دوره زبان آلمانی در اتریش

دوره زبان آلمانی در اتریش

به‌طورکلی دوره زبان آلمانی در اتریش در مؤسسات مختلف زبان آلمانی وجود دارد. در این مؤسسات خواهید توانست مهارت‌ های زبان آلمانی خود را در کمترین زمان، تقویت کنید. اگر کار می‌کنید، تحصیل می‌کنید یا به زبان آلمانی برای فعالیت‌ های روزانه نیاز دارید، مؤسسات زبان آلمانی موجود در اتریش، امکان مناسبی برای یادگیری زبان آلمانی است. به این صورت که مجموعه گسترده‌ای از دوره‌ های زبان آلمانی که برای همه سطوح ارائه می‌شود.

فرم مشاوره رایگان

اگر به هر دلیلی خواندن این مقاله خارج از حوصله شماست، فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس برقرار کنند.

آنچه در این مقاله می خوانید:

به ویدئو زیر در رابطه با دوره زبان آلمانی در اتریش توجه نمایید

پخش ویدیو

دوره‌ های آلمانی عمومی

دوره‌ های عمومی آلمانی (A1 – C2) بر بهبود هر جنبه‌ ای از زبان آلمانی شما متمرکز است. به این صورت که در کلاس زبان آلمانی، روی صحبت‌ کردن، گوش‌ دادن، خواندن، نوشتن، تلفظ، دستور زبان و واژگان کار خواهید کرد. هدف این دوره‌ ها بهبود زبان آلمانی، با تأکید بر ارتباط مؤثر اجتماعی است. کلاس‌های آلمانی باهدف‌های مختلف هم برگزار می‌شود.

به این صورت که دوره زبان آلمانی در اتریش، متکی بر امور تجاری، بر بهبود زبان آلمانی شما در محل کار متمرکز است که برای تجربه کاری شما یک مزیت بزرگ محسوب خواهد شد. در نتیجه باید بدانید که می‌خواهید زبان آلمانی را برای زندگی، کار یا تحصیل خود در اتریش ارتقا دهید و در هر زمینه به‌ طورجدی و مؤثر تمرکز داشته باشید.

در زیر نمونه‌ای از استاندارهای دوره زبان آلمانی مطرح می‌شود که بر اساس آن خواهید توانست بهترین دوره زبان را انتخاب کنید.

  • ✔ دوره آلمانی (A1 – C2) –
  • ✔ دوره آلمانی (A1 – B2) –
  • ✔ دوره آلمانی برای امور تجاری (Business German)
  • ✔ دوره مکالمه آلمانی (مخصوص کسانی که برای فعالیت‌ های روزمره و زندگی در اتریش به دنبال یادگیری زبان هستند.)
  • ✔ دوره روزانه گرامر زبان آلمانی.

 

دوره زبان آلمانی در اتریش و آنلاین

به این صورت خواهید توانست از وقت آزاد خود در خانه بهترین استفاده را ببرید و آلمانی خود را با یکی از بهترین آموزشگاه‌ های زبان در اتریش یاد بگیرید یا بهبود دهید. دوره زبان آلمانی در اتریش، به صورت آنلاین به شما این فرصت را می‌دهد تا راحت از راه دور و آنلاین، زبان آلمانی را یاد بگیرید. درعین‌حال که این دوره‌ها به صورت حضوری نیز برگزار می‌شود و در صورت امکان خواهید توانست از کلاس‌ های حضوری نیز بهره ببرید.

طیف وسیعی از کلاس‌های سطح آلمانی در این دوره‌ ها ارائه می‌شود، از سطح مبتدی (A1.1) تا پیشرفته‌ ترین کلاس‌ها (C2). همچنین آمادگی سریع برای آزمون TELC (گواهینامه بسیار درخواست شده از هر دانشگاه آلمانی) و کلاس‌ های مرتبط با فعالیت‌ های مخصوص و غیره وجود دارد که می‌توانید از این‌ها استفاده کنید. پس از هر دوره آنلاین، یک گواهی حضور برای شما صادر می‌شود که می‌تواند ضمیمه رزومه شخصی شما شود و گاهی اوقات برخی از اعتبارات زبان دانشگاه را پوشش می‌دهد.

معلم به صورت آنلاین با دانش‌ آموزان ارتباط برقرار می‌کند و بسیاری از موضوعات و فعالیت‌ها مانند دستور زبان، مکالمه، واژگان و تمرینات را پوشش می‌دهد. دانش‌ آموزان قادر خواهند بود در کل درس تعامل داشته باشند و به‌راحتی بنویسند. ارائه دوره‌های فشرده آلمانی نیز یکی از مزیت‌های این دوره‌های زبان آلمانی هستند. برخی از این دوره‌ها به صورت موضوعی عبارت‌اند از:

دوره‌ های آنلاین زبان آلمانی برای پزشکان و پرستاران

دوره‌های برای پزشکان و پرستاران در شبانه‌ روز و در ساعات مختلف، به صورت آنلاین برگزار می‌شود. در این دوره‌ها مباحث اصلی گرامر را برای هر سطح، نوشتن، صحبت‌ کردن، درک و گوش‌ دادن تمرین می‌کنید. بسته به بخش‌هایی که در آن کار می‌کنید، کلمات و تمرینات عمدتاً بر موضوعات پزشکی متمرکز می‌شوند.

به این صورت که این دوره‌ها را باتوجه‌به نیازهای هر فرد متقاضی تنظیم می‌کند؛ بنابراین شما واژگان فنی رشته و تخصص خود را خواهید آموخت. به‌عنوان‌مثال هزینه‌ها حدوداً در هر سطح ۲۸۸ یورو بعلاوه ۲۰ یورو است که فقط یک‌بار برای ثبت‌نام ۱۲ ماهه پرداخت می‌کنید.

دوره زبان آلمانی برای معماران

دوره زبان آلمانی در اتریش برای معماران، طراحان داخلی، مهندسین عمران طراحی شده که مایل به یادگیری واژگان رشته خود هستند؛ بنابراین آنها در حال حاضر دانش اولیه‌ای از زبان آلمانی (حداقل B1) دارند.

زبان آلمانی مخصوص امور تجاری

اگر متقاضی دوره کسب و کار آلمانی به صورت آنلاین باشید، باید گفت که این دوره زبان آلمانی در اتریش شامل دوره مبتدی و پیشرفته هم برگزار می‌شود. به این صورت که در دوره اصلی و مبتدی موضوعاتی مانند شکایت، تحویل دیرهنگام، سفارش، پیشنهاد، تأخیر در پرداخت، نامه تبلیغاتی و معاملات پولی (بانک، اطلاعات اعتباری، بورس) و موارد دیگر مربوط به این حوزه پوشش داده می‌شود.

در دوره پیشرفته به این صورت است که هر درس به ۴ قسمت تقسیم می‌شود: گوش‌ دادن، درک مطلب، نوشتن و صحبت‌ کردن. شما با خواندن متون فنی در موضوعاتی مانند امور اعتباری، تبلیغات، سفارش‌ها، پیشنهادها، امور مربوط به حمل‌ و نقل، مذاکره، تبلیغ محصول، ارائه پروژه، هر چهار مهارت را تقویت خواهید کرد.

دوره‌ های آلمانی مخصوص افراد شاغل

دوره‌ های آلمانی مخصوص افراد شاغل در اتریش، برای افرادی در محیط تجاری، قرار است از زبان آلمانی استفاده کنند، ایده‌ آل است. این که آیا شما به دنبال شغل در یک کشور آلمانی‌ زبان هستید یا فقط می‌خواهید با کسب مدرک معتبر زبان، فرصت‌های شغلی خود را بهبود بخشید، این دوره‌ها مناسب هستند.

در اتریش زبان آلمانی یاد بگیرید

آلمانی یک زبان مهم اروپایی برای تجارت و تحصیل است. دوره‌های فشرده و سایر دوره زبان آلمانی در اتریش به شما این امکان را می‌دهد که به‌خوبی برای فعالیت موردنظر خود آمادگی و اعتمادبه‌ نفس در صحبت به زبان آلمانی پیدا کنید.

دوره‌های زبان مطابق با نیازهای افراد تنظیم شده است. مؤسسات مختلف خصوصی زیادی در اتریش وجود دارد که متناسب با محیط‌های مختلف یادگیری از آموزش شخصی تا آموزش گروهی گرفته تا دوره‌های فشرده در این کلاس‌ها برگزار می‌شود. دوره‌های زبان آلمانی برای آماده‌ سازی دانش‌ آموزان و دانشجویان برای آزمون‌های مختلف بین‌ المللی ارائه می‌شود.

 

آزمون زبان آلمانی

یک سیستم آزمون چهارمرحله‌ای برای زبان آلمانی به‌عنوان یک تست زبان آلمانی برای خارجیان است. در بسیاری از دانشگاه‌ ها، مؤسسات آموزشی و کارفرمایان این مدرک را به‌عنوان اثبات مهارت و صلاحیت زبان آلمانی به رسمیت شناخته‌اند. در این جهت مدارک زبان آلمانی در اتریش در مراکز رسمی و تحت کلاس‌های مختلف در حال برگزاری است.

همچنین این دوره‌های رسمی در برخی از کشورها نیز برای متقاضیان موجود است. به این صورت در این مراکز به یادگیری زبان می‌پردازند و مدرک رسمی زبان آلمانی را دریافت می‌کنند. درعین‌حال خواهید توانست تا با دوره زبان آلمانی در اتریش به صورت حضوری از مزیت‌ های دیگری مانند ارتباط هرروزه با افراد برخوردار شوید. در نتیجه تعدادی از دانشگاه‌ها و مؤسسات زبان، چه در وین و چه در شهرهای دیگر، دوره‌های متنوعی (از دوره‌های هفتگی تا دوره‌های فشرده) را در طول سال ارائه می‌دهند.

برنامه دوره A1 ( دوره زبان آلمانی در اتریش )

در دوره آلمانی A1 دستور زبان، واژگان، گوش‌ دادن، خواندن، نوشتن و صحبت‌ کردن را تمرین می‌کنید. این دوره آلمانی برای مبتدیان برگزار می‌شود. پس از اتمام موفقیت‌ آمیز این دوره، آزمونی از شما گرفته خواهد شد، بعدازاین آزمون، شما یک گواهینامه زبان A1 شناخته شده در سطح ملی که برای مجوز اقامت خود در اتریش لازم است، دریافت خواهید کرد.

این دوره آلمانی مبتدیان، می‌تواند به صورت یک دوره فشرده نیز برگزار شود. همچنین در برخی از این مؤسسات خواهید توانست همراه با افراد دیگر در یک گروه کوچک، زبان آلمانی بیاموزید و به شما کمک می‌کند تا به اهداف حرفه‌ای و شخصی خود برسید.

آیا برای تحصیل در اتریش به زبان آلمانی نیاز دارم ؟

در برخی از دانشگاه‌ ها و مدارس، ارائه مدرک زبان آلمانی یکی از الزامات آنها به‌حساب می‌آید در نتیجه باید این مدارک موردنیاز برای دانشگاه‌ها و مدارس اتریش را تهیه کنید. درحالی‌که اکثر برنامه‌های تحصیلی در اتریش به زبان آلمانی آموزش داده می‌شود، بنابراین، در بیشتر موارد، اگر می‌خواهید در اتریش تحصیل کنید، باید ثابت کنید که دانش کافی از زبان آلمانی را دارید.

سطح طبقه‌ بندی شده به‌عنوان دانش کافی، بسته به مؤسسه آموزشی متفاوت است. به‌ عنوان‌ مثال، برخی از دانشگاه‌ ها سطح B2 (چارچوب مرجع مشترک اتحادیه اروپایی برای افراد خارجی) را می‌پذیرند، درحالی‌که برخی دیگر به سطح C1 نیاز دارند. برخی نیز درخواست شما را با سطح پایین‌ تر نیز می‌پذیرند به شرطی که قبل از شروع، دوره آلمانی پیش از مطالعه را گذرانده باشید. در این جهت بررسی شرایط خاص هر دانشگاه موردنظر بسیار مهم است. مانند سطح موردنیاز برای هر مرکز آموزشی، مدارک پذیرفته شده نیز بسته به مؤسسه متفاوت است.

آیا برای تحصیل در اتریش به زبان آلمانی نیاز دارم ؟

بهترین راه برای یادگیری زبان آلمانی

هیچ راهی سریع‌تر یا بهتر برای یادگیری آلمانی نسبت به تحصیل در یک دوره زبان آلمانی در اتریش وجود ندارد. اگر شما در هر سنی ۱۵-۳۰ یک دوره خاص زبان آلمانی خواهید داشت که توسط یک معلم بومی آموزش داده شود، مؤثرتر و بهتر عمل خواهد کرد.

مدارس زبان بر استفاده عملی از زبان آلمانی تمرکز می‌کنند. در این حالت هنگامی‌که از کلاس خارج می‌شوید، توسط آلمانی‌ زبانان احاطه شده‌اید و خواهید توانست در سوپرمارکت، در رستوران و هرکجا که می‌روید، آلمانی تمرین کنید.

اکثر مؤسسات خصوصی، زبان آلمانی را در تمام سطوح از سطح مبتدی تا پیشرفته آموزش می‌دهند. قبل از شروع دوره، یا در اولین روز تحصیل، به شما امتحان تعیین سطح داده می‌شود تا شما را در یک کلاس متناسب با سطح قرار دهد. سپس در این سطح می‌مانید تا در آزمون نهایی سطح بعدی موفق شوید.

اگر در سطح ابتدایی هستید، فقط چند هفته طول می‌کشد تا به طور کامل به صورت ابتدایی زبان آلمانی را یاد بگیرید و پس از یک ترم پیشرفت بزرگی خواهید داشت. به این صورت که خواهید توانست به‌راحتی در آلمان رفت‌ وآمد کنید و بدون تلاش زیاد با افراد محلی صحبت کنید.

هنگامی‌که در آلمان زبان آلمانی فرامی‌گیرید، این زبان را خیلی سریع‌تر از زمانی که در کشور خود تحصیل می‌کنید، یاد می‌گیرید. همچنین درک بهتری از فرهنگ و جامعه اتریش خواهید داشت. این امر برای درک عمیق‌تر زبان و مردم آلمان بسیار مفید خواهد بود.

محدودیت سنی چیست ؟

دوره زبان آلمانی در اتریش در مدارس با زبان آلمانی برای دانش‌ آموزان در هر سنی مجاز و گاهی اجباری است. نوجوانان معمولاً در برنامه‌ های ویژه‌ ای شرکت می‌کنند. حداقل سن برای دوره‌های بزرگسالان معمولاً بین ۱۶ تا ۱۸ سال است. باتوجه‌به اینکه هیچ محدودیت سنی وجود ندارد، همه باهدف مشترک یادگیری و بهبود مهارت‌ های آلمانی خود در دوره‌ ها شرکت می‌کنند. بااین‌ حال میانگین محصلان معمولاً بین ۱۹ تا ۳۰ سال سن دارند.

چگونه می‌ توانم برای آموزش زبان آلمانی اقدام کنم ؟

دوره‌ های زبان در مدارس خصوصی زبان بسیار انعطاف‌ پذیر است. تنها کاری که باید قبل از ثبت‌ نام انجام دهید، این است که تصمیم بگیرید چه زمانی می‌خواهید دوره خود را شروع کنید. اکثر مدارس زبان در هر ماه چندین تاریخ شروع دارند و برخی از مدارس هر دوشنبه شروع می‌شوند و اینکه چند هفته می‌خواهید درس بخوانید.

دوره زبان آلمانی در اتریش برای شما می‌تواند از یک هفته تا یک سال طول بکشد، هرچه بیشتر مطالعه کنید، بیشتر خواهید آموخت. اما اگر از قبل زبان آلمانی می‌دانید، می‌توانید تنها در یک ترم بسیار پیشرفت کنید.

تقریباً هر فردی که درخواست می‌کند، در این دوره‌ها پذیرفته می‌شود. شما حتی نیازی به ارائه نمرات خود ندارید. مدارس خصوصی زبان فقط یک مأموریت دارند: آموزش آلمانی به خارجی‌ها. فرقی نمی‌کند که استاد هستید یا محصل دوره دبیرستان، فارغ‌التحصیل دبیرستان باشید یا تازه بازنشسته شده باشید.

همه بدون توجه به سابقه و سطح زبان شما ورود به این دوره‌ها را مجاز می‌دانند. تنها موانعی که وجود دارد این است که شما باید بتوانید هزینه دوره خود را پرداخت کنید و ویزای کشور محل تحصیل خود را دریافت کنید.

آیا بورسیه تحصیلی برای دوره زبان آلمانی در اتریش وجود دارد؟

اکثر مدارس و مؤسسات برای دوره زبان آلمانی در اتریش، خصوصی هستند. هیچ‌گونه کمک مالی از سوی دولت برای اداره مدارس خود دریافت نمی‌کنند، بنابراین برای تأمین هزینه‌ های مدرسه آنها باید از دانش‌ آموزان خود شهریه بگیرند.

قیمت این دوره‌ها نیز بستگی به این دارد که کدام رشته را انتخاب کنید و چند هفته می‌خواهید مطالعه کنید. هرچه دوره زبان طولانی‌تری بگذرانید، متوسط هزینه هفتگی شما کمتر خواهد بود. به‌عنوان‌مثال، یک مدرسه معروف زبان آلمانی در دوره استاندارد خود ۱۵۰ یورو شهریه برای یک هفته با ۲۰ درس در هفته و ۱۰۴۰ یورو (۱۳۰ یورو در هفته) به مدت هشت هفته در همان دوره دریافت می‌کند.

آیا بورسیه تحصیلی برای دوره زبان آلمانی در اتریش وجود دارد؟

چرا باید زبان آلمانی یاد بگیرید ؟

آلمانی اغلب به نفع یادگیری زبان‌ های دیگر مانند انگلیسی، فرانسوی و اسپانیایی فراموش می‌شود. بااین‌ حال، دلایل زیادی برای یادگیری زبان آلمانی وجود دارد. این یکی از سه زبان رسمی اتحادیه اروپا است و این زبان دارای بیشترین زبان مادری در اروپا است.

آلمان دارای بزرگ‌ ترین اقتصاد در اروپا است، بنابراین زبان آلمانی فرصت‌های تجاری زیادی را باز می‌کند. آلمان همچنین دارای بسیاری از دانشگاه‌ های عالی است که تحصیل به زبان آلمان در آنها تقریباً رایگان است. برخی از دانشگاه‌ ها به طور خصوصی برای دانشجویان خود دوره زبان آلمانی در اتریش برگزار می‌کنند که در انتها با یک آزمون، آنها را مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

گاهی اوقات زبان آلمانی به‌عنوان یک زبان دشوار توصیف می‌شود، اما اگر از قبل انگلیسی می‌دانید، می‌تواند برای شما راحت‌تر باشد. این امر به‌ ویژه یادگیری واژگان را بسیار آسان می‌کند، زیرا شباهت‌ های زیادی وجود دارد. اگر زبان آلمانی دیگری مانند هلندی یا سوئدی را نیز می‌دانید، انتخاب تلفظ آلمانی بسیار ساده‌تر خواهد بود.

آیا مؤسسه زبان برای اسکان در اتریش کمک می‌ کند ؟

هنگام تحصیل در خارج از کشور، محل اقامت مهم است. مدارس خصوصی آلمانی‌ زبان در اتریش به شما کمک می‌کند تا محل اقامت خود را ترتیب دهید. معمولاً می‌توانید بین اقامت در خانواده میزبان یا آپارتمان یکی را انتخاب کنید. خانواده میزبان بهترین گزینه برای بهبود سریع زبان آلمانی شما است و این به شما این شانس را می‌دهد که مانند یک آلمانی‌زبان واقعی زندگی کنید. بااین‌حال، بسیاری از دانشجویان آپارتمان‌ های مشترک را برای استقلال بیشتر و گاهی هزینه کمتر ترجیح می‌دهند.

آیا برای شرکت در مؤسسه زبان به ویزا نیاز دارم ؟

شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا برای تحصیل در اتریش و شرکت در دوره زبان آلمانی در اتریش نیازی به ویزا ندارند. اتباع بسیاری از کشورهای دیگر می‌توانند تا ۹۰ روز از اتحادیه اروپا دیدن کنند درحالی‌که سایر کشورها از روز اول به ویزا نیاز دارند. برای اقامت طولانی‌ مدت، همه اتباع غیر اتحادیه اروپا به ویزای دانشجویی نیاز خواهند داشت. مؤسسه زبان آلمانی شما می‌تواند بر اساس ملیت و دوره انتخابی شما به شما بگوید به کدام ویزا نیاز دارید.

آیا می‌ توانم هنگام گذراندن دوره زبان آلمانی در اتریش کار کنم ؟

حق کار در اتریش با ویزای شما در ارتباط است. اتباع اتحادیه اروپا می‌توانند بدون محدودیت کار کنند. سایر ملیت‌ های دارای ویزای توریستی یا معافیت ویزا مجاز به کار در اتریش نیستند. دانشجویان دانشگاهی که دارای ویزای دانشجویی هستند در طول تحصیل در اتریش مجاز به کار هستند؛ اما هنگامی‌که تنها در یک مؤسسه زبان شرکت کرده‌اید، معمولاً برای کار در طول تحصیل به مجوز خاصی از مقامات رسمی نیاز دارید.

آیا می‌ توانم هنگام گذراندن دوره زبان آلمانی در اتریش کار کنم ؟

چگونه می‌ توانم درباره کیفیت یک آموزشگاه زبان اطلاعات کسب کنم ؟

گذراندن دوره زبان در خارج از کشور سرمایه‌ گذاری در زمان و هزینه است؛ بنابراین بسیار مهم است که یک مؤسسه خوب را انتخاب کنید. مرکز آموزشی را بیابید که در آن چیزهای زیادی یاد بگیرید و برای وقت و پول خود بهترین سرمایه‌ گذاری را انجام دهید.

اتریش هیچ‌گونه اعتبار رسمی برای مدارس زبان ندارد، بنابراین باید به منابع دیگر برای قضاوت در مورد کیفیت یک مؤسسه نگاه کنیم. برخی از معتبرترین سازمان‌های بین‌ المللی باکیفیت برای آموزشگاه‌ های زبان مانند IALC و Eaquals هستند. مدارس عضو آنها به طور مرتب مورد بررسی و بازرسی قرار می‌گیرند که کیفیت بالای آموزش و تجربه خوب زبان‌ آموزان را تضمین می‌کند.

مؤسسات مورد تأیید این سازمان‌ های باکیفیت نیز به طور خودکار توسط سازمان دولتی سوئد CSN تأیید می‌شوند. در نتیجه قبل از شرکت در دوره زبان آلمانی در اتریش به‌خوبی در خصوص مؤسسه زبان تحقیق کنید.

یادگیری زبان آلمانی چقدر طول می‌ کشد ؟

یادگیری زبان آلمانی می‌تواند کمی دشوار باشد، به‌ خصوص اگر شما بومی زبانی هستید که اروپایی نیست. اما مهم نیست که زبان مادری شما چیست و حتی اگر آلمانی در ابتدا برای شما دشوار به نظر برسد، ناامید نشوید.

هیچ دوره زمانی مشخصی وجود ندارد که تضمین کند شما در یادگیری زبان آلمانی موفق خواهید شد، اما مهم‌ ترین نکته دراین‌ خصوص ثبات است. قرار نیست یک روز از خواب بیدار شوید و آلمانی روان صحبت کنید. اگر هر روز به طور مستمر فقط یک‌قدم بردارید، نتایج سریع را مشاهده خواهید کرد.

یادگیری یک زبان جدید بسته به عوامل زیادی مانند تجربه قبلی شما و قرارگرفتن در معرض زبان، تحمل شما، میزان کار شما در فرایند یادگیری، انگیزه و غیره ممکن است زمان متفاوتی طول بکشد. ولی اگر طی ۶ ماه روزانه بین ۳ تا ۶ ساعت به تمرین این زبان بپردازید میتوانید مکالمه های عادی و روزانه را با دیگران داشته باشید. اگر می‌خواهید آلمانی را روان صحبت کنید، احتمالاً چند سال تمرین لازم است.

چگونه زبان آلمانی را بیاموزیم ؟

در این قسمت نحوه یادگیری سریع و آسان در دوره زبان آلمانی در اتریش آورده شده است:

  • ✔ یک علت محکم پیدا کنید که انگیزه شما را به‌درستی و باثبات بیشتری ایجاد کند.
  • ✔ همه اصول اولیه زبان آلمانی را یاد بگیرید.
  • ✔ با یادگیری روزانه، لغات طنز و اصطلاحات همه جنبه‌های زبان‌آموزی را جالب نگه دارید.
  • ✔ روزانه تمرین کنید. در صورت امکان، با آلمانی‌زبانان بومی حرف بزنید.
آزمون زبان آلمانی B1

آزمون زبان آلمانی B1

سالیانه دانشجویان زیادی ایران را به مقصد آلمان جهت ادامه تحصیل ترک می کنند.

سخن آخر

مردم می‌گویند همه چیز در تسلط بر اصول اولیه است؛ بنابراین، اگر کاملاً مبتدی هستید، توصیه می‌کنیم از حروف الفبا شروع کنید. زبان آلمانی درست مانند انگلیسی دارای ۲۶ حرف است. تلفظ درست آنها را تکرار کنید چون به شما کمک می‌کند تا لهجه خود را به‌ اندازه بسیار زیادی تقویت کنید.

فرم مشاوره رایگان

اگر هنوز سوال و ابهامی برات مونده، فرم مشاوره رو پر کن تا ما با شما تماس بگیریم.

کارشناس ارشد مهاجرت

اشتراگ گذاری این محتوا در :

سوالات متداول

دوره زبان آلمانی از چه استاندارد هایی برخوردار میباشد؟
✔ دوره آلمانی (A1 – C2) – ✔ دوره آلمانی (A1 – B2) – ✔ دوره آلمانی برای امور تجاری (Business German) ✔ دوره مکالمه آلمانی (مخصوص کسانی که برای فعالیت‌های روزمره و زندگی در اتریش به دنبال یادگیری زبان هستند.) ✔ دوره روزانه گرامر زبان آلمانی.
دوره‌های آلمانی مخصوص افراد شاغل چگونه میباشد؟
دوره‌های آلمانی مخصوص افراد شاغل در کشور اتریش، برای افرادی در محیط تجاری، قرار است از زبان آلمانی استفاده کنند، ایده‌آل است.
برنامه دوره A1 زبان آلمانی برای چیست؟
در دوره آلمانی A1 دستور زبان، واژگان، گوش‌دادن، خواندن، نوشتن و صحبت‌کردن را تمرین می‌کنید. این دوره آلمانی برای مبتدیان برگزار می‌شود. پس از اتمام موفقیت‌آمیز این دوره، آزمونی از شما گرفته خواهد شد، بعدازاین آزمون، شما یک گواهینامه زبان A1 شناخته شده در سطح ملی که برای مجوز اقامت خود در اتریش لازم است، دریافت خواهید کرد.
کارشناس هرمس

نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

guest
8 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
خاتون
خاتون
6 ماه قبل

چقدر طول می‌کشه تا زبان آلمانی رو به طور کامل یاد بگیرم؟

کارشناس مهاجرت
کارشناس مهاجرت
پاسخ به  خاتون
6 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر .
بستگی داره که شما تا چه سطحی و به چه صورتی بخونید ( خصوصی/ فشرده /غیر فشرده و … ) عموما تا سطح b1 حدودا 1 سال زمان میبره .

سعیده رهنما
سعیده رهنما
1 سال قبل

خیلی هم عالی. من برای زبان آلمانی تجاری می خواستم به اتریش برم. الان باید از کجا شروع کنم؟ واتساپ هم براتون پیام گذاشتم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
می تونم همزمان با یادگیری زبان در جایی هم کار کنم و در تعامل با افراد باشم؟

کارشناس هرمس اپلای
کارشناس هرمس اپلای
پاسخ به  سعیده رهنما
1 سال قبل

برای دوره زبان اجازه کار ندارید

مهسا اباده ایی
مهسا اباده ایی
پاسخ به  سعیده رهنما
1 سال قبل

با سلام. هزینه دوره زبان المانی در اتریش چقدر میشود؟
ایا نامه تمکن مالی نیاز دارد؟
ایا لزوما بعد از ان باید تحصیل کرد؟
ایا امکان تبدیل به ویزا کاری هست؟

کارشناس هرمس
کارشناس هرمس
پاسخ به  مهسا اباده ایی
11 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر .
متاسفانه خدماتی در این زمینه ارائه نمیکنیم .

minimoon
minimoon
1 سال قبل

هزینه سفر به اتریش برای شرکت در این کلاس ها حدودا چقدره؟

کارشناس هرمس اپلای
کارشناس هرمس اپلای
در انتظار تایید
پاسخ به  minimoon
1 سال قبل

برای اطلاع از جزییات هزینه ها لطفا با مجموعه تماس بگیرید
02191070170

کادر هرمس اپلای

مقالات پیشنهادی

Suggested articles