وکیل مهاجرت به روسیه

وکیل مهاجرت به روسیه

مهاجرت به روسیه به دلایل مختلفی و با مقاصد مختلفی انجام می‌شود. فرقی نمی‌کند که به دنبال گرفتن اقامت تحصیلی روسیه هستید و یا به دنبال مهاجرت دائم به روسیه باشد، داشتن یک وکیل مهاجرت به روسیه فرآیند مهاجرت شما را تسریع می‌بخشد.  

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

چرا باید از وکیل مهاجرت به روسیه مشاوره بگیریم؟

از گذشته‌های دور تاکنون همواره افرادی برای بهبود شرایط زندگی، فرصت شغلی بهتر و دلایل مشابه اقدام به مهاجرت به روسیه کرده‌اند. سالانه افراد زیادی برای سفر، تحصیل، کار یا اقامت به این کشور سفر می‌کنند. مهاجرت به روسیه بسته به دلیل و مدت زمان اقامت به ویزا یا سایر مجوزها نیاز دارد. 

مراجعه به یک موسسه حقوقی و تماس با وکلای مهاجرتی که در زمینه‌ی در امور روش‌های قانونی مهاجرت تخصص داشته باشند می‌تواند با بررسی تمامی شرایط مورد نیاز برای ورود به این کشور از روش‌های کاملاً قانونی متقاضی را به هدفش برساند. در ادامه به بررسی و شرایط انواع اقامت روسیه می‌پردازیم. 

روسیه کشور بسیار پهناوری است به صورتی که بعضی مناطق این کشور با یکدیگر ۹ ساعت اختلاف زمانی دارند. روسیه بزرگ‌ترین و پهناورترین کشور جهان است و اندازه‌ی آن تقریباً دو برابر ایالات متحده امریکا و جمعیت آن در حدود ۱۴۲ میلیون نفر است. روسیه دارای سابقه‌ای غنی و میراث فرهنگی و موزه‌ها، معماری و بناهای تاریخی مختلف است. طبیعت این کشور نیز دست نخورده و بکر است و دارای مناظر و شگفتی‌های مختلفی مانند دریاچه بایکال و کوه‌های زیبا، بیابان‌ها، رودخانه‌ها و جنگل می‌باشد.  

مشاوره از وکیل مهاجرت روسیه

مهاجرت به روسیه از طریق کار

در صورتی که شرایط و سوابق کاری مفیدی دارید می‌توان با مراجعه به یک وکیل مهاجرت به روسیه اقدام به کسب ویزای کاری روسیه کنید. یکی از ویژگی‌های مهم قانون کار در روسیه این است که تمام کارمندان و کارکنان این کشور فارغ از ملیت حقوق و مزایای مساوی دارند. مهاجرت به روسیه از طریق کار به دو صورت امکان پذیر است: روش اول این است که متقاضی یک دعوت نامه‌ی کاری از یک کارفرما در روسیه داشته باشد و روش دوم بدین صورت است که فرد متقاضی در قالب یک کارآفرین وارد روسیه می‌شود و یک کسب و کار که مورد تأیید دولت روسیه باشد را راه اندازی کند.  

مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج با دختران روس

شایعه‌ی دریافت تابعیت روسیه با ازدواج با دختران این کشور مدتی که بر سر زبان‌ها افتاده است. پیشنهاد می‌کنیم قبل از هرگونه اقدامی برای دریافت تابعیت روسیه از طریق ازدواج با یک وکیل مهاجرت به روسیه مشورت کنید. 

کشور روسیه هم اخیراً مطلبی را در مورد اعطای تابعیت بر اثر ازدواج با دختران روسیه با اعطای یک وام ۱۵,۰۰۰دلاری و اعطای تابعیت به مرد خارجی طرح کرده و علی الظاهر قانونی را جهت این موضوع در دست تصویب دارد، که به کسانی که با دختران روسی ازدواج کنند تابعیت روسیه اعطا کند و در کنار آن مبلغ پانزده هزار دلار امریکا نیز به زوج بدهند. اما اینکه آیا تحقق این امر یعنی اعطای تابعیت از طریق ازدواج با دختران روسیه تا چه حد امکان پذیر است جای تأمل و تحقیق بسیار دارد. با مراجعه به یک دفتر حقوقی مهاجرتی و مشاوره با یک وکیل مهاجرت با روسیه متقاضی متوجه خواهد شد که این خبر فقط جنبه‌ی تبلیغاتی داشته و صحت ندارد.  

مهاجرت به روسیه از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به روسیه از طریق ثبت شرکت

اگر به یک وکیل مهاجرت به روسیه مراجعه کنید، برای شما توضیح خواهد داد ثبت شرکت در روسیه قبل از هر چیزی به پول زیادی احتیاج دارد. حداقل سرمایه برای ثبت شرکت در روسیه هزار روبل است که فرد متقاضی باید در یکی از بانک‌های روسیه حساب باز کند و نیمی از این مبلغ را در حساب بانکی خود سپرده گذاری کند. برای ثبت شرکت در کشور روسیه، لازم است فرد متقاضی اطلاعاتی از قبیل نام شرکت به زبان روسی و انگلیسی، نوع شرکت، نوع فعالیت شرکت و آدرس کامل شرکت را به کشور روسیه ارائه کند.  

ویزای توریستی روسیه

یکی از روش‌های ارزان و ساده برای به دست آوردن اقامت موقت کشور روسیه، اقدام برای ویزای توریستی این کشور است. این نوع ویزا برای بازدید از این کشور پهناور و زیبا بهترین گزینه است. ویزای توریستی فقط به مدت ۳۰ روز (یک ماه) اعتبار دارد و غیر قابل تمدید است. اگر فرد متقاضی بخواهد مدت بیشتری را در کشور روسیه بماند، باید از کشور خارج شود و مجدداً برای یک ویزای توریستی جدید درخواست بدهد.
سوالات خود را در بخش دیدگاه از ما بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *