موسسه مهاجرت به کانادا

موسسه مهاجرت به کانادا

اگر چنانچه قصد مهاجرت به کشوری مثل کانادا را دارید اولین توصیه هرمس اپلای به شما این است بشناسید که ، چه موسسه مهاجرت به کانادا مناسب است و چه ویژگی هایی دارد و چه کارهایی انجام میدهد پس دعوت میکنیم از شما تا در این مقاله ارزشمند همراه ما باشید .

در کشور ما افراد بسیار زیادی هستند که دوست دارند برای ادامه زندگی به کشور کانادا مهاجرت کنند. شاید در نگاه اول انجام چنین کاری و شروع یک زندگی جدید اندکی سخت به نظر برسد. اما زمانی که فرد با آمادگی کامل وارد مسیر پر فراز و نشیب مهاجرت شود، شانس موفقیت بیشتری خواهد داشت. البته که دانستن قوانین مهاجرتی و طی کردن این پروسه از عهده افراد بسیاری خارج خواهد بود. به همین دلیل توصیه می‌شود که برای پیمودن راه مهاجرت، کار را به افراد حرفه‌ای بسپارید. در ادامه این مطلب از هرمس اپلای قصد داریم شما را با ویژگی‌های یک موسسه مهاجرت به کانادا ایده‌آل آشنا نماییم.

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

شروع مراحل مهاجرت به کانادا

شروع مراحل مهاجرت به کانادا از تصمیم و اراده قوی شما سرچشمه می‌گیرد. متقاضیان مهاجرت به کانادا باید بدانند که چه روشی را باید برای رسیدن به خاک این کشور انتخاب کنند. سپس با کمک موسسه مهاجرت به کانادا و بررسی روش مورد نظر و سازگاری آن با شرایط داوطلب، تمام مراحل اداری و قانونی را به ترتیب انجام دهند. به طور کلی چند روش مشخص برای مهاجرت به خاک کشور کانادا وجود دارد که عبارتند از:

 • مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی

 • دریافت پیشنهاد کاری و دریافت ویزای کار

 • استفاده از برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری ( Express Entry )

 • مهاجرت با سرمایه گذاری مناسب صاحبین مشاغل بزرگ و دارای سرمایه اولیه قوی

 • استفاده از روش‌های خاص مانند پناهندگی یا ازدواج با اتباع کانادایی و به دنیا آوردن فرزند

روش‌هایی که در بالا نام برده شد، همگی دارای قوانین و شرایط خاص خود هستند. همچنین برای هر یک از این روش‌ها متقاضی باید شرایط مناسبی داشته باشد و هزینه متفاوتی پرداخت نماید. یک موسسه مهاجرت به کانادا ایده‌آل با شناخت تمامی روش‌ها بهترین مشاوره ممکن را به مراجعه کنندگان خواهد داد.

شروع مراحل مهاجرت به کانادا

دردسرهای موسسه‌های مهاجرتی غیر معتبر

متاسفانه در ایران موسسه‌های مهاجرتی غیر مجازی هستند که به دلایل مختلف مشکلاتی را برای متقاضی به وجود می‌آورند. ویژگی‌هایی که به راحتی با اندکی تحقیق راجع به موسسه مورد نظر می‌توان متوجه آن‌ها شد. همچنین همین موارد باعث ایجاد مشکلات مختلف در روند پرونده شما ایجاد خواهند کرد.

دریافت هزینه هنگفت

موسسه‌هایی که به صورت غیر مجاز در زمینه امور مهاجرتی کشور کانادا فعالیت می‌کنند، معمولا هزینه زیادی را از هر متقاضی طلب خواهند کرد. مبالغی که در برخی شرکت‌ها با ارزهای رایج مانند دلار یا یورو دریافت شده و حتی در پرونده‌های خاص به مبالغ میلیاردی می‌رسد. همچنین این موسسه‌ها برای انجام هر یک مراحل مبلغی را درخواست می‌کنند که شاید نیازی به پرداخت آن‌ها وجود نداشته باشد.

به همین دلیل اگر موسسه مهاجرت به کانادا مورد نظر شما به صورت غیر مجاز فعالیت می‌کند، هزینه‌ی چند برابری را باید برای پرونده خود بپردازید. همین دلیل ساده نیز می‌تواند افراد بسیار زیادی را در طول روند پرونده با مشکل کمبود بودجه مواجه نماید.

دریافت هزینه هنگفت توس موسسه های مهاجرتی

عدم پاسخ دهی مناسب به مشتریان

زمانی که شما با موسسه‌های مهاجرتی بی تجربه و غیر مجاز سر و کار دارید، نباید انتظار پاسخدهی مناسبی را از آن‌ها انتظار داشته باشید. همچنین چنین موسسه‌هایی زیر ساخت‌ و کادر اجرایی ضعیفی دارند که باعث می‌شود برای پاسخ دادن به سوالات مشتریان به مشکل بر بخورند. به عنوان مثال برای یک تماس تلفنی کوتاه و پرسیدن سوالات خود باید ساعت‌ها پشت خط منتظر بمانید. همچنین به دلیل عدم مدیریت مناسب و بی‌تجربگی مشاوران پاسخ خوبی برای سوال خود دریافت نخواهید کرد.

نداشتن تاییدیه‌های لازم

بدیهی است که موسسه مهاجرت به کانادا که به صورت غیر مجاز فعالیت دارد، هیچ تاییدیه و مجوز معتبری را به شما ارائه نخواهد کرد. به همین دلیل توصیه می‌شود در اولین قدم برای سپردن پرونده مهاجرتی خود به موسسه‌های مختلف ابتدا از داشتن مجوزهای لازم اطمینان کسب نمایید. با انجام این کار اگر زمانی به مشکل برخورد کنید، راه ساده‌تری برای پیگیری شکایت خود در مراجع قضایی خواهید داشت. همچنین موسسه‌های مهاجرتی معتبر دارای نرخنامه و هزینه مشاوره منصفانه‌تری هستند.

عدم دسترسی متقاضی به سایت یا کانال خبری مناسب

در دنیای امروز بیشتر اطلاعات در وبسایت‌ها و صفحات اجتماعی رد و بدل می‌شوند، به طوری که تمامی افراد برای کسب اطلاعات درباره هر موضوعی در ابتدا به دنبال جست و جوی اینترنتی خواهند رفت. ولی همین شرایط باعث شده که افراد سودجو بستر مناسبی برای انجام کارهای غیر اخلاقی خود پیدا کنند. به خصوص موسسه‌های مهاجرتی کانادا غیر مجاز که دنبال پیدا کردن افراد ساده هستند.

توصیه می‌کنیم که قبل از هر اقدامی نسبت به صفحه مجازی یا سایت موسسه مورد نظر خود حساس باشید. برای مثال اصالت اطلاعات موجود در سایت مانند مطالب آموزشی مربوط مهاجرت، شماره تماس و آدرس موسسه را کنترل نمایید. همچنین نظرات مخاطبان و مشتریان سابق موسسه در صفحات اجتماعی راهنمای مناسبی برای شما خواهد بود.

هزینه های موسسه مهاجرتی به کانادا

ایجاد تاخیر در روند پرونده مهاجرتی

افرادی که می‌خواهند برای مهاجرت به خاک کانادا اقدام کنند، برای انجام مراحل پرونده خود عجله زیادی دارند. البته که این نگرانی توسط متقاضیان کاملا طبیعی بوده و موسسه‌های وظیفه شناس نسبت به آن مسئول هستند؛ زیرا فرد داوطلب برای چنین زمانی بخش زیادی از عمر و پول خود را سرمایه گذاری کرده است. همچنین تاخیر در روند پرونده مهاجرتی مشکلات زیادی را ایجاد می‌کند که چند مورد از آن‌ها به شرح زیر می‌باشد:

 • ایجاد هزینه اضافی

 • پدید آمدن مشکلات مختلف به دلیل گذشتن زمان‌ انجام مراحل اداری مانند فرصت ثبت نام در شغل

 • از دست دادن زمان برای شروع سکونت

 • احتمال رد شدن پرونده مهاجرتی

 • وارد شدن فشار روحی و استرس به متقاضی

موسسه مهاجرت به کانادا با تجربه می‌داند که برای هر یک از روش‌های مهاجرتی چه اقداماتی باید در زمان مشخص انجام شود. همچنین به دلیل اطلاع از شرایط و قوانین شما را در جریان زمان انجام مراحل می‌گذارد تا نگرانی کمتری بابت مهاجرت خود داشته باشید.

داشتن اطلاعات غلط و قدیمی

کانادا هر سال برای پذیرش مهاجران قوانین خود را به روز میکند. به همین دلیل هیچ تضمینی وجود ندارد که با شرایط فعلی شما و پرونده بتوانید با موفقیت به هدف خود برسید. همچنین شناخت همین قوانین شانس موفقیت شما را در مسیر مهاجرت مشخص خواهد کرد.

متاسفانه موسسه‌های مهاجرتی کانادا نامعتبر هیچ شناختی از قوانین جدید ندارند و برای تمامی پرونده‌های مهاجرتی خود از یک روش استفاده می‌کنند. همچنین چنین موسسه‌هایی نمی‌دانند که چه ویزا یا ساب ویزایی برای شرایط یک داوطلب مهاجرت به کانادا مناسب است.

دردسرهای موسسه‌های مهاجرتی غیر معتبر

مراقب کلاهبرداران مشاور مهاجرتی باشید

متاسفانه در سال‌های اخیر افراد بسیاری در دام کلاهبرداران موسسه مهاجرت به کانادا افتاده‌اند. کلاهبردارانی که با تاسیس یک موسسه تقلبی و چند نمایش ساده متقاضیان مهاجرت به این کشور را با مشکلات زیادی مواجه کرده و البته درآمد مناسبی کسب می‌کنند. اگر شما هم قصد مهاجرت به این کشور را دارید و دوست ندارید سرمایه ارزشمندتان به دست افراد سودجو برسد، باید در انتخاب موسسه مورد اطمینان چند عامل مهم را مورد بررسی قرار دهید. مهم‌ترین عوامل در بررسی اصالت موسسه‌های مهاجرتی عبارتند از:

 • بررسی مجوزهای موسسه از سازمان‌های مربوطه

 • داشتن سابقه کاری معتبر و واقعی

 • استفاده از تجربیات مشتریان سابق موسسه و تحقیق درباره عملکرد آن‌ها

با توجه به موارد بالا می‌توانید تا حدودی از اصالت و صحت عملکرد موسسه مهاجرتی کانادا مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید. در ادامه مطلب قصد داریم به شما بگوییم که یک موسسه مهاجرتی مناسب چه ویژگی‌هایی دارد. همچنین با امتیازات مخصوص این موسسه‌ها در ادامه آشنا خواهید شد.

از یک موسسه مهاجرتی کانادا خوب چه انتظاری می‌رود؟

زمانی که قرار است یه موسسه مهاجرتی کانادا را انتخاب کنید، باید به مواردی توجه نمایید. اگر به موفقیت از این مرحله عبور نمایید، به امتیازاتی می‌رسید که آینده درخشانی را برای پرونده مهاجرتی شما رقم خواهد زد. در این بخش از مطلب قصد داریم تا ویژگی‌ها و مزایای استفاده از موسسه‌های مهاجرتی ایده‌آل را بررسی کنیم و بگوییم که باید چه انتظارهایی از آن‌ها داشته باشید.  

از یک موسسه مهاجرتی کانادا خوب چه انتظاری می‌رود؟

داشتن مشاوره اولیه رایگان

موسسه مهاجرت به کانادا که سوابق و عملکرد خوبی دارد و به مشتریان احترام می‌گذارد، برای مشاوره اولیه هزینه‌ای دریافت نخواهد کرد. به طوری که تنها با یک تماس تلفنی ساده می‌توانند اطلاعاتی مانند آخرین قوانین مهاجرتی، شرایط هر یک از روش‌های مهاجرت به کانادا، هزینه‌های مربوط به دریافت پرونده و حتی هزینه‌های مربوط به مهاجرت را به دست بیاورید.

به همین دلیل به دنبال انتخاب موسسه‌هایی باشید که همان ابتدا برخی از سوالات و ابهامات را در ذهنتان محو کند. سپس با بررسی اطلاعات و عملکرد مشاورین موسسه می‌توانید پرونده مهاجرتی و انجام سایر مراحل را به آن‌ها بسپارید.

دسترسی متقاضی به سایت رسمی و صفحات اجتماعی

موسسه‌های مهاجرتی معتبر تمام تلاش خود را می‌کنند تا متقاضیانشان به بهترین و جدیدترین اطلاعات ممکن دسترسی داشته باشند. به همین دلیل در شبکه‌های اجتماعی و صفحه و سایت رسمی خود اطلاعاتی را قرار می‌دهند تا افراد به راحتی اطلاعاتی راجع به وضعیت قوانین مهاجرتی به دست بیاورند.

حتی برخی موسسه‌ها در لایوهای اینستاگرامی وقتی را مختص به پاسخ دهی سوالات بازدید کنندگان قرار می‌گذارد. اگر شرکت یا موسسه مهاجرتی کانادا شما نیز چنین اقداماتی را در صفحه اجتماعی خود انجام می‌دهد و وب سایتی معتبر دارد، انتخاب مناسبی برای مهاجرت خود کرده‌اید.

یک موسسه مهاجرتی کانادا خوب می‌تواند بیشتر پرونده‌ها را به دلیل عملکرد خوب به سرانجام برساند.

رزومه کاری و پرونده‌های مهاجرتی موفق

یک موسسه مهاجرتی کانادا خوب می‌تواند بیشتر پرونده‌ها را به دلیل عملکرد خوب به سرانجام برساند. به همین دلیل اگر قصد انتخاب یک موسسه برای انجام کارهای مهاجرتی خود را دارید، به سابقه آن توجه ویژه‌ای داشته باشید.

همچنین داشتن سابقه کاری درخشان این تضمین را می‌دهد که موسسه از نظر عملکردی مناسب بوده و قرار نیست مشکلاتی را در آینده به وجود بیاورد. همچنین این اطمینان را دارید که سرمایه شما قرار نیست به دلیل اشتباهات موسسه از بین برود.

امکان مراجعه حضوری به دفتر موسسه

اگر شما واژه موسسه مهاجرت به کانادا را در گوگل جست و جو کنید، با انبوهی از سایت‌ها و شرکت‌های فعال در این حوزه مواجه خواهید شد. بیشتر شرکت‌های مهاجرتی که در این لیست حضور دارند، تنها به صورت مجازی فعالیت می‌کنند. به همین دلیل دارای دفتر حضوری نیستند و شاید افراد زیادی نتوانند به آن‌ها اعتماد داشته باشند.

اگر شما هم جزو همین دسته از افراد هستید، به دنبال شرکت‌هایی باشید که خدمات مورد نیازتان را به صورت حضوری نیز ارائه نمایند. همچنین با مراجعه حضوری به یک دفتر مهاجرتی مناسب و صحبت با مشاوران به صورت رو در رو می‌توانید اطلاعات بهتری نسبت به شرایط پرونده خود کسب نمایید

موسسه مهاجرتی به کانادا

سابقه کاری مشاوران

بدون شک مشاوران و وکلای یک موسسه مهاجرتی کانادا هستند که به آن اعتبار و ارزش می‌بخشند. همچنین پرونده مهاجرتی شما قرار است که به دست همین افراد پیگیری شود و به سرانجام برسد. به همین دلیل این انتظار وجود دارد که موسسه مورد نظر پرونده را به دست بهترین مشاوران خود بسپارد. البته که موسسه‌های مهاجرتی خوش سابقه نسبت به رزومه کاری وکلای خود حساس هستند و سعی می‌کنند که بهترین افراد را در موسسه برای مشاوره استخدام نمایند.

توجه به وضعیت متقاضی

زمانی که برای سپردن پرونده مهاجرتی به یک موسسه مراجعه می‌کنید، مشاور وظیفه دارد که تمامی شرایط شما را مورد بررسی قرار دهد. با بررسی همین شرایط مشاور شناخت خوبی به وضعیت فعلی داوطلب پیدا کرده و بهترین روش مهاجرتی را برای پرونده مورد نظر پیشنهاد خواهد داد. به طور کلی مواردی که باید در بررسی وضعیت متقاضی حضور داشته باشند به شرح زیر است:

 • شرایط مالی و ثبت تمامی دارایی‌های نقد و غیرنقد متقاضی
 • کنترل وضعیت تحصیلی و مدارک مورد نظر
 • سطح زبان داوطلب ( برای متقاضیان مهاجرت به کشور کانادا زبان انگلیسی و فرانسوی )
 • بررسی سوابق کاری
 • انتخاب روش مناسب در شرایطی که داوطلب اقوام درجه یک ساکن در خاک کانادا دارد

جالب است بدانید که بسیاری از موسسه‌های مهاجرتی کانادا معتبر برای بررسی این عوامل هزینه خاصی را دریافت نمی‌کنند. همچنین پس از بررسی اولیه پرونده و عقد قرار داد تمامی جزئیات لازم را طی یک یا چند جلسه مشاوره برای پیگیری مراحل و اطمینان بیشتر ثبت می‌کنند.

بررسی شرایط توسط موسسه مهاجرتی کانادا

انتخاب روش مناسب برای مهاجرت کنندگان

متقاضیان مهاجرت به کشور کانادا  می‌توانند از روش‌های متناسب با شرایط خود برای انجام این کار استفاده کنند. به عنوان مثال فردی که دارای شرایط مالی خوبی است و سوابق کاری رده بالا را دارد، نیازی نیست دردسرهای روش‌ مهاجرت تحصیلی را به دوش بکشد؛ زیرا با ویزای سرمایه گذاری خیلی راحت‌تر می‌تواند به خاک کانادا ورود پیدا کند. اگر شما نسبت به شرایط هر یک از روش‌های مهاجرتی ندارید، کار را به یک موسسه مهاجرت به کانادا بسپارید تا روش مناسبی را انتخاب نماید.

شناخت آخرین قوانین مهاجرتی کشور کانادا

بدون شک یکی از بزرگترین نکات برای رسیدن به موفقیت در مسیر مهاجرت شناخت قوانین است. افرادی که قصد ورود به خاک کشور کانادا را دارند، باید نسبت به قوانین مهاجرتی جدید این کشور شناخت خوبی داشته باشند. موسسه‌های مهاجرتی با تجربه و ایده‌آل همواره سعی می‌کنند که خود را با قوانین بروز نگاه دارند تا پرونده مشتریان موکلان آن‌ها با مشکل خاصی مواجه نشوند. به همین دلیل نیز چنین موسسه‌هایی رزومه کاری و تعداد پرنده موفق بهتری دارند.

اطلاع رسانی وضعیت پرونده به داوطلب

زمانی که شما پرنده خود را به یک موسسه مهاجرتی کانادا با تجربه و عالی می‌سپارید، دیگر نیازی نیست که وضعیت مراحل را پیگیری کنید؛ زیرا این موسسات هر تغییری که در وضعیت پرونده ایجاد شود را به اطلاع موکلان خود می‌رسانند. همچنین در صورتی که نیاز باشد که پرونده از مسیر دیگری طی شود، تایید و نظر مشتری نیز لحاظ خواهد شد. البته که با این امتیاز متوجه می‌شوید که مبلغ پرداختی شما بابت انجام چه کارهایی هزینه می‌‌شود.

دریافت هزینه معقول

موسسه ‎های مهاجرتی کار کشته برای دریافت هزینه پرونده دارای نرخ نامه مشخصی هستند. همچنین این موسسات طبق سازمان‌های نظارتی مانند وزارت کار فعالیت کرده و طبق تعرفه هزینه‌ها را برای مشتری تخمین می‌زنند. به همین دلیل زمانی که پرونده خود را به یک موسسه مهاجرتی ایده‌آل می‌سپارید، نیازی نیست که بابت هزینه‌ها نگرانی خاصی داشته باشید. همچنین این ویژگی برای افرادی که بودجه کمی بابت مهاجرت در نظر گرفته‌اند یک امتیاز استثنایی محسوب می‌شود.

کنترل صفر تا صد پرونده

اگر از یک موسسه مهاجرتی استفاده می‌کنید و باز هم برخی مراحل پرونده را به شخصه انجام می‌دهید، موسسه مناسبی را برای اهداف مهم خود انتخاب نکرده‌اید. موسسه‌های مهاجرتی معتبر صفر تا صد مراحل اداری پرونده مهاجرتی مورد نظر موکلان خود را کنترل می‌کنند. همچنین برخی از موسسه‌ها شما را بعد مهاجرت و سفر نیز برای انجام کارهایی مانند پیدا کردن محل اقامت یا شغل مناسب راهنمایی خواهند کرد. ضمنا زمانی که مشکل احتمالی پیش بی آید میتوانید روی کمک مشاوران مهاجرتی حساب کنید.

کنترل صفر تا صد پرونده در موسسه مهاجرتی به کانادا

موسسه مهاجرتی هرمس اپلای، بهترین را برای رسیدن به خاک کانادا

موسسه مهاجرتی هرمس اپلای در تمام مدت فعالیت خود تلاش کرده تا بهترین خدمات را برای شما عزیزان در نظر بگیرد. اگر شما هم به دنبال یک موسسه مهاجرت به کانادا با تمامی مشخصات گفته شده در بخش قبل هستید، می‌توانید از تیم هرمس اپلای کمک بگیرید. هرمس اپلای از لحظه اولین تماس تا رسیدن به خاک کانادا همراه شماست و بابت موفقیت پرونده تمام تلاش خود را می‌کند. در بخش بعدی مطلب قصد داریم تا بیشتر خدمات و مزایای موسسه هرمس اپلای را به شما معرفی کنیم.

موسسه مهاجرتی هرمس اپلای، بهترین را برای رسیدن به خاک کانادا

مزایای استفاده از خدمات موسسه هرمس اپلای

موسسه مهاجرتی هرمس اپلای خدمات مختلفی را برای متقاضیان عزیز مهاجرت به کانادا در نظر گرفته که در سایر موسسات مهاجرتی به سختی یافت می‌شود. در این بخش قصد داریم خدمات خاص و مزایای منحصر به فرد خود را به شما معرفی کنیم.

همچنین داوطلبان عزیز می‌توانند برای حضور در دفته به آدرس تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی مراجعه کنند. مشاورین ما با حضور در دفتر خود پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهند بود. همچنین در صورت نیاز می‌توانید با ورود به صفحه تماس با ما به سایر راه‌های ارتباطی موسسه دسترسی پیدا کنید.

موسسه مهاجرتی

داشتن تمامی مجوزهای رسمی

توجه داشته باشید که موسسه مهاجرتی هرمس اپلای دارای مجوز رسمی از وزارت کار بوده و طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند.موسسه هرمس هیچگونه فعالیتی در زمینه مشاوره شغلی و اعزام نیروی کار به خارج از کشور نداشته و در این خصوص صرفا به عنوان یک موسسه همکار با کاریابی خارجی کاربین دارای مجوز از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شماره مجوز ۵۲۰۰۹ همکاری می کند. مفتخریم که با وجود مجوزهای لازم از سازمان‌های مربوطه بتوانید صداقت خود را در ارائه خدمات به مشتریان عزیز اثبات کنیم. همچنین کلیه هزینه‌ها و تعرفه‌های موسسه مهاجرتی کانادا هرمس اپلای طبق قوانین تعیین شده‌اند.

تعرفه‌های موسسه مهاجرتی کانادا

عقد قرارداد رسمی برای پیگیری پرونده‌های مهاجرتی

تمام متقاضیانی که پرونده مهاجرتی خود را به موسسه هرمس اپلای می‌سپارند، نیازی نیست که نگران موضوع خاصی باشند؛ زیرا کلیه خدمات طبق قرارداد رسمی مصوب وزارت کار تضمین خواهند شد. با وجود قرارداد رسمی انجام کلیه مراحل پرنده طبق قوانین داخلی و بین المللی طی شده و مشتریان عزیز اطمینان خاطر بیشتری بابت موفقیت پرونده خود خواهند داشت. همچنین تیم هرمس اپلای تمام تلاش خود را می‌کند تا به تمامی مفاد قرارداد پایبند باشد.

انجام صفر تا صد مراحل روش‌های مهاجرتی به کانادا

موسسه مهاجرتی هرمس اپلای آمادگی دارد که تمامی مراحل پرونده شما را بر عهده بگیرد. همچنین مشاوران و وکلای باتجربه موسسه طی اجرای مراحل اداری متقاضیان را از جزئیات وضعیت پرونده مطلع خواهند کرد.

انجام صفر تا صد مراحل روش‌های مهاجرتی به کانادا

رزومه کاری بسیار موفق

خوشبختانه موسسه مهاجرتی هرمس اپلای طی بیش از 10 سال فعالیت خود توانسته خدمات ایده‌آلی را در اختیار افراد مختلف قرار دهد. همچنین موسسه طی این سال‌ها صدها پرونده موفق داشته تا بتواند رزومه بهتری را برای مشتریان جدید فراهم کند.

سخن پایانی

اگر شما هم به دنبال یک موسسه مهاجرت به کانادا عالی هستید، می‌توانید از تیم مشاوران هرمس اپلای کمک بگیرید. با انجام این کار نیاز نیست که دیگر نگران وضعیت مراحل اداری پرونده مهاجرتی خود باشید. کافیست چمدان‌های خود را ببندید و روی اهداف و زندگی جدید خود در کانادا تمرکز کنید. 

همین الان رایگان ارزیابی شو !

فرم ارزیابی رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رایگان مشاوره بگیر

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن