مهاجرت کادر درمان به استرالیا

مهاجرت کادر درمان به استرالیا

آیا به‌عنوان کادر درمان قصد دارید تا ادامه زندگی کاری خود را در کشور‌های توسعه‌یافته و قدرتمند سپری کنید؟ آیا می‌دانید در این میان چه کشور‌هایی از نظر قدرت کادر درمان و گروه پزشکی بهترین امتیاز را در دنیا کسب کرده‌اند. در پاسخ به این سؤال باید اشاره کرد که کشور استرالیا از نظر نرخ کم بیکاری و حقوق مناسب برای متقاضیان بهترین گزینه ممکن است. مهاجرت کادر درمان به استرالیا نیازمند آن است که متقاضیان در کشور مبدأ از پروانه نظام پزشکی به‌عنوان عضوی از گروه درمان برخوردار باشند.

ازآنجایی‌که در شغل پزشکی کادر درمان بیشتری میزان برخورد با مراجعه‌‌کنندگان را دارند، باید از زبان بومی این کشور و زبان انگلیسی آیلتس و تافل برخوردار باشند. در کشور استرالیا همه‌چیز برای برخورداری از یک زندگی ایده‌آل گرد هم آورده شده است. در این مقاله به‌طور کامل همه‌چیز را درباره مهاجرت کادر درمان به استرالیا توضیح خواهیم داد.

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

کار در استرالیا به‌عنوان کادر درمان

بر اساس تجربه‌های به‌دست‌آمده از مهاجرت کادر درمان به استرالیا، این کشور از جنبه‌های مختلفی برای مهاجرت گروه پزشکی بهترین گزینه ممکن است. طبق شواهد موجود در این کشور همه‌چیز برای تجربه یک زندگی ایده‌آل فراهم شده است. برای مثال باید به این نکته اشاره کرد که در این کشور قیمت مسکن بسیار مقرون‌به‌صرفه‌تر از بسیاری کشور‌های جهان است. با حقوقی که کادر درمان در هر ماه دریافت می‌کنند، هزینه اجاره یک خانه با مساحت متوسط تأمین خواهد شد.

در کشور استرالیا هیچ محدودیتی برای کادر درمان در راستای استفاده از امکانات رفاهی وجود ندارد. تنها موردی که درباره کار در استرالیا به‌عنوان کادر درمان باید به آن توجه کرد، سردی هوا است. یک نکته مهم دیگر درباره کشور استرالیا که قبل از مهاجرت به آن باید بدانید، اقتصاد قدرتمند آن نسبت به برخی‌ کشو‌ر‌های جهان است. از نظر امنیتی نباید هیچ نگرانی برای مهاجرت به کشور استرالیا داشت که یک مزیت مهم برای آن به‌حساب می‌آید.

مهاجرت کادر درمان به استرالیا در صورتی موفقیت‌آمیز است که پذیرش کاری از بیمارستان‌ها، مطب‌ها و غیره در استرالیا دریافت شود. افرادی که این پذیرش را دریافت کرده باشند، این امکان را خواهند داشت تا در صورت به دست آوردن امتیاز‌های لازم به‌عنوان کادر درمان قوی و ایده‌آل، اقدامات لازم را برای دریافت اقامت دائم این کشور ثبت کنند.

کار در کشور استرالیا به‌عنوان کادر درمان

شرایط کار در استرالیا به‌عنوان کادر درمان

مهاجرت کاری به استرالیا به‌عنوان کادر درمان موفقیت بزرگی است که در صورت دستیابی به آن می‌توان از نظر کاری، مالی و شخصیتی به سطح خوبی دست پیدا کرد. بااین‌حال باید از این نکته آگاه بود که مهاجرت کادر درمان به استرالیا به همین سادگی نیست.

این موفقیت تنها از آن کسانی خواهد شد که از شرایط خاصی بهره‌مند باشد. درواقع باید به این نکته اشاره کرد که هر چه میزان بهره‌مندی از این شرایط که توسط اداره مهاجرت استرالیا تعیین شده است بیشتر باشد، شانس آن‌ها برای دریافت پذیرش کاری نسبت به دیگر متقاضیان افزایش خواهد یافت.

مهم‌ترین شرط برای مهاجرت کادر درمان به استرالیا آن است که متقاضی حتماً از مدرک تحصیلی معتبری از بهترین دانشگاه‌های جهان برخوردار باشد. هر چه سطح دانشگاهی که متقاضی از آن فارغ‌التحصیل شده است کاهش پیدا کند، شانس متقاضیان در این راستا کاهش پیدا خواهد کرد. نه‌تنها کادر درمان بلکه همه افرادی که قصد مهاجرت به کشور استرالیا را دارند، باید از مدرک زبان انگلیسی برخوردار باشند. سطح زبان متقاضیان باید در حد آیلتس و تافل باشد.

متقاضیان باید این نکته را مدنظر قرار دهند که برای دریافت پذیرش کاری کشور استرالیا به‌عنوان کادر درمان سوابق کاری فوق‌العاده مهم است. متقاضی برای این نوع مهاجرت باید چند سال در حوزه فوق کار کرده باشد؛ در غیر این صورت با درخواست فرد برای دریافت پذیرش کاری موافقت نخواهد شد.

درباره تمکن مالی که برای همه افراد مهم است، باید گفت که خوشبختانه مهاجرت کادر درمان به استرالیا به هزینه زیادی نیاز ندارد. متقاضی باید برای اثبات دانش خود به‌عنوان کادر درمان علاوه بر موارد گفته‌شده، پروانه پزشکی خود را به مراکز مربوطه ارائه دهد.

شرایط کار در استرالیا به‌عنوان کادر درمان

مزایای مهاجرت کادر درمان به استرالیا

با مهاجرت به استرالیا به‌عنوان کادر درمان می‌توان با موارد جانبی که در راستای رفاه شهروندان در نظر گرفته شده است، زندگی ایده‌آلی را تجربه کرد. در ادامه به بررسی مزایای مهاجرت کادر درمان به کشور استرالیا خواهیم پرداخت.

مزایای مهاجرت کادر درمان به استرالیا

دریافت اقامت دائم

دریافت اقامت دائم از اولین مزایای مهاجرت کادر درمان به استرالیا است که از مهم‌ترین دلایل برای انتخاب آن توسط متقاضیان به‌حساب می‌آید.

استفاده از امکانات رفاهی

درصورتی‌که کادر درمان برای مهاجرت کاری به کشور استرالیا سفر کنند، این امکان را خواهند داشت تا از تمام امکانات رفاهی به‌طور کامل استفاده کنند.

حقوق مکفی

درباره حقوقی که کادر درمان در کشور استرالیا دریافت می‌کنند، نمی‌توان به‌طور دقیقی صحبت کرد؛ زیرا مقدار آن به مهارت افراد و سوابق کاری آن‌ها بستگی دارد. بااین‌حال باید از این نکته آگاه باشید که حقوق کادر درمان در کشور استرالیا به‌طور کامل برای هزینه‌های مختلف زندگی کافی است.

سفر آسان

با مهاجرت به استرالیا به‌عنوان کادر درمان سفر به کشور‌های مختلف دنیا بسیار آسان‌ است که یک نکته مثبت درباره آن به‌حساب می‌آید. علت این موضوع روابط دوستانه استرالیا با دیگر کشور‌های جهان است.

رزومه کاری قوی

کار در کشور استرالیا به‌عنوان کار درمان یک رزومه کاری قوی را برای افراد به وجود می‌آورد. درواقع پس از ایجاد این رزومه کاری متقاضیان این امکان را خواهند داشت تا در بهترین مراکز درمانی دنیا به کار بپردازند.

دریافت ویزای همراه

از دیگر موارد مهم درباره مهاجرت کادر درمان به استرالیا، دریافت ویزای همراه است. ویزای همراه تنها به همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال کادر درمان تعلق خواهد گرفت.

مزایای مهاجرت کادر درمان به استرالیا

مدارک موردنیاز برای مهاجرت کادر درمان به استرالیا

همان‌طور که در بالا به آن اشاره کردیم، شرایط مهاجرت کادر درمان به کشور استرالیا به همین آسانی نیست. برای رسیدن به این هدف باید مدارک مشخصی به سفارت این کشور ارائه شود. حساسیت این مرحله از پروسه مهاجرت به استرالیا برای کادر درمان، کمی بالا است؛ زیرا حتی اگر یکی از مدارک نیز دچار مشکل باشد، زمان رسیدن به هدف موردنظر به میزان زیادی افزایش خواهد یافت.

بهتر است پس از جمع‌آوری مدارک و قبل از ارائه آن‌ها به سفارت به‌طور صددرصدی از صحیح بودن و تکمیل آن‌ها اطمینان حاصل کنید. یک نکته مهم که در این راستا بسیاری از افراد به آن آگاه نیستند، ترجمه مدارک است. متقاضیان باید تمام مدارک را به زبان انگلیسی و به‌صورت صحیحی ترجمه کنند. لیست مدارک موردنیاز برای مهاجرت کادر درمان به استرالیا شامل موارد زیر می‌شود:

  • مدرک زبان
  • سوابق کاری
  • سوابق تحصیلی
  • مدرک زبان
  • انگیزه نامه
  • گواهی عدم سابقه کیفری
  • ریزنمرات
  • پروانه نظام پزشکی
مدارک موردنیاز برای مهاجرت کادر درمان به استرالیا

حقوق کادر درمان در استرالیا

حقوق کادر درمان در کشور استرالیا بسیار متغیر خواهد بود؛ ولی این میزان حقوق مقدار متوسطی دارد. حقوق کادر درمان بر اساس مهارت آن‌ها، سوابق تحصیلی، ساعت کاری، محلی که در آن کار می‌کنند و غیره تعیین خواهد شد. این اطمینان وجود خواهد داشت که با استفاده از حقوق دریافتی کادر درمان در هر ماه پرداخت هزینه‌های زندگی کار بسیار راحتی است. این مورد نیز توجه متقاضیان مهاجرت کادر درمان به استرالیا را جلب می‌کند.

منظور از محل کار کادر درمان آن است که اگر افراد در مراکز خصوصی مانند بیمارستان‌های ویژه کار کنند، حقوق بیشتری را دریافت خواهند کرد. در حالت کلی کادر درمان می‌توانند در بیمارستان‌های خصوصی، بیمارستان‌های دولتی، مطب‌ها، آسایشگاه‌ها، تیمارستان و غیره کار کنند. بر اساس بررسی‌های صورت گرفته این حقوق به‌طور متوسط برابر با ۱۳۶ هزار AUD در هر سال است. این میزان باتوجه‌به موارد نام برده شده در بالا، می‌تواند به میزان مشخصی افزایش یا حتی کاهش داشته باشد.

حقوق کادر درمان در استرالیا

دریافت اقامت دائم کشور استرالیا با مهاجرت کادر درمان

این کشور پس از چند سال به کادر درمان بین‌المللی که در مراکز درمانی آن به کار مشغول هستند، اقامت دائم استرالیا را می‌دهد. فقط مهم خواهد بود که کادر درمان موردنظر در مدت‌زمان اقامت خود در کشور استرالیا سوابق کیفری برای خود به وجود نیاورد.

علاوه بر این موضوع باید به این نکته اشاره کرد که سوابق کاری گروه درمان در مدت‌زمان حضور در کشور استرالیا باید به‌طور ایده‌آلی باشد. این اقامت نه‌تنها به‌طور مستقیم به کار درمان داده خواهد شد؛ بلکه اعضای درجه‌یک خانواده فرد یعنی فرزند زیر ۱۸ سال و همسر نیز اجازه دریافت آن را خواهند داشت.

دریافت اقامت دائم با مهاجرت کادر درمان به استرالیا

شرایط دریافت ویزای همراه برای اعضای درجه‌یک خانواده در استرالیا

در کشور استرالیا کادر درمان می‌توانند برای اعضای خانواده خود ویزای همراه دریافت کنند. این ویزا فقط به همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال فرد متقاضی داده خواهد شد. همچنین باید دقت کرد که برای دریافت ویزای همراه به‌طور صد درصد متقاضی باید از تمکن مالی برخوردار باشد. تمکن مالی ازاین‌جهت برای دریافت ویزای همراه از اهمیت بالایی برخوردار است که دولت این کشور مطمئن شود اعضای درجه‌یک خانواده توانایی پرداخت هزینه‌های زندگی خود در آن را خواهند داشت.

هیچ فرقی ندارد که کادر درمان در چه موقعیتی در کشور استرالیا به کار می‌پردازد؛ زیرا درهرصورت برای دریافت ویزای همراه سوابق کاری و سوابق کیفری متقاضی موردبررسی قرار می‌گیرد. برای مثال مهم نیست که متقاضی در بیمارستان‌های خصوصی استرالیا به کار می‌پردازد یا در مطب‌ها؛ زیرا هر دو گروه به یک میزان از مزایای نام برده شده در مطالب بالا بهره‌مند خواهند شد و این نیز یک ویژگی مثبت برای متقاضیان مهاجرت کادر درمان به استرالیا است.

شرایط دریافت ویزای و مهاجرت کادر درمان به کشور استرالیا

طریقه مهاجرت کادر درمان به استرالیا

مهاجرت کادر درمان به کشور استرالیا نیازمند پیمودن پروسه مشخصی است. در این پروسه متقاضیان باید در ابتدا مدارک لازم برای دریافت ویزا را به‌صورت کامل جمع‌آوری کرده و ترجمه کنند. این مدارک شامل مواردی است که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم. در مرحله دوم پس از ثبت درخواست دریافت ویزا باید منتظر پاسخ از سفارت این کشور ماند. درصورتی‌که با درخواست افراد برای دریافت ویزا موافقت شود، متقاضیان باید در آزمون‌های مشخصی شرکت کرده و حداقل نمره قبولی را که متغیر است، دریافت کنند.

در همین راستا باید دقت کرد که تک‌تک مراحل گفته‌شده با دقت بالایی انجام گیرد؛ زیرا در صورت هرگونه خطایی در آن زمان رسیدن به هدف موردنظر افزایش خواهد یافت. برای افزایش شانس خود در راستای دریافت مجوز‌های مهاجرت کادر درمان به استرالیا لازم است تا دقت بالایی به هنگام ترجمه مدارک داشته باشید. مدرک معادل‌سازی یکی از موارد بسیار مهمی است که برای مهاجرت کادر درمان به کشور استرالیا باید دریافت شود. دریافت این مدرک مجموعه مراحل مشخصی دارد و کمی زمان‌بر خواهد بود.

بسیار مهم است که متقاضیان در زمان دقیقی مدارک خود را به سفارت استرالیا تحویل دهند؛ در غیر این صورت باید نوبت دیگری را برای دریافت مدارک خود تعیین کنند. محتوای ترجمه‌شده مدارک متقاضیان باید بسیار واضح باشد؛ زیرا حتی اگر یک اشتباه کوچک نیز در آن رخ دهد، باعث رد درخواست آن‌ها خواهد شد.

ممکن است گاهی موارد برای دریافت ویزای استرالیا از آن‌ها درخواست مصاحبه شود که در این صورت متقاضی باید به‌صورت مستقیم به سفارت این کشور مراجعه کنند. هر چه میزان شرایطی که متقاضیان از آن‌ها برخوردار هستند بیشتر باشد، شانس دریافت پذیرش کاری برای آن‌ها افزایش خواهد یافت.

طریقه مهاجرت کادر درمان به استرالیا

جمع‌بندی

با مطالعه این مقاله باید متوجه شده باشید که شرایط مهاجرت کادر درمان به استرالیا شامل چه مواردی می‌شود. کشور استرالیا از نظر کاری، امنیتی، تحصیلی، درمانی، هزینه‌های زندگی و غیره در بهترین وضعیت ممکن قرار دارد؛ به همین دلیل کاملاً طبیعی است که بسیاری از افراد این کشور را برای اهداف خود انتخاب کنند. کادر درمان در کشور استرالیا می‌توانند در موقعیت‌های مختلفی همچون بیمارستان‌های دولتی و خصوصی، مطب‌ها، تیمارستان‌ها و غیره مشغول به کار شوند.

حقوقی که این افراد در هر سال دریافت خواهند کرد، باتوجه‌به موارد مختلف کاملاً متفاوت است. این موارد که باعث تغییر در حقوق دریافتی می‌شود شامل مهارت، سابق تحصیلی، ساعات کاری و غیره است. دریافت مجوز‌های لازم برای مهاجرت کادر درمان به کشور استرالیا به شرایطی همچون عدم سابقه کیفری، توانایی پرداخت برخی از هزینه‌های زندگی، مدرک زبان در حد آیلتس و تافل، سوابق تحصیلی مناسب و بسیاری از موارد دیگر بستگی دارد.

سوالات متداول

مهم‌ترین شرط برای مهاجرت کادر درمان به استرالیا آن است که متقاضی حتماً از مدرک تحصیلی معتبری از بهترین دانشگاه‌های جهان برخوردار باشد. هر چه سطح دانشگاهی که متقاضی از آن فارغ‌التحصیل شده است کاهش پیدا کند، شانس متقاضیان در این راستا کاهش پیدا خواهد کرد.

دریافت اقامت دائم، استفاده از امکانات رفاهی، حقوق مکفی، سفر آسان، رزومه کاری قوی، دریافت ویزای همراه و… که در این مطلب به طور کامل با این موارد آشنا خواهید شد.

مدرک زبان
سوابق کاری
سوابق تحصیلی
مدرک زبان
انگیزه نامه
گواهی عدم سابقه کیفری
ریزنمرات
پروانه نظام پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رایگان مشاوره بگیر

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن