وکیل مهاجرت به آلمان

وکیل مهاجرت به آلمان

وکیل مهاجرت به آلمان مطلبی است که در این مقاله با جزئیات به آن پرداخته ایم. در سال­ های اخیر ایرانیان زیادی اقدام به مهاجرت به سایر کشورها کرده ­اند. شاید بتوان گفت در بین کشورهای اروپایی کشور آلمان به علت صنعت قوی و برابری اجتماعی جذاب­ترین مقصد برای مهاجرت باشد. به گزارش وزارت کشور آلمان در سال ۲۰۱۶، ۲۶۴۰۰ نفر از ایرانیان در خواست پناهندگی به این کشور داده‌اند و تا پایان آن سال حدود ۹۶۳۰۰ نفر ایرانی ساکن آلمان بوده ­اند.

با این وجود ایرانیان رده ۲۸ام را در بین خارجیان مقیم آلمان دارند که این آمار نشان دهنده آن است که آلمان کشور مقصد بسیاری از افراد دنیا است بنابراین طبیعی است که مهاجرت به آلمان جز سخت­ ترین فرایندهای اخذ مجوز مهاجرت و اقامت باشد. در این صورت می توان دلیل مشورت با وکیل مهاجرت به آلمان را فهمید.

آنچه در این مقاله می خوانید:

چرا وکیل مهاجرت به آلمان؟

در بررسی پرونده­ هایی­ که در دادگاه شکست خورده ­اند اغلب با مواردی برخورد می‌کنیم که مدارک ارسال شده برای اداره اتباع خارجی و سفارت ناقص بوده یا با استاندارهای خواسته شده منطبق نبوده است. لذا داشتن وکیلی باتجربه و معتبر از اتلاف وقت و هزینه متقاضیان جلوگیری می­ کند.

گاهی افراد با استناد به تجربیات دیگر افرادی که مسیر مهاجرت به آلمان را طی کرده ­اند اقدام به دادن درخواست مهاجرت می‌کنند. این در حالی است که هر پرونده با توجه به سن افراد، سابقه کاری، میزان تحصیلات، وضعیت مالی و شرایط خانوادگی آن­ها متفاوت است و تنها یک وکیل مجرب با همراه داشتن تیم با سابقه و با اشراف کامل به قوانین کشور آلمان می ­تواند کمک رسان و پیش برنده­ی مطمئن پرونده­های مهاجرت باشد.

چرا وکیل مهاجرت به آلمان؟

از نقطه صفر مهاجرت تا اخذ اقامت، همراهتان هستیم.

با پر کردن فرم می توانید از مشاوره رایگان مهاجرتی هرمس اپلای استفاده کنید.

وظایف و خدمات وکیل مهاجرت به آلمان

از جمله خدماتی که وکیل مهاجرت به آلمان می­ تواند به شما ارائه دهد مشاوره در خصوص اقامت دائم یا موقت کشور آلمان است.

وکیل مهاجرت به آلمان می­ تواند در خصوص امور تجاری در فرآیند اخذ مجوز و ثبت شرکت به شما طرحی جامع دهد. و شما را در مورد امور ابتدایی چون گواهی نامه رانندگی، اجاره آپارتمان و دفتر برای شرکت همراهی می­ کند.

در پرونده ­های پذیرش تحصیلی نیز وکیل مهاجرت به آلمان می­ تواند برای شما اقدام به اخذ پذیرش دانشگاه­، پذیرش برای گذراندن دوره­ های زبان و تطابق مدارک دوره­ های فنی حرفه ­ای در آلمان نماید.

وظایف و خدمات وکیل مهاجرت به آلمان

قوانین مهاجرت به آلمان

همان طور که گفته شد پرونده­ های مهاجرت به آلمان ممکن از طرق مختلف مانند تحصیلی، کاری، ازدواج و غیره باشد. که در اینجا به تشریح مختصری از این موارد می ­پردازیم.

وکیل مهاجرت در دریافت ویزا کار آلمان چه کمکی به شما می کند؟

ویزای کار آلمان به دو صورت ویزای کار (بلوکارت) و ویزای جستجوی کار آلمان  (Job Seeker) صادر می ­شود.

انواع ویزای کار آلمان

برای دریافت ویزای کار کشور آلمان باید یک رزومه در ارتباط با مشاغل اعلام شده این کشور به همراه مدرک زبان آلمانی B1 یا زبان انگلیسی داشته باشید. و در صورت گرفتن پذیرش از یکی از شرکت ­های آلمان این ویزا برای شما صادر می­ شود. اعتبار این ویزا ۴ ساله است و در صورتی که مدت قرارداد شرکت با شما کمتر از ۴ سال باشد، اعتبار ویزا نیز به همان اندازه کمتر می ­شود. تمام افراد خانواده تحت تکفل فرد متقاضی می­ توانند از ابتدا با آن به کشور آلمان بروند. امکان کار برای اعضای خانواده نیز وجود دارد ولی هیچ یک از اعضا حق تحصیل در آلمان را ندارند. در صورت ۲۱ ماه کار شخص می ­تواند تقاضای اقامت آلمان را بدهد.

در ویزای جستجوی کار آلمان نیازی نیست در ابتدا از شرکتی پذیرش گرفته باشید بلکه شما به آلمان می ­روید و ۶ ماه فرصت دارید تا کاری از لیست مشاغل مورد نیاز آلمان را بیابید. مبلغ قرارداد با شرکت نباید سالانه زیر ۵۱۰۰۰  یورو باشد. زمانی که بتوانید قرارداد بنویسید ویزای جستجوی کار قابل تبدیل به ویزای کار آلمان می­ شود.

گفتنی است که در تمام این مراحل، از برگرداندن رزومه شما به آلمانی تا انجام کارهای جستجوی کار را وکیلی با تجربه می ­تواند پیش ببرد.

از نقطه صفر مهاجرت تا اخذ اقامت، همراهتان هستیم.

با پر کردن فرم می توانید از مشاوره رایگان مهاجرتی هرمس اپلای استفاده کنید.

وکیل مهاجرت در دریافت ویزا تحصیلی آلمان چه کمکی به شما می کند؟

اگر قصد تحصیل در کشور آلمان را دارید، ابتدا باید از یکی از دانشگاه ­ها یا کالج‌های این کشور پذیرش بگیرید. و سپس با داشتن و نامه پذیرش و دیگر مدارک مورد نیاز به سفارت آلمان برای گرفتن ویزا تحصیلی مراجعه کنید.

بخشی از مدارکی از شما می­ خواهند شامل گواهی پایان دوره­ی سه سال دبیرستان، گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی، گواهی پایان دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد، (لازم به ذکر است که علاوه بر داشتن اصل مدارک تحصیلی ترجمه ­ی رسمی آن­ها نیز نیاز است.) گواهی پشتیبانی مالی، (که یا شامل داشتن تمکن مالی به ارزش ۸۶۰۰ یورو یا گواهی ضمانت و پشتیبانی شخصی در کشور آلمان می ­باشد.) است.

زبان تحصیل در دانشگاه ­های آلمان ، انگلیسی و آلمانی است و مدرک زبان به شرایط موسسه­ ای که از آن پذیرش گرفته­ اید مرتبط است. پذیرش بدون مدرک زبان نیز میسر است ولی عموماً دانشگاه ­ها شرط آیلتس ۶ یا مدرک B1 را دارند.

برای متقاضی تحصیل در آلمان امکان اخذ ویزای همراه نیز وجود دارد. و پس از پایان تحصیل در صورت یافتن کار در آلمان امکان اقامت وجود دارد. در زمان تحصیل شخص می­ تواند به تمام کشورهای شینگن سفر کند.

داشتن یک وکیل مهاجرت به آلمان که باتجربه و خبره باشد و به تمامی قوانین آلمان در زمینه مهاجرت آگاه باشد می ­تواند سریع­ترین و مطمئن‌ترین راه برای شما در دریافت ویزای کشور آلمان باشد.

وکیل مهاجرت در دریافت ویزا تحصیلی آلمان چه کمکی به شما می کند؟

فرانچایز آلمان

فرانچایز آلمان

سرمایه‌گذاری در آلمان همواره یکی از سودآورترین فعالیت‌های اقتصادی در دنیا بوده است. چرا که این کشور یکی از قدرت‌های اقتصادی دنیا و از قطب‌های صنعتی قاره اروپا به شمار می‌رود. وجود کارخانه‌ها و برندهای معروف و معتبری مانند بوش (Bosch)، بی‌ام‌دبلیو (BMW)، بنز، زایس و موارد دیگر باعث شده تا قدرت اقتصادی کشور آلمان روزبه‌روز افزایش پیدا کند. روش‌های مختلفی برای سرمایه‌گذاری مانند ثبت شرکت و خرید ملک وجود دارد…

سخن آخر

همانگونه که در این مقاله خواندید آلمان یکی از بهترین کشورهای مقصد، برای بسیاری از افراد دنیا است و افراد به دلایل زیادی دست به مهاجرت به این کشور را میزنند که از جمله آنها میتوان به مهاجرت تحصیل و کاری و یا سرمایه گذاری اشاره کرد که از برجسته ترین روش های مهاجرتی بشمار میرود. ما در این مقاله وظایف و خدماتی که وکیل مهاجرت در اختیار مهاجران قرار میدهد را برایتان بازگو کردیم. اکنون اگر شما نیز قصد مهاجرت به این کشور را دارید میتوانید با پرکردن فرم ارزیابی رایگان از کارشناسان مجرب موسسه هرمس اپلای مشاوره دریافت کنید.

کارشناس ارشد مهاجرت

اشتراگ گذاری در :

سوالات متداول

وکیل مهاجرت به آلمان چه خدماتی میتواند ارائه دهد؟
اقامت دائم یا موقت کشور آلمان، امور تجاری در فرآیند اخذ مجوز و ثبت شرکت، اقدام به اخذ پذیرش دانشگاه­، پذیرش برای گذراندن دوره­ های زبان و تطابق مدارک، همراهی در مورد امور ابتدایی چون گواهی نامه رانندگی، اجاره آپارتمان و دفتر برای شرکت
داشتن وکیل در مهاجرت در ارسال مدارک کمکی میکند؟
بله باتوجه به دلایل شکست هایی که بخاطر نواقص مدارک ارسالی بودن داشتن یک وکیل ماهر و با تجربه میتواند پرونده شمارا در این مورد پیش ببرد.
چه کسانی میتوانند در خصوص قوانین کشور آلمان یاری کنند؟
تنها یک وکیل مجرب با همراه داشتن تیم با سابقه و با اشراف کامل به قوانین کشور آلمان می ­تواند کمک رسان و پیش برنده­ی مطمئن پرونده­های مهاجرت باشد.

نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

179 پاسخ

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بزرگترین مزیت این هست که با توجه به این که بار ها مسیر مهاجرت رو طی کردن تجربه و علم کافی در این زمینه دارند و باعث حفظ سرمایه و زمان شما میشوند .

 1. سلام
  من کارشناسی مهندسی نرم افزار دارم و در حال حاضر ترم آخر مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دارم. میخواستم ببینم چطور میتونم وارد کشور آلمان و ویزای آن را به صورت کاری یا تحصیلی دریافت کنم
  ممنون

  1. سلام وقتتون بخیر .
   برای اخذ ویزای کاری باید سابقه کار شما رو بررسی کنیم . اما برای تحصیل میتوانید برای ارشد مجدد اقدام کنید .

 2. سلام..بنده فوق دیپلم کامپیوتر۳۶ ساله مدرک زبان المانی وسابقه کاری ندارم ولی به انگلیسی کمی مسلطم ایا با اوسبیلدونگ پرستاری میشه رفت المان دوره دید

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بله درصورتی که همکاری کنید به موازات پرونده زبان آلمانیتون رو تکمیل کنید و مدارکی که مورد نیاز هست رو تهیه کنید میتونید برای آوسبیلدونگ پرستاری آلمان اقدام کنید .

 3. سلام من ۱۹سال دارم و دیپلم رشته الکترونیک دارم و میخوام از طریق آوسبیلدونگ مکاترونیک اقدام به مهاجرت کنم و تازه اول کارم ولی بابت معدل دیپلمم نگرانم معدلم کل دیپلمم 14.15هست بنظرتون با این شرایط کارم سخت هست؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   اگر دیپلمتون 12 ساله باشه مشکلی نیست و امکان اقدام براتون وجود داره . اگر قصد دارید در دوره های آوسبیلدونگ شرکت کنید حتما از حالا یادگیری زبان رو آغاز کنید .

  1. سلام با توجه به مشخصاتی که در مقاله راجع به وکیل مناسب دادیم تصمیم گیری میتونه براتون راحتتر باشه

 4. سلام
  خانم من لیسانس ادیولوژی (شنوایی سنجی) 43 ساله است می تواند جهت ویزای کار در خواست دهد .

   1. سلام من ۱۹ سالمه و پدرم جاب آفر آلمان دارن و داریم خانوادگی به آلمان مهاجرت می کنیم ولی متاسفانه من امروز تو سایت یکی از از دفاتر مهاجرتی خوندم که فرزندان بالای ۱۸ سال نمیتونن همزمان با والدین یا بعد از مهاجرت والدین به اونها الحاق بشن تا زمانی که برای والدینشون بلوکارت صادر بشه شما اطلاع دارین که من باتوجه به اینکه ۱۹ سالمه و بالای ۱۸ سال سن دارم امکان الحاق شدن به پدرم رو دارم یا خیر؟ چون همه ی خانواده باهم میخوایم مهاجرت کنیم

   2. سلام. بله درسته باید تا زمان دریافت بلو کارت صبر کنید یا اینکه میتونید از طریق اوسبیلدونگ المان شما هم جدا اقدام کنید . به خاطر سنتون حتما پذیرش میشید

 5. سلام
  میخواستم بدونم هزینه ی بیمه ی توریستی رو حتما باید پرداخت کنیم مبلغش به پول ایران میشه حدود ۱ میلیارد تومن.

  1. هزینه بیمه مسافرتی با توجه به سن مسافر، مقصد، مدت زمان سفر و سقف تعهدات متفاوت است .
   یک میلیارد تومان هم نمیشه و خیلی مبلغ پایین تری میشه . حدودا برای سفر 15 روزه حدودا 100 هزار تومان خواهد شد .

 6. سلام
  من دانشجوی ترم آخر کارشناسی در تهران هستم و معافیت تحصیلی تا آخر سال آینده دارم. میخواستم بدونم ک برای آوسبیلدونگ حتما نیاز به پایان خدمت دارم یا اینکه میتونم تا قبل از تموم شدن اعتبار معافیت تحصیلیم ، ویزا بگیرم برم ؟

  1. سلام روزتون بخیر .
   برای ویزای آوسبیلدونگ و مهاجرت به آلمان ، داشتن پاسپورت الزامی است .
   اگر پاسپورت داشته باشید مشکلی نیست .

 7. سلام خواهر من کلاس دهم رشته ریاضی هست ویزای تحصیلی میخوام بگیرم براش و این زبانه انگلیسی یا المانی باید بلد باشه نمره ایلس چند خوبه براش؟و اینکه من می تونم همراهش باشم و شرایط زبان من چی باشه مهمه ؟ ممنون میشم جواب بدین

  1. سلام وقتتون بخیر .
   متاسفانه برای تحصیل در مدارس آلمان اقدام نمیکنیم .

   1. سلام خسته نباشید
    بنده کارشناسیو کارشناسی ارشدو از دانشگاه دولتی اصفهان گرفتم
    برای دکترا میخوام به المان برم
    ایا گواهی تمکن مالی اجباری است اگر اره چقدره؟

   2. سلام وقتتون بخیر .
    در زمینه تحصیل در مقطع دکترا موسسه ما خدماتی ارائه نمیدهد در نتیجه از موسساتی که در این حوزه فعالیت میکنند کمک بگیرید بهتر راهنمایی خواهید شد .

  2. سلام وقتتون بخیر، میخواستم بدونم اتباع مقیم ایران هم میتونن برای ویزای کاری یا تحصیلی المان اقدام کنن؟؟

   1. سلام وقتتون بخیر .
    بله درصورتی که اقامت قانونی ایران رو داشته باشید حتما میتونیم راهنماییتون کنیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کادر هرمس اپلای

مقالات پیشنهادی

Suggested articles