راحت ترین راه اقامت کانادا
کانادا

راحت‌ترین راه اقامت کانادا

در سال‌های اخیر، کشور کانادا به یکی از پرطرفدارترین مقاصد افرادی تبدیل شده است که قصد مهاجرت به کشور خارجی را دارند. گزینه‌های مختلفی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد؛ اما هر کدام از روش‌هایی که افراد با توسل به آنها اقدام به خروج از کشور کرده و ویزای اقامت در کانادا را دریافت می‌کنند دارای یک پروسه متفاوت بوده و سختی‌ها و دشواری‌ها بسیاری را در پیش دارند. ازاین‌رو کسانی که با اهداف مختلف نظیر تحصیل، کار، سرمایه‌گذاری و … اقدام به اخذ ویزای این کشور می‌کنند به دنبال راحت‌ترین راه اقامت کانادا هستند.

افرادی که اقدام به دریافت اقامت کانادا می‌کنند در نگاه اول، اخذ ویزا با استفاده از اسپانسرشیپ خانوادگی را راحت‌ترین و ارزان‌ترین روش می‌دانند. برای استفاده از این گزینه باید یک عضو خانواده دارای اقامت دائم این کشور بوده و با استفاده از شهروندی کانادا، اقدامات لازم برای مهاجرت شما را نیز انجام دهد.

 این در حالی است که بسیاری از افراد خواهان مهاجرت، شرایط اولیه این گزینه را ندارند و به همین سبب نمی‌توانند از این ‌روش استفاده کنند. به همین سبب سراغ گزینه مهاجرت تحصیلی رفته و تصمیم به استفاده از این گزینه می‌گیرند؛ اما اگر شرایط استفاده از آن را نیز نداشته باشند متأسفانه به دلیل عدم آگاهی از روش‌های دیگر، دلسرد می‌شوند و یا حتی به فکر استفاده از روش‌های نامناسب می‌افتند.

با توجه به وجود این دغدغه در میان افراد خواهان مهاجرت به کانادا، در این مطلب بر آن شدیم تا با ارائه اطلاعاتی جامع در مورد راحت‌ترین روش‌های اخذ اقامت کانادا، راهنمایی‌های لازم را در اختیار آنها قرار دهیم.

آنچه در این مقاله می خوانید:

برای مهاجرت راحت به کانادا به چه مدارکی نیاز است؟

کشور کانادا به دلیل سطح بالای رفاه زندگی و موقعیت‌های متنوع و زیاد در بازار کار خود به مقصدی مناسب برای افراد خواهان مهاجرت تبدیل شده است. افراد می‌توانند با استفاده از راحت‌ترین راه اقامت کانادا، اقدامات لازم برای مهاجرت خود را انجام داده و در مدت‌زمان کمی، موفق به اخذ ویزا شوند. البته باید در نظر داشته باشید که ویزا برای مهاجرت به این کشور برای افرادی صادر می‌شود که شرایط موردنظر را داشته باشند. ازجمله این شرایط می‌توان به حداکثر سن افراد اشاره کرد.

 در برخی از روش‌های اخذ اقامت کانادا، شرایط سنی تعیین شده است. به‌عنوان‌مثال در روش اکسپرس اینتری افرادی که در رده سنی ۱۸ تا ۳۵ سال قرار داشته باشند در اولویت قرار می‌گیرند. در ضمن افرادی که اقدام به مهاجرت می‌کنند باید زبان انگلیسی یا فرانسوی را بلد باشند.

به‌جز این شرایط، این افراد باید مدارک ویژه‌ای را تهیه کرده و به منظور مهاجرت به کانادا برای گرفتن اقامت، آنها را به سفارت این کشور در ایران تقدیم کنند. ازجمله این مدارک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پاسپورت با اعتبار حداقل شش‌ماهه
 • عکس جدید رنگی با زمینه سفید
 • شناسنامه به‌صورت ترجمه شده
 • فرم درخواست اخذ ویزا
 • اسناد و مدارکی دال بر تمکن مالی متقاضی
 • اسناد ملکی به‌صورت ترجمه شده
 • اسناد مربوط به مدارک شغلی
 • سند ازدواج به‌صورت ترجمه شده (در صورت متأهل بودن)

البته لازم به ذکر است که این مدارک در مورد روش‌های مختلف، با هم تفاوت‌هایی خواهد داشت.

برای مهاجرت راحت به کانادا به چه مدارکی نیاز است؟

چگونه می‌توان سریع و راحت به کانادا مهاجرت کرد؟

چنانچه به دنبال راحت‌ترین راه اقامت کانادا هستید باید با روش‌های مختلفی که می‌توانید از طریق آنها اقدام به مهاجرت به این کشور نمایید آشنایی داشته باشید. بر اساس شرایطی که افراد مختلف دارند، روش‌ها و برنامه‌های متنوعی از سوی دولت کانادا ارائه شده است که متقاضیان می‌توانند از آنها استفاده کرده و اقامت خود را برای کانادا دریافت کنند.

با توجه به شرایط تحصیلی، خانوادگی و شغلی که افراد دارند و همچنین میزان بودجه‌ای که برای مهاجرت اختصاص داده‌اند، راحت‌ترین روش می‌تواند شامل ارزان‌ترین و سریع‌ترین روش باشد. ازاین‌رو در صورت آشنایی با این روش‌ها می‌توانید بهترین آنها را انتخاب کرده و با انجام اقدامات مناسب، به راحت‌ترین شکل ممکن، اقامت خود را دریافت کنید.

ازجمله روش‌هایی که متقاضیان می‌توانند از طریق یکی از آنها اقدام به مهاجرت به کانادا کنند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مهاجرت تحصیلی کانادا
 • مهاجرت کانادا به‌واسطه داشتن تخصص و اکسپرس اینتری
 • مهاجرت کانادا با استفاده از برنامه پایلوت آتلانتیک
 • مهاجرت سرمایه‌گذاری کانادا
 • مهاجرت کانادا طبق برنامه استارتاپ کانادا
 • مهاجرت کانادا بر اساس برنامه کارآفرینی
 • مهاجرت خوداشتغالی کانادا
 • مهاجرت از طریق ازدواج

به منظور آشنایی با ویژگی‌ها و شرایط هر کدام ازاین‌روش‌ها، در ادامه به بررسی تخصصی آنها خواهیم پرداخت.

چگونه می‌توان سریع و راحت به کانادا مهاجرت کرد؟

از نقطه صفر مهاجرت تا اخذ اقامت، همراهتان هستیم.

با پر کردن فرم می توانید از مشاوره رایگان مهاجرتی هرمس اپلای استفاده کنید.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

یکی از راحت‌ترین راه اقامت کانادا، اقدام برای مهاجرت تحصیلی می‌باشد. کشور کانادا جزو کشورهایی است که دارای سیستم آموزشی بسیار قدرتمندی بوده و مدارکی که از سوی این سیستم به تحصیل‌کردگان ارائه می‌شود در کشورهای مختلفی اعتبار دارد. به همین سبب نیز تقاضا برای مهاجرت تحصیلی به این کشور در سال‌های اخیر به‌صورت چشمگیری افزایش یافته است.

درصورتی‌که شرایط لازم برای تحصیل در این کشور را دارید باید نسبت به مهاجرت و اخذ ویزا اقدام کرده و پس از تهیه مدارک لازم، انتخاب مرکز آموزشی در این کشور و ارائه مدارک به دانشگاه مربوطه، پرونده خود برای دریافت اقامت کانادا را تکمیل کنید. تنوع رشته‌های دانشگاهی در این کشور، زیاد بوده و افراد می‌توانند در هر رشته‌ای که به آن علاقه دارند، ثبت‌نام کرده و تحصیلات خود را در آن زمینه ادامه دهند.

افرادی که از طریق تحصیل، اقدام به اخذ ویزای کانادا می‌کنند می‌توانند به‌جز مزیت‌ها و امکانات دانشگاه‌های این کشور، ضمن تحصیل، در زمینه‌ای نیز مشغول کار شده و درآمدی نیز داشته باشند. مدت‌زمان این ویزا به‌صورت یک‌ساله است که باید به‌صورت مرتب تمدید شود. پس از پایان تحصیل نیز می‌توان برای تبدیل ویزای تحصیلی کانادا به ویزای کاری اقدام کرده و اقامت خود در این کشور را ادامه داد. درصورتی‌که واجد شرایط دریافت ویزای تحصیلی کانادا باشید این روش می‌تواند راحت‌ترین راه اقامت کانادا باشد.

مهاجرت به کانادا به‌واسطه داشتن تخصص و اکسپرس اینتری

یکی از روش‌هایی که در سال‌های اخیر برای گرفتن اقامت کانادا مورداستفاده قرار می‌گیرد برنامه جامع اکسپرس اینتری است. برای شرکت در این برنامه باید واجد شرایط بوده و وارد استخر اکسپرس اینتری شوید. این برنامه دارای سه زیرشاخه با نام‌های اسکیلد ورکر، فدرال اسکیلد تریدز و تجربه کانادایی است. هر کدام از این زیرشاخه دارای شرایط متفاوتی هستند و افراد باید واجد این شرایط باشند تا بتوانند در این برنامه شرکت کنند.

افرادی که وارد این برنامه می‌شوند باید دارای تخصص و تجربه کار باشند. ازجمله شرایطی که برای ورود افراد به این برنامه در نظر گرفته شده است می‌توان به تجربه کار کانادایی یا غیر کانادایی، سن مناسب، تحصیلات، برخورداری از مهارت زبان و … اشاره کرد. افرادی که این شرایط را دارند می‌توانند وارد برنامه شده و در این قرعه‌کشی شرکت کنند.

افراد با توجه به شرایط و قابلیت‌هایی که دارند در این برنامه، امتیاز دریافت می‌کنند. طبق این امتیازات، قرعه‌کشی انجام می‌شود. برای گرفتن اقامت برای مهاجرت کانادا باید نام شما در قرعه‌کشی این سیستم، برنده شود. در این حالت، دعوت‌نامه اقدام به اقامت برای شما ارسال می‌شود؛ بنابراین شما می‌توانید اقدامات لازم را انجام دهید و در نهایت، طی مدت شش ماه، اقامت دائم کانادا را دریافت کنید. با توجه به این توضیحات، می‌توان این روش را راحت‌ترین راه اقامت کانادا دانست.

مهاجرت به کانادا به‌واسطه داشتن تخصص و اکسپرس اینتری

مهاجرت به کانادا با استفاده از برنامه پایلوت آتلانتیک

همان‌گونه که در بخش‌های قبل نیز به آن اشاره شد، دولت کانادا برای این‌که بتواند افراد متخصص و باتجربه را برای کار و زندگی به این کشور دعوت کند، روش‌های مختلفی را در نظر گرفته است. یکی دیگر از این‌ روش‌ها، استفاده از برنامه مهاجرتی پایلوت آتلانتیک است. این روش برای افرادی کارآمد است که قصد زندگی و کار در یکی از استان‌های نوا اسکوشیا، جزیره پرنسس ادوارد، لابرادور، نیوفاندلند و نیو برانزویک را دارند.

درصورتی‌که فرد متقاضی، پیشنهاد کار از طرف یکی از کارفرمایان این استان‌ها را داشته باشد می‌تواند از این برنامه استفاده نماید. این برنامه در سه بخش مجزا شامل برنامه نیروی کار نیمه ماهر آتلانتیک، برنامه نیروی کار فوق ماهر آتلانتیک و برنامه نیروی کار فارغ‌التحصیل آتلانتیک اجرا می‌شود.

چنانچه شما دارای تخصص و مهارت باشید و قصد مهاجرت به کانادا برای کار داشته باشید می‌توانید در یکی از ایالت‌های مذکور، کارفرمایی پیدا کنید تا درخواستی برای همکاری با شما ارسال کند. به‌این‌ترتیب، استفاده از برنامه مهاجرتی پایلوت آتلانتیک می‌تواند در حکم راحت‌ترین راه اقامت کانادا برای شما باشد. در این حالت شما خواهید توانست مطابق با این پیشنهاد، نسبت به دریافت ویزای کانادا و اقامت در این کشور اقدام کرده و پس از طی کردن مراحل قانونی، در مدت ۶ ماه موفق به اخذ گذرنامه خود شوید.

توجه داشته باشید که افرادی که از این برنامه استفاده می‌کنند باید در یکی از مناطق آتلانتیک اقامت کنند. در غیر این صورت طبق قانون با آنها برخورد می‌شود.

مهاجرت سرمایه‌گذاری به کانادا

افرادی که دارای سرمایه قابل قبولی هستند و می‌توانند از لحاظ اقتصادی به دولت کانادا کمک کنند می‌توانند بر اساس شرایطی که اعلام شده است، اقامت کانادا را دریافت نمایند. مهاجرت سرمایه‌گذاری به کانادا، برنامه‌ای است که در استان کبک این کشور اجرا می‌شود و افراد درصورتی‌که این ایالت را برای اقامت انتخاب کنند می‌توانند از این برنامه استفاده کرده و مهاجرت بدون دردسری به این کشور داشته باشند.

این روش، نیازی به راه‌اندازی کسب‌وکار نداشته و پس از چند ماه می‌توانید ویزای خود را برای اقامت در این کشور دریافت کنید. این روش، گزینه‌ای مناسب است؛ اما به دلیل شرایط پذیرش کم، متقاضی کمتری نیز دارد. شرایط استفاده از این گزینه که می‌توان از آن به‌عنوان راحت‌ترین راه اقامت کانادا نام برد عبارت‌اند از:

 • برخورداری از سابقه حداقل ۲ سال کار مدیریتی در طول ۵ سال اخیر
 • اثبات تمکن مالی و برخورداری از حداقل ۲ میلیون دلار سرمایه
 • امکان سرمایه‌گذاری در استان کبک
 • اقامت در استان کبک

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری

سرمایه‌گذاری در کبک به دو روش امکان‌پذیر است. در روش اول می‌توانید یک حساب سپرده ۵ ساله به ارزش ۱.۲ میلیون دلار در بانک‌های کبک ایجاد کنید. از این حساب در طول این ۵ سال، سودی به حساب شما واریز نمی‌شود؛ اما پس از گذشت این مدت می‌توانید کل پول را به‌صورت یکجا دریافت کنید. در روش دوم می‌توانید سود ۱.۲ میلیون دلار را به‌صورت یکجا به دولت کانادا پرداخت کنید.

مهاجرت سرمایه‌گذاری به کانادا

مهاجرت راحت به کانادا طبق برنامه استارتاپ کانادا

افرادی که شرایط هیچ‌کدام از گزینه‌های بیان شده تابه‌حال را ندارند؛ اما فکر اجرایی کردن ایده ناب و یک استارتاپ در کانادا را دارند می‌توانند از شرایط مهاجرتی استارتاپی به کانادا مطلع شده و از این طریق، شرایط مهاجرت به کانادا را برای خود تسهیل کنند. در صورتی که شما واجد شرایط استفاده از این گزینه باشید، خواهید توانست با استفاده از راحت‌ترین راه اقامت کانادا، مسیر خود برای ورود به این کشور را هموار سازید.

برای استفاده از این‌ روش باید ایده خود را برای یکی از ارگان‌های کانادایی ارسال کنید. چنانچه این شرکت و یا ارگان با ایده شما موافقت کند می‌توانید از این طریق، اقدامات لازم را انجام دهید. البته استفاده از این برنامه مستلزم برخورداری از یک سری شرایط ویژه است. این شرایط به شرح زیر هستند:

 • تسلط به زبان فرانسوی یا انگلیسی
 • برخورداری از یک کسب‌وکار موردقبول
 • اثبات پشتیبانی مالی از سوی شرکت سرمایه‌گذار که توسط اداره مهاجرت، تأیید شده باشد
 • استفاده از برنامه مهاجرت پایلوت آتلانتیک

استفاده ازاین‌روش، مزیت‌های بزرگی دارد که آن را جزو پرکاربردترین روش‌ها برای دریافت اقامت کانادا قرار داده است. ازجمله این مزیت‌ها می‌توان به این مورد اشاره کرد که در این روش می‌توانید اعضای خانواده را نیز با خود همراه کنید. در ضمن در این حالت نیازی به گرفتن مجوز LMIA نیز ندارید.

مهاجرت به کانادا بر اساس برنامه کارآفرینی

افرادی که قادر به راه‌اندازی یک کسب‌وکار مناسب و سرمایه‌گذاری در این زمینه هستند می‌توانند از طریق برنامه کارآفرینی اقدام به اخذ اقامت در کانادا کنند. برای این افراد، این روش می‌تواند راحت‌ترین راه اقامت کانادا باشد. بر اساس استانی که برای اقامت و کارآفرینی انتخاب کرده‌اید، قوانین با هم تفاوت خواهد داشت؛ بنابراین باید با این قوانین آشنایی داشته باشید؛ اما یک سری شرایط برای این افراد در نظر گرفته شده است که در کلیه موارد، یکسان است. این شرایط عبارت‌اند از:

 • برخورداری از مدرک تحصیلی بالاتر از دیپلم
 • برخورداری از سابقه 3 سال شغل مدیریتی در طول 5 سال اخیر
 • داشتن گواهی عدم سوءپیشینه
 • برخورداری از مهارت زبان فرانسه یا انگلیسی
 • داشتن سهام یک کسب‌وکار یا مالکیت آن
 • برخورداری از تمکن مالی برای راه‌اندازی بیزینس جدید
 • راه‌اندازی یک کسب‌وکار و استخدام حداقل یک شهروند کانادایی
 • کسب امتیاز مناسب در استان موردنظر

از نقطه صفر مهاجرت تا اخذ اقامت، همراهتان هستیم.

با پر کردن فرم می توانید از مشاوره رایگان مهاجرتی هرمس اپلای استفاده کنید.

مهاجرت خوداشتغالی به کانادا

در میان متقاضیان اخذ مجوز برای اقامت در کانادا، افرادی هستند که می‌توانند پس از مهاجرت، شغلی مناسب برای خود ایجاد کنند. این افراد عمدتاً شامل هنرمندان و ورزشکاران می‌شود. در این گزینه نیز برای افراد بر اساس ویژگی‌هایی چون مهارت در زبان فرانسه یا انگلیسی، تحصیلات، سابقه کار و سن، امتیازاتی در نظر گرفته شده و بر اساس این امتیازات، افراد مناسب انتخاب می‌شوند. با توجه به سهولت این روش، از آن به‌عنوان راحت‌ترین راه اقامت کانادا یاد می‌شود.

مهاجرت خوداشتغالی به کانادا

مهاجرت از طریق ازدواج

یکی از ساده‌ترین راه اقامت کانادا، ازدواج است. متأسفانه برخی از افراد تصور می‌کنند با ازدواج صوری می‌توانند اقامت کانادا را دریافت کنند؛ اما باید خاطرنشان کنیم که برای اخذ مجوز زندگی و کار در کانادا از طریق ازدواج باید از شرایط زیر، برخوردار باشید:

 • همسر باید دارای شهروندی کانادا باشد
 • همسر باید تمکن مالی برای حمایت از شما داشته باشد
 • ارائه مدارک و اسناد برای اثبات ازدواج قانونی

پس از ازدواج، شما باید حداقل سه سال با همسر خود در کانادا زندگی کنید و پس‌ازاین مدت، موفق به اخذ اقامت در این کشور خواهید شد. چنانچه برای دولت این کشور معلوم شود که ازدواج شما صوری بوده است، احتمالاً با شما برخورد قانونی خواهد شد.

یکی از ساده‌ترین راه اقامت کانادا، ازدواج است.

سریع‌ترین و راحت‌ترین روش مهاجرت به کانادا کدام است؟

حال که با انواع روش‌هایی که می‌توانید در صورت داشتن شرایط از آنها برای مهاجرت کانادا استفاده کنید آشنا شدید، لازم است با راحت‌ترین راه اقامت کانادا در میان این روش‌ها نیز آشنا گردید. شاید با شناخت این روش، درصدد آن برایید تا شرایط لازم را برای مهاجرت به این روش را کسب کنید.

توجه داشته باشید که با توجه به شرایطی که افراد دارند، راحت‌ترین روش می‌تواند شامل ارزان‌ترین یا سریع‌ترین روش‌ها باشد. به همین جهت در این بخش، شما را با سریع‌ترین و ارزان‌ترین روش مهاجرت به کانادا آشنا خواهیم کرد:

ارزان‌ترین روش مهاجرت به کانادا: برای این‌که به نتیجه مناسبی در مورد ارزان‌ترین روش مهاجرت به کانادا برسید باید هزینه‌ای که روش‌های مختلف دارند را موردبررسی قرار دهید. طبق آمارهای اعلام شده و تحقیقاتی که در این زمینه انجام گرفته است روش‌های ارزان مهاجرت به کانادا به ترتیب عبارت‌اند از: ازدواج، اسپانسرشیپ خانوادگی و مهاجرت برای کار.

نکته: البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که مهاجرت تحصیلی به کانادا نیز جزو ارزان‌ترین روش‌ها به شمار می‌آید؛ اما اگر شهریه تحصیل را به این هزینه‌ها اضافه کنیم متوجه خواهید شد که هزینه‌ها به‌صورت چشمگیری افزایش پیدا می‌کند. مگر آنکه دارای سابقه تحصیلی درخشانی بوده و از طریق بورسیه، برای تحصیل در این کشور اقدام کنید. در این شرایط با کمترین هزینه می‌توانید اقامت این کشور را دریافت کنید.

سریع‌ترین راه مهاجرت به کانادا: مهاجرت تحصیلی به کانادا در میان روش‌های مختلف می‌تواند راحت‌ترین راه اقامت کانادا و سریع‌ترین روش معرفی شود، زیرا برای ارسال درخواست و بررسی و تأیید آن، تنها به ۵ تا ۶ ماه زمان نیاز است. این در حالی است که برای مهاجرت کاری به کانادا با استفاده از روش‌های مختلف به بازه زمانی ۶ ماه تا ۲ سال زمان نیاز است.

هزینه لازم برای مهاجرت راحت به کانادا

به دلیل این‌که شرایط لازم برای استفاده از روش‌های مختلف مهاجرت به کانادا برای گرفتن اقامت با هم فرق دارد، در هر روش باید هزینه‌های متفاوتی صرف شود. ازاین‌رو نمی‌توان هزینه ثابتی برای اقدام به مهاجرت و اخذ ویزای این کشور بیان کرد. شما می‌توانید با بررسی شرایط هر روش که در بخش‌های قبلی این مقاله به آنها پرداخته شد، هزینه هر کدام از این‌ روش‌ها را نیز برآورد کرده و تصمیمی درست در این رابطه اتخاذ کنید.

هزینه لازم برای مهاجرت راحت به کانادا

بهترین شهر کانادا برای ایرانیان، معرفی و ویژگی‌های آن

در کشوری بزرگ و متنوع مانند کانادا، تهیه لیست بهترین شهر کانادا برای ایرانیان برای مهاجرت به این کشور کار آسانی نیست. با ۱۰ استان و سه سرزمین در مساحت ۰۰۰,۹۸۵,۹ کیلومترمربع، به معنای واقعی کلمه مکان‌های بی‌شماری برای بازدید وجود دارند که هرکدام دارای جاذبه‌های منحصربه‌فرد، مناظر زیبا و مردم مهربان هستند. در این مطلب اما به طور کامل ما لیستی از بهترین شهرهای کانادا برای مهاجرت ایرانیان را بررسی می کنیم.

جمع بندی

سالانه افراد زیادی تصمیم به مهاجرت به کانادا می‌گیرند. در این میان، افرادی موفق به اخذ مجوز می‌شوند که با توجه به شرایطی که دارند، روشی مناسب انتخاب کرده و مراحل قانونی هر کدام از این روش‌ها را تا گرفتن مجوز برای مهاجرت به کانادا طی کنند.

تمامی افرادی که در این زمینه گام برداشته‌اند یا در فکر اقدام هستند به دنبال راحت‌ترین راه اقامت کانادا می‌گردند تا با هزینه کم و در مدت‌زمان کوتاهی بتوانند به این کشور سفر کرده و شروع به کار و زندگی در این کشور نمایند. بر همین اساس مطالبی که در این مقاله عنوان شدند در راستای پاسخ‌گویی به نیاز متقاضیان، گردآوری شده و مخاطبان می‌توانند با مطالعه دقیق آنها، به پاسخ تمامی سؤالات خود برسند.

کارشناس ارشد مهاجرت

اشتراگ گذاری در :

سوالات متداول

راحت‌ترین راه اقامت کانادا کدام است؟
با توجه به شرایطی که افراد خواهان مهاجرت دارند، راحت‌ترین روش مهاجرت برای آنها با هم فرق دارد؛ اما به‌طورکلی می‌توان مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری و استارتاپ را جزو راحت‌ترین روش‌ها دانست.
برای مهاجرت تحصیلی به کانادا باید چه مدارکی ارائه شود؟
مدارک لازم برای مهاجرت تحصیلی به کانادا شامل اسکن پاسپورت معتبر، فرم درخواست اخذ اقامت به‌صورت مهر و امضا شده، اطلاعات شخصی افراد و ترجمه کارنامه سه سال آخر به‌صورت اسکن و به همراه کپی فارسی آنها است.
روش‌های مهاجرت کاری به کانادا کدم‌اند؟
شما می‌توانید برای اقدام به مهاجرت کاری به کانادا از روش‌های اکسپرس اینتری، پایلوت آتلانتیک و PNP استفاده کنید.

نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

2 پاسخ

  1. در صورت داشتن مدرک و حداقل سه سال سابقه کار در زمینه یک سری رشته های خاص بله .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کادر هرمس اپلای

مقالات پیشنهادی

Suggested articles