اقامت فنلاند

راهنمای کامل و شرایط اخذ ویزای اقامت فنلاند

اقامت فنلاند با توسعه بیشتر کشور در زمینه‌های فرهنگی و اقتصادی توجه عده بسیاری به سمت مهاجرت و دریافت اقامت در این کشور جلب شد. این کشور  هرساله میزبان تعداد انبوهی از مهاجران از کشورهای مختلف است. نحوه دریافت ویزا اقامت فنلاند آسان بوده؛ اما نیازمند داشتن اطلاعات و آگاهی کامل است تا بتواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن نتیجه را برای متقاضی حاصل کند.

به‌منظور دریافت این اطلاعات می‌توانید به مراکز مهاجرتی معتبر مراجعه کرده و با افراد متخصص مشورت کنید. در این صورت مدارک و شرایط اقامت فنلاند جهت درخواست اخذ ویزا به شما معرفی شده و روند کاری و اداری دریافت اقامت در کوتاه‌ترین زمان ممکن طی می‌شود.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

آنچه در این مقاله می خوانید:
درباره فنلاند جالب است این نکته را بدانید که این کشور در کنار سوئد و نروژ، جزو کم‌جمعیت‌ترین کشورهای اروپایی است.
فنلاند با فرهنگ غنی، طبیعت زیبا، سیستم آموزش برجسته و کیفیت زندگی بالا، یک مقصد محبوب برای مهاجرت است.

آگاهی از شرایط زندگی در فنلاند

پیش از شروع اقدامات مربو‌ط به مهاجرت به کشورهای دیگر بهتر است ابتدا راجع به شرایط زندگی در کشور موردنظر تحقیقات کاملی انجام دهیم. وضعیت زندگی افراد در کشورهای مختلف از چندین بعد قابل‌بررسی است که یکی از مهم‌ترین ابعاد آن، شرایط اقتصادی افراد است.

شرایط اقتصادی افراد باتوجه‌به میزان قانونمندی در هر کشور و همچنین میزان درآمد و اشتغال در آن تعیین می‌شود. یکی از کشورهایی که از این نظر مقصدی مناسب برای مهاجرت به شمار می‌رود، کشور فنلاند است. در این کشور حرفه‌هایی همچون مهندسی و کادر درمان می‌توانند از درآمد بالایی برخوردار باشند و با بهترین شرایط و در رفاه کامل زندگی کنند.

بعد دیگری که از اولویت‌های افراد متقاضی مهاجرت به شمار می‌رود، وضعیت اجتماعی و فرهنگی زندگی در کشور موردنظر است. کشور فنلاند از جمله کشورهایی است که از نظر سطح فرهنگ در درجه مطلوبی قرار دارد و زندگی در آن موجب تربیت بهتر فرزندان و برخورداری آن‌ها از زندگی در محیطی سالم و بافرهنگ می‌شود.

همچنین فنلاند در بحث‌های سیاسی بین کشورها کاملاً بی‌طرف بوده و تمامی شهرهای این کشور از درگیری‌های سیاسی در امان هستند. در نتیجه شهروندان این کشور با امنیت و رفاه کامل در کشوری با آب‌وهوای مطلوب زندگی می‌کنند. تمامی این موارد منجر شده است تا تعداد متقاضیان دریافت اقامت فنلاند طی دهه گذشته افزایش چشمگیری داشته باشد. شرایط دریافت اقامت و روش‌های مهاجرت به این کشور بسیار آسان بوده؛ اما درعین‌حال نیازمند داشتن اطلاعات کامل از منبعی مطمئن است.

راه‌های مهاجرت به فنلاند

به علت تقاضای گسترده جوامع برای مهاجرت به فنلاند و دریافت اقامت این کشور، روش‌های‌ زیادی به این منظور به وجود آمده است. بهتر است در میان انبوه روش‌های پیشنهادی با آگاهی کامل آسان‌ترین و مطمئن‌ترین راه را انتخاب کنیم تا بتوانیم در کوتاه‌ترین زمان به نتیجه مطلوب برسیم.

یکی از بهترین راه‌های اقامت و زندگی در فنلاند، درخواست از طریق شغل است. کشور فنلاند طی دهه گذشته با پیشرفت اقتصادی مواجه بوده و با گسترش خدمات و تولیدات کشور خود به‌شدت نیازمند نیروی کار شده است. این امر موجب شد تا این کشور شرایط مناسبی را به‌منظور جذب نیروی کار برای مهاجران فراهم کند تا بتواند هر لحظه موجب پیشرفت اقتصاد کشور خود بشود.

در صورت داشتن نمرات عالی در مدارس و دانشگاه‌های کشور و یا داشتن مدرک رشته‌های مهندسی و پزشکی، می‌توانید برای ادامه تحصیل فنلاند را انتخاب کنید و از این طریق راه‌های مهاجرت و دریافت اقامت را پیش ببرید. شرایط تحصیل در فنلاند در وضع خوبی قرار دارد و بسیاری از خدمات آموزشی رایگان انجام می‌شوند؛ زیرا سرمایه‌گذاری دولت برای این بخش همواره قابل‌توجه بوده است.

یکی دیگر از‌ روش‌های مهاجرت و دریافت اقامت فنلاند، سرمایه‌گذاری در این کشور است. به این منظور لازم است تا در شرکت‌ها و مؤسسات معتبر فنلاند تحت‌نظر مشاوران حقوقی صاحب سهم شوید. همچنین خرید خانه یا ملک نیز نوعی سرمایه‌گذاری در این کشور به شمار می‌رود و می‌تواند روند مهاجرت را تا حد زیادی تسریع کند.

انواع ویزای فنلاند

مسئولین مربوطه در کشور فنلاند برای نظم‌دهی‌ بیشتر پذیرش مهاجران و نگه‌داشتن کشور خود به‌عنوان کشوری مهاجرپذیر اقدامات متفاوتی انجام داده‌اند. یکی از این اقدامات دسته‌بندی ویزاهای صادر شده است که باتوجه‌به شرایط و معیارهای خاصی انجام می‌شود. وجود چندین نوع ویزا برای ورود و زندگی در این کشور مزایای بسیاری را برای مهاجران فراهم نموده است تا راحت‌تر بتوانند متناسب با شرایط خود تفکیک شوند و شغل و فعالیت موردنظر خود در این کشور را پیدا کنند.

ویزا اقامت فنلاند به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند. ویزای توریستی برای تفریح و کوتاه‌مدت‌ترین اقامت فنلاند صادقانه است. ویزای کاری برای افرادی که می‌خواهند به عنوان کارمندان یا کارآفرینان در فنلاند فعالیت کنند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.  شرایط اقامت تحصیلی فنلاند برای دانشجویان خارجی که به تحصیل در دانشگاه‌های فنلاند علاقه دارند، تعیین می‌شود. ویزای خانواده برای اعضای خانواده افرادی که در فنلاند سکونت دارند و یا در دستور کاری آنها قرار دارند، اعمال می‌شود. علاوه بر این، ویزای رابطه برای افرادی که به عنوان همسر یا نیازمندان به اشخاصی که در فنلاند سکونت دارند، در نظر گرفته می‌شود.

به طور مثال یکی از انواع ویزاهای کشور فنلاند، ویزای ترانزیت نام دارد. این ویزا متقاضیان بیشتری را به خود‌ اختصاص داده است؛ زیرا افرادی که موفق به دریافت ویزای ترانزیت شوند، می‌توانند در تمامی کشورهای عضو اتحادیه شنگن ورود و خروج کنند.

نوع دیگری از ویزای فنلاند امکان اقامت در مدت‌زمان محدود را به متقاضیان می‌دهد. افرادی که هنوز از شرایط زندگی فنلاند آگاهی کافی ندارند و یا استخدام شغلی آن‌ها به‌صورت رسمی ثبت نشده است، می‌توانند برای دریافت این ویزا اقدام کنند. آن‌ها پس از گذراندن دوران مشخص در این کشور می‌توانند در صورت تمایل برای دریافت اقامت فنلاند به‌صورت دائمی درخواست دهند.

ویزای ملی که یکی از دیگر انواع ویزاهای فنلاند به شمار می‌رود شرایط بهتری برای افراد ایجاد می‌کند. این ویزا به‌منظور اقامت طولانی‌مدت در این کشور دریافت می‌شود. افرادی که قصد ادامه تحصیل و یا اشتغال در فعالیتی خاص در فنلاند را دارند، این گزینه بهترین نتیجه را برای آن‌ها در پی خواهد داشت.

 

فنلاند اقدامات ویزا متنوعی برای ورود و اقامت در کشور خود ارائه می‌دهد؛ ویزای توریستی، ویزای کار، ویزای تحصیلی، ویزای تجارت، ویزای خانواده، این فقط چند نمونه از انواع ویزاهای فنلاند هستند و هر کدام از این دسته‌بندی‌ها دارای الزامات و مراحل خاص خود هستند.

مسئولین مربوطه در کشور فنلاند برای نظم‌دهی‌ بیشتر پذیرش مهاجران و نگه‌داشتن کشور خود به‌عنوان کشوری مهاجرپذیر اقدامات متفاوتی انجام داده‌اند.
در فنلاند، فرایند پذیرش مهاجران بسته به نوع مهاجرت متفاوت است.

بهترین روش‌های اخذ اقامت فنلاند

یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی که مهاجرت‌کنندگان پس از استقرار در کشور مقصد با آن مواجه می‌شوند، دریافت اقامت دائم در آن کشور است. روش‌های‌ زیادی برای دریافت اقامت فنلاند برای افراد وجود دارد که اگر با آگاهی کامل از آن‌ها اقدام کنیم به‌راحتی می‌توانیم با دریافت اقامت دائم، از شهروندان فنلاند محسوب شویم.

مراحل اخذ اقامت، باتوجه‌به شرایط افراد متغیر بوده و برای عده‌ای بسیار آسان ‌و با سود زیاد همراه است. به طور مثال افرادی که دارای سوابق تحصیلی خوبی هستند به‌راحتی می‌توانند در این کشور مستقر شوند. پزشکان موفق، مهندسان باتجربه و وکلای ماهر از جمله این افراد به شمار می‌روند. افراد متخصص در زمینه هنری مانند طراحی لباس، معماری و معلمان موفق نیز به‌راحتی در این کشور پذیرش شده و می‌توانند در بهترین شرایط و با درآمد بالا زندگی کنند.

پیشنهاد شرایط کاری از سوی شرکت‌های معتبر فنلاند و یا جستجوی افراد برای اشتغال در این کشور، درصورتی‌که با استخدام رسمی همراه باشد، شرایط متناسبی برای دریافت اقامت در این کشور ایجاد می‌کند. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در این کشور همانند تسریع مهاجرت، روند دریافت اقامت را نیز سریع‌تر و آسان‌تر کرده است و این روند را با درصد ریسک کمتری به اتمام می‌رساند.

یکی دیگر از روش‌هایی که طی چند سال اخیر برای دریافت اقامت فنلاند مورداستفاده قرار گرفته است، اقامت از طریق ازدواج یا تولد فرزندان است. البته لازم به ذکر است که تولد فرزندان موجب دریافت اقامت دائم فرزند متولد شده می‌شود؛ اما برای پدر و مادر وی محدودیت‌های جزئی وجود دارد.

شرایط لازم برای دریافت ویزا و اقامت فنلاند

ازآنجایی‌که شرایط زندگی در فنلاند در وضعیت مطلوبی قرار دارد و متقاضیان زندگی در این کشور طی سال‌های گذشته افزایش داشته‌اند، این کشور سخت‌گیری‌های بیشتری در این زمینه اعمال کرده است. پس از اعمال این سخت‌گیری‌ها بیشتر، افراد فعال و مفید برای این کشور جذب می‌شوند.

یکی از شرایطی که افراد را مشمول پذیرش در فنلاند می‌کند، دریافت دعوت‌نامه است. دعوت‌نامه می‌تواند از سوی خانواده باشد و یا به‌صورت پیشنهاد کاری از سوی شرکت‌ها و مراکز خدماتی فنلاند صادر شود. پس از دریافت دعوت‌نامه سفیران و مسئولان مربوطه آن را به طور کامل بررسی کرده و پس از تأیید دعوت‌نامه به متقاضی اطلاع می‌دهند.

همچنین گردش‌های مالی حساب فرد طی ۳ الی ۶ ماه گذشته تحت بررسی قرار می‌گیرد تا از توانایی مالی وی جهت ادامه زندگی در فنلاند اطمینان کسب شود. حداقل میزان گردش مالی طی این مدت‌زمان باید ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان در ایران باشد تا فرد بتواند از پس هزینه‌های زندگی در فنلاند بر آید و نیاز به برگشت وی و به‌هم‌خوردن سیستم این کشور نباشد.

شرایط دریافت ویزا و اقامت فنلاند نسبتاً آسان است و افرادی که به مراکز مهاجرتی معتبر مراجعه می‌کنند طی مدت‌زمان کوتاه می‌توانند کارهای مهاجرت خود را پیش ببرند. این فرایند با کمترین هزینه برای آن‌ها صورت می‌گیرد و راهکارهای زیادی جهت کاهش هزینه‌ها نیز به آن‌ها معرفی می‌شود.

مدارک لازم جهت دریافت ویزا و اقامت فنلاند

افراد پس از تحویل فرم درخواست یا دعوت‌نامه به مراکز مربوطه برای دریافت ویزا و اقامت فنلاند، باید مدارک مختلفی جهت تأیید هویت و طی شدن مراحل اداری ارائه دهند. آگاهی از مدارک موردنیاز برای اخذ ویزا ضروری است؛ زیرا در صورت ناقص بودن آن‌ها ممکن است روند مهاجرت و اقامت فرد مختل شود و یا به طور کامل از بین برود.

یکی از این مدارک برگه تعیین وقت از سوی سفارت است که در صورت عدم وجود آن در میان مدارک‌ امکان‌پذیرش متقاضی در فنلاند از بین می‌رود. کپی و اصل شناسنامه و کپی و اصل کارت ملی نیز باید در میان مدارک وجود داشته‌ باشند. شناسنامه و کارت ملی فرد با حساسیت بالایی مورد بررسی قرار می­گیرد تا از جعل مدارک توسط افراد سودجو یا قاچاقچیان‌ جلوگیری شود.

گذرنامه فعلی فرد باید در میان مدارک ارائه شود و همچنین وجود گذرنامه‌های قبلی فرد در مدارک ارائه شده ضروری است. تمامی این موارد به مراحل احراز هویت فرد کمک کرده و امنیت متقاضی و کشور مقصد را تأمین می‌کند. افراد باید در این هنگام بلیت هواپیما و مدارک مربوط به رزرو هتل را نیز ارائه دهند و از بیمه مسافرتی نیز برخوردار باشند.

هنگام طی‌کردن این مراحل ممکن است هزینه‌های جزئی توسط مسئولین از متقاضیان مهاجرت و اخذ اقامت در فنلاند، گرفته شود. این هزینه‌ها به‌منظور خرید کاغذ و کپی‌های انجام شده هنگام بررسی اسناد و مدارک متقاضی، دریافت می‌شود و‌ هزینه قابل‌توجهی به شمار نمی‌رود.

افراد پس از تحویل فرم درخواست یا دعوت‌نامه به مراکز مربوطه برای دریافت ویزا و اقامت فنلاند، باید مدارک مختلفی جهت تأیید هویت و طی شدن مراحل اداری ارائه دهند.
دریافت ویزا اقامت فنلاند

هزینه دریافت ویزا و اقامت در فنلاند

برآورد هزینه‌های مربوط به انجام مراحل مهاجرت و دریافت ویزا اقامت فنلاند باتوجه‌ به شرایط اقامت فنلاند متغیر است. همچنین این مبلغ توسط شرکت‌ها و مراکز مختلف باتوجه‌به معیارهای مختلفی تعیین می‌شود و ممکن است مقداری متفاوت باشد. به‌طورکلی اگر بخواهیم بازه مشخصی برای آگاهی متقاضیان اقامت در فنلاند از حدود هزینه‌های دریافتی در این زمینه ارائه دهیم، این بازه ۳۰۰ الی ۵۰۰ یورو است.

نصف این مبلغ پس از ارائه ویزا و اقامت فنلاند از متقاضی دریافت می‌شود. توصیه ما نیز به افراد خواهان اخذ ویزا و اقامت در فنلاند عدم پرداخت کل هزینه پیش از تکمیل مراحل است. افراد و مراکزی که هزینه را از متقاضی دریافت می‌کنند موظف به انجام مسئولیت‌ها و اقدامات زیادی در ازای آن هستند.

یکی از این اقدامات تعیین وقت سفارت است. همچنین بخشی از مبلغ پرداختی برای بیمه مسافران به شرکت‌های بیمه پرداخت می‌شود تا در صورت بروز خسارات احتمالی ضرر و زیان فرد توسط بیمه پرداخت شود. مقداری از مبلغ پرداخت شده توسط متقاضی، برای رزرو هتل و بلیت هواپیما و همچنین فرم‌های مربوط به اخذ ویزا صرف می‌شود.

در نهایت درصد جزئی از مبلغ به‌عنوان دستمزد به فرد یا مراکز پیگیری‌کننده روند مهاجرت و دریافت ویزا تعلق می‌گیرد؛ زیرا در صورت عدم وجود آن‌ها ممکن است روند مهاجرت هیچگاه با نتیجه موفقیت‌آمیز همراه نباشد.

عدم تأیید درخواست اخذ ویزای فنلاند

در مواردی ممکن است شرایط به‌گونه‌ای باشد که موجب عدم تأیید یا ریجکت ویزا شود و شرایط اقامت در کشور مقصد از بین برود. در این هنگام بهتر است با دریافت مشاوره از افراد باتجربه و علت‌یابی، اقدام به اصلاح نقص‌ها و ازبین‌بردن مشکل کرده و دوباره برای دریافت ویزا و اقامت فنلاند اقدام نمایید.

یکی از مواردی که ممکن است به عدم موفقیت در اخذ ویزا و دریافت اقامت منجر شود، ناقص بودن مدارک شخصی ارائه شده است. درصورتی‌که در مدارک نقص وجود داشته باشد، درخواست تأیید نشده و به‌منظور تکمیل و رفع نواقص برگشت می‌خورد. همچنین درصورتی‌که مدارک ارائه ‌شده جعلی باشند نیز ممکن است علاوه بر عدم تأیید و برگرداندن مدارک به متقاضی، شرایط مهاجرت و اخذ ویزا به‌صورت دائم از وی گرفته شود.

همچنین درصورتی‌که توانایی مالی فرد برای ادامه زندگی در فنلاند تأیید نشود، با درخواست اخذ ویزای وی موافقت نخواهد شد. همچنین مدارکی که از سوی شرکت‌های بیمه مسافرتی صادر می‌شوند باید دارای تأییدیه و کد‌های معتبر باشند تا طی بررسی توسط سفارت و مراکز مهاجرتی برگشت نخورند.

وجود مشاور حقوقی کاربلد و باتجربه و مراجعه به مراکز مهاجرتی با سوابق درخشان می‌تواند علاوه بر تسریع و تسهیل روند دریافت ویزا و اقامت، به تأیید هرچه سریع‌تر آن منجر شود. همچنین این افراد در صورت عدم تأیید درخواست می‌توانند با راهنمایی کامل متقاضیان، به رفع ریجکت ویزا بپردازند و نتیجه مطلوب آن‌ها را دریافت کنند.

لازمه دریافت اقامت دائم فنلاند

شرایط خوب آب‌وهوایی کشور فنلاند و وضعیت خوب اقتصادی و اجتماعی این کشور از جمله دلایلی است که موجب ترغیب افراد برای مهاجرت به این کشور شده است. بسیاری از افراد پس از طی‌کردن مراحل مهاجرت درصدد دریافت اقامت فنلاند به‌صورت دائم هستند تا بتوانند با رفاه کامل در کشوری توسعه‌یافته زندگی کرده و آینده خود و فرزندانشان را تضمین کنند.

یکی از لازمه‌های دریافت ویزا یا اقامت دائم در این کشور، ۴ الی ۶ سال اقامت موقت در آن، با پرداخت مالیات و بیمه به‌صورت رسمی است. در این صورت افراد می‌توانند برای دریافت اقامت دائم اقدام کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را دریافت کنند.

همچنین استخدام در شرکت‌ها و مراکز مهم و رسمی و تحصیل با نمرات و سوابق خوب در دانشگاه‌های فنلاند می‌تواند یاری‌رسان متقاضیان برای دریافت اقامت دائم این کشور باشد. نخبگان و مخترعان نیز از جمله افرادی هستند که با کمترین سخت‌گیری‌ها می‌توانند ویزا و اقامت دائم در فنلاند را داشته باشند.

تابعیت فنلاند با اقامت دائم در آن کمی متفاوت است به‌طوری‌که در صورت داشتن درخواست برای تابعیت در این کشور، ابتدا باید مراحل مربوط به ویزای دائم طی شود. پس از آن افراد با یادگیری تخصصی زبان این کشور و کسب اطلاعات کامل درباره فرهنگ فنلاند، می­توانند درخواست تابعیت داشته باشند.

کشور فنلاند از جمله کشورهای توسعه‌یافته اروپایی با اقتصادی شکوفا و سطح فرهنگ مناسب به شمار می‌رود.
اقامت فنلاند

شرایط ایرانیان مقیم فنلاند

کشور فنلاند از جمله کشورهای توسعه‌یافته اروپایی با اقتصادی شکوفا و سطح فرهنگ مناسب به شمار می‌رود. اشتغال و زندگی در چنین شرایطی برای تمامی افراد امری مطلوب به شمار می‌رود. تاکنون شمار بسیاری از ایرانیان به این کشور مهاجرت کرده و‌ توانسته‌اند اقامت فنلاند را دریافت کنند.

از جمله مزایایی که افراد مقیم فنلاند از آن بهره­مند هستند، شرایط آموزشی عالی است. مدرسه‌ها و دانشگاه‌ها با حداکثر امکانات برای تحصیل دانش‌آموزان و دانشجویان در این کشور تأسیس شده است. همچنین دولت برای پرورش افراد نخبه و استفاده از هوش دانش‌آموزان برای آینده، سرمایه‌گذاری ویژه‌ای برای این خدمات انجام می‌دهد.

بسیاری از خدمات درمانی و حتی دندانپزشکی در فنلاند برای مقیمان این کشور رایگان بوده و یا با هزینه‌های بسیار پایین انجام می‌شود. این امر موجب کاهش بیماری‌ها و میزان مرگ‌ومیر در این کشور و درعین‌حال افزایش امید به زندگی در آن شده است.

افرادی که فارغ‌التحصیل رشته‌های مهندسی یا پزشکی و پیراپزشکی باشند از جایگاه اجتماعی خوب و درآمد بالایی در فنلاند برخوردار هستند. این افراد از خدمات زیادی همچون تأمین مسکن با قیمت پایین و خدمات درمانی و تحصیلی رایگان نیز بهره­مند می‌شوند و می‌توانند با بهترین کیفیت در بهترین محیط‌ها مشغول به کار و فعالیت باشند.

روش های مهاجرت به فنلاند

روش های مهاجرت به فنلاند

فنلاند بعنوان یکی از امن‌ترین و پیشرفته‌ترین کشورهای دنیا شناخته می شود. همچنین فنلاند از جمله کشور‌هایی است که هر سال متقاضیان زیادی برای مهاجرت دارد. برای مهاجرت به فنلاند لازم است که اطلاعاتی در این زمینه داشته باشید.

سخن پایانی

به‌منظور مهاجرت به فنلاند، راه‌ها و روش‌های زیادی وجود دارد که بهتر است با اطلاعات کامل بهترین روش را انتخاب کنیم. همچنین دریافت ویزا اقامت فنلاند به‌صورت موقت یا دائم نیازمند مدارک و شرایط اقامت فنلاند مشخصی است که با مشورت گرفتن از افراد باتجربه می‌توانیم این مراحل را بدون نقص پیش ببریم. کشور فنلاند از جمله کشورهای توسعه‌یافته با سطح فرهنگ و اقتصاد خوب به شمار می‌رود که اقامت فنلاند می‌تواند ما را به‌سوی آینده‌ای درخشان‌تر بکشاند.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

اگر هنوز سوال و ابهامی برات مونده، فرم مشاوره رو پر کن تا ما با شما تماس بگیریم.

اشتراگ گذاری این محتوا در :
سوالات متداول
بهترین راه برای اقامت و زندگی در کشور فنلاند چه راهی است؟
میتوان گفت یکی از بهترین راه ها درخواست از طریق شغل و کار میباشد، زیرا کشور فنلاند از اقتصاد خوبی برخوردار است و پیشرفت اقتصادی خوبی دارد.
آیا با سرمایه گذاری در کشور فنلاند میتوان اقامت این کشور را بدست آورد؟
بله، در واقع یکی از روش های دریافت اقامت کشور فنلاند سرمایه گذاری در این کشور میباشد.
ویزای ترانزیت چه نوع ویزایی میباشد؟
این ویزا که متقاضیان زیادی نیز دارد به افراد این امکان را میدهد که براحتی در تمام کشورهای عضو اتحادیه شنگن ورود و خروج کنند.
کارشناس هرمس
نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کادر هرمس اپلای