مشاور شینگن هرمس اپلای

شرایط استثنایی برای دریافت جاب آفر کانادا

باارزش ترین نوع Job Offer کانادا را با آسان‌ترین شرایط دریافت کنید

جاب آفر کانادا در یک نگاه

کانادا کشوری چند ملیتی با فرصت های شغلی متعدد، متنوع و درآمدزا است. امنیت بالای شغلی، اقتصاد پویا، و سطح بالای رفاه زندگی از جمله ویژگی های مثبت کشور کاناداست و از این روست که متقاضیان بسیاری از سرتاسر جهان خواهان کار در کانادا و اخذ ویزای کاری کانادا هستند. یکی از شرایط کار در کانادا و اخذ ویزای کاری، گرفتن جاب آفر است. در ادامه ماهیت جاب آفر (Job Offer) و شرایط و نحوه اخذ آن را به طور کامل توضیح خواهیم داد اما دقت داشته باشید که دریافت این دعوت نامه به این آسانی ها نیست و مراحل و سختی های زیادی دارد؛ به همین خاطر، افراد به کمک یک موسسه مهاجرتی معتبر و باسابقه مانند هرمس اپلای برای پیش‌بردن سریع‌تر مراحل دریافت آن نیاز دارند. پیشنهاد می کنیم برای این که با شرایط دقیق و باجزئیات دریافت جاب آفر یا پیشنهاد شغلی کانادا بیشتر آشنا شوید، حتماً از مشاورین خبره و حرفه ای ما مشاوره رایگان بگیرید.

تخصصی ترین مرجع مهاجرت و مجری 0 تا 100 امور آن

با بیش از 10 سال سابقه امور مهاجرتی

بیش از هزاران پرونده موفق

به همراه وکلای مهاجرتی خبره و عقد قرار داد

لوگو هرمس اپلای
مشاور هرمس اپلای

جهت کسب اطلاعات بیشتر روی هر بخش کلیک کنید

آشنایی دقیق با جاب آفر کانادا

جاب آفر در واقع نوعی دعوت‌نامه می‌باشد. دعوت‌نامه‌ای که از طرف یک کارفرما یا شرکت خارجی برای متقاضیان کار در خارج از کشور صادر می‌شود. به‌طور کلی قوانین اداره کار و امور مهاجرت اغلب کشورهای خارجی از جمله کانادا دارای شروطی برای مهاجرت کاری است. این قوانین نیروی کار متخصص خارجی را ملزم به ارائه دعوت‌نامه کاری معتبر و ویزای کار بلندمدت کنسولگری می‌کند. با ارائه این مدارک مهاجرین می‌توانند به‌عنوان نیروی کار متخصص برای کار در کانادا اقدام نمایند. در ویدئوی زیر به طور دقیق تر با پیشنهاد شغلی کانادا آشنا می شویم.

لازم به ذکر است که پیش‌نیاز دریافت ویزای کار، اخذ دعوت‌نامه کاری می‌باشد. بنابراین نیروی کار متخصص که قصد مهاجرت به کشورهای خارجی از جمله کانادا را دارند باید ابتدا از وجود نیاز کشور مقصد به تخصص خود اطمینان حاصل کنند. سپس، بعد از هماهنگی با شرکت خارجی و کارفرمای موردنظر، برای دریافت ویزای کاری اقدام نماید. به عبارت دیگر همان‌طور که متقاضیان مهاجرت تحصیلی برای دریافت ویزای تحصیلی، نیازمند ارائه نامه پذیرش هستند، برای دریافت ویزای کاری نیز ارائه دعوت‌نامه معتبر از طرف کارفرما و شرکت خارجی لازم و ضروری است.

به طور دقیق‌تر می‌توان گفت، جاب آفر کانادا یا همان پیشنهاد شغلی کانادایی در واقع مدرکی است که یک کارفرمای کانادایی به شخص خارجی جویای کار می دهد و شامل جزییات شغلی است که کارفرما برای آن درخواست نیروی کار داده است. به طور کلی می توان گفت که نامه ی پیشنهاد شغلی شامل جزئیات کم تری نسبت به قرارداد شغلی است و حاوی اطلاعاتی مانند شرح وظایف کاری، حقوق و مزایای شغل و شرایط کاری مانند ساعات کاری و غیره می باشد.

جاب آفر (Job Offer) یا پیشنهاد شغلی کانادا

چرا باید جاب آفر کانادا را دریافت کنید؟

کسب نمره مازاد در سیستم اکسپرس اینتری کانادا

تسریع در ورود به خاک کانادا از طریق دریافت اجازه کار

کار در شرکت های دارای اعتبار و بین المللی

سندی برای تایید صلاحیت کارجو در سیستم مهاجرت استانی کانادا

آسودگی و آرامش خاطر به دلیل داشتن شغل در بدو ورود به کانادا

امکان تحصیل رایگان فرزندان و کار کردن همسر

تسریع در روند بررسی پرونده اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا در کنار اعضای خانواده و دریافت اقامت

امکان افتتاح حساب بانکی در کانادا

برای دریافت جاب آفر کانادا از موسسه معتبر کمک بگیرید

پروسه مهاجرتی پروسه ای بسیار مهم است، چون افرادی که قصد مهاجرت دارند تمامی برنامه های زندگی و مالی خود را بر اساس این اتفاق برنامه ریزی می کنند پس پیدا کردن یک موسسه مهاجرتی بین المللی که حافظ منافع شما باشد و متعهد گردد که پروسه مهاجرتی شما را با موفقیت به پایان رساند بسیار سخت است. تیم مهاجرتی هرمس اپلای با تکیه بر پرونده های موفق قبلی شما را به رویاهایتان نزدیک می کند.

تیم مشاوره هرمس اپلای

شرایط اولیه دریافت جاب آفر یا پیشنهاد شغلی کانادا

شهرها و استان‌های کانادا مشاغل موردنیازشان را از طریق یک لیست سالانه مشاغل موردنیاز، به متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق جاب آفر اعلام می‌کنند. در کنار این شرط که شغل و تخصص متقاضی باید در لیست مشاغل موردنیاز کانادا باشد، دولت کانادا شرایط اولیه‌ای را قرارداده که متقاضیان باید در کنار شرایط اصلی آن‌ها را نیز به دولت کانادا ثابت کنند. در پادکست زیر و موارد بعد از آن، با این شرایط آشنا می شویم.

سابقه کاری مرتبط

شرط اولی که متقاضیان باید داشته باشند، داشتن سابقه کاری مرتبط با رشته و تخصص موردنظر است. سابقه کاری که متقاضیان ارائه می‌دهند، می‌تواند هم به صورت پاره‌وقت باشد و هم به صورت تمام‌وقت. هرچقدر سابقه کاری بیشتر باشد، احتمال دریافت دعوت‌نامه از طرف شرکت و کارفرما نیز افزایش پیدا می‌کند.

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

مهارت زبان

دومین شرط مهمی که متقاضیان مهاجرت از طریق جاب آفر باید ارائه دهند، داشتن سطح زبان و مهارت در یکی از زبان‌های انگلیسی و فرانسوی است. البته برای هر کدام از مشاغل ممکن است نمره مهارت زبان متفاوت باشد. حتی برای برخی از مشاغل نیازی به ارائه مدرک زبان نیست. اما به‌طور کلی داشتن مدرک زبان (CLB) با نمره‌های 4، 5 و 6 برای مشاغل گروه (A,B,C,D) الزامی است.

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

تحصیلات مرتبط

شرط بعدی تحصیلات مرتبط با شغل و تخصص درخواستی آن‌ها می‌باشد. حداقل مدرک برای دریافت جاب آفر دیپلم گزارش‌شده است که شانس کمتری برای دریافت دعوت‌نامه نیز دارد. هرچقدر مدرک تحصیلی بیشتر باشد، احتمال دریافت دعوت‌نامه و اقامت ‌کاری نیز افزایش پیدا می‌کند و حقوق و مزایای افراد تحصیل‌کرده نسبت به افرادی که مدرک تحصیلی پایین‌تری دارند بیشتر است.

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

تمکن مالی

واجدین شرایط جاب آفر باید بتوانند تمکن مالی خود را برای زندگی در کشور کانادا ثابت کنند. برای دریافت ویزای کاری نیازی به داشتن تمکن مالی در طول اقامت وجود ندارد. اما افراد برای مدت زمان مشخص تا دریافت اولین حقوق خود، باید توانایی تأمین هزینه‌های زندگی خود و همراهان را داشته باشند.

جاب آفر در چه صورتی دارای ارزش و امتیاز است؟

به طور کلی می توان گفت که جاب آفر در صورتی معتبر و ارزشمند است که شغل پیشنهاد شده شرایط زیر را داشته باشد.

جاب آفر در چه صورتی دارای ارزش و امتیاز است؟

چرا هرمس را برای پروژه مهاجرت خود انتخاب کنید؟

آژانس مهاجرتی هرمس اپلای برترین موسسه مهاجرتی در ایران است که طبق آخرین آمارها، بیشترین پرونده موفق را به ثبت رسانیده. این موفقیت سبب شده تا تیم مشاوره و وکلای ما بیش از پیش مورد توجه دانشجویان مشتاق ادامه تحصیل در خارج از کشور قرار بگیرند. لذا برای تشکیل پرونده و جمع‌آوری مدارک لازم بهتر است هرچه سریع‌تر از طریق پر کردن فرم ارزشیابی، شروع همکاری با ما را استارت بزنید.

مشاور هرمس اپلای

روش های اخذ جاب آفر کانادا

تعداد بسیاری از مهاجران احتمالی به کانادا مشتاقانه در جستجوی راهکاری برای اخذ جاب آفر از کارفرماهای کانادایی هستند؛ اما حتی از شیوه ها و راه های انجام این کار آگاهی کامل و کافی را ندارند. درواقع روش های متفاوتی برای اخذ جاب آفر وجود دارد که در ادامه به معرفی تعدادی از آن ها می پردازیم.

روشهای اخذ جاب آفر کانادا

مراکز کاریابی

کشور کانادا مانند هر کشور پیشرفته دیگری دارای مراکز کاریابی متعددی است. ولی برای کاریابی در کانادا و دریافت جاب آفر یا قرارداد کاری از کارفرمای کانادایی باید از موسسه ای  که در این زمینه فعالیت دارد کمک بگیرید زیرا باید به صورت کامل به قوانین آن کشور مسلط باشند و با کارفرماهای خارجی در ارتباط باشند.

شرکت ها، کارخانجات، موسسات و هلدینگ های بزرگ برای استخدام نیروی کار مورد نیاز، به اطلاع رسانی در مراکز کاریابی متوسل می شوند و بدین ترتیب افراد جویای کار می توانند با ارائه ی رزومه شان احتمال یافتن شغل مناسب خود را بالا ببرند.

روابط اجتماعی

مرسوم است که می گویند همواره خود را در زمان و مکان درست در میان افراد موجه و معتبر قرار دهید تا بهترین اتفاق ها را برای خود رقم بزنید. به بیان دیگر روابط اجتماعی صحیح می تواند منجر به فراهم سازی زمینه ی پیشرفت برای هر انسانی شود.

اگر دوست یا خویشاوندی در کانادا دارید که در زمینه شغلی شما فعال است یا کارفرماهایی که در زمینه ی تخصص شما به دنبال کارجو می گردند را می شناسد، می توانید با ارسال رزومه ی خود به فرد مورد نظر فرصت اخذ جاب آفر را فراهم آورید.

بانک مشاغل

یکی از منابع پیشتاز در ارائه ی موقعیت های شغلی موجود در کشور کانادا، بانک های مشاغل هستند. بانک های مشاغل، تعداد زیادی از شغل های بخش خصوصی و دولتی کانادا را با تمام جزئیات لازم مانند ویژگی های تحصیلی و کاری مورد نیاز، حقوق و مزایا و حتی روند های کنونی استخدامی در اختیار کاربران قرار می دهند.

با جستجو در بانک مشاغل کانادا و یافتن شغل متناسب با تخصص خود و ارسال رزومه تان، می توانید شانستان را برای اخذ جاب آفر کانادایی امتحان کنید و برای کار راهی این کشور شوید.

لینکدین

با داشتن بیش از نیم میلیارد عضو، لینکدین بهترین و شناخته شده ترین شبکه اجتماعی جهت ارائه موقعیت های شغلی برای تخصص و مهارت های مختلف به شمار می رود و از طریق آن می توانید با سیل عظیمی از افراد متخصص در حیطه های مختلف و صاحبان مشاغل در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید.

کشور کانادا نیز کاربران زیادی در شبکه ی اجتماعی لینکدین دارد که این امر فرصت خوبی را برای کارجویان خارجی فراهم کرده تا با کارفرمایان کانادایی ارتباط برقرار کنند و نهایتا بتوانند از آن ها پیشنهاد شغلی دریافت کنند.

آشنایی با LMIA کانادا

LMIA مخفف Labour Market Impact Assessment است که به معنای بررسی تاثیر بازار کار می باشد. LMIA ال ام آی ای مدرکی است که نشان می دهد تا چه اندازه شغل نیروی کار ماهر خارجی می تواند برای اقتصاد و بازار کار کانادا مفید و مثمر ثمر باشد. کارفرمای کانادایی ممکن است به LMIA نیاز داشته باشد تا بتواند اثبات کند که نیاز او به یک نیروی کار ماهر خارجی بسیار لازم و ضروری است. 

در واقع LMIA اثبات می کند که برای موقعیت شغلی پیشنهاد شده هیچ فرد مناسب و شایسته ای در سرتاسر کانادا یافت نشده و اکنون نیاز به یک نیروی کار ماهر خارجی برای تامین این موقعیت شغلی است. درصورتیکه که نتیجه LMIA مثبت باشد، سازمان کار و توسعه ی نیروی انسانی کانادا جاب آفر ارائه شده از طرف کارفرما را تایید می کند. تقریبا برای همه مشاغل در کانادا نیاز است که متقاضیان جاب آفر کانادا برای دریافت (LMIA) اقدام کنند.

نکات مهم دریافت جاب آفر کانادا

طبق تجربه کارشناسان ما طی این سال ها، برای افزایش شانس خود در دریافت پیشنهاد کاری، چند نکته مهم را باید مدنظر قرار دهید. با رعایت این نکات، پذیرش آن‌ها و هم‌چنین رسیدن به یک جاب آفر موفق، دور از انتظار نخواهد بود.

ساخت CV و رزومه قدرتمند

مهم‌ترین و اصلی‌ترین مدرکی که می‌تواند مستقیماً بر روی شرکت و کارفرما در کانادا تاثیر مثبت گذاشته و منجر به دریافت جاب آفر شود، رزومه و (CV) است. این دو مدرک کاملا باهم تفاوت دارند. رزومه خلاصه‌ای از سوابق و دستاوردهایی است که به صورت اختصاصی برای یک فرصت شغلی خاص نوشته می‌شود. درحالی که (CV) کل سوابق کاری، تحصیلی و دستاوردهای متقاضی را دربر می‌گیرد. طراحی (CV) و رزومه‌ای که بتواند نظر کارفرما را جلب کند می‌تواند به دریافت جاب آفر کمک به‌سزایی داشته باشد. لازم به ذکر است که هر سابقه شغلی که متقاضیان در رزومه عنوان می‌کنند، باید قابلیت پیگیری داشته باشد.

تمرکز برای اپلای یک شغل

درحال حاضر هزاران فرصت شغلی در کانادا وجود دارد که فرد می‌تواند برای هر کدام که بخواهد اپلای دهد. اما این امر نمی‌تواند تاثیر مثبتی روی دریافت جاب آفر داشته باشد. حتی این کار می‌تواند کارفرما را نسبت به متقاضی بی‌اعتماد کند. بنابراین بهتر است، متقاضی روی یک شغل و تخصص تمرکز کرده و برای دریافت آن تلاش نماید. شایان ذکر است که برای دریافت اقامت دائم کانادا، فرد باید حداقل یک سال بعد از یک پیشنهاد شغلی، در کانادا مشغول به‌کار شده باشد. بنابراین احتیاط لازم این است که فرد برای دریافت تنها یک شغل تمام‌وقت در کانادا اقدام کند و در آن‌جا بماند.

دنبال کردن درخواست جاب آفر

متقاضی باید بداند که تنها او نیست که برای دریافت جاب آفر درخواست‌داده است. در واقع او باید تصور کند که درخواست وی در استخری مملو از درخواست‌های دیگر قرار دارد. حتی ممکن است درخواست او به راحتی گم شود. بنابراین به‌جای انتظار، بهتر است وضعیت درخواست خود را از طریق ایمیل ارسال نموده و تقاضای رسیدگی نماید. درصورت پاسخ‌گویی و دریافت تاییدیه از طریق ایمیل، بهتر است که متقاضی در یک جمله کوتاه، از دست اندرکاران اداره مهاجرت قدردانی کند. کارهایی از این قبیل می تواند شانس دریافت جاب آفر متقاضی را نسبت به سایر درخواست دهندگان بیشتر کند.

لیست مشاغل مورد نیاز جاب آفر کانادا

لیست زیر که در سال 2021 آپدیت‌شده است مشاغل مورد نیاز برای درخواست جاب آفر را نشان می‌دهد.

متصدی ابزار و ماشین سنگینHeavy operator equipmentگذراندن دوره‌های کارآموزی یک تا دو ساله یا گذراندن دوره‌هایی در دبیرستان، کالج یا صنعت در زمینه تجهیزات سنگین به همراه آموزش ضمن خدمت، جهت دریافت جاب آفر این شغل لازم می‌باشد.

متصدی دستگاه کوچک صحافی

Bindery small Equipment Machine Operator

ارائه حداقل مدرک دوازده ساله دیپلم به همراه داشتن سابقه کار مرتبط با دستگاه‌های چاپ و صحافی کتب، از الزامات گرفتن جاب آفر این شغل است.
متصدی دستگاه صحافی

Bindery Machine Operator

ارائه حداقل مدرک دوازده ساله دیپلم به همراه داشتن سابقه کار مرتبط با دستگاه‌های چاپ و صحافی کتاب.
نیروهای خدماتیManager Professional Assistant the Clean Geckoاین رشته طیف وسیعی از مشاغل و فرصت‌های شغلی را شامل می‌شود. مانند خدمات خانگی و اداری، مراقبت از وسایل و تجهیزات کارگاهی، نگهبانی و مواردی از این قبیل. فرد برای دریافت جاب آفر نیازمند داشتن دانش کافی در این زمینه‌ها است.
آشپز غذاهای مکزیکی

Mexican Food Cook

این نوع رشته و فرصت شغلی نیازی به ارائه مدرک تحصیلی ندارد. حداقل مدرک موردنیاز برای دریافت جاب آفر دیپلم است. فرد باید بتواند طبق دستورالعمل به طبخ انواع غذاهای مکزیکی بپردازد. افراد با این حرفه می‌‌توانند در انواع رستوران‌های کانادا مشغول به کار شوند.
 Aircraft Mechanicداشتن مدرک تحصیلی مرتبط به همراه حداقل پنج سال سابقه کار مرتبط موردنیاز است. فرد باید بتواند در زمینه تعمیر و نگهداری انواع هواپیماها فعالیت نماید. هم‌چنین باید تأییدیه‌های لازم را از دولت کانادا دریافت کند. به دلیل حساسیت‌های موجود در این فرصت شغلی، متقاضی باید بتواند به هردو زبان انگلیسی و فرانسوی تکلم نماید.
تکنیسین برقTechnician Electrical Meter Tradeبرای دریافت جاب آفر، متقاضی باید مدرک تحصیلی مهندسی برق و الکترونیک را به‌همراه چند سال سابقه شغلی ارائه دهد. فرد هم‌چنین باید مدرک کمک‌های اولیه را هم داشته باشد.
متخصص کمک‌های اولیهFirst aid CPRداشتن گواهینامه کمک‌های اولیه و کمک بهیاری برای اشتغال در این فرصت شغلی لازم است. فرد هم‌چنین باید در اورژانس نیز سابقه کاری داشته باشد تا بتواند جاب آفر این شغل را کسب کند.
توسعه‌دهنده نرم‌افزارArchitect Developer, Solution senior Softwareرا در کنار مدرک تحصیلی خود ارائه دهد. هم‌چنین تخصص کافی در زمینه (JavaScript)، (SS)، (HTML) و دیگر موارد مربوط به وب را داشته باشد.
تحلیل‌گر و آنالیزکننده تکنیک (GIS)Analyst Senior GIS Technicianارائه یکی از مدارک کارشناسی علوم، کامپیوتر، جغرافیا و یا مهندسی برنامه‌ریزی تخصصی (GIS)، داشتن سابقه کاری در زمینه حمل‌ونقل، آب و فاضلاب و به‌طور کلی سیستم اطلاعات جغرافیایی شهری، الزامی است.
دستیار پزشک تغذیه و رژیم غذاییDietary Aidesبا اشتغال در این فرصت شغلی و دریافت جاب آفر فرد می‌تواند به عنوان دستیار متخصص تغذیه فعالیت کند. هم‌چنین به دادن انواع رژیم‌های غذایی به افراد مختلف بپردازد. داشتن مدرک دیپلم دوازده ساله برای دریافت این فرصت شغلی کافی است. داشتن گواهینامه برای شناخت بهداشت موادغذایی الزامی می‌باشد.
پرستار خانگی، دستیار مراقبت و خانه‌دارHousekeepers/PSW’s/RPN’Sفرد باید سابقه مراقبت‌های خانه‌داری و پرستاری در خانه را داشته باشد. نگهداری و مراقبت از کودکان و سالمندان در خانه، در حیطه این رشته شغلی است.
مکانیک یخچال و انواع خنک‌کننده‌ها و لوازم برودتیRefrigeration Mechanicاین رشته شامل اشتغال به عنوان مهندس و هم‌چنین مدرس دانشگاه برای تدریس مکانیک برودتی به دانشجویان این رشته می‌باشد. برای تدریس این رشته و دریافت جاب آفر، متقاضی باید سه سال سابقه شغلی در زمینه مهندسی مکانیک برودتی داشته باشد. فرد همچنین باید مدرک(Ozone Depletion Prevention) را نیز به دولت کانادا ارائه دهد.
نقاش هواپیماPaint Supervisorداشتن دانش و آگاهی لازم جهت استفاده از تجهیزات مخلوط کردن رنگ‌های مربوط به هواپیما طبق دستورالعمل‌های خواسته‌شده، به همراه چندین سال سابقه کاری در زمینه رنگ‌آمیزی قطعات هواپیما برای دریافت این جاب آفر لازم است‌.
مهندس تولیدProduction Supervisorبرای دریافت جاب آفر این فرصت شغلی لازم است که فرد حتما مدرک شغلی مرتبط با مدیریت پروژه ارائه دهد. هم‌چنین حداقل پنج‌سال سابقه کار در این زمینه نیز داشته باشد.
مهندس ساخت هواپیماStructure Supervisorبرای دریافت جاب آفر این شغل داشتن مدرک مهندسی نگهداری از هواپیما و هم‌چنین پنج سال سابقه شغلی الزامی است. فرد باید به دو زبان انگلیسی و فرانسوی تسلط کامل داشته باشد.
مهندس تعمیر و نگهداری هواپیماEngineer Aircraft Maintenanceدریافت جاب آفر این شغل مستلزم آن است که فرد مدرک مهندسی نگهداری از هواپیما را به همراه حداقل سه سال سابقه کار ارائه دهد. تسلط کامل به هر دو زبان انگلیسی و فرانسوی الزامی است.
مهندس تعمیر و نگهداری هواپیما با مجوزهای (M2 E S) و تکنسین فناوری (NDT)

Technician Projects Leads and TDN Engineer M2 E S License Aircraft Maintenance

داشتن مدارک مرتبط در زمینه تکنیسین هواپیما و پروژه‌های هوایی برای گرفتن جاب آفر این شغل لازم می‌باشد.

مرجع صدور گواهینامه هواپیما

Authority Aircraft Certification

متقاضی دریافت جاب آفر این فرصت شغلی فرد باید بتواند در زمینه امور نگهداری و تعمیر هواپیما با توجه به استانداردهای شرکت سازنده فعالیت داشته باشد. هم‌چنین بر کارمندان نظارت کند و مواد اولیه موردنیاز را خریداری نماید.

مسئول خرید قطعات هواپیما

Purchasing Agent

داشتن دو سال سابقه کاری در زمینه شناخت قطعات مختلف هواپیما برای گرفتن جاب آفر این رشته لازم است.

مدیریت فناوری اطلاعات

IT Administrator

مدرک مهندسی برنامه‌ریزی و یا رشته‌های مرتبط با فناوری اطلاعات، در کنار سه الی پنج سال سابقه شغلی مرتبط، برای دریافت این جاب آفر الزامی می‌باشد.

توسعه‌دهنده شبکه وب

Web Developer

ارائه مدارک مرتبط با کامپیوتر و فناوری اطلاعات و چندین سال سابقه کار با ابزارهای مختلف نظیر (Angular )، (CSD)، (HTML)، (Typescript)، (Web API)، (NET) برای دریافت جاب آفر این شغل لازم است.

ماشین‌کار

Machinist

فردی می‌تواند برای جاب آفر این شغل اقدام نماید که با تمام ابزارها، ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی آشنا باشد. هم‌چنین نحوه تمیز و نگهداری کردن آن‌ها را بداند.

مراحل دریافت جاب آفر کانادا با هرمس اپلای

1. بررسی شرایط

در مرحله اول، شما با پشتیبانان متخصص تیم ما ارتباط برقرار می‌کنید و آن ها، شرایط شما را بررسی می‌کنند که آیا امکان دریافت جاب آفر کانادا را دارید یا خیر؟

2. تهیه مدارک

در صورتی که شرایط شما تأیید شد، باید مدارکی را که از شما خواسته می‌شود (و در بالا هم بیان شد) به همراه برخی فرم ها تکمیل نمایید.

3. تکمیل کارها توسط هرمس اپلای

در آخر کارشناسان مجموعه هرمس اپلای تمام کارهای دشوار مربوطه نظیر ارتباط با کاریابی های کانادایی و... را انجام خواهند داد و شما دچار هیچ سختی نخواهید شد.

بدون هرمس اپلای نمی توانم جاب آفر بگیرم؟

دریافت پیشنهاد شغلی کانادا فرایندی بسیار پیچیده، دشوار و طولانی دارد. بسیاری از افراد نمی‌توانند بدون کمک مشاورین حقوقی، مهاجرتی و وکلای خبره این فرایند را با موفقیت پشت سر بگذراند. به همین خاطر استفاده از خدمات مشاوره‌ای یک موسسه مهاجرتی می‌تواند به آن‌ها در پیشبرد هرچه سریع‌تر فرایند دریافت جاب آفر کانادا کمک کند.
موسسه مهاجرتی هرمس اپلای با بهره‌گیری از تجربیات بسیار زیاد خود در ثبت شرکت در کشورهای مختلف، در تمام مراحل در کنار شما است تا شما با کم‌ترین دردسر و هزینه، راهی کانادا شوید. وکلا و مشاورین هرمس اپلای تجربه‌ای بی‌نظیر در زمینه انواع روش‌های مهاجرت به کشورهای خارجی دارند و می‌توانند در تمام زمینه‌ها یک مشاور بسیار خوب برای شما باشند.

سوالاتی که کلاینت های قبلی پرسیده اند

جاب آفر کانادا یا همان پیشنهاد شغلی کانادایی در واقع مدرکی است که یک کارفرمای کانادایی به شخص خارجی جویای کار می دهد و شامل جزییات شغلی است که کارفرما برای آن درخواست نیروی کار داده است.

LMIA ال ام آی ای مدرکی است که نشان می دهد تا چه اندازه شغل نیروی کار ماهر خارجی می تواند برای اقتصاد و بازار کار کانادا مفید و مثمر ثمر باشد.

  1. ساخت یک (CV) و رزومه قدرتمند اولین قدم برای دریافت جاب آفر است.
  2. اپلای برای چند شغل نمی‌تواند به دریافت جاب آفر کمک کند.
  3. برای دریافت نتیجه بهتر و سریع‌تر، بهتر است فرد درخواست شغلی خود را دنبال کند.

مشاوره مهاجرتی رایگان

هدف ما در موسسه مهاجرتی هرمس اپلای از مطالب ارائه شده، اطلاع رسانی و کمک به عزیزان علاقمند به مهاجرت به بهترین کشورهای دنیا می‌باشد.
برای ارتباط با مشاوران مهاجرتی ما فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

مشاورهای هرمس اپلای