بهترین فرانچایزها برای خرید در کانادا

مهاجرت به کانادا تنها با خرید یک کسب‌وکار!

فرم درخواست مشاوره

[raform id='29']
وکتور

فرانچایز کانادا در یک نگاه

دومین کشور بزرگ صنعت فرانچایز در دنیا

وجود بیش از 1300 شرکت فرانچایز در کانادا

بیش از 76 هزار شعبه مختلف شرکت های فرانچایز

امکان دریافت وام و تسهیلات با خرید فرانچایز

پشتیبانی از شما و سودآوری بالا

کشور کانادا یک مقصد مهاجرتی بسیار پرطرفدار در میان متقاضیان مهاجرت است. آسان‌ترین راه مهاجرت به کانادا، سرمایه‌گذاری در این کشور است که روش‌های مختلفی مثل ثبت شرکت و راه‌اندازی کسب‌وکار دارد. یک روش پرطرفدار و آسان برای سرمایه‌گذاری در کانادا، خرید فرا‌نچایز است که نوعی خرید کسب‌وکار است. با این روش، متقاضی یک کسب‌وکار از قبل ایجاد شده را به همراه برخی از امتیازات آن خریداری می‌کند. باید بدانید که متقاضیان با خرید فرانچایز در کشور کانادا می‌توانند اقامت این کشور را دریافت کنند. در ادامه مزایا و شرایط خرید فرانچایز کانادا و اخذ اقامت از این طریق را به طور کامل توضیح خواهیم داد اما دقت داشته باشید که خرید یک کسب و کار  به این آسانی ها نیست و مراحل و سختی های زیادی دارد؛ به همین خاطر، افراد به کمک یک موسسه مهاجرتی معتبر و باسابقه مانند هرمس اپلای برای پیش‌بردن سریع‌تر مراحل دریافت آن نیاز دارند. پیشنهاد می کنیم برای این که با شرایط دقیق و باجزئیات فرانچایز کانادا بیشتر آشنا شوید، حتماً از مشاورین خبره و حرفه ای ما مشاوره رایگان بگیرید.

برای خرید فرانچایز کانادا از موسسه معتبر کمک بگیرید

برای مهاجرت چندین مقصد و چندین روش مختلف وجود دارد. برای نمونه فرانچایز کانادا تنها یکی از روش های مهاجرت به این کشور است که زیرمجموعه مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری قرار می‌گیرد. علاوه بر این روش، می‌توان از طریق تحصیل، ازدواج و کار در کانادا هم به این کشور مهاجرت کرد. همان‌طور که گفتیم، پروسه مهاجرتی پروسه ای بسیار مهم است، چون افرادی که قصد مهاجرت دارند تمامی برنامه های زندگی و مالی خود را بر اساس این اتفاق برنامه ریزی می کنند؛ پس پیدا کردن یک موسسه مهاجرتی بین المللی که حافظ منافع شما باشد و متعهد گردد که پروسه مهاجرتی شما را با موفقیت به پایان رساند بسیار سخت است. تیم مهاجرتی هرمس اپلای با تکیه بر پرونده های موفق قبلی شما را به رویاهایتان نزدیک می کند.

تیم مشاوره هرمس اپلای

اخذ اقامت کانادا با خرید فرانچایز این کشور

یکی از اهداف سرمایه‌داران برای سرمایه‌گذاری روی فرانچایز کانادا اخذ اقامت این کشور است. باید بدانید که چنین هدفی امکان‌پذیر خواهد بود. البته باید اشاره کرد که اخذ اقامت کانادا با خرید فرانچایز در هر ایالت کانادا شرایط متفاوتی دارد. به عبارتی دیگر، حداقل میزان سرمایه برای خرید فرانچایز در هر ایالت کانادا متفاوت است. برای فهم دقیق‌تر این موضوع باید هر یک از ایالت‌های کانادا را بررسی کنیم.

وکتور

شرایط خرید فرانچایز در بریتیش کلمبیا

ایالت بریتیش کلمبیا یکی از بهترین مناطق کانادا برای خرید فرانچایز است. اگر قصد سرمایه‌گذاری روی فرانچایز و نمایندگی این ایالات را دارید، باید حداقل سرمایه‌ای به میزان 600 هزار دلار به کشور کانادا وارد کنید. شما باید 200 هزار دلار از این 600 هزار دلار را برای خرید فرانچایز کانادا در نظر بگیرید. همچنین باید با انجام این خرید، اشتغال‌زایی کرده و حداقل یک فرد کانادایی را استخدام کنید. لازم است که برای خرید فرانچایز، سوابق کاری مدیریت سطح بالای خود را ارائه دهید. به عبارتی دیگر، سرمایه‌دار برای فعالیت اقتصادی در زمینه فرانچایز در بریتیش کلمبیا باید حداقل سه سال سابقه کسب‌وکار و چهار سال سابقه مدیریت ارشد داشته باشد.

شرایط خرید فرانچایز در مانیتوبا

برای اینکه بتوانید در ایالت مانیتوبا روی فرانچایز کانادا سرمایه‌گذاری کنید، لازم است که مدرک زبان انگلیسی clb با حداقل سطح 5 ارائه دهید. همچنین باید حداقل پنج سال سابقه کاری در زمینه مدیریت بیزینس و مدیریت ارشد داشته باشید.

لازم به ذکر است که هنگام خرید فرانچایز در کانادا حتما باید حداقل یک‌سوم کسب‌وکار مورد نظر را خریداری کنید. حداقل مدرک تحصیلی که باید برای خرید فرانچایز ارائه دهید، باید مدرک دیپلم دوازده‌ساله باشد. باید اشاره کرد که حتما باید در اشتغال‌زایی برای حداقل یک نفر سابقه داشته باشید.

شرایط خرید فرانچایز در نیوبرانزویک

برای خرید فرانچایز کانادا در نیوبرانزویک باید سابقه مالکیت بیزینس یا مدیریت سطح بالا داشته باشید. همچنین مدرک زبان انگلیسی clb با حداقل سطح 5 ارائه دهید. برای خرید فرا‌نچایز کانا‌دا در این ایالت باید به میزان حداقل 600 هزار دلار سرمایه داشته باشید و 250 هزار دلار آن را صرفا برای خرید فرانچایز کنار بگذارید. شما باید از طریق کسب‌وکار خود در کانادا اشتغال‌زایی کرده و ثابت کنید که کسب‌وکار شما در کانادا سودآور است. همچنین لازم است که حداقل مدرک دیپلم دبیرستان خود را ارائه دهید.

شرایط خرید فرانچایز در نوا اسکوشیا

در ایالت نوا اسکوشیا شرایط برای خرید فرانچایز کانادا کمی متفاوت است. اولین شرط برای این کار ایجاد یک کسب‌وکار دائمی در کانادا به شمار می‌رود. مانند ایالت‌های دیگر کانادا، در نوا اسکوشیا هم باید 600 هزار دلار سرمایه با خود داشته باشید و 250 هزار دلار آن را برای خرید فرانچایز صرف کنید. همچنین لازم است که سابقه مدیریت 33 درصد از یک کسب‌وکار را داشته باشید. حداقل مدرک تحصیل مورد نیاز، مدرک دیپلم دبیرستان بوده و باید مدرک زبان انگلیسی clb با حداقل سطح 5 ارائه دهید.

وکتور

با پر کردن فرم می توانید از مشاوره رایگان مهاجرتی هرمس اپلای استفاده کنید.

[raform id='29']

خرید فرانچایز کانادا چه مزایایی دارد؟

سودآوری بالا

فرانچایزها دارای پشتیبانی بازاریابی کاملی هستند و خیلی زود به سودآوری می رسند.

 

شناخته شدن

به دلیل برند بودن فرانچایزها، کسب‌وکار شما به سرعت شناخته خواهد شد.

 

ریسک پایین سرمایه گذاری

شما با خرید فرانچایز صاحب کسب‌وکار خود خواهید بود و حتی می توانید وام بگیرید.

پشتیبانی

ارائه‌دهندگان فرا‌نچایز روی موفقیت شما در کسب‌وکار سرمایه‌گذاری کرده و همیشه برای پشتیبانی در دسترس هستند.

 

آموزش دیدن

افراد تازه‌وارد برای کسب تمام مهارت‌ها و دانش لازم برای پیشبرد کسب‌وکار و موفقیت در آن آموزش می‌بینند.

 

حذف رقابت بین سیستمی

بیشتر فرانچایزها در کانادا با ارائه نمایندگی انحصاری منطقه، به دنبال حذف رقابت بین سیستمی هستند.

مشاور شینگن هرمس اپلای

برای خرید فرانچایز کانادا از موسسه معتبر کمک بگیرید

پروسه مهاجرتی پروسه ای بسیار مهم است، چون افرادی که قصد مهاجرت دارند تمامی برنامه های زندگی و مالی خود را بر اساس این اتفاق برنامه ریزی می کنند پس پیدا کردن یک موسسه مهاجرتی بین المللی که حافظ منافع شما باشد و متعهد گردد که پروسه مهاجرتی شما را با موفقیت به پایان رساند بسیار سخت است. تیم مهاجرتی هرمس اپلای با تکیه بر پرونده های موفق قبلی شما را به رویاهایتان نزدیک می کند.

فرایند خرید فرانچایز کانادا

خرید فرانچایز کانادا یک فرایند چند مرحله‌ای دارد که متقاضیان سرمایه‌گذاری به این روش باید از آن‌ها آگاهی داشته باشند. ابتدا باید به بررسی مهارت‌ها و علایق خود پرداخته و آن‌ها را تجزیه و تحلیل کنید. برای این کار می‌توانید به آزمایش توانایی‌های خود در زمینه مورد نظر در محیطی کوچک‌تر بپردازید. به این ترتیب مطمئن خواهید شد که توانایی فعالیت در محیط بزرگی مانند کشور کانادا را دارید یا خیر. در این مورد سوابق کاری و تحصیلی شما اهمیت زیادی خواهد داشت. در ادامه باید مراحل زیر را طی کرده تا بتوانید فرانچایز مورد نظر در کانادا را خریداری کنید:

بررسی چند فرانچایز قبل از اقدام به خرید

با بررسی چند فرانچایز دید گسترده‌تری نسبت به جوانب سرمایه‌گذاری و فعالیت اقتصادی پیدا خواهید کرد. باید فرانچایزی را انتخاب کنید که با مهارت‌ها و علایق شما تناسب کافی داشته باشد.

بهتر است با حداقل 10 تا 12 صاحب امتیاز فرانچایز دیگر گفتگو کنید و نقطه‌نظرها و تجارب آن‌ها را بشنوید. به این ترتیب می‌توانید نکات مثبت و منفی هر فرانچایز را بررسی کرده و بهترین انتخاب را داشته باشید.

سفر به ترکیه و بازدید حضوری
در نظر گرفتن شهرت و بزرگی برند و دسترسی آن به بازاریابی

نام تجاری کسب‌وکار اهمیت زیادی در موفقیت شما خواهد داشت. همچنین باید میزان سوددهی کسب‌وکار خود را بررسی کرده و مطمئن شوید که نام تجاری شما در میان برترین برندها قرار داشته باشند.

قرارداد خرید فرانچایز نوعی توافق تجاری است و تفاوت زیادی با یک قرارداد تجاری معمولی دارد. همچنین بسیاری از حوزه‌های قضایی کشور کانادا، قوانین حق رای دادن داشته که در قراردادهای تجاری درج می‌شوند. بنابراین لازم است یک وکیل حق رای، مفاد قرارداد را بررسی کرده تا مطمئن شود تمام حقوق و تعهدات شما و ارائه‌دهنده فرانچایز به طور کامل درج شده باشند.

مشورت با یک وکیل حق رای

بهترین فرانچایزها برای خرید در کانادا را بشناسید

ابتدا باید بدانید خرید فرانچایز کانادا روشی عالی برای مهاجرت به این کشور و اخذ اقامت دائم کانادا بوده و کلید انجام این کار مدرک زبان و سابقه کاری است. در واقع تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی اهمیت بسیار زیادی در خرید فرانچایز کانادا و اقامت در این کشور دارد.

سابقه کاری نیز نقش بسیار مهم در فرایند خرید فرانچایز دارد. هر چه سابقه کاری شما بیشتر باشد، شانس موفقیت شما در خرید فرانچایز و فعالیت اقتصادی در کانادا بیشتر خواهد بود. البته اگر سابقه کاری زیادی ندارید، نگران نباشید؛ چرا که این امکان را دارید که مدیر بخشی از یک برند در کشور کانادا شوید. اما قبل از اقدام به هر کاری باید بهترین فرانچایزها و برندها در کانادا را بشناسید تا بتوانید برای سرمایه‌گذاری در کانادا تصمیم درستی بگیرید.

از جمله فرانچایزها و برندهای معروف در کانادا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

شرایط خرید فرانچایز کانادا

برای اینکه بتوانید فرانچایز کانادا را خریداری کنید باید از وضعیت کلی فرانچایزها در این کشور آگاهی داشته باشید. کشور کانادا پس از ایالات متحده آمریکا بزرگ‌ترین صنعت فرا‌نچایز در جهان را دارد و وضعیت کلی فرانچایزها در آن عبارت است از:

شعبه های فرانچایز

کانادا دارای 1200 تا 1300 شرکت فرا‌نچایز است که شامل حدودا 76 هزار شعبه دارای امتیاز در سطح این کشور می‌شوند. جالب است بدانید که سالانه در کشور کانادا 4300 شعبه جدید از شرکت‌‌های فرانچایز افتتاح شده و شروع به فعالیت می‌کنند.

 
وکتور

حق خرید

به‌ازای هر 450 کانادایی یک حق امتیاز خرید فرا‌نچایز کانا‌دا وجود دارد. همچنین از هر 5 دلار حدود یک دلار برای خدمات یا کالاها در فرنچایزها هزینه خواهد شد. شاید جالب باشد بدانید که 500 شرکت در سراسر کانادا در انجمن فرانچایز این کشور عضو هستند. در کشور کانادا حدود 40 درصد از برندهای تجاری دارای امتیاز متعلق به صنعت گردشگری این کشور است.

سیستم های حق رای

حدود 500 شرکت فرانچایز در آمریکا سیستم‌های حق رای خود را به کشور کانادا ارائه داده‌اند. کسب‌وکارهای حق رای در کانادا در سال بیش از 100 میلیون دلار فروش دارند که همچنان این میزان در حال افزایش است. پنج درصد تولید ناخالص داخلی کانادا نیز بر عهده فرانچایزها قرار دارد.

 

سرمایه فرانچایز

به طور میانگین میزان هزینه حق رای اولیه برای سرمایه‌گذاری روی فرانچایز کانادا 25 هزار دلار است. اما به طور کلی میزان سرمایه اولیه برای خرید فرانچایز چیزی در حدود 150 هزار تا 200 هزار دلار خواهد بود. 35 درصد از کل فروش رستوران‌ها و 45 درصد از کل فروش در بخش خرده‌فروشی نیز به عملیات فرانچایز ارتباط دارد. فرانچایز کانادا در بیش از 30 کسب‌وکار، بخش خدمات و خرده‌فروشی فعالیت می‌کند.

دریافت وام در کانادا

چه کسانی واجد شرایط خرید فرانچایز کانادا هستند؟

بسیاری از سرمایه‌دارانی که قصد سرمایه‌گذاری در کشور کانادا را دارند می‌خواهند بدانند که چه افرادی واجد شرایط خرید فر‌انچایز کا‌نادا هستند. چرا که با توجه به شرایط لازم این کار باید تصمیم به خرید فرانچایز بگیرند. یکی از مهم‌ترین شرایط داشتن سابقه کاری و تجربه در مدیریت است؛ یعنی سرمایه‌دار برای خردی فرانچایز باید در زمینه مدیریت کسب‌وکار سابقه داشته باشد.

از جمله دیگر شرایط خرید فرا‌نچایز کانادا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

تسلط به انگلیسی یا فرانسوی

متقاضی خرید فرانچایز باید به زبان انگلیسی یا فرانسوی تسلط کافی داشته باشد. چرا که لازم است شخص خریدار به عنوان مدیر کسب‌وکار در کشور کانادا حضور داشته و با مشتری‌های خود از نزدیک ارتباط برقرار کند.

توانایی مالی کافی

لازم است که متقاضی برای انتقال سرمایه به کشور کانادا، توانایی مالی کافی داشته باشند. چرا که برای خرید فرانچایز در هر یک از ایالت‌های کانادا مانند بریتیش کلمبیا، انتاریو و نیوبرانزویک حداقل میزان خاصی از سرمایه را وارد کند.

نیم نگاهی به پرونده های مهاجرتی هرمس

پخش ویدیو
پخش ویدیو
نمایش ویدیو درباره جاب آفر پرستاری آلمان
نمایش ویدیو درباره جاب آفر پرستاری آلمان
نمایش ویدیو درباره آوسبیلدونگ آلمان

سوالات متداول:

برای خرید فرانچایز کانادا چقدر باید هزینه کرد؟

هزینه خرید فرانچایز در کشور کانادا به نوع برند و ایالت محل سرمایه‌گذاری شما بستگی دارد.

میزان درآمد حاصل از خرید فرانچایز در کانادا به چه عواملی بستگی دارد؟

میزان درآمد حاصل از خرید فرانچایز به نوع فعالیت اقتصادی و میزان سوددهی برند شما قبل از خریداری بستگی دارد. همچنین میزان سرمایه‌ای که به کانادا وارد می‌کنید تاثیر زیادی در این امر خواهد داشت.

آیا امکان اخذ اقامت کانادا با خرید فرانچایز وجود دارد؟

بله. به شرطی که کسب‌وکار شما به اندازه کافی سودآور باشد.

عوامل موثر بر میزان درآمد از خرید فرانچایزهای کانادا

درآمد حاصل از فرانچایز خریداری شده از سوی شما در کانادا به نوع فعالیت اقتصادی آن بستگی دارد. در واقع هر چه سرمایه بیشتری را به کشور کانادا وارد کنید، سود بیشتری دریافت خواهید کرد. یکی از عوامل بسیار تاثیرگذار بر میزان درآمد حاصل از خرید فرانچایز کانادا میزان سوددهی سالانه برند شما قبل از خریداری به شمار می‌رود. همچنین باید بررسی کنید برندی که خریداری کرده‌اید تا چه میزان شهرت داشته است. چرا که هر چه شهرت برند شما بیشتر باشد درآمد بیشتری از بیزینس خود کسب خواهید کرد.

مشاوره مهاجرتی رایگان

هدف ما در موسسه مهاجرتی هرمس اپلای از مطالب ارائه شده، اطلاع رسانی و کمک به عزیزان علاقمند به مهاجرت به بهترین

کشورهای دنیا می‌باشد.

برای ارتباط با مشاوران هرمس اپلای فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

 
مشاور هرمس