لوگو هرمس

مهاجرت به ترکیه 

خدمات صفر تا صد مهاجرت به ترکیه 

مشاوره تخصصی مهاجرت به ترکیه  

چنانچه قصد مهاجرت به ترکیه را دارید پیشنهاد می کنیم همین حالا با مشاورین متخصص مهاجرت ترکیه هرمس تماس بگیرید تا بهترین نوع مهاجرت به ترکیه را بر اساس شرایط خود انتخاب کنید

مهاجرت به ترکیه 

خدمات صفر تا صد مهاجرت به ترکیه 

مشاوره تخصصی مهاجرت به ترکیه  

چنانچه قصد مهاجرت به ترکیه را دارید پیشنهاد می کنیم همین حالا با مشاورین متخصص مهاجرت ترکیه هرمس تماس بگیرید تا بهترین نوع مهاجرت به ترکیه را بر اساس شرایط خود انتخاب کنید

از آنجایی که امروزه کشور ترکیه در حال تلاش برای رشد اقتصادی و ایجاد پایه‌های ثابت برای قدرتمند کردن کشور خود است، هرساله با درخواست افرادی از نقاط مختلف جهان به خصوص ایران در راستای کار در مشاغل مختلف موافقت خواهد کرد. اگر شما نیز مانند بسیاری از افراد دیگر قصد مهاجرت به ترکیه از طریق کار را دارید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. مزایای مهاجرت به ترکیه : هزینه پایین زندگی ، خدمات درمانی و مراقبت های پزشکی با کیفیت ، نزدیکی با ایران ، کیفیت بالای آموزش ، از دیگر مزایای مهاجرت به ترکیه امکان مهاجرت آسانتر به اروپا و آمریکا میباشد.

دوره های آمادگی آزمون یوس و تومر

یکی از الزامات ورود به دانشگاه های دولتی ترکیه شرکت در آزمون یوس و کسب نمره قابل قبول در این آزمون میباشد، در این آزمون مهارت های هوش ، هندسه و ریاضی متقاضی ارزیابی میگردد هم چنین این آزمون پیشنیاز اصلی برای تحصیل در اکثر دانشگاه های ترکیه میباشد،

تومر آزمون ترکی استانبول میباشد که در سطوح مختلف ( A1, A2 | B1,B2 | C1,C2 ) برگزار میگردد ، موسسه هرمس اپلای با بیش از چهل سال سابقه در برگزاری دوره های آمادگی آزمون یوس و تومر در ترکیه آماده همراهی شما در این مسیر میباشد.

چرا هرمس؟ 

بهره مندی از اساتید به نام و مجرب ترکیه 

اختلاف قیمت باورنکردنی

ارائه خدمات پس از مهاجرت و…

فرصت طلایی تا انتهای ژانویه را از دست ندهید الان اقدام کنید.

مهر ماه 1401 سر کلاس باشید!

ویدئو توضیحات دوره 

چنانچه قصد دارید که در سریع ترین زمان ممکن به ترکیه مهاجرت کنید و از مشاوره تخصصی صفر تا صد، کامل بهره مند شوید و نیازی به مراجعه به شرکت ها و مراجع مختلف برای کسب اطلاعات بیشتر در هیچ موردی نداشته باشید، حتماً همین حالا با یکی از روش های زیر با مشاورین تخصصی مهاجرت ترکیه هرمس در تماس باشید.

لوگو هرمس

هرمس تا آخرین نقطه ی پروسه ی مهاجرتی همراه شماست.

ترنسفر فرودگاهی

اجاره خانه

افتتاح حساب بانکی

خوابگاه 

و…

ویدئوهای مربوط به اظهارات مشتریان 

و پرونده های موفق قبلی

نمایش ویدیو درباره استانبول ترکیه

اگر به هر طریقی قصد مهاجرت به کشور ترکیه را دارید اما هنوز مطمئن نیستید کدام گزینه و روش مهاجرت به این کشور برای شما مناسب تر است، حتماً همین حالا با مشاورین مهاجرت ترکیه هرمس تماس بگیرید تا مناسب ترین و بهترین پیشنهاد مهاجرت به ترکیه را دریافت کنید.

مشاوره مهاجرتی رایگان

هدف ما در موسسه مهاجرتی هرمس اپلای از مطالب ارائه شده، اطلاع رسانی و کمک به عزیزان علاقمند به مهاجرت به بهترین کشورهای دنیا می‌باشد.
برای ارتباط با مشاوران مهاجرتی ما فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.