وکیل مهاجرت به آلمان

وکیل مهاجرت به آلمان

وکیل مهاجرت به آلمان مطلبی است که در این مقاله با جزئیات به آن پرداخته ایم. در سال­ های اخیر ایرانیان زیادی اقدام به مهاجرت به سایر کشورها کرده ­اند. شاید بتوان گفت در بین کشورهای اروپایی کشور آلمان به علت صنعت قوی و برابری اجتماعی جذاب­ترین مقصد برای مهاجرت باشد. به گزارش وزارت کشور آلمان، 304000 نفر از ایرانیان ساکن آلمان هستند.

با این وجود ایرانیان رده ۲۸ اُم را در بین خارجیان مقیم آلمان دارند که این آمار نشان دهنده آن است که آلمان کشور مقصد بسیاری از افراد دنیا است، بنابراین طبیعی است که مهاجرت به آلمان جزو سخت­ ترین فرایندهای اخذ مجوز مهاجرت و اقامت باشد. در این صورت می توان دلیل مشورت با وکیل مهاجرت به آلمان را فهمید.

فرم مشاوره رایگان

اگر به هر دلیلی خواندن این مقاله خارج از حوصله شماست، فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس برقرار کنند.

آنچه در این مقاله می خوانید:

چرا وکیل مهاجرت به آلمان ؟

در بررسی پرونده­ هایی­ که در دادگاه شکست خورده ­اند اغلب با مواردی برخورد می‌کنیم که مدارک ارسال شده برای اداره اتباع خارجی و سفارت ناقص بوده یا با استاندارهای خواسته شده منطبق نبوده است. لذا داشتن وکیلی باتجربه و معتبر از اتلاف وقت و هزینه متقاضیان جلوگیری می­ کند.

گاهی افراد با استناد به تجربیات دیگر افرادی که مسیر مهاجرت به آلمان را طی کرده ­اند اقدام به دادن درخواست مهاجرت می‌کنند. این در حالی است که هر پرونده با توجه به سن افراد، سابقه کاری، میزان تحصیلات، وضعیت مالی و شرایط خانوادگی آن­ها متفاوت است و تنها یک وکیل مجرب با همراه داشتن تیم با سابقه و با اشراف کامل به قوانین کشور آلمان می ­تواند کمک رسان و پیش برنده ­ی مطمئن پرونده ­های مهاجرت باشد.

چرا وکیل مهاجرت به آلمان ؟

وظایف و خدمات وکیل مهاجرت به آلمان

از جمله خدماتی که وکیل مهاجرت به آلمان می­ تواند به شما ارائه دهد مشاوره در خصوص اقامت دائم یا موقت کشور آلمان است.

وکیل مهاجرت به آلمان می­ تواند در خصوص امور تجاری در فرآیند اخذ مجوز و ثبت شرکت به شما طرحی جامع دهد. و شما را در مورد امور ابتدایی چون گواهی نامه رانندگی، اجاره آپارتمان و دفتر برای شرکت همراهی می­ کند.

در پرونده ­های پذیرش تحصیلی نیز وکیل مهاجرت به آلمان می­ تواند برای شما اقدام به اخذ پذیرش دانشگاه­، پذیرش برای گذراندن دوره­ های زبان و تطابق مدارک دوره­ های فنی حرفه ­ای در آلمان نماید.

وظایف و خدمات وکیل مهاجرت به آلمان

دفتر مهاجرتی آلمان

همان‌طور که گفته شد، انتخاب یک وکیل مهاجرت به آلمان به شما کمک می‌کند تا بتوانید در کوتاه‌ ترین زمان ممکن نسبت به پیگیری روند مهاجرت خود اقدام کنید. باید توجه داشت که تخطی از قوانین مهاجرتی می‌تواند نهایتاً‌ منجر به لغو پرونده شما شود. این در حالی است که با استفاده از خدمات یک دفتر مهاجرتی مناسب مانند دفتر مهاجرتی آلمان مؤسسه هرمس اپلای می‌توانید نسبت به جلوگیری از ایجاد چنین مشکلاتی اقدام کنید.

مهاجرت خود به بخش‌های مختلفی تقسیم می‌شود که هر یک از آن‌ها دارای شرایط خاص خود هستند. عدم توجه به این مراحل موجب شده است تا در سال‌ های اخیر بخش عظیمی از پرونده‌ های ارسالی دچار مشکل شوند. کارشناسان حاضر در هرمس اپلای با توجه به دانش و تجربه فوق‌ العاده خود به شما کمک خواهند کرد تا مراحل مربوط به مهاجرت خود را به شکل کاملاً قانونی و به‌دوراز هر مسئله خاصی پشت سر بگذارید و خیلی سریع اقامت کشور آلمان را دریافت کنید.

مؤسسه هرمس اپلای دارای یکی از برترین دفاتر مهاجرتی در کشور است. شما می‌توانید با مراجعه به این دفاتر با یک وکیل مهاجرت به آلمان صحبت کنید و کلیه امور مدنظر خود در زمینه مهاجرت را با وی در میان بگذارید. این موضوع موجب می‌شود تا هم شما و هم وکیل مذبور درک بسیار مناسبی از بهترین راهکارهای موجود به منظور مهاجرت به دست بیاورید.

هرمس اپلای با تشکیل دفاتر مهاجرتی مختلف توانسته است در سال‌های اخیر بیشترین نرخ پرونده‌ های موفق در زمینه مهاجرت به خارج از کشور را به خود اختصاص بدهد. اگر شما نیز به دنبال مهاجرت به کشور آلمان هستید، همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا به دفتر رسمی هرمس اپلای مراجعه کنید.

قوانین مهاجرت به آلمان

همان طور که گفته شد پرونده­ های مهاجرت به آلمان ممکن از طرق مختلف مانند تحصیلی، کاری، ازدواج و غیره باشد. که در اینجا به تشریح مختصری از این موارد می ­پردازیم.

وکیل مهاجرت در دریافت ویزا کار آلمان چه کمکی به شما می کند ؟

ویزای کار آلمان به دو صورت ویزای کار (بلوکارت) و ویزای جستجوی کار آلمان  (Job Seeker) صادر می ­شود.

قوانین مهاجرت به آلمان

برای دریافت ویزای کار کشور آلمان باید یک رزومه در ارتباط با مشاغل اعلام شده این کشور به همراه مدرک زبان آلمانی B1 یا زبان انگلیسی داشته باشید. و در صورت گرفتن پذیرش از یکی از شرکت ­های آلمان این ویزا برای شما صادر می­ شود. اعتبار این ویزا ۴ ساله است و در صورتی که مدت قرارداد شرکت با شما کمتر از ۴ سال باشد، اعتبار ویزا نیز به همان اندازه کمتر می ­شود. تمام افراد خانواده تحت تکفل فرد متقاضی می­ توانند از ابتدا با آن به کشور آلمان بروند. امکان کار برای اعضای خانواده نیز وجود دارد ولی هیچ یک از اعضا حق تحصیل در آلمان را ندارند. در صورت ۲۱ ماه کار شخص می ­تواند تقاضای اقامت آلمان را بدهد.

در ویزای جستجوی کار آلمان نیازی نیست در ابتدا از شرکتی پذیرش گرفته باشید بلکه شما به آلمان می ­روید و ۶ ماه فرصت دارید تا کاری از لیست مشاغل مورد نیاز آلمان را بیابید. مبلغ قرارداد با شرکت نباید سالانه زیر ۵۱۰۰۰ یورو باشد. زمانی که بتوانید قرارداد بنویسید ویزای جستجوی کار قابل تبدیل به ویزای کار آلمان می­ شود.

گفتنی است که در تمام این مراحل، از برگرداندن رزومه شما به آلمانی تا انجام کارهای جستجوی کار را وکیلی با تجربه می ­تواند پیش ببرد.

وکیل مهاجرت در دریافت ویزا تحصیلی آلمان چه کمکی به شما می کند؟

اگر قصد تحصیل در کشور آلمان را دارید، ابتدا باید از یکی از دانشگاه ­ها یا کالج‌ های این کشور پذیرش بگیرید. و سپس با داشتن و نامه پذیرش و دیگر مدارک مورد نیاز به سفارت آلمان برای گرفتن ویزا تحصیلی مراجعه کنید.

بخشی از مدارکی از شما می­ خواهند شامل گواهی پایان دوره ­ی سه سال دبیرستان، گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی، گواهی پایان دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد، (لازم به ذکر است که علاوه بر داشتن اصل مدارک تحصیلی ترجمه ­ی رسمی آن­ها نیز نیاز است.) گواهی پشتیبانی مالی، (که یا شامل داشتن تمکن مالی به ارزش 11,208 یورو یا گواهی ضمانت و پشتیبانی شخصی در کشور آلمان می ­باشد.) است.

زبان تحصیل در دانشگاه ­های آلمان ، انگلیسی و آلمانی است و مدرک زبان به شرایط موسسه­ ای که از آن پذیرش گرفته­ اید مرتبط است. پذیرش بدون مدرک زبان نیز میسر است ولی عموماً دانشگاه ­ها شرط آیلتس ۶ یا مدرک B1 را دارند.

برای متقاضی تحصیل در آلمان امکان اخذ ویزای همراه نیز وجود دارد. و پس از پایان تحصیل در صورت یافتن کار در آلمان امکان اقامت وجود دارد. در زمان تحصیل شخص می­ تواند به تمام کشورهای شینگن سفر کند.

داشتن یک وکیل مهاجرت به آلمان که باتجربه و خبره باشد و به تمامی قوانین آلمان در زمینه مهاجرت آگاه باشد می ­تواند سریع­ترین و مطمئن‌ترین راه برای شما در دریافت ویزای کشور آلمان باشد.

وکیل مهاجرت در دریافت ویزا تحصیلی آلمان چه کمکی به شما می کند؟

امکان اخذ اقامت دائم در آلمان از طریق خرید فرانچایز در این کشور

فرانچایز آلمان

سرمایه‌گذاری در آلمان همواره یکی از سودآورترین فعالیت‌های اقتصادی در دنیا بوده است. چرا که این کشور یکی از قدرت‌های اقتصادی دنیا و از قطب‌های صنعتی قاره اروپا به شمار می‌رود.

سخن آخر

همانگونه که در این مقاله خواندید آلمان یکی از بهترین کشورهای مقصد، برای بسیاری از افراد دنیا است و افراد به دلایل زیادی دست به مهاجرت به این کشور را میزنند که از جمله آنها میتوان به مهاجرت تحصیل و کاری و یا سرمایه گذاری اشاره کرد که از برجسته ترین روش های مهاجرتی بشمار میرود. ما در این مقاله وظایف و خدماتی که وکیل مهاجرت در اختیار مهاجران قرار میدهد را برایتان بازگو کردیم. اکنون اگر شما نیز قصد مهاجرت به این کشور را دارید میتوانید با پرکردن فرم ارزیابی رایگان از کارشناسان مجرب موسسه هرمس اپلای مشاوره دریافت کنید.

فرم مشاوره رایگان

اگر هنوز سوال و ابهامی برات مونده، فرم مشاوره رو پر کن تا ما با شما تماس بگیریم.

کارشناس ارشد مهاجرت

اشتراگ گذاری این محتوا در :

سوالات متداول

وکیل مهاجرت به آلمان چه خدماتی میتواند ارائه دهد؟
اقامت دائم یا موقت کشور آلمان، امور تجاری در فرآیند اخذ مجوز و ثبت شرکت، اقدام به اخذ پذیرش دانشگاه­، پذیرش برای گذراندن دوره­ های زبان و تطابق مدارک، همراهی در مورد امور ابتدایی چون گواهی نامه رانندگی، اجاره آپارتمان و دفتر برای شرکت
داشتن وکیل در مهاجرت در ارسال مدارک کمکی میکند؟
بله باتوجه به دلایل شکست هایی که بخاطر نواقص مدارک ارسالی بودن داشتن یک وکیل ماهر و با تجربه میتواند پرونده شمارا در این مورد پیش ببرد.
چه کسانی میتوانند در خصوص قوانین کشور آلمان یاری کنند؟
تنها یک وکیل مجرب با همراه داشتن تیم با سابقه و با اشراف کامل به قوانین کشور آلمان می ­تواند کمک رسان و پیش برنده­ی مطمئن پرونده­های مهاجرت باشد.
کارشناس هرمس

نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

guest
195 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سیامک
سیامک
7 روز قبل
در انتظار تایید

سلام وقت بخیر جایی مطلبی رو دیدم که در زیر گذاشتمش… سوالم اینه که برای تحصیل پزشکی در آلمان راهی بجز کالج خوندن وجود نداره؟ متنش این هست:
مدرک دیپلم آلمان 13 ساله است و متقاضیان دارای مدرک دیپلم 12 ساله می بایست در ابتدا دوره های مقدماتی (کالج یک ساله) را بگذرانند؛ دقت داشته باشید که آزمون FSP آزمونی است که متقاضیان در انتهای دوره یک ساله کالج برای کسب مجوز ورود به دانشگاه می‌دهند.

محمد کلامی
محمد کلامی
14 روز قبل

با سلام
من و همسرم اقامت موقت آلمان رو داریم. همسرم دارای بلوکارت هست و من با ویزای پیوست همسر، کارت اقامت موقت گرفتم. اخیرا یک گرنت تحقیقاتی یکساله (تکس فری) از یکی از دانشگاههای ایتالیا گرفتم و برای ویزای تحقیقاتی ایتالیا اقدام کردم. سوالم این هست که در حالی که در ایتالیا هستم و کارت موقت این کشور رو دارم، میتونم کارت اقامت آلمانی خودم رو هم تمدید کنم تا بعد از اتمام گرنت یکساله برای برگشت به آلمان مجبور نشوم دوباره برای ویزا اقدام کنم؟ ممنون

خانم میرخانی
خانم میرخانی
پاسخ به  محمد کلامی
8 روز قبل

سلام محمد عزیز وقتتون بخیر
متاسفانه در این زمینه فعالیتی نداریم.

منصوره زارع
منصوره زارع
1 ماه قبل

با سلام
من و همسرم 53 ساله هستیم و کارمند برا مهاجرت به آلمان چ راهی را پیشنهاد میدید. با توجه به اینکه دخترم پذیرش تحصیلی گرفته و آلمان تحصیل میکنه. ممنون

خانم میرخانی
خانم میرخانی
پاسخ به  منصوره زارع
1 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر
با توجه به شرایط سنیتون ریسک وجود داره.

مریم تیموری
مریم تیموری
2 ماه قبل

سلام بنده یه خانم 41 ساله لیسانس زبان کارمند پتروشیمی خصوصی با 156.5 سال سابقه بیمه ای و همسرم با 42 سال فوق لیسانس فیزیوتراپی دانشگاه بهشتی با 6 سال ساه بیمه ایشون قبلا 1 سال کانادا هم از طریق ویزای کاری بودن 4 سالم ترکیه سرمایه گذاری زندگی کردن الان میخوام بدونم برای 3 سال اینده بدلی زمان مورد نیازم برای بازنشستگی با 20 سال سابقه امکان مهاجرت به آلمن برامون از چه طریقی هست برادر ایشونم 30 سال ساکن هامورگ هستن سپاس

خانم میرخانی
خانم میرخانی
پاسخ به  مریم تیموری
2 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر
ازطریق ثبت شرکت یا سرمایه گذاری می تونید اقدام کنید برای المان

علی
علی
4 ماه قبل

سلام و احترام
ما خانواده هستیم من و همسرم 45 سالمونه و فرزندمون 4 ساله
قصد گرفتن جاب آفر آلمان یا تحصیلی از داشگاه های آلمان رو داریم
همسر بنده تقریبا سال 2011 سه مرتبه با ویزای شنگن مولتی بزینس به آلمان سفر داشته و در انجا شرکت هم ثبت کرده
NOTARIAT SPITALERSTRASSE
Gründungsprotokoll mit Satzung
BEGLAUBIGTE ABSCHRIFT
NOTAR HAMBURG
Spitalerstraße 4, 20095 Hamburg Postanschrift: Postfach 104825, 20033 Hamburg Telefon +49 (0) 40 32 32 42 0 Fax +49 (0) 40 32 32 42 42 Email: mail@notariatspitalerstrasse de Parkmöglichkeit in der Tiefgarage
این سند ش هست اول اینکه از کجا استعلام این سند گرفته شود بدلیل اینکه شریک ایشان پول هایی که در حساب بصورت مشترک بوده در همان تاریخ از بانک خارج کرده و دیگر همسر بنده با آلمان سفر نداشته
دوم اینکه شغل من سیستمهای حفاظتی ساختمان هست دوربین مداربسته مدرک زبان هم ندارم و دانشگاههی من فوق دیپلم کاردانی از دانشگاه علمی کاربردی هست تهران و البته 3 مدرک فنی از وزرات کار دارم تراشکاری قالبساری و …
همسر بنده دارای فوق لیسانس قیزیلوژی تربیت بدنی از دانشگاه آزاد و دولتی ازهرا هست و یکسالی هست کار ارایشگری ناخن انجتم میده و مدرک وزارت کار و داخلی هم دارد
بنظر شما جاب آفر یا تحصیلی میتوینم برای آلمان اقدام کنیم اگر میتوانید راهنمایی کنید و در مورد شرکت ایشان چگونه استعلام بگیریم وضعیت کنونی آن
ممنون

خانم میرخانی
خانم میرخانی
پاسخ به  علی
2 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر میتونید برای جاب افر کشور المان اقدام داشته باشین ، اگر مایل به کسب اطلاعات کامل هستین لطفا شماره و اسم فامیل شریفتون رو بفرمایید کارشناسان اجرایی باهاتون تماس میگیرن و یا میتونید با پرکردن فرم ارزیابی داخل مقاله منتظر تماس از کارشناسان ما باشید.

م ج
م ج
5 ماه قبل

با سلام
وقتتون بخیر

میخاستم بدونم کسی که اقامت دایم المان را داره و میخاد پنج الی شش ماه خارج از المان باشه باید در ابن مدت خانه در المان داشته باشد یعنی آدرسی به اسم او ثبت باشد و بیمه هم بپردازد؟

کیوان یزدانی
کیوان یزدانی
5 ماه قبل

سلام وقت بخیر
من 11 سال هست که در حرفه گرافیست با داشتن 6 سال سابقه بیمه ای در مجله مشغول به کار هستم، مدرک بین المللی ارایشگری و مدرک تعمیرات موبایل رو هم دارم 37 سال سنم هست مجرد هستم بهترین گزینه برای من رو ممنونم میشم برای مهاجرت بفرمایید

حسین فلاحی
حسین فلاحی
5 ماه قبل

سلام وقت بخیر من برنامه نویسی کار میکنم شش سال تو این حوزه دارم فعالیت میکنم اگه یه کارفرما تو المان پیدا کنم برام قرارداد ارسال کنه مدرک تحصیلی کارشناسی دارم ولی چون خدمت نرفتم نمیتونم آزاد کنم مدرکمو میخاستم بدونم همون کارنامه های که تو سایت ترجمه کنم کفایت میکنه ؟ چون برا بلو کارت حتما مدرک تحصیلیم مهمه

خانم میرخانی
خانم میرخانی
پاسخ به  حسین فلاحی
2 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر
کاملا برای جاب افر میتونیم اقدام کنیم ولی شما حداقل باید برای زمانی که دارالترجمه مدارک میگیرن و لگال مدرکتون رو داشته باشید
یعنی حتی اگر نمیتونید ازادش کنید برای یه مدت زمانی باید برای روند پروندتون مدرکتون رو بگیرید

1 6 7 8
کادر هرمس اپلای

مقالات پیشنهادی

Suggested articles