فرانچایز آلمان؛ بهترین روش اقامت آلمان با خرید فرانچایز 2024

فرانچایز آلمان؛ بهترین روش اقامت آلمان با خرید فرانچایز 2024

فرم درخواست مشاوره

وکتور

سرمایه‌گذاری به صورت خرید فرانچایز آلمان، همواره یکی از سودآورترین فعالیت‌های اقتصادی در دنیا بوده است. چرا که این کشور یکی از قدرت‌های اقتصادی دنیا و از قطب‌های صنعتی قاره اروپا به شمار می‌رود. وجود کارخانه‌ها و برندهای معروف و معتبری مانند بوش (Bosch)، بی‌ام‌دبلیو (BMW)، بنز، زایس و موارد دیگر باعث شده تا قدرت اقتصادی کشور آلمان روزبه‌روز افزایش پیدا کند. با سرمایه‌گذاری به روش فرانچایز آلمان، سرمایه‌دار صاحب یک کسب‌وکار آماده در آلمان خواهد شد. در ادامه اخذ اقامت آلمان با خرید فرانچایز را به طور کامل توضیح خواهیم داد. پیشنهاد می کنیم برای این که با شرایط دقیق و باجزئیات فرانچایز آلمان بیشتر آشنا شوید، با ما همراه باشید.

چشم انداز خرید فرانچایز آلمان

آیا از چشم انداز خرید فرانچایز آلمان باخبر هستید؟ در ادامه برخی از چشم انداز فرانچایز آلمان را مطرح می‌کنیم.

عدم نیاز به مجوز ثبت شرکت

با خرید فرانچایز آلمان نیازی نیست که در این کشور به ثبت شرکت بپردازید. چرا که با خرید فرانچایز در واقع شما مالک یک کسب‌وکار آماده و فعال خواهید شد. به این ترتیب بدون دردسرهای ثبت شرکت در آلمان و اخذ مجوز می‌توانید به فعالیت اقتصادی در آلمان بپردازید.

خرید و فروش فرانچایز

بسیاری از افراد صاحب امتیاز در آلمان به دلایلی مانند مهاجرت، بازنشستگی، تغییر شغل یا موارد دیگر تصمیم می‌گیرند که امتیاز خود از یک فرانچایز را به فروش برسانند. برای اینکه بتوانید فرانچایز آلمان را خریداری کنید، باید به دنبال چنین افرادی باشید. پیدا کردن این افراد می‌تواند دشوار باشد؛ اما می‌توانید با کمک یک مشاور تجارتی آلمانی این فرایند را بدون مشکل طی کنید.

چشم انداز خرید فرانچایز آلمان

چگونگی انتخاب فرانچایز آلمان

وکتور

در ادامه می‌خواهیم چگونگی انتخاب فرانچایز آلمان را برایتان توضیح دهیم. بهتر است در هنگام انتخاب فرانچایز به بررسی عوامل مهم بپردازید تا در نهایت بهترین انتخاب را داشته باشید.

معیارهای انتخاب فرانچایز آلمان عبارتنداز:

1.رعایت چهارچوب حقوقی

2.قرارداد فرانچایز

3.توجه به هزینه‌ها

4.آموزش و پشتیبانی

5.استراتژی ورود به بازار

6.داشتن یک طرح تجاری قوی

در ادامه به تشریح هر یک از موارد ذکر شده می‌پردازیم تا شما بتوانید بهترین انتخاب فرانچایز را داشته باشید.

چهارچوب حقوقی

با این حال که کشور آلمان قوانین خاصی برای فرانچایز در نظر نگرفته است اما اداره فرانچایز توسط چندین حوزه قانونی انجام می‌شود. این حوزه‌های قانونی عبارتنداز:

 • قانون رقابت
 • قانون تجاری
 • حقوق مالکیت معنوی

بهتر است قبل از این که به امضای فرانچایز بپردازید، درک کاملی از این قوانین نیز داشته باشید تا در هنگام خرید فرانچایز به مشکل حقوقی برنخورید.

داشتن استراتژی برای ورود به بازار کار

برای انتخاب فرانچایز آلمان مناسب، بهتر است درک عمیقی از بازار محلی آلمان داشته باشید. باید بدانید که در بازار آلمان چه محصولات یا خدماتی پرطرفدارتر است و بر اساس آن برای خرید فرانچایز آلمان اقدام کنید. اگر قصد دریافت اقامت آلمان با خرید فرانچایز را دارید، ضروری است که حتما استراتژی مناسبی برای ورود به بازار کار این کشور داشته باشید.

توجه به هزینه‌ها در هنگام خرید

اگر قصد خرید فرانچایز آلمان را دارید، باید بدانید که این فرایند بسیار هزینه‌بر است و به سرمایه قابل توجهی نیاز دارد. علاوه بر این که شما باید سرمایه لازم برای خرید فرانچایز را فراهم کنید، باید برای هزینه‌هایی مثل بازاریابی و عملیاتی نیز آمادگی داشته باشید. بهتر است قبل از هرگونه اقدام، بودجه و سرمایه خود را کنترل کنید.

قرارداد فرانچایز

هنگام خرید فرانچایز آلمان، قراردادی مابین فروشنده و خریدار تنظیم می‌شود. در واقع قرارداد فرانچایز آلمان، یک سند قانونی به شمار می‌آید که در آن، حقوق خریدار و فروشنده و تعهدات هر دو طرف به صورت کامل نوشته شده است. همچنین هنگام اقامت آلمان با خرید فرانچایز، باید جزئیاتی مانند هزینه فرانچایز، آموزش و پشتیبانی، بازاریابی، شرایط خاتمه، مدت قرارداد، قلمرو و غیره، نیز در این قرارداد به صورت کامل درج شده است.

بهتر است قبل از این که قراردادی را امضا کنید، با افراد متخصص در این زمینه مشورت کافی داشته باشید.

آموزش و پشتیبانی

اکثر فرانچایز‌ها جهت بالا بردن مهارت و دانش خریداران، آموزش و پشتیبانی در نظر می‌گیرند. هنگامی که فرانچایز را می‌خرید، باید از فروشنده فرانچایز خدماتی مثل پشتیبانی مداوم در زمینه‌هایی مثل عملیات، توسعه کسب و کار و بازاریابی دریافت کنید. قبل از هرگونه خرید و نوشتن قرارداد بهتر است در مورد آموزش و پشتیبانی اطلاعات جامعی را به دست آورید، زیرا آموزش و پشتیبانی تاثیر بسیار زیادی در سوددهی شما خواهد داشت.

داشتن یک طرح تجاری قوی

اگر می‌خواهید فرانچایز خریداری شده برای شما سوددهی بسیار بالایی داشته باشد، بهتر است یک طرح تجاری قوی برای خودتان بسازید که در این طرح تجاری تحلیل بازار، استراتژی بازاریابی و فروش، اهداف کسب و کار، ساختار سازمانی، پیش‌بینی‌های مالی نوشته شده باشد؛ به این ترتیب با هدفمندی کامل پیش خواهید رفت.

وکتور

با پر کردن فرم می توانید از مشاوره رایگان مهاجرتی هرمس اپلای استفاده کنید.

هزینه خرید فرانچایز

به صورت کاملا واضح نمی‌توانیم بگوییم هزینه خرید فرانچایز چقدر است، زیرا خرید فرانچایز هزینه‌های بسیار متنوعی دارد. در ابتدا به عنوان هزینه فرانچایز اولیه، مبلغی را پرداخت می‌کنید تا کسب و کار به شما این حق را بدهد که فعالیت با نام تجاری را آغاز کنید. مقدار این هزینه بر اساس عوامل مختلفی مثل برند، موقعیت بازار و صنعت بسیار متفاوت خواهد بود.

بعد از پرداخت هزینه فرانچایز اولیه، باید هزینه سرمایه‌گذاری اولیه را نیز پرداخت کنید. این هزینه می‌تواند شامل هزینه اجاره و یا خرید محل، بازاریابی، تجهیزات و … باشد. مقدار هزینه سرمایه‌گذاری اولیه نیز بازه بسیار گسترده‌ای دارد.

علاوه بر هزینه فرانچایز اولیه و سرمایه‌گذاری اولیه افراد باید کارمزدهای جاری و حق فرانچایز‌ها را نیز پرداخت کنند.

به نقل از وب سایت Costanalysts هزینه خرید فرانچایز می‌توان از ۱۰۰۰۰ دلار یا کمتر آغاز شود و تا ۱۰۰ هزار دلار و حتی بیشتر ادامه داشته باشد. همانطور که مشاهده می‌کنید این بازه بسیار گسترده است و کاملا بستگی به شرایط و عوامل مختلفی دارد.

در این زمینه می‌توانید از افراد متخصص کمک بگیرید. برای دریافت راهنمایی در این حوزه، فرم موجود در سایت را تکمیل کنید تا تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و راهنمایی‌های لازم را انجام دهند.

هزینه خرید فرانچایز برای کسب اقامت آلمان
تفاوت های فرهنگی در فرانچایز آلمان

ملاحظات فرهنگی در فرانچایز آلمان

اگر می‌خواهید خرید فرانچایز آلمان موفقی داشته باشید، باید تفاوت‌های فرهنگی در کشور آلمان را درک کنید، زیرا جنبه‌های فرهنگی تاثیر بسیار زیادی در شیوه‌های تجاری و فرانچایز آلمان خواهند داشت.

احتمالا شما هم تاکنون در مورد ویژگی‌هایی مثل وقت شناسی، توجه به جزئیات و کارایی مردم آلمانی، مطالبی شنیده‌اید. اگر شما هم طالب کار و سرمایه گذاری در کشور آلمان هستید، باید به این ویژگی‌ها توجه ویژه‌ای نشان دهید.

مردم آلمان طرفدار ارتباط شفاف هستند و به قوانین و مقررات ارزش بسیاری قائل خواهند بود. در حالت کلی اگر خواستار خرید فرانچایز آلمان هستید، باید بدانید که ملزم به ارائه محصولات یا خدمات با کیفیت هستید و باید وقت‌شناس باشید و ارتباط شفافی با مشتریان برقرار کنید.

ملاحظات قانونی خرید فرانچایز

همانطور که در بخش معیارهای انتخاب فرانچایز آلمان مطرح کردیم، توجه به ملاحظات قانونی در هنگام خرید فرانچایز ضروری است تا خیال شما از بابت خرید فرانچایز راحت باشد.

در این راستا باید سه جنبه حقوقی مهم را در نظر بگیرید که این سه جنبه حقوقی عبارتند از:

 • قرارداد فرانچایز
 • الزامات افشا
 • حقوق مالکیت معنوی

در ادامه توضیح مختصری در مورد هر یک از جنبه‌های حقوقی ارائه می‌دهیم.

قرارداد فرانچایز

قرارداد فرانچایز آلمان، یک سند حقوقی است که بین فرانچایز دهنده و گیرنده فرانچایز امضا می‌شود. در قرارداد خرید فرانچایز آلمان، همه تعهدات و مسئولیت‌های هر دو طرف قید می‌شود.

بهتر است کسانی که علاقمند به کسب اقامت آلمان با خرید فرانچایز هستند، قبل از امضا، قرارداد را به صورت کامل بررسی کنند و در صورت ابهام ذهنی نیز از مشاوران حقوقی کمک بگیرند.

در نتیجه یکی از ملاحظات قانونی که در هنگام خرید فرانچایز باید در نظر بگیرید، قرارداد است.

الزامات سند افشا

ارائه دهندگان فرانچایز باید یک سند افشای اطلاعات را در اختیار گیرنده قرار دهند. در این سند اطلاعات ضروری مثل تجربه تجاری، امور مالی، سابقه، دادخواهی و … نوشته می‌شود تا گیرنده فرانچایز در مورد سیستم فرانچایز اطلاعات کافی را در اختیار داشته باشد. این سند را قبل از خرید به دقت بررسی کنید.

حقوق مالکیت معنوی

از دیگر ملاحظات قانونی که در هنگام خرید فرانچایز باید در نظر بگیرید، حقوق مالکیت معنوی است. معمولا بعد از امضای قرارداد، دارنده فرانچایز می‌توانند از علائم تجاری، آرم و سایر دارایی‌های فرانچایز استفاده کنند؛ یعنی به موجب قرارداد، حقوق مالکیت معنوی فرانچایز به خریداران تعلق پیدا می‌کند.

بهتر است خریدار این حقوق را به صورت کامل شناسایی کنند و نحوه محافظت از مالکیت معنوی را آموزش ببینند. در همه این مراحل می‌توانید از مشاوران حقوقی کمک بگیرید.Top of Form

 

مزایای خرید فرانچایز آلمان

سودآوری بالا

خرید فرانچایز آلمان می‌تواند سود زیادی برای سرمایه‌دار داشته باشد. چرا که با خرید فرانچایز در واقع سرمایه‌دار یک کسب‌وکار و آماده و فعال را در اختیار می‌گیرد.

عدم شروع از صفر

دیگر نیازی نیست که سرمایه‌دار کسب‌وکار را در کشور آلمان از صفر آغاز کرده و مراحلی مانند ثبت شرکت و اخذ مجوز را طی کند؛ همه چیز آماده تحویل شما خواهد شد.

برابری شرایط کار

مهم ترین مزیت های خرید فرانچایز و سرمایه گذاری در آلمان این است که شرایط این کار برای اتباع آلمانی و اتباع خارجی یکسان خواهد بود.

اخذ اقامت آلمان

با روش‌های مانند ثبت شرکت و خرید ملک امکان اخذ اقامت آلمان بسیار کم است؛ اما با خرید فرانچایز، اخذ اقامت این کشور فرایند آسان‌تری دارد.

امنیت اقتصادی

به دلیل قدرت اقتصادی آلمان و روند روبه‌رشد آن، نیازی نیست که برای امنیت سرمایه خود نگران شوید و می توانید با خیال راحت به کسب و کارتان برسید.

شرایط خرید فرانچایز المان

بسیاری از سرمایه‌دارانی که قصد سرمایه‌گذاری در کشور آلمان را دارند می‌خواهند بدانند که چه افرادی واجد شرایط خرید فر‌انچایز این کشور هستند. چرا که با توجه به شرایط لازم این کار باید تصمیم به خرید فرانچایز بگیرند. پیش از هر چیز باید بدانید که برای فعالیت اقتصادی در آلمان حداقل باید ۱۸ سال سن داشته باشید. همچنین اگر قصد دریافت جاب آفر آلمان را دارید میتوانید این صفحه را مطالعه فرمایید.

از جمله دیگر شرایط خرید فرا‌نچایز آلمان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

شرایط خرید فرانچایز المان

با خرید هر فرانچایز در آلمان لازم است که برای مدیریت کسب‌وکار خود در این کشور حضور داشته باشید. از همین رو باید به زبان آلمانی تسلط داشته باشید. برای این کار می‌توانید مدرک زبان آلمانی دریافت کنید که البته این الزامی نیست. تنها کافی است که به زبان آلمانی مسلط بوده و بتوانید با مشتریان خود و بازاری‌های آلمانی ارتباط برقرار کنید.

 اگر علاقمند به خرید فرانچایز آلمان هستید، باید رزومه کاری قابل قبولی هم داشته باشید. هنگام خرید فرانچایز رزومه شما نیز بررسی خواهد شد.

برای خرید فرانچایز آلمان شما باید بتوانید یک کسب‌وکار را مدیریت کنید. بنابراین لازم است که در زمینه مدیریت کسب‌وکار سابقه کاری یا تحصیلات دانشگاهی داشته باشید.

از دیگر شرایط ضروری برای خرید فرانچایز آلمان، داشتن سرمایه کافی است. باید از هزینه خرید فرانچایز آلمان باخبر باشید. مبلغ سرمایه گذاری به عوامل زیادی بستگی دارد.

به عنوان کسی که فرانچایز می‌خرد، باید بدانید که شرکت در دوره‌های آموزشی که صاحب برند برگزار می‌کند، ضروری است و شما باید بتوانید نمره قبولی از این دوره‌ها را به دست آورید. در حقیقت یکی از شرایط خرید فرانچایز، شرکت در دوره‌های آموزشی و کسب نمره قبولی است.

شرایط خرید فرانچایز در برلین

بیشتر شهرهای کشور آلمان صنعتی هستند و شرکت‌های متنوعی در آن‌ها وجود دارد. البته شرایط بازار کار و روند کار کسب‌وکارها متفاوت است. اما می‌توان گفت که شهرهای برلین، هامبورگ، مونیخ، دوسلدورف، اشتوتگارت و فرانکفورت بهترین شهرهای آلمان برای سرمایه‌گذاری و خرید فرانچایز هستند. شهر برلین پایتخت آلمان است و شرایط بسیار عالی برای زندگی و فعالیت اقتصادی دارد. از جمله شرکت‌های معروف در برلین می‌توان به فولکس واگن و SAP اشاره کرد.

شرایط خرید فرانچایز در فرانکفورت و هامبورگ

شهر فرانکفورت به نوعی پایتخت مالی کشور آلمان به شمار می‌رود. از همین رو بهترین گزینه برای سرمایه‌گذاری و خرید فرانچایز است. از جمله شرکت‌های معروف در شهر فرانکفورت می‌توان به لویی وتان، کارتیه، شنل، دیور، هرمس، پرادا و آرمانی اشاره کرد. شهر هامبورگ مرکز ملی بازرگانی کشور آلمان به شمار می‌رود. این شهر بیشتر در صنعت توریسم فعالیت دارد و شعبه‌های شرکت‌هایی مانند مرسدس بنز، هنکل، زیمنس، پاناسونیک، بی‌ام‌دبلیو و تسلا در این آن قرار دارند.

شرایط خرید فرانچایز در مونیخ و دوسلدورف

شهر مونیخ پس از شهرهای برلین و هامبورگ، بزرگ‌ترین شهر در کشور آلمان به شمار می‌رود. این شهر نیز یکی از شهرهای صنعتی در آلمان است که مقصد خوبی برای فعالیت اقتصادی و پیشبرد یک کسب‌وکار خواهد بود. شهر دوسلدورف در آلمان از بزرگ‌ترین مرکز ارتباطات در دنیا به شمار می‌رود. برخی از شرکت‌های بین‌المللی فعال در زمینه ارتباطات و اطلاعات مانند هواوی، نوکیا، اریکسون و ان‌تی‌تی در این شهر شعبه دارند.

شرایط خرید فرانچایز در فرانکفورت و هامبورگ

شهر فرانکفورت به نوعی پایتخت مالی کشور آلمان به شمار می‌رود. از همین رو بهترین گزینه برای سرمایه‌گذاری و خرید فرانچایز است. از جمله شرکت‌های معروف در شهر فرانکفورت می‌توان به لویی وتان، کارتیه، شنل، دیور، هرمس، پرادا و آرمانی اشاره کرد. شهر هامبورگ مرکز ملی بازرگانی کشور آلمان به شمار می‌رود. این شهر بیشتر در صنعت توریسم فعالیت دارد و شعبه‌های شرکت‌هایی مانند مرسدس بنز، هنکل، زیمنس، پاناسونیک، بی‌ام‌دبلیو و تسلا در این آن قرار دارند.

پیدا کردن فرانچایز

کشور آلمان به دلیل قدرت صنعتی که دارد، دارای شرکت‌های تجاری بسیار زیادی است. باید بدانید که بیشتر این شرکت‌ها از سوی شبکه مشاوران محلی آلمانی برای فروش به سرمایه‌داران خارجی ارائه می‌شوند.

به دو روش می‌توان شرکت‌هایی که برای فروش گذاشته شده‌اند را در آلمان پیدا کرد. روش اول پخش آگهی از سوی صاحب کسب‌وکار است. یعنی صاحب امتیاز فرانچایز در آلمان شخصا آگهی فروش سهام خود از آن فرانچایز را به صورت جهانی منتشر می‌کند. در روش دوم تیم مشاوره‌های تجاری آگهی فروش سهام یک فرانچایز را منتشر خواهند کرد. شما برای خرید فرانچایز آلمان باید چنین آگهی‌هایی را پیدا کرده و به کمک وکیل خود فرایند خرید فرانچایز را پشت سر بگذارید.

6 تا از پرسودترین فرانچایزهای آلمان

بیشتر فرانچایزهای برتر و سودآور کشور آلمان در زمینه‌های زیر هستند:

 1. ماشین‌آلات
 2. فناوری اطلاعات و نرم افزار
 3. مواد شیمیایی
 4. داروسازی
 5. تولید اتومبیل
 6. حمل‌ونقل

با زمینه‌های پرسود فرانچایزها آشنا شدید. با خرید فرانچایزهای این دسته‌بندی‌ها می‌توانید سود بسیار بالایی را به دست آورید.

فرایند خرید فرانچایز آلمان

برای انجام فرایند خرید فرانچایز آلمان نیازی به داشتن مجوز فعالیت اقتصادی در این کشور ندارید. از همین رو فرایند آسان‌تری نسبت به ثبت شرکت در آلمان دارد. شما با خرید فرانچایز در آلمان بلافاصله وارد بازار کار شده و کسب‌وکار خود را آغاز می‌کنید. در نتیجه با سرعت بسیار بالاتری به سوددهی خواهید رسید. در ادامه باید مراحل زیر را طی کرده تا بتوانید فرانچایز مورد نظر در آلمان را خریداری کنید:

انتقال حق امتیاز و سهام شرکت

لازم است که برای انتقال حق امتیاز و سهام شرکت به یک دفتر ثبت اسناد رسمی مراجعه کنید. در دفتر ثبت اسناد رسمی باید اسناد شرکت و انتقال سهام تایید شود. پس از دریافت تاییدیه از اداره ثبت اسناد رسمی می‌توان کسب‌وکار خود را در آلمان آغاز کنید.

برای خرید فرانچایز در آلمان حتما در کشور آلمان حضور داشته باشید. در واقع می‌توانید یک وکیل مهاجرت به آلمان، استخدام کنید تا تمام مراحل خرید فرانچایز را برای شما انجام دهد.

استخدام وکیل

آشنایی با آلمان

برای انجام تمام معاملات مد نظر خود در آلمان بهتر است که به زبان آلمانی تسلط داشته باشید. همچنین اگر رسوم محلی و روند تجاری فروشندگان شرکت‌ها را بشناسید، شانس موفقیت شما در خرید فرانچایز و فعالیت اقتصادی در آلمان افزایش پیدا می‌کند. چرا که با داشتن این رسوم و روند تجاری شما سریع‌تر می‌توانید اعتماد مخاطبین خود را به دست آورده و به سوددهی بالاتری برسید.

برای اینکه بتوانید در آلمان یک فرانچایز خریداری کرده و به فعالیت اقتصادی بپردازید لازم است که مدارکی را با همراه خود داشته باشید. مهم‌ترین مدرکی که برای این کار نیاز دارید، تمکن مالی شما است. اگر متاهل هستید، سند ازدواج خود و در صورت داشتن فرزند، گواهی تولد فرزند خود را باید همراه داشته باشید. در صورتی که همسر شما فوت کرده باشد، باید گواهی فوت همسر را نیز همراه داشته و محل سکونت خود در آلمان را مشخص کنید. پس از خرید فرانچایز در آلمان لازم است که ویزای این کشور را دریافت کرده و برای شروع کسب‌وکار خود آماده شوید.

داشتن مدارک

امکان اخذ اقامت دائم آلمان از طریق خرید فرانچایز در این کشور

زمانی که شما در کشور آلمان فرانچایز یک شرکت را خریداری می‌کنید، اقامت موقت آلمان را دریافت خواهید کرد. در صورتی که به مدت سه سال فعالیت اقتصادی خود را ادامه داده و مالیات خود را پرداخت کنید، می‌توانید اقامت دائم این کشور را به دست آورید. لازم به ذکر است که حتما باید در سه سال اقامت موقت خود ثابت کنید که کسب‌وکار شما سودآور است. همچنین باید نشان دهید که روند سوددهی کسب‌وکار شما در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

با خرید فرانچایز در آلمان نسبت به روش‌هایی مانند ثبت شرکت، فرایند آسان‌تری برای اخذ اقامت دائم این کشور طی خواهید کرد. در صورتی که بتوانید موفقیتی در راه اندازی فرانچایز آلمان کسب کنید و اقامت دائم آلمان را دریافت کنید می‌توانید خانواده خود را به این کشور ببرید. لازم به ذکر است که کسب اقامت آلمان با خرید فرانچایز، شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می‌شوند که باید ویزای همراه آلمان را دریافت کنند.

اخذ اقامت دائم آلمان از طریق خرید فرانچایز

نیم نگاهی به پرونده های مهاجرتی هرمس

پخش ویدیو
پخش ویدیو
نمایش ویدیو درباره جاب آفر پرستاری آلمان
نمایش ویدیو درباره جاب آفر پرستاری آلمان
نمایش ویدیو درباره آوسبیلدونگ آلمان
سوالات متداول:
در چه زمینه‌های تجاری می‌توان در آلمان، فرانچایز خریداری کرد؟

در زمینه‌های ماشین‌آلات، مواد شیمیایی، تولید اتومبیل، فناوری اطلاعات، نرم‌افزار، داروسازی و حمل‌ونقل.

بهترین شهرهای آلمان برای خرید فرانچایز کدام شهرها هستند؟

شهرهای برلین، مونیخ، اشتوتگارت، دوسلدورف، هامبورگ و فرانکفورت.

درآمد به دست آمده از خرید فرانچایز در آلمان تا چه میزان خواهد بود؟

میزان درآمد به دست آمده از فرانچایز آلمان به میزان شهرت و سوددهی کسب‌وکار قبل از خریداری و میزان سرمایه خریدار فرانچایز بستگی دارد.

میزان درآمد به دست آمده از خرید فرانچایزها در آلمان؟

میزان درآمد از فرانچایز خریداری شده در آلمان با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌شود:

 • میزان سرمایه‌ای که سرمایه گذاری میشود
 • میزان سوددهی کسب و کار قبل از خرید
 • شهرت و محبوبیت برند فرانچایز

مشاوره مهاجرتی رایگان

هدف ما در موسسه مهاجرتی هرمس اپلای از مطالب ارائه شده، اطلاع رسانی و کمک به عزیزان علاقمند به مهاجرت به بهترین

کشورهای دنیا می‌باشد.

برای ارتباط با مشاوران هرمس اپلای فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

 
مشاور هرمس