تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در مجارستان

5% تخفیف ویژه تا :

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
زمان تخفیف منقضی شده! اما می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و درخواست تخفیف کنید
پزشک مجارستان

تحصیل پزشکی در مجارستان در یک نگاه

ده ها هزار دانشجوی بین المللی هر ساله تصمیم می گیرند که به دلیل سیستم آموزش عالی با کیفیت، اعتبار بین المللی دانشگاه ها، هزینه مناسب نسبت به سایر کشورهای اروپایی، تاریخ شگفت انگیز و مکان های زیبا، کشور مجارستان را در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و دیگر رشته ها، برای تحصیل  انتخاب کنند. خوب است بدانید تعداد مهاجرین در سال های اخیر به دلیل ارتقای کیفیت آموزش و امکانات مجارستان برای تحصیل در این کشور به طور قابل توجهی افزایش یافته و اکنون جزو محبوب ترین کشورها برای تحصیل پزشکی و دندان پزشکی مخصوصاً برای ایرانیان محسوب می شود. پیشنهاد می کنم برای این که شما نیز در سال تحصیلی جدید یکی از این مهاجرین باشید، همین حالا با مشاورین خبره ما ارتباط بگیرید و شرایط خودتان را برای تحصیل پزشکی در مجارستان بررسی کنید.

تخصصی ترین مرجع مهاجرت تحصیلی و مجری 0 تا 100 امور آن

با بیش از 10 سال سابقه امور مهاجرتی

و بیش از 2950 پرونده موفق

به همراه وکلای مهاجرتی خبره و عقد قرار داد

لوگو هرمس اپلای
مشاور هرمس اپلای

چرا مجارستان برای تحصیل پزشکی انتخاب خوبی است؟

وکتور

پس از پایان تحصیل، می توانید در تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا مشغول به کار شوید

وکتور

هنگام تحصیل، دارای کلیه خدمات بیمه درمانی دانشجویی خواهید بود

وکتور

مدارک پزشکی مجارستان دارای اعتبار بین المللی از سوی نهادهای جهانی هستند

وکتور

امکان تحصیل دندانپزشکی به زبان انگلیسی برای شما وجود خواهد داشت

وکتور

ورود به دانشگاه های پزشکی مجارستان ساده تر از اکثر کشورهای اروپایی است

وکتور

هزینه کمتری برای تحصیل نسبت به سایر کشورهای انگلیسی زبان می‌پردازید

شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در مجارستان

شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه های مجارستان بستگی به دانشگاه انتخابی شما در این کشور دارد. معمولا اخذ پذیرش در دانشگاه های خصوصی راحت تر از دانشگاه های دولتی است، اما حتما دقت فرمایید دانشگاه انتخابی  باید مورد تایید وزارت علوم باشد.

سازمان بهداشت جهانی برای تحصیل و اخذ مدارک پزشکی کیفیت بالایی را در نظر گرفته و به طور مستقیم قابل انتقال به هریک از کشورهای اتحادیه اروپا است. بسیاری از دانشگاه های مجارستان نیز این مدارک را ارائه می دهند و بیشتر به زبان انگلیسی یا دیگر زبان های خارجی مانند آلمانی هستند. دانشجویان خارجی در مجارستان بیشتر از کشورهای آلمان، نروژ، ایران، ترکیه، چین، برزیل، فرانسه و کانادا هستند.

دانشگاه های پزشکی برتر مجارستان

خوب است بدانید که دانشگاه های مجارستان سه سطح و درجه علمی زیر را ارائه می کنند:

مقطع کارشناسی معمولا ۳ یا ۴ سال به طول می انجامد، برنامه های کارشناسی ارشد یک یا ۲ سال به طول می انجامد، و برنامه های دکتری ۳ سال طول می کشد. در برخی از دوره ها، نیز ممکن است برای تکمیل یک دوره پنج یا شش سال به طول انجامد، که ترکیبی از سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد است. در ادامه بهترین دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی کشور مجارستان به شما معرفی خواهند شد.

دانشگاه سلموایز (Semmelweis University)

دانشگاه سگد (University of Szeged)

دانشگاه پچ (University of Pecs)

دانشگاه دبرسن (University of Debrecen)

اخذ آسان پذیرش دانشگاه‌های مجارستانی با کمک هرمس اپلای

اخذ پذیرش از بهترین دانشگاه‌های مجاری به نسبت دانشگاه‌ها و کالج‌های دیگر در اتحادیه اروپا آسان‌تر است. این به آن معنی نیست که بدون کمک وکلای مهاجرتی می‌توانید بدون هیچ دغدغه‌ای به این کشور سفر کنید و تحصیلات خود را شروع کنید. بلکه شرایط و مدارک مورد نیاز این کشور به طور کلی روند سریع‌تر و راحت‌تری را طی می‌کنند و شانس شما برای کسب تجربه ناب تحصیل در خارج از کشور بسیار بالاتر خواهد بود. برای اینکه خیالتان بابت اخذ ویزا و پذیرش بهترین دانشگاه‌های مجاری راحت باشد، به صفحه درستی آمده‌اید؛ کافیست همین حالا از طریق راه‌های ارتباطی مشخصات‌تان را برای مشاورین ما در هرمس اپلای ارسال کنید تا پرونده مهاجری‌تان هرچه سریع‌تر به جریان بیافتد.

وکتور مشاور

مراحل مهاجرت تحصیلی به مجارستان با هرمس اپلای

طبیعتاً در مرحله اول، شما باید بدانید که کدام شهر مجارستان و کدام دانشگاه  آن متناسب با شرایط و رشته درخواستی شماست. برای این کار، در ابتدا با مشاورین باتجربه و متخصص تیم هرمس اپلای صحبت خواهید کرد تا گام ابتدایی مشخص شود.

نقشه مجارستان
کشور مجارستان

سپس مدارک خواسته شده و فرم های لازم برای  ثبت نام در دانشگاه انتخاب شده و دریافت ویزای تحصیلی را برای ما مهیا خواهید کرد و تمام مراحل مهاجرت تحصیلی پزشکی خود را به مجارستان، به عهده تیم ما می سپارید!

در انتها کلیه کارها توسط هرمس اپلای انجام خواهد شد و بعد از مدت زمانی مشخص، ویزای تحصیلی در اختیارتان قرار خواهد گرفت و می توانید تحصیل خود را در کشور مجارستان آغاز کنید.

پرچم مجارستان

برای مهاجرت پزشکی 0 تا 100 پرونده خود را به هرمس‌اپلای بسپارید

آژانس مهاجرتی هرمس اپلای برترین موسسه مهاجرتی در ایران است که طبق آخرین آمارها، بیشترین پرونده موفق را به ثبت رسانیده. این موفقیت سبب شده تا تیم مشاوره و وکلای ما بیش از پیش مورد توجه دانشجویان مشتاق ادامه تحصیل در خارج از کشور قرار بگیرند. لذا برای تشکیل پرونده و جمع‌آوری مدارک لازم بهتر است هرچه سریع‌تر از طریق پر کردن فرم ارزشیابی، شروع همکاری با ما را استارت بزنید.

همکاری هرمس اپلای با وزارت علوم جهت اعزام دانشجو

3 نیاز اصلی افراد هنگام تحصیل در مجارستان

کسب درآمد

طبق قوانین دولت مجارستان، دانشجویان خارجی تا 20 ساعت در هفته اجازه کار دارند. دلیل این تعداد ساعت کم این است که دانشجویان از درس خود غافل نشوند. در نتیجه می توانید با پیدا کردن یک شغل مناسب، دغدغه کسب درآمد را رفع کنید.

محل سکونت

هنگام تحصیل در مجارستان می‌توانید از یکی از 3 محل سکونتی که دولت در اختیارتان قرار می دهد استفاده کنید: محل اقامت در دانشگاه (بین 60 تا 110 یورو در ماه)، یا اقامتگاه های خصوصی مشترک (بین 200 تا 350 یورو در ماه)، و یا اقامتگاه شخصی (بیش از 300-500 یورو در ماه)

همراهی خانواده

دانشجویانی که ویزای تحصیلی پزشکی مجارستان را دارند، به شرطی که زمان تحصیل شان بیشتر از 1 سال باشد و توان مالی تامین خانواده خود را داشته باشند، می توانند ویزای همراهی خانواده را برای همسر و فرزندان کمتر از 18 سال خود دریافت کنند.

تبدیل و تمدید اقامت پس از تحصیل پزشکی در مجارستان

همان طور که بیان شد مدارک پزشکی و دندانپزشکی کشور مجارستان بسیار معتبر است و در سرتاسر دنیا مورد تأیید نهادهای بهداشتی و پزشکی است.

از این رو شما می‌توانید پس از تحصیل در مجارستان و فارغ التحصیلی، هم در خود کشور مجارستان و هم در تمام کشورهای دنیا به عنوان پزشک شروع به کار کنید و از این طریق ویزای کاری دریافت کنید.

همچنین شما امکان ادامه تحصیل را تا هر مقطعی که بخواهید دارید و می‌توانید ویزای تحصیلی خود را تمدید کنید.

تحصیل زبان انگلیسی برای اهداف پزشکی مجارستان

سوالاتی که کلاینت های قبلی پرسیده اند

امکان کار حین و بعد از تحصیل در این کشور، استفاده از خدمات بیمه درمانی، اعتبار بسیار بالای مدارک پزشکی در سراسر دنیا، هزینه تحصیل مناسب و….

دانشگاه سلموایز (Semmelweis University)، دانشگاه سگد (University of Szeged)، دانشگاه پچ (University of Pecs)، دانشگاه دبرسن (University of Debrecen)

بله؛ تحصیل در این کشور به 3 زبان مجاری، انگلیسی و آلمانی انجام می شود.

بله؛ شما هم می توانید ویزای تحصیلی خود را تمدید کنید و هم ویزای تحصیلی خود را پس از فارغ التحصیلی به ویزای کاری تبدیل کنید.

مشاور هرمس اپلای

مشاوره مهاجرتی رایگان

هدف ما در موسسه مهاجرتی هرمس اپلای از مطالب ارائه شده، اطلاع رسانی و کمک به عزیزان علاقمند به مهاجرت به بهترین کشورهای دنیا می‌باشد.
برای ارتباط با مشاوران مهاجرتی ما فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

مشاورهای هرمس اپلای