • نامه درخواست ویزا
 • ترجمه همه مدارک

هزینه‌ های ثبت درخواست دریافت ویزای توریستی استرالیا

با توجه به مطالبی که در بالا به آن اشاره کردیم، دریافت ویزای توریستی استرالیا نیازمند برخورداری از تمکن مالی مشخصی است. همچنین متقاضیان برای ثبت درخواست

هزینه‌ های ثبت درخواست دریافت ویزای توریستی استرالیا

ویزای استرالیا از طریق توریستی باید حدود ۲۵۰ دلار خرج کنند. البته باید به این موضوع دقت کرد که در صورت بروز هر گونه مشکلی اعم از رد درخواست فرد متقاضی به هیچ عنوان هزینه‌ های خرج شده در طول پروسه اداری گذرانده شده به متقاضی برگشت داده نمی‌شود.

 

دلایل رد درخواست دریافت ویزای توریستی استرالیا

دلایل زیادی برای رد درخواست دریافت ویزای توریستی کشور  استرالیا وجود دارد که دلیل اصلی آن برخوردار نبودن افراد از شرایط و مدارک تعیین شده توسط سفارت است. با این حال اگر بخواهیم به طور دقیق‌ تری به دلایل رد درخواست افراد برای دریافت این نوع ویزا اشاره کنیم، عدم برخورداری از تمکن مالی از اصلی‌ ترین آن‌ها است. از آنجایی که هزینه‌ های هتل، رستوران، حمل‌ و‌نقل، شرکت در همایش‌ها و غیره در طول مدت زمان ۶ ماه اقامت موقت بر عهده متقاضی است، فرد باید از تمکن مالی مشخصی بهره‌مند باشد.

از دیگر دلایل رد درخواست این ویزا می‌توان به عدم تکمیل مدارک ارائه داده به سفارت و عدم ترجمه آن‌ها اشاره کرد. متقاضیان باید قبل از ارائه مدارک به سفارت بار دیگر از تکمیل بودن آن‌ها اطمینان حاصل کرده و مدارک را به زبان انگلیسی و زبان بومی این کشور ترجمه کنند. البته در طول ترجمه مدارک جمع‌ آوری شده محتوای موجود در مدارک نباید تغییری داده شود.

برخورداری متقاضی از سوء پیشینه باعث می‌شود که درخواست دریافت این ویزا توسط سفارت رد شود. البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که افراد پس از رد درخواست دریافت ویزای توریستی این کشور می‌توانند به طور مجدد درخواست خود را برای دریافت این مدرک به ثبت برسانند. هزینه‌های ثبت درخواست مجدد برای دریافت ویزا مانند دفعه اول است و هزینه سری اول برگردانده نخواهد شد.

 

مراحل دریافت ویزای توریستی کشور استرالیا

کسانی که قصد دریافت ویزای توریستی کشور استرالیا را دارند باید در ابتدا اطلاعات جامع و دقیقی درباره آن به دست آورند. زیرا پروسه اداری دریافت این ویزا کمی طولانی و مشکل بوده و آگاهی از کلیات آن به متقاضی کمک می‌کند تا قبل از ایجاد هر مشکلی آن را شناسایی کرده و در راستای رفع آن اقدام کند.

همچنین در صورتی که متقاضیان قبل از انجام هر اقدامی برای دریافت این ویزا با افراد متبحر مانند وکلای هرمس اپلای گفتگو کنند، هزینه کمتری را در این راه پرداخت کرده و به طور حتمی در آن موفق خواهند شد. مواردی که در ادامه به آن‌ها اشاره شده است کلیاتی از مراحل دریافت ویزای توریستی کشور استرالیا را توضیح می‌دهد.

مراحل دریافت ویزای توریستی کشور استرالیا

 • کسب اطلاعات کلی از طریق مشورت با وکلای هرمس اپلای

کسب اطلاعات دقیق و صحیح درباره ویزای توریستی برای کشور استرالیا از طریق مشورت با وکلای هرمس اپلای نوعی تضمین اخذ این مدرک و گارانتی آن به حساب می‌آید. زیرا وکلای این مجموعه دارای دانش زیادی درباره امور مهاجرتی بوده و به متقاضیان کمک می‌کنند تا با هزینه‌ای اندک و زمانی کوتاه‌تر به اهداف خود دست پیدا کنند. همچنین باید به این نکته اشاره کرد که وکلای این مجموعه مهاجرتی همه شرایط و مشکلاتی را که ممکن است در طول این پروسه مهاجرتی برای افراد پیش بیاید به آ‌ن‌ها گوشزد می‌کنند.

 • جمع‌ آوری مدارک مورد نیاز برای آن که در بالا اشاره شد

در مرحله دوم از اخذ ویزای توریستی کشور استرالیا متقاضی باید مدارکی را که توسط سفارت تعیین شده است به طور کامل جمع‌ آوری کند. اهمیت این مرحله به حدی بالا است که در صورت انجام صحیح آن پروسه مهاجرتی در زمان کوتاه‌تر و با هزینه بسیار کمتری طی خواهد شد.

 • ترجمه مدارک جمع‌ آوری شده به زبان انگلیسی و زبان بومی کشور مورد نظر

پس از جمع‌ آوری مدارک تعیین شده توسط سفارت و قبل از ارائه آن‌ها باید مدارک به زبان انگلیسی و زبان بومی کشور مورد نظر ترجمه شوند. البته باید برای این کار توجه کرد که محتوای اصلی مطالب در طول ترجمه دستخوش تغییرات نشوند. در صورت عدم انجام این مرحله برای ویزای توریستی پرونده مهاجرتی افراد با رد صلاحیت روبه‌ رو خواهد شد که این موضوع هزینه‌های مربوطه را افزایش خواهد داد.

 • دریافت نوبت از سفارت و ارائه مدارک در زمان تعیین شده

در نهایت در مرحله فوق متقاضی باید در ابتدا نوبت آنلاینی از سفارت کشور مورد نظر دریافت کند. پس از آن متقاضی باید در زمان تعیین شده توسط سفارت مدارک خود را به آن‌ها تحویل دهد در غیر این صورت نوبت آن‌ها از بین می‌رود. برای دریافت نوبت آنلاین از سفارت باید به وبسایت رسمی این کشور مراجعه شود که در طی آن اطلاعات هویتی و تماس نیازمند صداقت و دقت بالایی است.

یکی از موارد مهم دیگر در این زمینه انجام پروسه درخواست و دریافت ویزای توریستی کشور استرالیا به صورت غیر حضوری و آنلاین است. در صورتی که افراد در زمان تعیین شده توسط سفارت نتوانند به آن مراجعه کرده یا مدارک خود را برای آن‌ها ارسال کنند، باید به طور مجدد برای دریافت نوبت اقدام کرده و هزینه‌های مربوطه را به طور مجدد بپردازند.

ویزای نخبگان استرالیا

ویزای نخبگان استرالیا

ویزای نخبگان استرالیا زیر کلاس ۱۲۴ یک ویزای دائمی است که به طور خاص برای آن دسته از داوطلبانی به حساب می‌آید که در سطح بین‌ المللی دارای استعداد و دستاوردهای برجسته‌ ای هستند.

شرایط ویزای توریستی استرالیا از زبان هرمس اپلای

ما در این مقاله تلاش کردیم هر آنچه را که باید درباره شرایط ویزای توریستی استرالیا بدانید، به طور کامل و صحیح توضیح دهیم. این ویزا به متقاضیان اجازه خواهد داد تا به مدت ۶ ماه در این کشور اقامت موقت داشته و از امکانات رفاهی مختلف آن استفاده کنند. راه‌های زیادی برای دریافت ویزای توریستی استرالیا وجود دارد که شامل مواردی همچون بازدید از دوستان، اقوام و آشنایان، شرکت در همایش‌ها و جلسات مختلف و غیره می‌شود. چناچه سوالات بیشتری در مورد هزینه ویزای توریستی استرالیا دارید، میتوانید از طریق تماس یا کامنت همین مقاله با کارشناسان ما در هرمس اپلای در ارتباط باشید.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

اگر هنوز سوال و ابهامی برات مونده، فرم مشاوره رو پر کن تا ما با شما تماس بگیریم.

اشتراگ گذاری این محتوا در :
سوالات متداول
کشور استرالیا از نظر سرمایه گذاری چطور است؟
کشور استرالیا از نظر سرمایه گذاری دارای امنیت بالایی است به طوری که اشخاصی که قصد سرمایه گذاری در کشور استرالیا را دارند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری به حساب می آید.
رایج ترین روش مهاجرت به کشور استرالیا چه روشی است؟
یکی از روش های رایج مهاجرت به کشور استرالیا مهاجرت از طریق ویزای توریستی است زیرا مدیران کشور استرالیا برای داشتن محیطی مطلوب از هیچ شرایطی دریغ نمیکنند.
ویزای توریستی چند نوع است؟
دو نوع ویزای توریستی بر اساس تعداد دفعات ورود به کشور استرالیا وجود دارد:ویزای توریستی یک بار ورود و ویزای توریستی مولتی اینتری
کارشناس هرمس
نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فاطمه
11 ماه قبل

سلام و وقت به خیر
ما با یه شرکتی در استرالیا کار می کنیم و ازشون جنس می خریم . البته آنها مستقیم به شرکت ما اینوس نمی دن و به نام شرکت دبی ما فاکتور می کنن یعنی ما مدرکی جهت اثبات ارتباط مستقیم با شرکت فوق نداریم که ارائه کنیم . حالا به نظر شما آیا بهتر هست که از صاحب این شرکت در استرالیا دعوتنامه بیزنس یا تجاری بگیریم یا دعوتنامه توریستی ؟

خانم میرخانی
پاسخ به  فاطمه
11 ماه قبل

سلام روزتون بخیر
متاسفانه در این زمینه فعالیتی نداریم.

کادر هرمس اپلای