همه آن چیزی که در خصوص اقامت مجارستان در سال 2022 باید بدانید

اقامت مجارستان

کشور مجارستان از جمله کشورهای اروپایی است که می‌تواند به‌عنوان یک مقصد مهاجرتی مناسب انتخاب شود. دولت کشور مجارستان فرصتی را ایجاد کرده است تا افرادی که شرایط موردنظر این کشور را دارند، بتوانند به‌سادگی مهاجرت به مجارستان را تجربه کنند. بالا بودن استانداردهای زندگی، موقعیت تجاری مناسب در کنار وجود دانشگاه‌های سطح بالا باعث شده تا روزبه‌روز بر تعداد افرادی که به دنبال دریافت مجوز اقامت مجارستان هستند، افزوده شود.

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

آشنایی با کشور مجارستان

کشور مجارستان جز کشورهای مرکزی اروپا به شمار می‌رود و مساحتی در حدود 93 هزار کیلومترمربع دارد. این کشور دارای جمعیتی تقریباً 10 میلیون‌نفری بوده و به زبان مجاری صحبت می‌کنند. از مهم‌ترین همسایگان کشور مجارستان می‌توان به اسلواکی، اوکراین و اتریش اشاره کرد. پایتخت کشور مجارستان شهر زیبای بوداپست است و از دیگر شهرهای مهم این کشور می‌توان به دبرسن، سگد، میشکولتس و پچ اشاره کرد.
مردمان مجارستان جز خون¬گرم‌ترین مردمان قاره سبز به شمار می‌روند و دارای فرهنگ بسیار غنی هستند. رودخانه زیبای دانوب نیز از دل این کشور عبور می‌کند و همین امر موجب به‌وجودآمدن مناظر زیبا و دیدنی در این کشور شده است. واحد رسمی پول کشور مجارستان فورینت بوده و اقتصاد این کشور در چند سال گذشته روند بسیار مثبتی را پشت سر گذاشته است. باید اشاره کرد که استاندارد زندگی در کشور مجارستان در سطح بالایی قرار گرفته است و مردمان این کشور در رفاه کامل زندگی می‌کنند.
همچنین دولت مجارستان در تلاش است تا بهترین امکانات رفاهی و اجتماعی را برای ارتقا سطح فرهنگی و اجتماعی شهروندان خود، در اختیار آنان قرار دهد. همین امر موجب شده است تا توجه شهروندان خارجی به این کشور جلب شده و آمار مهاجرت و درخواست برای دریافت اقامت مجارستان تا به این اندازه محبوبیت پیدا کرده باشد.

کشور مجارستان گزینه‌ای مناسب برای مهاجرت خواهد بود

اقامت مجارستان و راه‌های دریافت آن

کشور مجارستان دارای یک اقتصاد پویا و باثبات است و همین امر باعث شده تا سرمایه‌گذاری در این کشور به یک امر بسیار سودده بدل شود. از سوی دیگر باید به حضور کشور مجارستان در بین کشورهای حوزه اروپا و شینگن اشاره کرد که امکان توسعه تجارت‌ها را برای سرمایه‌گذاران خارجی فراهم می‌کند. از سوی دیگر هزینه‌های زندگی در کشور مجارستان در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی بسیار پایین بوده و شما می‌توانید به‌سادگی زندگی آرام و لذت بخشی را در این کشور تجربه کنید.
به این موارد همچنین باید وجود دانشگاه‌های سطح بالا با سیستم آموزشی قوی را اضافه کرد که می‌تواند فضای مناسبی برای ادامه تحصیل دانشجویان خارجی، به‌ویژه ایرانیان را فراهم کند. ازاین‌رو تعجب‌برانگیز نخواهد بود اگر تقاضا برای درخواست اقامت مجارستان تا به این اندازه زیاد شده باشد. اگر شما هم قصد دارید تا مهاجرت به مجارستان را تجربه کنید، باید با راه‌های مختلفی که می‌تواند منجر به اخذ اقامت این کشور شود، آشنایی پیدا کنید.
از مهم‌ترین راه‌های اخذ اقامت کشور مجارستان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مهم‌ترین راه‌های اخذ اقامت کشور مجارستان

• اخذ اقامت کشور مجارستان از طریق تحصیل
• اخذ اقامت کشور مجارستان از طریق کار
• اخذ اقامت کشور مجارستان از طریق سرمایه‌گذاری


هرکدام از این روش‌ها دارای شرایط خاص و منحصربه‌فردی بوده و درصورتی‌که اتباع خارجی دارای این شرایط باشند، می‌توانند به‌سادگی مهاجرت به مجارستان را تجربه کرده و اقامت این کشور را به دست بیاورند. ما در ادامه به‌صورت کامل در خصوص هرکدام از این مسیرهای دریافت اقامت مجارستان بیش تر صحبت خواهیم کرد.

امکان تحصیل در دانشگاه‌های مجارستان برای دانشجویان خارجی وجود دارد

اخذ اقامت مجارستان از طریق تحصیل

اگر شما هم جز افرادی هستید که قصد دارید تحصیل در مجارستان را تجربه کنید باید بدانید که این کشور دارای دانشگاه‌های بسیار باکیفیتی است که می‌توانند امکان تحصیل در اروپا با کم ترین هزینه را برای شما فراهم کنند. از سوی دیگر کشور مجارستان یک کشور مدرن و امن بوده که هزینه‌های زندگی در آن نیز به نسبت سایر کشورهای اروپایی، پایین‌تر است. به این مورد همچنین چندفرهنگی بودن این کشور را نیز اضافه کنید تا به‌خوبی متوجه شوید چرا هرساله دانشجویان خارجی زیادی برای تحصیل، مجارستان را انتخاب می‌کنند.
در حال حاضر ده‌ها دانشگاه در کشور مجارستان وجود دارد که امکان تحصیل به زبان انگلیسی را برای دانشجویان بین‌المللی فراهم می‌کنند. برنامه‌هایی درسی که به زبان انگلیسی ارائه می‌شوند، رشته‌های بسیار زیادی را شامل شده و همین امر دانشجویان بین‌المللی را مجاب می‌کند تا برای تحصیل، اقامت مجارستان را کسب کنند. از برترین دانشگاه‌های کشور مجارستان که جز 500 دانشگاه برتر جهان است، می‌توان به دانشگاه Szeged کرد که با بیش از 20000 دانشجو، یکی از بزرگ‌ترین مؤسسه‌های آموزشی مجارستان است.
پس از آن نیز دانشگاه‌های Semmelweis، Eötvös Loránd و Pécs قرار دارند. از محبوب‌ترین رشته‌های تحصیلی در مجارستان می‌توان به رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی اشاره کرد که بسیار موردتوجه دانشجویان بین‌المللی قرار گرفته است.

شرایط تحصیل در مجارستان

حال که به‌صورت کلی با تحصیل در کشور مجارستان آشنا شدید، زمان آن رسیده است تا شما را با مهم‌ترین شرایط تحصیل در این کشور آشنا کنیم. اگر می‌خواهید اقامت مجارستان را از طریق تحصیل به دست بیاورید، باید بتوانید پذیرش یکی از مؤسسه‌های آموزشی در این کشور را کسب کنید. مؤسسه‌ای که موردنظر شما است، باید به‌صورت رسمی در کشور مجارستان به ثبت رسیده باشد و فعالیت آن به‌صورت شخص حقوقی، مورد تأیید این کشور باشد.
بدون داشتن گواهی پذیرش، امکان دریافت ویزای دانشجویی مجارستان وجود ندارد. یکی دیگر از مهم‌ترین شرایط تحصیل در مجارستان، داشتن دانش زبان است. منظور از داشتن دانش زبان، زبان مطالعاتی خواهد بود و صرفاً داشتن زبان مجارستانی نیست. اگر برنامه درسی شما به زبان انگلیسی ارائه شود، ارائه مدرک زبان انگلیسی کفایت خواهد کرد. در غیر این صورت برای دریافت اقامت مجارستان از طریق تحصیل، باید مدرک زبان مجاری خودتان را ارائه کنید.
به این موارد همچنین باید مدارک مهم دیگری را نیز اضافه کرد تا شما امکان دریافت ویزای دانشجویی مجارستان را پیدا کنید.


• ارائه مدارکی دال بر دریافت اقامتگاه و یا اجاره مسکن در مجارستان
• اثبات تمکن مالی مبنی بر اینکه فرد می‌تواند در زمان حضور در کشور مجارستان از پس هزینه‌های زندگی در این کشور بربیایید.
• ارائه مدارک بیمه سلامت
• اثبات خروج پس از اتمام مطالعات
• گواهی واکسیناسیون
• رسید پرداخت هزینه‌های صدور ویزا


همان‌طور که مشاهده کردید، ویزای دانشجویی مجارستان یک ویزای موقت بوده که تا پایان تحصیلات شما در این کشور، به شما اجازه اقامت در مجارستان را خواهد داد. اما اگر قصد دارید تا اقامت دائم کشور مجارستان را به دست بیاورید، باید ویزای تحصیلی خودتان را به ویزای دیگر، مانند ویزای کار و یا سرمایه‌گذاری، تبدیل کنید.

برای تحصیل در مجارستان باید با هزینه‌های آن آشنا شوید

هزینه‌های تحصیل در مجارستان

همان‌طور که تا بدین جا نیز متوجه شدید، یکی از راه‌های کسب اقامت مجارستان، تحصیل در این کشور است. اگر شما هم متقاضی تحصیل در کشور مجارستان هستید، باید با هزینه‌های این‌گونه مهاجرت به‌خوبی آشنایی داشته باشید. با اینکه دانشگاه‌های مجارستان از متقاضیان تحصیل در این کشور، شهریه دریافت می‌کنند، اما این شهریه‌ها در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی، بسیار مقرون‌به‌صرفه خواهند بود.
بسته به رشته و مقطع تحصیلی شما انتظار می‌رود تا تحصیل در کشور مجارستان، چیزی در حدود 2500 تا 3000 یورو در سال هزینه داشته باشد. البته برنامه‌های مهندسی ممکن است کمی گران‌تر از سایر رشته‌ها باشند. تحصیل در رشته پزشکی یا دندان‌پزشکی نیز مستلزم پرداخت شهریه‌ای در حدود 6000 تا 8000 یورو در سال خواهد بود. هزینه زندگی دانشجویی در بوداپست نیز چیزی در حدود 600 یورو در ماه بوده که این هزینه در شهرهای کوچک‌تر این کشور، به زیر 500 یورو در ماه، کاهش پیدا می‌کند.

ویزای کار مجارستان یکی از بهترین راه‌های مهاجرت به این کشور است

اخذ اقامت مجارستان از طریق کار در این کشور

کشور مجارستان با توازنی جذاب بین پرداخت حقوق و کیفیت کار، طرح‌های تشویقی سودمند، سیستم مالیاتی رقابتی و سیاست‌های اقتصادی مناسب گزینه‌ای بی‌نظیر برای مهاجرت از طریق کار به شمار می‌رود. مقررات این کشور به نحوی تنظیم شده‌اند تا اتباع خارجی بتوانند به‌سادگی مسیر مهاجرت کاری به این کشور را پشت سر بگذارند. برای متقاضیان خارجی اقامت مجارستان و کار در این کشور، چند مدل مجوز کار و ویزا وجود دارد.
ما در ادامه به‌صورت کامل در خصوص انواع مجوزها و ویزاهایی که به کمک آن‌ها می‌توان اقامت کشور مجارستان را به دست آورد، اشاره خواهیم کرد.

انواع مجوزهای کار در مجارستان

انواع مجوزهای کار در مجارستان

• مجوز کار فردی: برای اتباع خارجی که می‌خواهند به مدت حداکثر 90 روز در یک دوره 180 روزه در مجارستان کار کنند.
• مجوز کار مشترک: برای اتباع خارجی که مایل به کار در مجارستان برای بیش از 90 روز در یک دوره 180 روزه هستند.
• مجوزهای اقامت: که امکان اقامت در مجارستان تا 90 روز را فراهم خواهند کرد.
• مجوز کار در مجارستان: برای اتباع خارجی که مایل به اقامت بیش از 90 روز در مجارستان در یک دوره 180 روزه هستند، دریافت مجوز کار الزامی است. این مجوز تنها از طریق رابطه کاری با یک کارفرمای مجارستانی قابل درخواست است.

انواع ویزا کار در مجارستان

• ویزای اقامت طولانی‌مدت
برای کسانی که مایل به اقامت مجارستان در یک بازه زمانی طولانی هستند، لازم است تا ویزای اقامت طولانی‌مدت این کشور را کسب کنند.
• ویزای تجاری شینگن
برای اتباع خارجی که مایل‌اند برای مقاصد موقت به کشورهای حوزه شینگن سفر کنند، ویزای تجاری شینگن ضرورت دارد. به کمک این ویزا می‌توانید چند بار به کشورهای مختلف حوزه شینگن سفرکرده و این اجازه را به متقاضیان می‌دهد تا 90 روز را در مدت شش ماه، در کشور مجارستان حضور داشته باشند.
• ویزای کار فصلی
برای اتباع خارجی که مایل به کار در بخش‌هایی مانند کشاورزی، دامپروری یا ماهیگیری هستند، دریافت ویزای کار فصلی ضرورت دارند. این ویزا به متقاضیان این اجازه را می‌دهد تا حداکثر به مدت 180 روز در این کشور مشغول به کار شوند.
• کارت آبی اتحادیه اروپا
یک کارمند و یا کارگر غیر اتحادیه اروپا که مهارت بسیار بالایی در برخی از حوزه‌های کاری داردِ می‌تواند به کمک دریافت کارت آبی اتحادیه اروپا، اقامت مجارستان را به دست بیاورد. برای دریافت این کارت، فرد خارجی باید 18 ماه به‌صورت قانونی در یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا سکونت داشته باشد.

برای دریافت ویزای کار مجارستان نیاز به پیشنهاد نامه کاری دارید

نحوه دریافت ویزای کار مجارستان

برای کار در کشور مجارستان، به ویزای اقامت طولانی‌مدت، مجوز EEA برای کارمندان غیر اتحادیه اروپا و اجازه اقامت لازم است. برای درخواست چنین ویزایی نیاز است تا مدارک مختلفی جمع‌آوری شده و به زبان مجارستانی و یا انگلیسی ترجمه و به دولت کشور مجارستان تقدیم شود. این مدارک عبارت‌اند از:


• فرم درخواست که باید به‌صورت الکترونیکی یا دستی ارسال شود.
• پاسپورت معتبر، پاسپورت شما باید حداقل 3 ماه اعتبار داشته باشد.
• عکس رنگی
• معرفی‌نامه از کارفرما
• اثبات تمکن مالی کافی
• ارائه مدرک اقامت
• رزرو بلیت هواپیما
• ارائه گواهی بیمه سلامت
• اصل و کپی تأیید شده از قرارداد کاری معتبر
• اثبات صلاحیت و تجربه کافی کارمند
• گواهی واکسیناسیون

برای دریافت ویزای کار مجارستان باید مدارک مختلفی را جمع‌آوری کنید

نحوه درخواست ویزای کار یا اجازه کار در مجارستان

قبل از اینکه درخواست ویزا و اقامت مجارستان را پشت سر بگذارید، لازم است تا موقعیت شغلی در کشور مجارستان برای خودتان دست‌وپا کنید. فرد متقاضی دریافت اقامت از طریق کار در مجارستان باید از سوی یک کارفرمای مجارستانی پیشنهاد نامه کاری داشته باشد و مراحل زیر طی شود:


• کارفرما موظف است تا موقعیت کاری مدنظر خود را به مدت 15 روز در آگهی‌های مختلف کشور مجارستان ثبت کند و در صورت نبود نیروی متخصص مجارستانی، موقعیت شغلی را به یک تبعه خارجی اهدا کند.
• کارفرما همچنین موظف است تا درخواست نیروی انسانی خود را به شعبه مربوطه اداره کار مجارستان ارسال کند. این درخواست باید با شرایط مشخصی از جمله نیاز به نیروی کار معتبر برای فرد خارجی، غیبت نیروی متخصص داخلی و … ارسال شود.
• مجوز کار برای اقامت مجارستان باید ظرف 60 روز پس از درخواست تقاضای نیروی کار ارسال شود و به مدارکی مانند گواهی صلاحت حرفه‌ای موردنیاز برای موقعیت شغلی، گواهی شرایط استخدام، گواهی پزشکی و … نیاز خواهد بود.
• بعد از گذشت 10 تا 30 روز، اداره کار مجارستان مجوز کار را بررسی کرده و در صورت نبود مشکل و یا نقص در مدارک ارسال شده، مجوز کار صادر خواهد شد. البته برای تصویب باید اطلاعاتی همچون تابعیت کارفرما، جزئیات محل کار، شرح وظیفه تبعه خارجی، فعالیت‌های کاری و مدت استخدام نیز مشخص شده باشد.
پس از صدور مجوز کار، می‌توان برای دریافت ویزای طولانی‌مدت، ابتدا از سفارت مجارستان نوبت گرفته و بعد از آن مدارک خواسته شده را به سفارت تقدیم کرد. تأیید ویزای اقامت طولانی‌مدت مجارستان حداکثر 60 روز طول خواهد کشید و چیزی در حدود 60 یورو هزینه خواهد داشت. بعد از دریافت مجوز کار و ویزای کاری، می‌توانید اقامت مجارستان از طریق کار را تجربه کنید.

سرمایه‌گذاری در مجارستان راهی مطمئن برای اخذ اقامت است

اخذ اقامت مجارستان از طریق سرمایه‌گذاری در این کشور

کشور مجارستان دارای یک محیط تجاری بسیار سودمند به همراه مالیات شرکتی پایین، امکان راه‌اندازی ساده و ارزان به همراه موقعیت مکانی مناسب در اروپا است و همین امر موجب شده است تا توجه سرمایه‌گذاران خارجی برای سرمایه‌گذاری در این کشور، جلب شود. دولت این کشور برنامه‌های سرمایه‌گذاری مختلفی را برای متقاضیان سرمایه‌گذاری و اخذ اقامت مجارستان تدارک دیده است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به ثبت شرکت و راه‌اندازی یک بیزینس در کشور در مجارستان اشاره کرد.
شما با داشتن یک طرح تجاری یا بیزینس پلن حرفه‌ای می‌توانید دولت کشور مجارستان را مجاب کنید که راه‌اندازی کسب‌وکار یا ثبت شرکت توسط شما در این کشور دارای مزایای بسیار زیادی برای طرفین خواهد بود. بدین صورت می‌توانید مجوزهای کسب‌وکار لازم را از دولت مجارستان دریافت کرده و بعد از گذشت مدت‌زمان، اقامت دائم این کشور را به دست بیاورید. شما همچنین این فرصت را دارید تا برای همسر و سایر اعضای خانواده خود نیز، اقامت کشور مجارستان را به ارمغان بیاورید.
درصورتی‌که شما به‌عنوان مدیر یک شرکت، نقش فعالی در اداره شرکت داشته باشید و مشخص شود که صلاحیت و تجربه کافی را دارا هستید، بدون مجوز کار نیز می‌توانید اقامت کشور مجارستان را به دست بیاورید. اما سایر مدیران، برای ثبت شرکت در این کشور، نیاز به مجوز کار دارند. از سوی دیگر این شانس برای شما وجود دارد تا با استخدام سه کارمند مجارستانی، مجوز کار در این کشور را کسب کنید.

برای ثبت شرکت در مجارستان به یک بیزینس پلن نیاز دارید

چگونه در کشور مجارستان دست به ثبت شرکت بزنیم؟

برای شروع باید به این کشور سفر کنید. در اولین سفر خود موظف هستید تا یک حساب بانکی برای خود و یک حساب بانکی برای شرکت مجارستانی خودتان افتتاح کنید. ثبت شرکت در مجارستان یک فرایند بسیار سریع و کارآمد بوده و باتوجه‌به سرمایه نسبتاً کم و هزینه‌های زندگی مقرون‌به‌صرفه، این کشور به یک مقصد مناسب برای ثبت شرکت بدل شده است. شما باید تمامی اسناد ثبت شرکت به همراه طرح تجاری خود را به اداره مهاجرت کشور مجارستان ارائه کنید.
البته قبل از ارائه درخواست اقامت، باید ابتدا شرکت خودتان را تأسیس کرده و آن را اداره کنید و به دولت کشور مجارستان اثبات کنید که حضور شما در این کشور ضروری است. حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود و اخذ اقامت مجارستان 10000 یورو خواهد بود. اما به متقاضیان ثبت شرکت در کشور مجارستان پیشنهاد می‌شود تا برای پوشش کامل هزینه‌های راه‌اندازی شرکت، اداره آن، اثبات تمکن مالی و … هزینه‌ای در حدود 20000 تا 25000 یورویی را مدنظر داشته باشند.

اخذ اقامت مجارستان از طریق خرید اوراق قرضه

راه دیگر برای اخذ اقامت کشور مجارستان از طریق سرمایه‌گذاری در این کشور، خرید اوراق قرضه دولتی به مبلغ 250 هزار یورو یا بیش¬تر است. از مهم‌ترین مزایای این روش می‌توان به‌سادگی در فرایند انجام آن اشاره کرد. متقاضی تنها باید مقدار سرمایه موردنیاز را در اقتصاد مجارستان، اجاره یا خرید مسکن و … سرمایه‌گذاری کند. برای دریافت اقامت دائم این کشور سرمایه‌گذار باید حداقل 5 سال را در مجارستان سپری کرده باشد و بعد از آن برای دریافت اقامت دائم این کشور اقدام کند.
البته باید به این نکته اشاره کرد که در حال حاضر امکان دریافت اقامت کشور مجارستان از طریق خرید اوراق قرضه دولتی وجود ندارد و اگر هدف شما دریافت اقامت این کشور است، باید سایر راه‌های پیشنهاد در این مقاله را طی کنید. اما همچنان خرید اوراق قرضه دولتی مجارستان، راهی مطمئن برای رسیدن به سودهای کلان خواهد بود.

نتیجه‌گیری

کشور مجارستان یکی از کشورهای مرکزی قاره اروپا بوده که به دلیل سیستم اقتصادی قدرتمند، نظام آموزشی مناسب و هزینه‌های زندگی پایین، یکی از گزینه‌های مناسب برای مهاجرت است. شما می‌توانید اقامت مجارستان را از طریق تحصیل، کار، سرمایه‌گذاری و … به‌سادگی به دست بیاورید. البته هرکدام از این مسیرها دارای شرایط و قوانین به‌خصوص خودشان بوده و شما باید قبل از هرگونه اقدام، با آن‌ها آشنایی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیش تر با مشاورین مؤسسه ما در تماس باشید.

مقاله پیشنهادی : ثبت شرکت در مجارستان

سوالات متداول

• اخذ اقامت کشور مجارستان از طریق تحصیل
• اخذ اقامت کشور مجارستان از طریق کار
• اخذ اقامت کشور مجارستان از طریق سرمایه‌گذاری

در حال حاضر ده‌ها دانشگاه در کشور مجارستان وجود دارد که امکان تحصیل به زبان انگلیسی را برای دانشجویان بین‌المللی فراهم می‌کنند. برنامه‌هایی درسی که به زبان انگلیسی ارائه می‌شوند، رشته‌های بسیار زیادی را شامل شده و همین امر دانشجویان بین‌المللی را مجاب می‌کند تا برای تحصیل، اقامت مجارستان را کسب کنند.

بسته به رشته و مقطع تحصیلی شما انتظار می‌رود تا تحصیل در کشور مجارستان، چیزی در حدود 2500 تا 3000 یورو در سال هزینه داشته باشد. البته برنامه‌های مهندسی ممکن است کمی گران‌تر از سایر رشته‌ها باشند. تحصیل در رشته پزشکی یا دندان‌پزشکی نیز مستلزم پرداخت شهریه‌ای در حدود 6000 تا 8000 یورو در سال خواهد بود.

مجوز کار فردی – مجوز کار مشترک – مجوزهای اقامت – مجوز کار در مجارستان

حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود و اخذ اقامت مجارستان 10000 یورو خواهد بود. اما به متقاضیان ثبت شرکت در کشور مجارستان پیشنهاد می‌شود تا برای پوشش کامل هزینه‌های راه‌اندازی شرکت، اداره آن، اثبات تمکن مالی و … هزینه‌ای در حدود 20000 تا 25000 یورویی را مدنظر داشته باشند.

سوالات خود را در بخش دیدگاه از ما بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رایگان مشاوره بگیر

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن