هزینه مهاجرت به استرالیا

چک لیست محاسبه هزینه مهاجرت به استرالیا برای ایرانیان

توازن میان هزینه مهاجرت به استرالیا در برابر امکاناتی که در این کشور به مهاجران ارائه می‌شوند، این کشور را به سومین مقصد مهاجرتی محبوب در میان تمام کشورهای دنیا تبدیل کرده است. شاید از خودتان بپرسید که دو مقصد محبوب اول کدام کشورها هستند؟ پاسخ آمریکا و کانادا است. در ازای پرداخت هزینه مهاجرت به استرالیا در سال 2024، امکاناتی همچون بهره‌مندی از سطوح بالای استاندارد آموزشی در اختیار مهاجران قرار می‌گیرد. در ادامه به محاسبه هزینه مهاجرت به استرالیا میپردازیم؛ همراه ما باشید.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

آنچه در این مقاله می خوانید:

آشنایی با کشور استرالیا و فضای اقتصادی حاکم بر آن

بر اساس آمار منتشر شده توسط موسسه Australian Bureau of Statistics در سال 2023، تعداد ایرانیان مهاجر در کشور استرالیا به هفتاد و هفت هزار نفر می‌رسد. این رقم اگرچه در برابر جمعیت بیست و شیش میلیونی کشور استرالیا و حتی جمعیت هشت میلیونی مهاجران استرالیا ناچیز است، اما حاکی از مطلوب بودن شرایط اقامت در این کشور برای شهروندان ایرانی است.

اگرچه سیاست‌های دولت استرالیا در قبال پذیرش مهاجران طی سالیان گذشته اندکی سخت‌گیرانه شده، همچنان می‌توان با کمی دوندگی به عنوان مهاجر قانونی وارد کشور استرالیا شد.

همه ما از تاثیر وضعیت اقتصادی یک کشور بر سطح رفاه مردمان آن آگاهی داریم. شرایطی که اقتصاد مترقی استرالیا برای مهاجران فراهم می‌کند، یکی از دلایل به صرفه بودن هزینه مهاجرت به استرالیا برای تمامی طیف‌های مهاجر به این کشور است. در حال حاضر، کشور استرالیا صاحب دوازدهمین اقتصاد بزرگ دنیا است و ارزش تولید ناخالص این کشور سالیانه به حدود یک و هفت تریلیون دلار می‌رسد.

اگر بخواهیم بزرگی اقتصاد کشورهای مختلف را بر اساس میانگین حقوق پرداختی به افراد شاغل در سیستم اقتصادی آن‌ها محاسبه کنیم، کشور استرالیا از نظر میزان میانگین درآمد افراد در رده هجدهم اقتصادهای برتر دنیا قرار خواهد گرفت.

بهره‌مندی استرالیا از دهمین منابع طبیعی گسترده جهان و البته رونق بازارهای سرمایه جاری در این کشور در کنار تمام موارد ذکر شده، سطح کیفی اقتصاد استرالیا را به درجه AAA می‌رساند. تولید داخلی کشور استرالیا سالیانه به میزان ۲.۸ درصد افزایش پیدا می‌کند و این موضوع به خودی خود موجب گسترده‌تر شدن هرچه بیشتر اقتصاد این کشور خواهد شد.

ارمغان فضای اقتصادی قوی برای شهروندان مهاجر

همانطور که گفتیم شرایط فوق‌العاده‌ای که کشور استرالیا در اختیار مهاجران قرار می‌دهد، پرداخت هزینه مهاجرت به استرالیا را به اقدامی اقتصادی تبدیل می‌کند. با این حال، لازم است پیش از هرچیز درباره جزئیات این شرایط اطلاعات کسب کنید و آن‌ها را با شرایط عرضه شده به مهاجران در سایر نقاط دنیا مقایسه کنید. بدین ترتیب، دلیلتان برای مهاجرت به کشور استرالیا قوی‌تر از لذت بردن از آب و هوا و سواحل آن خواهد بود.

یکی از مهم‌ترین امکاناتی که کشور استرالیا در اختیار مهاجران می‌گذارد، بهره‌مندی از شرایط سرمایه گذاری و کسب و کار برابر با شهروندان بومی است. دولت استرالیا نه تنها مانند بسیاری دولت‌های حاکم بر کشورهای اروپایی شرایط کار را برای افراد مهاجر سخت نمی‌کند، بلکه به آن‌ها اجازه می‌دهد تا در شرایطی برابر کسب و کار خود را در این کشور راه اندازی کنند و در این مسیر تسهیلات ویژه‌ای نیز به صاحبان مشاغل و سرمایه گذاران ارائه می‌کند.

استفاده از خدمات تامین اجتماعی و بیمه سلامت

همه افرادی که کشور خود را با قصد مهاجرت قانونی به استرالیا ترک می‌کنند، به محض ورود به خاک این کشور از خدمات تامین اجتماعی و بیمه سلامت مخصوص بهره‌مند خواهند شد.

سوا از خدمات حوزه سلامت و بهداشت، حق بهره‌مندی از خدمات آموزشی درجه یک و دریافت وام‌های تحصیلی نیز برای مهاجران ساکن در استرالیا محفوظ خواهد بود. در صورتی که افراد مهاجر بتوانند امتیاز شهروندی این کشور را از آن خود کنند، پاسپورت استرالیایی نیز در اختیارشان قرار خواهد گرفت و امکان اقدام برای ویزای نیوزلند نیز برای مهاجران ساکن در خاک استرالیا فراهم خواهد بود.

به طور کلی، رفتار استرالیا با مهاجرین درست مانند رفتار این کشور با مردم بومی است و همین موضوع پرداخت هزینه مهاجرت به استرالیا را هرچقدر هم که باشد، منطقی می‌کند. با این حال، روش‌هایی وجود دارند که می‌توان از طریق آن‌ها هزینه مهاجرت به استرالیا را کاهش داد. در ادامه درباره این روش‌ها نیز صحبت خواهیم کرد.

هزینه مهاجرت به استرالیا

هزینه مهاجرت به استرالیا در سال 2024، یکی از مسائل مهم در مسیر مهاجرت متقاضیان است. این هزینه شامل آماده سازی اسناد، پرداخت هزینه های ویزا، مخارج زندگی ابتدایی و سایر مخارج مرتبط با فرآیند مهاجرت است. برای محاسبه دقیق هزینه مهاجرت به استرالیا، باید هر کدام از این هزینه‌ها به دقت مورد بررسی قرار بگیرند. اگر شما هم قصد دارید بیشتر در مورد هزینه مهاجرت به ایترالیا بدانید، بهتر است اطلاعات آخرین تغییرات و قوانین جدید مهاجرت به استرالیا را دنبال کنید.

بررسی جزئیات هزینه مهاجرت به استرالیا

با تمام آن چه درباره کلیات کشور استرالیا و روش‌های مهاجرت به آن یاد گرفتیم، اکنون می‌توانیم با دیدگاهی باز به سراغ بررسی جزئیات هزینه مهاجرت به استرالیا برویم. مباحث مرتبط با هزینه مهاجرت به صورت مستقیم بر روی روند اسکان شما در کشور استرالیا تاثیر می‌گذارند؛ به همین دلیل لازم است مقدمات بالا را درباره کلیات مهاجرت به کشور استرالیا مطالعه کنید.

متقاضیان مهاجرت به استرالیا در حالت عادی باید آماده پرداخت هزینه‌های دولتی، هزینه‌های مرتبط با حمل و نقل و هزینه‌های مرتبط با دریافت مشاوره از افراد مسلط به قوانین مهاجرتی استرالیا باشند. حالت غیرعادی موجود هم بیشتر مرتبط با افرادی است که می‌خواهند از طریق اخذ پذیرش دانشگاهی، امور مربوط به مهاجرت خود را به انجام برساند.

قضیه این است که اگر بتوانید نامه پذیرش‌تان را مستقیما از سوی دانشگاه‌های استرالیا دریافت کنید، لازم نیست زیر بار هزینه‌های مرتبط با مشاور مهاجرتی بروید. البته که حتی در پرونده‌های مهاجرت تحصیلی نیز پرداخت هزینه‌های مرتبط با ویزا از سوی متقاضیان الزامی است. سایر متقاضیان مهاجرت نیز بسته به گزینه‌ای که برای مهاجرت انتخاب کرده‌‌اند، ملزم به پرداخت هزینه‌های مختلفی خواهند بود.

بررسی هزینه ویزا برای مهاجران مختلف

مهم‌ترین بخش هزینه مهاجرت به استرالیا را می‌توان هزینه پرداختی متقاضیان برای ویزا در نظر گرفت. چرا؟ چون هیچ راه در رویی برای پرداخت کم‌تر این مبالغ وجود ندارد. خبر خوش برای دانشجویان دانشگاه‌های امیرکبیر و تهران این است که کشور استرالیا شرایط ویژه‌ای برای پذیرش این دانشجویان در نظر گرفته است. دانشجویان این دو دانشگاه می‌توانند به راحتی برای مهاجرت به کشور استرالیا اقدام کنند و مدت کوتاهی پس از طی مراحل اداری، وارد کشور استرالیا شوند. یکی از موارد مهم در رابط با مهاجرت به استرالیا داشتن اطلاعات کامل در مورد انواع ویزای استرالیا است که بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. ما در مقاله انواع ویزاهای استرالیا بهترین روش های اخذ ویزا استرالیا را توضیح داه ایم.

بررسی هزینه ویزا برای مهاجران مختلف

هزینه ویزا برای این دسته از دانشجویان تنها معادل ۴۰۵ دلار استرالیا است. در صورتی که این گروه از متقاضیان اخذ ویزا، همراه بالای هجده سال داشته باشند، موظف به پرداخت مبلغ اضافه ۲۰۰ دلار و در صورتی که همراه زیر هجده سال داشته باشند، موظف به پرداخت مبلغ اضافه ۱۰۰ دلار اضافه خواهند بود. این بخش از هزینه مهاجرت به استرالیا برای دانشجویان عادی معادل ۶۲۰ دلار به ازای دانشجو، ۴۶۰ دلار به ازای همراه بالای هجده سال و ۱۵۰ دلار به ازای همراه زیر هجده سال خواهد بود.

دانشجویان عزیز توجه داشته باشند که این بخش از هزینه مهاجرت به استرالیا مستقیما به دولت این کشور پرداخت می‌شود و متقضایان در هر حال ملزم به پرداخت آن خواهند بود. هزینه‌های مرتبط با ویزا به عنوان کارمزد دولت استرالیا در ازای انجام بررسی‌های لازم پیرامون مدارک متقاضی دریافت خواهند شد.

گران‌ترین روش برای مهاجرت

برخلاف تصور عموم، ویزای ازدواج گران‌ترین نوع ویزایی است که می‌توانید برای دریافت آن اقدام کنید. دلیلش هم احتمالا پیچیدگی‌های مرتبط با بررسی مدارک ازدواج است. متقضایان دریافت این نوع از ویزای استرالیا، موظفند در ازای هزینه بررسی مدارک اشخاص متقاضی مبلغی معادل 7,850 دلار استرالیا به دولت این کشور پرداخت کنند. ضمنا هزینه ویزای همراه بالای هجده سال در این روش مهاجرتی برابر با 3,930 دلار و هزینه همراه زیر هجده سال معادل 1,965 دلار است.

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

هزینه مهاجرت به استرالیا برای افرادی که قصد سرمایه گذاری در این کشور را داشته باشند کم‌تر خواهند بود. هزینه ویزای سرمایه گذاری در این کشور معادل ۵۳۷۵ دلار است. متقاضیان سرمایه گذاری در استرالیا موظفند در ازای به همراه داشتن افراد بالای هجده سال مبلغی معادل ۲۶۸۵ دلار و در ازای به همراه داشتن افراد زیر هجده سال مبلغی معادل ۱۳۴۵ دلار را بر روی مجموع هزینه مهاجرت به استرالیا قرار دهند.

 

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق مهارت

اگر مهارت ویژه‌ای را در سطح استانداردهای جاری در استرالیا آموخته‌اید، می‌توانید برای اخذ ویزای دائم مهارت اقدام کنید. البته که شرایط اخذ ویزای دائم مهارت پیچیدگی‌های خاصی دارد و اگر می‌خواهید از این طریق امور مرتبط با مهاجرت خود را پیش بگیرید، لازم است هزینه مرتبط با دریافت مشاوره مهاجرتی را نیز بر روی مجموع هزینه مهاجرت به استرالیا لحاظ کنید. کارمزد بررسی مدارک لازمه برای دریافت ویزای دائم مهارت به ازای یک شخص معادل ۴۰۴۵ دلار استرالیا است.

در صورتی که بخواهید ضمن دریافت ویزای مهارت دائم برای شخص خودتان، برای همراهانتان نیز ویزا دریافت کنید لازم است مبلغی معادل ۲۰۲۰ دلار در ازای بررسی مدارک همراهان بالای هجده سال و مبلغی معادل ۱۰۱۵ دلار به عنوان کارمزد بررسی مدارک افراد زیر هجده سال به دولت استرالیا پرداخت کنید.

هزینه ویزای مهاجرت به کشور استرالیا از طریق ویزای توریستی

اگرچه دریافت ویزای توریستی ارتباطی با موضوع بحث، یعنی هزینه مهاجرت به استرالیا ندارد، حال که به این جای کار رسیدیم بد نیست این موضوع را نیز ذکر کنم که هزینه دریافت ویزای توریستی به استرالیا معادل 365 دلار استرالیا برای فرد متقاضی و ۱۴۵ دلار استرالیا برای همراهان زیر هجده سال و یا بالای هجده سال فرد متقاضی خواهد بود.

ترجمه مدارک به هزینه مهاجرت به استرالیا می‌افزاید

جدای از بررسی مدارک، ترجمه مدارک و آماده سازی آن‌ها برای ارائه به سفارت نیز هزینه‌های مرتبط به خود را دارند که این هزینه‌ها بر مجموع هزینه مهاجرت به استرالیا می‌افزایند. یکی از اصلی‌ترین مراحل آماده سازی مدارک که گذراندن آن اجتناب ناپذیر است را می‌توان مرحله ترجمه مدارک مربوطه دانست.

هزینه ترجمه مدارک مهاجرت به استرالیا

متقاضیان مهاجرت به استرالیا، می‌توانند امور مرتبط با ترجمه مدارکشان را به انتخاب خود به دو گروه از مترجمان بسپارند. گروه اول، مترجمانی هستند که زیر نظر وزارت دادگستری کار می‌کنند. گروه دوم، مترجمانی هستند که توسط سفارت استرالیا به افراد معرفی می‌شوند و اصطلاحا به عنوان مترجمان ناتی شناخته می‌شوند.

با توجه به این موضوع که سفارت استرالیا مترجمان ناتی را به متقاضیان مهاجرت معرفی می‌کند، قابل پیش بینی است که نتایج ترجمه آن‌ها صرفا نزد سفارت استرالیا پذیرفته می‌شود و چندان کاربرد رسمی دیگری نداشته باشد. با این حال، اگر می‌خواهید از مجموع نهایی هزینه مهاجرت به استرالیا کم کنید، بهتر است سراغ مترجمان ناتی بروید. چرا؟

چون کارمزد مترجمان ناتی سی درصد کم‌تر از کارمزدی است که مترجمان وزارت دادگستری از شما دریافت می‌کنند. هرچه ترجمه مدارکتان حرفه‌ای‌تر صورت بگیرد، شانس قبول شدن مدارک در مرحله بررسی توسط سفارت بیشتر خواهد بود.

هزینه ارزیابی مدارک کاری و تحصیلی جدای از هزینه بازرسی مدارک ویزا است

نکته‌ای مهمی که وجود دارد، این است که مسئولان صدور ویزا صرفا مدارک مرتبط با صدور ویزای متقاضیان را مورد بررسی قرار می‌دهند. جدای از هزینه‌های مرتبط با بررسی مدارک ویزا که بخش مهمی از مجموع هزینه مهاجرت به استرالیا را شامل می‌شود، متقاضیان گروه‌های مختلف مهاجرتی ملزم به پرداخت مبلغی تحت عنوان کارمزد ادارات ارزیاب مدارک استرالیا هستند.

بسته به نوع مدارکتان و البته روشی که برای مهاجرت انتخاب کرده‌اید، سر و کارتان به دسته‌های مختلفی از ادارات ارزیاب خواهد افتاد. متقاضیان ویزای مهارت دائم و سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به بازار استرالیا، بیش از سایر گروه‌های مهاجرتی با ادارات فوق تعامل خواهند داشت. برای مثال، در صورتی که قصد دارید به کمک مدرک مهندسی خود وارد بازار کار استرالیا شوید، لازم است مدارکتان را جهت ارزیابی به سازمان مهندسین استرالیا ارائه کنید.

هزینه‌های کارمزدی که باید پرداخت شوند

هزینه کارمزد این سازمان برابر با ۱۱۲۴ دلار استرالیا است که به مجموع هزینه مهاجرت به استرالیا افراد متقاضی افزوده می‌شود. در صورتی که مدرک دانشگاهیتان را در حوزه کامپیوتر اخذ کرده‌اید، سر و کارتان با انجمن کامپیوتر استرالیا خواهد بود که کارمزدی برابر با ۵۰۰ دلار استرالیا را به مجموع هزینه مهاجرت به استرالیا فرد متقاضی خواهد افزود. متقاضیان شغل‌های مدیریتی ملزم به پرداخت ۵۵۰ دلار استرالیا به موسسه مدیریت این کشور هستند تا بدین ترتیب روال ارزیابی مدارکشان توسط این موسسات آغاز شود.

متقاضیان فعالیت در مشاغل حوزه فنی حرفه‌ای می‌توانند با پرداخت مبلغ 1000 دلار استرالیا به سازمان TRA این کشور، مدارکشان را وارد روند ارزیابی مهاجرتی کنند. در صورتی که متقاضیان قصد ورود به مشاغل دیگر را داشته باشند نیز به صورت میانگین ملزم به پرداخت ۸۸۰ دلار به ادارات ارزیاب مرتبط با حرفه مد نظرشان خواهند بود.

هزینه مرتبط با ارزیابی امور شخصی متقاضیان مهاجرت

شاید در برخورد اول کمی عجیب به نظر برسد و شاید حتی برخی در مواجهه با این موضوع درگیری و گارد ذهنی پیدا کنند، اما خب اگر منطقی به قضیه نگاه کنید دولت استرالیا حق دارد درباره جزئیات زندگی اجتماعی مهاجران اطلاعات کسب کند. در این راستا، گاهی برخی از امور شخصی متقاضیان مهاجرت نیز مورد ارزیابی قرار می‌گیرد که هزینه این ارزیابی به مجموع هزینه مهاجرت به استرالیا افزوده می‌شود.

از جمله اموری که دولت استرالیا پیش از صدور ویزای مهاجرتی مورد ارزیابی قرار می‌دهد، می‌توان به وضعیت سلامت متقاضیان مهاجرت و میزان دارایی‌هایشان اشاره کرد. افرادی که قصد دارند به منظور سرمایه‌گذاری وارد کشور استرالیا شوند، ملزم به اثبات پشتوانه مالی و اقتصادی شخصی و شرکتی خود هستند. بدین منظور، کارشناسی از سوی دادگستری وظیفه بررسی اموال متقاضیان را بر عهده می‌گیرد و طبیعتا کارمزد این کارشناس، بر روی هزینه مهاجرت به استرالیا محاسبه خواهد شد.

هزینه مهاجرت به استرالیا

هزینه کسب مدارک لازم الوجود در رزومه متقاضیان مهاجرت

مدارکی وجود دارند که کسب آن‌ها برای مهاجرت به کشور استرالیا ضروری محسوب می‌شود. از جمله این مدارک ضروری می‌توان به مدرک زبان اشاره کرد. این که بخواهید هزینه‌های مرتبط با آموزش زبان و کسب مدرک آیلتس را بر روی هزینه مهاجرت به استرالیا جمع ببندید کمی بی‌انصافی است. با این حال، نمی‌توان منکر این موضوع شد که این موارد نیز به خودی خود خرج‌هایی را به متقاضیان مهاجرت به استرالیا تحمیل می‌کنند.

هزینه آزمون آیلتس با بالا و پایین شدن قیمت دلار تغییر می‌کند و نمی‌توان قیمت دقیق آن را پیش بینی کرد. فقط می‌توانم در همین حد بگویم که اگر هزینه آزمون آیلس‌تان را با هزینه مهاجرت به استرالیا جمع ببندید، در حال حاضر حدود 9 میلیون تومان به جمع هزینه‌هایی که لازم است برای مهاجرت کنار بگذارید افزوده خواهد شد.

کسب مدارک زبان برای اخذ برخی از انواع ویزای مهاجرتی از جمله ویزای مهاجرت کاری، ضروری تلقی می‌شود. ضمنا اخذ اقامت دائم استرالیا بدون ارائه مدرک آیلتس امکان پذیر نیست. سرمایه گذاران مشتاق به فعالیت در بازار استرالیا نیز ملزم به ارائه مدارک زبان هستند. تفاوت در پرونده‌های سرمایه گذاری، این است که متقاضیان این گزینه از مهاجرت می‌توانند به جای ارائه مدرک آیلتس، با پرداخت مبلغ ده هزار دلار وارد دوره‌های تخصصی زبان در کشور استرالیا شوند.

کدام روش برای مهاجرت به استرالیا به صرفه‌تر است؟

حال که درباره کلیات مهاجرت به استرالیا اطلاعات کسب کرده‌اید، وقت آن رسیده که درباره روش مهاجرت به استرالیا تصمیم گیری کنید. احتمالا پیش از این که به این جا برسید، خودتان فکرهایی درباره روش‌ انتخابیتان برای انجام مهاجرت به ذهنتان رسیده باشد. راه حل‌هایی که در ابتدای فرآیند تصمیم گیری به ذهنمان می‌رسند، بر اساس شناخت و آگاهی ما از وضعیت و شرایط شخصی زندگیمان شکل گرفته‌اند.

اگرچه هیچکس بهتر از شما درباره شرایط زندگی شخصیتان اطلاعات ندارد، با این حال نمی‌توان گفت که دم دستی‌ترین راه حل همیشه بهترین راه حل است. چرا؟ چون که شما در حالت بسیار آینده نگرانه، صرفا بر آمدن از پس هزینه مهاجرت به استرالیا را به عنوان فاکتور تاثیرگذار بر روند مهاجرتتان در نظر می‌گیرد.

این در حالی است که مشاوران مهاجرتی خبره ما آگاهی خود نسبت به قوانین کشور استرالیا را در کنار وضعیت متقاضیان مهاجرت می‌گذارند و بدین ترتیب می‌توانند راه حل‌هایی به مهاجران ارائه کنند که هرگز به ذهن خودشان نمی‌رسید.

هزینه مهاجرت به استرالیا

اخذ ویزای مهارت؛ بهترین روش مهاجرت

ترجیح  بسیاری از افراد این است که از طریق مهاجرت تحصیلی به کشور استرالیا مهاجرت کنند و در مقابل این دسته از متقاضیان، افرادی وجود دارند که قصدشان انتخاب گزینه‌های ازدواج و سرمایه گذاری برای سکونت در استرالیا است. توصیه ما به همه افراد این است که سراغ روش حد واسط بروند و این روش، اخذ ویزای مهارت و تخصص کشور استرالیا است. متقاضیان مهاجرت تحصیلی، توجه داشته باشند که روش انتخابیشان فوق‌العاده است و می‌تواند آینده فوق‌العاده‌ای برایشان رقم بزند.

اگر شرایطتان به گونه‌ای است که می‌توانید از تمامی امتیازات مهاجرت تحصیلی بهره‌مند شوید، در انتخاب این روش شک نکنید. انتخاب چنین روشی نه تنها می‌تواند موجب سرشکن شدن هزینه مهاجرت به استرالیا شود، بلکه در مواردی می‌تواند برای متقاضیان درآمدزا نیز باشد. در صورتی که در چنین شرایطی نیستید، ویزای مهارت و تخصص استرالیا می‌تواند برایتان بهترین گزینه باشد. اخذ این ویزا از دولت استرالیا می‌تواند در مواردی برایتان اقامت مستقیم کشور استرالیا را نیز به ارمغان بیاورد.

مراحل دریافت ویزای ۴۹۱ استرالیا

دریافت ویزای استرالیا

بدون شک هر کسی به دنبال فضایی مدرن، آرام و پیشرفته برای داشتن زندگی موفق است. استرالیا جزء معدود کشورهایی است که تمام این شرایط را به طور همزمان دارد.

محاسبه هزینه های مهاجرت به استرالیا با هرمس اپلای

خلاصه صحبت این که محاسبه هزینه مهاجرت به استرالیا به ازای هر نفر در حالت پایه حداقل چند ده میلیون برای متقاضیان میباشد. بسیاری برای صرفه جویی در هزینه‌ مهاجرت به استرالیا، از استخدام وکلا و مشاورین مهاجرتی سر باز می‌زنند، در حالی که نقش این وکلا تسهیل روند و مهاجرت و کاهش هزینه فرآیندهای آن است. چانچه سوالات بیشتری در مورد هزینه مهاجرت به استرالیا در سال 2024 میلادی دارید، میتوانید از طریق تماس تلفنی و یا کامنت های همین مقاله، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

اگر هنوز سوال و ابهامی برات مونده، فرم مشاوره رو پر کن تا ما با شما تماس بگیریم.

اشتراگ گذاری این محتوا در :
سوالات متداول
کدام روش برای مهاجرت به استرالیا به صرفه‌تر است؟​
اخذ ویزای مهارت؛ بهترین روش مهاجرت​
هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق مهارت؟
کارمزد بررسی مدارک لازمه برای دریافت ویزای دائم مهارت به ازای یک شخص معادل ۴۰۴۵ دلار استرالیا است.
هزینه کارمزد به سازمان tra استرالیا؟
متقاضیان فعالیت در مشاغل حوزه فنی حرفه‌ای می‌توانند با پرداخت مبلغ 1000 دلار استرالیا به سازمان TRA این کشور، مدارکشان را وارد روند ارزیابی مهاجرتی کنند.
کارشناس هرمس
نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سید غلامرضا سعیدی
2 سال قبل

سلام وقت بخیر خسته نباشید من همسرم 62سالشه کارشناس ارشد عمران_سازه هستند وخودم کارشناس معماری داخلی 54سالمه و25سال سابقه کاری داریم و2فرزند پسر 21ساله و13 ساله هم داریم میخواستم راهنمایی بفرمایید ما میتونیم خانوادگی مهاجرت قانونی به کشور استرالیا روداشته باشیم یا خیر لطفا راهنمایی بفرمایید متشکرم

کارشناس هرمس
پاسخ به  سید غلامرضا سعیدی
2 سال قبل

سلام وقتتون بخیر .
فقط از طریق سرمایه گذاری امکان اقدام دارید . در صورتی که شما متقاضی اصلی پرونده باشید و شرایط لازم را داشته باشید .

کادر هرمس اپلای