مشاغل مورد نیاز آلمان

مشاغل مورد نیاز آلمان

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان سالانه تغییراتی دارد. اگر قصد دریافت ویزای کار آلمان را برای کار در آلمان دارید باید ابتدا مشاغل مورد نیاز آلمان در سال 2022 را مورد بررسی قرار دهید که آیا رشته تحصیلی شما جزء لیست مذکور هست یا خیر؟

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان یا همان لیست سفید (white list)، لیستی است که از طرف آژانس اشتغال فدرال آلمان هر 6 ماه یکبار منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه سوال می‌توانید از طریق واتساپ، تکمیل فرم مشاوره مهاجرت و تماس تلفنی با کارشناسان موسسه مهاجرتی هرمس اپلای در ارتباط باشید.

5 نکته طلایی درباره کار در آلمان

ویدیو شماره 1

آنچه در این مقاله میخوانید

کشور آلمان، یکی از کشورهای برتر صنعتی در حوزۀ اقتصادی اروپا و همین‌طور جهان است. به همین دلیل مشاغل مورد نیاز آلمان از پر متقاضی ترین مباحث مهاجرتی است. این کشور برای بهسازی، نوسازی و بازسازی زیرساخت‌های صنعتی، اقتصادی، اجتماعی، درمانی و … خود نیازمند نیروی ماهر متخصص است. اما در عین حال، هر سال بیشتر از سال پیش با کمبود نیروی متخصص روبرو است. برای رفع این کمبود، جذب نیروی متخصص خارجی در کنار آموزش نیروی کار داخلی بهترین راهکار پیش پای دولت آلمان است.

حال سؤال این‌جاست این کشور، چه ویژگی‌ها و برتری‌هایی نسبت به کشورهای دیگر دارد که نیروی متخصص خارجی را متمایل به کار و زندگی در این کشور می‌کند؟ در این مقاله، در ابتدا چند دلیل مستدل برای کار و اقامت نیروهای متخصص خارجی در کشور آلمان را بیان خواهیم کرد و سپس لیست سفید که همان لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال 2022 است را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان

رویاهاتو بساز!

ما در هرمس اپلای مفتخریم به اینکه بتوانیم شما را یک گام به رویاهایتان نزدیک کنیم. برای بررسی رایگان شرایط کاریتان به کشور آلمان فرم زیر را پر کنید.
ویژگی معروف آلمان ها در تمام دنیا

حقوق و دستمزد برای مشاغل پرتقاضا در کشور آلمان

برطبق گزارش سالانۀ‌ سایت Stepstone، متوسط حقوق دریافتی سالانه در کشور آلمان، تقریباً برابر با 58800 یورو است که اگر پاداش‌های سالانه به این مبلغ اضافه شوند براساس گزارش پرتال شغلی XING به حدود 70754 یورو در سال خواهد رسید.

حقوق‌ها بسته به نوع صنعتی که فرد در آن مشغول به کار است، فرق می‌کنند و معمولاً شرکت‌های بزرگ آلمانی با بیش از 10000 کارمند، بیشترین پرداختی حقوق را دارند که حدود 27% بالاتر از متوسط حقوق پرداختی در کشور آلمان است.

برای شرکت‌های متوسط تا بزرگ که 5000 تا 10000 نیروی کار دارند، حقوق پرداختی معمولاً 17% بالاتر از حقوق پرداختی شرکت‌های کوچک‌تر با 1000 تا 5000 کارمند است (حقوق پرداختی این شرکت‌های کوچک‌تر، 12% بالاتر از متوسط حقوق پرداختی در کشور آلمان است).

در مقایسه با سایر کشورهای حوزۀ اروپا، کشور آلمان بالاترین میزان دستمزد خالص پرداختی در ماه را دارد که در سال 2020، این مبلغ در حدود 2439 یورو در ماه بوده است. قانون حداقل دستمزد دریافتی در کشور آلمان به شدت رعایت می‌شود. با در نظر گرفتن لیست مشاغل مورد نیاز آلمان حداقل دستمزد دریافتی در سال 2022 این کشور 9.82 یورو برای هر ساعت است. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قوانین و میزان دستمزد درسال 2022 آلمان پیشنهاد می کنیم در ابتدا مقاله حقوق و دستمزد در آلمان را مطالعه فرمایید.

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان

تمام آنچه در مورد بازار کار آلمان برای ایرانیان، نیاز است بدانید!

پادکست 1

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان

دلایلی که بیان کردیم، تنها قسمت کوچکی از مزایای کار در کشور آلمان هستند. کشور آلمان به نیروی کار ماهر خود وابسته است و به همین دلیل همواره به دنبال پیاده کردن استراتژی‌هایی است که حضور نیروهای متخصص را در کشور خود افزایش دهد. در زیر لیست مشاغل موردنیاز در کشور آلمان را مشاهده خواهید کرد.

افرادی که شانس بسیار زیادی برای پیدا کردن کار مناسب در کشور آلمان دارند

متخصصان زیرشاخه‌های پزشکی، وکالت، مهندس و مدیریت، شانس بسیار زیادی برای پیدا کردن کار مناسب در کشور آلمان با درآمد بالا و پاداش‌ها و مزایای بی‌نظیر دارند. شرط اصلی برای رسیدن به همۀ مزایایی که کشور آلمان به نیروی کار متخصص خود عرضه می‌کند، سخت‌کوشی، درستی و تعهد کاری است.

یک مزیت کار در کشور آلمان، دوره‌های کارآموزی و پیشرفت شغلی حین کار است که نه تنها پایۀ حقوقی و میزان حقوق دریافتی نیروی کار متخصص را بالا می‌برد که به دانش و اعتباری کاری او نیز می‌افزاید.

مشاغل مورد نیاز آلمان که در لیست سفید آورده شده‌اند، در ابتدا به متقاضیان کار در کشورهای عضو اتحادیۀ اروپا عرضه می‌شوند و چنانچه کمبود نیرو جبران نشد، متقاضیان کار متخصص از کشورهای دیگر جهان بررسی خواهند شد. پیش‌بینی می‌شود که تا سال 2030، در کشور آلمان نزدیک به 3 میلیون نیروی کار متخصص خارجی مشغول به کار شوند.

بیمۀ درمانی، بیکاری، بازنشستگی، خدمات پرستاری، بیمۀ حوادث از جمله مزایایی هستند که به محض شروع کار نیروی متخصص در کشور آلمان، به او تعلق می‌گیرند. همۀ‌ دستمزدها در کشور آلمان، مشمول پرداخت مالیات هستند. امنیت اقتصادی و منطقه‌ای که کشور آلمان دارد، این کشور را تبدیل به یک مکان عالی جهت کار، تشکیل خانواده و زندگی کرده است.

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان

مشاغل مورد نیاز آلمان کدامند؟

اگر رشته تحصیلی شما جزء لیست مشاغل زیر است می‌توانید رزومه تحصیلی و کاری خود را از طریق فرم ارزیابی و مشاوره مهاجرت ارسال کنید کارشناسان مهاجرتی ما شرایط شما برای دریافت ویزای کار را بررسی کرده و به شما اعلام خواهند کرد. همچنین می توانید ویدیو زیر را در رابطه با روند اخذ ویزای کار آلمان برای مشاغل مورد نیاز آلمان مشاهده کنید.

 

همه چیز درباره ی ویزای کار آلمان

ویدیو شماره 2

در صورتی که رشته تحصیلی شما جزء رشته‌های مهندسی یا پیراپزشکی می‌باشد و در لیست مشاغل مورد نیاز آلمان که در این بخش آورده شده، موجود نیست رشته خود را برای بررسی مجدد به مشاوران هرمس اپلای ارسال کنید:

پادکست رشته های مکانیک و IT در آلمان

پادکست 2

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان

مشاغل مورد نیاز آلمان و داشتن دانش زبان آلمانی

یکی از مهم‌ترین سؤالات افرادی که به دنبال پیداکردن لیست مشاغل مورد نیاز آلمان برای مهاجرت کاری پیش می‌آید، این سؤال است که آیا برای یافتن شغل در آلمان نیاز است تا مدرک زبان آلمانی داشته باشیم؟ در پاسخ به این سؤال باید اشاره کرد که بدون شک داشتن آشنایی با زبان آلمانی می‌تواند در روند پذیرش شما از سوی کارفرمایان آلمانی، تأثیر بسزایی بگذارد. اما این که آیا برای موقعیت شغلی در کشور آلمان نیاز به داشتن مدرک زبان آلمانی است، کاملاً به موقعیت شغلی شما بازمی‌گردد.

به‌صورت کلی، داشتن مدرک زبان سطح b1 یا b2 زبان آلمانی برای اخذ یک موقعیت کاری از شرکت‌های واقع در آلمان، مورد نیاز است. اما داشتن تسلط بر روی زبان آلمانی برای برخی از موقعیت‌های شغلی، نیازی ضروری است. به‌عنوان‌مثال، معلمان، پزشکان و یا پرستاران نیازمند داشتن دانش بالایی نسبت به زبان آلمانی هستند. اما در بسیاری دیگر از موقعیت‌های شغلی، تصمیم‌گیری در خصوص سطح مورد نیاز زبان آلمانی، به عهده کارفرما خواهد بود.

این در حالی است که بسیاری از افرادی که برای شرکت‌های بین‌المللی در شهرهای بزرگ و پیشرفته آلمان کار می‌کنند، بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کرده و از زبان آلمانی به‌ندرت استفاده می‌کنند. درهرحال، اگر موقعیت شغلی شما در لیست مشاغل مورد نیاز آلمان که نیازمند ارتباط مستقیم با مردمان آلمانی‌زبان است، قرار داشت، داشتن مدرک زبان آلمانی، ضرورت پیدا خواهد کرد.

رویاهاتو بساز

برای بررسی رایگان شرایطتتان همین الان فرم زیر را پر کنید. مشاوران ما در هرمس اپلای تا 24 ساعت آینده با شما تماس خواهند گرفت

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و داشتن مهارت کافی

باید بدانید که در کشور آلمان، داشتن مهارت کافی، یک اصل ضروری است. یکی از راه‌هایی که می‌توانید هم مهارت بالایی به دست بیاورید و هم آن را اثبات کنید، تحصیل و ارائه مدرک است. ازاین‌رو در بسیاری از مشاغلی که در لیست مشاغل مورد نیاز کشور آلمان وجود دارند، تا زمانی که مدرک خاصی نداشته باشید، یا امکان ورود به آن وجود ندارد و یا اینکه نمی‌توانید بیشتر از یک حد معین در موقعیت شغلی، پیشرفت کنید.

به همین دلیل ممکن است بسته به شغل و موقعیتی که قصد اخذ آن را دارید، از شما درخواست شود تا مدارکی را دال بر داشتن مهارت و آموزش کافی به دولت آلمان ارائه کنید. در این کشور مشاغلی وجود دارد که به‌اصطلاح تحت نظارت دولت بوده و پذیرش و فعالیت در آن‌ها، باید توسط مراجع قانونی و اداری، تأیید شود. برخی از این موقعیت‌های شغلی نیز در لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال 2022 وجود دارد.

از جمله مشاغل مورد نیاز آلمان می‌توان به پزشکی، معلم، روان‌شناسی، وکیل، مهندس و پرستاری اشاره کرد. برای این مشاغل تحت نظارت، به رسمیت شناخته شده صلاحیت فرد متقاضی، ضرورت بالایی دارد. ازاین‌رو فرد متقاضی وظیفه دارد تا به دولت این کشور مدارکی را دال بر داشتن مهارت و تخصص لازم ارائه کند و درصورتی‌که چنین مدارکی را نداشته باشد، نیاز است تا در آزمون‌ها و دوره‌های مربوطه شرکت کرده تا چنین مدارکی را به دست بیاورد.

مشاغل مورد نیاز آلمان و فرهنگ کار در این کشور

به‌عنوان فردی که قصد دارد تا با شناخت مشاغل مورد نیاز کشور آلمان در سال 2022، مهاجرت کاری به این کشور را تجربه کند، نیاز است تا کمی هم با فرهنگ کار در این کشور آشنا شود. بدین صورت می‌تواند یک فضای کاری مناسب‌تری را برای خود در کنار سایر همکاران ایجاد کند. کشورهای مختلف دارای آداب‌ورسوم متفاوتی در محل کار هستند و کشور آلمان نیز از آن مستثنی نیست.

درحالی‌که در فرهنگ‌های مختلف ممکن است روابط شخصی نقش مهمی را در روابط کاری داشته باشند، اما در کشور آلمان، نیاز است تا در محل کار، تمام تمرکزتان را بر روی کار متمرکز کنید. به‌صورت کلی در این کشور، زندگی شخصی و کاری بسیار از یکدیگر جدا هستند؛ بنابراین اگر شما هم می‌خواهید بعد از جستجو در لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال 2022 یک موقعیت شغلی را دریافت کنید، باید به این نکته توجه ویژه‌ای داشته باشید.

از جمله دیگر موارد مهمی که در محل کار ممکن است به‌سرعت متوجه آن شوید، سبک و نحوه ارتباط مستقیم افراد است. آلمانی‌ها تمایل دارند بسیار مستقیم، صریح و روراست برخورد کنند. ازاین‌رو برای پیشرفت در چنین محیطی، نیاز است تا به این نکته توجه کرده و سعی کنید تا خودتان را با آن وفق دهید.

از جمله دیگر ویژگی‌هایی که برای موفقیت در موقعیت‌های شغلی در کشور آلمان نیاز است تا بدانید، سازگاری، اطمینان، وقت‌شناسی و … است. 

اگر لیست مشاغل مورد نیاز آلمان را بررسی کردید و شغل مورد علاقه و متخصص خود را در آن یافتید، در ابتدا شرایط خود را برای مهاجرت به آلمان و دریافت ویزای آلمان بررسی کنید. برای بررسی شرایط مهاجرتی خود می توانید پس از مشاهده ویدیو زیر می توانید با وکلای مهاجرتی ما در هرمس اپلای در ارتباط باشید.

شرایط عمومی مهاجرت به آلمان

ویدیو شماره 3

مشاغل پرتقاضا در مقابل مشاغل مورد نیاز آلمان در سال 2022

اما در کنار لیست مشاغل مورد نیاز آلمان، نیاز است تا شما را با لیست پرتقاضاترین مشاغل آلمان نیز آشنا کنیم. پرتقاضاترین مشاغل آلمان آن دسته از مشاغلی هستند که طبق آمار در سال‌های آینده، پیشرفت زیادی خواهند کرد و با داشتن تخصص در چنین زمینه‌هایی، شانس دریافت موقعیت‌های شغلی در آلمان را خواهید داشت. باید اشاره کرد که ممکن است برخی از موقعیت‌های شغلی موجود در لیست پرتقاضاترین مشاغل در آلمان، در لیست مشاغل مورد نیاز این کشور نیز حضور داشته باشند اما الزاماً موقعیت‌های شغلی که در لیست مشاغل مورد نیاز کشور آلمان وجود دارد، در لیست مشاغل پرتقاضا این کشور، نیست. اگر می‌خواهید با پرتقاضاترین مشاغل در آلمان در سال 2022 آشنا شوید، بهتر است نگاهی به جدول زیر بیندازید.  
موقعیت شغلی بهترین شهر برای استخداممیانگین سال مورد نیاز برای تجربه
مشاور بخش دولتی برلین، هامبورگ، مونیخ 2.8
تحلیلگر محصول برلین، هامبورگ، مونیخ 3.7
متخصص کسب‌وکار برلین، مونیخ، فرانکفورت3.3
کارشناس امنیت سایبری مونیخ، فرانکفورت، کلن 7.1
توسعه‌دهنده ماشین لرنینگبرلین، مونیخ، کلن 3.3
پژوهشگر UX برلین، مونیخ، کلن 5.3
کارشناس امنیت اطلاعات فرانکفورت، مونیخ، برلین 10.2
بازاریاب برلین، هامبورگ، مونیخ 2.7
مهندس داده برلین، مونیخ، کلن 4.8
متخصص علوم داده برلین، مونیخ، هامبورگ 3
مهندس رباتیک مونیخ، فرانکفورت، ولفسبورگ (Wolfsburg) 2.8
مدیر فروش مونیخ، اشتوتگارت، فرانکفورت 9.3
مدیر ارتباطات برلین، مونیخ 5.4

پردرآمدترین مشاغل در مقابل مشاغل مورد نیاز آلمان

بد نیست تا بعد از مشاهده لیستی از مشاغل مورد نیاز آلمان در سال 2022، نگاهی نیز به پردرآمدترین مشاغل در این کشور بیندازید. مشاغلی که در این لیست قرار دارند در صدر مشاغل پردرآمد و پول‌ساز در آلمان بوده که فعالیت در هر یک از آن‌ها می‌تواند زندگی بسیار راحتی را برای فرد، به وجود بیاورد. پردرآمدترین مشاغل آلمان در سال 2022 عبارت‌اند از:

 • پزشکان
 • دندانپزشکان
 • وکلا
 • رشته‌های مهندسی
 • مهندسی صنایع
 • ریاضیات و علوم کامپیوتر
 • علوم طبیعی
 • تجارت و اقتصاد
 • معماری
 • روان‌شناسی

دلایل کار و اقامت نیروهای متخصص خارجی در کشور آلمان

اقدامات تشویقی بسیاری برای خانواده ها برای فرزندآوری در آلمان
 1. اقتصاد رو به رشد برای مشاغل مورد نیاز آلمان که روز به روز به سمت شکوفایی بیشتر می‌رود: برخلاف خیلی از کشورهای دیگر در حوزۀ اروپا، کشور آلمان یک اقتصاد همواره در حال رشد و شکوفایی دارد و به همین دلیل است که بسیاری از شرکت‌های برتر آلمانی همواره به‌دنبال نیروهای کار خارجی متخصص، منظم، سریع‌الانتقال و تیزهوش هستند. نیروهای کار متخصصی که در کشور آلمان کار می‌کنند، حق‌الزحمۀ خیلی خوبی دریافت می‌کنند بدون آن‌که احساس بیش‌کاری داشته باشند و یا احساس کنند که کارفرما نسبت به زحمات آنها بی‌تفاوت و ناسپاس است.

 2. عدم وجود فاصلۀ ارتباطی در محیط‌های کاری: بیشتر مردم جهان فکر می‌کنند که آلمانی‌ها فقط به زبان مادری خود مسلط هستند و نسبت به یادگیری زبان‌های دیگر تعصب دارند. اما قضیه برعکس است و بسیاری از آلمانی‌هایی که در حوزه‌های تخصصی و فنی کار می‌کنند، کاملاً یا نسبتاً به زبان انگلیسی مسلط هستند. آلمانی‌ها پای‌بندی زیادی به کار خود دارند و اجازه نمی‌دهند ناتوانی در ارتباط با همکاران خارجی زبان خود، کیفیت کاری آنها را پائین بیاورد.

 3. کیفیت عالی زندگی به‌علت پرداخت حقوق‌ خوب در لیست مشاغل مورد نیاز آلمان : در همۀ دنیا، کیفیت زندگی بالای آلمانی‌ها معروف است. نیروهای کار متخصصی که در آلمان کار می‌کند و حقوق خوبی بابت فعالیت خود دریافت می‌کند نیز از استاندارد زندگی بالا در این کشور بهره‌مند می‌شود. پس اگر شغل شما در گروه شغل‌های مورد نیاز کشور آلمان است، می‌توانید مطمئن باشید که با کار در این کشور، سطح زندگی بالا و مناسبی برای خود و خانوادۀ خود فراهم خواهید کرد.

 4. یکی از بهترین کشورها برای پیشرفت شغلی و تحصیلی در جهان: دو ویژگی آلمان‌ها که در تمام دنیا معروف است، سخت‌کوشی و ایده‌آل‌گرایی آنها است. افرادی که علاقه‌مند به پژوهش‌های فنی هستند، کشور آلمان یکی از بهترین گزینه‌ها برای این نوع فعالیت است. آلمانی‌ها از دیرباز علاقۀ زیادی به تکنولوژی‌های مدرن داشته و دارند و می‌دانند وقتی می‌توان کاری را با استفاده از ماشین در یک زمان کمتر و با هزینۀ کمتر به سرانجام رساند، به سراغ آن می‌روند و علاوه بر بهره‌برداری از آن، برای بهینه‌سازی آن هم تلاش می‌کنند.

 5. بالا بودن حداقل دستمزد در کشور آلمان: حداقل دستمزدی که یک نیروی کار متخصص در کشور آلمان دریافت می‌کند، آن‌قدر است که از استاندارد مناسب زندگی در آلمان برخوردار بوده و فرد مجبور نباشد برای گذران زندگی از جان خود مایه بگذارد. این پشتیبانی مالی فوق‌العاده است که ماندگاری نیروی متخصص در کشور آلمان را تضمین می‌کند. کشور آلمان بالاترین میزان حقوق را در مقایسه با بیشتر کشورهای جهان پرداخت می‌کند.

 6. نرخ بیکاری پائین در کشور آلمان: بیکاری در کشور آلمان برای نیروی متخصص معنا ندارد. اگر نیروی کار خارجی احساس کرد که در محیط کاری فعلی خود، جای رشد ندارد، می‌تواند در اولین فرصت استعفا دهد و یکی دیگر از بی‌شمار فرصت‌های شغلی موجود در این کشور را انتخاب کند. در فاصلۀ بیکاری بین دو شغل، تأمین مالی فرد برعهدۀ دولت آلمان است که از طریق پرداخت بیمۀ بیکاری انجام می‌شود.

 7. نرخ تورّم کنترل‌شده: یکی از ویژگی‌های اقتصادهای شکوفا، نرخ تورّم پائین است. این مساله در مورد اقلام مصرفی خانوارها نمایان‌تر است. وقتی مطمئن باشی با درآمد ماهانۀ خود، علاوه بر این‌که قادر به تأمین نیازهای ماهانۀ خود و خانوادۀ خود هستی، می‌توانی مبلغی را هم پس‌انداز و یا سرمایه‌گذاری کنی؛ ‌انگیزۀ بیشتری برای کار کردن خواهی داشت.

 8. حمایت از حقوق کارگر: در کشور آلمان، چنان‌چه نیروی کار با کارفرما دچار مشکل شود و به‌ هر دلیلی، کارفرما جلوی پرداخت دستمزد یا حقوق نیروی کار خود را بگیرد، باید در برابر قانون پاسخگو باشد.

 9. بیمۀ بازنشستگی: یکی از مهمترین مزایای کار قانونی در کشور آلمان، اجبار در پرداخت بیمۀ بازنشستگی است. کارفرما نیز باید به ازای هر یک از نیروهای کار خود، مبلغی را به صندوق بازنشستگی واریز کند.

 10. بیمۀ درمانی: در کشور آلمان، نیمی از بیمۀ درمانی توسط کارگر و نیمۀ دیگر توسط کارفرما پرداخت می‌شود. همچنین اعضای خانوادۀ کارگر نیز تحت پوشش بیمۀ درمانی قرار می‌گیرند که برای تمامی مشاغل مورد نیاز آلمان گویاست.

 11. مرخصی استعلاجی: در کشور آلمان، فردی که دچار بیماری یا تصادف شده باشد، می‌تواند تا حداکثر شش هفته مرخصی استعلاجی بگیرد.

 12. حمایت از کودکان: تمایل خانواده‌های آلمانی به بچه‌دار شدن، ظرف چند دهۀ گذشته پائین آمده است و به همین دلیل، دولت آلمان، اقدامات تشویقی بسیاری برای خانواده‌هایی که تمایل به بچه‌دار شدن دارند، وضع کرده است. کمک هزینۀ ماهانه، بیمۀ درمانی رایگان، خدمات پرستاری رایگان و بسیاری از امکانات دیگر، باعث ایجاد یک محیط پرورشی بدون استرس و امن برای کودکان شده است.

 13. پاداش‌های شغلی متنوع در طول سال: علاوه بر پاداش‌های کریسمس و تابستان، تمامی شرکت‌های آلمانی برای نیروی کار ماهر و سخت‌کوش خود، پاداش‌های مختلفی در نظر می‌گیرند که در سرتاسر سال به او داده می‌شوند. هدف از این کار، شاد نگه داشتن کارمندان پویا و با پشتکار و بالا بردن انگیزۀ کاری در آنهاست.

 14. خدمات بهداشتی، رفاهی و تفریحی برای نیروهای کاری متخصص و خانواده‌های آنها: سالن‌های بهداشتی و درمانی، گزینه‌های خوبی برای رفع خستگی کاری، در آخر هفته‌ها هستند. همچنین سایر امکانات تفریحی، مانند سفرهای برون‌شهری اقتصادی، سالن‌های ورزشی، پارک‌های تفریحی و غیره نیز مهیا هستند.

 15. ایجاد محیط‌های کاری و برون‌کاری شاد و صمیمانه مشاغل مورد نیاز آلمان : هر شرکت آلمانی روش‌های متنوعی برای بالا بردن ارتباط بیشتر کارمندان و کارکنان خود با یکدیگر و اعضای ارشد شرکت دارد. یکی از این برنامه‌ها، معمولاً مهمانی‌های عصرگاه روز جمعه است که بعد از ساعات کاری شرکت برگزار می‌شود و کارکنان در محیطی ایمن و آشنا، تجربۀ تعامل بیشتر با همکاران خود را پیدا می‌کنند.

16. حمل‌ونقل عمومی مطمئن: چه از نظر خدمات، چه از نظر هزینه و چه از نظر ایمنی، سیستم خدمات حمل‌ونقل عمومی کشور آلمان، شهرتی جهانی دارد.

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان

حداکثر ساعات کار قانونی هفته در کشور آلمان 48 ساعت است و به بیشتر از این مقدار، اضافه‌کار تعلق می‌گیرد. همۀ نیروهای کاری در کشور آلمان، 42 روز مرخصی با حقوق در طول سال دارند. تعادل کار‌ـ‌ زندگی در کشور آلمان، مثال‌زدنی است.

نرخ مالیات بر درآمد در کشور آلمان بالاست که در عوض، مزایای اجتماعی بالا و خدمات رفاهی خوبی در اختیار مردم این کشور قرار داده می‌شود. افرادی که دریافتی سالانۀ کمتر از 9408 یورو دارند، مشمول پرداخت مالیات نیستند. نرخ مالیات برای حقوق‌های بین 9408 تا 57051 یورو در سال، 14% تا 42%، برای دستمزدهای بین 57051 تا 270500 یورو در سال، 42% و برای بالاتر از 270500 یورو در سال، معادل 45% گزارش شده است.

در کشور آلمان، پیشرفت کاری با سفارش و توصیه انجام نمی‌شود، بلکه این میزان تیزهوشی، سخت‌کوشی و انگیزۀ کاری کارکنان و همچنین میزان تلاش آنها برای پیشرفت در کار است که موفقیت‌های شغلی بالاتر و پرتاب به پله‌های بالاتر مسئولیتی و کاری را برای آنها به ارمغان می‌آورد.

جمع‌بندی مشاغل مورد نیاز آلمان

دولت آلمان هرساله لیستی از مشاغل مورد نیاز در این کشور را تحت عنوان وایت لیست یا لیست مشاغل مورد نیاز آلمان، در وب‌سایت‌های معتبر، منتشر می‌کند. در این لیست نام موقعیت‌های شغلی که کشور آلمان با کمبود نیرو متخصص برای پرکردن آن‌ها روبرو شده است، قرار دارد. ازاین‌رو شانس اعطا ویزای کار به افرادی که برای ورود به چنین موقعیت‌های شغلی درخواست می‌دهند، افزایش پیدا می‌کند. به‌عنوان فردی که قصد مهاجرت کاری به آلمان را دارد، آشنایی با چنین لیستی ضرورت بالایی خواهد داشت.

موسسه مهاجرتی هرمس اپلای با کادر مهاجرتی مجرب می‌تواند خدمات مهاجرتی متنوعی را به شما عزیزان ارائه دهد. این خدمات محدود به کشور آلمان نیست و شامل سایر کشورهای اروپایی و غیر اروپایی هم می‌شود.

اگر رشته تحصیلی شما جزء مشاغل گفته شده نیست یا اینکه هست و تمایل دارید که شرایط شما برای اخذ ویزای کار آلمان مورد ارزیابی قرار گیرد فرم زیر را تکمیل نموده و برای ما ارسال کنید. ارزیابی شرایط شما به صورت رایگان و در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

سوالات متداول درباره مشاغل مورد نیاز آلمان

حداکثر ساعات کار قانونی هفته در کشور آلمان 48 ساعت است و به بیشتر از این مقدار، اضافه‌کار تعلق می‌گیرد

متخصصان زیرشاخه‌های پزشکی، وکالت، مهندس و مدیریت

متخصصان زیرشاخه‌های پزشکی، وکالت، مهندس و مدیریت

سوالات خود را در بخش دیدگاه از ما بپرسید
372 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
نگین

رشته هوشبری هم جزو لیست کار آلمان هست؟
و متوسط حقوقش چقدره؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  نگین

سلام وقتتون بخیر .
بله اتفاقا تقاضا در این رشته بسیار بالا هست .میزان درآمد این رشته بین 2500 تا 4000 یورو هست که بسته به میزان مهارت و سابقه کار متفاوت خواهد بود .

علیرضا

با سلام من یک شرکت در مورد تعمیرات حرفه ای ماشینهای اداری اهم از فتوکپی پرینتر …و مدرک برق و ابزار دقیق از فنی حرفه ای هم دارم آیا می‌شود برای مهاجرت المان اقدام کرد فاقد مدرک دانشگاهی هستم و خیلی ابتدایی زبان المانی بلدم ۴۸ سالمه 😥متشکرم اگر راهنمایی کنید

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  علیرضا

سلام وقتتون بخیر
متاسفانه ویزا هایی که در حال حاضر اقدام میکنیم محدودیت سنی دارند .

احمد

سلام ..بنده فوق دیپلم برق صنعتی دارم و چهل سالمه..17سال سابقه بیمه کار دارم و به به عنوان استاد کار یا اسیستن دریلر در دکل های نفتی شرکت نفت ایران مشغولم .میتونید واسه من جاب افر بگیرید در المان

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  احمد

سلام وقتتون بخیر .
اگر رزومه قوی داشته باشید و با زبان آلمانی آشنایی داشته باشید بله میتونیم براتون اقدام کنیم .

محمد

سلام،خسته نباشید من ۳۸ سالمه و مدرک قالیبافی و روفوگری دارم حدود ۱۳۰۰ ساعت آموزش و ۸ سال سابقه کار دارم به نظر شما میتونم برای کار و اقامت در کشور آلمان اقدام کنم و در حال حاضر معلم ابتدایی هستم با مدرک فوق دیپلم حسابداری از دانشگاه علمی کاربردی؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  محمد

سلام وقتتون بخیر .
متاسفانه در حال حاضر آفر متناسب با شرایط شما نداریم .

امیر

سلام وقتتون بخیر.من دیپلم معماری دارم. 10 سال شغلم صنایع چوب و mdf هست.چطوری میتونم برای جاب آفر آلمان اقدام کنم؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  امیر

سلام وقتتون بخیر .
متاسفانه در حال حاضر آفر کاری در خصوص تخصص شما ارائه نمیکنیم .

سارا صالحی

مقاله بسیار مفید و کمک کننده ای بود . خسته نباشید

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  سارا صالحی

ممنون . خوشحالیم که دوست داشتید .

حسینی

سلام وعرض خسته نباشید،همسرم شغلش تعمیرکار حرفه ای سیستم های الکترونیک وپنوماتیک خودروهای سنگین مثل رنو ولوو و… میباشدوهمچنین تعمیرات ecu وکامپیوتر خودروهای سنگین وتقریبا ۱۵ سال سابقه ی کارتخصصی در این زمینه را دارند اما برای خودش کار میکرد و فقط دارای یک مدرک فنی و حرفه ای درزمینه ی الکترونیک ودارای جواز کسب باعنوان طراحی مدارات الکترونیک میباشد ،تازه وارد ۴۰ سال شده است و زبان المانی هم درحد ابتدایی مینواند صحبت کند ایا امکان مهاجرت از طریق موسسه ی شما را دارد والبته مدرک دانشگاهی و دیپلم نداردو ایا اگراقدام کند نتیجه ای دارد

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  حسینی

سلام وقتتون بخیر .
متاسفانه ویزاهایی که اقدام میکنیم محدودیت سنی دارند و بدون داشتن حداقل دیپلم هم نمیتونیم اقدامی انجام بدیم .

نوید

درود ،من مدرک مهندسی آب ، 12 سال سابقه مرتبط در وزارت نیرو با 39 سال سن ومدرک زبان 6 آیلتس هم دارم،لطفا امکان های موجود رو راهنمایی بفرمایید .

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  نوید

سلام وقتتون بخیر .
باید شرایطتون رو برای روش های امتیازبندی ارزیابی کنیم . برای این کار هم لطفا اطلاعات تماستون رو در فرم وارد کنید تا کاشناسان ما امتیازتون رو محاسبه کنند .

سعیدحسینی

سلام،من ۴۳ سال دارم،مدرک زبان المانی ندارم…مدرک دانشگاهی وفنی حرفه ای دارم امامرتبط به رشته کاری انتخابی ام درالمان نیست…ومیخوام در زمینه پرستاری از سالمند ازطریق اسبیلدونگ در المان مشغول بکارشم،

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  سعیدحسینی

سلام وقتتون بخیر.
باید سطح زبان و سایر شرایطتون هم ارزیابی کنیم تا بتونیم دقیقتر شما رو راهنمایی کنیم .

پدرام

سلام.لطف کردید تو کامنت اخر راهنمایی کردید.اونجا نشد ریپلای کنم.خواستم بپرسم با توجه به شرایط واسه کشور دیگه ای هم میتونم درخواست بدم؟سپاس از شما.

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  پدرام

سلام وقتتون بخیر .
از طریق جاب آفر برای تخصص شما فقط برای کشور آلمان اقدام میکنیم اما میتوانید از دیگر درگاه های ویزا برای سایر کشور ها اقدام کنید مثل GSM استرالیا و یا روش های تحصیلی برای مهاجرت به کانادا، انگلستان ، ترکیه و …. .

پدرام

سلام.وقتتون بخیر.ببخشید من رشته م شنوایی سنجیه.28 سالمه.سه سال سابقه کار دارم.میخواستم بدونم میتونم واسه ویزای کار اقدام کنم؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  پدرام

سلام وقتتون بخیر .
بله شرایط اولیه شما برای فایل جاب آفر آلمان مناسب هست و امکان اقدام برای شما وجود دارد .

آرش

آرش
باسلام من غواص صنعتی هستم
نجات غریق و غواصی
مربی شنا

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  آرش

سلام وقتتون بخیر
متاسفانه در حال حاضر در خصوص تخصص شما آفری برای کشور آلمان نداریم .

کارگر

با سلام
بنده 38 سالمه
دوتا مدرک رایانه کار دزجه 1و2 دارم ویک مدرک مونتاژکار کامپیوتر و یک مدرک یکی تعمیرکار درجه 1 دستگاههای سرد کننده خانگی و تجاری
ویکی سردخانه های فریونی تجاری همش فنی و حرفه ای هست که کلا میشه 1900 ساعت و مدرک تحصیلی لیسانس حقوق دارم آیا امکان مهاجرت برای آلمان هست

ویرایشگر
کارشناس هرمس اپلای
پاسخ به  کارگر

برای مهاجرت کاری باید سابقه کار بالای سه سال در رشته تحصیلیتون داشته باشید به همراه بیمه

داریوش

سلام خسته نباشید
من برنامه نویس هستم اما مدرک دانشگاهی برای کامپیوتر ندارم
میخواستم بدونم اگر رزومه کاری قوی داشته باشم و به زبان آلمانی مسلط باشم
میتونم به عنوان برنامه نویس در آلمان مشغول به کار بشم و ویزای کاری آلمان رو دریافت کنم؟

ویرایشگر
کارشناس هرمس اپلای
پاسخ به  داریوش

در صورت نداشتن مدرک تحصیلی باید مدرک فنی مرتبط رو ار اموزشگاه های معتبر دریافت کنید. و بعدش بله میتونید برای ویزای کار آلمان اقدام کنید

سام
پاسخ به  داریوش

سلام من لیسانس مدیریت صنعتی هستم و فوق لیسانس مدیریت ساخت و6 سال سابقه بیمه در حوزه مدیر داخلی یک شرکت ساختمانی هستم . مدارک تخصصی مدیریت پروژه را نیز دارم . 37 سالمه و برنامه نویس هم هستم اما در رشته برنامه نویسی سابقه کار ندارم اما نمونه کار دارم . به نظر شما برای ویزای کار با رشته مدیریت اقدام کنم یا با رشته برنامه نویسی . در ضمن مدرک برنامه نویسی از سازمان فنی حرفه ای را نیز دارم. متاهل بوده و صاحب یک پسر 8 ساله هستم . همسرم نیز طراح حرفه ای چاپ است . جواز کار چاپ دیجیتال را نیز دارم و طراح چاپ سه بعدی نیز می باشد. لطفا راهنمایی بفرمایید

ویرایشگر
کارشناس هرمس اپلای
پاسخ به  سام

شما برای ویزای کار به سابقه کار نیاز دارین در این صورت باید از طریق مدیریت اقدام کنید . برای اینکه بدونید چه کشوری برای شما مناسب تر هست پیشنهاد میکنم فرم مشاوره رایگانمون رو پر بفرمایید تا کارشناسانمون به صورت دقیق تری راهنماییتون کنند

کامران حسن نژاد

سلام. من یک مشاوره می خواستم ازتون. و ممنون میشم که راهنماییم کنید.
من خودم در یک شرکت پتروشیمی با شرایط و حقوق بسیار خوب دارم فعالیت می کنم اما به کارم علاقه ایی ندارم و دچار روزمرگی شدم. به نظرتون می تونم برای ادامه تحصیل و کار به آلمان مهاجرت کنم. 36 سال دارم و هنوز مجردم. و مشکلی از این بابت هم ندارم.

ویرایشگر
کارشناس هرمس اپلای

سلام دوست عزیز بله برای جاب افر آلمان میتونید اقدام کنید

کمیل

سلام وقتتون بخیر
میخواستم بدونم برای دریافت ویزای کاری آلمان حتما باید مدرک زبان آلمانب داشته باشیم یا با مدرک زبان انگلیسی هم شانسش هست؟

ویرایشگر
کارشناس هرمس اپلای
پاسخ به  کمیل

فقط برای زیر مجموعه رشته آی تی با زبان انگلیسی میشه برای ویزای کاری آلمان اقدام کرد در غیر این صورت فقط مدرک زبان آلمانی b2 لازم هست

Arman

سلام من مدرك درجه١ و ٢ آرايشگري دارم و ب٢ زبان آلماني، ميخوام بدونم اصلا قبول دارن يا نه؟؟؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  Arman

سلام وقتتون بخیر .
تخصص آرایشگری جزو تخصص هایی که موسسه ما در خصوص کشور آلمان انجام میده نیست متاسفانه .
اما به طور کلی مدرک فنی حرفه ای مورد قبول کشور آلمان هست .

یوسف کارکن

سلام من در تهران مغازه چاپ دیجیتال و سرمایه هم دارم
میخواهم کلا با خانواده اقدام کنم لطفا راهنمایی کنید چگونه وارد مسیر شوم ۲ تا دختر دارم

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  یوسف کارکن

سلام وقتتون بخیر .
پیشنهاد میکنیم برای روش هایی مثل ثبت شرکت آلمان اقدام کنید البته شرایط مهاجرت سرمایه گذاری در استرالیا هم در حال حاضر بسیار مناسب هست .

سجاد

سلام خواهشا بهم پاسخ بدین من ۲۵سالمه و مدرک فنی حرفه‌ای تکنسین لوازم خونگی و سرمایشی و گرماشی و لوله‌‌کشی و… دارم مدرکه دیپلم تکنیسن لوازم خونگی رو هم دارم میتونم از طریق این راه به آلمان مهاجرت کنم

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  سجاد

سلام وقتتون بخیر .
اگر حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط داشته باشید امکان دریافت جاب آفر برای شما وجود داره .

محمد

سلام آیا بدون لیسانس و صرفا با مدرک فنی و حرفه ای آموزشگاه های دولتی یا خصوصی میشود مهاجرت کرد؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  محمد

سلام وقتتون بخیر .
در خصوص یک سری تخصص ها داشتن مدرک از سازمان فنی حرفه ای کفایت میکند .

سلحشور

سلام لطفا بفرمائید چه رشته های فنی حرفه ای فقط گرفتنش کفایت می کنه و نیاز به سابقه کاری نیست و برای جاب افری کمکم می کنه
حتی یکی دو مورد هم بفرمایید بسیار سپاسگزار میشم

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  سلحشور

سلام وقتتون بخیر .
هیچ رشته ای متاسفانه .
برای دریافت جاب آفر باید حتما سابقه کار داشته باشید .
میتوانید شرایط خودتان را برای دوره های آوسبیلدونگ آلمان بررسی کنید .

شقایق آرین

سلام وقتتون بخیر
من لیسانس گرافیک و ارشد پژوهش هنر دارم. 4 سال سابقه کار در زمینه طراحی گرافیک بسته بندی محصول دارم و 2 سالی هم فریلنسر بودم. شانس برای ویزای کار آلمان دارم؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  شقایق آرین

سلام وقتتون بخیر .
خیر متاسفانه در زمینه تخصص شما در حال حاضر آفری ارائه نشده .

اعظم

سلام من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم و ۳۳ساله هستم سابقه کاری ندارم و متاهل هستم زبان هم در حال اموزش هستم واستم ببینم از چه راهی میتونم شانس پیدا کردن کار را داشته باشم با تشکر

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  اعظم

سلام وقتتون بخیر .
متاسفانه بدون داشتن سابقه کاری امکان مهاجرت کاری وجود ندارد .

محمد

سلام.ایا برای مهاجرت از طریق کار ایا باید مدرک تحصیلی مرتبط با سابقه کاری باشد. من لیسانس عمران دارم. ولی مدرک فنی و حرفه ای حسابداری دارم و از طریق ان مشغول به کار هستم. برای مها جرت شغلی همان مدرک فنی حرفه ای کافی است یا باید مدرک دانشگاهی حسابداری را هم بگیرم
با تشکر

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  محمد

سلام وقتتون بخیر .
در حال حاضر برای کشور آلمان در زمینه تخصص حسابداری اقدامی انجام نمیدیم .

محمد امین

سلام. من 31 سالمه و دارای مدرک کارشناسی ایمنی،بهداش و محیط زیست HSEهستم و 11 سال سابقه کار مرتبط.زبان انگلیسی مسلطم اما مدرک زبان ندارم. ضمن اینکه دارای مدرک فنی حرفه ای تعمیر پکیج و تاسیسات هم هستم. میتونم برای مهاجرت اقدام کنم؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  محمد امین

سلام وقتتون بخیر .
برای جاب آفر خیر متاسفانه . امکان اقدام از روش آوسبیلدونگ کادر درمان براتون وجود داره به اضافه این که میتوانید برای روش های امتیازبندی استرالیا شرایط خودتون رو ارزیابی کنید .

آرش ربیعی

سلام خسته نباشی ۳۱ سال سن دارم متاهلم ۵ سال سابقه تاسیسات دارم ولی مدرک فنی ندارم فوق لیسانس بیوشیمی هستم ولی مدرک زبان ندارم چه روشی مهاجرت برای مهاجرت پیشنهاد میکنید

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  آرش ربیعی

سلام وقتتون بخیر .
در صورتی که مدرک فنی حرفه ای ارائه بدید امکان دریافت جاب آفر آلمان را در زمینه تاسیسات خواهید داشت .

نیما

سلام بنده با لیسانس فوریت های پزشکی و با 28 سال سابقه ی کاری و با 47 سال سن میتونم اقدام کنم؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  نیما

سلام وقتتون بخیر .
خیر متاسفانه پرونده هایی که موسسه ما میپذیره محدودیت سنی تا 45 سال دارد .

سما

سلام وقت بخیر
بنده ۲۳ساله ، فارغ التحصیل کارشناسی میکروبیولوژی ، دارای مدرک آیلتس ۶.۵ ، دارای گواهینامه ی یک ماه ی کار در آزمایشگاه میکروب غذایی ، دارای مدرک ttc اما فعلا شاغل نیستم و دنبال شغل میگردم . میخواستم بدونم برای مهاجرت کاری شرایطم برای کدوم کشور مناسب تره هزینه ها و شرایطش چیه مثلا چندسال باید تو رشته ی خودم کار کنم ؟ یا هزینه های گرفتن ویزا و غیره چقدره؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  سما

سلام وقتتون بخیر .
برای مهاجرت کاری باید سابقه کار مرتبط حداقل 3 سال داشته باشید .
اما با توجه به شرایط سنیتون شانس بالایی برای دوره های آوسبیلدونگ آلمان خواهید داشت .

محمد نوری
پاسخ به  سما

سلام ، مدرک فنی و حرفه ای چوشکاری دارم . با سن 45 سال شانس پیدا کردن کار در آلمان را دارم

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  محمد نوری

سلام وقتتون بخیر .
متاسفانه پرونده هایی که ما اقدام میکنیم محدودیت سنی تا 40 سال دارد .

محمد

سلام. تمکن مالی برای دوره های اوسبیلدونگ چقدر است؟ با تشکر

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  محمد

سلام وقتتون بخیر .
میزان تمکن مالی مورد نیاز برای دوره های آوسبیلدونگ بستگی به میزان کمک هزینه دریافتی شما در طول دوره دارد ، هرچه دریافتی شما بیشتر باشد تمکن مالی که باید ارائه بدید کمتر است .

مهرداد

سلام وقت بخیر
بنده مدرکم دیپلمه و ۸ سال سابقه تراشکاری بصورت حرفه‌ی CNC ( برنامه نویسی) دارم ۳۲ سال سن
و خانومم لیسانس مامایی با سه سال سابقه کار در بیمارستان دولتی
به نظر شما شانسی برای مهاجرت کاری به آلمان داریم؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  مهرداد

سلام وقتتون بخیر .
بله ، تخصص شما و همسرتون برای دریافت جاب آفر آلمان مناسب هست و امکان اقدام دارید . بهتر هست از طریق همسرتون اقدام کنید و خودتون به عنوان همراه به ایشون ملحق شوید .

عباس

سلام در المان به نظر شما جایی برای افرادی که رشته مدیریت مالی خوندن هستش؟؟ میتونن محاجرت کنن؟
و اگر بله چقدر سابقه کار نیازه

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  عباس

سلام وقتتون بخیر .
مدیریت مالی در آلمان بازار کار مناسبی دارد اما دریافت جاب آفر در زمینه این تخصص جزو خدمات موسسه ما نیست .

حامد

سلام من ۲۱سالمه دیپلم کارودانش کامپیوتر رو دارم اما می‌خوام تو زمینه فنی و حرفه ای با گذراندن دوره هایه آموزشی مهارت کسب کنم و بعد از گذروندن زمان مورد نیاز اقدام به مهاجرت به آلمان کنم
میخواستم ببینم کدوم رشته هایه فنی معتبر تره و باهاشون میشه تو آلمان کار پیدا کرد؟
و آیا اصلا منی که رشتم کامپیوتره میتونم از طریق مدرک فنی که ربطی به رشته تحصیلیم نداره تو آلمان کار پیدا کنم یا نه؟
البته تا حدودی هم با کامپیوتر آشنایی دارم آیا تو اون زمینه هم میشه جایی مشغول شد یا نه؟به عنوان مثال کار تو شرکتی یا بانکی یا جاهایی از این قبیل…
به زبان انگلیسی هم نسبتا مسلطم
به نظر شما چه گذینه ای مناسبه واسم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  حامد

سلام وقتتون بخیر .
برای اخذ ویزای کار آلمان بعد از اخذ مدرک فنی حرفه ای باید حداقل 3 سال سابقه کار کسب کنید . پس بهتره زمانی که دارید اقدام میکنید استعلام بگیرید .
در حال حاضر رشته های فنی مثل : مکانیک ، برق ، جوشکاری ، تراشکاری و … بازار کار مناسبی برای کار در آلمان دارند .

محمد

سلام. ایا کشور انگلستان هم همچین دوره هابی مانند آوسبیلدونگ دارد .؟ با تشکر

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  محمد

سلام وقتتون بخیر .
موسسه هرمس اپلای در زمینه کشور انگلستان خدماتی ارائه نمیدهد .
شرایط آوسبیلدونگ در کشور آلمان از سایر کشور ها مناسبتر است .

آرمان

سلام
آیا برای رانندگی بیل مکانیکی، لودر، جرثقیل ، لیفتراک، ماشین سنگین (اتوبوس و کامیون و …) میشه ویزای کاری گرفت؟ شرایطش به چه صورت هست؟ ممنون از پاسخگوییتون

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  آرمان

سلام وقتتون بخیر .
متاسفانه در حال حاضر در زمینه تخصص شما جاب آفری ارائه نشده برای کشور آلمان .

بابک

سلام، من ۲۶ سالمه دیپلم تجربی ۶ سال سابقه املاک دارم فقط
با توجه ب شرایطم میتونم اقدامی انجام بدم؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  بابک

سلام وقتتون بخیر .
برای جاب افر خیر متاسفانه اما امکان اقدام از طریق آوسبیلدونگ کادر درمان براتون وجود داره .

Mandana

سلام وقتتون بخیر. من ۳۱ سالم هست. ارشد علوم سیاسی دارم با سابقه پژوهشی. و الان هم ترم ۵ لیسانس روانشناسی هستم.
میتونم برای کار در آلمان یا اتریش اقدام کنم؟
حدود ۵ سال هم به عنوان آتش نشان داوطلب دارم فعالیت میکنم و مدرکشو دارم. سابقه کار مرتبط و بیمه ندارم.

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  Mandana

سلام وقتتون بخیر .
برای آوسبیلدونگ کادر درمان امکان اقدام براتون وجود داره .

منیژه ازادمرد

سلام من نجات غریق هستم با ۱۵ سال سابقه ی کار ،۴۱ ساله و مدرک لیسانس غیر مرتبط دارم امکان دریافت ویزای کاری برای المان یا کانادا ،رو دارم یا خیر
چه روشی برام مناسبتره

مدیر
کارشناس هرمس

سلام وقتتون بخیر .
برای دریافت ویزای کاری باید سابقه کارتون مرتبط با رشته تحصیلی یا مدرک فنی حرفه ای شما باشد .
متاسفانه در حال حاضر در زمینه تخصص شما آفری ارائه نشده .

زهرا روشن بین

سلام وقتتون بخیر من بیس سالمه و درحال گذروندن کارشناسی حسابداری از دانشکده دولتی هستم قصدم مهاجرت ب کشور المان هست بستگانی هم اونجا دارم ک برام معرفی نامه ارسال کنن میخواسم بدونم بهترین گزینه برای من چیه؟

مدیر
کارشناس هرمس

سلام وقتتون بخیر .
با توجه به شرایط سنی شما و این که هنوز لیسانستون رو دریافت نکردید بهتون دوره های آوسبیلدونگ آلمان را پیشنهاد میکنیم .

اسماعیل پیکتن

درود بر شما من 49 سالمه. لیسانس مهندسی مکانیک فناوری ساخت وتولید رشته قالبسازی پلاستیک دارم. ممنون میشم من را راهنمایی کنید برای مهاجرت.

مدیر
کارشناس هرمس

سلام وقتتون بخیر .
با توجه به شرایط سنی شما بهترین روش اقدام برای شما ، اقدام از طریق سرمایه گذاری در کانادا و استرالیا است .

حسین

سلام وقتتون بخیر
من دارای مدرک مهندسی شیمی ( دانشگاه آزاد) با یازده سال سابقه کار مرتبط در صنایع گاز و پتروشیمی هستم
آیا در حیطه کاری من شانسی برای مهاجرت به آلمان هست؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  حسین

سلام وقتتون بخیر
برای آلمان خیر متاسفانه اما اگر امتیاز بالایی در فاکتور هایی مثل سن ، سابقه کار ، مدرک تحصیلی ، مدرک زبان و… کسب کنید امکان اقدام از طریق روش های امتیاز بندی استرالیا را خواهید داشت .

حیدری

سلام من 32 سالمه لیسانس عمران دارم سابقه کاری مرتبط ندارم برای آلمان چگونه میتونم اقدام کنم ممنون

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  حیدری

سلام وقتتون بخیر . در صورتی که شرایطتون مناسب باشه میتوانید از طریق دوره های کارآموزی کشور آلمان اقدام کنید .

راضيه
پاسخ به  حیدری

سلام وقتتون بخير
ببخشيد من كارشناس مهندسي صنايع با ٧ سال سابقه كار پاره وقت بدون بيمه هستم ايا براي ويزاي كاري المان ميتونم شانسي داشته باشم.٣٠ ساله هستم

با تشكر

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  راضيه

سلام وقتتون بخیر .
برای ویزای کار آلمان خیر اما درصورتی که آیلتس بالا بتونید ارائه بدید شانس دریافت ویزای استرالیا را خواهید داشت .

ehsan

سلام. من 28 سالمه و لیسانس رشته مهندسی نرم افزار دارم، اما شغلم تولید محتوا، ادیت ویدئو و گرافیک هست(حدود دوسال سابقه کاری ثبت شده و تعدادی پروژه فریلنسری)، برای مهاجرت از طریق آسبیلدونگ و یا کاری به آلمان و یا کانادا میتونم اقدام کنم یا خیر؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  ehsan

سلام وقتتون بخیر .
با توجه به شرایط سنیتون برای دوره های آوسبیلدونگ پرستاری آلمان میتوانید اقدام کنید .

نرجس امانی

با سلام و خسته نباشید من ۲۸سالمه و کارشناسی رشته بهداشت عمومی و سابقه ۶سال کار تو مراکز بهداشتی درمانی دارم میخواستم ببینم کشور خاصی رو شما مد نظر دارید برا این رشته که میخوام مهاجرت کنم

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  نرجس امانی

سلام وقتتون بخیر .
با توجه به رشته و تخصص شما آوسبیلدونگ پرستاری کشور آلمان پیشنهاد میشه .

مهدی

سلام خسته نباشید.من دیپلم برق دارم ۲۹ سالمه ۱۰ سال سابقه کاری با جواز کسب دارم شغلم سیمپیچی موتورهای سنگین کشاورزی و صنعتیه میخواستم اگه زحمتی نیس بگید برای شغل ما احتمال مهاجرت هست.مدارک فنی و حرفه ای زیرشاخه های برق قدرت و صنعتی زیاد دارم.ممنون

ویرایشگر
mona akhgari
پاسخ به  مهدی

سلام. با توجه به سن و مدارک فنیتون حتما امکان جاب افر براتون وجود داره. ولی برای 100 درصدی باید شرایطتون با جزییات خیلی بیشتری بررسی بشه. مایل بودین فرم مشاوره پر کنید تا کارشناسا باهاتون تماس بگیرن راهنماییتون کنن.

عارف

باسلام وخسته نباشید خدمت شما سرورن گرام بنده عارف هستم ودارای مدرک مهندسی عمران وچهارسالم سابقه کار دارم لطفا اگه ممکنه بنده راهنمایی کنید تا از ایران به المان برم

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  عارف

سلام وقتتون بخیر .
اگر شرایط سنیتون مناسب باشه میتوانید از طریق دوره های کارآموزی تخصص خودتون اقدام کنید برای کشور آلمان .
ولی این امکان رو هم دارید تا شرایطتون رو برای کار در استرالیا بررسی کنید .

سمانه

سلام وقت بخير من خانم ٣٤ ساله هستم ميخواستم بدونم اگر مدرك جوشكاري زير اب و غواصي داشته باشم براي المان ميتونم اقدام كنم ؟ و اينكه ليسانس طراحي داخلي معماري دارم . و در كل ٢/٥ سابقه بيمه دارم . ممنون ميشم راهنماييم كنيد .

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  سمانه

سلام وقتتون بخیر .
برای ویزای کاری نیاز به اطلاعات کاملتری از شما داریم .
اما به صورت کلی اگر در زمینه جوشکاری سابقه کار و مدرک فنی حرفه ای داشته باشید امکان اقدام براتون وجود داره .

زهرا
پاسخ به  عارف

سلام بنده ۲۲ سالمه لیسانس زیست شناسی سلولی دارم میخواستم بپرسم از الان اگه برای مهاجرت کاری برای آلمان اقدام کنم بهتره یا اول ارشدمو بگیرم بعد؟ و این که ارشد وزارت بهداشت بگیرم یا وزارت علوم تفاوتی توی کاری که میتونم پیدا کنم و میزان درامدم داره؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  زهرا

سلام وقتتون بخیر
برای مهاجرت کاری داشتن سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی و یا مدرک فنی حرفه ای الزامی است . در نتیجه با توجه به این که شرایط سنی مناسبی دارید پیشنهاد میشه از طریق دوره های آوسبیلدونگ آلمان اقدام کنید .

علی خزایی

سلام من ۲۱ سالمه دیلم علوم انسانی دارم کارت پایان خدمت دا م می تونم برای ادامه تحصیل ب کشور آلمان مهاجرت کنم هزینه چقدر میشه

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  علی خزایی

سلام وقتتون بخیر .
امکان اقدام براتون وجود داره اما باید شرایطتون کامل تر بررسی بشه . با توجه به شرایط سنیتون آوسبیلدونگ هم میتونید اقدام کنید .

محمد

سلام.من 27 سالمه و درحال گرفتن مدرک حسابداری از فنی و حرفه ای هستم و لیسانس عمران هم دارم. میخواستم بدونم میتوانم از طریق مدرک حسابداری فنی و حرفه ای اقدام کنم؟ با تشکر

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  محمد

سلام وقتتون بخیر .
از طریق جاب آفر خیر اما از طریق آوسبیلدونگ حسابداری امکان اقدام دارید اما باید شرایطتون کاملتر و دقیقتر بررسی شود .

غزل
پاسخ به  محمد

سلام من متولد 1384 هستم تو زمینه کارو دانش چه رشته ای رو بخونم که آلمان بازار کار داشته باشه و بتونم اقامت بگیرم یا از طریق درسم بیام الان درحال حاضر یازدهمم و رشته تصویر برداری میخونم اما میخوام رشتمو تغییر بدم و نمیدونم چه رشته برام خوبه ممنون میشم راهنمایی کنید❤

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  غزل

سلام وقتتون بخیر .
رشته های مناسب برای مهاجرت به آلمان در همین مقاله نوشته شده است اما قوانین مهاجرتی امکان تغییر دارند . بهتره بعد از گرفتن دیپلم استعلام بگیرید .

سامان

سلام
من 40ساله هستم
کارشناسی مکانیک و فوق لیسانس صنایع
17سال سابقه کار و بیمه در نیروگاه و تولید برق
برای جاب آفر نظرتان چیه؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  سامان

سلام وقتتون بخیر .
سابقه کارتون در چه زمینه ای هست ؟ اگر در زمینه برق باشه باید مدرک فنی حرفه ای برق داشته باشید تا بتوانید از طریق این رشته برای جاب آفر آلمان اقدام کنید .

مسعود تراکمی

عرض سلام و خسته نباشید
بنده 30 سال سن دارم،شاغل در پتروشیمی و با سمت کارمند اداری مشغول بکارم،از مهارت بالایی در زبان انگلیسی برخوردارم.
فوق دیپلم رشته نقشه برداری رو دارم و در رشته مهندسی فناوری صنایع شیمیایی مشغول تحصیل و ترم بعد فارغ التحصلیم.
شانس بنده برای تحصیل و یا جاب آفر چقدر هست؟
ممنون میشم شرایطم رو بررسی کنید

مدیر
کارشناس هرمس

سلام وقتتون بخیر .
متاسفانه در حال حاضر جا آفری در زمینه تخصص شما وجود ندارد اما امکان اقدام ازطریق دوره های آوسبیلدونگ آلمان را خواهید داشت .

نيلوفر

سلام وقت بخير.
27 سالمه و ليسانس و ارشد اقتصاد از دانشگاه دولتي دارم با 3 سال سابقه كار در اين رشته در شركتي معتبر. در حال حاضر هم شاغل هستم.
زبان انگليسيم خيلي خوب نيست و آلماني هم بلد نيستم.
بنظرتون با گرفتن مدرك آلماني شانسي براي كار در آلمان دارم؟
آگر با گرفتن مدرك آلماني ميتونم شانسي داشته باشم، چه مهارت ديگري رو پيشنهاد ميديد كه روش تمركز كنم؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  نيلوفر

سلام وقتتون بخیر .
متاسفانه در زمینه تخصص شما جاب آفری در زمینه کشور آلمان وجود نداره اما میتوانید از روش های امتیازبندی سایر کشور ها مثل استرالیا و کانادا شرایطتان را ارزیابی کنید .

مهرعلی
پاسخ به  نيلوفر

سلام وقت بخیر .بنده مدرک کارشناسی ارشد اموزش و بهسازی منابع انسانی دارم میخواستم ببینم بازار کار در آلمان برای این رشته به چه صورته؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  مهرعلی

سلام وقتتون بخیر .
در حال حاضر در زمینه رشته شما جاب آفری برای کشور آلمان موجود نیست .

علیرضا

سلام، وقتتون بخیر.
مهندس عمران هستم، 34 سالمه، 7 سال سابقه کار و بیمه دارم و تخصصم در زمینه متره و برآورد هستش. متاهل هستم و یک فرزند دارم. مدرک زبان ندارم.
به نظر شما نسبت به یادگیری زبان آلمانی و مهاجرت به آلمان اقدام کنم یا گرفتن مدرک آیلتس و اکسپرس اینتری کانادا؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  علیرضا

سلام وقتتون بخیر .
اگر میتوانید سطح زبان انگلیسی خود را بالا ببرید شانس شما برای مهاجرت به کشور هایی مانند کانادا و استرالیا بیشتر خواهد بود .

علرضا

بابت راهنمایی و وقتی که صرف کردید متشکرم

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  علرضا

??????

Mehdi

سلام وقت بخیر.
بنده لیسانس ایمنی بهداشت دارم .سن 24 سال .میتونم برا کار در آلمان اقدام کنم .

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  Mehdi

سلام وقتتون بخیر .
مهاجرت کاری خیر اما از طریق آوسبیلدونگ امکان اقدام دارید .

فاطمه احمدی

سلام خسته نباشید دیپلم رشته انسانی هستم،متاهل و دارای یک فرزند ۳ساله هستم مدرک بین المللی و فنی حرفه مراقبت از پوست هستم اسکین کار هستم ۲۵ سالم شانسی دارم به طور مستقل ویا جایی در آلمان کار کنم آیا اصن میتونم با این شرایط مهاجرت به آلمان داشته باشم

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  فاطمه احمدی

سلام وقتتون بخیر .
برای مهاجرت کاری خیر اما برای مهاجرت از طریق دوره های آوسبیلدونگ میتوانید اقدام کنید .

طالب

سلام
وقتتون بخیر
بنده کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه شریف دارای ۳ سال سابقه در حوزه برنامه ریزی و کنترل پروژه هستم و هم اکنون شاعل ام.
مسلط به زبان انگلیسی البته بدون مدرک آیلتس و دارای مدرک زبان آلمانی B1 هستم.
میخواستم راجع به فرآیند اخذ ویزای کاری در آلمان ، شرایط و میزان حقوق و مزایاش اطلاعت کسب کنم

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  طالب

سلام وقتتون بخیر .
برای کسب اطلاعات کامل در ارتباط با جاب افر کشور آلمان لطفا با شماره تماس 021-28111107 تماس بگیرید .

صبا

سلام با 28 سال سن و مدرک فنی و حرفه ای حسابداری و مدارک زبان آلمانی و انگلیسی کجا میتونم کار داشته باشم؟ سابقه کار هنوز ندارم. چند سال سابقه کار لازمه؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  صبا

میتونید برای دوره های آوسبیلدونگ آلمان اقدام کنید .

حسین

سلام حسین هستم 20 ساله دانشجوی مدیریت بازرگانی و شاغل در تولیدی قهوه ،چطور می توانم در دوره های آوسبیلدونگ آلمان شرکت کنم لطفا راهنمایی بفرمایید.

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  حسین

سلام وقتتون بخیر .
در مرحله اول میتونید از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید تا شرایط شما را کامل ارزیابی کنند . برای این کار لطفا با شماره تلفن 021-28111107 تماس بگیرید .

حسین

سلام 20ساله ، مجرد ،دانشجوی مدیریت بازرگانی در مقطع کارشناسی هستم در حال حاضر در شرکت تولیدی قهوه مشغول کارم می توانم برا ی کار در کشور آلمان اقدام کنم.

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  حسین

سلام وقتتون بخیر .
برای ویزای کار خیر ولی امکان شرکت در دوره های آوسبیلدونگ آلمان رو دارید .

جعفر
پاسخ به  حسین

سلام من دیپلم رشته برق ساختمان و قدرت هستم وبه صورت تجربی هم کار کردم ومدارک مهارت رو دارم و در رشته صنایع شیشه ساختمانی و صنعتی هم مهارت حرفه ای دارم نظر شما در مورد اقامت کاری بنده چیست؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  جعفر

سلام وقتتون بخیر .
اگر حداقل 3 سال سابقه کار در زمینه برق داشته باشید میتوانید برای جاب آفر کشور آلمان اقدام کنید .

عرفان

سلام وقت بخیر
بنده راننده پایه یک هستم و سابقه کار بر روی تریلی دارم
میخواستم بدونم اونجا یعنی کشور المان نیاز به این شغل دارن؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  عرفان

سلام وقتتون بخیر .
در حال حاضر خیر متاسفانه ، جاب آفری در زمینه این تخصص نداریم .

سارا

سلام.من ۳۵ سالمه و فوق لیسانس روانشناسی دارم.مدرک فنی حرفه ای آرایشگری هم دارم.۱۰سال سابقه کار در رشته دانشگاهی و رو دارم(بدون بیمه).آیلتس ۶ دارم.a2 فرانسه دارم و با زبان آلمانی در حد a1 آشنا هستم.شانسی دارم؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  سارا

سلام وقتتون بخیر .
شرایطتتون برای کانادا قابل بررسی هست .
لطف کنید برای ارزیابی دقیق شرایطتون با شماره 02128111107 تماس بگیرید .

ممممم
پاسخ به  سارا

سلام‌ وقتتون بخیر من ۴۰ سال دارم در حال حاضر کارمتد آموزش و پرورش به عنوان مربی بهداشت فعالیت دارم ،کاردانی بهداشت خانواده و کارشناسی مدیریت بحران دارم خواستم بدونم شرایط برای مهاجرت و پیدا کردن شغل در آلمان و دارم

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  ممممم

سلام وقتتون بخیر .
از طریق جاب آفر خیر متاسفانه . اما میتوانید از طریق دوره های آوسبیلدونگ پرستاری اقدام کنید .

ابراهیم

سلام وقت بخیر
من 10 ساله ک تو کشتی کار میکنم. مدرک تعمیر و نگهداری موتور های دریایی دارم
لوله کشی هم میکنم
مدرک جوشکاری هم دارم
بنظر شما میشه واسه کار اقدام کرد؟
امکانش هست منو راهنمایی کنید

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  ابراهیم

سلام وقتتون بخیر .
اگر در زمینه لوله کشی یا جوشکاری مدرک فنی حرفه ای و سابقه کار داشته باشید میتوانید برای جاب آفر کشور آلمان اقدام کنید .

فهیمه

سلام
ببخشید من لیسانس آمار دارم، دنبال یه راهی حالا یا مهارتی یا تحصیلی هستم که بتونم مهاجرت آلمان رو بدست بیارم، میخواستم بدونم چه مهارتی رو برم دنبالش سریعتر به نتیجه میرسم یا اگر تحصیلی بخوام اقدام کنم چه رشته ای رو اقدام کنم تا بتونم بعد از اتمام یا طول دوره تحصیلم اونجا کار کنم؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  فهیمه

سلام وقتتون بخیر .
اگر شرایط سنی مناسبی داشته باشید میتوانید برای دوره های آوسبیلدونگ آلمان اقدام کنید . با شرکت در این دوره ها بعد از اتمام دوره ، تضمینی جذب بازار کار آلمان میشوید .

محراب

سلام من دیپلم تجربی دارم
1.تکنسین داروخانه و تزریقات که کار میکنم
اما کار نیمه وقتم لوله کشی و اینا
دوسال لوله کشی آب
دو سال گرمایش و سرمایش
دو سال دستگاه های تهویه هوا مثل کولرگازی و…
اما خودم برای خودم کار میکنم
بیمه ندارم
مدرک دارم از فنی حرفه ای
کلا به لوله کشی بیشتر علاقه دارم
حدود 10هزارتا هم میتونم ببرم
آیا میتونم سریعا سر کار برم ؟
یا باید مدرک آلمانی از دانشگاه های فنی حرفه ای آلمانی بگیرم ؟
نمیشه مدرک خودمو ببرم کار کنم؟
حقوقم چقدر میشه ؟مبتدی؟حرفه ایی؟
حرفه ای هستم تو این شغل ها
استخدام شرکت میتونم بشم؟
خودم میتونم تنهایی کار کنم؟
اگه استخدام شرکت بشم باید مدرک فنی حرفه ای آلمانی رو داشته باشم یا همین مدرک خودم بسه؟
اقامتش چطوریه؟؟؟
تا چند سال می‌کشه؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  محراب

سلام وقتتون بخیر .
اگر در زمینه تخصصتون مدرک فنی حرفه ای هم داشته باشید ، میتونید برای کشور آلمان اقدام کنید .
برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید . 02128111107

نیاز

با سلام و وقت بخیر
27 ساله. مجرد. لیسانس مدیریت پروژه دانشگاه پیام نور. و شاغل در بخش اداری و فروش شرکت مهندسی هستم. ایلتس 6.5 .. با این شرایط آیا شانس خوبی برای مهاجرت به المان دارم یا خیر ؟؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  نیاز

سلام وقتتون بخیر .
در حال حاضر رشته شما رشته مناسبی برای اقدام برای کشور آلمان نیست . و برای کار در کشور آلمان ، لازم هست که با زبان آلمانی آشنایی داشته باشید .
ولی شرایطتتون برای اکسپرس اینتری کانادا قابل بررسی هست .

Ali

سلام.وقت بخیر.29 سال سنمه.کاردانی حسابداری از دانشگاه آزاد دارم.و شغلم آزاده.زبان انگلیسم اوکیه.ممنون میشم راهنماییم کنید از چه طریق میتونم مهاجرت کنم

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  Ali

سلام وقتتون بخیر .
با توجه به این که شغلتون آزاد هست و در زمینه رشته تحصیلیتون نیست . راهی که برای مهاجرت شما مناسب تر است شرکت در دوره های آوسبیلدونگ کشور آلمان است .

علیرضا

با سلام
من کردان فنی عمران هستم. با چند سال سابقه مرتبط. ولی در حال حاضر به شغل فروشندگی و تعمیرات موبایل مشغولم و بیمه هم دارم. ضمنا با امور فنی تاسیسات برق و مکانیکی و همچنین مقدار کمی از مکانیک خودرو سررشته دارم. برای کدوم مورد تو آلمان میتونم اقدام کنم که برم دنبال مدارک فتی حرفه ایمربوطه؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  علیرضا

سلام وقتتون بخیر .
بین رشته هایی که فرمودید مکانیک شرایط مناسبتری دارد .

علی شریف پور

سلام
وقتتون بخیر
رشته تحصیلی من مهندسی عمران هست با گرایش عمران. 41 سال سن دارم و حدود 13 سال سابقه کار در پروژه های عمرانی به عنوان کارشناس دفتر فنی و همچنین مسئول دفتر فنی کارگاه. بخش عمده کارم در پروژه هایی شاغل بودم که مربوط به کانالهای آبیاری و زهکشی اصلی ، درجه یک و دو و همچنین تأسیسات مکانیکال و الکتریکال مربوط به ایستگاههای پمپاژ کانالها و زهکشها اراضی کشاورزی منطقه جفیر در خوزستان بوده است. به زبان آلمانی آشنایی ندارم اما زبان انگلیسی رو تا حدودی میدونم. آیا از طریق جاب آفر ، امکان مهاجرت به آلمان رو دارم؟
ممنون از شما

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  علی شریف پور

سلام وقتتون بخیر .
درحال حاضر در زمینه رشته شما جاب آفر مناسبی برای کشور آلمان وجود ندارد .

سیروس پورصفرعلی

سلام خسته نباشین
بنده ۳۹ سالمه متاهل لیسانس مدیریت صنعتی،سابقه بیمه ۱۳ سال،شرکت های پخش لبنیات کاله،زرین پخش بهشهر،لبنیات کالبر،میتونم در المان کار کنم

مدیر
کارشناس هرمس

سلام وقتتون بخیر .
میتونید در دوره های آوسبیلدونگ پرستاری آلمان شرکت کنید .

سیروس پورصفرعلی

من لیسانس مدیریت صنعتی دارم معدلم ۱۵/۲۰ ،۳۹ سال سنمه،در زمینه پخش محصولات در شرکت کاله سابقه بیمه به مدت ۱۳ سال دارم و سمت انباردار رو دارم ایا میتونم برم آلمان

مدیر
کارشناس هرمس

سلام وقتتون بخیر .
میتونید در دوره های آوسبیلدونگ پرستاری آلمان شرکت کنید .

سجادرزاقی

سلام من دیپلم ردیم و سابقه کار مکانیک خودرو دارم میخاسم بدونم میتونم برای ویزا و مهجرت اقدام کنم یا خیر ممنون میشم راهنمایی کنین

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  سجادرزاقی

سلام وقتتون بخیر .
برای مهاجرت کاری داشتن مدرک تحصیلی و یا مدرک فنی حرفه ای لاز هست . ضمن این که باید دیپلم رو داشته باشید .

فائزه

سلام من مهندسی نرم افزار کامپیوتر رو دارم و تا سطحa2. 2 آلمانی روخوندم میتونم برای جاب آفر اقدام کنم ممنونم از راهنماییتون

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  فائزه

سلام وقتتون بخیر
درصورتی که سنتون کمتر از 40 سال باشد و سابقه کار داشته باشید میتونید اقدام کنید .

صادق

سلام وقت بخیر
من ۳۵ سال دارم و لیسانس برق قدرت دارم.
من ۱۰ سال سابقه کار در عسلویه و در رشته برق و شغل اپراتوری پست های برق فشار قوی رو دارم ولی متاسفانه زبان انگلیسی خیلی ضعیف هستم.
دوسوال داشتم اول اینکه ایا برای رشته من در المان کار هست و سوال دوم ایا باید زبان خارجی رو داخل ایران کامل مسلط باشیم یا خیر؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  صادق

سلام وقتتون بخیر .
بله رشتتون برای کشور آلمان بسیار مناسب هست و میتونید اقدام کنید . درارتباط با زبان آلمانی هم میتوانید به موازات پرونده زبان آلمانی رو تکمیل کنید .

مهران ویسی

سلام بنده فوق دیپلم برق صنعتی هستم.
ومتخصص در زمینه اتوماسیون صنعتی با سن ۲۵ سال قصد مهاجرت دارم آیا این امکان برای من وجود دارد؟
اگردارد چه بازه زمانی طول میکشه.باتشکر

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  مهران ویسی

سلام وقتتون بخیر .
درصورتی که حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط با بیمه داشته باشید بله میتونید برای جاب آفر آلمان اقدام کنید.
حدود یک سال ، یک سال و دو سه ماه اون هم به دلیل وقت های سفارت .

روح اله مغیثه

سلام من گواهینامه پایه یک رانندگی و لیفتراک دارم میتونم برای ویزا اقدام کنم

مدیر
کارشناس هرمس

سلام وقتتون بخیر .
متاسفانه در حال حاضر تخصص شما جزء تخصص های مورد نیاز کشور آلمان نیست .

امیر

سلام خسته نباشید .من لیسانس نقشه برداری از سازمان جغرافیا تهران دارم و سابقه کار حراست 1 سال و 2 سال مهندسی نقشه برداری دارم الانم امریه ام که جزو سابقه بیمه مهندسی حساب میشه . ایا امیدی به اپلای هست برای ارشد ؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  امیر

سلام وقتتون بخیر .
بله .

ایوب
پاسخ به  امیر

سلام من درشغل ایمنی صنعتی مدت ۹ سال درشرکت های مختلف پتروشیمی ونیروگاه برق سابقه کاردارم مدرک تحصیلی دیپلم هست آیا برای من باتوجه به کارم شغلی هست

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  ایوب

سلام وقتتون بخیر .
خیر متاسفانه در حال حاضر تخصص شما جزء تخصص های مورد نیاز کشور آلمان نیست .

کنعان غایب زاده
پاسخ به  ایوب

من کارشناس رادیولوژی با سن ۳۵ و ۱۰ سال سابقه کار و بدون زبان آلمانی دو سال دیگه b1 رو میگیرم ایا با این شرایط بعدش امکانش برای من هست مهاجرت کاری برم؟

مدیر
کارشناس هرمس

سلام وقتتون بخیر .
بله میتونید اقدام کنید .

سجاد

سلام من کارم نصب اسکلت ساختمانی هست ۸سال هم بیمه دارم اما بعنوان کارگرساده رد شده
دیپلم ردی ام ۳۰ سال سن دارم میتونم برای کاربرم آلمان؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  سجاد

سلام وقتتون بحیر .
خیر متاسفانه .

مینا

سلام من در شاخه های آرایشگری فعالیت دارم آیا امکان اقدام از طریق جستجوی کار وجود داره؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  مینا

سلام وقتتون بخیر .
در حال حاضر ویزای جست و جوی کار آلمان رو بهتون پیشنهاد نمیکنم . اگر مدرک فنی حرفه ای در این زمینه دارید میتونید شرایطتان را برای استرالیا بررسی کنید .

Mehrshad

سلام من سرویسکار کولر گازیم ماشین لباس و یخچال هم بلدم میتونم ویزا بگیرم؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  Mehrshad

سلام وقتتون بخیر .
برای این سوال باید اطلاعات بیشتری درباره شرایطتون ارائه میکردید .
برای ارزیابی شرایطتون لطفا با این شماره تماس بگیرید .
02128111107

بهراد

سلام . من شغلم ساخت و اجرای نرده استیل راه پله و حفاظ استیل هست . آیا میتونم اقدام کنم برای ویزا ؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  بهراد

سلام وقتتون بخیر .
رشتتون جزو مشاغل اعلام نیاز شده در آلمان نیست ولی برای این که دقیق تر و بهتر راهنمایی بشید لطفا با کارشناسان ما در ارتباط باشید 02128111107 .

حسین

سلام با شرایط زیر میتونم جاب افر رسمی برای کار در کشور آلمان را بگیرم… کارشناسی برق و الکترونیک مدرک A2 در تلاش برای گرفتنB1 وآشنا به زبان انگلیسی دارای 3 سال سابقه کار کارشناس کنترل کیفیت موتور سیکلت برقی و سن 28 سال ..ممنون میشم راهنمایی کنید در کل چقدر پول نیاز دارم برای صفر تا صد کار؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  حسین

سلام وقتتون بخیر .
بله در صورتی که سابقه کارتون مرتبط با رشتتون باشه میتونید برای جاب آفر آلمان اقدام کتید .
برای اطلاع از تعرفه ها با کارشناسان ما در ارتباط باشید : 02128111107

مسعود

سلام وقت بخیر برای جاب آفر مدرک معتبر برنامه نویسی وب (طراحی وب) وزارت علوم یا فنی حرفه ای معتبره یا سابقه کار هم میخاد؟ من رشته مرتبط با شغل ندارم

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  مسعود

سلام وقتتون بخیر .
بله معتبره ولی برای جاب آفر حتما باید سابقه کار داشته باشید . اگر ندارید میتونید در صورت واجد شرایط بودن برای دوره های آوسبیلدونگ اقدام کنید .

پویا

سلام من ۱۰ سال سابقه کار در پتروشیمی دارم مدرک فوق دیپلم شیمی دارم می‌توانم المان کار پیدا کنم؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  پویا

سلام وقتتون بخیر .
متاسفانه رشتتون جزو مشاغل مورد نیاز آلمان نیست .

مهدخت

سلام. وقت به‌خیر. من خانمی ۳۹ ساله و دانشجوی دکتری روان‌شناسی تربیتی هستم.‌ممکنه بتونم برای در آلمان کار پیدا کنم؟ خانواده‌ام در چه شرایطی می‌تونند با من همراه بشن؟ من دو فرزند دارم.
با سپاس

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  مهدخت

سلام وقتتون بخیر .
متاسفانه در زمینه رشته شما در کشور آلمان اعلام نیاز نشده.

زهرا

سلام.وقت بخیر
رشته کارشناسی بهداشت عمومی دارم
۵ سال سابقه ی کار بعنوان کادر بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی زنجان

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  زهرا

سلام وقتتون بخیر .
شما این فرصت را دارید در کشور آلمان کار و زندگی کنید .

ناصر

سلام من لکوموتیورانم و 10سال سابقه کار دارم آیا شرایط کار در آلمان رو دارم لیسانس برق هستم

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  ناصر

سلام وقتتون بخیر .
اگر در زمینه رشته خودتون یعنی برق سابقه کار داشته باشید میتونید برای آلمان اقدام کنید چرا که رشته برق جزو مشاغل مورد نیاز آلمان هست .

مجید

سلام من داروساز هستم ۲۶ سالمه توی بخش مشاغل مورد نیاز نبود آیا امیدی هست

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  مجید

سلام وقتتون بخیر .
بله رشته داروسازی هم جزو مشاغل مورد نیاز کشور آلمان هست. اگر شرایطتون ارزیابی بشه و مناسب باشه میتونید برای ویزای کار کشور آلمان اقدام کنید .

امیر ناجی

با سلام خدمت شما بنده لیسانس برق توزیع رو دارم و همچنین دارای چندین مدرک مرتبط عالی از دانشگاه و موسسات معتبر رو دارم و 13 سال در شرکت توزیع برق تهران بزرگ مشغولم 34 ساله و متاهل دارای دو فرزند آیا شانسی برای کار در کشور خارجی رو دارم

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  امیر ناجی

سلام وقتتون بخیر .
با توجه به رشته , سابقه کار و سنتون شانس بالایی برای دریافت ویزای کار کشور آلمان دارید .

سجاد شعبان دوست

با سلام:
اینجانب 34 سال سن دارم و دارای مدرک کارشناسی مدیریت حرفه ای تبلیغات تجاری و بیش از 10 سال سابقه کاری مستمر در زمینه ارتباط با مشتریان و سرپرست پذیرش در آزمایشگاه استاندارد را دارم آشنایی با زبان انگلیسی تاحدودی دارم ولی مدرک ندارم .و البته مقام دوم ایران در ایده های بانکی را نیزدریافت کرده ام .آیا با این شرایط میتوان اقامت گرفت برای آلمان؟

هرمس اپلای

با سلام خیر
تخصص شما شامل جاب آفر نمیشه

عبدوالسمیر

بسیار دوست دارم کشور المان بروم

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  عبدوالسمیر

سلام وقتتون بخیر .
اگر در این زمینه نیاز به مشاوره مهاجرتی دارید با شماره 02128111107 تماس بگیرید .

حسین

سلام من خانومم فوق دیپلم زبان داره میشه براش اقدام کرد یا نه؟

هرمس اپلای
پاسخ به  حسین

سلام
خیر

مهدی سام خانیانی
پاسخ به  هرمس اپلای

مهندس مکانیک خودرو
۶سال سابقه کار در شرکت پارس
سرپرست لیفتراک
سرپرست تاسیات

مدیر
کارشناس هرمس

سلام وقتتون بخیر .
تخصص و سابقه کارتون برای دریافت جاب آفر آلمان مناسبه . اگر در این زمینه نیاز به مشاوره مهاجرتی دارید با شماره 02128111107 تماس بگیرید .

حسین

سلام
من شغل پوشاک دارم و خودم کار فرما هستم.
مدرک فنی حرفه ای بگیرم میشه اقدام کرد برای کار در المان؟

هرمس اپلای
پاسخ به  حسین

سلام نیاز به حداقل دو سال سابقه کار مرتبط دارید

نازنین

سلام وقتتون بخیر.من رشته دبیرستانم تجربی بوده ومعدل دیپلمم ۱۷.۹۵والان هم رشته ی مهندسی شیمی در دانشگاه آزادکرج تحصیل میکنم ودرحال حاضر۲۰سال سن دارم باشرایط من امکان دریافت چه ویزایی وجوددارد؟ممنوت میشوم پاسخ بدهید.

هرمس اپلای
پاسخ به  نازنین

سلام در حال حاظر برای شما برای دوره های آوسبیلدونگ میشه اقدام کرد

حامد

سلام
من رشته ی کاردانی اول خوندم بعد کارشناسی مرتبط بارشته کاردانی را گرفتم آیا مدرک من مورد قبول میشه
آخه شنیدم میگن باید مدرک کارشناسی باشه 3.4سال طول بکشه و کاردانی معتبر نیس
من چیکار میتونم بکنم؟

هرمس اپلای
پاسخ به  حامد

سلام مدارکتون ترجمه شده و برای آلمان فرستاده میشه و تطبیق داده میشه

محسن
پاسخ به  حامد

سلام وقت خوش با لیسانس زمین شناسی دانشگاه تهران که هیچ گونه سابقه کاری مرتبط با مدرکم ندارم می تونم درخواست چه ویزایی بدم البته کار فعلی بنده برنامه نویسی هست که به صورت خودآموز یاد گرفتم و هیچ مدرک مرتبطی ندارم و به زبان js و php تسلط دارم و به طور متوسط فوتوشاپ و کار طراحی و برنامه نویسی وب سایت انجام میدم البته تتو آرتیستم هستم
? متاهلم و 33 ساله

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  محسن

سلام وقتتون بخیر.
نه متاسفانه رشته تحصیلیتون مورد نیاز آلمان نیست ولی با برنامه نویسی میتونید اقدام کنید در صورتی که در این زمینه مدرک داشته باشید.

محسن

سلام من سنگ تراش سنگ های قیمتی هستم و مدرک دیپلم عکاسی هم دارم و مدرک فنی حرفه ای سنگ تراشی را دارن و سنم 24سال هستش میتونم آلمان فعالیت کاری بکنم

هرمس اپلای
پاسخ به  محسن

سلام برای آوسبیلدونگ میتونید اقدام کنید

علی کهن

سلام من کاردانی در رشته کارهای عمومی ساختمان از دانشگاه فنی و حرفه ای دولتی مشهد و کارشناسیم هم در رشته علمی کاربردی ساختمان از دانشگاه آزاد بیرجند گرفتم ۵سال سابقه کاری و بیمه دارم و ۳۸ ساله هستم به نظر شما برای ویزای کار در آلمان میتونم اقدام کنم؟ با تشکر

هرمس اپلای
پاسخ به  علی کهن

سلام بله اگه تسلط به کارهای ساختمانی مانند تاسیسات فنی و برق و غیره دارید امکان جاب افر برای شما هست

محمد
پاسخ به  هرمس اپلای

سلام من هم دیپلم حسابداری دارم هم مکانیک خودرو و هم اکنون در دسته تزئینات منزل پرده و دکوراسیون ۲۰ سال سابقه کار دارم نظر شما در مورد مهاجرت به المان چی هست مرسی از شما

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  محمد

سلام وقتتون بخیر .
اگر در زمینه حسابداری یا مکانیک سابقه کار داشته باشید و سنتون هم کمتر از 40 سال باشه میتونید برای جاب آفر آلمان اقدام کنید .

سیده هیوا حسینی

سلام عرض ادب دانشجوی ترم آخررشته زیست شناسی سلولی مولکولی دانشگاه آزاد تهران ومسلط به زبان انگلیسی درحد مکالمه و آشنا به زبان آلمانی باتوجه

تجربه وشناخت مشاورین محترم موسسه هرمس چه کشور و چه دانشگاهی رو برای مقطع کارشناسی ارشد با تضمین اشتغال به کار پیشنهاد میفرمایید

با تشکر حسینی

هرمس اپلای

سلام وقت بخیر برای المان و فرانسه هر دو کشور میتونید اقدام کنید

داود حسینی
پاسخ به  هرمس اپلای

سلام وقت بخیر
خواستم بدونم داشتن مدرک تحصیلی جزء شرایط اصلیِ شاغل شدن داخل آلمان هستش یا بدون مدرک تحصیلی هم ممکنه؟
مثلا شخصی یک تراشکاِر قطعه ساز و یا جوشکار ماهر در زمینه های مختلف جوشکاری هستش،
آیا شرایط اخذ ویزا و مشغول شدن واسش هست یا خیر؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  داود حسینی

سلام وقتتون بخیر
درصورت داشتن مدرک فنی حرفه ای میتونید برای جاب آفر آلمان اقدام کنید.

محمد

سلام من ایسانس ریاضی کاربردی دارم ولی شغلم برق ساختمان ومدرک فنی حرفه هم دارم میخواستم بدون برای اقامت بااین شرایط میشه کدوم کشوربرم ومدارک چی لازم داره مرس

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  محمد

سلام وقتتون بخیر حرفه شما مورد نیاز کشور آلمان هست ولی باید حداقل دو سال سابقه کار با بیمه ارائه بدید

علی

سلام
فوق لیسانس معماری دارم و پایه یک نظام مهندسی هستم.
همچنین فوق لیسانس مهندسی فن‌آوری ارتباطات دارم با مدیرعاملی یک شرکت به مدت 9 سال.
سنم 43 سال است. به نظرتان می‌شود برای آلمان اقدام کرد؟ با تشکر

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  علی

سلام وقتتون بخیر
رشتتون جزء رشته های مورد نیاز آلمان نیست متاسفانه . شامل ریسک سنی هم هستید.

سمیه
پاسخ به  علی

سلام من31 سالمه کارشناسی فقه حقوق دارم سابقه کاری ندارم مدرک فنی حرفه ای بین المللی طراحی لباس رو گرفتم و اشنایی به زبان انگلیسی و فرانسه رو هم دارم. شانسی دارم برای گرفتن اقامت ؟

هرمس اپلای
پاسخ به  سمیه

با سلام خیر متاسفانه

محسن

سلام وقت بخیر
من مدرک دیپلم برق خودرو دارم همراه با ۵ سال سابقه مرتبط آیا امکان کار در آلمان رو دارم سن من ۳۶ متاهل و همسرم فوق لیسانس ریاضی آنالیز عددی سن ایشونم ۳۶

هرمس اپلای
پاسخ به  محسن

سلام بله میتونید اقدام کنید که شامل ویزای همراه برای خانواده هم میشود

ماریا

سلام من دانشجوی مدیریت بازرگانی هستم و ۲۲سالمه بعد از اخذ مدرک کارشناسی میتونم برای ویزای کار المان اقدام کنم ؟!مرتبط با رشته من میشه کاری پیدا کرد ؟!

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  ماریا

سلام وقتتون بخیر
در حال حاضر رشته شما مورد نیاز کشور آلمان نیست ولی با توجه به سنتون میتونید برای دوره های آوسبیلدونگ آلمان اقدام کنید.

احسان

سلام.بنده لیسانس مدیریت امداد سوانح دارم.
۱۴سال هم در ایمنی و آتشنشانی سابقه کار دارم هم به عنوان راننده آتشنشانی هم مامور ارشد آتشنشانی
چون گواهینامه پایه یکم دارم شغل رانندگی رو هم دوست دارم.متولد ۱۳۶۰هستم و ۳۹سالمه
ممنون میشم بهم بگید شراایط کار در آلمان یا هر کشور اروپایی مخصوصا انگلستان رو دارم یا نه

هرمس اپلای
پاسخ به  احسان

سلام وقت بخیر متاسفانه هر دو کشوری که فرمودین جاب آفر به تخصص شما تعلق نمیگیره

مهدی

سلام من تکنسین دامپزشکم در چه زمینه کاری در المان میتوانم فعالیت کنم

مدیر
پاسخ به  مهدی

سلام وقتتون بخیر .
در حال حاضر رشتتون مورد نیاز کشور آلمان نیست ولی در صورتی که شرایط شرکت در دوره آوسبیلدونگ را داشته باشید میتونید در این دوره شرکت کنید .

محمود

با عرض سلام بنده 35 ساله هستم دیپلم برق صنعتی ددارم با 18 سال فعالیت ساخت و مونتاژ و راه اندازی تابلو برق های صنعتی و کابل کشی و راه اندازی کارخانجات. دوره های برق اتوموبیل هم گذروندم متاهل هستم و دارای دوفرزند ایا امکان مهاجرت دارم
ممنون میشم پیگیر شوید تشکر

هرمس اپلای
پاسخ به  محمود

سلام در مورد برق خودرو با مدرک دیپلم و فنی حرفه ایی و سابقه کار مرتبط میشه براتون اقدام کرد

شیما

سلام وقتتون بخیر
من ۲۹سالم هست و کارشناسی بهداشت محیط از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با معدل ۱۷.۷۷ با ۳سال سابقه کار به عنوان بازرس بهداشت محیط
میخوام بدونم برای رشته من در آلمان فرصتی هست؟

مدیری

با سلام بنده مدرک دارای مدرک دانشگاهی کامپیوتر نرم افزار هستم
در حال حاضر در شغل آشپزی مشغول به کار می باشم
در زمینه آشپزی هیچگونه اطلاعیه مشاهده نکردم
مرسی

مدیر
پاسخ به  مدیری

سلام حتما به این موضوع در مقالات بعدی اشاره خواهیم کرد.

مهسا

سلام ايا رشته روانشناسي و حسابداري جز مشاغل موردنباز هست يا خير؟؟

هرمس اپلای
پاسخ به  مهسا

سلام رشته حسابداری با سابقه کاری مرتبط و مدرک کارشناسی بله

فهیمه

سلام وقت بخیر، طراح گرافیگ جزو مشاغل مورد نیاز نیست؟

هرمس اپلای
پاسخ به  فهیمه

سلام وقت بخیر ،
خیر

مهدی

سلام من دیپلم رشته انسانی دارم موندم کدوم گرایش رو برم که تو المان کار راحت پیدا شه و آلمانی هم بلدم

هرمس اپلای
پاسخ به  مهدی

سلام اگر زیر 25 سال هستین برای دوره های اوسبیلدونگ میتونیم براتون اقدام کنیم . که رشتتون با توجه به رشته ی مورد علاقه شما پیدا میکنیم

سهیل

با سلام
رشته فوریت های پزشکی توی لیست نیست یا با بهداشت و پرستاری اقدام شده؟؟

هرمس اپلای
پاسخ به  سهیل

برای رشته های کادر پزشکی نیاز به مدرک کارشناسی هست

سارا

سلام کارشناس کاردرمانی هستم .رشته ی من جزو رشته های مورد نیاز آلمان هست یانه؟

هرمس اپلای
پاسخ به  سارا

سلام ، بله رشته های پیرا پزشکی و کادر درمان هستند

داوود

سلام
من دیپلم انسانی دارم و مدرک 18 ماهه برق صنعتی در فنی حرفه ای گذراندم
مدرک b2 المانی هم دارم
ایا میتونم با ویزای جاب سیکر به المان برم؟ یا حتما باید فوق دیپلم یا لیسانس برق بگیرم؟
سوال اخرم اینه که میتونم با دیپلم دوره فنی حرفه ای در المان بگذرونم؟
سن من 32 و 20 هزار یورو هم پول دارم
ممنونم از شما

مزگان

سلام مهندسی عمران دارم و طراحی داخلی ساختمان و حدود 3سال هم دفتر دارم و کار میکنم میتونم برای کار به المان برم و موفق شم تو این زمینه

pegah hokmabadi
پاسخ به  مزگان

سلام ، رشته عمران و طراحی در حال حاظر جزو رشته های مورد نیاز آلمان نیست .

بهار

سلام
37 ساله هستم. دکتری فیزیک با تخصص پلاسما هستم. عضو هیئت علمی دانشگاه (سابقه بیمه بالای 8 سال) و رزومه علمی پژوهشی بسیار خوبی دارم. همسرم مهندس عمران ساختمان با سابقه کار مرتبط 5 سال. همچنین آشنا به زبان آلمانی در سطح A2 هستم. آیا شرایط لازم برای پیداکردن شغل مناسب و مهاجرت به آلمان و یا سوئیس یرای من و همسرم وجود دارد؟

pegah hokmabadi
پاسخ به  بهار

سلام ، سابقه کاری و رشته تحصیلیتون جزو رشته های مورد نیاز آلمان نیست .

احسان طیبی

سلام
من مهندس نفت هستم با حدود 1 سال سابقه کاری مرتبط، آیا امکان اخذ ویزای کاری برای بنده وجود داره؟

pegah hokmabadi
پاسخ به  احسان طیبی

سلام ، رشتتون رشته ی مورد نیاز برای کشور آلمان نیست .

محمد رضا

سلام و وقت بخیر
بنده مهندس شیمی صنایع پتروشیمی هستم و ۱۵ سال سابقه کار در صنایع نفت و گاز ایران دارم و ۳۵ ساله. همسرم فوق لیسانس شیمی و ۵سال سابقه کار آزمایشگاه داروسازی.
با توجه به اطلاعات شما و شرایط ما برای المان میتونیم اقدام کنیم؟

pegah hokmabadi
پاسخ به  محمد رضا

سلام ، برای جاب آفر آلمان با مدرک فوق لیسانس همسرتون اقدام کنیم که شامل ویزای همراه هم هست .

ساسان

سلام من مدرک فنی حرفه ای تو زمینه تاسیسات دارم وشغلم ازاد هست چطوری میتونم اقدام کنم برای کار در المان

pegah hokmabadi
پاسخ به  ساسان

سلام اگر در رشته های فنی ( تاسیسات) سابقه کار و تسلط دارید میتونیم براتون اقدام کنیم .

محمد

سلام خسته نباشید
من ۳۲ سال سن دارم دارای مدرک مهندسی مکانیک خودرو هستم دو سال سابقه در خودرو سازی و سه سال در صنعت شرکت تولید آرد سرپرست قسمت تولید هستم شرایطی کار در آلمان با مدارک و سابقه من میباشد

pegah hokmabadi
پاسخ به  محمد

سلام ، بله برای جاب آفر آلمان میتونیم براتون اقدام کنیم

a.a

سلام وقتتون بخیر
برای رشته آمار چه شغلایی میشه درخواست داد تو آلمان؟؟؟
ممنون

pegah hokmabadi
پاسخ به  a.a

سلام متاسفانه آمار بازار کار خوبی نداره ولی اگر زیر 30سال هستین میتونیم برای دوره های آوسبیلدونگ اقدام کنیم

محمد رحیمی

سلام ۴۵ سالمه دارای مدرک دکتری با ۱۸ سال تخصص در زمینه طراحی و اجرای سیستمهای آبیاری ایستگاه پمپاژ و خطوط انتقال آب و سازه های هیدرولیکی
خواستم ببینم امکان جاب افر دارم؟
ممنون

هرمس اپلای
پاسخ به  محمد رحیمی

سلام سنتون جزو گروه سنی ریسک دار هست و احتمال پذیرش پایین میاد

Mehran

سلام من ۲۲ سالمه رشته مهندسی پلیمر در دانشگاه سراسری خوندم سطح زبان انگلیسیم عالیه و زبان آلمانی نسبتا خوب بلدم من در چه کشور هایی میتونم ویزا کار بگیرم ؟

pegah hokmabadi
پاسخ به  Mehran

سلام برای دوره های آوسبیلدونگ میتونیم براتون اقدام کنیم

نوشین

سلام لیسانس فناوری اطلاعات سلامت دارم المانی نخوندم. راهنمایی میکنید

هرمس اپلای
پاسخ به  نوشین

سلام سنتون و سابقه کاریتون هم مهم است لطفا برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید 021-28111107

محسن

سلام. من۳۰ ساله هستم. مدرک b1 زبان آلمانی و ایلتس انگلیسی با نمره ۵.۵ دارم. لیسانس حسابداری هستم با ۳ سال و ۴ ماه سابقه حسابداری. آیا میتونم به عنوان حسابدار در المان کار کنم؟؟

کارشناس مهاجرت 3
پاسخ به  محسن

سلام دوست عزیز
بنظر مانعی سر راه شما وجود نداره.
توصیه میکنم تا شرایط تغییر نکرده اقدام کنید.
کار در آلمان برای رشته حسابداری پیشرفت خوبی در آلمان خواهد داشت

احسان

با سلام.
آیا رشته ایمنی صنعتی جزو رشته های مورد نیاز کشور آلمان میباشد؟!
ممنون

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  احسان

سلام وقت شما بخیر
رشته ایمنی صنعتی ، جزو رشته حساس و خاصی محسوب میشود.علاوه بر زبان المانی مشروط بر اینکه مهارت و توانایی قابل ارائه و دفاع مناسبی داشته باشین ، امکان کاریابی برای شما وجود دارد

سمانه
پاسخ به  احسان

سلام آرایشگری تخصصی شامل مشاغل ۲۰۲۰میشه؟ومدرک فنی حرفه ای تخصصی ایران رو قبول میکنن؟وسن افراد برای کارهای مهارتی قانون۲۰۲۰نهایتاتاچندسال هست؟

کارشناس مهاجرت 3
پاسخ به  سمانه

سلام وقت بخیر.
مدرک فنی حرفه ای شما مورد قبول هست.
اگر سنتون زیر 40سال هست برای ویزای کار شرایط مناسبی دارید.
با این وجود مدارک شما باید بررسی بشه

حمزه صفار

سلام
وقت شما بخیر من ۳۷سال دارم کاردانی بازاریابی دارم و ۱۷سال سابقه بیمه و کار در دانشگاه را دارم ۲سال هم سابقه کار در کارخانه بافت و رنگرزی پارچه دارم لطفا راهنمایی کنید ممنون

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  حمزه صفار

سلام وقت بخیر
رشته بازاریابی از جمله رشته های مورد نیاز کشور آلمان میباشد. چنانچه رزومه شما مرتبط بوده و به مهارت های بازاریابی واستراژی های مورد نظر اشراف کافی داشته باشین ، فرصت خوبی برای درخواست آفر دارید.

مریم

سلام من کارشناسی ارشد حسابداری دارم با حداقل ۳۸ ماه سابقه کار و سنم ۲۸ ساله و همسرمم کارشناس عمران_عمران با حداقل ۵ سال سابقه کاری و شغل نظارت بر پروژه های فاضلاب
آیا شانسی برای گرفتن ویزای کاردارم؟

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  مریم

سلام وقت بخیر
خوشبختانه هم برای شما وهم برای همسرتان ، فرصت خوبی برای کاریابی وجود دارد. و با توجه به مهارت و رزومه خوب تون امکان گرفتن آفر کاری برای هر دوی شما امکان پذیر میباشد.

کیان

سلام مدرک تحصیلی من لیسانس نرم افزار هست
اما سابقه ۳ساله آی تی و فن اوری اطلاعت دارم
ایا تفاوت مدرک و سابقه امکان اخذ ویزا رو از بین میبره
البته این دو رشته تا حدودی لازمیه یک دیگه ستن. ولی خب عنوانشون متفاوته

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  کیان

با سلام
از آنجا که برنامه جدید ۲۰۲۰ آلمان روی مهارت و تخصص کاری تمرکز دارد تا مدرک تحصیلی و اینکه آی تی جزو رشته های پرمتقاضی در آلمان محسوب می شود شما شرایط اخذ ویزای کاری در المان را دارید. برای مشاوره کامل تماس بگیرید.

Reza

سلام من کارشناسی مهندسی کشتی ( دریانوردی) رو دارم .
امکان اقدام رو دارم ؟

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  Reza

سلام
رشته شما در جاب لیست مشاغل مورد نیاز آلمان هست لطفا رزومه کاری و تحصیلی خودتون رو برای ما ارسال بفرمایید جهت بررسی دقیق تر پرونده.

مرتضی

سلام وقت بخیر
32 سال دارم، لیسانس هوشبری با 6 سال سابقه کار دارم. امکان اقدام رو دارم؟

pegah hokmabadi
پاسخ به  مرتضی

سلام بله برای جاب آفر آلمان میتونیم براتون اقدام کنیم .

pegah hokmabadi
پاسخ به  مرتضی

سلام بله برای جاب آفر آلمان میشه براتون اقدام کرد .

امیر

سلام فوق لیسانس مهندسی نفت گرایش حفاری و بهره برداری دارم و همسرم پزشک عمومی هست، ۳۳ سالمه، ۸ سال سابقه کار در عملیات حفاری دارم، شرایط رو دارم؟

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  امیر

با سلام
شما شرایط اقدام ویزای کاری المان را دارید با ارئه مدرک زبان b1 ظرف ۱۰ ماه پس از عقد قراردادتون.

علی

سلام 24 سالم هست. مدرک لیسانس کامپیوتر با معدل14 دارم در کنارش مدرک طراحی سایت و سابقه کار به صورت فیری لنسر دارم مدرک ایلتس هم بالای 6 راحت میتونم بگیرم .زبان المانی هیچی بلد نیست.ایا از طریق ادامه تحصیل یا کارآموزی یا جابسیکر احتمال پذیرش من تا سال دیگه هست؟چون سربازی نرفتم و فقط 15 ماه وقت دارم تا یا مهاجرت کنم یا سربازی…

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  علی

سلام
شرایط شما برای اقدام دوره اوس بیلدونگ یا دوره کارورزی تا حدودی مناسب است با توجه به اینکه سن اقدام برای این دوره ها در آلمان تا ۲۵ سال اعلام شده با قبول ریسک انجام امکان اقدام براتون وجود دارد

محمدرضا خلیلی

سلام وقتبخیربنده ۴۴ سال سن دارم مدرکم دیپلم و تخصصم فروش و تعمیرات ماشینهای اداری (فتوکپی پرینتر..) بیش از۱۹ سال سابقه کار دارم برای ویزای کار میتونم اقدام کنم؟

pegah hokmabadi

سلام متاسفانه احتمال پذیرش بسیار کم هست

سحر

سلام 37سال دارم دارای مدرک کارشناسی در رشته مهندسی کشاورزی- گیاهپزشکی و در حال حاضر دانشجوی دکتری در رشته شیمی با سطح زبان ضعیف و 5سال سابقه کار بیمه غیر مرتبط و دارای مدرک آرایشگری و خیاطی فنی و حرفه ای و همچنین همسرم 34 ساله دارای مدرک دکتری رشته شیمی و تافل 99 بدون سابقه کار می خواستم بپرسم برای کار چه کشورهایی می تونیم اقدام کنیم برای تحصیل به چه صورت می تونیم کدوم کشورها اقدام کنیم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

کارشناس مهاجرت 3
پاسخ به  سحر

سلام
با توجه به شرایط سنی شما و همسرتون، گزینه تحصیلی قابل اجرا نیست.
برای ویزای جاب سیکر آلمان براحتی میتونیم اقدام کنیم. با توجه به مهارت های گوناگونی که دارید، مطمئنا میتونید در آلمان کار با درآمد مکفی پیدا کنید.

Hosseini

با سلام بنده ليسانس معماري دارم و به نرم افزاري مرتبط يعني autocad,3dmax,photoshop تقريبا مسلط هستم.
متولد ٧٤ و متاهل هستم.
واسه آلمان با اين شرايط ميشه job seeker درخواست داد؟
ممنون

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  Hosseini

با عرض سلام
بله میتونید برای المان اقدام کنید. فقط باید حتما ۳ سال سابقه کار مرتبط رو ارائه بدید و البته زبان المانی هم بخونید.

حامد

سلام من 35 ساله و متاهل دارای مدرک دیپلم فنی برق صنعتی هستم و حدود 3 سال هم در زمینه تابلو برق کار کردم در حال یادگیری زبان آلمانی هستم، میتونم شانسی برای دریافت ویزای کار داشته باشم؟

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  حامد

سلام
وقت بخیر
با توجه به شرایطی که دارین شانس دریافت ویزای کار المان رو دارین. برای راهنمایی بهتر فرم ارزیابی را تکمیل کنید.

مریم

با سلام من لیسانس معماری داخلی از دانشگاه ازاد دارم و سه سال هم سابقه کار تو زمینه طراحی داخلی دارم ، ایا با این شرایط میتونم ویرای کاری بگیرم و اونجا مشغول به کار بشم

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  مریم

سلام و درود
بله میتونید اقدام کنید. طراحی داخلی از قبل هم جزو مشاغل مورد نیاز المان بوده و هست. برای مشاوره کامل تماس بگیرید.

محمود صورتی

با سلام
من کارشناسی ارشد برنامه ریزی آموزشی از دانشگاه تهران دارای 20 سال سابقه کار مرتبط در یکی از شرکت های معتبر صنعتی همرا ه با تدریس در مراکز دانشگاهی کتاب مقاله و دارای همسر فارغ التحصیل کارشناسی میکروبیولوژی با بیش از 22 سال سابقه کار آزمایشگاهی و یک فرزند دختر 12 ساله . شرایط اخذ اقامت درکدام یک از کشورهای اسکاندیناوی و یا کشور اروپایی را دارم

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  محمود صورتی

سلام
درصورتی که سن و جزییات رزومه همسرتون رو میفرمودین امکان بررسی شانس کاری المان وجود داشت. ولی با توجه به همین اطلاعات که فرمودین از طریق ادامه تحصیل یا دوره زبان برای سوید هم ،شانس تحصیل و متعاقبا کار و اقامت رو دارید.

رحیمی

سلام خسته نباشید همسرم رشته اش مکانیک ساخت و تولید با 10 سال سابقه کار در شرکت سایپا و ایران خوردو سوالم اینه ما میتونیم الان که تو ایرانیم کار تو آلمان پیدا کنیم جاب آفر داشته باشیم این کار خیلی سخته یا شدنی؟

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  رحیمی

با سلام
اگر مدرک لیسانس دارید می توانید اقدام کنید. موسسه مهاجرتی هرمس اپلای این امکان را دارد که برای شما در آلمان کاریابی انجام دهد و شما با عقد قرارداد کاری در ایران اقدام به مهاجرت کنید. برای راهنمایی کامل با ما تماس بگیرید.

بیژن

سلام
من مدرک کمسلام من مدرک کمک پرستاری یکساله دارم و یکسال هم سابقه بیمک پرستاری یکساله دارم و یکسال هم سابقه بیمه دارم آیا میتونم برای مهاجرت اقدام کنم.
البته مدرک کارشناسی رشته علوم دامی رو هم دارم

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  بیژن

در صورتی که بتوانید مدرک زبان آلمانی B2 را بگیرید می توانید برای دوره های کارورزی آلمان (آوسبیلدونگ) اقدام کنید و پس از گذراندن دوره های کاروزی خود وارد بیمارستان های آلمان شوید.

مهدی

سلام خسته نباشید.من مدرک کارشناسی برق قدرت دارم و هم در ضمینه دربهای هوشمندو دربهای دوجداره تخصص فنی دارم خواستم ببینم من در کدوم ضمینه میتونم ویزای کاری بگیرم؟

امین بهرامی
پاسخ به  مهدی

سلام خدمت شما
درصورتی که در زمینه تحصیل تون دو تا سه سال سابقه کار داشته باشید و همچنین مدرک زبان آلمانی B1 بگیرید امکان اقدام دارید. برای یادگیری زبان آلمانی هم از شروع پروسه یک سال وقت دارید. برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

سبا

با سلام من 18 سال دارم و یک غریق نجات هستم با مدرک B1 زبان آلمانی و آیلتس 7 همچنین کمربند مشکی کاراته دارم و دیپلم رشته ریاضی آیا میتونم برای مهاجرت به آلمان اقدام کنم؟ اولویتم برای مهاجرت کاری هستش

امین بهرامی
پاسخ به  سبا

با سلام
مهاجرت تحصیلی برای شما مناسب تر است. لطفا برای مشاوره کامل تماس بگیرید.

زهرا

سلام من لیسانس مدیریت دولتی از دانشگاه پیام نور دارم رشته ی من در کدام کشورها بازار کار داره

امین بهرامی
پاسخ به  زهرا

با سلام
تقریبا در تمام کشورها بخصوص آلمان و کانادا بازار کار دارد.

الهام

سلام همسرم 40 سال دارد و کارشناسی مهندسی مخابرات دارد و سابقه 16 سال کار در شرکت ارتباطات زیر ساخت دارد آیا امکان مهاجرت می باشد؟

امین بهرامی
پاسخ به  الهام

با سلام
بله امکان مهاجرت دارید. لطفا تماس بگیرید.

الی

سلام وقت بخیر لیسانس علوم تجربی هستم 35 سال سن و 10 سال سابقه کاری در آژانس هواپیمایی و دوره های بینالمللی صدور بلیط خارجی رو هم گذروندم دخترم هم 12 سالش هست چه پیشنهادی دارین

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  الی

در رابطه با ویزای کاری داشتن سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی اهمیت دارد. البته امکان مهاجرت شما از طریق روش های دیگر وجود دارد. لطفا با موسسه تماس بگیرین جهت کسب اطلاعات بیشتر

Sina

با سلام
من ۲۹ ساله هستم و کاردان فنی مکانیک ام
رشته کاردانیم مکانیک و ۹سال سابقه کار در صنعت سیمان دارم و تخصص ام در زمینه نوار نقاله هست ایا شرایط اخذ ویزای کار آلمان رو دارم؟

امین بهرامی
پاسخ به  Sina

سلام خدمت شما
برای دریافت ویزای کار آلمان باید مدرک لیسانس داشته باشید.

F
پاسخ به  Sina

سلام خواستم بپرسم با لیسانس علوم تربیتی امکان کار در المان هست؟

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  F

سلام
رشته شما جزو رشته های خاص محسوب می شود و در لیست مشاغل مورد نیاز المان در حال حاضر نمی باشد.

الهام

سلام من کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک از دانشگاه ازاد تبریز ، مدرک ایلتس ، چهارسال سابقه کار در شرکت ایمپلنت سازی دارم و همچنین دوتا مقاله داخلی دارم متاهل ودارای یه فرزند دوساله و مدرک دوره بیومکانیکی تعویض مفصل رو هم دارم.همسرمم هم همشرایط من هستن فقط رشته شون میروبیولوژی گرایش میکروبهای بیماری زا هست ایا امکان گرفتن ویزای کاری المان برای ما ممکن هست؟

امین بهرامی
پاسخ به  الهام

با سلام
بله امکان اقدام برای دریافت ویزای کار دارید. لطفا تماس بگیرید یا اینکه فرم مشاوره مهاجرت را تکمیل کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

آرزو

سلام برای رشته مدیریت محیط زیست با سابقه کار سه ساله در ارزیابی محیط زیست امکان اقدام برای ویزای کاری هست؟

امین بهرامی
پاسخ به  آرزو

سلام
لطفا تماس بگیرید

حمید

باسلام
من مهندس شیمی هستم با 6سال سابقه در آزمایشگاه شیمیایی صنعت نفت و ایلتس 6 با زبان آلمانی هم آشنایی دارم
آیا امکان اقدام برای آلمان رو دارم؟
با تشکر

امین بهرامی
پاسخ به  حمید

سلام
بله امکان اقدام دارید. لطفا فرم مشاوره مهاجرت را تکمیل کنید یا اینکه با ما تماس بگیرید.

مدوسا

سلام من لیسانس نقشه برداری دارم از دانشگاه تبریز، 3 سال بیمه دارم و مشغول به کار هستم و مدرک کامپیوتر فنی و حرفه ای هم دارم،همسرم لیسانس زمین شناسی ومدرک سنگ تراشی از صنعت و معدن دارن و بیمه 2 سال. بنظرتون کدوم کشور برای مهاجرت کاری مناسب هست برای ما؟؟؟سنمون هم زیر 30 سال هست

امین بهرامی
پاسخ به  مدوسا

با سلام
لطف کنید فرم مشاوره مهاجرت را هم برای خودتون و هم همسرتون تکمیل کنید تا کارشناسان شرکت بررسی کنن و با شما تماس بگیرن.

mahshid

خسته نباشید! مدیریت جهانگردی هم جزو مشاغل مورد نیاز هست؟ یعنی کار واسش پیدا میشه توی آلمان؟

امین بهرامی
پاسخ به  mahshid

با سلام
متاسفانه رشته تحصیلی شما جزء مشاغل مورد نیاز آلمان نیست. داخل لیست مشاغل مورد نیاز ذکر شده است.

bahar

سلام من کارشناس علوم ازمایشگاهی هستم و 3سال سابقه بیمه دولتی دارم. ایا میتونم اقدام کنم واسه مهاجرت کاری
فعلا مدرک زبان المانی ندارم

امین بهرامی
پاسخ به  bahar

با سلام
بله می تونید اقدام کنید شرایط دارید فقط اینکه باید در ادامه زبان آلمانی بخونید. برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید یا فرم مشاوره مهاجرت رو تکمیل کنید

فرشید

سلام من فوق دیپلم کامپیوتر نرم افزار دانشگاه آزاد دارم سه چهار سال سابقه کار مرتبط با رشتم دارم مجرد 33 ساله زبان انگلیسی ایلتس 6 و7 میتونم بگیرمشون میتونم از طریق کار اقدام کنم!!

امین بهرامی
پاسخ به  فرشید

با سلام
برای آلمان باید لیسانس داشته باشید اما برای ترکیه می تونیم برای شما کاریابی کنیم. برای آگاهی بیشتر تماس بگیرید یا فرم مشاوره مهاجرت را تکمیل کنید.

سارا

با سلام و وقت بخیر,آیا استخدامی برای مشاوره تغذیه و رژیم درمانی هم وجود داره؟(سابقه کاری و مدرک لیسانس دارم)

امین بهرامی
پاسخ به  سارا

سلام خدمت شما
با توجه به اینکه رشته شما جزء مشاغل مورد نیاز آلمان نیست به شما پیشنهاد تحصیل ارشد یا دوره زبان در سوئد هست. برای آگاهی بیشتر تماس بگیرید یا فرم مشاوره مهاجرت را تکمیل کنید.

زهرا

سلام وقت بخیر.بنده کارشناس ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی و کارشناس رادیولوژی هستم که ۸ ساله استخدام هستم.مدرک زبان ندارم.بنظر شما شانس گرفتن ویزای کار برای من وجود داره؟

امین بهرامی
پاسخ به  زهرا

سلام خدمت شما
با توجه به اینکه رشته لیسانس شما رادیولوژی هست ما کشور سوئد رو به شما پیشنهاد میدیم. برای آگاهی بیشتر تماس بگیرید یا اینکه فرم مشاوره مهاجرت را تکمیل کنید.

سحرناز

سلام، من کارشناس ارشد فیزیک هستم و همسرم کارشناس ارشد حقوق بین الملل، آیا از این روش میتونیم اقدام کنیم؟

امین بهرامی
پاسخ به  سحرناز

با سلام
متاسفانه رشته های شما جزء مشاغل مورد نیاز آلمان نیست اما برای کانادا ممکن است شرایط داشته باشید. برای مشاوره کامل لطف کنید تماس بگیرید یا فرم مشاوره مهاجرت رو تکمیل کنید.

امير
پاسخ به  امین بهرامی

سلام من ٣٥ سالم فوق ديپلم عمران داري مدارك كامل جوش كاري (جوش co2و آرگون) از فني حرفه اي هستم
امكان مهاجرت به المان از طريق ويزاي كاري هست؟
زبان الماني هم اموزش ديدم

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  امير

سلام
با توجه به رشته فنی و مهارتی که فرمودین شانس کاری خیلی خوبی در المان، برای این لحظه شما مهیا است. لطفا فرم ارزیابی را تکمیل نمایید.

mohad3

سلام من خانم با 5 سال سابقه حسابداری همراه با بیمه با مدرک کارشناسی اگر دوره های زبان لازم رو بگذورنم امیدی از دریافت ویزای کاری هست؟

امین بهرامی
پاسخ به  mohad3

با سلام
بله امیدی هست. لطف کنید برای راهنمایی کامل تر فرم مشاوره مهاجرت را تکمیل کنید تا کارشناسان شرکت با شما تماس بگیرند.

مجتبی

سلام عرض ادب،من دوازده سال لوله کش صنعتی و مکانیکال هستم و سابقه کار در پالایشگاه نفت،پتروشیمی ،نیروگاه سیکل ترکیبی،پالایشگاه غلات و تصفیه خانه آب،رو دارم و تسلط کامل به کارم دارم.وآشنای با تمامی تجهیزات.آیا واسه من شرایط کاری در اونجا هست.

امین بهرامی
پاسخ به  مجتبی

سلام خدمت شما
رشته تحصیلی شما جزء لیست مشاغل مورد نیاز آلمان هست یا خیر؟

نازنین

من میخوام یه رشته دانشگاه پیام نور انتخاب کنم.بنظرتون چه رشته ای برم؟ رسته ی دبیرستانم تجربی بوده.و گپ تحصیلی دارم.حدودده سال.معدل دیپلمم ده ه.باتشکر

امین بهرامی
پاسخ به  نازنین

با سلام
اگر منظور شما از این سوال این هست که کدام رشته ها آینده کاری بهتری دارند به شما پیشنهاد میدهیم که در رشته های پیراپزشکی یا رشته های مربوط به حوزه کامپیوتر و آی تی تحصیل کنید. رشته های گفته شده و بخصوص رشته های مرتبط با آی تی و کامپیوتر در حال حاضر بیشترین بازار کار را در سرتاسر جهان دارند.
پیروز باشید

‌فاطمه
پاسخ به  امین بهرامی

با سلام مهندس پزشکی هستم ۲۸ سالمه
متاهل هستم و همسرم ۳۱ سال رشته مدیریت بازرگانی
میخواستم بدونم میتوانم ویزای کار بگیرم؟

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  ‌فاطمه

سلام. بله برای رشته مهندسی پزشکی کاریابی انجام میشه. به شرط اینکه ۳ سال سابقه کاری داشته باشید.

سعيد مددي حقيقي

با سلام

شما راجع به همه شرايط مورد نياز و محدوديتها اشاره كرديد اما اشاره اي به محدوديتهاي سني براي تقاضا در اين پروسه نكرديد مي خواستم بدونم براي اين طرح چه محدوديت سني قرار داده شده؟

امین بهرامی

سلام خدمت شما
محدودیت سنی حداکثر 42 سال می باشد.

ساسان

با سلام
ایا با لیسانس مدریت حرفه ای سلامت خانواده(نگهداری سالمندان) از دانشگاه علمی کاربردی شانس ویزا المان هست
اشنایی با زبان المانی تا b1

امین بهرامی
پاسخ به  ساسان

با سلام
بله امکان اقدام دارید. لطفا با ما تماس بگیرید یا اینکه فرم مشاوره مهاجرت را تکمیل نمایید.
پیروز باشید

آرمان
پاسخ به  امین بهرامی

وقت بخیر من ۳۲ سالمه مرد و مجرد لیسانس معماری دارم. میتونم واسه ویزای کار اقدام کنم؟ در ضمن فرمودید سابقه کار لازمه ملاک سابقه کار چی هستش؟ چون بنده سابقه کار دارم ولی متاسفانه لیست بیمه رد نکردن واسم

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  آرمان

سلام و درود
اگر در زمینه معماری سابقه کار دارید شرایط برای اقدام دارید. سابقه کار شما الزاما فقط بیمه نیست. گواهی اشتغال به کار، معرفی نامه، قرارداد با کارفرما هم میشه به عنوان سابقه کار معرفی بشه.

سحر

عرض سلام و ادب
بنده کارشناس بهداشت محیط و ارشد آموزش بهداشت و ارتقا سلامت هستم
ایا با این مدارک میتونم درخواست ویزای کار برای آلمان بدم؟
و همسرم ارشد مشاوره خانواده هستن

امین بهرامی
پاسخ به  سحر

با سلام و احترام خدمت شما
متاسفانه هم رشته تحصیلی خودتون و هم همسر محترمتون جزء مشاغل مورد نیاز آلمان نیست.

مهدی بابایی

با سلام

آیا با داشتن مدرک کاردانی در رشته فوریتهای پزشکی میتوان درخواست جستجوی کار داد؟
آیا در رسته کارهای مربوط به راهسازی(رانندگی با ماشین آلات راهسازی مانند لودر و بابکت و و انواع کامیون)درخواست ویزای کار داد؟

امین بهرامی
پاسخ به  مهدی بابایی

با سلام
در حال حاضر امکانش نیست اما تا سال 2020 به احتمال زیاد دولت آلمان این امکان را فراهم کند.

یحیی

سلام من یک سنگ تراش هستم و به صورت حرفه ای در کارهای ساختمانی از جمله کاشی کاری کار می کنم .زبان انگلیسی متوسط و به عربی ترکی مسلط هستم .من امکان رفتن به آلمان یا کشور اروپایی متقاضی را دارم
را دارم .

امین بهرامی
پاسخ به  یحیی

با سلام
برای اشتغال در آلمان در حال حاضر فقط برای افراد با تحصیلات دانشگاهی امکان اقدام داریم اما احتمال اینکه از سال 2020 امکان استخدام افراد در مشاغل فنی و با مدرک فنی حرفه ای ایجاد شود بالاست.

محمد ویسی
پاسخ به  امین بهرامی

باسلام مدرک کاردانی الکتروتکنیک رو دارم و 6سال سابقه کار در شرکتهای تست چاههای نفت و گاز
آیا میتونم برای مهاجرت اقدام کنم؟

امین بهرامی
پاسخ به  محمد ویسی

سلام خدمت شما
با مدرک کاردانی نمی توانیم برای شما اقدامی بکنیم. تنها امکانی که هست یا لیسانس بگیرید یا برای ادامه تحصیل در روسیه یا ترکیه اقدام کنید. برای مشاوره دقیق تر تماس بگیرید.
پیروز باشید

سام
پاسخ به  یحیی

سلام من کارشناسی عمران دارم اما زبان آلمانی بلد نیستم و انگلیسی هم کمی بلدم. آیا زمینه مهاجرت کاری به آلمان زبان هست؟

امین بهرامی
پاسخ به  سام

با سلام
برای کار در آلمان حتما باید به یکی از زبان های بین المللی تسلط داشته باشید.

شیوا
پاسخ به  امین بهرامی

با سلام، من مدرک کارشناسی رشته تکنولوژی پزشکی هسته ای دارم که زیرشاخه پیراپزشکی هست،ظاهرا رشته من جز رشته های مورد نیاز کشور المان نیست، با رشته من میشه اقامت کاری المان گرفت??

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  شیوا

سلام و درود
شما لطفا مدارکتون رو برای ما ارسال کنید. بررسی میشه اگر امکان کاریابی وجود داشته باشه با شما تماس میگیریم.

مقالات پیشنهادی :

زندگی در قبرس

حاشیه دریای مدیترانه معمولا از نگاه بسیاری از مردم جهان یکی از زیبا‌ترین نقاط کره خاکی است. کشورهای که در

برای مهاجرت از کجا شروع کنیم؟

یک پرسش سرنوشت‌ساز؛ برای مهاجرت از کجا شروع کنیم؟ مهاجرت یکی از مهم‌ترین تصمیمات افراد در زندگی است. تصمیمی که