ویزای کار کانادا و هرآنچه لازم است درباره ی آن بدانید!

ویزای کار کانادا

ویزای کار کانادا، به شما اجازه اقامت موقت در این کشور را خواهد داد و از امکانات رفاهی و اجتماعی آن بهره‌مند می­‌شوید. با تمدید قراداد کاری، می‌توان این ویزا را تمدید کرد. برای اطلاع از شرایط دریافت ویزای کار کانادا در 2022 ابتدا این مقاله را مطالعه بفرمایید و در صورت وجود سوالات بیشتر با ما تماس بگیرید.

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

مهاجرت به کانادا

قبل از مهاجرت به هر کشوری، لازم است در مورد شرایط، قوانین و روش‌های مهاجرت به آن کشور آگاهی‌های لازم را کسب کرد.

چرا مهاجرت به کانادا انتخاب درستی است؟

 1. طرح‌های مهاجرتی ساختاریافته و مثبت دولت کانادا
 2. سیستم مهاجرتی کارآمد
 3. قرار داشتن در رتبۀ دهم کشورهای با بالاترین سطح اقتصادی در دنیا
 4. فرصت‌های شغلی بی‌شمار
 5. پیشرفت صنعتی و تکنولوژیک بسیار سریع
 6. داشتن سیستم آموزشی پیشرفته و کارآمد در سطح بین‌المللی
 7. دسترسی به خدمات بهداشت و سلامت عمومی
 8. حضور فرهنگ‌های متنوع و فراوان
 9. داشتن امنیت، آسایش و رفاه خاطر

شرایط و قوانین مهاجرت به کانادا

دولت کانادا هر سال با توجه به شرایط سیاسی، اقتصادی و اجتماعی که دارد، شرایط و قوانین مهاجرتی خود را تغییر می‌دهد. به همین دلیل، کسانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، باید نسبت به این تغییرات آگاه باشند.

تعداد پذیرش افراد متقاضی در برنامه‌های مهاجرتی مختلف کشور کانادا، متفاوت است و هر سال تغییر می‌کند. در حال حاضر بیشترین تمرکز کشور کانادا بر روی برنامه‌های جذب مهاجر ماهر استانی و برنامۀ اکسپرس اینتری است و به همین دلیل طی سال‌های آینده، تعداد ویزاهای صادر شده برای این دو برنامه نسبت به ویزاهای دیگری مانند سرمایه‌گذاری یا تحصیلی، بیشتر خواهد بود.

چند روش مهاجرت به کانادا

روش‌های بسیاری برای مهاجرت به کانادا وجود دارد که مهم‌ترین آنها مهاجرت تحصیلی، مهاجرت با سرمایه‌گذاری و کارآفرینی، مهاجرت کاری، مهاجرت خوداشتغالی، مهاجرت از طریق اسپانسری اعضای درجه یک خانواده هستند.

مهاجرت به کانادا سخت نیست، درصورتی که فرد هدف خود را بداند و به شایستگی‌ها و محدودیت‌های خود آگاه باشد. برای گرفتن ویزای تحصیلی، تسلط به زبان انگلیسی و تمکن مالی حرف اول را می‌زنند، اما برای سرمایه‌گذاری در کشور کانادا، تسلط به زبان انگلیسی ملاک نیست. زبان رسمی در برخی از استان‌های کانادا، انگلیسی و در برخی دیگر، فرانسه است. دانستن زبان فرانسه، فرصت‌های بیشتری را پیش روی کسانی که به دنبال مهاجرت به کانادا هستند، می‌گذارد.

حال در این ویدئو به بررسی شرایط ویزای کار کانادا می پردازیم:

برای مطالعه بیشتر در مورد روش های مهاجرت مقاله مهاجرت به کانادا را مطالعه نمائید.

اخذ ویزای کار کانادا تضمینی

یکی از روش‌هایی که افراد زیادی برای مهاجرت انتخاب می­‌کنند گرفتن ویزای کار است. با داشتن این ویزا متقاضی می­‌تواند در کشور مقصد کسب درآمد کند که قطعا این امر در کشورهای پیشرفته انگیزه بسیار خوبی برای نیروی کار کشورهای درحال توسعه و توسعه نیافته برای مهاجرت به این کشورها است. با توجه به اینکه کشور کانادا به عنوان یک کشور پیشرفته شناخته شده که فرصت‌های شغلی ویژه‌ای دارد و در حال حاضر در میان کشورهای توسعه یافته جزء بزرگ‌ترین و پررونق‌ترین کشورهاست و رشد اقتصادی قابل توجهی را تجربه می‌کند، مورد توجه بسیاری از افراد جویای کار و مشاغل پردرآمد قرار گرفته است. اخذ ویزای کار کانادا، از طریق گرفتن یک پیشنهاد کاری از یکی از کارفرمایان کانادایی میسر می‌­شود. بعد از گرفتن پیشنهاد کار، فرد متقاضی باید پروسه گرفتن اجازه کار در کانادا یا work permit را طی کند.

در حال حاضر ویزا کاری این کشور به صورت تضمینی توسط برخی متقاضیان این نوع ویزا مورد درخواست قرار می‌گیرد. ضمن ذکر این موضوع که برای هیچ نوع ویزایی نمی‌­توان تضمینی داد، فقط می­‌توان این موضوع را در نظر داشت که روند پرونده شما کامل و بدون نقص پیش برده شود. تخصص در کامل کردن پرونده و همچنین بررسی میزان ریسک ویزا می‌تواند اهمیت داشته و قابل بحث باشد. به هر حال در این موضوع به شما توصیه می‌کنیم حتما به موسسات دارای مجوز فعالیت و با سابقه خوب مراجعه کنید.

انواع ویزای کاری کانادا

گرفتن ویزای کار کانادا از دو طریق امکان‌پذیر است.

1- برنامه اسکیلد ورکر Skilled Worker یا کارگر ماهر

برنامه اسکیلد ورکر یا کارگر ماهر یکی از روش‌های اخذ ویزای کار کانادا و در واقع یکی از بهترین و پرطرفدارترین آنها به شمار می‌رود. در این برنامه تمامی شرایط اولیه فرد اعم از تحصیلات، تسلط به زبان‌های انگلیسی و فرانسوی، سن، سوابق کاری، مدارک تمکن مالی، اعضای خانواده مقیم کانادا و غیره امتیازبندی می‌شوند. به عنوان مثال سن فرد متقاضی هر چقدر کمتر از ۴۰ و بین ۱۸ تا ۳۵ باشد، امتیاز بیشتری نیز کسب می‌کند و یا هر چقدر مدرک تحصیلی بالاتری داشته باشد امتیاز بالاتری می‌گیرد. این امر در مورد سوابق کاری و بقیه شرایط نیز صدق می‌کند.

فرد متقاضی با بررسی تک تک امتیازها و جمع کردن آنها می‌تواند به این نتیجه برسد که آیا صلاحیت گرفتن ویزای کار کانادا را دارد یا خیر. در صورتی که جمع امتیازات فرد بیشتر از ۴۵۰ شود کشور کانادا شروع به بررسی مدارک وی می‌کند و افراد با امتیاز کمتر از این عدد جزء رد شدگان ویزای کار کانادا به شمار خواهند رفت. لازم‌به‌ذکر است حد امتیاز قبولی با توجه به امتیاز سایر شرکت کنندگان در هر راند یا دوره متغیر می‌باشد.

2- برنامه جاب آفر Job Offer یا گرفتن پیشنهاد کار

همان‌طورکه از نام این برنامه مشخص است، فرد متقاضی می‌بایست یک پیشنهاد کار یا جاب آفر از یک کارفرمای کانادایی دریافت کند. برای این کار فرد ابتدا می‌بایست لیست مشاغل مورد نیاز در کشور کانادا را بررسی کرده و اگر حرفه و تخصص وی در آن لیست موجود بود، می‌تواند درخواست خود را مبنی بر کار در کانادا ارسال کند. کشور کانادا هم براساس تخصص و مهارت فرد متقاضی و شرایط اولیه وی، فرد را دعوت به کار می‌کند. در صورتی که فرد پیشنهاد کار را دریافت کند به وی اقامت کاری با مدت محدود داده می‌شود و پس از مدتی نیز می‌تواند با اثبات مهارت‌های خویش اقامت دائمی کشور را نیز اخذ نماید.

انواع ویزای کاری کانادا
ویزای کار کانادا

شرایط دریافت ویزا کار کانادا

مدرک تحصیلی مورد نیاز

حداقل لیسانس

مدرک زبان مورد نیاز

حداقل آیلتس 6.5

شرایط سنی ویزای کار کانادا

حداکثر 40 سال

سابقه کار مورد نیاز

حداقل 3 سال مرتبط با رشته تحصیلی

امتیاز مورد نیاز

حداقل 67 امتیاز

اگر داخل کشور کانادا هستید برای دریافت مجوز کاری کانادا داشتن یکی از شرایط زیر اجباری است:

 • 📌ویزای تحصیلی داشته باشد و یا همسرتان ویزای تحصیل یا کار داشته باشد.
 • 📌اجازه اقامت موقت داشته باشید.
 • 📌داخل خاک کانادا باشید و پرونده درخواست اقامت به مرحله خاصی رسیده باشد.
 • 📌با دریافت درخواست کار از یک کارفرمای کانادایی و بستن قرارداد کاری شخص می تواند برای ویزای کار کانادا اقدام کند.

ولی افرادی که خارج از کانادا هستند بعد از دریافت درخواست کار از کارفرما و گرفتن تائیدیه­‌های لازم از مراجع قانونی، باید بتوانند برای گرفتن ویزا، مامور سفارت متخصص صدور ویزا را متقاعد کنند که بعد از پایان قرارداد کار و مدت ویزا به کشور خود برمی‌گردند.

بر اساس آمار ارائه شده از سایت کاریابی Indeed در یکسال اخیر،

بیشترین رشد فرصت‌های شغلی در کشور کانادا،

 طبق نمودار زیر رتبه بندی شده‌اند:

میزان افزایش فرصت شغلی :
حوزه رسانه 23%
حوزه هتلداری 17%
حوزه املاک 15%
it 9%
بانکی 9%
فروش 8%
حسابداری 7%
آموزش 6%
فرصت های شغلی کانادا

جستجوی کار کانادا

برای پیدا کردن کار در کانادا و جلب نظر کارفرمایان، داشتن هرگونه مدرک تحصیلی در دانشگاه­‌ها و موسسات کانادایی مزیت بسیار مهمی محسوب می‌­شود. به علاوه داشتن سابقه کاری در شرکت­‌های کانادایی نیز امتیاز بالایی برای گرفتن پیشنهادهای کاری بهتر است. کسانی که از کشورهای دیگر وارد این کشور می‌­شوند بدون داشتن این امتیازها زمان زیادی را باید صرف پیدا کردن کار کنند و توصیه می‌شود در یکی از مدارس کانادایی (Canadian Colleges) مدرک تحصیلی بگیرند.

سایت­‌ها و موسسات کاریابی در کانادا در معرفی فرد و رزومه کاری او به کارفرمایان بسیار موثر هستند. متقاضی می تواند از طریق شناسایی کارفرمایان در سایت­‌های کاریابی و ارسال رزومه به طور مستقیم برای شرکت­‌های زیادی درخواست بفرستد اما بدون داشتن مدرک تحصیلی کانادایی و سابقه کار در کانادا شاید زمان پیدا کردن کار طولانی شود.

تسلط به زبان انگلیسی و فرانسه در پیدا کردن کار در ایالت­‌های مختلف کانادا بسیار تعیین­ کننده است به ویژه برای متقاضیانی که به دنبال کار تخصصی هستند. با داشتن تقاضای کار از کارفرما می‌توان برای دریافت این ویزا اقدام کرد.

کار در کانادا

تفاوت سیستم نیروی ماهر با ویزای کار کانادا

روش اسکیل ورکر یا همان نیروی ماهر که در حال حاضر به عنوان سیستم اکسپرس انتری (Express Entry) در برنامه مهاجرت کانادا شناخته می‌شود به بررسی مهارت‌­ها و ویژگی­‌های افراد از جنبه‌های مختلف می­پردازد و بعد از رتبه ­بندی متقاضیان و بررسی رقابتی اقامت دائم برای پذیرفته شدگان صادر می­‌کند. کسانی که پیشنهاد کاری از یک شرکت کانادایی داشته باشد امتیاز قابل توجهی از این بابت کسب می­‌کنند که در نتیجه در رقابت رتبه­ بندی آن‌ها تاثیر قابل توجهی دارد. البته بدون داشتن پیشنهاد کاری هم می‌توان در سیستم امتیاز خوبی کسب کرد که نیازمند بالا بردن امتیاز در سایر بخش‌ها مانند تحصیلات، سابقه کاری، سطح زبان انگلیسی و فرانسه و سن است. ما در یک مقاله به طور تخصصی به این موضوع پرداخته‌ایم، برای مطالعه این بررسی‌ها روی مقاله‌ی  ” اکسپرس اینتری کانادا “ کلیک کنید.

فرادی که از طریق سیستم Express Entry وارد کانادا می­‌شوند نیازی به اخذ ویزای کار کانادا ندارند چون با موقعیت اقامت دائم وارد کانادا می­‌شوند در حالی که این ویزا برای کسانی مورد نیاز است که اقامت کانادا ندارند. ورود از طریق اکسپرس انتری هیچ‌­گونه ضمانتی برای داشتن کار در بدو ورود ندارد و با وجود اینکه که شخص طی یک سیستم ارزیابی مهارت کاری وارد شده است بعد از ورود باید در جستجوی کار باشد اما کسی که با ویزای کاری کانادا وارد شده بر اساس یک پیشنهاد کاری رسمی از یک کارفرما برای این ویزا اقدام می‌کند و در بدو ورود کار دارد و البته اقامت موقت کاری یک­ساله خواهد داشت که قابل تمدید است.

مدارک مورد نیاز ویزای کار کانادا

 1. پاسپورت معتبر که بیش‌تر از 6 ماه اعتبار بعد از ورود به کانادا داشته باشد.
 2. گواهی پیشنهاد شغلی از کانادا
 3. اثبات داشتن توانایی مالی برای پرداخت هزینه‌های زندگی در مدت اقامت کانادا 
 4. معاینات پزشکی لازم 
 5. هزینه درخواست ویزا 
 6. مدارک شغلی و تحصیلی متقاضی و آزمون زبان 
 7. 2 قطعه عکس از خودتان و از اعضای خانواده
 8. مدارک ازدواج و فرزندان
 9. تکمیل فرم اطلاعات اعضای خانواده
 10. متقاعد کردن شخص مصاحبه کننده برای بازگشت به کشور

نحوه گرفتن ویزای همراه برای خانواده

موضوعی که ذهن اکثر متقاضیان اخذ ویزای کار کانادا را درگیر می‌کند، بحث داشتن همراه و گرفتن ویزا برای اعضای خانواده است. طبق قوانین کانادا، افرادی که با هرکدام از برنامه‌های اخذ ویزا موفق به مهاجرت کاری به کانادا می‌شوند، می‌توانند اعضای خانواده خود یعنی همسر و فرزندان زیر هجده سال را نیز همراه خود ببرند و برای آنها ویزای همراه بگیرند. البته در برخی موارد در صورت ثابت نمودن وابستگی روحی و مالی، والدین بالای ۶۰ سال نیز همراه محسوب می‌شوند و می‌توانند همراه متقاضی کار به کانادا بروند.

افراد متقاضی اسکیلد ورکر اگر قصد بردن خانواده را همراه خود دارند باید در همان زمان ثبت اطلاعات، اطلاعات خانواده خود را نیز وارد و ثبت کنند؛ زیرا بعد از اخذ ویزا دیگر گرفتن ویزای همراه برای خانواده امکان‌پذیر نخواهد بود. اما برای افراد متقاضی جاب آفر، پیشنهاد می‌شود که ابتدا خود فرد به دریافت ویزا برای خود اقدام کرده و پس از مهاجرت به کانادا و اطمینان از داشتن محل سکونت مناسب و کار پردرآمد از آنجا، اقدام به گرفتن ویزای همراه برای خانواده خود کند.

اهمیت تخصص برای گرفتن ویزای کار در کانادا

یکی از مواردی که برای دریافت ویزای کار در کانادا بسیار مهم و حائز اهمیت است ، داشتن مهارت و تخصص در زمینه ی کاری افراد می باشد.

معمولا شرکت های کانادایی تنها در صورتی می توانند برای استخدام فردی غیر کانادایی  درخواست نامه ارسال کنند که فرد مورد نظر دارای تخصص بالایی در زمینه کاری خود بوده و فردی از او لایق تر در کانادا برای این پست وجود نداشته باشد.

بدین ترتیب افرادی که خواهان دریافت ویزای کار کانادا هستند ، باید به این نکته توجه کافی داشته باشند که ابتدا می بایست تخصص خود را در زمینه کاری که خود افزایش دهند ، در غیر این صورت ویزای کار در کانادا برای آنها صادر نخواهد شد.

 در صورت داشتن تخصص و مهارت، شرکت کانادایی می تواند از طریق اداره کار کانادا درخواستی برای استخدام شما ثبت نماید.

در چه مواردی می توان بدون تایید وزارت کار کانادا ویزای کار این کشور را گرفت؟

اولین موردی که شما می توانید بدون تایید وزارت کار کانادا ویزای کار این کشور را دریافت کنید ، این است که زیر نظر NAFTA که یک بلوک تجاری میان کانادا آمریکا و مکزیک بوده باشید. بدین ترتیب افرادی که با سوال چگونه ویزای کار کانادا بگیریم مواجه بوده، می توانند روش های بسیار کاربردی را در اینجا بیاموزند.

گزینه بعدی که می توان بدون تایید وزارت کار کانادا ، ویزای کار کانادا را دریافت نمود این است که کاری که انجام می دهید برای فرهنگ و اجتماع کانادا مناسب و دارای فایده باشد.

همچنین دانشجویان مشغول به تحصیل در کانادا که توسط استادی از دانشگاه دعوت به کار شوند می توانند بدون تایید وزارت کار کانادا  ، ویزای کاری این کشور را دریافت کنند .

هزینه ویزای کار کانادا

هزینه‌ی ویزا کاری در کانادا یکی از موارد پراهمیت می‌باشد که در این بخش از مقاله به آن اشاره می‌کنیم اما توجه داشته باشید که تمام هزینه‌های شما مختص این هزینه نمی‌شود. در واقع بخشی از هزینه‌های مهاجرت کاری به کانادا، هزینه‌ی ویزا کاری می‌باشد. که این هزینه برای مجوز کار خاص کارفما، یک نفر 155 دلار و برای یک گروه 3 نفره یا بیشتر برای کار 465 دلار است ( گروه هایی ورزشی یا تیم هنرمندان ). همچنین برای مجوز کار آزاد 100 دلار و به عنوان یک کارگر 355 دلار است.

جمع‌بندی

همانگونه که در این مقاله به آن اشاره کردیم ویزای کار کانادا مسئله ای هست که قبل از مهاجرت به کانادا باید برای آن اقدام کنید و برای این کار میتوانید از طریق موسسه های مهاجرتی درخواست کمک کنید. موسسه مهاجرتی هرمس اپلای با مجوز کاریابی بین المللی از وزارت کار میباشد. شما می توانید برای اطمینان خاطر با کارشناسان موسسه تماس بگیرید و مجوزهای لازم را تقاضا نمایید. و یا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و شرایطتان را برای مهاجرت ارزیابی کنند.

مقاله پیشنهادی—>کار در کانادا

سؤالات متداول

برای ویزای کار کانادا شرایط سنی مناسب، آیلتس، مدرک تحصیلی معتبر به همراه سابقه کار مرتبط لازم است. و داشتن جاب آفر از کانادا امتیاز بالاتری برای شما کسب خواهد کرد.

بله، تسلط شما به یکی از زبان های انگلیسی و یا فرانسوی در امتیازبندی برنامه اسکیل ورکر تاثیری بسزایی دارد و اینکه شما برای کار در کانادا باید زبان آن کشور را بدانید تا بتوانید براحتی ارتباط برقرار کنید.

از مهم ترین روش های مهاجرت به کانادا میتوان به مهاجرت از طریق تحصیلی، سرمایه گذاری،کاری ،خود اشتغالی و اسپانسرشیپ اشاره کرد.

برای دریافت ویزای کار کانادا از دو روش برنامه اسکیل ورکر و یا جاب آفر میتوانید اقدام کنید.ما این دو روش را در این مقاله توضیح دادیم.

مشتاق شنیدن نظرات شما هستیم

نظر کلاینت های هرمس اپلای

رایگان ارزیابی شو!
168 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فائزه علیاری

من مدتهاست که به دنبال ویزای کار کانادا هستم. قبل از شما و سایت واقعا پر بارتون با یک جای دیگه تماس گرفتم و هیچ مشاوره خوب و نتیجه ای ازشون نگرفتم. واقعا سر در گم شدم و کم کم دارم انگیزه م رو از دست میدم. ممنون میشم بهم بگید که باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟

ویرایشگر
کارشناس هرمس اپلای

سلام . پیشنهاد میکنم فرم مشاوره رایگانمون رو پر بفرمایید تا کارشناسانمون باهاتون تماس بگرند و با در اختیار داشتن اطلاعات بیشتر راهنماییتون کنند.

رضا قره لی

من مدرک فنی حرفه ایی دارم و حدود 10 سال هست که در زمینه جوشکاری صنعتی فعالیت می کنم. ایا برای مهاجرت کاری می تونم اقدام کنم. شما رو از طریق دوستی که به شدت شما رو پیشنهاد می داد پیدا کردم.

ویرایشگر
کارشناس هرمس اپلای
پاسخ به  رضا قره لی

بله امکان دریافت جاب افر برای شما وجود داره ولی شرایطتون باید دقیق تر بررسی بشه و پیشنهاد میشه با کارشناسانمون در ارتباط باشید

سارا

سلام ..من 33 سالمه و کارشناس آزمایشگاه هستم مرتبط با رشته ی تحصیلی همسرم هم 33 سال و در زمینه نفت و گاز و مرتبط با رشته تحصیلیشون فعالیت دارن آیا امکان گرفتن ویزای کار کانادا یا استرالیا داریم؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  سارا

سلام وقتتون بخیر .
معیار مهاجرت به کانادا و استرالیا امتیازبندی است و شما در فاکتور های مختلف مثل سن ، سابقه کار ، مدرک تحصیلی و … امتیاز کسب میکنید . پس برای این که بدونید واجد شرایط هستید یا خیر باید شرایطتون کامل تر و دقیقتر بررسی شود .

امید

سلام وقت بخیر
من ۳۲ سالمه و لیسانس برق ابزار دقیق دارم و پنج سال سابقه مرتبط با تحصیل به همراه بیمه دارم. سطح زبانم ایلتس ۶.۵ هست. همسرم ۳۰ ساله هستند و ارشد عمران دارند و سطح زبانشون ۶ هست.
از طریق اسکیل ورکر کانادا میتونیم اقدام کنیم ؟؟؟ هزینه های اولیه و تمکن مالی اولیه به چ صورت هست؟؟؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  امید

سلام وقتتون بخیر .
بله امکان اقدام براتون وجود داره اما درصورتی که مدرک زبان خودتون رو ارتقا بدید . اما با توجه به شرایطی که فرمودید کشور استرالیا گزینه بهتری براتون خواهد بود .

امید

سلام مجدد
استرالیا که مهاجر نمیگیرد، از طریق اسکیل ورکر میتونم اقدام کنم یا روش دیگه ای دارد؟؟؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  امید

سلام وقتتون بخیر
خیر همچین چیزی صحت نداره .
برای این که با قطعیت بتونیم بهتون اعلام کنیم که واجد شرایط هستید یا خیر لطفا با شماره 02128111107 تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه امتیاز شما را محاسبه کنند .

مهرداد

سلام تخصص من مهندسی شبکه و دیتا سنتر هستش مدرک تحصیلی مرتبط باهاش ندارم ولی دارم مدارک بین المللی cisco و vmware رو میگیرم. 4 سال سابقه کار دارم. میتونم اقدام کنم؟ امسال آزمون آیلتس میدم توی ماک نمرم 7 بود

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  مهرداد

سلام وقتتون بخیر .
برای ویزای کاری باید سابقه کارتون مرتبط با مدرک تحصیلی یا فنی حرفه ای شما باشه .

مهرداد

ممنون از راهنماییتون.
مدارک بین المللی نمیتونن به عنوان جایگزینی برای مدرک تحصیلی باشن؟
یا باید مدرکی باشه که زیر نظر فنی حرفه ای باشه؟
ممنونم

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  مهرداد

سلام وقتتون بخیر .
مدارک تحصیلی جهت جاب آفر و ادامه تحصیل اخذ میشوند .
مدارک فنی حرفه ای برای جاب آفر در رشته هایی که نیاز به مدارک آکادمیک ندارند .

بهار

با سلام. من ۳۵سال دارم و ارشد مهندسی عمران گرایش آب دارم. سابقه ۷سال تدریس دارم بدون بیمه و دارای مدرک پایه۲نظام مهندسی. ۱۴ماه سابقه بیمه مرتبط با رشته‌م دارم.
میتونم مدرک زبان رو هم تا ۶ماه آینده بگیرم. آیا شانس مهاجرت با جاب آفر رو دارم؟ و اینکه چه کشوری مناسب رشته تحصیلی من هست؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  بهار

سلام وقتتون بخیر .
با توجه به شرایط سنیتون باید مدرک زبان بالایی ارائه بدید .
اما اگر برای ویزا های gsm استرالیا اقدام کنید شانس بالاتری خواهید داشت .

Hosein

سلام وقت بخیر
کارشناسی دامپروری با 7سال سابقه کار 31 سالمه
مدرک زبان ندارم آیا میتونم برا مهاجرت اقدام کنم چی پیشنهاد میکنید
تشکر

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  Hosein

سلام وقتتون بخیر .
برای مهاجرت به کانادا باید حتما مدرک زبان رو ارائه دهید اما با توجه به رشته و تخصص شما کشور استرالیا گزینه مناسبتری خواهد بود .

Asal

سلام وقت بخیر
بنده با ۲۱ سال سن در صورتی که مدرک ICDL و ۳ سال سابقه کاری به همراه آیلتس 6.5 داشته باشم میتونم برای ویزای کاری کانادا اقدام کنم؟ یا اینکه حتما باید مدرک تحصیلی مربوط به این رشته رو داشته باشم؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  Asal

سلام وقتتون بخیر .
خیر متاسفانه . اما شرایط سنیتون برای دوره های آوسبیلدونگ آلمان مناسب است .

الهه

بامدرک کارشناسی هوشبری و۵ سال سابقه کاروسن ۲۸ اگرنتونستم ویزای کاربگیرم ویزای تحصیلی میتونم؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  الهه

سلام وقتتون بخیر .
گپ تحصیلیتون زیاده و ریسک داره .
اما میتوانید کاری برای آلمان اقدام کنید ،شانس بالایی هم خواهید داشت .

کیمیا

با سلام
28 سال سن دارم 7 سال سابقه کار رشته کامپیوتر خوندم و حدود 5 سال هم بیمه دارم.آیلتس 6 هم دارم با یک سری مدرک فنی حرفه ای و کلی نمونه کار.شانس دریافت ویزای کاری دارم؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  کیمیا

سلام وقتتون بخیر .
با توجه به شرایط شما امکان اقدام برای برخی ایالت های کانادا وجود دارد اما نیاز به ارائه نمره زبان بالاتر دارید .

محمد

سلام. با مدرک آیلتس آکادمیک می تونم در اکسپرس اینتری شرکت کنم؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  محمد

سلام وقتتون بخیر
خیر فقط آیلتس جنرال .

محمد

سلام. با 38 سال سن و فوق لیسانس معماری و آیلتس 6.5 و 5 سال سابقه کار امکان دریافت جاب آفر رو دارم یا نه؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  محمد

سلام وقتتون بخیر .
بله اما برای دریافت جاب آفر سایر شرایطتون هم باید بررسی بشه .

منا

سلام وقت بخیر
من لیسانس مهندسی صنایع و ارشد‌مدیریت بازرگانی دارم. ۵ سال هم سابقه کار مرتبط دارم و ۳۰ سالمه. شانس گرفتن ویزای کار دارم؟ و اینکه آیا اگه ویزای کار بگیرم همسرم هم میتونه باهام بیاد؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  منا

سلام وقتتون بخیر .
اگر سطح زبانتون هم بالا باشه ( حداقل آیلتس 7 ) امکان اقدام از طریق برنامه اکسپرس اینتری کانادا براتون وجود داره .
بله همسرتون هم میتونن به عنوان ویزای همراه وارد کانادا شوند .

ماریا مولایی

سلام – من در حال حاضر در فرانسه اقامت دارم و در رشته مدیریت بازرگانی مقطع فوق لیسانس از دانشگاه های فرانسه فارغ التحصیل شده ام. دارای گواهی زبان انگلیسی آیلتس با نمره 8 و گواهی ب2 زبان آلمانی و گواهی زبان فرانسه . سن 26 سال مجرد. آیا امکان گرفتن ویزای کانادا ( ویزای کار یا تحصیل) وجود دارد. چون تازه فارغ التحصیل شده ام فاقد سابقه کار می باشم.
باتشکر – ماریا

مدیر
کارشناس هرمس

سلام وقتتون بخیر .
شرایط مناسبی دارید برای اقدام اما باید یک سال هم سابقه کار ارائه دهید .

بهزاد

سلام . مهندس عمران هستم متقاضی یک روش مهاجرتی کاری که تمکن مالی نخواد . طبق تحقیقاتم در، روش تک پایلوت بریتیش کلمبیا درصورت داشتن جاب افر نیازی به تاییدیه lmia نیست و نامه تمکن کالی هم نمیخواد .بنظرتون شانس کاریابی خوبی از طریق کاریابی ها دارم؟ شما چه روش دیگه ای پیشنهاد میدید
. البته سابقه کارم همراه بیمه نیست اما قرارداد و واریزی هارو دارم بنظر شما قابل قبوله؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  بهزاد

سلام وقتتون بخیر .
برای کشور استرالیا میتوانید شرایطتان را ارزیابی کنید .
برای کشور کانادا هم میتوانید از طریق جاب آفر اقدام کنید .

الهه

سلام من متاهلم و۲۸ سال سن دارم.کارشناس هوشبریم وپنج سال سابقه کاردارم..برای ویزای کاربه کاناداچقدرشانس دارم وزراشروع باید چیکارکنم

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  الهه

سلام وقتتون بخیر . متاسفانه ناک شغلیتون برای اقدام برای کانادا مناسب نیست . اما امکان اقدام از طریق جاب آفر آلمان براتون وجود داره و شانس بالایی هم خواهید داشت .

سعید عبدی

سلام ، با 37 سال سن ، فوق لیسانس برق ،7 سال سابقه کار مرنبط و ایلتس 6.5 امکان دریافت ویزای کار کانادا دارم ؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  سعید عبدی

سلام وقتتون بخیر .
امتیاز شما در سایر فاکتور ها هم باید بررسی بشه .

alihanife

سلام من لیسانس الکترونیک داری مدرک جوشکاری co2ارگون
۲ سال سابقه کار در مارال صنعت ارومیه ۳ سال در تولیدی فرغون سازی

هرمس اپلای
پاسخ به  alihanife

سلام برای کانادا باید رزومتون کامل بررسی بشه که امتیاز لازم رو کسب میکنید یا خیر ولی برای جاب افر آلمان میتونیم براتون اقدام کنیم

شقایق
پاسخ به  هرمس اپلای

سلام خسته نباشید شوهرم ۳۲سالشه لیسانس برق داره اما بیمه درخصوص مدرکش نداره و سابقه کارنداره آیاشانسی داره برای ویزای کاری؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  شقایق

سلام وقتتون بخیر .
برای دریافت جاب آفر سابقه کار با بیمه مورد نیاز هست .

رضا ارجی
پاسخ به  شقایق

سلام‌
بنده ۲۸ سالمه لیسانس برق رو دارم ۴ ساله هم‌در زمینه تعمیرات atmکار میکنم مدرک‌زبان‌ندارم ولی در سطح متوسط به بالا هستم میشه با این‌شرایط برای مهاجرت اقدام‌کرد

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  رضا ارجی

سلام وقتتون بخیر .
برای جاب آفر آلمان و استرالیا میتونید اقدام کنید .
اگر کشور کانادا مد نظرتون هست باید سایر شرایطتون هم با جزئیات کامل بررسی بشه

محمد شریفی
پاسخ به  شقایق

سلام وقت شما بخیر
راننده پایه یک هستم با سابقه بیشتر از ده سال کار
دارای مدرک فوق دیپلم نقشه کشی صنعتی
چهل ساله هستم
ایا می توانم در کشوری برای ویزای کار رانندگی اقدام کنم؟

با تشکر

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  محمد شریفی

سلام وقتتون بخیر .
برای ویزای کار خیر متاسفانه در حال حاضر آفری در زمینه تخصص شما نداریم .

مسعود
پاسخ به  alihanife

من مدرک کارشناسی رادیولوژی دارم و تقریبا سه سال سابقه کاری تو بیمارستان…البته مدرک زبان ندارم

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  مسعود

سلام وقتتون بخیر .
با داشتن جاب آفر ، بله .

رامبد

با سلام
بنده 41 سال سن دارم..مدرک کارشناسی مهندسی هواپیما و کارشناسی ارشد هوافضا دارم.با 17 سال سابقه کار مرتبط.متاهل و دارای یک فرزند
مدرک زیان در حال حاضر ندارم ولی برای گرفتن مدارک ایلتس و زبان آلمانی می تونم اقدام کنم.با توجه به شرایطم امکان مهاجرت به کشورهای اروپایی و یا کانادا رو دارم.

هرمس اپلای
پاسخ به  رامبد

سلام برای کانادا سن باید زیر 32 باشید

رامبد

با سلام
بنده 41 سال سن دارم..مدرک کارشناسی مهندسی هواپیما و کارشناسی ارشد هوافضا دارم.با 17 سال سابقه کار مرتبط.متاهل و دارای یک فرزند
مدرک زیان در حال حاضر ندارم ولی برای گرفتن مدارک ایلتس و زبان آلمانی می تونم اقدام کنم.با توجه به شرایطم امکان مهاجرت به کشورهای اروپایی و یا کانادا رو دارم.

هرمس اپلای
پاسخ به  رامبد

سلام با توجه به سنتون باید شرایط شما به طور دقیق بررسی بشه لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید و یا فرم رو پر بفرمایید با شما تماس گرفته میشه

mohamad

سلام من لیسانس تربیت بدنی هستم 3 سال بیمه مرتبط و میخوام زبان شروع کنم آیا شانسی برای ویزا کاری کانادا دارم یا خیر؟

pegah hokmabadi
پاسخ به  mohamad

سلام برای کانادا ترجیحا شرایط داشتن فوق لیسانس ، 2 سال سابقه کاری و مدرک زبان 7.5 جنرال نیاز هست .

mehran

سلام ‌ با سن ۳۶ سال و رشته علوم کامپیوتر و ۱۲ سال سابقه برنامه نویسی آیا میتونم برای ویزای کاری کانادا اقدام کنم ؟

pegah hokmabadi
پاسخ به  mehran

سلام ترجیحا زیر 32 سال و با مدرک فوق لیسانس اقدام میشه ولی برای جاب آفر آلمان با توجه به شرایط شما میتونیم براتون اقدام کنم .

فرامرز

سلام ، من ٢٩ سالمه ، از ١٢ سالگى رو كشتى بودم و غواص حرفه اى هستم و تمام پروژه هاى خارجى و ايرانى تو سكوهاى نفتى غواص و سوپروايزر بودم و ٢٣ تا سرتيفيكيت دارم
ولى مدرك تحصيلي و زبان ندارم
ايا مى تونم براى ويزاى كار اقدام كنم ؟
ممنون

مدیر
پاسخ به  فرامرز

سلام . خیر متاسفانه مدرک تحصیلی لازم هست .

اکبر

سلام بنده 45 سال سن ومتاهل و دو فرزند یکی 14 سال و دیگری 19 ساله دارم و دارای مدرک لیسانس حقوق وفوق لیسانس حقوق تجارت بین الملل می باشم. در کانادا دوستی دارم که اقامت اونجا رو داره و شهروند اونجا محسوب میشه که دارای رستوران هست و می تونه به عنوان کارفرما برای من تقاضا بفرسته. اما نمی دونم سن خودم وسن فرزندانم مانع پذیرش میشه یا نه ؟ زبانم هم خوبه اما مدرکی. ندارم لطفا راهنمائی کنید.
با تشکر

مدیر
پاسخ به  اکبر

سلام وقتتون بخیر .
متاسفانه سنتون امتیاز زیادی رو از پروندتون کسر میکنه . شما با ارائه نمره آیلتس بالا میتونید تا حدودی سنتون رو کاور کنید .
برای فرزندانتان هم بالای 18 سال باشند فایلشون جدا باید انجام بشه .

علیرضا

سلام خسته نباشید. با مدرک لیسانس فنی هنرستان توی رشته ی برنامه نویسی کامپیوتر با 2 سال سابقه کار مسلط به زبان انگلیسی برای ویزای کاری در کانادا شرایطم چطوره ؟؟ ممنون میشم بگید

علیرضا
پاسخ به  علیرضا

ببخشید سنم رو نگفتم 25 سال

هرمس اپلای
پاسخ به  علیرضا

ممنون

pegah hokmabadi
پاسخ به  علیرضا

سلام برای کانادا باید فوق لیسانس باشید اما برای آلمان میتونیم اقدام کنیم .

فریده

سلام من ۳۶ سالمه ارشد زبان انگلیسی دارم ، یه مقاله پذیرفته شده در کنفرانس بین المللی دارم که ارائه دادم سابقه ی ۶ سال تدریس خصوصی و آموزشگاه دارم آیا میتونم برای تدریس در کالج های کانادا اقدام کنم؟

هرمس اپلای
پاسخ به  فریده

سلام برای کانادا باید رزومتون به طور دقیق بررسی بشه

شادی

سلام.من 35 سالمه.لیسانس کامپیوتر دارم.8 سال سابقه کار دارم ولی فقط دوسالش مرتبط با رشتم بود.6 سالش در بخش کارگزینی مشغول بودم.سطح زبانم intermediate هست و دارم ادامه میدم.متاهل هستم و یه فرزند 5 ساله دارم.آیا برای من فرصت شغلی خواهد بود یا بایستی از طریق ویزای تحصیلی اقدام کنم؟

pegah hokmabadi
پاسخ به  شادی

سلام بله با توجه به رشته تحصیلی و سابقه کاریتون برای جاب آفر آلمان میتونیم اقدام کنیم .

فاطمه

سلام
من ۳۴ سالمه. فوق لیسانس مامایی از دانشگاه علوم پزشکی ایران دارم (با رتبه ۶۵کنکور سال ۱۳۹۴)
۲ سال در بیمارستان کمالی کرج کار کردم و ۱ سال در مرکز بهداشت
هنوز آیلتس ندارم . ولی میتونم نمره حد نصاب را کسب کنم
خواستم بپرسم میتونم برای ویزای کاری کانادا اقدام کنم

pegah hokmabadi
پاسخ به  فاطمه

سلام بله میتونیم براتون اقدام کنیم

محمدرضا الهي

سلام
من ديپلم فني دارم در رشته ساخت و توليد
و ١٢ سال سابقه رانندگي پايه يك دارم
و ميخوام جهت ويزاي كار اقدام كنم لطف ميكنيد راهنمايي كنيد

هرمس اپلای

سلام برای کانادا باید مدرک آکادمیک داشته باشید

Ali

ایا با مدرک فنی امکان اخذ ویزای کار کانادا برای مسیر اسکیلد ترید وجود داره؟

کارشناس مهاجرت 3
پاسخ به  Ali

امکانش وجود داره ولی با توجه به بالا بردن حداقل امتیاز برای این نوع ویزا، واجد شرایط شدن سخت شده.
با این وجود اگر رزومه ارسال کنید تیم هرمس جواب قطعی خواهد داد.

سارا

سلام وقت بخیر من 34 سالمه و لیسانس حسابداری دارم و یک مدرک کاردانی نقشه کشی صنعتی هم از دانشگاه علمی کاربردی دارم،8 سال سابقه کار با بیمه دارم ولی متاسفانه مدرک زبان ندارم من میتونم برای ویزای کار المان اقدام کنم البته یکبارهم برای ویزای توریستی المان اقدام کردم که متاسفانه ریجکت شدم.

کارشناس مهاجرت 3
پاسخ به  سارا

سلام سرکارخانم
بنظر میرسه مدرک حسابداریتون امتیاز بیشتری براتون داشته باشه. امیدوارم سابقه کاریتون مرتبط باشه.
در اینصورت میتونیم ویزای کار براتون اقدام کنیم و 1سال فرصت دارید زبان آلمانی در حد متوسط پاس کنید.

Poneh

سلام، برای رشته انیمیشن بدون مدرک دانشگاهی می خوام ویزای کار بگیرم و از خیلی از همه رشته ای ها که اونور کار می کنن هم شنیدیم که نیاز به مدرک دانشگاه در این رشته نیست و بیشتر نمونه کار مهمه و اینکه شرکتی که بخوایم کار کنیم رزومه و سابقه کاری و نمونه کار رو که بفرستیم درخواست کار رو قبول کنه می تونیم اقدام کنیم. برای اخذ این ویزای کار و اقامت گرفتن از این طریق چطور می تونم اقدام کنم؟

هرمس اپلای
پاسخ به  Poneh

سلام خیر باید مدرک تحصیلی داشته باشید

مجید

سلام کارشناس ارشد الکترونیک
هشت سال پروانه کسب کامپیوتر دارم
شش سال هیات علمی غیرانتفاعی هستم.
هنوز زبان اقدام نکردم ؟ ایا برای مهاجرت به کانادا راهی هست؟

کارشناس مهاجرت 3
پاسخ به  مجید

سلام.
اگر سنتون زیر 35 باشه امتیاز خوبی دارید بشرط اینکه نمره مورد نظر آیلتس رو دریافت کنید.
امکان پذیره

مریم

سلام من 25 سال سن دارم لیسانس روانشناسی کودک از دانشگاه اصفهان و فوق لیسانس روانشناسی کودک از دانشگاه سپینزا رم رو دارم حدود 1 سال سابقه ی کار مرتبط با رشته در ایران و ایتالیا رو دارم ایلتس هنوز امتحان ندادم ولی با فرض نمره ی 6.5 7 شرلیط گرفتن ویزای کاری رو دارم ؟و اینکه اگر بخوام خودم مرکزی رو برای کودکان باز کنم شرایطش چجوریه؟مرسی

کارشناس مهاجرت 3
پاسخ به  مریم

سلام، با توجه به سن مناسب و مدارک معتبرتون، این امکان وجود داره برای ویزای کار اقدام کنیم.
برای راهنمایی دقیقتر و ارسال رزومه خود 22654650 تماس بگیرید.

kia

با سلام
مدرک ارشد بافت شناسی از دانشگاه دولتی، 4 سال سابقه کار مرتبط در یک شرکت دانش بنیان به عنوان کارشناس آزمایشگاه بافت شناسی رو دارم. زبان انگلیسی در حد معمول ولی مدرکی ندارم. برای ویزای کار چه پیشنهادی میدید.
با تشکر

کارشناس مهاجرت 3
پاسخ به  kia

سلام.
سنتون رو اعلام نکردید.
مدرک معتبر و سابقه مرتبطی دارید. با این وجود نیاز به این هست که رزومه شما بطور دقیق بررسی و ارزیابی شود.
توصیه میکنم با 22654650 تماس بگیرید.

عباسی

سلام برای دریافت اقامت موقت کاری کانادا ایا نیاز به مصاحبه حضوری و مدرک ایلتس هست؟

کارشناس مهاجرت 3
پاسخ به  عباسی

سلام
بطور کل، برای هر نوع ویزایی نیاز به این هست که وقت سفارت تعیین شه و مصاحبه انجام بدید.
داشتن مدرک ایلتس مسلما در ویزا شدن شما تاثیر بسزایی خواهد داشت.
توصیه میکنم فرم ارزیابی سایت رو پر نمایید.

Sara

سلام و خسته نباشید.۳۳ سالمه و دندانپزشک عمومی دارم،مدرک آیلتس ۷ دارم،در زمینه دستیار دندانپزشکی ۶سال سابقه کار دارم،میتونم برای کانادا اقدام کنم؟؟؟

کارشناس مهاجرت 3
پاسخ به  Sara

سلام
باتوجه به اینکه کانادا علاقه ای به جذب نیروی دندانپزشک نشان نداده، اخذ ویزای کاری بشدت سخت شده.
توصیه میشه برای سایر کشورهای انگلیسی زبان اقدام کنیم.
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر 22654650 تماس بگیرید.

محین

سلام.
36 سالمه و مدرک فنی درجه ۱ برق ساختمان دارم و نزدیک به ۱۸ سال سابقه کاری مرتبط دارم. میتونم برای ویزای کار اقدام بکنم.
با سپاس از شما.

کارشناس مهاجرت 3
پاسخ به  محین

سلام
مشخصات خوبی برای ویزای کار یا اسکیل ورکر دارید.
اگر آیلتس حداقل6 رو هم بگیربد شانس خوبی برای ویزا شدن دارید.
برای کار هم بنظر نمیاد مشکلی در خاک کانادا داشته باشید.

رضا
پاسخ به  محین

با سلام.بنده ۳۴ سالمه.مهندسی مکانیک سیالات از دانشگاه آزاد دارم.سه سال هست در شرکت نستله واترز به عنوان تکنسین فنی مشغولم.مجرد .انگلیسی هم مشکلی ندارم ولی تا بحال امتحان آیلتس ندادم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

pegah hokmabadi
پاسخ به  رضا

سلام برای کانادا نیاز به مدرک فوق لیسانس هست ولی برای آلمان میشه براتون اقدام کرد

فاطمه کرباسی

سلام من ۲۵ سالمه و لیسانس آموزش ابتدایی دارم و الان معلم ابتدایی هستم و ۸ سال سابقه کاری دارم و زبانم هم قوی هست ولی هنوز امتحان آیتلس ندادم
همسرم هم ۳۵ سالشه و لیسانس فیزیک داره و ۱۰ سال هست که در کار ساخت طلا و جواهرات و انواع زیورآلات هست
می خواستم بدونم کدوم کشور با شرایط ما جور هست برای مهاجرت

کارشناس مهاجرت 3

سلام
ابتدا نیاز به این هست که رزومه کانلی از شما و همسرتون داشته باشیم که بطور گسترده تخصص و مهارت شما در سایر کشورها بررسی بشه.
هر دو سن مناسبی برای مهاجرت دارید ولی باید از بابت مدارکتون و اعتبار آن در سایر کشورها اطمینان حاصل شه.
رزومه خود رو از طریق هماهنگی با شماره 22654650 ارسال نمایید

قاسم

سلام من 5 سال سابقه کار در شرکت خصوصی رو دارم و قبل از کار شرکت کار تاسیسات مثل تعمیر ونصب پکیج و کولر گازی رو انجام میدادم حدود دوسال ونرم افزار کتیا رو هم مسلط هستم و ایلتس دارم میتونم برای مهاجرت اقدام کنم ؟

کارشناس مهاجرت 3
پاسخ به  قاسم

سلام
سابقه خوبی دارید.
اشاره ای به مدرک تحصیلی، سنتون و نمره آیلتس نکردید.
توصیه میکنم فرم ارزیابی سایت رو تکمیل کنید.
در مجموع اگر سن و مدرکتون(مورد تایید) مناسب باشه شانس خوبی دارید.

قاسم

سلام مهندسی مکانیک سیالات دارم وسابقه کاری ندارم یعنی تازه مدرکم رو گرفتم اما نمیدونم برای سابقه کاری به کجا باید مراجعه بکنم اگر کسی اطلاع داره لطف کنه جواب بده هچنین چطور باید توی زمینه های کاری این رشته وارد شد.

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  قاسم

سلام
سیستم مهاجرت کاری به کانادا بر اساس امتیاز بندی هست که شما امتیاز لازم رو ندارید اما اگه سن شما زیر ۳۰ سال هست میتونیم برای دوره های کارورزی آلمان شما رو بفرستیم که زیر مجموعه ویزای کار هست. لطفا فرم ارزیابی را تکمیل کنید.

قاسم

هزینه ش چقدره ؟

کارشناس مهاجرت 3
پاسخ به  قاسم

جهت اطلاع از هزینه ها پس از پر کردن فرم ارزیابی سایت، مشاوران متعاقبا به شما اعلام خواهند کرد.
در صورت ضرورت تلفن: 22654650-021 تماس حاصل فرماییید.

Ehsan

با سلام. بنده کارشناسی ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی در گرایش بیومکانیک و حرکت شناسی ورزشی با معدل 18.56 از دانشگاه ملی هستم. دوره کارشناسی شاگرد اول بودم. نخبه کشوری بودم و از طریق بنیاد ملی نخبگان یک طرح ملی در ازای خدمت سربازی انجام دادم. چندین مقاله و کتاب چاپ کردم. حدود 8 سال سابقه تدریس در دانشگاه دارم. مدارک مربیگری و داوری در رشته های مختلف و اخذ کردم (فوتبال، آمادگی جسمانی، دو و میدانی، بدمینتون، تنیس روی میز، والیبال، ماساژ و …). همچنین مدرک مربیگری A بدنسازی کنفدراسیون فوتبال آسیا دارم. در واقع تخصص اصلی بنده بدنسازی فوتبال هست. سابقه کار اجرایی و مربیگری هم زیاد دارم. همچنین سنم31 سال می باشد و در حال گرفتن مدرک آیلتس 6 هستم.
همسرم 30 ساله و کارشناسی ارشد آسیب شناسی ورزشی با معدل بالا هستند. 4 سال سابقه تدریس در دانشگاه دارند. مدرک مربیگری سطح یک فوتسال آسیا رو هم دارند. آیلتس 6 دارند.
آیا شرایط کار و ادامه تحصیل در کشور کانادا را داریم؟

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  Ehsan

سلام. بله شما میتونید هم برای ویزای کاری هم و هم تحصیلی برای کانادا اقدام کنید. در حال حاضر شرایط اکسپرس اینتری را دارید.

فرزین کامرانی

با سلام
بنده ۲۷ سالمه
لیسانس it دارم
و ۳ سال سابقه کار مرتبط
همچنین ایلتس ۷.
بهترین راه اخذ اقامت چیه اگه میشه راهنماییم کنید

کارشناس مهاجرت

سلام خدمت شما
شما شرایط مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی را دارین برای اطلاع بیشتر در این باره روی لینک کلیک کنید.

سمیرا

سلام . وقت بخیر
من 34 ساله با 10 سال سابقه کار مدیریت منابع انسانی و مدرک کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار از دانشگاه تهران با معدل 19.70 و مجرد هستم و هنوز مدرک زبانم رو نگرفتم . با فرض گرفتن نمره 6.5 یا 7 در آیلتس شانس من برای اخذ ویزای کار به نظر شما در چه حدی هست؟

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  سمیرا

با سلام
اگر نمره آیلتس ۷ بگیرید از روش مهاجرت استانی کانادا شانس اقدام دارید.

VHD

سلام
۲۸سال دارم
کارشناس ارشد برق
آیلتس ۷
و ۳سال سابقه کار مرتبط
بنظرتون واسه کانادا میتونم اقدام کنم؟

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  VHD

سلام. بله شما شرایط لازم برای اقدام اکسپرس اینتری کانادا رو دارید. البته باید اطلاعات بیشتری از شما داشته باشیم. لطفا رزومه خودتون رو برای ما بفرستید.

احسان

با سلام. 27 ساله هستم و دارای مدرک مهندسی برق الکترونیک به همراه مدارک تخصصی آموزشگاهی در زمینه آی تی. به صورت خودآموز تسلط کامل به زبان انگلیسی دارم و در حال حاضر به صورت free lancing در کار برنامه نویسی و مدیریت شبکه هستم ولی سابقه کار شرکتی و بیمه ندارم. به نظر شما چطور می تونم به کانادا یا آلمان مهاجرت کنم؟

کارشناس مهاجرت 3
پاسخ به  احسان

سلام
با توجه به رزومه خوب شما و سن بسیار مناسب، برای هر دو کشور امکان پذیره.
برای جواب قطعی، رزومه خود رو بفرستید توسط مشاوران هرمس بررسی دقیق بعمل بیاد.

mahtab

سلام برای گرفتن ویزای کاری رشته مددکاری کانادا چقدر سرمایه لازم هست؟ سن مهمه؟

کارشناس مهاجرت 3
پاسخ به  mahtab

سلام
برای ویزای کانادا شرایط سنی مناسب، آیلتس، مدرک تحصیلی معتبر به همراه سابقه کار مرتبط خواهید داشت.
داشتن جاب آفر از کانادا احتمال تایید ویزای شما رو افزایش خواهد داد.
بدلیل تعداد بالای درخواست برای کانادا، امتیاز خیلی خوبی باید داشته باشید.

Saeed

با سلام ، بنده دارای مدرک فوق‌لیسانس نرم افزار کامپیوتر هستم، ۳۰ سال سن دارم ،مجرد هستم ،زبان هم متوسط هس و میتونم مدرک آیلتس تا نمره ۶ یا ۷ بگیرم ، سه چهار سابقه کاری دارم تو شرکت های خصوصی ولی بیمه نبودم ، با این تفاسیر میتونم اقدام کنم برای مهاجرت؟

کارشناس مهاجرت 3
پاسخ به  Saeed

سلام
شرایط مناسبی دارید.
آیلتس رو باید تا 7 برسونید.
رزومه خود رو به هرمس بفرستید.
قابل انجامه.

فرزاد

سلام من ۳۸ ساله دارای ایلتس ۶.۵ و دارای مدرک مهندسی تکنولوژی ساختمان هستم و ۹سال سابقه اجرایی و سرپرست کارگاه ساختمان و دوسال سرپرست کارگاه و ناظر مقیم راهسازی بودم و شرکت ثبت شده با چند رزومه در زمینه ابنیه و پیمان دارم .امکان مهاجرت کاری برای من وجود دارد؟

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  فرزاد

با سلام
شما شرایط خوبی برای اقدام ویزای کاری آلمان را دارین البته داشتن مدرک زبان آلمانی b1 الزامیست.

امید مرادی

سلام من ۳۰ سالمه و مدرک کارشناسی ارشد برق قدرت با معدل ۱۷.۷۸ و مدرک زبان المانی B1 گوته با نمره ۸۵ از ۱۰۰ و مدرک ایلتس ۶.۵ و دو تا کتاب فنی برق هم ترجمه و چاپ کردم و چند تا مقاله داخلی چاپ کردم ۴ سال هم سابقه مرتبط برق در پتروشیمی در ماهشهر دارم و در حال خاضر هم دارم کار میکنم در پتروشیمی با سمت کارشناس ارشد ابزاردقیق میخواستم بدونم میتونم توی کانادا ویزای کار بگیرم کار برقی ابزاردقیق یا قدرت و خانمم هم فوق لیسانس شبکه های کامپیوتری it است و ۳۶ سالشه نمیدونم چقدر تاثیر داره مدرکش در ویزای کاری من میشه راهنمایی کنید بنظرتون شرایطم خوبه!؟

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  امید مرادی

با سلام
شما شرایط کلی مناسب برای اقدام مهاجرت کاری کانادا را دارین همینطور برای آلمان و هم امتیاز قابل قبول برای ایجاد پروفایل خانواده در برنامه مهاجرت استانی کانادا را کسب می کنید
برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

مهدی

سلام آیا داشتن مدرک آیلتس برای اخذ ویزای کار یا اجازه کار در کانادا الزامی است یا داشتن آیلتس فقط مربوط به سیستم امتیازی اکسپرس اینتری می شود؟

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  مهدی

با سلام
داشتن مدرک آیلتس هم برای اخذ ویزای کار کانادا و همینطور ورود به سیستم اکسپرس اینتری ضروریست
پیروز باشید

شکوفه

من در رشته مهندسی بهداشت حرفه ای با معدل 18/14 از دانشگاه سراسری فارغ التحصیل شدم و از 8/3/97 هم شاغلم برای دریافت ویزای کاری و مهاجرت به کانادا چیکار باید بکنم 23 سالم هم هست

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  شکوفه

باید سابقه کاری و نمره آیلتس بالا داشته باشید. الان سطح زبان شما در چه سطحی هست؟

حسین

سلام
مدرک کارشناسی ناپیوسته الکترونی (کاردانی هم الکترونیک بوده )
مهارتهای زبان انگلیسی خودم کار کردم ولی مدرک نگرفتم هنوز
شغلم هم راهبری قطار برقی هست ۴سال سابقه و مدرک راهبری هم طبیعتاً دارم از مترو تهران
مدرک فنی حرفه ای برنامه نویسی میکروکنترلر و اتوماسیون صنعتی هم دارم
سن ۳۰
با این رزومه
آیا جایی هست که من بتونم مهاجرت داشته باشم؟ممنون میشم راهنمایی کنید???

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  حسین

با سلام
شرایط شما برای کشور آلمان بسیار مساعد هست فقط اینکه باید 8 تا 10 ماه برای یادگیری زبان آلمانی وقت بگذارید. برای مشاوره کامل تماس بگیرید.

مونا

سلام روزتون بخیر
من 32 ساله ام هست دانشجوی انصرافی حسابداری هستم مدرک لیسانس رو نگرفتم 10 سال سابقه حسابداری دارم برای آیلتس آماده می شوم
امکانش برای من مهیا هست

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  مونا

با سلام
برای ویزای کار لازم است که حداقل لیسانس داشته باشید.
موفق باشید

رضا

با سلام
بنده ٣٤ ساله با مدرك مهندسي عمران با سابقه ١٢ سال كار در زمينه عمراني و سد و شبكه آبياري هستم. ابتدا بفرماييد با توجه به اينكه بنده كارمند قراردادي قرارگاه خاتم الانبياء هستم،و به فرض به اينكه مداركم كامل باشه آيا كانادا به من ويزا ميدهد يا خير؟
سوال دومم اينه آيا شركت شما پيشنهاد كار از كارفرما رو ميگيره يا ما بايد خودمون اقدام كنيم؟
البته خانم بنده ليسانس مديريت صنعتي هستن با ٩ سال سابقه و ٣٢ ساله
آيلتس ٦/٥

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  رضا

سلام وقت بخیر
شرایط سنی و مدرک تحصیلی و رزومه کاری شما خیلی خوبه
اگر چنانچه هدف شما کشور کانادا می‌باشد لازم است برای شانس بیشتر ورود به کانادا نمره زبان قابل توجهی رو کسب نمایید

نینا احمدی

با سلام
من دکتر دامپزشک هستم 34 ساله و تافل 75 دارم و دارم برای آیلتس آماده می شوم
آیا من می تونم برای ویزای کار کانادا اقدام کنم؟ هزینش چقدره؟

امین بهرامی
پاسخ به  نینا احمدی

سلام خدمت شما
لطف کنید با ما تماس بگیرید.
02122654650

مجتبی

سلام
از طریق جاب آفر یکی از کمپانی ها درحال اخذ ویزا هستم ،
میخام بدونم اگه ویزا گرفتم ، میتونم خانومم باخودم ببرم ؟

امین بهرامی
پاسخ به  مجتبی

با سلام
بله می توانید

فاطمه کرباسی
پاسخ به  امین بهرامی

با سلام من ۲۶سالمه و لیسانس آموزش ابتدایی دارم الان هم معلم ابتدایی هستم و ۸سال سابقه کاری دارم زبانم هم قوی هست ولی هنوز امتحان ایتلس ندادم همسرم هم ۳۵ سالشه و لیسانس فیزیک داره و طلا و جواهر ساز هست در زمینه طراحی و ساخت انواع زیورآلات مهارت داره ۱۰ سال هم سابقه کاری داره می خواستم بدونم کدوم کشور برای مهاجرت ما مناسب هست و ما شرایطشو داریم

کارشناس مهاجرت 3

سلام
موسسه هرمس در حال حاضر جهت مهاجرت برای رشته های مهندسی مورد نیاز و چند رشته علوم پزشکی تمرکز داره.
متاسفانه موردی وجود نداره که بهتون پیشنهاد بدم.

سعید
پاسخ به  مجتبی

سلام من لیسانس متالوژی دارم از دانشگاه آزاد نجف آباد اصفهان سنم ۲۸ساله سایق کار ندارم داری آیلس نمره ۷آیا شرایط اقامت دارم

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  سعید

سلام
میشه برای ویزای تحصیلی برای ارشد یا دوره زبان برای شما اقدام کرد. برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

s

باسلام
همسر م کارشناسی مهندس مواد گرایش تکنولوژی جوش دارند 33 سال سن دارند ومدت 8 سال مدیر عامل شرکت دانش بنیان هستند و دارای چندین ثبت اختراع در حوزه کشاورزی و یک ثبت اختراع در حوزه منابع طبیعی جنگل ها و مراتع دارندآیا میتوانند در کانادا مشغول کار شوند
با تشکر

امین بهرامی
پاسخ به  s

با سلام
رشته تحصیلی همسر شما جزء مشاغل مورد نیاز کانادا هست. لطف کنید با مشاوران ما تماس بگیرید یا اینکه فرم مشاوره مهاجرت را پر کنید.

Abbas
پاسخ به  امین بهرامی

من لیسانس تاسیسات گرایش تهویه مطبوع گرمایش و سرمایش هستم.۱۷ سال سابقه بیمه دارم که ۱۵ سال فولاد و ۲ سال موادشوینده.همسرم لیسانس مدیریت بازرگانی دارد و یک دختر ۱۰ ساله داریم.حدود ۵۰۰ میلیون سرمایه داریم.زبان فرانسه آشنایی ندارم و انگلیسی هم ضعیف هستش.با این شرایط واسه اقامت کدام کشور اقدام کنم موفق میشم. پیشنهادتون رو لطفا بفرمایید.سپاس

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  Abbas

سلام
در زمینه کار تاسیسات آلمان بازار کار بهتری نسبت به کانادا دارد. پیشنهاد میکنم در مورد ویزای کار المان اقدام کنید. برای اطلاع بیشتر فرم ارزیابی را تکمیل کنید.

نورو

سلام . وقت بخیر ممنون از مطلب کاربردی تون من کارشناسی ارشد فلسفه هنر خوندم و تخصصم طراحی نقش روی لباس و اموزش هنر و نرمافزارهای گرافیکی هستش . 31 ساله هستم و 11 سال سابقه کار دارم مخصوصا آموزشی اما هیچ دوره خارجی ندیدم و مدرک کانادایی ندارم ،اما امسال میخوام اقدام کنم برای ویزای کار ی ممنون میشم راهنمایی کنید از کجا شروع کنم؟ و مبلغ اولیه لازم برای گذارندن دوره همون 20هزار دلار میشه؟
ممنونم از همراهی شما

امین بهرامی
پاسخ به  نورو

با سلام
منظور شما از دوره کدام دوره هست؟ متاسفانه رشته تون هم جزء مشاغل مورد نیاز کانادا نیست. در هر صورت با مشاوران ما تماس بگیرید تا کامل راهنمایی تون کنن.

رضا

با سلام بنده 31 سال سن دارم دارای مدرک مهندسی برق با معدل 15.01

یک سال سابقه بیمه بعنوان تدوینگر ( با گذشت زمان بر سابقه کاری ام افزوده و به 3 سال میرسد)
آیلتس7
در شرف گرفتن مدرک فرانسه
دارای نمونه کارهای مرتبط با صنعت جلوه های ویژه کامپیوتری با نرم افزار های پذیرفته شده بعنوان استاندارد این صنعت

تمایل دارم برای ویزای کاری در همین رشته اقدام کنم منتها مدرک تحصیلی ام مرتبط نیست , با توجه به نزدیکی دروس مهندسی کامپیوتر و مهندسی برق میتوانم 2 ساله با تطبیق واحد مدرک مهندسی کامپیوتر نرم افزار را بگیرم , یا یک ساله مدرک کاردانی کامپیوتر نرم افزار را بگیرم,

با این تفاسیر اگر امتیازاتم به 67 برسد میتوانم بعنوان شخص متخصص مهاجرت کنم ؟

ضمنا امتیاز مدرکم چطور محاسبه میشود ؟ 2 لیسانس ( یا در صورت کاردانی یک لیسانس با کاردانی) یا فقط همان مدرک کامپیوتر لحاظ میشود ؟

امین بهرامی
پاسخ به  رضا

با سلام
اگر مدرک لیسانس کامپیوتر بگیرید امکان اقدام هست. برای محاسبه امتیازتان هم با مشاوران ما تماس بگیرید.

رضا
پاسخ به  امین بهرامی

ممنون از پاسختون , چنانچه مدرک از علمی کاربردی باشد مورد قبول است ؟ یا دانشگاه غیر انتفاعی ؟
مدرک اصلی ام از آزاد است و آزاد هم میتوانم بگیرم ولی خواستم بدانم وضعیت جاهای دیگر به چه صورت است که میتوانم اقدام کنم یا نه/

سحر بی نیاز
پاسخ به  امین بهرامی

سلام خداقوت
،من ۳۳ سالمه کارشناسی ناپیوسته رشته مهندسی علوم و صنایع غذایی از دانشگاه غیر انتفایی هستم ،،،مدرک بین المللی دستیاری دندان پزشکی از سازمان نظام پرستاری ایران دارم ،و هشت سال سابقه کار در این زمینه و میخوام توی همین رشته فعالیت کنم ولی زبانم در حد متوسطه و ایلتس هم ندارم ،میشه لطفا راهنماییم کنین

کارشناس مهاجرت 3
پاسخ به  سحر بی نیاز

سن مناسبی دارید.
سابقه کار و مدرکتون هم مناسبه.
جهت محاسبه امتیاز شما با توجه به دانشگاه و سایر موارد، باید این موضوع در سیستم امتیازدهی کانادا ثبت و بررسی بشه
توصیه میکنم فرم ارزیابی سایت رو تکمیل فرمایید.
ضمنا آیلتس با نمره بیشتر امتیاز شما رو افزایش خواهد داد.
در بعضی موترد جهت بالا بردن امتیاز مدرک زبان فرانسوی هم توصیه خواهد شد(بدلیل متقاضی فراوان)

فرزاد

سلام من کارشناسی ارشد هوافضا هستم 35 ساله و 12 سال سابقه کار در شرکت مپنا رو دارم مدرک زبان ندارم.آیا شرایطم مناسب برای اخذ ویزای کار کانادا هست؟

امین بهرامی
پاسخ به  فرزاد

سلام
باید حداقل مدرک آیلتس 7 داشته باشید. البته سن تون هم یکم بالاتر از سن ایده آل هست.

محسن

سلام بنده ليسانس نقشه برداري و كارشناسي ارشد GISهستم با ٩سال سابقه كارچطور ميتونم اقدام كنم براي ويزاي كار ممنون از راهنماييتون

امین بهرامی
پاسخ به  محسن

با سلام
برای راهنمایی کامل لطف کنید فرم مشاوره مهاجرت را تکمیل کنید و بفرستید یا اینکه تماس بگیرید.

مهدی

سلام من پرستارم برای ویزا کاری چقد باید سرمایه داشتاصلا شرایط مالی اش چطوره؟

امین بهرامی
پاسخ به  مهدی

با سلام
باید یک دوره پیش نیاز در کانادا بگذرونید که حدود 10 هزار دلار هزینه اش میشه و 10 هزار دلار دیگه هم سایر هزینه ها. در مجموع باید 20 هزار دلار هزینه کنید.

آذرخش

سلام همسر من دارای گواهینامه لیفتراک و لودر و دیپلم فنی برق صنعتی میباشد و حدود هشت سال سابقه در زمینه راننده لیفتراک و بدون سابقه در زمینه راننده لودر و دوسال سابقه پرس کاری میباشد آیا شانس ویزا کار کانادا را دارد؟؟ راننده هم باید لیسانس داشته باشد؟؟ زبان ایشون ضعیف ولی اگر قرار به گرفتن ویزا باشه زبان فشرده میره ، ضمنا بنده دیپلم و خانه دار هستم ولی در ضمیمه آرایشگری تا حدودی فعالیت دارم و یه دختر ۸ ماهه داریم

امین بهرامی
پاسخ به  آذرخش

با سلام و احترام
در حال حاضر در زمینه تخصص همسر محترمتان خدماتی ارائه نمی دهیم.
پیروز باشید

علی نعمت الهی
پاسخ به  آذرخش

بابا سلام
من مهندسی مکانیک از دانشگاه یزد دارم و دیپلم زبان از کانون زبان ایران..در زمینه ی تاسیسات هم سابقه کار دارم میخواستم بدونم امکان گرفتن ویزای کاری برام هست اگه آیلتس ۶/۵ بگیرم و اینکه. مدارک فنی حرفه ای آیا برا اونا اعتبار زیادی داره؟!و آیا میشه با تمدید کرده ویزای پنج ساله اقامت دایم گرفت؟!متوسط حقوق یه مهدی تو کانادا چقدر هست و متوسط خارج یه نفر اونجا چقدر هست؟!
ممنونمa

امین بهرامی

با سلام
باید با مشاوران ما تماس بگیرید تا شرایط شما کامل و دقیق بررسی شود.

Muhamad

سلام ، بنده فوق لیسانس مهندسی شیمی دارم ،توانایی هم درسیستمهای حفاظتی (دوربین و دزدگیر و..) میباشد. مشکل زبان هم ندارم . باید برا ویزای کار کانادا چکار کنم ؟ اگر لطف کنید ، بصورت کلی بیان کنید !

امین بهرامی
پاسخ به  Muhamad

با سلام
لطف کنید فرم مشاوره مهاجرت را کامل کنید و برای ما بفرستید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

و.ر.

سلام
افغانهایی که داخل ایران زندگی میکنند آیا میتوانند ویزای کار کانادا اخذ نمایند؟
اگر بله، آیا طی نمودن مراحل مشابه نکات فوق میباشد یا فرق میکند.

تشکر

امین بهرامی
پاسخ به  و.ر.

با سلام. اگر مدارک زیر را دارید می توانید ویزای کار کانادا بگیرید:
1. پاسپورت
2. مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد
3. مدرک زبان آیلتس 7
طی نمودن مراحل هم مشابه نکات فوق است.

aaaa

با سلام من فارغ التحصیل از دانشگاه ترکیه و پاسپورت ترکیه هم دارم سابقه کار مرتبط هم دارم آیا امکانش هست ویزای کاری کانادا رو بگیرم در صورتیکه از نت اپلای کنم کار پیدا بکنم؟

امین بهرامی
پاسخ به  aaaa

سلام خدمت شما
بله می تونید مشکلی وجود نخواهد داشت.

مرجان
پاسخ به  aaaa

باسلام
من لیسانس مامایی دارم و یک سال سابقه کار در بیمارستان و دو سال در مرکز بهداشت دارم ولی متاسفانه مدرک زبان ندارم لطفا راهنمایی کنید
با سپاس

محمد یاری

سلام خیلی مفید بوددخترم حدود یکماه دیگه فارغ التحصيل در رشته معماری منظردر مقطع فوق لیسانس میشه اطلاعات ویزای کار در کانادا نیاز داره

امین بهرامی
پاسخ به  محمد یاری

با سلام و درود
از شما سپاسگزاریم. اگر سوالات بیشتری دارید می توانید از طریق چت آنلاین یا تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید.
با آرزوی موفقیت

امجدامجد
پاسخ به  محمد یاری

سلام من لکوموتیران هستم با ۹سال سابقه مدرک کاردانی مکانیک دارم توی چه کشوری میتونم ویزای کار بگیرم

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  امجدامجد

سلام
درحال حاضرطی جای لیست کنونی در زمینه لوکوموتیو رانی جذب نیرو وجود ندارد اما از طریق رشته تحصیلی شما چنانچه سایر موارد از جمله سن و سابقه مرتبط رو داشته باشین شانس کاری خیلی خوبی دارین

مقالات پیشنهادی :

ویزای فریلنسری آلمان

ویزای فریلنسری آلمان

ویزای فریلنسری آلمان مطلبی است که در این مقاله با جزئیات به آن خواهیم پرداخت. راه‌اندازی کسب‌وکار شخصی یا فریلنسری،

مشکلات مهاجرت به آلمان

مشکلات مهاجرت به آلمان

آلمان یکی از کشورهایی است که علاقه‌مندان زیادی در سرتاسر دنیا دارد. بسیاری از افراد رؤیای زندگی در این کشور

رفع ریجکتی ویزای آلمان

رفع ریجکتی ویزای آلمان

رفع ریجکتی ویزای آلمان مطلبی است که در این مقاله به جزئیات به  آن پرداخته ایم. آلمان کشوری در شمال