وکیل مهاجرت به آلمان

وکیل مهاجرت به آلمان

وکیل مهاجرت به آلمان مطلبی است که در این مقاله با جزئیات به آن پرداخته ایم. در سال­ های اخیر ایرانیان زیادی اقدام به مهاجرت به سایر کشورها کرده ­اند. شاید بتوان گفت در بین کشورهای اروپایی کشور آلمان به علت صنعت قوی و برابری اجتماعی جذاب­ترین مقصد برای مهاجرت باشد. به گزارش وزارت کشور آلمان در سال ۲۰۱۶، ۲۶۴۰۰ نفر از ایرانیان در خواست پناهندگی به این کشور داده‌اند و تا پایان آن سال حدود ۹۶۳۰۰ نفر ایرانی ساکن آلمان بوده ­اند.

با این وجود ایرانیان رده ۲۸ام را در بین خارجیان مقیم آلمان دارند که این آمار نشان دهنده آن است که آلمان کشور مقصد بسیاری از افراد دنیا است بنابراین طبیعی است که مهاجرت به آلمان جز سخت­ ترین فرایندهای اخذ مجوز مهاجرت و اقامت باشد. در این صورت می توان دلیل مشورت با وکیل مهاجرت به آلمان را فهمید.

آنچه در این مقاله می خوانید:

چرا وکیل مهاجرت به آلمان؟

در بررسی پرونده­ هایی­ که در دادگاه شکست خورده ­اند اغلب با مواردی برخورد می‌کنیم که مدارک ارسال شده برای اداره اتباع خارجی و سفارت ناقص بوده یا با استاندارهای خواسته شده منطبق نبوده است. لذا داشتن وکیلی باتجربه و معتبر از اتلاف وقت و هزینه متقاضیان جلوگیری می­ کند.

گاهی افراد با استناد به تجربیات دیگر افرادی که مسیر مهاجرت به آلمان را طی کرده ­اند اقدام به دادن درخواست مهاجرت می‌کنند. این در حالی است که هر پرونده با توجه به سن افراد، سابقه کاری، میزان تحصیلات، وضعیت مالی و شرایط خانوادگی آن­ها متفاوت است و تنها یک وکیل مجرب با همراه داشتن تیم با سابقه و با اشراف کامل به قوانین کشور آلمان می ­تواند کمک رسان و پیش برنده­ی مطمئن پرونده­های مهاجرت باشد.

چرا وکیل مهاجرت به آلمان؟

از نقطه صفر مهاجرت تا اخذ اقامت، همراهتان هستیم.

با پر کردن فرم می توانید از مشاوره رایگان مهاجرتی هرمس اپلای استفاده کنید.

وظایف و خدمات وکیل مهاجرت به آلمان

از جمله خدماتی که وکیل مهاجرت به آلمان می­ تواند به شما ارائه دهد مشاوره در خصوص اقامت دائم یا موقت کشور آلمان است.

وکیل مهاجرت به آلمان می­ تواند در خصوص امور تجاری در فرآیند اخذ مجوز و ثبت شرکت به شما طرحی جامع دهد. و شما را در مورد امور ابتدایی چون گواهی نامه رانندگی، اجاره آپارتمان و دفتر برای شرکت همراهی می­ کند.

در پرونده ­های پذیرش تحصیلی نیز وکیل مهاجرت به آلمان می­ تواند برای شما اقدام به اخذ پذیرش دانشگاه­، پذیرش برای گذراندن دوره­ های زبان و تطابق مدارک دوره­ های فنی حرفه ­ای در آلمان نماید.

وظایف و خدمات وکیل مهاجرت به آلمان

دفتر مهاجرتی آلمان

همان‌طور که گفته شد، انتخاب یک وکیل مهاجرت به آلمان به شما کمک می‌کند تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به پیگیری روند مهاجرت خود اقدام کنید. باید توجه داشت که تخطی از قوانین مهاجرتی می‌تواند نهایتاً‌ منجر به لغو پرونده شما شود. این در حالی است که با استفاده از خدمات یک دفتر مهاجرتی مناسب مانند دفتر مهاجرتی آلمان مؤسسه هرمس اپلای می‌توانید نسبت به جلوگیری از ایجاد چنین مشکلاتی اقدام کنید.

مهاجرت خود به بخش‌های مختلفی تقسیم می‌شود که هر یک از آن‌ها دارای شرایط خاص خود هستند. عدم توجه به این مراحل موجب شده است تا در سال‌های اخیر بخش عظیمی از پرونده‌های ارسالی دچار مشکل شوند. کارشناسان حاضر در هرمس اپلای با توجه به دانش و تجربه فوق‌العاده خود به شما کمک خواهند کرد تا مراحل مربوط به مهاجرت خود را به شکل کاملاً قانونی و به‌دوراز هر مسئله خاصی پشت سر بگذارید و خیلی سریع اقامت کشور آلمان را دریافت کنید.

مؤسسه هرمس اپلای دارای یکی از برترین دفاتر مهاجرتی در کشور است. شما می‌توانید با مراجعه به این دفاتر با یک وکیل مهاجرت به آلمان صحبت کنید و کلیه امور مدنظر خود در زمینه مهاجرت را با وی در میان بگذارید. این موضوع موجب می‌شود تا هم شما و هم وکیل مذبور درک بسیار مناسبی از بهترین راهکارهای موجود به منظور مهاجرت به دست بیاورید.

هرمس اپلای با تشکیل دفاتر مهاجرتی مختلف توانسته است در سال‌های اخیر بیشترین نرخ پرونده‌های موفق در زمینه مهاجرت به خارج از کشور را به خود اختصاص بدهد. اگر شما نیز به دنبال مهاجرت به کشور آلمان هستید، همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا به دفتر رسمی هرمس اپلای مراجعه کنید.

قوانین مهاجرت به آلمان

همان طور که گفته شد پرونده­ های مهاجرت به آلمان ممکن از طرق مختلف مانند تحصیلی، کاری، ازدواج و غیره باشد. که در اینجا به تشریح مختصری از این موارد می ­پردازیم.

وکیل مهاجرت در دریافت ویزا کار آلمان چه کمکی به شما می کند؟

ویزای کار آلمان به دو صورت ویزای کار (بلوکارت) و ویزای جستجوی کار آلمان  (Job Seeker) صادر می ­شود.

انواع ویزای کار آلمان

برای دریافت ویزای کار کشور آلمان باید یک رزومه در ارتباط با مشاغل اعلام شده این کشور به همراه مدرک زبان آلمانی B1 یا زبان انگلیسی داشته باشید. و در صورت گرفتن پذیرش از یکی از شرکت ­های آلمان این ویزا برای شما صادر می­ شود. اعتبار این ویزا ۴ ساله است و در صورتی که مدت قرارداد شرکت با شما کمتر از ۴ سال باشد، اعتبار ویزا نیز به همان اندازه کمتر می ­شود. تمام افراد خانواده تحت تکفل فرد متقاضی می­ توانند از ابتدا با آن به کشور آلمان بروند. امکان کار برای اعضای خانواده نیز وجود دارد ولی هیچ یک از اعضا حق تحصیل در آلمان را ندارند. در صورت ۲۱ ماه کار شخص می ­تواند تقاضای اقامت آلمان را بدهد.

در ویزای جستجوی کار آلمان نیازی نیست در ابتدا از شرکتی پذیرش گرفته باشید بلکه شما به آلمان می ­روید و ۶ ماه فرصت دارید تا کاری از لیست مشاغل مورد نیاز آلمان را بیابید. مبلغ قرارداد با شرکت نباید سالانه زیر ۵۱۰۰۰  یورو باشد. زمانی که بتوانید قرارداد بنویسید ویزای جستجوی کار قابل تبدیل به ویزای کار آلمان می­ شود.

گفتنی است که در تمام این مراحل، از برگرداندن رزومه شما به آلمانی تا انجام کارهای جستجوی کار را وکیلی با تجربه می ­تواند پیش ببرد.

از نقطه صفر مهاجرت تا اخذ اقامت، همراهتان هستیم.

با پر کردن فرم می توانید از مشاوره رایگان مهاجرتی هرمس اپلای استفاده کنید.

وکیل مهاجرت در دریافت ویزا تحصیلی آلمان چه کمکی به شما می کند؟

اگر قصد تحصیل در کشور آلمان را دارید، ابتدا باید از یکی از دانشگاه ­ها یا کالج‌های این کشور پذیرش بگیرید. و سپس با داشتن و نامه پذیرش و دیگر مدارک مورد نیاز به سفارت آلمان برای گرفتن ویزا تحصیلی مراجعه کنید.

بخشی از مدارکی از شما می­ خواهند شامل گواهی پایان دوره­ی سه سال دبیرستان، گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی، گواهی پایان دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد، (لازم به ذکر است که علاوه بر داشتن اصل مدارک تحصیلی ترجمه ­ی رسمی آن­ها نیز نیاز است.) گواهی پشتیبانی مالی، (که یا شامل داشتن تمکن مالی به ارزش ۸۶۰۰ یورو یا گواهی ضمانت و پشتیبانی شخصی در کشور آلمان می ­باشد.) است.

زبان تحصیل در دانشگاه ­های آلمان ، انگلیسی و آلمانی است و مدرک زبان به شرایط موسسه­ ای که از آن پذیرش گرفته­ اید مرتبط است. پذیرش بدون مدرک زبان نیز میسر است ولی عموماً دانشگاه ­ها شرط آیلتس ۶ یا مدرک B1 را دارند.

برای متقاضی تحصیل در آلمان امکان اخذ ویزای همراه نیز وجود دارد. و پس از پایان تحصیل در صورت یافتن کار در آلمان امکان اقامت وجود دارد. در زمان تحصیل شخص می­ تواند به تمام کشورهای شینگن سفر کند.

داشتن یک وکیل مهاجرت به آلمان که باتجربه و خبره باشد و به تمامی قوانین آلمان در زمینه مهاجرت آگاه باشد می ­تواند سریع­ترین و مطمئن‌ترین راه برای شما در دریافت ویزای کشور آلمان باشد.

وکیل مهاجرت در دریافت ویزا تحصیلی آلمان چه کمکی به شما می کند؟

فرانچایز آلمان

فرانچایز آلمان

سرمایه‌گذاری در آلمان همواره یکی از سودآورترین فعالیت‌های اقتصادی در دنیا بوده است. چرا که این کشور یکی از قدرت‌های اقتصادی دنیا و از قطب‌های صنعتی قاره اروپا به شمار می‌رود. وجود کارخانه‌ها و برندهای معروف و معتبری مانند بوش (Bosch)، بی‌ام‌دبلیو (BMW)، بنز، زایس و موارد دیگر باعث شده تا قدرت اقتصادی کشور آلمان روزبه‌روز افزایش پیدا کند. روش‌های مختلفی برای سرمایه‌گذاری مانند ثبت شرکت و خرید ملک وجود دارد…

سخن آخر

همانگونه که در این مقاله خواندید آلمان یکی از بهترین کشورهای مقصد، برای بسیاری از افراد دنیا است و افراد به دلایل زیادی دست به مهاجرت به این کشور را میزنند که از جمله آنها میتوان به مهاجرت تحصیل و کاری و یا سرمایه گذاری اشاره کرد که از برجسته ترین روش های مهاجرتی بشمار میرود. ما در این مقاله وظایف و خدماتی که وکیل مهاجرت در اختیار مهاجران قرار میدهد را برایتان بازگو کردیم. اکنون اگر شما نیز قصد مهاجرت به این کشور را دارید میتوانید با پرکردن فرم ارزیابی رایگان از کارشناسان مجرب موسسه هرمس اپلای مشاوره دریافت کنید.

کارشناس ارشد مهاجرت

شرایط مهاجرت به آلمان

کارآموزی (آوسبیلدونگ) آلمان

کاریابی در آلمان به زبان انگلیسی

اشتراگ گذاری در :

سوالات متداول

وکیل مهاجرت به آلمان چه خدماتی میتواند ارائه دهد؟
اقامت دائم یا موقت کشور آلمان، امور تجاری در فرآیند اخذ مجوز و ثبت شرکت، اقدام به اخذ پذیرش دانشگاه­، پذیرش برای گذراندن دوره­ های زبان و تطابق مدارک، همراهی در مورد امور ابتدایی چون گواهی نامه رانندگی، اجاره آپارتمان و دفتر برای شرکت
داشتن وکیل در مهاجرت در ارسال مدارک کمکی میکند؟
بله باتوجه به دلایل شکست هایی که بخاطر نواقص مدارک ارسالی بودن داشتن یک وکیل ماهر و با تجربه میتواند پرونده شمارا در این مورد پیش ببرد.
چه کسانی میتوانند در خصوص قوانین کشور آلمان یاری کنند؟
تنها یک وکیل مجرب با همراه داشتن تیم با سابقه و با اشراف کامل به قوانین کشور آلمان می ­تواند کمک رسان و پیش برنده­ی مطمئن پرونده­های مهاجرت باشد.

نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

183 پاسخ

  1. با سلام
    وقتتون بخیر

    میخاستم بدونم کسی که اقامت دایم المان را داره و میخاد پنج الی شش ماه خارج از المان باشه باید در ابن مدت خانه در المان داشته باشد یعنی آدرسی به اسم او ثبت باشد و بیمه هم بپردازد؟

    1. در ابتدا نوع اقامت دائم شما باید بررسی بشه ولی بصورت کلی اگر اقامت شما با بلوکارت باشه چون نمیتونید 5 الی 6 ماه مرخصی بگیرید پس نمیتونید خارج از آلمان باشید ولی در بعضی موارد میتونید خارج شید و نیاز به مدارک خاصی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کادر هرمس اپلای

مقالات پیشنهادی

Suggested articles