مهاجرت به کانادا از طریق فرصت مطالعاتی

فرصتی استثنایی برای گذارندن پروژه های دانشجویی در بهترین دانشگاه های جهان

فرصت مطالعاتی کانادا
مهاجرت به کانادا از طریق فرصت مطالعاتی

فرصت مطالعاتی یکی از دوره‌های زمانی مستقل در دوره دکتری است و به مطالعه و انجام تحقیق در دانشگاه‌های برتر دنیا اختصاص می‌یابد و امتیازی منحصر به فرد است که در اختیار دانشجویانی قرار می‌گیرد که توانایی در دانش پژوهی و تحقیق در رشته تحصیلی خود را از طریق آثار منتشر شده یا فعالیت‌های علمی دیگر به اثبات رسانده باشند. مهاجرت به کانادا از طریق فرصت مطالعاتی می‌تواند یکی از بهترین روش‌های مهاجرت تحصیلی به این کشور باشد. به این دلیل که در دانشگاه‌های کانادا شرایط بسیار خوبی برای تحصیل و انجام کارهای تحقیقاتی فراهم شده است و علاوه بر این شرایط زندگی و کار در این کشور نیز نسبت به سایر کشورها بهتر است. نکته مهمی که باید به آن دقت کنید این است که برای مهاجرت به کانادا از این طریق، باید اجازه کار در کانادا را دریافت کنید.

لوگو هرمس

ما شرایطتتان برای کار و فرصت مطالعاتی در کانادا را فراهم می کنیم.

مزایای مهاجرت به کانادا از طریق فرصت مطالعاتی

مهم‌ترین مزایای مهاجرت به کانادا از طریق فرصت مطالعاتی این است که می‌توانید با کمترین زحمت و هزینه مهاجرت کنید. کشور کانادا فرصت‌های پژوهشی بسیار زیادی را برای شما فراهم می‌کند که بدون شک به تجربه و دانش علمی شما می‌افزاید. دانشجویان دکترا با گذراندن این دوره در کشور کانادا می‌توانند شانس خود برای استخدام و جذب هیئت‌علمی شدن را افزایش دهند. شما با مهاجرت به این کشور از طریق فرصت‌های مطالعاتی می‌توانید از بورسیه‌های تحصیلی این کشور استفاده کرده و هزینه‌های تحصیلی خود را کاهش دهید.

پس تا دیر نشده شانس خود را برای تحصیل در بهترین دانشگاه های جهان امتحان کنید!
متخصصان ما در هرمس اپلای با تکیه بر تجربه و پرونده های موفق قبلی شما را در رسیدن به رویاهایتان یاری می کنند. برای ارتباط با ما فرم ارزیابی رایگان زیر را پر کنید.

بورسیه ها و کمک هزینه های تحصیلی

تقویت زبان انگلیسی

تجربه حضور در گروه های پژوهشی بین المللی

شرکت در کنفرانس های علمی

رزومه تحصیلی خوب

بورسیه ها و کمک هزینه های تحصیلی

تقویت زبان انگلیسی

تجربه حضور در گروه های پژوهشی بین المللی

شرکت در کنفرانس های علمی

رزومه تحصیلی خوب

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق فرصت مطالعاتی

متقاضیانی که قصد دارند در این دوره‌ها شرکت کنند، باید مدرک زبان داشته باشند و یک برنامه پژوهشی که بیانگر موضوعاتی مانند هدف از انجام پژوهش و منابع مورد نیاز برای پژوهش خود باشد را به دانشگاه یا موسسه علمی مورد نظر خود اعلام کنند. در این زمینه بهتر است در مورد رشته‌های برتر و محبوب در کانادا به خوبی مطالعه کنید. از دیگر شرایط مهاجرت به کانادا از طریق فرصت مطالعاتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مهاجرت تحصیلی
مهاجرت تحصیلی

مراحل مهاجرت به کانادا از طریق فرصت مطالعاتی

مراحل مهاجرت به کانادا از طریق فرصت مطالعاتی
مرحله اول

در مرحله اول باید یکی از دانشگاه‌های این کشور را انتخاب کرده و فرم درخواست مجوز را پرکرده و برای آن دانشگاه ارسال کنید. در این فرم اطلاعاتی نظیر ایمیل، شماره تماس، نام، موسسه آموزشی که در آن در حال تحصیل هستید و … را وارد کنید. 

در گام بعدی باید خلاصه‌ای از برنامه پژوهشی خود را برای آن دانشگاه و استاد مدنظر خود ارسال کنید که برای تهیه این خلاصه نیز تیم ما می‌تواند اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهد.

مرحله دوم
مرحله سوم

پس از تایید خلاصه پژوهش شما، برای مهاجرت به کانادا از طریق فرصت مطالعاتی شما باید توضیحات کامل‌تری را درباره پژ

وهش خود به این دانشگاه و استاد مدنظرتان ارائه دهید

به کانادا خوش آمدید

پس از کسب مجوز های لازم و اخذ ویزا مراحل مهاجرتی شما به اتمام می رسد 

مرحله چهارم
ما در هرمس اپلای افتخار این را داریم که تا به اتمام رسیدن پرونده ی مهاجرتی و ورود شما به کانادا همراهتان باشید و متعهدانه شما را در امر رسیدن به رویاهایتان یاری کنیم.
مشاوره رایگان از ما

مدارک موردنیاز

مدارک شخصی و تحصیلی از جمله مدارک دانشگاهی، شناسنامه، کارت ملی و …

مدرک اشتغال به تحصیل در یکی از موسسات آموزشی

مدرک زبان معتبر

دعوت‌نامه از یکی از دانشگاه‌ها و اساتید دانشگاه‌های کشور کانادا

پاسپورت و عکس

هزینه‌های مهاجرت به کانادا 

عوامل مختلفی وجود دارند که می‌توانند روی هزینه‌های مهاجرت به کانادا از طریق فرصت مطالعاتی تاثیرگذار باشند. از جمله مهم‌ترین این عوامل می‌توان به مواردی مانند استفاده از سیستم دانشجویی در این کشور، هزینه‌های رفت‌وآمد، هزینه‌های زندگی از جمله پوشاک، خوراک و اجاره خوابگاه، عضویت در باشگاه‌های ورزشی در صورت علاقه، استفاده از بیمه‌های دانشجویی، استفاده از وسایل نقلیه عمومی و … اشاره کرد. اگر قصد دارید اطلاعات دقیق‌تری درباره این هزینه‌ها به دست بیاورید به شما پیشنهاد می‌کنیم از فرصت مشاوره رایگان ما در هرمس اپلای استفاده کنید.

آیا دانشجویان در مهاجرت مطالعاتی می‌توانند اقدام به کارکردن در کانادا کنند؟ 

یکی از نکات بسیار مهمی که باید درباره مهاجرت به کانادا از طریق فرصت مطالعاتی بدانید این است که شما به‌عنوان یک شخص آکادمیک اجازه دارید تا در برخی از موقعیت‌های شغلی خاص مشغول به کار شده و درآمد مخصوص به خود را داشته باشید. شما می‌توانید به‌عنوان یک محقق در پژوهشگاه‌های مختلف مشغول به کار شوید یا این‌که به‌عنوان استاد مدعو در یک سخنرانی حضور داشته باشید، اگر به تدریس علاقه‌مند هستید می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت و مهمان اقدام به تدریس در موسسات آموزشی مختلف این کشور کنید و بسیاری از موقعیت‌های شغلی مرتبط دیگر که برای شما فراهم شده است. برای این‌که بتوانید در بهترین موقعیت‌های شغلی مشغول به کار شوید می‌توانید از خدمات مشاوره موسسه ما استفاده کنید که راهنمایی‌های جامع و کاملی را در این زمینه در اختیار شما قرار می‌دهد.

برترین دانشگاه‌های موردتایید برای فرصت مطالعاتی

از جمله دانشگاه‌های معتبری که امروزه در کشور کانادا امکان فرصت مطالعاتی را برای دانشجویان و اساتید در سراسر دنیا فراهم کرده‌اند می‌توان به دانشگاه‌های تورنتو، مونترئال، ویکتوریا و … اشاره کرد. هریک از این دانشگاه‌ها دارای شرایط و ویژگی‌های مخصوص به خود هستند که از طریق سایت ما می‌توانید اطلاعات جامع و کاملی را درباره هریک از آنها به دست بیاورید.

برترین دانشگاه‌های موردتایید برای فرصت مطالعاتی کانادا
مهاجرت به کانادا از طریق فرصت مطالعاتی

شرایط فرصت مطالعاتتی برای مشمولان سربازی

افرادی که مشمول سربازی هستند و علاقه‌مند به مهاجرت به کانادا از طریق فرصت مطالعاتی در این کشور می‌باشند باید با مراجعه به سازمان نظام‌وظیفه وثیقه موردنیاز را ارائه دهند تا بتوانند مجوزهای موردنیاز برای خروج از کشور را دریافت کنند. این وثیقه اثبات می‌کند که این افراد تنها به‌منظور ادامه تحصیل قصد خروج از کشور را دارند و پس از اتمام فرصت‌های مطالعاتی به کشور بازمی‌گردند.

مشاوره مهاجرتی رایگان

هدف ما در موسسه مهاجرتی هرمس اپلای از مطالب ارائه شده، اطلاع رسانی و کمک به عزیزان علاقمند به مهاجرت به بهترین کشورهای دنیا می‌باشد.
برای ارتباط با مشاوران مهاجرتی ما فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

مشاورهای هرمس اپلای