وکیل مهاجرت به روسیه

وکیل مهاجرت به روسیه

مهاجرت به روسیه به دلایل و مقاصد مختلفی انجام می‌شود. فرقی نمی‌کند که به دنبال گرفتن اقامت تحصیلی روسیه هستید و یا به دنبال مهاجرت دائم به این کشور باشید، داشتن یک وکیل مهاجرت به روسیه فرآیند مهاجرت شما را تسریع می‌بخشد. اگر شما هم به دنبال آگاهی از ویژگی های یک وکیل مهاجرتی روسیه هستید تا انتها همراه ما باشید.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

آنچه در این مقاله می خوانید:

چرا باید از وکیل مهاجرت به روسیه مشاوره بگیریم؟

از گذشته‌های دور تاکنون همواره افرادی برای بهبود شرایط زندگی، فرصت شغلی بهتر و دلایل مشابه اقدام به مهاجرت به روسیه کرده‌اند. سالانه افراد زیادی برای سفر، تحصیل، کار یا اقامت به این کشور سفر می‌کنند. مهاجرت به روسیه بسته به دلیل و مدت زمان اقامت به ویزا یا سایر مجوزها نیاز دارد.

مراجعه به یک مؤسسه حقوقی و تماس با وکلای مهاجرتی که در زمینه روش‌های قانونی مهاجرت تخصص داشته باشند می‌تواند با بررسی تمامی شرایط مورد نیاز برای ورود به این کشور از روش‌های کاملاً قانونی متقاضی را به هدفش برساند. در ادامه به بررسی و شرایط انواع اقامت روسیه می‌پردازیم.

روسیه کشور بسیار پهناوری است؛ به صورتی که بعضی مناطق این کشور با یکدیگر ۹ ساعت اختلاف زمانی دارند. روسیه بزرگ‌ ترین و پهناورترین کشور جهان است و اندازه آن تقریباً دو برابر ایالات متحده امریکا و جمعیت آن در حدود 144 میلیون نفر است. روسیه دارای سابقه‌ای غنی و میراث‌ فرهنگی و موزه‌ها، معماری و بناهای تاریخی مختلف است. طبیعت این کشور نیز دست‌ نخورده و بکر بوده و دارای مناظر و شگفتی‌های مختلفی مانند دریاچه بایکال و کوه‌های زیبا، بیابان‌ها، رودخانه‌ها و جنگل است.

مهاجرت به روسیه از طریق کار

درصورتی‌ که شرایط و سوابق کاری مفیدی دارید می‌توانید با مراجعه به یک وکیل مهاجرت به روسیه اقدام به کسب ویزای کاری روسیه کنید. یکی از ویژگی‌ های مهم قانون کار در روسیه این است که تمام کارمندان و کارکنان این کشور فارغ از ملیت حقوق و مزایای مساوی دارند. مهاجرت به روسیه از طریق کار به دو صورت امکان‌ پذیر است: روش اول این است که متقاضی یک دعوت‌ نامه کاری از یک کارفرما در روسیه داشته باشد و روش دوم بدین صورت است که فرد متقاضی در قالب یک کارآفرین وارد روسیه می‌شود و یک کسب‌ و کار که مورد تأیید دولت روسیه باشد را راه‌ اندازی می‌کند.

مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج با دختران روس

شایعه دریافت تابعیت روسیه با ازدواج با دختران این کشور مدتی بوده که بر سر زبان‌ها افتاده است. پیشنهاد می‌کنیم قبل از هرگونه اقدامی برای دریافت تابعیت روسیه از طریق ازدواج با یک وکیل مهاجرت به روسیه مشورت کنید.

کشور روسیه هم اخیراً مطلبی را در مورد اعطای تابعیت بر اثر ازدواج با دختران روسیه با اعطای یک وام ۱۵,۰۰۰ دلاری و اعطای تابعیت به مرد خارجی طرح کرده و علی‌ الظاهر قانونی را جهت این موضوع در دست تصویب دارد؛ اما اینکه آیا تحقق این امر یعنی اعطای تابعیت از طریق ازدواج با دختران روسیه تا چه حد امکان‌ پذیر است جای تأمل و تحقیق بسیار دارد. با مراجعه به یک دفتر حقوقی مهاجرتی و مشاوره با یک وکیل مهاجرت با روسیه متقاضی متوجه خواهد شد که این خبر فقط جنبه تبلیغاتی داشته و صحت ندارد.

مهاجرت به روسیه از طریق ثبت شرکت

اگر به یک وکیل مهاجرت به روسیه مراجعه کنید، برای شما توضیح خواهد داد ثبت شرکت در روسیه قبل از هر چیزی به پول زیادی احتیاج دارد. حداقل سرمایه برای ثبت شرکت در روسیه 10000 روبل است که فرد متقاضی باید در یکی از بانک‌های روسیه حساب باز کند و نیمی از این مبلغ را در حساب بانکی خود سپرده‌ گذاری کند. برای ثبت شرکت در کشور روسیه، لازم است فرد متقاضی اطلاعاتی از قبیل نام شرکت به زبان روسی و انگلیسی، نوع شرکت، نوع فعالیت شرکت و آدرس کامل شرکت را به کشور روسیه ارائه کند.

ویزای توریستی روسیه

یکی از روش‌های ارزان و ساده برای به‌دست‌آوردن اقامت موقت کشور روسیه، اقدام برای ویزای توریستی این کشور است. این نوع ویزا برای بازدید از این کشور پهناور و زیبا بهترین گزینه است. ویزای توریستی فقط به مدت ۳۰ روز (یک ماه) اعتبار دارد و غیرقابل‌تمدید است. اگر فرد متقاضی بخواهد مدت بیشتری را در کشور روسیه بماند، باید از کشور خارج شود و مجدداً برای یک ویزای توریستی جدید درخواست بدهد.

ویژگی‌ های وکیل مهاجرت به روسیه

افرادی که قصد مهاجرت به روسیه را داشته باشند، حتماً به وکیل نیز نیاز خواهند داشت. وکیل مهاجرت به روسیه خوب یک سری ویژگی‌ها دارد که او را از سایر رقیبانش متمایز می‌کند. این ویژگی‌ ها به او کمک می‌کند تا بهترین راه را برای مهاجرت به این کشور به شما پیشنهاد دهد. در ادامه مهم‌ ترین ویژگی‌های یک وکیل مهاجرت مناسب را با هم بررسی می‌کنیم:

  • با قوانین مهاجرتی به کشور روسیه آشنا باشد و بتواند با بررسی این قوانین بهترین روش مهاجرتی را به متقاضی پیشنهاد دهد.
  • بر اساس وضعیت و شرایط فرد متقاضی نحوه اقامت، مدت زمان آن و نحوه اخذ تابعیت را توضیح دهد.
  • بهترین وکیل باید تمامی مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا را بشناسد.
  • قابلیت انجام مشاوره به‌ صورت آنلاین و غیرحضوری را داشته باشد.
  • به تمام تعهدات موجود در قرارداد با فرد متقاضی عمل کند.
  • خدمات مهاجرتی را به فرد متقاضی ارائه دهد. (اخذ ویزا، نحوه مکالمه با کنسولگری در صورت رد شدن ویزای فرد و انتخاب بهترین روش برای مهاجرت)
  • وکیل مهاجرت باید بتواند مدارک مورد نیاز بر اساس روش مهاجرتی را به فرد متقاضی معرفی کند.
  • وکیل‌های مهاجرتی به روسیه باید بتوانند احتمال رد شدن ویزای شما را به حداقل میزان ممکن برسانند. البته باید دقت داشته باشید که این وکیل‌ها قادر نیستند به‌ صورت صددرصد موجب دریافت ویزای شما شوند.

آیا مهاجرت بدون وکیل امکان‌پذیر است؟

حال ممکن است با خود بپرسید که آیا می‌توانید بدون وکیل مهاجرت به روسیه، ویزا دریافت کنید یا خیر؟ در پاسخ به این سؤال باید به شما بگوییم که شما می‌توانید بدون وکیل به روسیه مهاجرت کنید؛ اما ممکن است کار شما کمی سخت شود. وکیل‌های مهاجرتی به شما کمک می‌کنند تا بتوانید تمامی مدارک خود را به بهترین شکل ممکن آماده‌ سازی کنید. علاوه بر این با استفاده از این وکلا احتمال ریجکت شدن ویزای شما به‌ شدت کاهش پیدا می‌کند.

گرفتن مشورت از یک فرد مطلع به کارهای مهاجرت و رویه‌ های آن به شما کمک می‌کند تا راحت‌ تر ویزای کشور روسیه را اخذ کنید. علاوه بر این حتی پس از اخذ ویزا نیز می‌توانید برای اخذ تابعیت و اقامت طولانی‌ مدت در کشور روسیه از وکیل مهاجرت به‌صورت آنلاین کمک بگیرید. کارشناسان مجموعه هرمس اپلای می‌توانند به کمک شما بیایند.

وکیل مهاجرت به صربستان

وکیل مهاجرت به صربستان

به عقیده بسیاری از کارشناسان امور مهاجرت، انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به صربستان از میان انبوه نفراتی که در زمینه مشاوره حقوقی مهاجرت فعالیت می‌کنند.

وکیل مناسب مهاجرت به روسیه از کجا پیدا کنیم؟

در این مطلب سعی کردیم شما را با وکیل مهاجرت به روسیه و ویژگی‌ های او آشنا کنیم. وکیل‌ های مهاجرت به شما کمک می‌کنند تا راحت‌ تر ویزای کشور مورد نظرتان را دریافت کنید. این افراد با داشتن آشنایی از پروسه دریافت ویزا و مدارک مورد نیاز برای آن کمک مهمی برای شما محسوب می‌شوند. شما هم اگر قصد مهاجرت به روسیه را دارید، می‌ توانید از طریق وکیل‌ های مهاجرتی روسیه در مؤسسه هرمس اپلای روند اخذ ویزای خود را به میزان زیادی راحت کنید.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

اگر هنوز سوال و ابهامی برات مونده، فرم مشاوره رو پر کن تا ما با شما تماس بگیریم.

اشتراگ گذاری این محتوا در :
سوالات متداول
مهم‌ترین ویژگی وکیل مهاجرت چیست؟
وکیل مهاجرتی باید تمامی مدارک مربوط به مهاجرت به روش‌های مختلف را بشناسد تا به شما کمک کند.
آیا بدون وکیل می‌توان مهاجرت کرد؟
بله؛ اما ممکن است پروسه دریافت ویزای شما طولانی‌تر و سخت‌تر شود.
بهترین وکیلان مهاجرتی را از کجا پیدا کنیم؟
مؤسسه هرمس اپلای با هدف آسان کردن رویه اخذ ویزا، بهترین وکیلان مهاجرتی را در اختیار شما قرار می‌دهد.
کارشناس هرمس
نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کادر هرمس اپلای