معایب ثبت شرکت در آلمان

شرایط استثنایی برای ثبت شرکت در آلمان

فرم درخواست مشاوره

شرایط خاص و تبلیغاتی آلمان برای ثبت شرکت

برای جذب سرمایه گذاران و کارآفرینان خارجی و بین المللی تبلیغ زیر را مطرح کردن و مفهومش این هست که اصلا لزومی ندارد که شما بتوانید این جمله Mitteslstandsentlastungsgesetz را کامل و درست تلفظ کنید تا سودی عایدتان شود… و انتقاد ساده ای به کشورهای انگلیسی زبان مثل آمریکا و انگلیس هست که ندانستن زبان را نکته منفی می دانند، اما دولت آلمان خیلی شفاف، واقعی و ملموس، عدم نیاز به دانستن زبان آلمانی برای ثبت شرکت در آلمان، کارآفرینی و ایجاد رونق اقتصادی را به سرمایه گذاران و کارآفرینان خارجی نشان داده تا بدانند هیچ مانعی برای سرمایه گذاری و کارآفرینی و ثبت شرکت در آلمان وجود ندارد و از هر ۱۰ سرمایه گذار و کارآفرین در آلمان یک نفر به زبان آلمانی مسلط است و این کفایت می کند.

تحصیل ارزان در آلمان

با توجه به اینکه  آلمان، چهارمین قطب برتر اقتصاد جهان هست و برترین سرمایه گذاران از سراسر دنیا در آنجا متمرکز شده اند بصورتی که شاخصFDI آلمان در سال ۲۰۱۸ ۴۶۹ میلیارد یورو هست. پس فرصت فوق العاده ای هست تا سرمایه گذاران خارجی نیز در آنجا تمرکز پیدا کنند و رشد داشته باشند.

ازعوامل مهم دیگر برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان میتوان به امنیت سرمایه گذاری که در چهارچوب قوانین و استانداردهای بین المللی اشاره کرد؛ بعلاوه دولت آلمان قوانین مالیاتی ساده و مناسبی را هم ایجاد کرده تا فشار بار مالیاتی را برای شرکت ها و کارآفرین ها را کاهش دهد و این کمک بزرگی برای سهولت کار سرمایه گذاران و کارآفرینان و همچنین کاهش فشار هزینه ی نیروی کار برای سرمایه گذاران و کارآفرینان در آلمان شده است.

وکتور

چرا ثبت شرکت در آلمان؟

در سال های اخیر، کشور آلمان استقبال زیادی از سرمایه گذاران و کارآفرینان خارجی داشته و راه های ورود به کشور آلمان را بسیار ساده کرده است. یکی از راه های سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در آلمان است. ثبت شرکت در این کشور مزایای بسیار زیادی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به درخواست برای دریافت وام و سود بالا اشاره کرد. این نوع سرمایه‌گذاری مراحل زیادی دارد و به همین خاطر افراد به کمک یک موسسه مهاجرتی معتبر و باسابقه مانند هرمس اپلای برای پیش‌بردن سریع‌تر مراحل ثبت شرکت خود نیاز دارند. پیشنهاد می کنیم برای این که با شرایط دقیق و باجزئیات ثبت شرکت در آلمان بیشتر آشنا شوید، حتماً از مشاورین خبره و حرفه ای ما مشاوره رایگان بگیرید.

کوتاه بودن فرآیند ثبت شرکت

امکان سفر به تمام کشورهای شینگن

امکان همراهی خانواده

بدون نیاز به حداقل سرمایه یا استخدام کارمند

امکان دریافت اقامت آلمان

جذب آسان مشتریان بین المللی

عدم نیاز به دانستن زبان آلمانی

اقتصاد پیشرفته و دارای حاشیه امنیت

امکان ثبت شرکت به صورت حضوری و غیر حضوری

امکان درخواست وام

سودآوری بالای انواع شرکت ها

وجود مشوق های عالی برای سرمایه گذاران

هزینه‌ها و مالیات ثبت شرکت در آلمان

وکتور

حداقل و کفی برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان مطرح نشده توسط دولت، اما عموما حداقل ۲۵ هزار یورو باید در حساب بانکی سرمایه گذاری کند. و هزینه های ثبت شرکت هم حدودا ۳ هزار یورو خواهد شد.

البته سرمایه گذار باید ثابت کند که در کل توانایی پرداخت هزینه های اصلی و جانبی و همچنین توانایی تامین حقوق ماهیانه خود و مخارج همسر و فرزندان را خواهد داشت.

اما جدای این موارد، جهت اطلاع از ریز هزینه ها از شروع تا ثبت رسمی شرکت در آلمان، می توانید با مشاورین موسسه مهاجرتی هرمس اپلای در زمینه سرمایه گذاری در آلمان، تماس بگیرید.

توصیه ما به شما بزرگواران این هست که بهتر است یک مشاور مالیاتی و حقوقی برای تنظیم دفاتر، سود و زیان، محاسبه ارزش افزوده و مالیات بردرآمد و… داشته باشید تا ما شما را بهتر راهنمایی کنیم.

 
وکتور

با پر کردن فرم می توانید از مشاوره رایگان مهاجرتی هرمس اپلای استفاده کنید.

چگونه می‌توانم در آلمان شرکت ثبت کنم؟

مراحل ثبت شرکت در آلمان در ظاهر بسیار ساده است اما پیچیدگی‌های بسیار زیادی دارد. در واقع افراد بدون کمک یک موسسه مهاجرتی معتبر نمی‌توانند به‌راحتی و بدون مشکل مراحل ثبت شرکت در آلمان را پشت سر بگذراند. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم اگر به دنبال این نوع سرمایه‌گذاری در کشور آلمان هستید، با کارشناسان موسسه مهاجرتی هرمس اپلای تماس بگیرید تا به بهترین شکل ممکن شما را در این امر راهنمایی کند. هرمس اپلای به‌صورت روزانه مراحل ثبت شرکت بسیاری از افراد در آلمان را طی می‌کند تا آن‌ها با خیال راحت از سرمایه‌گذاری خود در یک کشور باثبات و ثروتمند لذت ببرند. به‌طورکلی ثبت شرکت در آلمان دارای مراحل کمی است اما هر یک از این مراحل زیرمجموعه‌های بسیار زیادی دارد.

بررسی مدارک و شرایط

هزینه خرید ملک در این کشور در مقایسه با سایر کشورهایی که وجود دارند بسیار مناسب‌تر و ارزان‌تر است. همین عامل نیز باعث می‌شود تا اتباع خارجی بتوانند با کمترین هزینه ممکن ملک مدنظر خود را خریداری کنند.

 

انتخاب شرکت مورد نظر

در صورتی که شرایط شما مناسب بود، باید مراحلی مانند انتخاب نوع شرکت، نام شرکت، تنظیم اساسنامه و… را پشت سر بگذارید و مدارک مربوطه را تکمیل کنید.

 

کارها را به هرمس اپلای بسپارید

در این مرحله کارشناسان هرمی اپلای با ارزیابی هر چه دقیق تر دو مرحله قبل شما، بهترین راه ثبت شرکت در آلمان را انتخاب کرده و کارهای مربوطه را برایتان انجام خواهند داد.

مشاور شینگن هرمس اپلای

ثبت شرکت در آلمان در کوتاه‌ترین زمان با هرمس اپلای

ثبت شرکت در آلمان و دریافت اقامت این کشور فرایندی بسیار پیچیده، دشوار و طولانی دارد. بسیاری از افراد نمی‌توانند بدون کمک مشاورین حقوقی، مهاجرتی و وکلای خبره این فرایند را با موفقیت پشت سر بگذراند. به همین خاطر استفاده از خدمات مشاوره‌ای یک موسسه مهاجرتی می‌تواند به آن‌ها در پیشبرد هرچه سریع‌تر فرایند ثبت شر‌کت در قطر کمک کند.
موسسه مهاجرتی هرمس اپلای با بهره‌گیری از تجربیات بسیار زیاد خود در ثبت شرکت در کشورهای مختلف، در تمام مراحل ثبت شرکت در قطر در کنار شما است تا شما با کم‌ترین دردسر و بهترین هزینه، شرکت خود را در این کشور ثروتمند و در حال پیشرفت ثبت کنید. وکلا و مشاورین هرمس اپلای تجربه‌ای بی‌نظیر در زمینه انواع روش‌های سرمایه‌گذاری و مهاجرت به کشورهای خارجی دارند و می‌توانند در تمام زمینه‌ها یک مشاور بسیار خوب برای شما باشند.

فرصت استثنائی ثبت شرکت در آلمان را از دست ندهید

نکات طلایی ثبت شرکت در آلمان

انواع شرکت ها در آلمان

شرکت‌ها در کشور آلمان بر خلاف سایر کشورهای اروپایی تنوع بالایی ندارند و فقط در ۲ مدل خاص دسته بندی می شوند. البته همین ۲ مورد به قدری مزیت دارند که سرمیه گذار را از سایر کشورها بی نیاز می کنند. هر یک از این شرکت‌ها شرایط و مشخصات مخصوص به خود را دارند. افراد می‌توانند بسته به شرایط خود هر یک از این شرکت‌ها را در آلمان ثبت کنند. از جمله این شرکت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

وکتور

شرکت با مسئولیت محدود GmbH

شرکت GmbH یا همان مسئولیت محدود مخفف عبارت Gesellschaft mit beschränkter Haftung می باشد. این نوع شرکت مناسب ترین نوع شرکت برای کسب و کارهای کوچک و متوسط به جهت معتبر بودن است. حداقل 25000 یورو سرمایه مورد نیاز اولیه می باشد. حداقل نیمی از این مبلغ یعنی ۱۲۵۰۰ یورو باید در موقع ثبت در حساب متقاضی باشد. برای ثبت شرکت نیز هزینه هایی وجود دارد که این هزینه ها شامل صدور گواهینامه دفتر اسناد رسمی و مبلغی است که دادگاه تعیین می کند. هزینه ثبت شرکت و انتشار ثبت شرکت تجاری برای GmbH حداقل 600 تا 700 یورو می باشد که ممکن است در طول پروسه ثبت شرکت GmbH افزایش یابد. مدت زمان ثبت این شرکت در حدود ۲ تا ۳ هفته می باشد. از طرفی نام شرکت باید مرتبط و برگفته از زمینه کاری مورد نظر و یا نام سهامداران باشد.

شرکت UG

شرکت UG یا Unternehmengesellschaft هم یکی از مناسب ترین انواع شرکت جهت ایجاد کسب و کار کوچک و متوسط می باشد. این نوع شرکت به مانند شرکت مسئولیت محدود یا همان GmbH می باشد و مانند شرکت های معمولی از حقوق و مزایا برخوردار می باشند ولی دو تفاوت اصلی وجود دارد. یکی این که شرکت های UG می توانند با کمتر از 25000 یورو نیز تاسیس شوند؛ چرا که در سال 2008 قانونی به ثبت رسید بر اساس آن می توان شرکت مسئولیت محدود UG را ثبت کرد و در زمان تاسیس حداقل سرمایه شرکت را برابر یک یورو قرار داد. مزیت دوم این است که شرکت ها موظف به ذخیره کردن 25 درصد از سود سالانه خود می باشند ولی در صورتی که سود این نوع شرکت ها کمتر از 25000 یورو در سال باشد نیاز به ذخیره کردن نمی باشند. اگر میزان سرمایه شرکت به میزان معین برای شرکت های GmbH رسید می توان شرکت UG را به GmbH تبدیل کرد.

برای ثبت شرکت در قطر به چه شرایطی نیاز است

برای ثبت شرکت در آلمان به چه شرایطی نیاز است؟

در ابتدا شما باید حداقل ۲۰ سال و حداکثر ۴۵ سال سن داشته باشید. اگر بالای ۴۵ سال هستید، باید تا حد زیادی درآمد و سرمایه داشته باشد و کلیه منابع مالی خود را اثبات نمایید و کمی کارتان دشوارتر خواهد شد. اما می توان این مورد را در نهایت برطرف نمود.

در صورتی که حداقل مدرک کارشناسی داشته باشید نیز به راحتی می توانید مراحل ثبت شرکت خود را پیش ببرید؛ در غیر این صورت، صرفاً سرمایه گذارانی که مدرک دانشگاهی ندارند (زیر لیسانس)، بایستی مدرک زبان آلمانی ارائه دهند و همچنین همراهان (همسر و فرزندان زیر ۱۶ سال) هم باید در سطح Basic مدرک زبان را ارائه دهند.

 

نیم نگاهی به پرونده های مهاجرتی هرمس

پخش ویدیو
پخش ویدیو
نمایش ویدیو درباره جاب آفر پرستاری آلمان
نمایش ویدیو درباره جاب آفر پرستاری آلمان
نمایش ویدیو درباره آوسبیلدونگ آلمان

سوالات متداول:

چرا ثبت شرکت در آلمان پیشنهاد فوق العاده ای است؟

کشور آلمان به دلایل مختلفی برای ثبت شرکت مناسب است که برخی از موارد عبارتند از: فرایند ثبت شرکت در این کشور نسبتاً کوتاه است، برای ثبت شرکت در آلمان نیاز به دانستن زبان آلمانی ندارید، اقتصاد آلمان بسیار پیشرفته و دارای حاشیه امنیت است و…

انواع شرکت ها در آلمان چگونه هستند؟

در آلمان امکان ثبت ۲ نوع شرکت وجود دارد هر یک از این شرکت‌ها شرایط و مشخصات مخصوص به خود را دارند. این شرکت ها عبارتند از: شرکت با مسئولیت محدود GmbH و شرکت UG.

آیا امکان دریافت اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت در این کشور وجود دارد؟

بعد از ثبت شرکت در آلمان و انجام امور لازمه، به سرمایه گذار و همراهانش (همسر و فرزند زیر ۱۶ سال) یک کارت اقامت یکساله می دهند که با آن اجازه تردد در اروپا (حوزه شینگن) را خواهد داشت و بعداً فرد می تواند آن را تمدید کند.

برای ثبت شرکت در آلمان به چه شرایطی نیاز است؟

در ابتدا شما باید حداقل ۲۰ سال و حداکثر ۴۵ سال سن داشته باشید. همچنین داشتن مدرک دانشگاهی از دیگر شرایط ثبت شرکت در آلمان است.

دریافت اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت در این کشور

بعد از ثبت شرکت در آلمان و انجام امور لازمه، به سرمایه گذار و همراهانش (همسر و فرزند زیر ۱۶ سال) یک کارت اقامت یکساله می دهند که با آن اجازه تردد در اروپا (حوزه شینگن) را خواهد داشت.

جهت تمدید این اقامت یکساله، با پرداخت به موقع مالیات و تمدید فعالیت شرکت، فرد می تواند مجوز را برای چند سال ادامه دهد که بعد از ۳ تا ۵ سال، اقامت دائم آلمان به سرمایه گذار اعطا می شود.

مشاوره مهاجرتی رایگان

هدف ما در موسسه مهاجرتی هرمس اپلای از مطالب ارائه شده، اطلاع رسانی و کمک به عزیزان علاقمند به مهاجرت به بهترین

کشورهای دنیا می‌باشد.

برای ارتباط با مشاوران هرمس اپلای فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

 
مشاور هرمس