تحصیل دندانپزشکی در انستیتو سماشکو

تحصیل دندانپزشکی در انستیتو سماشکو

در سال های اخیر تقاضا برای تحصیل در رشته دندان پزشکی با رشد قابل توجهی مواجه بوده است. رشته دندانپزشکی بدلیل امکان کار در هر نقطه از جهان و همچنین درآمد بالا دارای محبوبیت بالایی است. با توجه به موضوع گفته شده ما در اینجا شرایط تحصیل دندانپزشکی در انستیتو دولتی سماشکو مسکو را برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد. کشور روسیه یکی از کشورهای قدرمند در زمینه پزشکی در جهان محسوب می شود. بدین ترتیب این تضمین وجود دارد که در دانشگاهی با امکانات در سطح بین المللی تحصیل خواهید کرد. تحصیل دندانپزشکی در انستیتو دولتی شماسکو مسکو دارای شرایط خاص خود است. برای آگاهی از شرایط تحصیل دندانپزشکی در روسیه و در انستیتو مسکو با ما همراه باشید.

همکاری هرمس اپلای با وزارت علوم جهت اعزام دانشجو

آنچه در این مقاله میخوانید

دانشگاه سماشکو

دانشگاه سماشکو

دانشگاه سماشکو (Moscow medical stomatology Institute N.A semashko) به اختصار MGMSU در سال ۱۹۲۲ تاسیس شد و یکی از دانشگاه های پیشرو در زمینه دندانپزشکی در کشور روسیه می باشد. دانشکده دانشجویان خارجی دانشگاه سماشکو در سال ۱۹۵۰ تاسیس شد. از زمان تاسیس دانشگاه سماشکو بیش از ۳۰۰۰ دانشجو از کشورهای مختلف ازجمله ایران تربیت کرده است.

منابع آموزشی و انسانی دانشگاه سماشکو در روسیه منحصر به فرد است. در واقع دانشگاه سماشکو متشکل از ۱۱۴ بخش متشکل شده که کار حرفه ای واقعی با مهارت های تدریس استثنایی را به دانشجویان ارائه می دهند.

۲۳ نفر از دانشگاهیان و مسئولان دانشگاه سماشکو عضو فرهنگستان علوم پزشکی هستند. دانشگاه سماشکو بیش از ۱۵۰۰ پزشک و نامزد علم پزشکی دارد. از جمع اساتید دانشگاه سماشکو۶۶  نفر از پزشکان عضو افتخار فدراسیون روسیه هستند که ۲۹ نفر آنها از جمله دانشمندان برجسته روسیه و افتخار دانشگاه سماشکو می باشند که مفتخر به  کسب  ده ها جوایز ملی و بین المللی شده اند.

مزایای تحصیل دندانپزشکی در انستیتو دولتی سماشکو مسکو

دانشگاه سماشکو با استفاده از پیشرفته ترین روش های تدریس به دانشجویان آموزش های لازم را ارائه می کند. با استفاده از کتاب های درسی و کمک های آموزشی مدرن و مرتبط، از جمله آنهایی که توسط پرسنل برجسته علمی MGMSU نوشته شده است.

دانشگاه سماشکو علاوه بر کتابخانه یک آرشیو کتابخانه الکترونیک با ۱۰،۰۰۰  عنوان مقاله و کتاب تخصصی توسعه یافته. دانشگاه سماشکو با رویکرد توسعه فن آوری های کامپیوتری در فرایند آموزشی دانشگاه به کاربرد گسترده ای دست یافته است.

سطح بالایی از سخنرانی ها و کنفرانس های آموزشی و تخصصی، توانایی شبیه سازی بیماری های مختلف با استفاده از فن آوری های چند رسانه ای، ایجاد برنامه های بصری برای آموزش دانشجویان کاربرد ویژه دارد. امروز دانشگاه دولتی پزشکی و دندانپزشکی سماشکو مسکو یکی از بزرگترین مراکز آموزش عالی پزشکی و تعدادی از تخصص های مرتبط با آن است.

مزایای تحصیل دندانپزشکی در انستیتو دولتی سماشکو مسکو

دانشکده های دانشگاه سماشکو

دانشکده پزشکی عمومی، دانشکده دندانپزشکی، دانشکده روانشناسی بالینی، دانشکده اقتصاد، دانشکده کار اجتماعی، دانشکده دانشجویان خارجی، دانشکده مدد کاری، دانشکده تربیت بدنی عمومی، دانشکده تحصیلات تکمیلی. کل ساختار دانشگاه سماشکو به گونه ای طراحی شده که فرصت لازم برای دانشجو در جهت تحقق بخشیدن به پتانسیل خود کاملا فراهم می باشد. یک دانشجوی موفق در انواع مختلفی از کارهای آموزشی و تحقیقاتی مشغول به کار می شود تا در نهایت بعد از فارغ التحصیل شدن به یک متخصص با تخصصی خاص باشد.

تخصص های موجود در مقطع دکترا ( PH.D) دردانشگاه سماشکو

دندانپزشکی، زنان و زایمان، آناتومی، بیوشیمی، بیماری های گوش و حلق و بینی، داخلی، بیماری های چشم، بیماریهای عفونی، پوست و بیماری های مقاربتی، اقتصاد و مدیریت، غدد، قلب و عروق، اطفال، بیماری عصبی، انکولوژی، فیزیولوژی پاتولوژی، روانپزشکی، رادیولوژی و رادیوتراپی، پزشکی قانونی، فارماکولوژی، فارماکولوژی بالینی، جراحی، جراحی مغز و اعصاب، سلامت عمومی و بهداشت، جراحی اطفال، بیهوشی و احیا، جراحی قلب و عروق، روانشناسی عمومی، روانشناسی شخصیت، تاریخ روانشناسی

تخصص های مقطع دکترای تخصصی دانشگاه سماشکو

داخلی، پزشکی، پزشکی قانونی، قلب و عروق، جراحی، بیماریهای واگیردار، داروشناسی، داروشناسی بالینی، بیماری های عصبی، بیهوشی و احیا.

* در دانشگاه سماشکو برای دانشجویان خارجی دروس به زبان روسی ارائه می شود.

سوالات مهاجرتی خود را بپرسید

2 پاسخ

  1. سلام برای بورسیه دندانپزشکی شماسکوتماس میگیرم خدمتت لطفاراهنمایی فرمایید.اصلابرای بورسیه دندانپزشکی روسیه درکدوم دانشگاه بهترهست.ممنون ازهمکاری شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *