hermes

021-91070170

ولنجک، نبش خیابان چهاردهم، ساختمان وفا ، طبقه 6

اقامت دائم کانادا برای دندان پزشکان

فرصت استثنایی با ظرفیت محدود + مهاجرت همراه کل خانواده

دندانپزشکی یکی از پردرآمدترین مشاغل مورد نیاز کانادا در دسته‌بندی ملی NOC می‌باشد، اقامت دائم کانادا برای دندانپزشکان یکی از فرصت‌های جذاب در دسترس برای متخخصان این حوزه است. در ادامه به بررسی اقامت دندانپزشکان در کانادا از روش‌های مختلف، محاسبه شانس شما در شرایط ایده‌آل و جزئیات بیشتری در این باره خواهیم پرداخت.

دوست دارید به کجا و از چه روشی مهاجرت کنید

آنچه برای تصمیم گیری مهاجرت کاری کانادا نیاز دارید

اول از همه باید این مشخصه‌ها را داشته باشید

PATIENT-DENTIST-780x520

مدرک زبان

مدرک زبان و دانش بالا در این زمینه به دلیل ارتباط با عوام

تایید مدارک

تایید مدارک تحصیلی کشور مبدا توسط سازمان‌های زیربط

سابقه کاری

ارائه مدارکی مبنی بر تجربه حرفه‌ای و سابقه کاری

مجوز دندانپزشکی

اخذ مجوز دندانپزشکی برای کار در کانادا

شرایط سنی متقاضی

شرایط سنی تا 40 سال 

مدرک زبان

آیلتس 5.5

پیوست خانواده

مهاجرت به همراه کل خانواده 

اخذ اقامت دائم

مهاجرت از این روش منجر به اقامت دائم و اخذ پاسپورت میشود 

سریع‌ترین روش اقامت دائم کانادا برای دندانپزشکان

اقامت کانادا باJob Offer یا پیشنهاد کاری

یکی از بهترین روش‌ها برای مهاجرت و اخذ اقامت کاری کانادا پیشنهاد مستقیم کاری و یا جاب آفر می‌باشد که دندانپزشکان نیز از این قائده مستثنی نیستند. لازمه‌ی اصلی انجام پروسه جاب آفرهم این است که کافرما مجوز تاثیر شما بر بازار کار کانادا و اقتصاد این کشور یا همان LMIA را اخذ کند. در عین حال نیاز است مدارک تحصیلی شما معادل سازی و مجوز‌های مربوطه برای کار در کانادا اخذ شود.

میزان درآمد دندانپزشکان برای اقامت دائم کانادا

حرفه دندانپزشکی یکی از پردرآمدترین مشاغل کانادا محسوب می‌شود و در سال به طور میانگین 170 هزار دلار درآمد دارد. شهرهای اتاوا، ونکوور و ترنتو به ترتیب بیشترین میزان درآمد برای دندانپزشکان مقیم کانادا را داشته اند. و طبیعتا این اصل بدیهی می‌باشد که هزینه‌ها در شهرهای بزرگ بیشتر و رقابت بین دندانپزشکان برای فرصت‌های شغلی بیشتر خواهد بود

دلار

اتاوا

221 هزار دلار

دلار

ونکوور

169 هزار دلار

دلار

ترونتو

135 هزار دلار

اخذ مجوز دندانپزشکی برای برای اقامت دائم کانادا

طبیعتا برای انجام تخصص‌های مربوط به حوزه بهداشت و درمان، مدارک شما باید به تایید سازمان‌های مربوطه‌ی کشور مقصد رسیده و مراحل قانونی برای صدور مجوز طی شود

در این راستا NDEB یا هیئت علمی معاینه دندانپزشکی کانادا اولین جایی است که باید مدارک شما ارسال و مورد بررسی قرارگیرد. از این رو شما برای دریافت تاییدیه از این سازمان لازم است که مدارک لیسانس و دکترای جراحی دندان و دکترای دندانپزشکی را داشته باشید.

هم‌زمان با انتظار برای تایید مدارک توسط NDEB باید مواردی مثل پروفایل اکسپرس انتری و رزومه حرفه‌ای خود را تنظیم کنید.

اثبات توانایی زبان یکی دیگراز مواردی است که برای این حرفه به جهت ارتباط گسترده با بیماران جزو ضروریات محسوب می‌شود. در نتیجه برای اثبات این توانایی باید در یکی از آزمون‌های زبان شناخته شده شرکت و مدرک را ضمیمه کنید.

این قدم تقریبا جزو آخرین مراحل شروع فعالیت حرفه‌ای شما در کانادا است که بعد از تاییدیه NDEB شروع می‌شود و آن هم ثبت نام برای مجوز حرفه‌ای دندانپزشکی داخل کانادا است که نتایج ممکن آن به یک امتحان ورودی و یا گذراندن دوره آموزشی درکانادا ختم می‌شود.

فرم مشاوره مهاجرت

هرمس اپلای تا انتهای مقصد همراه شماست

مهاجرت دندانپزشکان به کانادا برای اخذ اقامت دائم باتوجه به قرارگرفتن این حرفه درطبقه‌بندی مشاغل مورد نیاز کانادا و درآمد بالای آن در این کشور یکی از پرطرفدارترین و بهترین روش‌های مهاجرتی برای دندانپزشکان می‌باشد. اما باتوجه به حساسیت و سخت‌گیری‌ سیستم‌های درمانی کشورها احتیاح به تاییدیه های لازم از مدارک تحصیلی و اخذ مجوز کار در کانادا وجود دارد که ممکن است کمی زمان بر و در برخی موارد ریسک پرونده را بالا ببرد.

مزایای اخذ جاب آفر دندانپزشکی کانادا

اخذ جاب آفر دندان پزشکی
100%
اخذ اقامت دائم pr کانادا بعد از ورود
100%
اخذ اقامت همزمان برای خانواده
100%

اتاوا

ونکوور

تورنتو

آلبرتا

سسکچوان

کبک

آنتریو

یوکان

برتیش کلمبیا

فرم مشاوره مهاجرت