ترکیه

چنانچه قصد مهاجرت به ترکیه را دارید پیشنهاد می کنیم همین حالا با مشاورین متخصص مهاجرت ترکیه هرمس تماس بگیرید تا بهترین نوع مهاجرت به ترکیه را بر اساس شرایط خود انتخاب کنید

نمایی از ترکیه
تفاوت داشگاه های خصوصی و دولتی در ترکیه

مزایای مهاجرت به ترکیه

هزینه پایین زندگی ، خدمات درمانی و مراقبت های پزشکی با کیفیت ، نزدیکی با ایران ، کیفیت بالای آموزش ،  و از دیگر مزایای مهاجرت به ترکیه امکان مهاجرت آسانتر به اروپا و آمریکا می باشد.

دوره های آمادگی آزمون یوس و تومر

یکی از الزامات ورود به دانشگاه های دولتی ترکیه شرکت در آزمون یوس و کسب نمره قابل قبول در این آزمون میباشد، در این آزمون مهارت های هوش ، هندسه و ریاضی متقاضی ارزیابی میگردد هم چنین این آزمون پیشنیاز اصلی برای تحصیل در اکثر دانشگاه های ترکیه میباشد،

تومر آزمون ترکی استانبول میباشد که در سطوح مختلف ( A1, A2 | B1,B2 | C1,C2 ) برگزار میگردد ، موسسه هرمس اپلای با بیش از چهل سال سابقه در برگزاری دوره های آمادگی آزمون یوس و تومر در ترکیه آماده همراهی شما در این مسیر میباشد.

پذیرش در دانشگاه های ترکیه چگونه است؟

آب و هوا

نقشه ترکیه

چرا هرمس؟

چنانچه قصد دارید که در سریع ترین زمان ممکن به ترکیه مهاجرت کنید و از مشاوره تخصصی صفر تا صد، کامل بهره مند شوید و نیازی به مراجعه به شرکت ها و مراجع مختلف برای کسب اطلاعات بیشتر در هیچ موردی نداشته باشید، حتماً همین حالا با یکی از روش های زیر با مشاورین تخصصی مهاجرت ترکیه هرمس در تماس باشید.

سفر به ترکیه

مهاجرت از طریق خرید ملک به ترکیه

طبق قوانین ترکیه درباره دریافت اقامت ترکیه از طریق خرید ملک اگر در کشور ترکیه یک واحد مسکن بخرید، می‌توانید اقامت طولانی‌مدت آن را به‌دست آورید. این اقامت طولانی‌مدت، یک‌ساله خواهد بود .

مهاجرت به استرالیا از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری

مهاجرت سرمایه گذاری به ترکیه

سرمایه گذاری در ترکیه روش های مختلفی دارد. در این مقاله به بررسی شرایط و حداقل سرمایه مورد نیاز برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف اقتصادی ترکیه در سال ۲۰۲۲ می پردازیم.

مهاجرت از طریق اجاره ملک به ترکیه

یکی از راحت‌ترین روش‌ها برای دریافت اقامت ترکیه از طریق اجاره ملک در این کشور است. البته زندگی کردن در ترکیه از طریق اقامت‌های کوتاه مدت (مثل اجاره خانه) با شهروند ترکیه‌ شدن کاملا تفاوت دارد. به طور کلی، درصورتی که متقاضی، بتواند به صورت قانونی خانه یا ملکی را در این کشور کرایه کند، امکان دریافت اقامت کوتاه‌مدت برای وی به‌وجود خواهد آمد.

مهاجرت کاری به فرانسه

مهاجرت از طریق ثبت شرکت به ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه دارای مزایا و شرایط خاص خود است. زیرساخت های خوب و نیروی کار با مهارت و رقابتی، دو دلیل اصلی دیگر است که سرمایه گذاران به ثبت شرکت در ترکیه علاقمند هستند.

مهاجرت تحصیلی به ترکیه

ترکیه «چشم انداز کاملی از دانشگاه ها» است که در مجموع ۱۹۳ دانشگاه دارد. (طبق آمار سال ۲۰۱۷) تعداد موسسات آموزش عالی به طور مداوم افزایش می یابد. ترکیه یک کشور بسیار پویا با توسعه پایدار است. ترکیه فرصت های زیادی برای دانشجویان مشتاق از سراسر جهان ارائه می کند.

هرمس تا آخرین نقطه ی پروسه ی مهاجرتی همراه شماست.

ترنسفر فرودگاهی

اجاره خانه

افتتاح حساب بانکی

خوابگاه

اگر به هر طریقی قصد مهاجرت به کشور ترکیه را دارید اما هنوز مطمئن نیستید کدام گزینه و روش مهاجرت به این کشور برای شما مناسب تر است، حتماً همین حالا با مشاورین مهاجرت ترکیه هرمس تماس بگیرید تا مناسب ترین و بهترین پیشنهاد مهاجرت به ترکیه را دریافت کنید.

مشاوره تخصصی رایگان

موسسه هرمس اپلای به عنوان موسسه همکار با موسسات اعزام دانشجو دارای مجوز از وزارت علوم همکاری می کند.

چطور می تونم کمکتون کنم؟