شرکت‌های استارتاپ در استرالیا برای استخدام، باید واجد شرایط باشند

وکیل مهاجرت

 • تخصصی ترین تیم مشاوره
 • زیر نظر زبده ترین وکلای مهاجرت
 • تخصصی ترین تیم اجرا 
 • مشاوره تخصصی مهاجرت از ابتدا 

وکیل مهاجرتی در کانادا

برای مهاجرت به هر کشوری نیاز به داشتن دانش در مورد قوانین، مقررات و مصادیق قانونی ملی به کشور مبدا و مقصد هستید. وکلای مهاجرت در مورد مواردی مانند گرین کارت، درخواست ویزا، گرفتن تابعیت و دیگر شرایط مانند خروج از کشور و یا اشتغال در کشور مورد نظر می توانند راهنمایی های بسیار مفیدی را داشته باشند. بسیاری از وکلای مهاجرتی همچنین امور مربوط به تعامل مهاجرت و قوانین کیفری را نیز انجام می دهند.

وکیل مهاجرتی می تواند پرونده های متقاضی را به عنوان نماینده مورد بررسی قرار دهد و همچنین در مصاحبه هایی که در رابطه با مهاجرت انجام می شود شرکت کند. اینکه چه نوع ویزایی با شرایط شما مناسب است و یا به چه مدارک معتبری نیاز مند هستید. وکیل مهاجرتی می تواند به شما در این زمینه کمک بسیاری کند. داشتن یک وکیل مهاجرتی خوب موجب صرفه جویی در وقت و هزینه می شود. همچنین داشتن یک وکیل در رد نشدن ویزا نقش بسیار مهمی دارد.

به پادکست زیر در رابطه با وکیل مهاجرت توجه نمایید

وکیل مهاجرتی در کانادا

Q

اگر قصد مهاجرت به یک کشور پیشرفته را دارید، فرصت مهاجرت به کانادا را به هیچ عنوان از دست ندهید. این کشور ثروتمند آمریکا شمالی سیاست های بسیار گسترده ای را برای جذب مهاجران به کانادا دارد. مهاجرانی که با مهارت و تجربه کافی برای رفع کمبود نیروی کاری در کانادا را داشته باشند می توانند اقامت کانادا را کسب کنند.

برای مهاجرت به کانادا داشتن یک وکیل خوب می تواند بسیار کمک کننده باشد. وکلای امور مهاجرت می توانند به متقاضیان خود برای رفع کمبود نیروی کار در کانادا و تکمیل مدارک مناسب و درست کمک کرده و در مورد راهکارها و وضعیت حقوقی مهاجرت به کانادا به مشتریان خود مشاوره دهند.

هزینه وکیلان مهاجرتی کانادا چیزی در حدود 5000 تا 6000 دلار نیز می باشد. برای مهاجرت به کانادا باید قوانینی را در مورد اینکه چه کسی می تواند به طور قانونی وارد کانادا شود را بدانید.

نکات مهم مهاجرت به کانادا

1

مهاجرت به کانادا

کانادا کشوری بسیار مترقی، متنوع و چند فرهنگی است. کانادا به غیر از طبیعت بسیار خوبش، دارای یکی از قویترین اقتصاد های دنیا بوده و از مهاجرپذیرترین کشور های دنیا است. برای مهاجرت به کانادا عوامل بسیاری از جمله سطح تحصیلات، سن، سابقه کاری، مدرک زبان، تجربه کاری، مهارت کاری و همچنین توانایی شما مورد بررسی قرار می گیرد. یک فرد مجرد برای مهاجرت به کانادا باید چیزی در حدود 12،960 دلار هزینه کند. یک خانوار چهار نفره نیز باید چیزی در حدود 24،000 دلار درآمد داشته باشد. از آسان ترین روش های مهاجرت به کانادا می توان به ویزای کاری اکسپرس انتری، نامزدی استانی بریتیش کلمبیا، برنامه مهاجرتی آتلانتیک اشاره داشت.

2-2-2

شرایط مهاجرت به کانادا

تمام متقاضیانی که قصد دارند به کانادا مهاجرت کنند از چندین جنبه شامل سطح تحصیلات، سابقه کاری، توانایی و سن مورد ارزیابی قرار می گیرند. یکی از آسانترین روش های مهاجرت به کانادا مهاجرت کاری با اکسپرس انتری است، در این مهاجرت فرد متقاضی باید بتواند 67 امتیاز از 100 امتیاز ممکن را کسب کند. برای مهاجرت به کانادا باید در ابتدا ببینید که آیا برای مهاجرت به کانادا واجد شرایط هستید یا خیر. پس از آن مدارک خود را آماده کنید. درخواست برای ویزا بدهید. پس از اینکه دعوت نامه خود را دریافت کردید، می توانید برای اقامت دائم کانادا اقدام کنید. مدارکی که برای مهاجرت به کانادا مورد نیاز است شامل موارد زیر است: گذرنامه معتبر که حداقل دو صفحه آن خالی باشد. 2 عکس در اندازه پاسپورت و قابل شناسایی با پس زمینه سفید و بدون حاشیه. پرداخت هزینه ویزای کانادا. برگه عدم سوء پیشینه. داشتن برگه سلامت.

Icon 3Created with Sketch.

اقامت کانادا

کانادا کشوری امن و سامانه بهداشتی و اقتصادی آن بسیار قوی است. به طور مداوم در سالهای اخیر در حال رشد بوده است. کانادا قطعا یکی از بهترین مکان های دنیا برای زندگی است. تمام افراد خارجی می توانند در کانادا اقامت داشته باشند. اقامت در کانادا شامل اقامت دانشجویی، کاری و یا بلند مدت است. برای دریافت اقامت کانادا در ابتدا باید به استان مورد نظری که می خواهید در آن زندگی کنید، معرفی شده و برای اقامت در خواست دهید. پس از معرفی متقاضی باید برای اقامت دائم به اداره مهاجرت کانادا مراجعه کند. در آنجا یک آفیسر درخواست شما را بررسی خواهد کرد که آیا بر اساس قوانین مهاجرتی کانادا می باشد و یا خیر. برای تمام کسانی که قصد دارند اقامت دائم کانادا را دریافت کنند باید در حال حاضر، پنج سال پیش از درخواست خود به مدت 3 سال به صورت پیاپی در کانادا زندگی کرده باشد. هزینه درخواست اقامت کانادا نیز چیزی در حدود 500 یورو است.

2-2-2

دفاتر مهاجرتی کانادا

این روزها کانادا به یکی از مهمترین مقصد های مهاجرتی در دنیا تبدیل شده است. برای اخذ ویزا این کشور، کمک گرفتن از تیمی مجرب از کارشناسان می تواند برای متقاضیان مناسب باشد. برای تکمیل مدارک مورد نیاز استفاده از وکلای مهاجرتی می تواند بسیار کمک کننده باشد. از آنجا که کانادا در ایران سفارت خانه ای ندارد پس دفاتر مهاجرتی در ایران می توانند بهترین راه برای شما در کمک رسانی برای مهاجرت به کانادا باشند. مهاجرت به کانادا از دیگر کشور های جهان به علت ماهیت مهاجر پذیری که دارد، قوانینی سفت و سختی نیز در نظر گرفته است. قطعا بدون مشورت با مشاوران و داشتن وکلا و راهنمایان مهاجرتی هزینه و زمان بسیاری از متقاضیان از بین خواهد رفت. بهترین راه استفاده از وکلایی است که در دفاتر مهاجرتی قرار دارند. این وکیلان به نیابت از شما کارهای مهاجرتی شما را در کانادا انجام می دهند. متقاضیان برای مهاجرت به کانادا نیاز دارند که در اداره مهاجرت به کانادا تشکیل پرونده دهند و یا اینکه در دانشگاه مورد نظر خود کارهای اداری را انجام دهند که همه اینها از طریق این وکیلان می تواند انجام شود.

مهم ترین نکات مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت در ساسکاچوان کانادا

کانادا از استان هایی تشکیل شده است که برای زندگی بسیار مناسب بوده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. از برترین استان های کانادا می توان به ساسکاچوان اشاره داشت. این استان یکی از پرطرفدارترین مقاصد مهاجرتی کانادا می باشد. از دیگر ویژگی های این استان گرفتن اقامت آسان است.

داشتن یک وکیل مهاجرتی خوب می تواند برای گرفتن اقامت ساسکاچوان سرعت بخشد. داشتن یک وکیل با علم به قوانین مهاجرت و پرونده شما، می تواند بهترین استراتژی را برای دریافت اقامت کانادا داشته باشد. بدون شک، این امر از هرگونه تاخیر بی دلیل هر کس که دانش تخصصی در این زمینه از قانون ندارد، جلوگیری می کند.

 

وکیل مهاجرتی به آمریکا

آمریکا از قطب های اقتصادی برتر دنیا بوده و زندگی در این کشور آرزوی بسیاری از مهاجران از سراسر جهان است. برای اقامت سریع و ساده به کشور آمریکا یکی از مهمترین ارکان داشتن وکیل مهاجرتی حاذق است.

 وکیل مهاجرتی در پول و زمان شما صرفه جویی می کند. گرفتن گرین کارت آمریکا به دلیل آنکه شرایط و قوانین خاص خود را  دارد، میتواند بسیار کمک کننده باشد. هزینه یک ساعت مشاوره با یک وکیل مهاجرتی چیزی بین 150 تا 300 دلار در ماه است. هزینه گرفتن یک وکیل برای گرین کارت آمریکا چیزی بین 800 تا 5000 دلار نیز می باشد.

وکیل مهاجرتی به استرالیا

استرالیا کشوری با رفاه بالا، پیشرفته و نرخ پایین بیکاری است. هر ساله این کشور میزبان پذیرای مهاجران بسیاری از کشور های مختلف جهان می باشد. انواع ویزا برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. شامل روادید توریستی، کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و غیره. اما اخذ هر کدام از این نوع ویزاها دارای شرایط خاصی هستند.

گرفتن هر نوع ویزا نیاز به داشتن یه سری مدارک و شرایط لازم است. در صورت ناقص بودن یکی از مدارک ها زمان و هزینه شما هدر می رود. وکیل های مهاجرتی می تواند علاوه بر اینکه شانس گرفتن ویزا را بالا میبرند باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می گردند.

در بعضی مواقع اداره مهاجرتی استرالیا در یک سری شرایط خاصی درخواست ویزا را رد می کند. اما شما با مشورت با وکیل های مربوطه می توانید بهترین راهکار را برای مهاجرت به این کشور داشته باشد. اگر تمایل دارید به استرالیا مهاجرت کنید بهترین گزینه استفاده از وکیلان مهاجرتی می باشد.

 

وکیل مهاجرتی در استرالیا

وکیل مهاجرتی به فرانسه

اگر هدف شما مهاجرت به فرانسه می باشد، پیدا کردن وکیل در فرانسه برای آسانتر کردن و تسریع مهاجرت شما بسیار مفید است. در صورتی که از  یک وکیل با تجربه برای گرفتن ویزا استفاده نکنید، ممکن است در طی مراحل اداری به مشکلاتی برخورد کنید.

کارهای مربوط به مهاجرت یکی از موضوعاتی است که نمی‌توانید به سادگی از کنار آن رد شوید. یکی وکیل مهاجرتی با داشتن دانش کافی در مورد شرایط مهاجرت و قوانین آن در فرانسه می تواند برای شما بسیار مفید باشد.

وکیل مهاجرتی آلمان

آلمان کشوری است که متقاضیان بسیاری از سراسر جهان برای مهاجرت دارد. برای کسانی که می خواهند به آلمان سفر کنند انتخاب یک وکیل با تجربه بسیار مهم است. یه وکیل با دانش کافی به قوانین می تواند با ارائه بهترین روش های مهاجرتی به شما کمک کند. مهاجرت به آلمان مثل هر کشور دیگری دارای محدودیت ها و سخت گیری هایی است. وکیلان می توانند گره کور مهاجرتی شما را باز کنند.

وکیل مهاجرتی به ترکیه

ترکیه کشوری که در همسایگی ما قرار دارد، سالانه میزبان مردم ایران برای مهاجرت است. مردم به دلایل مختلفی مانند مشکلات اقتصادی یا نبود کار به ترکیه مهاجرت می‌کنند تا بتوانند به کمک اقتصاد آزادتر آن با دنیا در ارتباط باشند و پیشرفت کنند.

نزدیک بودن فرهنگ ترکیه سبب شده ایرانیان توجه ویژه‌ای برای زندگی در این کشور داشته باشند؛ چراکه راحت‌تر می‌توانند در این اجتماع تازه جا بیفتند و دوستانی پیدا کنند. آب‌وهوای ترکیه نیز به شرایط ایران نزدیک است و ایرانیان تغییرات چندانی را مشاهده نخواهد کرد که برای زندگی مساعدتر است. همگی این موارد سبب شده‌اند که ترکیه مقصد خوبی برای کار و سرمایه‌گذاری تلقی شود.

نکات وکیل مهاجرتی برای ترکیه

اگر به دنبال وکیل مهاجرتی برای ترکیه هستید، باید چند نکته را در نظر داشته باشید. این افراد باید به امور مهاجرتی که در ترکیه وجود دارد به‌خوبی واقف باشند و راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه دهند. آشنا بودن با قوانین اقامت ترکیه نکته مهمی برای استخدام یک وکیل مهاجرت است.

وکیلی که شما استخدام می‌کنید باید به زبان ترکی تسلط کامل داشته باشد تا زمانی که به مشکلی برخورد کردید، بتوانید آن را به‌راحتی حل کند و با مقاماتی که در ترکیه وجود دارد صحبت کند. همچنین باید با اخبار و شرایط روزمره ترکیه آشنا باشد تا بهترین تصمیم را برای شما اتخاذ کند.

تجربه همیشه حرف اول را می‌زند. اگر با وکیلی همکاری می‌کنید که سال‌هاست در زمینه مهاجرت به ترکیه سررشته دارد، احتمالاً با هزینه کمتر و با موفقیت بیشتری می‌توانید به ترکیه مهاجرت کنید. پس به دنبال مؤسسات حقوقی معتبر باشید.

قوانین دولتی ممکن است روزانه تغییر کنند و شرایط را برای متقاضیان تغییر دهد. به همین دلیل، یک وکیل مهاجرتی خوب باید به این نکته واقف باشد و درمورد تغییر قوانین به‌روز باشد تا اگر تغییری رخ داد سریعاً بتواند تصمیم‌گیری را تغییر دهد و انتخاب بهتری بکند. جدای این مسائل نیز، وکیل خوب باید وجدان کاری داشته باشد و پروانه وکالت و دفتر معتبری داشته باشد که بتوانید به آن استناد کنید. داشتن مجوز بین‌المللی برای وکلای مهاجرتی کار نیز اهمیت ویژه‌ای دارد.

وکیل مهاجرت اروپا

اروپا مقصد بسیاری از مهاجرین از سراسر دنیا است. کشورهای اروپای غربی در دویست سال اخیر پیشرفت بسیاری داشته‌اند و خود را در زمینه‌های مختلف صنعتی و علمی بالا کشیده‌اند. این شرایط سبب شده است که ایرانیان به فکر مهاجرت به اروپا باشند تا بتوانند شغلی با درآمد بهتر پیدا کنند و ثبات اقتصادی را نیز تجربه کنند.

اهمیت وکیل مهاجرتی

به دلیل پیشرفت‌های گسترده علمی، اروپا دانشگاه‌ها و مؤسسات تحقیقاتی معتبری دارد که دانشجویان به دنبال یافتن راهی برای تحصیل در آن هستند. تحصیل در این دانشگاه‌ها، سبب می‌شود که امکان یافتن شغل‌های بهتری داشته باشند و پس از تحصیل اقامت کاری دریافت کنند.

به روش‌های مختلفی می‌توان به اروپا مهاجرت کرد که از جمله آن می‌توان به مهاجرت کاری و تحصیلی اشاره کرد. این دو مورد از موردتوجه‌ترین موارد در بین قشر جوان هستند؛ چراکه اروپا به دنبال نیروی جوان و باتجربه برای پیشرفت است. البته کشورهای اروپایی با یکدیگر متفاوت هستند و بعضی در برابر قوانین مهاجرتی کمی سخت‌گیرانه عمل می‌کنند. مثلاً آلمان پذیرای نیروی جوان بسیاری است، اما انگلستان سیاست‌های دیگری را پیش گرفته است.

نحوه انتخاب وکیل مهاجرتی برای اروپا

تفاوت در این زمینه‌ها و همچنین قوانین کشورها سبب شده است که دانشجویان یا جویندگان کار با مشکلاتی روبه‌رو شوند که با همکاری یک وکیل مهاجرت تا حد خوبی این مسائل برطرف خواهند شد. یک وکیل مهاجرتی معتبر به شما کمک خواهد کرد که بهترین انتخاب را داشته باشید و در طول مسیر دچار اشتباه نشوید.

وکیلان باید با شرایط بین‌المللی، اخبار و قوانین کشورهای هدف آشنا باشند تا بتوانند به شما راهنمایی‌های لازم را ارائه کنند. تغییر در قوانین بین‌المللی یا کشورها به‌سرعت رخ می‌دهد و به همین دلیل وکلا باید مرتب دانش خود را از شرایط مهاجرتی به‌روز کنند.

وکلا باید به زبان کشور مقصد در کنار زبان انگلیسی واقف باشند تا در صورت وجود هر مشکلی بتوانند شما را راهنمایی کنند یا حتی با مسئولان مربوطه در کشور مقصد مذاکره کنند. باید به دنبال مؤسسه معتبری باشید که این ویژگی‌ها را داشته باشد و پروانه وکالت آن نیز به تأیید مراجع قانونی کشور رسیده باشد. همچنین، وکیلی که انتخاب می‌کنید باید مجوز فعالیت بین‌المللی داشته باشد.

شما نیز باید اطلاعات را به‌صورت کامل در اختیار وکلا قرار بدهید تا بتوانند دید خوبی از موقعیت شما داشته باشند و بهترین تصمیم را از نظر تجربه منتقل کنند. اگر خودتان بخشی از پرونده را بپوشانید و با تمامی مسائل، وکلا را آشنا نکنید، ممکن است در آینده به مشکل برخورد کنید و کیس شما موفق نشود.

مهاجرت با سایت کاریابی

برای مهاجرت کاری به کانادا باید در ابتدا یک پیشنهاد کاری داشته باشید. برای مهاجرت کاری کانادا باید مدرک زبان و مدرک تحصیلی معتبری داشته و 3 سال سابقه کاری داشته باشید. برای پیدا کردن پیشنهاد کاری می توانید از سایت های کاریابی استفاده کنید. برای رفع کمبود مهارت و نیروی کار، کارفرمایان کانادایی سالانه بیش از 90،000 نیروی کار را از بیرون می گیرند. آژانسهای کاریابی کانادا با داشتن اطلاعات کامل از کمبود نیرو با بررسی رزومه شما می توانند شغل مناسب شما را در کانادا پیدا کنند. از بهترین آژانس های مسافرتی در کانادا می توان به موارد زیر اشاره داشت:

Kelly Services
KNF&T Staffing Resources
Randstad
Adecco
Aerotek
Robert Half
Roth Staffing
و ...

بررسی اجمالی هزینه وکیل مهاجرت

اینکه هزینه وکیل مهاجرتی چقدر تمام بشود، بستگی به میزان پیچیدگی کیس مربوطه دارد. معمولاً وکلا جمعاً بیشتر از دو هزار دلار نمی‌گیرند و اگر کیس شما پیچیده نباشد، با 1500 تا 3000 دلار قابل انجام است که بسته به موقعیت شما ممکن است از این مقدار بیشتر شود.

برای نیم ساعت مشاوره 75 الی 150 دلار باید پرداخت شود که هرچه زمان کمتری احتیاج باشد، هزینه نهایی کمتر خواهد شد. اگر نیاز پرکردن فرم و گرفتن راهنمایی از وکلای مهاجرتی داشته باشید، هزینه این کار بین 250 تا 800 دلار متغیر خواهد بود.

هزینه‌های مرتبط با وکیل مهاجرتی و بررسی آن‌ها

می‌توان گفت که همه مردم به وکیل مهاجرتی احتیاج ندارند، اما اگر شرایط ویژه‌ای دارید، مثلاً مشکل حقوقی خاصی دارید، توصیه می‌شود که حتماً با وکیل مهاجرت مشورت کنید. بعضی از پروسه‌ها برای انجام مهاجرت دشوار بوده و ممکن است شما تمامی مراحل را ندانید که باید با کمک یک وکیل خبره مشکلات را حل کنید.

اگر نیاز به درخواست تجدیدنظر باشد، معمولاً هزینه‌ای در حدود 5 هزار تا 10 هزار دلار گرفته می‌شود، پس به‌صورت کلی اگر می‌خواهید وکیلی استخدام کنید و شرایط شما برای دریافت ویزا و اقامت مساعد است، بیشتر از سه هزار دلار خرج نخواهید داشت.

بسته به موارد زیر هزینه نهایی وکلا تغییر خواهد کرد.

 • مشکل شما: اینکه چرا اقدام به استخدام وکیل مهاجرتی کرده‌اید مشخص می‌کند که مشکل شما چیست و بر اساس آن هزینه و زمان محاسبه خواهد شد.
 • سطح تجربه: وکلایی که سابقه کاری بیشتری دارند و شهرتی پیدا کرده‌اند هزینه‌های بیشتری نسبت به وکلای تازه‌کار خواهند گرفت.

شرایط خاص مهاجرتی

بعضی از افراد به دلیل داشتن شرایط خاصی باید با وکلای مهاجرتی مشورت کنند که در زیر به تعدادی از این موارد اشاره شده است.

 • متهم به جرم باید به کمک وکیل تمام مدارک را ارائه کند تا توسط دولت کشور مقصد مورد بررسی قرار گیرد.
 • اگر درخواست شما برای مهاجرت به کشوری قبلاً رد شده باشد، باید آن را با وکیل مهاجرتی در میان بگذارید.
 • اخراج شدن از کشوری در گذشته ممکن است باعث شود شما نتوانید ویزای کشور هدف را دریافت کنید؛ درنتیجه این موضوع باید توسط وکیل بررسی شود.
 • شرایط پزشکی مانند بیماری‌های خاص
 • اگر زمان زیادی منتظر جواب خود مانده‌اید بهتر است که یک وکیل مهاجرت استخدام کنید تا شرایط را بررسی کند و اگر مشکلی بود آن را سریعاً با همکاری یکدیگر حل کنید.
 • اگر کارفرمای شما با شرایط شما همکاری نمی‌کند و سبب شده کار شما جلو نرود، بهتر است به یک وکیل مهاجرتی مراجعه کنید تا شرایط را به دست بگیرد و بتواند تغییری در روند ایجاد کند.
 • اگر به کمک ازدواج در حال مهاجرت هستید و قبل از تمام شدن کارهایتان این ازدواج به مشکل برخورد کرده است، مثل طلاق یا مرگ، باید وکیل مهاجرتی استخدام کنید.
 • اگر اخیراً طلاق گرفته‌اید و با یک مقیم ازدواج کرده‌اید، باید به کمک وکیل اثبات کنید که طلاق شما ربطی به اقامت گرفتن نداشته است.
 • مهاجرت افراد مسن خانواده یا افرادی با سن کم باید با کمک وکیل انجام شود تا در پرکردن فرم‌های مربوطه، راهنمایی‌های لازم را ارائه کند.

داشتن وکیل مهاجرتی یکی از مهمترین عوامل در کسب اقامت در هر کشوری می باشد. در ابتدا شاید به نظر آید که گرفتن وکیل مهاجرتی خرج اضاقه باشد. اما داشتن وکیل می تواند در وقت و هزینه های شما با راهنمایی های بسیار مفیدی که انجام می دهد، کمک کننده باشد. برای داشتن یک ساعت مشاوره با یک وکیل مهاجرتی چیزی بین 150 تا 300 دلار باید خرج کنید.

 هزینه کمک حقوقی هنگام تشکیل فرم های اولیه مهاجرتی نیز چیزی بین 250 تا 800 دلار است. برای کشوری مانند کانادا داشتن وکیل مهاجرتی برای آنکه کارهای نیابتی شما را انجام دهد مورد نیاز است. هزینه وکیل مهاجرتی به کانادا شامل موارد زیر است:

 • اکسپرس انتری – 5500 دلار + 500 دلار به ازای هر فرد وابسته
 • برنامه نامزدی کانادا – 5000 دلار
 • ویزای توریستی – 3000 دلار + 500 دلار به ازای هر فرد وابسته
 • ویزای توریستی + ATIP – 3500 دلار + 500 دلار به ازای هر فرد وابسته

وکیل مهاجرت در تهران

راهکارهای مختلفی برای مهاجرت وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری و مهاجرت به کمک اسپانسرشیپ اشاره کرد. با مراجعه به مؤسسات حقوقی که در زمینه مهاجرت فعالیت می‌کنند، شما می‌توانید در راستای این اهدافی که برای خود ترسیم کرده‌اید قدم بردارید و از خدمات مشاوره مجموعه بهره‌مند شوید.

اگر ساکن تهران هستید، مؤسسات حقوقی بسیاری هستند که می‌توانند به شما خدمات لازم را ارائه بدهند. می‌توان گفت که بیشتر مؤسسات حقوقی معتبر در شهر تهران هستند و حتی از شهرهای دیگر برای استفاده از خدمات این مؤسسات به تهران سفر می‌کنند. البته اگر فاصله شما با تهران زیاد است و نمی‌توانید در تهران حضور داشته باشید، امکان مشاوره آنلاین یا تلفنی نیز با وکلا وجود دارد.

شما با مراجعه به سایت‌های این مجموعه‌های معتبر می‌توانید سؤالات خود را بپرسید و حتی زمانی را برای مشاوره تنظیم کنید. اگر نمی‌دانید که چه وکیلی برای خود انتخاب کنید، می‌توانید از راهنمایی‌هایی که مجموعه‌های حقوقی در ابتدای کار به شما ارائه می‌کنند استفاده کنید تا بتوانید بسته به موقعیت خود وکیلی را انتخاب کنید که تجربه کافی در آن زمینه دارد.

برای انتخاب یک وکیل مهاجرت خوب، ابتدا باید مؤسسه حقوقی معتبری را پیدا کنید که همان‌طور که اشاره شد، در شهر تهران این مؤسسات و وکلای خبره بسیار هستند. با گرفتن یک مشاوره اولیه وکیل خود را انتخاب کنید و خود را برای جلسات مشاوره آماده کنید. مدارک را در اختیار وکلا قرار دهید و مشکلات خود را دقیق مطرح کنید.

مهاجرت از طریق تحصیلی

یکی از معمول‌ترین روش‌ها برای مهاجرت، از طریق تحصیلی است که سالانه دانشجویان زیادی را به خود جذب می‌کند. وکلای مهاجرتی می‌توانند باتوجه‌به مدارکی که ارائه می‌کنید، به شما درمورد اسناد و دیگر مدارک موردنیاز راهنمایی کنند تا بتوانید ویزای تحصیلی را دریافت کنید.

مهاجرت از طریق کار

در بعضی از کشورها، شرایط کار برای مهاجران ایرانی بهتر است؛ چراکه می‌توانند درآمد خوبی داشته باشند و حتی موقعیت را برای اقامت دائم فراهم کنند؛ به همین دلیل است که یک دسته از خدمات وکیل مهاجرت به اخذ ویزای کاری تعلق دارد. داشتن مدارک تحصیلی معتبر به همراه سابقه کار کافی می‌تواند به متقاضیان برای دریافت موقعیت‌های شغلی کمک کند.

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری

اگر سرمایه خوبی در ایران جمع‌آوری کرده‌اید، می‌توانید به کمک آن مهاجرت کنید. البته در نظر داشته باشید که ممکن است قوانین دست‌وپاگیر کشورها برای شما شرایطی ایجاد کنند که ورود به این حوزه دشوار باشد. همچنین، افرادی هستند که ممکن است سرمایه شما را از بین ببرند؛ به همین دلیل، برای آنکه درگیر چنین موقعیت‌هایی نشوید، می‌توانید از راهنمایی‌های یک وکیل مهاجرت بهره‌مند شوید تا شما را از خطرات مسیر آگاه کند و همچنین اطلاعاتی را درمورد سرمایه‌گذاری در کشور هدف به شما ارائه کند.

مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ

در این روش شما می‌توانید خانواده، همسر و فرزندان خود را نیز به کشور هدف منتقل کنید. درحقیقت این شما هستید که اسپانسر حضور آن‌ها در کشور خواهید شد. با مراجعه به مؤسسات حقوقی و مشورت با یک وکیل مهاجرت، با مدارک موردنیاز این پروسه آشنا خواهید شد.

شماره تماس وکیل مهاجرت

وکلای مهاجرتی در امر مهاجرت تجربیات خوبی را کسب کرده‌اند که در کنار مدارک دانشگاهی معتبر به آن‌ها توانمندی بالایی بخشیده است. به دلیل متفاوت بودن شرایط مهاجرتی که هر کشوری دارد، شما نیاز دارید با کسی صحبت کنید که قبلاً بارها مسیر را پیموده باشد.

برای ارتباط برقرار کردن با یک وکیل مهاجرتی، می‌توانید به مؤسسات حقوقی که در این زمینه فعالیت می‌کنند مراجعه کنید. باتوجه‌به معرفی که از وکلای حقوقی ارائه شده است می‌توانید شماره تماس وکیل مهاجرت موردنظر خود را پیدا کنید و با آن‌ها ارتباط بگیرید تا یک وقت مشاوره با شما تنظیم کنند.

همچنین با مراجعه به وب‌سایت‌هایی که در این زمینه خدمات ارائه می‌کنند، می‌توانید با مشاوران نیز صحبت کنید تا بهترین وکیل را که در حوزه درخواست شما فعالیت می‌کند معرفی کند و شماره وکیل را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید جلسه‌ای داشته باشید و سؤالات خود را دقیق‌تر بپرسید.

از طرف دیگر، ممکن است دوستان یا آشنایان شما در گذشته از خدمات مؤسسه حقوقی خاص یا یک وکیل استفاده کرده باشند که می‌توانید از آن‌ها نیز مشخصات وکیل را دریافت کرده و خودتان تماس را برقرار کنید.

دقت کنید که این وکیل باید قابل‌اعتماد بوده و همچنین مورد تأیید دولت ایران و کشور مقصد نیز باشد. قبل از بستن هر قراردادی دقت کنید که باید اطلاعات وکیل را استعلام کنید تا در آینده به مشکلی برخورد نکنید. برای این کارهای مختلفی وجود دارد که ساده هستند و در ادامه بیشتر درموردشان صحبت خواهد شد.

مجوزهای وکیل مهاجرت

قبل از اقدام برای استخدام یک وکیل مهاجرتی و هزینه‌کردن برای پروسه مهاجرت، بهتر است که بدانیم که به چه وکیلی باید مراجعه کنیم تا اشتباهات خود را در ادامه مسیر کاهش دهیم و به دام افرادی که به‌اشتباه خود را وکیل جا می‌زنند نیفتیم. وکلا از دانشگاه با رشته حقوق فارغ‌التحصیل می‌شوند و می‌توانند در بخش مسائل حقوقی فعالیت کنند که در ایران نیز حقوق‌دانان می‌توانند در این زمینه فعالیت کنند؛ به همین دلیل، وکلا باید پروانه وکالت دادگستری معتبر داشته باشند که اولین شرط برای یک وکیل مهاجرتی محسوب می‌شود. وکیلی که انتخاب می‌کنیم باید به شرایط بین‌المللی، قوانین کشور مقصد و اخبار جهان واقف باشد تا بتواند بهترین تصمیم را برای ما بگیرد. اگر اطلاعات خوبی در این زمینه وجود نداشته باشد یا خود را به‌روز نکنند، ممکن است منجر به تصمیم‌گیری ناقص یا نادرست شود. شما باید به وکیل مهاجرت خود اطمینان داشته باشید. سوابق دفتر حقوقی را بررسی کنید. همچنین مشخصات وکیل خود را از سامانه‌های معتبر قانونی استعلام کنید تا از تأیید مجوز وکالت و دفتر حقوقی مطمئن شوید. یک وکیل حقوقی باید برای انجام کارهای بین‌المللی مجوز داشته باشد. اگر این فرد مجوزهای لازم را نداشته باشد در آینده به مشکل برخورد خواهید کرد و پروسه مهاجرتی شما ممکن است غیرقانونی تلقی شود.

استعلام یک وکیل مهاجرت

در روزگاری که بیشتر مردم به دنبال مهاجرت به بهترین کشورهای دنیا هستند، بازار شیادان مهاجرتی نیز داغ است. ممکن است شما با یک سرچ ساده در اینترنت و حتی جست‌وجو در صفحات فضای مجازی به‌راحتی به دام این افراد بیفتید. این افراد بدون داشتن تجربه و مدرک آن‌گونه خود را نشان می‌دهند که برای موفقیت شما تلاش می‌کنند، درحالی‌که با دریافت مبالغ زیاد کاری برای شما نخواهند کرد و حتی ممکن است در روند اخذ ویزای شما مشکل ایجاد کنند.

برای اینکه بتوانید این وکلای تقلبی را شناسایی کنید، راهکارهایی مانند گرفتن استعلام وکیل مهاجرت وجود دارد که به کمک آن می‌توانید نام و شناسه وکلا را جست‌وجو کنید. سایت‌های مشخصی برای این هدف طراحی شده‌اند که با جست‌وجو در اینترنت می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید.

شما با مراجعه به این سایت‌ها می‌توانید نام و مشخصات وکیل مهاجرتی که می‌خواهید با وی قرارداد ببندید را سرچ کنید. درصورتی‌که نتیجه حاصل شد، این افراد نام تأییدشده‌ای در سایت‌های معتبر دارند و درصورتی‌که موفق به پیداکردن نام یا مشخصات آن‌ها نشدید، بهتر است به دنبال مؤسسه حقوقی مهاجرتی دیگری باشید.

سایت‌های استعلام وکلای مهاجرتی

در ایران نیز شما به کمک مشاوره با مؤسسات حقوقی می‌توانید از صحت عملکرد وکلا مطلع شوید. با بررسی سوابق کاری وکلا و ارتباط آن با مشکلی که دارید، می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. بعضی از مؤسسات حقوقی نیز به‌صورت گروهی فعالیت می‌کنند و به همین دلیل برای فعالیت‌های خود از وب‌سایت استفاده می‌کنند.

پرداخت در این سایت‌ها ممکن است برای شما کمی نگران‌کننده باشد؛ چراکه عوامل پشت آن را نمی‌شناسید. برای این کار می‌توانید از سایت‌هایی استفاده کنید که اطلاعات شرکت‌های الکترونیکی را در خود نگهداری می‌کنند. با مراجعه به این سایت‌ها، می‌توانید از صحت شرکت اطمینان حاصل کنید و با خیال راحت پرداخت را درون محیط سایت انجام دهید.

مهاجرت به روسیه از طریق ثبت شرکت

مزایای وکیل مهاجرتی

همان‌طور که می‌دانید، مسیر مهاجرت ساده نیست و ما نیازمند کمک افراد خبره و باتجربه هستیم تا در این مسیر به مشکلی برخورد نکنیم. شما برای اینکه بتوانید صلاحیت زندگی در یک کشور جدید را داشته باشید، نیازمند ارائه مدارک معتبری هستید که مورد پذیرش کشور مقصد واقع شود.

برای آنکه بتوانید با این مدارک آشنا شوید و حتی اینکه بتوانید آن‌ها را به بهترین شکل کنار هم گردآورید، نیازمند کمک افرادی هستید که قبلاً این مسیر را طی کرده‌اند. بدون گرفتن کمک از چنین اشخاصی، تنها مسیر مهاجرتی شما پیچیده‌تر از قبل خواهد شد و شما باید تمامی موارد را خودتان جست‌وجو کرده و مطالعه کنید. این هزینه در هنگامی که شما به اندک زمانی برای کارهای خود احتیاج دارید شما را تحت‌فشار قرار می‌دهد.

شما باید برای بسیاری از کارهای مهاجرتی شخصاً زمان بگذارید و اگر بخواهید مطالعه درمورد مدارک موردنیاز را نیز به خود محول کنید، تنها جز سردرگمی و نگرانی نصیبتان نخواهد شد. راه‌حل این مشکل، صحبت‌کردن با فردی است که قبلاً این مسیر را طی کرده است.

مثلاً اگر شما دوستی دارید که به کشور موردنظر شما مهاجرت کرده است، احتمالاً گزینه مناسبی است؛ چراکه با مشکلات مسیر روبه‌رو بوده است. بااین‌حال، مسیر مهاجرت برای هرکسی یکسان نیست و ممکن است شما با شرایطی روبه‌رو باشید که برای دوست شما رخ نداده باشد. اینجا توصیه می‌شود که حتماً یک وکیل مهاجرت در کنار خود داشته باشید تا راهنمایی‌های لازم را ارائه کند. اگر شما قدم‌های خود را به همراه این افراد خبره بردارید، کمتر دچار اشتباه خواهید شد و زمان خود را بهتر مدیریت خواهید کرد.

وکیل مهاجرت به استرالیا

کلام پایانی

کشور هایی که از اقتصاد قدرتمندی برخوردار بوده و از رفاه اجتماعی بسیار بالایی برخوردار هستند مانند کانادا، آمریکا، فرانسه و استرالیا در صدر مقاصد مهاجرتی قرار دارند. مهاجرت به هر کشوری دارای قوانین و شرایط خاصی است، که داشتن آن برای گرفتن اقامت قانونی این کشور بسیار با اهمیت است.

به دلیل تفاوت در سیستم قضایی و مهاجرتی هر کشور، شما نیاز دارید که به همراه یک وکیل مهاجرت خبره قدم بردارید. وکیلان سال‌ها است که افراد زیادی را برای مهاجرت به کشورهای مختلف راهنمایی کرده‌اند و به همین دلیل تجربه جامع خوبی از آنچه در مسیر وجود دارد در اختیار دارند؛ به همین دلیل، اگر می‌خواهید زمان کمتری مصرف کنید و اشتباهات خود را به حداقل برسانید، بهتر است که به یک وکیل مهاجرتی فکر کنید.

از آنجا که کشور هایی مانند کانادا و آمریکا از قوانین مهاجرتی خاصی برخوردار هستند، داشتن یک وکیل مهاجرتی برای صرفه جویی در زمان و هزینه بسیار مفید و مقرون به صرفه است.

هزینه مالی که برای این کار پرداخت خواهید کرد، مسلماً با موفقیت شما در ادامه به شما باز خواهد گشت. پس بهتر است که به این نکات توجه داشته باشید و نگران هزینه مالی نباشید. لازم به ذکر است که اشتباه کردن در این مسیر می‌تواند برای شما هزینه‌های بیشتری را در پی داشته باشد، پس بهتر است که با چشمانی باز و آگاه قدم برداریم تا مشکلات را قبل از وقوع بشناسیم.

شاید سوال شما هم باشد …

سوالات متداول مهاجرتی

1

هزینه یک وکیل مهاجرتی چقدر است؟

هزینه یک وکیل مهاجرتی 150 تا 300 دلار است. برای 30 دقیقه مشاوره نیز 75 تا 150 دلار باید بپردازید. هزینه کمک حقوقی هنگام تشکیل فرم های مهاجرت 250 تا 800 دلار است.

هزینه یک وکیل مهاجرتی

مشاوره رایگان

2

وظیفه یک وکیل مهاجرتی چیست؟

وکلای مهاجرتی در امور مربوط به مهاجرت، ویزا، اقامت، تنظیم وضعیت و مدارکو سایر مهاجرتها، در امور مهاجرت در دادگاههای مهاجرت و دادگاههای فدرال به موکل خود جهت مهاجرت آسان و سریع کمک می کنند.

وظیفه یک وکیل مهاجرتی

مشاوره رایگان بگیر

3

چرا باید وکیل مهاجرتی داشته باشم؟

یک وکیل مهاجرتی از قوانین مهاجرت آگاهی دارد و از بهترین استراتژی و گزینه های ممکن برای گرفتن سریع اقامت کشور مورد نظر استفاده می کند. بدون شک، وکیلان میتوانند از هرگونه تاخیر بی دلیل به دلیل نداشتن دانش تخصصی در زمینه مهاجرتی جلوگیری کنند.

علت وکیل مهاجرتی داشتن؟

ارزیابی آنلاین شرایط

4

چه وکیلی بهترین وکیل مهاجرتی است؟

یک وکیل مهاجرتی خوب از تجربه، تجزیه و تحلیل و منطق بسیار خوبی برای یافتن استراتژی های منحصر به فرد، برای آنکه موکلش به اهداف خود برسد برخوردار است. وکیل خوب باید استقامت داشته و همیشه یک راه حل خوب در زمان مواجهه با موانع پیدا کند.

بهترین وکیل مهاجرتی

ارزیابی توسط بهترین وکیل مهاجرتی

مشاوره مهاجرتی رایگان

هدف ما در موسسه مهاجرتی هرمس اپلای از مطالب ارائه شده، اطلاع رسانی و کمک به عزیزان علاقمند به مهاجرت به بهترین کشورهای دنیا می‌باشد.
برای ارتباط با مشاوران مهاجرتی ما فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

اشتراک گذاری…

WhatsApp
Telegram
LinkedIn

29 پاسخ

 1. سلام در صفحات خود توضیحاتی در مورد اکوادر دادید ایا فقط نوشته دارید یا اقدام هم می کنید چون ترجیحا اکوادر و لاتین مدنظرم .کارشناس ارشد جغرافیا هستم و 49ساله و 32 سال سابقه تدریس و مدیریت دارم به همراه دختر25ساله ام کارشناس عمران و سابقه مربی رشته های ورزشی دارد قصد مهاجرت دارم لطفا شرایط کشوری که بتونیم مهاجرت کنیم رو بعد لاتین بگید

 2. سلام روزتون بخیر من دانشجوی کارشناسی مدیریت بازرگانی هستم و در صورت امکان قصد مهاجرت به سنگاپور رو دارم
  از نظر حرفه و کار هم تاتو بدن انجام میدم و ۱۹ سال سن دارم ،ایا کشوره سنگاپور میپذیره چه از نظر کار چه تحصیل؟ اگه نه چه کشوری مناسب من هست؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   برای سنگاپور اقدام نمیکنیم متاسفانه اما برای سایر کشور ها اگر نیاز به راهنمایی داشته باشید در خدمتتون هستیم .

 3. سلام خسته نباشید من مقیم کانادا هستم دو سال پیش امدم ایران و بیشتر از حد مجاز موندم چون مشمول هستم حالا اجازه نمی دند خروج کنم ۲۸ سالم هست سال ۲۰۰۴ قانونی خروج کردم آیا می تونید کمکم کنید تا بتونم از ایران خارج بشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رایگان مشاوره بگیر

اگر میخوای با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن با هر شرایطی مهاجرت کنی فرم زیر را پرکن