کمپ آموزش زبان آلمانی در آلمان

کمپ آموزش زبان آلمانی در آلمان

یکی از نیاز های همه دانشجویان و همچنین مهاجران به کشور آلمان آموزش زبان آلمانی می باشد. این زبان یکی از سخت ترین و پرقاعده ترین زبان های زنده جهان می باشد و باید به طور مداوم صحبت کنید تا بتوانید تسلط کافی را به دست آورید. همچنین تقویت شنیداری شما از راه هایی است که می توانید توسط آن زبان خود را بهبود ببخشید، بنابراین قرار گرفتن در موقعیتی که تمامی افراد اطرافتان به این زبان صحبت می کنند و شما نیز ملزم به صحبت به زبان آلمانی می باشید، به یادگیری زبان شما بسیار کمک خواهد کرد. یکی از موقعیت های خوبی که در این زمینه کشور آلمان فراهم کرده کمپ آموزش زبان آلمانی در آلمان می باشد. مدت زمان این کمپ ها می تواند از یک ماه تا چندین ماه باشد.

همکاری هرمس اپلای با وزارت علوم جهت اعزام دانشجو

ویزای دوره زبان آلمانی در آلمان

یکی از مشکلاتی که برای این نوع ویزا وجود دارد این است که به ویزا های دیگر مانند تحصیلی تبدیل نمی شود و اگر شما مایل به ادامه تحصیل می باشید باید درخواست ویزای دانشجویی را بدهید. اگر مدت زمان آن نیز به پایان برسد شما باید به کشور مبدا خود بازگردید. مدت زمان اعتبار این ویزا بین سه ماه تا دوازده ماه می باشد و پس از آن تمدید نخواهد شد.

مدت زمان انتظار جهت مصاحبه ویزای آلمان نیز به دلیل تعداد زیاد تقاضا برای ورود به این کشور بسیار زیاد است که می توانید آخرین آپدیت وقت را از سایت سفارت آلمان دریافت کنید. تقریبا نزدیک به سه ماه قبل از این که بخواهید به سمت کشور آلمان پرواز کنید و در کمپ آموزش زبان آلمانی شرکت کنید باید درخواست مهاجرت خود را ارائه کنید.

ویزای کاری آلمان

مقاله پیشنهادی—> تحصیل در آلمان

مدارک مورد نیاز جهت ویزا

برای دریافت ویزا باید فرم های درخواست ویزا را به صورت کامل ارائه دهید. اگر فرزند زیر 18 سال باشد لازم است که اجازه نامه والدین را به همراه داشته باشد.داشتن پاسپورت، گواهی تولد، گواهی ثبت نام دوره زبان و بیمه درمانی از مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا جهت شرکت در کمپ های آموزش زبان آلمانی می باشد. موارد زیر نیز از دیگر مدارک مورد نیاز است:

  • دو تصویر جدید پاسپورتی
  • کپی پاسپورت
  • انگیزه نامه
  • هزینه پرداخت ویزا
  • گواهی تمکن مالی

مشخصات کمپ آموزش زبان آلمانی در آلمان

دانشگاه برتر

اگر شما زیر 18 سال سن داشته باشید می توانید در کمپ های تابستانی در کشور آلمان شرکت کنید. شهر مونیخ آلمان یکی از مکان های فوق العاده جهت یادگیری زبان آلمانی می باشد. همچنین این شهر یکی از زیباترین شهر های این کشور می باشد، همچنین شهر برلین و شهر لیندنبرگ از شهرهایی هستند که کمپ در آن برگزار می گردد.

این کمپ ها به طور خلاصه GLS نامیده می شوند که به معنی مدرسه زبان آلمانی می باشد و مخفف German Language School است. چندین کمپ تابستانی مختص نوجوان و کودکان وجود دارد که یکی از آن ها در قلعه مونیخ قرار دارد و سایر آن ها در دامنه آلپ می باشد. بسته به سن شما که بزرگسال یا زیر 18 سال می باشید دوره های مختلفی برای شما وجود دارد.

کمپ ها امکانات کاملی را دارند که شما برای دو هفته از پرداخت هزینه های غیر معاف باشید. هر هفته نیاز فعالیت های جانبی غیر از خود دوره های زبان را خواهید داشت که به یادگیری زبان شما کمک خواهد کرد.

آیا شرایط مهاجرت کاری و تحصیلی به آلمان را دارید؟ از مشاوران ما بپرسید

برای ارزیابی رایگان فرم زیر را پرکنید

مقاله پیشنهادی—> ویزای تحصیلی آلمان

سوالات متداول

تقویت شنیداری شما از راه هایی است که می توانید توسط آن زبان خود را بهبود ببخشید، بنابراین قرار گرفتن در موقعیتی که تمامی افراد اطرافتان به این زبان صحبت می کنند و شما نیز ملزم به صحبت به زبان آلمانی می باشید، به یادگیری زبان شما بسیار کمک خواهد کرد.

مدت زمان این کمپ ها می تواند از یک ماه تا چندین ماه باشد.

داشتن پاسپورت
گواهی تولد
گواهی ثبت نام دوره زبان
بیمه درمانی
دو تصویر جدید پاسپورتی
کپی پاسپورت
انگیزه نامه
هزینه پرداخت ویزا
گواهی تمکن مالی

خیر، یکی از مشکلاتی که برای این نوع ویزا وجود دارد این است که به ویزا های دیگر مانند تحصیلی تبدیل نمی شود و اگر شما مایل به ادامه تحصیل می باشید باید درخواست ویزای دانشجویی را بدهید. اگر مدت زمان آن نیز به پایان برسد شما باید به کشور مبدا خود بازگردید.

سوالات مهاجرتی خود را بپرسید

2 پاسخ

  1. سلام خسته نباشید . میخواستم ببینم ایا موسسه شما اموزش زبان آلمان حین پروسه پرونده برگزار میکنه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *