چه کسانی واجد شرایط خرید فرانچایز آلمان هستند؟

مهاجرت به آلمان تنها با خرید یک کسب‌وکار!

فرم درخواست مشاوره

وکتور

فرانچایز آلمان؛ روشی ایده‌آل برای مهاجرت به این کشور

امکان دریافت اقامت آلمان با خرید فرانچایز

پشتیبانی از شما و سودآوری بالا

برابری شرایط سرمایه گذاری بین اتباع خارجی و آلمان

عدم نیاز به ثبت شرکت و اخذ مجوز

سرمایه‌گذاری در آلمان همواره یکی از سودآورترین فعالیت‌های اقتصادی در دنیا بوده است. چرا که این کشور یکی از قدرت‌های اقتصادی دنیا و از قطب‌های صنعتی قاره اروپا به شمار می‌رود. وجود کارخانه‌ها و برندهای معروف و معتبری مانند بوش (Bosch)، بی‌ام‌دبلیو (BMW)، بنز، زایس و موارد دیگر باعث شده تا قدرت اقتصادی کشور آلمان روزبه‌روز افزایش پیدا کند. روش‌های مختلفی برای سرمایه‌گذاری مانند ثبت شرکت و خرید ملک وجود دارد؛ اما یک روش نسبتا رایج در این زمینه خرید فرانچایز است. با سرمایه‌گذاری به این روش، سرمایه‌دار صاحب یک کسب‌وکار آماده در آلمان خواهد شد. در ادامه مزایا و شرایط خرید فرانچایز آلمان و اخذ اقامت از این طریق را به طور کامل توضیح خواهیم داد اما دقت داشته باشید که خرید یک کسب و کار  به این آسانی ها نیست و مراحل و سختی های زیادی دارد؛ به همین خاطر، افراد به کمک یک موسسه مهاجرتی معتبر و باسابقه مانند هرمس اپلای برای پیش‌بردن سریع‌تر مراحل دریافت آن نیاز دارند. پیشنهاد می کنیم برای این که با شرایط دقیق و باجزئیات فرانچایز آلمان بیشتر آشنا شوید، حتماً از مشاورین خبره و حرفه ای ما مشاوره رایگان بگیرید.

امکان اخذ اقامت دائم در آلمان از طریق خرید فرانچایز در این کشور

شرایط خرید فرانچایز آلمان

وکتور

عدم نیاز به مجوز

با خرید فرانچایز آلمان نیازی نیست که در این کشور به ثبت شرکت بپردازید. چرا که با خرید فرانچایز در واقع شما مالک یک کسب‌وکار آماده و فعال خواهید شد. به این ترتیب بدون دردسرهای ثبت شرکت و اخذ مجوز می‌توانید به فعالیت اقتصادی در آلمان بپردازید.

خرید و فروش

بسیاری از افراد صاحب امتیاز در آلمان به دلایلی مانند مهاجرت، بازنشستگی، تغییر شغل یا موارد دیگر تصمیم می‌گیرند که امتیاز خود از یک فرانچایز را به فروش برسانند. برای اینکه بتوانید فرانچایز آلمان را خریداری کنید، باید به دنبال چنین افرادی باشید. پیدا کردن این افراد می‌تواند دشوار باشد؛ اما می‌توانید با کمک یک مشاور تجارتی آلمانی این فرایند را بدون مشکل طی کنید.

 
 

مشاوران تجاری

مشاوران تجاری آلمانی نسبت به روش‌های تجارت در کشور آلمان و بازارهای این کشور شناخت کافی دارند. همچنین دارای اطلاعات و دانش به‌روز و معتبر از مسائل بازرگانی و تجارت دنیا هستند. باید بدانید که این مشاوران در زمینه فروش فرانچایزها و امتیاز شرکت‌ها به سرمایه‌داران خارجی تجربه زیادی دارند. از همین رو می‌توانند خدمات مفیدی به‌منظور بهبود عملکرد هر شرکت ارائه دهند.

 

بهترین فرانچایزها

همچنین مشاوران تجاری با توجه به دانشی که دارند می‌توانند طبق نیازهای منطقه و شرایط اقتصادی موجود بهترین فرانچایزها را برای خرید به شما پیشنهاد دهند.

وکتور

با پر کردن فرم می توانید از مشاوره رایگان مهاجرتی هرمس اپلای استفاده کنید.

مزایای خرید فرانچایز آلمان

سودآوری بالا

خرید فرانچایز آلمان می‌تواند سود زیادی برای سرمایه‌دار داشته باشد. چرا که با خرید فرانچایز در واقع سرمایه‌دار یک کسب‌وکار و آماده و فعال را در اختیار می‌گیرد.

عدم شروع از صفر

دیگر نیازی نیست که سرمایه‌دار کسب‌وکار را در کشور آلمان از صفر آغاز کرده و مراحلی مانند ثبت شرکت و اخذ مجوز را طی کند؛ همه چیز آماده تحویل شما خواهد شد.

برابری شرایط کار

مهم ترین مزیت های خرید فرانچایز و سرمایه گذاری در آلمان این است که شرایط این کار برای اتباع آلمانی و اتباع خارجی یکسان خواهد بود.

 

 

اخذ اقامت آلمان

با روش‌های مانند ثبت شرکت و خرید ملک امکان اخذ اقامت آلمان بسیار کم است؛ اما با خرید فرانچایز، اخذ اقامت این کشور فرایند آسان‌تری دارد.

 

امنیت اقتصادی

به دلیل قدرت اقتصادی آلمان و روند روبه‌رشد آن، نیازی نیست که برای امنیت سرمایه خود نگران شوید و می توانید با خیال راحت به کسب و کارتان برسید.

 

 
مشاور شینگن هرمس اپلای

چه کسانی واجد شرایط خرید فرانچایز آلمان هستند؟

بسیاری از سرمایه‌دارانی که قصد سرمایه‌گذاری در کشور آلمان را دارند می‌خواهند بدانند که چه افرادی واجد شرایط خرید فر‌انچایز این کشور هستند. چرا که با توجه به شرایط لازم این کار باید تصمیم به خرید فرانچایز بگیرند. پیش از هر چیز باید بدانید که برای فعالیت اقتصادی در آلمان حداقل باید ۱۸ سال سن داشته باشید.

از جمله دیگر شرایط خرید فرا‌نچایز آلمان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تسلط به زبان

با خرید هر فرانچایز در آلمان لازم است که برای مدیریت کسب‌وکار خود در این کشور حضور داشته باشید. از همین رو باید به زبان آلمانی تسلط داشته باشید. برای این کار می‌توانید مدرک زبان آلمانی دریافت کنید که البته این الزامی نیست. تنها کافی است که به زبان آلمانی مسلط بوده و بتوانید با مشتریان خود و بازاری‌های آلمانی ارتباط برقرار کنید.

مدیریت کسب و کار

برای خرید فرانچایز آلمان شما باید بتوانید یک کسب‌وکار را مدیریت کنید. بنابراین لازم است که در زمینه مدیریت کسب‌وکار سابقه کاری یا تحصیلات دانشگاهی داشته باشید.

فرصت استثنائی خرید فرانچایز آلمان را از دست ندهید

نکات طلایی خرید فرانچایز آلمان

شرایط خرید فرانچایز در برلین

بیشتر شهرهای کشور آلمان صنعتی هستند و شرکت‌های متنوعی در آن‌ها وجود دارد. البته شرایط بازار کار و روند کار کسب‌وکارها متفاوت است. اما می‌توان گفت که شهرهای برلین، هامبورگ، مونیخ، دوسلدورف، اشتوتگارت و فرانکفورت بهترین شهرهای آلمان برای سرمایه‌گذاری و خرید فرانچایز هستند. شهر برلین پایتخت آلمان است و شرایط بسیار عالی برای زندگی و فعالیت اقتصادی دارد. از جمله شرکت‌های معروف در برلین می‌توان به فولکس واگن و SAP اشاره کرد.

وکتور

شرایط خرید فرانچایز در فرانکفورت و هامبورگ

شهر فرانکفورت به نوعی پایتخت مالی کشور آلمان به شمار می‌رود. از همین رو بهترین گزینه برای سرمایه‌گذاری و خرید فرانچایز است. از جمله شرکت‌های معروف در شهر فرانکفورت می‌توان به لویی وتان، کارتیه، شنل، دیور، هرمس، پرادا و آرمانی اشاره کرد. شهر هامبورگ مرکز ملی بازرگانی کشور آلمان به شمار می‌رود. این شهر بیشتر در صنعت توریسم فعالیت دارد و شعبه‌های شرکت‌هایی مانند مرسدس بنز، هنکل، زیمنس، پاناسونیک، بی‌ام‌دبلیو و تسلا در این آن قرار دارند.

شرایط خرید فرانچایز در مونیخ و دوسلدورف

شهر مونیخ پس از شهرهای برلین و هامبورگ، بزرگ‌ترین شهر در کشور آلمان به شمار می‌رود. این شهر نیز یکی از شهرهای صنعتی در آلمان است که مقصد خوبی برای فعالیت اقتصادی و پیشبرد یک کسب‌وکار خواهد بود. شهر دوسلدورف در آلمان از بزرگ‌ترین مرکز ارتباطات در دنیا به شمار می‌رود. برخی از شرکت‌های بین‌المللی فعال در زمینه ارتباطات و اطلاعات مانند هواوی، نوکیا، اریکسون و ان‌تی‌تی در این شهر شعبه دارند.

شرایط خرید فرانچایز در فرانکفورت و هامبورگ

شهر فرانکفورت به نوعی پایتخت مالی کشور آلمان به شمار می‌رود. از همین رو بهترین گزینه برای سرمایه‌گذاری و خرید فرانچایز است. از جمله شرکت‌های معروف در شهر فرانکفورت می‌توان به لویی وتان، کارتیه، شنل، دیور، هرمس، پرادا و آرمانی اشاره کرد. شهر هامبورگ مرکز ملی بازرگانی کشور آلمان به شمار می‌رود. این شهر بیشتر در صنعت توریسم فعالیت دارد و شعبه‌های شرکت‌هایی مانند مرسدس بنز، هنکل، زیمنس، پاناسونیک، بی‌ام‌دبلیو و تسلا در این آن قرار دارند.

بررسی برخی هزینه‌ها در تفلیس

بهترین فرانچایزها برای خرید در آلمان را بشناسید

کشور آلمان به دلیل قدرت صنعتی که دارد، دارای شرکت‌های تجاری بسیار زیادی است. باید بدانید که بیشتر این شرکت‌ها از سوی شبکه مشاوران محلی آلمانی برای فروش به سرمایه‌داران خارجی ارائه می‌شوند. به دو روش می‌توان شرکت‌هایی که برای فروش گذاشته شده‌اند را در آلمان پیدا کرد. روش اول پخش آگهی از سوی صاحب کسب‌وکار است. یعنی صاحب امتیاز فرانچایز در آلمان شخصا آگهی فروش سهام خود از آن فرانچایز را به صورت جهانی منتشر می‌کند. در روش دوم تیم مشاوره‌های تجاری آگهی فروش سهام یک فرانچایز را منتشر خواهند کرد. شما برای خرید فرانچایز آلمان باید چنین آگهی‌هایی را پیدا کرده و به کمک وکیل خود فرایند خرید فرانچایز را پشت سر بگذارید.

بیشتر فرانچایزهای برتر و سودآور کشور آلمان در زمینه‌های زیر هستند:

فرایند خرید فرانچایز آلمان

برای انجام فرایند خرید فرانچایز آلمان نیازی به داشتن مجوز فعالیت اقتصادی در این کشور ندارید. از همین رو فرایند آسان‌تری نسبت به ثبت شرکت در آلمان دارد. شما با خرید فرانچایز در آلمان بلافاصله وارد بازار کار شده و کسب‌وکار خود را آغاز می‌کنید. در نتیجه با سرعت بسیار بالاتری به سوددهی خواهید رسید. در ادامه باید مراحل زیر را طی کرده تا بتوانید فرانچایز مورد نظر در آلمان را خریداری کنید:

انتقال حق امتیاز و سهام شرکت

لازم است که برای انتقال حق امتیاز و سهام شرکت به یک دفتر ثبت اسناد رسمی مراجعه کنید. در دفتر ثبت اسناد رسمی باید اسناد شرکت و انتقال سهام تایید شود. پس از دریافت تاییدیه از اداره ثبت اسناد رسمی می‌توان کسب‌وکار خود را در آلمان آغاز کنید.

برای خرید فرانچایز در آلمان حتما در کشور آلمان حضور داشته باشید. در واقع می‌توانید یک وکیل استخدام کنید تا تمام مراحل خرید فرانچایز را برای شما انجام دهد.

استخدام وکیل
آشنایی با آلمان

برای انجام تمام معاملات مد نظر خود در آلمان بهتر است که به زبان آلمانی تسلط داشته باشید. همچنین اگر رسوم محلی و روند تجاری فروشندگان شرکت‌ها را بشناسید، شانس موفقیت شما در خرید فرانچایز و فعالیت اقتصادی در آلمان افزایش پیدا می‌کند. چرا که با داشتن این رسوم و روند تجاری شما سریع‌تر می‌توانید اعتماد مخاطبین خود را به دست آورده و به سوددهی بالاتری برسید.

برای اینکه بتوانید در آلمان یک فرانچایز خریداری کرده و به فعالیت اقتصادی بپردازید لازم است که مدارکی را با همراه خود داشته باشید. مهم‌ترین مدرکی که برای این کار نیاز دارید، تمکن مالی شما است. اگر متاهل هستید، سند ازدواج خود و در صورت داشتن فرزند، گواهی تولد فرزند خود را باید همراه داشته باشید. در صورتی که همسر شما فوت کرده باشد، باید گواهی فوت همسر را نیز همراه داشته و محل سکونت خود در آلمان را مشخص کنید. پس از خرید فرانچایز در آلمان لازم است که ویزای این کشور را دریافت کرده و برای شروع کسب‌وکار خود آماده شوید.

داشتن مدارک

امکان اخذ اقامت دائم آلمان از طریق خرید فرانچایز در این کشور

با خرید فرانچایز در آلمان نسبت به روش‌هایی مانند ثبت شرکت، فرایند آسان‌تری برای اخذ اقامت دائم این کشور طی خواهید کرد. در صورتی که بتوانید اقامت دائم آلمان را دریافت کنید می‌توانید خانواده خود را به این کشور ببرید. لازم به ذکر است که خانواده شما شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می‌شوند که باید ویزای همراه آلمان را دریافت کنند.

زمانی که شما در کشور آلمان فرانچایز یک شرکت را خریداری می‌کنید، اقامت موقت آلمان را دریافت خواهید کرد. در صورتی که به مدت سه سال فعالیت اقتصادی خود را ادامه داده و مالیات خود را پرداخت کنید، می‌توانید اقامت دائم این کشور را به دست آورید. لازم به ذکر است که حتما باید در سه سال اقامت موقت خود ثابت کنید که کسب‌وکار شما سودآور است. همچنین باید نشان دهید که روند سوددهی کسب‌وکار شما در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

بهترین فرانچایزها برای خرید در آلمان

نیم نگاهی به پرونده های مهاجرتی هرمس

پخش ویدیو
پخش ویدیو
نمایش ویدیو درباره جاب آفر پرستاری آلمان
نمایش ویدیو درباره جاب آفر پرستاری آلمان
نمایش ویدیو درباره آوسبیلدونگ آلمان

سوالات متداول:

در چه زمینه‌های تجاری می‌توان در آلمان، فرانچایز خریداری کرد؟

در زمینه‌های ماشین‌آلات، مواد شیمیایی، تولید اتومبیل، فناوری اطلاعات، نرم‌افزار، داروسازی و حمل‌ونقل.

بهترین شهرهای آلمان برای خرید فرانچایز کدام شهرها هستند؟

شهرهای برلین، مونیخ، اشتوتگارت، دوسلدورف، هامبورگ و فرانکفورت.

درآمد به دست آمده از خرید فرانچایز در آلمان تا چه میزان خواهد بود؟

میزان درآمد به دست آمده از فرانچایز آلمان به میزان شهرت و سوددهی کسب‌وکار قبل از خریداری و میزان سرمایه خریدار فرانچایز بستگی دارد.

میزان درآمد به دست آمده از خرید فرانچایزها در آلمان

میزان درآمد به دست آمده از فرانچایز خریداری شده در آلمان با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌شود. یکی از این عوامل میزان سرمایه‌ای است که سرمایه‌دار با خود به آلمان آورده و به کسب‌وکار مورد نظر تزریق می‌کند. همچنین میزان سوددهی کسب‌وکار مورد نظر قبل از خریداری می‌تواند تاثیر زیادی بر میزان درآمد به دست آمده از فرانچایز خریداری شده داشته باشد. باید اشاره کرد که میزان شهرت و محبوبیت برند فرانچایز مورد نظر قبل از خریداری آن بر میزان درآمد حاصل از خرید فرانچایز در آلمان موثر خواهد بود.

 

مشاوره مهاجرتی رایگان

هدف ما در موسسه مهاجرتی هرمس اپلای از مطالب ارائه شده، اطلاع رسانی و کمک به عزیزان علاقمند به مهاجرت به بهترین

کشورهای دنیا می‌باشد.

برای ارتباط با مشاوران هرمس اپلای فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

 
مشاور هرمس