روش های مهاجرت به استرالیا

روش‌های مهاجرت به کشور استرالیا؛ راه های قانونی و اخذ اقامت

اگر برای آینده خود تصمیم به مهاجرت و زندگی در استرالیا دارید؛ در این مقاله نکاتی را با شما در میان می‌گذاریم که به تصمیم‌گیری شما کمک خواهد کرد. هر یک از راه‌های مهاجرت به استرالیا، نکات و پیچیدگی‌های خاص خود را دارند و تلاش ما این است که با بررسی این نکات از چالش‌ها و ابهامات پیش روی شما کم کنیم. راه‌‌های قانونی مهاجرت به استرالیا متعدد هستند و آشنایی کامل با هر کدام، نیازمند یک مقاله جداگانه است. روش‌های مهاجرت به استرالیا شامل مهاجرت توریستی، تحصیل، کار، سرمایه‌گذاری و ویزاهای خانوادگی می‌شوند که در ادامه این مقاله هر یک از این مسیرها را بررسی خواهیم کرد.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

آنچه در این مقاله می خوانید:

مهاجرت توریستی و سفر به استرالیا

همانگونه که اشاره شد راه‌های مهاجرت به استرالیا متعدد هستند، در ادامه به بررسی روش توریستی پرداخته می‌شود. شما متقاضیان برای سفر به استرالیا از طریق اخذ ویزای توریستی بهتر است که شرایط زیر را داشته باشید:

 • داشتن تاریخچه مسافرتی مناسب به کشورهای حوزه شنگن و یا کانادا و آمریکا
 • یکی از بستگان و یا دوستان شما در استرالیا دعوت نامه‌ای ارسال کند.
 • باید برای هر روز اقامت در این کشور بین 60 تا 80 دلار را به عنوان تمکن مالی ارائه دهید؛ برای مثال اگر قرار است 10 روز در این کشور بمانید در حدود 800 دلار تمکن مالی مناسب است.

موارد 3 گانه بالا به افسر مهاجرتی اثبات می‌کند که قصد حقیقی شما از گرفتن ویزای این کشور مسافرت، گردش و اقامت چند روزه است و شما ویزای توریستی را وسیله‌ای برای پناهندگی به این کشور قرار نداده‌اید.

مهاجرت توریستی به استرالیا
مهاجرت توریستی به استرالیا به معنای سکونت دائم در این کشور نیست.

مهاجرت تحصیلی به کشور استرالیا

همانطور که مطلع هستید، راه‌های مهاجرت به استرالیا متعدد هستند، در ادامه به بررسی روش تحصیلی پرداخته می‌شود. چنانچه متقاضی بخواهد در دانشگاه یا کالج‌های استرالیا به تحصیل ادامه دهد باید حداقل ۱۸ سال سن و دارای مدرک کامل دیپلم باشد. دانشجویان بین المللی که سن آنها بین 18 تا 34 سال باشد، به شرط نداشتن گپ تحصیلی شانس بیشتری برای ورود به دانشگاه‌های این کشور دارند؛ چنانچه گپ تحصیلی متقاضی، قابل توجیه باشد باید مدارک مستندی را ارائه دهد.

مهاجرت تحصیلی به استرالیا برای بسیاری از دانشجویان جوان یکی از راه های مهاجرت به استرالیا است. استرالیا با دارا بودن دانشگاه‌های برتر جهانی، محیط زندگی پویا، فرهنگ متنوع و برنامه‌های تحصیلی متنوع، جذابیت زیادی دارد و به اصلی ترین رش های مهاجرت به استرالیا تبدیل شده است. دانشجویان می‌توانند در رشته‌های مختلف از رشته‌های علوم پایه و مهندسی تا هنرها و علوم انسانی در استرالیا تحصیل کنند. علاوه بر این، دانشجویان بین‌المللی با راه های قانونی مهاجرت به استرالیا از فرصت‌های شغلی پس از تحصیل نیز بهره‌مند می‌شوند، که می‌تواند در تجربه کاری و مهارت‌هایشان بهبود قابل توجهی به وجود آورد.

برای توجیه گپ تحصیلی باید اثبات کنید که در این مدت زمان مشغول به کارهای مرتبط به تحصیل و رشته‌ خود بوده‌اید؛ برای مثال موارد زیر می‌توانند مدارک مناسبی باشند:

 • مقالاتی که در زمان گپ تحصیلی به چاپ رسانده‌اید.
 • اشتغال در حیطه کاری مربوط به زمینه تحصیلی خود
 • خدمت سربازی

یکی از مهمترین مدارک مورد نیاز، مدرک زبان برای تحصیل در استرالیا است. در دانشگاه‌های استرالیا برای دانشجویان بین المللی که به زبان انگلیسی صحبت نمی کنند، ارائه مدرک زبان اجباری میباشد و متقاضی حتما مدرک زبان آیلتس یا تافل را باید ارائه دهد (دانشگاه‌های استرالیا مدرک‌های زبان مختلفی را در سایت خود ذکر کرده‌اند؛ اما عموما مدرک زبان آیلتس و تافل را قبول دارند، برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه نمایید).

کار و اشتغال؛ از راه‌ های مهاجرت به استرالیا

مهاجرت کاری به عنوان یکی از راه‌های پرطرفدار مهاجرت به استرالیا شناخته می‌شود؛ چنانچہ متقاضی قصد مهاجرت از طریق ویزای کاری به کشور استرالیا را دارد، باید مشاغلی را که با رشته و مدرک تحصیلی خود مرتبط باشد، انتخاب کند.

ویزای کاری در کشور استرالیا به 2 دسته زیر تقسیم می‌شود:

 1. ویزای کار اقامت موقت
 2. ویزای کار اقامت دائم
اشتغال در استرالیا
استرالیا یکی از مقاصد محبوب برای اشتغال خارج از کشور است.

بیشتر متقاضیانی که قصد مهاجرت کاری به کشور استرالیا را دارند، در ابتدا برای آنها ویزای موقت صادر می‌شود و پس از چند سال می‌توانند ویزای موقت خود را به ویزای دائم تبدیل کنند؛ در این راستا، اداره مهاجرت مسئولیت بررسی پرونده متقاضیان و دادن
ویزای کار را بر عهده گرفته است.

چهار گروه زیر، شرایط دریافت ویزای کاری استرالیا را دارند:

 1. متخصصین و کارکنان ماهر
 2. دانشجویانی که از دانشگاه‌های خاص و برتر فارغ التحصیل شده‌اند.
 3. افرادی که اقوامشان در استرالیا اسپانسر آن‌ها شده‌اند.
 4. افرادی که متقاضی زندگی در مناطق کم جمعیت این کشور هستند.

هر یک از 4 گروه بالا با داشتن تمکن مالی مناسب و توانایی صحبت به زبان انگلیسی، امکان دریافت ویزای کاری استرالیا را خواهند داشت.

محدوده سنی در ویزاهای کاری استرالیا

ممکن است در رابطه با محدوده سنی جهت ویزای کار استرالیا سوالاتی داشته باشید، در این رابطه باید اشاره داشت که برای اکثر ویزاهای کاری محدودیت سنی وجود دارد؛ معمولاً برای ویزای کاری باید سن شما زیر 45 یا 50 سال باشد.

دریافت اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای کاری

اگر هدف شما دریافت اقامت دائم استرالیا است؛ ویزای کاری یکی از بهترین گزینه‌هاست. اکثر ویزاهای کاری ویزاهای دائمی هستند که به طور خودکار وضعیت اقامتی شما را به دائمی تبدیل می‌کند؛ با این حال اگر ویزای کار موقت دارید، در صورتی که چند سال در استرالیا کار و زندگی و شرایط لازم را کسب کرده باشید، می‌توانید برای ویزای دائم درخواست دهید.

سرمایه گذاری در کشور استرالیا

سرمایه‌ گذاری یکی از پرهزینه‌ ترین راه‌های مهاجرت به استرالیا محسوب می‌شود. اگر قصد سرمایه‌گذاری در یک کشور خارجی را دارید؛ باید با ظرفیت‌های متعدد سرمایه‌گذاری در استرالیا آشنا شوید؛ در ادامه با انواع ویزاهای سرمایه‌گذاری استرالیا به صورت مختصر آشنا می‌شویم.

سرمایه گذاری در کشور استرالیا
یکی از پرهزینه‌ترین راه‌های مهاجرت به استرالیا

ویزای نوآوری تجاری استرالیا

این نوع ویزا برای افرادی که در کسب و کار از مهارت خوبی برخوردار می‌باشند و قصد تجارت در این کشور را دارند، مناسب میباشد. در ابتدا باید یک ایالت یا یک منطقه اسپانسر  متقاضی شود؛ مضاف بر آن متقاضی باید حداقل 65 امتیاز را کسب کند.

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

این نوع سرمایه گذاری برای افرادی مناسب است که دارای حداقل ۶۵ امتیاز و 5 میلیون دلار سرمایه بوده و یکی از ایالات اسپانسر آنها شود. این متقاضیان اگر بخواهند از ویزای سرمایه‌گذاری استفاده نمایند؛ باید از طرف دولت یا ایالت یا کمسیون تجارت و سرمایه گذاری استرالیا تأیید شوند. این نوع سرمایه گذاری برای افرادی مناسب است که 1.5 میلیون دلار سرمایه و حداقل ۶۵ امتیاز داشته باشند و یکی از ایالات اسپانسر آنها شود.

ویزای کار آفرینی استرالیا

برای دریافت ویزای کارآفرینی استرالیا، متقاضی باید از سوی یکی از ایالت‌ها تایید شود؛ مضاف بر این، باید مبلغ 200 هزار دلار نیز سرمایه‌گذاری کند.

ویزای سرمایه گذاری پرمیوم استرالیا

برای گرفتن ویزای سرمایه گذاری پرمیوم، متقاضی باید ۱۵ میلیون دلار در یک کسب و کار سرمایه‌گذاری کند و حداقل دارای 65 امتیاز باشد؛ علاوه بر آن نیز یکی از ایالت‌های استرالیا باید اسپانسر متقاضی شود.

هرچند سرمایه‌گذاری یکی از پرهزینه‌ترین راه‌های قانونی مهاجرت به استرالیا محسوب می‌شود؛ اما در صورتی که با کسب و کار مورد نظر و بازار استرالیا آشنایی کافی داشته باشید، درآمدزایی فراوانی خواهید داشت.

استارتاپ؛ از پرهزینه‌ترین روش‌های مهاجرت به استرالیا
در ادامه بررسی انواع روش‌های مهاجرتی به استرالیا به بررسی استارتاپ می‌پردازیم. مهاجرت از طریق اخذ ویزای استارتاپ یکی از انواع راه‌های قانونی مهاجرت به استرالیا و زیر مجموعه‌ی مهاجرت سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود؛ چنانچه متقاضی دارای این نوع ویزا باشد، میتواند در کشور استرالیا به راه‌اندازی یک استارتاپ بپردازد. اگر اعضای خانواده متقاضی شرایط لازم برای مهاجرت را داشته باشند، می‌توانند برای اخذ ویزای همراه اقدام نمایند؛ علاوه بر این، متقاضی میتواند از طریق ویزای استارتاپ جهت درخواست اقامت دائم و گرفتن ویزای نوآوری و تجاری استرالیا اقدام کند.

شرایط دریافت ویزای استارتاپ استرالیا

چنانچه متقاضی بخواهد برای گرفتن ویزای استارتاپ استرالیا اقدام نماید، باید طرح تجاری و با بیزینس پلن او مورد تایید اداره مهاجرت کشور استرالیا قرار گیرد؛ این بدین معناست که یکی از سازمانهای دولتی استرالیا باید طرح کارآفرینی متقاضی را تایید نمایند.

شرایط دریافت ویزای استارتاپ استرالیا
پیش از شروع اقدام برای ویزا، هزینه‌های مربوطه را بررسی نمایید.

نکته: در نظر داشته باشید که استارتاپ یکی از پرهزینه‌ترین روش‌های مهاجرت به استرالیا محسوب می‌شود؛ بنابراین پیش از شروع اقدام برای ویزا، هزینه‌های مربوطه را بررسی نمایید.

مهاجرت خانوادگی؛ از راه‌های قانونی مهاجرت به استرالیا

یکی از جذاب‌ترین راه‌های مهاجرت به استرالیا، مهاجرت خانوادگی است. با استفاده از ویزای خانواده، شما می‌توانید اعضای خانواده خود را در صورت داشتن شرایط لازم به استرالیا دعوت نمایید؛ ممکن است در مورد ضرورت وجود اسپانسر برای ویزای خانوادگی استرالیا بپرسید؛ در این رابطه باید اشاره کرد که در این نوع ویزا، باید یکی از اعضای خانواده شما ساکن استرالیا باشد و او اسپانسر شما شود.

از انواع ویزای خانوادگی استرالیا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ویزای همسر در استرالیا که شامل موارد زیر می‌شود:
 • متقاضی و همسر او در استرالیا باشند؛ زیرکلاس ۸۰۱ و ۸۲۰
 • متقاضی خارج از استرالیا باشد؛ زیر کلاس ۳۰۹ و ۱۰۰
 • ویزای نامزدی؛ زیرکلاس ۳۰۰
 1. ویزای والدین در استرالیا که شامل موارد زیر می‌شود:
 • ویزای والدین؛ زیرکلاس ۱۰۳، ۸۷۰، ۸۰۴، ۱۴۳
 1. ویزای فرزند در استرالیا که شامل موارد زیر می‌شود:
 • ویزای فرزند؛ زیر کلاس 101، 802، 445

حال که صحبت از ویزای خانوادگی استرالیا شد؛ در نظر داشته باشید که این نوع ویزا نیازی به مدرک زبان انگلیسی برای مهاجرت ندارد.

مهاجرت به استرالیا بدون مدرک زبان

اکثر روش‌های مهاجرتی به استرالیا مانند کاری و تحصیلی نیاز به ارائه مدرک زبان دارند؛ این درحالی است که متقاضیان از طریق 3 روش زیر بدون مدرک زبان هم می‌توانند مهاجرت کنند:

 1. هاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری استرالیا
 2. مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ خانواده
 3. مهاجرت از طریق ازدواج

از راه های مهاجرت به استرالیا بدون مدرک زبان می‌تواند چالش‌هایی را در بر داشته باشد. زبان انگلیسی، به عنوان زبان رسمی استرالیا، نقش بسیار مهمی در زندگی روزمره، اشتغال و ارتباطات دارد. بدون داشتن مدرک زبان، احتمالاً در روش های مهاجرت به استرالیا مورد نیاز می‌توانید مشکلاتی را مواجه شوید. برای موفقیت در راه های قانونی مهاجرت به استرالیا، توصیه می‌شود که زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرید و مدرک‌های معتبری مانند آزمون IELTS را دریافت کنید. این اقدامات به شما کمک خواهند کرد تا در فرآیندهای مهاجرتی و در زندگی روزمره در استرالیا بهتر عمل کنید.

اگر تسلط شما به زبان انگلیسی پایین است؛ حتما پیش از اقدام برای مهاجرت به استرالیا مشاوره‌های لازم را از متخصصین هرمس اپلای دریافت کنید.

هزینه مهاجرت به استرالیا

هر یک از روش‌های مهاجرت به استرالیا مشمول هزینه میباشد و این هزینه‌ها بر اساس روش مهاجرتی مختلف هستند. هزینه‌های اصلی مهاجرت به این کشور عبارتند از :

هزینه ویزا

هزینه‌های ویزای استرالیا به شرح زیر است:

نوع ویزا هزینه ویزای متقاضی اصلی (دلار استرالیا) هزینه ویزای همراه بالای ۱۸ سال (دلار استرالیا) هزینه ویزای همراه پایین ۱۸ سال (دلار استرالیا)
ویزای دائم مهارت (Skill Worker) 4.240 2.120 1.060
ویزای دانشجویی (سابکلاس 500) 650 485 160
ویزای سرمایه‌گذاری (سابکلاس 188) 6.270 3.135 1.565
ویزای ازدواج 8.085 4.045 2.025

البته انواع دیگری از ویزای استرالیا نیز وجود دارد که در اینجا به مهمترین آن‌ها اشاره کردیم.

هزینه مدرک زبان

معمولا در اکثر روش‌های مهاجرت به استرالیا نیاز به ارائه مدرک زبان خواهید داشت؛ اگر قصد شرکت در آزمون آیلتس و یا تافل را دارید باید مبلغی بین 10 تا 15 میلیون را آماده نمایید (مبالغ قابل تغییر است).

هزینه وكيل مهاجرت

اگر برای مهاجرت به استرالیا درصدد استفاده از خدمات موسسات مهاجرتی هستید، هرمس اپلای در رابطه با تمام روش‌های مهاجرت به استرالیا به شما کمک خواهد کرد؛ در نظر داشته باشید که برای اطلاع از هزینه‌ها با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید؛ چراکه ممکن است خدمات مربوط به هر یک از راه‌های قانونی مهاجرت به استرالیا متفاوت باشد.

هزینه ترجمه مدارک

در نظر داشته باشید که در استرالیا صرفا ترجمه ناتی قابل قبول است (مترجم NAATI به افرادی گفته می‌شود که سطح بالایی از زبان انگلیسی دارند و در آزمون رسمی NAATI شرکت می‌کنند). شما برای بررسی هزینه‌ها باید به افرادی که خدمات مهر NAATI ارائه می‌دهند، مراجعه کنید (البته با جستجو در گوگل نیز به راحتی می‌توانید به مجموعه‌هایی که این خدمات را ارائه می‌دهند، دست پیدا کنید).

هزینه ارزیابی مدارک مهاجرتی برای ویزاهای کاری

این هزینه مربوط به همه راه‌های مهاجرت به استرالیا نیست و فقط مخصوص روش کاری است. افرادی که قصد مهاجرت از طریق اخذ ویزای کاری و یا همان روش اکسیل ورکر را دارند، باید یک سری از مدارک تحصیلی و کاری خود را ارزیابی کنند؛ این ارزیابی را سازمان‌های ارزیاب استرالیا انجام می‌دهند. در جدول زیر با هزینه‌های ارزیابی مدارک کمی بیشتر آشنا خواهیم شد.

سازمان ارزیابی کننده نوع شغلی هزینه به دلار استرالیا
سازمان مهندسین استرالیا

 

بیشتر مشاغل مهندسی 825
انجمن کامپیوتر استرالیا مشاغل مرتبط با کامپیوتر 530

 

موسسه مدیریت استرالیا

 

مشاغل مدیریتی 750
سازمان TRA

 

مشاغل فنی و حرفه ای 795
سازمان VetAssess دیگر مشاغل 962
هزینه های مهاجرت به استرالیا
هزینه‌های مهاجرت به استرالیا بستگی به نوع ویزای مورد نظر متفاوت باشد

شما متقاضیان علاوه بر هزینه‌های ارزیابی مدارک مهاجرتی، یک سری مخارج تحت عنوان حسابرسی و کارشناسی املاک نیز خواهید داشت که در ادامه به آن‌ها پرداخته می‌شود.

هزینه‌ های حسابرسی و کارشناسی املاک برای ویزاهای سرمایه گذاری

در این زمینه کارشناس رسمی دادگستری باید میزان دارایی‌های شما را ارزیابی نماید و شما باید هزینه‌های ارزیابی را به ایشان پرداخت کنید؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های درون سایت تماس حاصل نمایید.

هزینه‌ های مربوط به تست پزشکی

در اکثر راه‌های مهاجرت به استرالیا نیازمند انجام تست پزشکی هستید؛ در حقیقت، سفارت استرالیا درصدد اطمینان از سلامتی شما است؛ به همین منظور مراکزی را برای بررسی و ارزیابی سلامتی شما قرار داده است (بعضی از مراکز در ایران هستند). در نظر داشته باشید که تست مدیکال شامل مواردی مانند معاینه کلی، آزمایشات خون و ادرار و رادیولوژی است و هزینه آن در حدود 3 میلیون تومان است.

هزینه‌ های زندگی در مهاجرت به استرالیا

در سال‌های اولیه مهاجرت به استرالیا، باید در حدود 30 درصد از حقوق خود را برای اجاره مسکن هزینه کنید؛ با این حال، پس از 2 سال سکونت در استرالیا، هزینه زندگی در استرالیا  به تدریج کاهش می‌یابد؛ به طور دقیقتر، هزینه‌های مربوط به خواربار، لباس، اجاره، قبض و غیره برای یک فرد مجرد ساکن در استرالیا در حدود 400-600 دلار در هفته است.

مدارک لازم برای اخذ ویزای استرالیا

در هر یک از راه‌های مهاجرت به استرالیا نیازمند یک سری مدارک هستید؛ در اینجا ما به موارد کلی اشاره کرده‌ایم:

 • پاسبورت ( حداقل 6 ماه اعتبار از ابتدای تاریخ ورود به اسپانیا )
 • اصل شناسنامه
 • دو قطعه عکس سه در چهار جدید (تمام رخ با زمینه سفید)
 • اصل سندهای مالکیت متقاضی و یا همسر او ( منزل مسکونی ، زمین، باغ، ویلا، مغازه و دیگر دارایی‌ها)
 • اصل مدارک کاری و معرفی نامه از محل کار به همراه لیست بیمه و فیش حقوقی، حکم کارگزینی، حکم بازنشتگی، جواز مطلب ، جواز کسب، کارت بازرگانی ، آگهی تاسیس و تعمیرات ، پروانه بهره برداری
 • گواهی اشتغال به تحصیل برای دانش آموزان و دانشجویان
 • اصل گزارش 6 ماهه حساب بانکی
 • تاییدیه حساب بانکی به زبان انگلیسی
 • تکمیل فرم فارسی با امضاء شخص مسافر

در ادامه مقاله به بررسی آزمون‌های زبان معتبر در هر یک راه‌های مهاجرت به استرالیا پرداخته‌ایم.

آزمونهای زبان مورد تایید استرالیا

شما در اکثر راه‌های قانونی مهاجرت به استرالیا نیاز به ارائه مدرک زبان دارید. آزمون‌های زبان مورد تایید استرالیا جهت دریافت ویزا به شرح زیر هستند:

آزمونهای زبان مورد تایید استرالیا
آزمون های آیلتس، پی تی ای و کمبریج مورد تایید استرالیا هستند.

آیلتس و تافل

آزمون‌های آیلتس و تافل در سطح دنیا از اعتبار بالایی برخوردار هستند؛ با توجه به آنکه این دو آزمون در ایران برگزار می‌شوند، پیشنهاد ما این است که متقاضیان یکی از این دو را انتخاب کنند.

آزمون آیلتس از 9 نمره و تافل از 120 نمره است؛ در نظر داشته باشید که حداقل نمره مورد نیاز برای آزمون آیلتس بین 6 تا 6.5  و برای تافل حدود 80 است.

پی تی ای

این آزمون عموما برای مهاجرت به کشورهایی مانند استرالیا و نیوزیلند مورد قبول می‌باشد؛ آزمون PTE کاملا توسط کامپیوتر و در مراکزی که مورد تایید دانشگاه پیرسن است، برگزار می‌شود.

دقت نمایید که در ایران مرکزی برای برگزاری این آزمون وجود ندارد؛ بنابراین برای دریافت مدرک آن باید به کشورهایی مثل ترکیه، آذربایجان و عراق و امارات مراجعه نمایید؛ در نظر داشته باشید که هزینه آزمون PTE در ترکیه حدود 880 لیر می‌باشد.

کمبریج

آزمون کمبریج در بیش از 2800 مرکز برگزار می‌شود؛ اما از آنجاییکه در ایران مرکزی برای آزمون کمبریج وجود ندارد، شما برای شرکت در آن باید به یکی از کشورهای همسایه سفر کنید.

حداقل نمره مورد نیاز در این آزمون چقدر است؟ این آزمون 230 نمره دارد که برای اخذ اقامت استرالیا حداقل به 154 نمره نیاز خواهید داشت.

نحوه دریافت اقامت دائم کشور استرالیا

اقامت استرالیا

متقاضیان بین المللی زیادی از تک تک گوشه های دنیا برای گرفتن اقامت استرالیا اقدام می کنند و سال‌هاست که این کشور در صدر فهرست پرطرفدارترین مقصدها برای مهاجرت قرار دارد.

آشنایی با راه های مهاجرت به استرالیا با هرمس اپلای

در این مقاله سعی کردیم تا نکاتی در رابطه با راه‌های مهاجرت به استرالیا با شما در میان بگذاریم؛ با توجه به اینکه راه‌های قانونی مهاجرت به استرالیا نکات و پیچیدگی‌های خاص خود را دارند و نیاز است تا شرایط مالی و تمکن، سطح زبان، تحصیلات، تجربه کاری و دیگر موارد بررسی شوند؛ بنابراین شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با روش‌های مهاجرت به استرالیا با شماره‌های درون سایت تماس حاصل فرمایید و از مشاوره‌های متخصصین هرمس اپلای استفاده کنید.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

اگر هنوز سوال و ابهامی برات مونده، فرم مشاوره رو پر کن تا ما با شما تماس بگیریم.

اشتراگ گذاری این محتوا در :
سوالات متداول
برای مهاجرت به استرالیا، ارائه مدرک کدام آزمون زبان پیشنهاد می‌شود؟
در اکثر راه‌های مهاجرت به استرالیا نیاز به مدرک زبان دارید. با توجه به اینکه مکان برگزاری آزمون‌های آیلتس و تافل در ایران است؛ توصیه ما دریافت یکی از این دو مدرک معتبر است.
میزان تمکن مورد نیاز برای مهاجرت توریستی به استرالیا چقدر است؟
شما برای مهاجرت توریستی به این کشور نیاز به ارائه تمکنی بین 60 تا 80 دلار به ازای هر روز اقامت در این کشور دارید.
آیا از طریق ویزای خانوادگی استرالیا، همسر و فرزندانم را می‌توانم به این کشور بیاورم؟
بله، از طریق ویزای خانوادگی، شما امکان الحاق همسر و فرزندان خود را خواهید داشت؛ البته هر کدام از این روش‌ها شرایط و الزاماتی دارند.
کارشناس هرمس
نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کادر هرمس اپلای