وکیل مهاجرت به ترکیه

وکیل مهاجرت به ترکیه

مهاجرت به ترکیه به دلایل مختلفی و با مقاصد مختلفی انجام می‌شود. فرقی نمی‌کند که به دنبال گرفتن اقامت تحصیلی ترکیه هستید و یا به دنبال مهاجرت دائم به ترکیه باشد، داشتن یک وکیل مهاجرت به ترکیه فرآیند مهاجرت شما را تسریع می‌بخشد. از گذشته‌های دور تاکنون همواره افرادی برای بهبود شرایط زندگی، فرصت شغلی بهتر و دلایل مشابه اقدام به مهاجرت به ترکیه کرده‌اند.

 
روش های مهاجرت و اقامت در ترکیه

چرا به وکیل مهاجرت به ترکیه نیاز داریم؟

سالانه افراد زیادی برای سفر، تحصیل، کار یا اقامت به این کشور سفر می‌کنند. مهاجرت به ترکیه بسته به دلیل و مدت زمان اقامت به ویزا یا سایر مجوزها نیاز دارد. مراجعه به یک موسسه حقوقی و تماس با وکلای مهاجرتی که در زمینه‌ی در امور روش‌های قانونی مهاجرت تخصص داشته باشند می‌تواند با بررسی تمامی شرایط مورد نیاز برای ورود به این کشور از روش‌های کاملا قانونی متقاضی را به هدفش برساند. در ادامه به بررسی و شرایط انواع اقامت در ترکیه می‌پردازیم:

 
چرا به وکیل مهاجرت به ترکیه نیاز داریم؟

اقامت توریستی ۶ ماهه

اقامت توریستی ۶ ماهه ترکیه

در صورتی که شخص بخواهد بیش از ۳ ماه در ترکیه برای گردشگری اقامت داشته باشد، باید برای اخذ ویزای توریستی ۶ ماهه اقدام کند. در این نوع مهاجرت وکیل مهاجرت به ترکیه برای فرد متقاضی توضیح خواهید داد که فرد متقاضی به هیچ وجه اجازه‌ی کار یا تحصیل و انجام هر گونه فعالیت اقتصادی را نخواهد داشت. در صورتی که فرد متقاضی خانه‌ای در ترکیه اجاره کند می‌تواند با ارائه‌ی اجاره نامه این ویزای توریستی را ۶ ماه دیگر تمدید کند و به مدت ۱ سال در ترکیه اقامت داشته باشد. 

لازم به ذکر گرفتن اقامت توریستی ترکیه سریعترین راه برای ورود به این کشور می‌باشد که اکثر وکلای مهاجرت به ترکیه آن را پیشنهاد می‌کنند. اما با گرفتن ویزای توریستی ترکیه فرد متقاضی تنها و در بهترین حالت به مدت یک سال می‌تواند در این کشور حضور داشته باشد.

 

مهاجرت به ترکیه از طریق ازدواج

این روشی است که کمتر پیش می‌آید یک وکیل مهاجرت به ترکیه آن را به متقاضیان اقامت دائم ترکیه توصیه کند. اگر به دنبال یک ازدواج صوری برای مهاجرت به ترکیه هستید باید بگویم که به احتمال زیاد موفق نخواهید شد. زیرا در صورت ازدواج با یک شهروند ترکیه‌ که حتما باید ملتی ترک داشته باشد و پناهنده نباشد، به شما اقامت دائم ترکیه داده نخواهد شد. 

به مدت ۳ الی ۵ سال شما فقط در قالب توریست می‌توانید به ترکیه بیایید و مدت زمان اقامت شما نباید بیش از ۹۰ روز باشد. پس از این مدت در صورتی که ماموران تحقیقات لازم را در مورد ازدواج شما انجام داده باشند و از صوری نبودن ازدواج شما مطمئن شوند، به شما اقامت دائم ترکیه داده خواهد شد.

 

مهاجرت به ترکیه از طریق خریدن ملک

مهاجرت به ترکیه از طریق خریدن ملک

وقتی برای دریافت اقامت دائم به یک وکیل مهاجرت به ترکیه مراجعه می‌کنید، قطعا اولین روشی که به شما پیشنهاد داده خواهد شد، مهاجرت از طریق خرید ملک در این کشور خواهد بود. مهاجرت به ترکیه از طریق خریدن ملک ساده‌ترین روش برای به دست آوردن اقامت دائم ترکیه است. پس از خرید ملک در ترکیه، دولت به صاحب ملک اجازه‌ی اقامت ۱ ساله می‌دهد و پس از این مدت فرد متقاضی به مدت ۵ الی ۸ سال می‌تواند این اقامت را هر یک سال یک بار تمدید کند. پس از این مدت اگر هنوز ملک به نام متقاضی باشد می‌تواند برای سب اقامت دائم ترکیه درخواست دهد. در این نوع اقامت فرد اجازه‌ کار دارد و می‌تواند خانواده‌ی خود را همراهش ببرد. خود شخص و خانواده و فرزندان اجازه‌ی تحصیل در ترکیه دارند.

 

مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری

ترکیه از نظر اقتصادی در جایگاه بیستم جهان قرار دارد و از جمله کشورهایی است که از لحاظ اقتصادی در جایگاه خوبی به سر می‌برد. یکی از روش‌های مهاجرت به ترکیه سرمایه گذاری است و تنها راه آن هم ثبت شرکت در ترکیه است. به عبارت دیگر شما قبل از شروع هر فعالیت اقتصادی در ترکیه ابتدا باید یک شرکت در آنجا ثبت کنید. این فعالیت شامل هر نوع فعالیت اقتصادی و تجاری از باز کردن رستوران گرفته تا آرایشگاه و … می‌شود.

 

این روش مسیر پیچیده‌ای و مراجعه به یک وکیل مهاجرت و دادن وکالت به او متقاضی را در بوروکراسی اداری و رفت و آمد بیش از حد به کنسولگری یاری خواهد کرد. ابتدا فرد متقاضی باید یک طرح توجیهی را در کنسولگری ترکیه در ایران تایید کند و پس از تایید کنسول‌گری برای گرفتن مجوز از وزارت کار ترکیه اقدام کند. برای شروع این فرآیند ابتدا باید اساسنامه و نام تجاری شرکت خود را در سامانه‌ی مرسیس ثبت کنید.

 
مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به ترکیه از طریق کار

مهاجرت به ترکیه از طریق کار فرآیندی سخت و زمانبر است که غالباً فقط با مداخله‌ی وکیل مهاجرت به ترکیه به سرانجام می‌رسد. اخذ اقامت ترکیه از طریق کار مستلزم آن است که یک شرکت در ترکیه از شما دعوت به کار کند اما پیدا کردن کار در ترکیه برای یک خارجی چندان آسان نیست. زیرا هر موقعیت شغلی با شرایط و نیازهایش در میان مردم کشور ترکیه آگهی می‌شود و در صورت نبودن فردی برای همکاری با این شرایط، کارفرما می‌تواند یک خارجی را استخدام کند یعنی اولویت استخدام با اتباع ترکیه است.

ارتباط با یک وکیل مهاجرت به ترکیه مجرب می‌تواند این فرآیند سخت و به نظر غیر ممکن را برای متقاضی آسان کند. در بین افراد سودجوی زیادی هستند که با وعده‌ی کار در ترکیه مبالغ زیادی را از متقاضیان دریافت کرده و در نهایت کار را به جایی نمی‌رسانند. پس حتما قبل از هرگونه پرداخت وجه از قانونی بودن کار آنها مطمئن شوید

سوالات متداول

مراجعه به یک موسسه حقوقی و تماس با وکلای مهاجرتی که در زمینه‌ی در امور روش‌های قانونی مهاجرت تخصص داشته باشند می‌تواند با بررسی تمامی شرایط مورد نیاز برای ورود به این کشور از روش‌های کاملا قانونی متقاضی را به هدفش برساند

اقامت توریستی 6 ماهه / مهاجرت به ترکیه از طریق ازدواج / مهاجرت به ترکیه از طریق خریدن ملک / مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری / مهاجرت به ترکیه از طریق کار

اقامت توریستی سریع ترین راه برای ورود به این کشور می باشد.

مهاجرت به ترکیه از طریق خریدن ملک ساده ترین روش برای به دست آوردن اقامت ترکیه است.

سوالات خود را در بخش دیدگاه از ما بپرسید

نظر کلاینت های هرمس اپلای

رایگان ارزیابی شو!
16 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
اقای پیمان حقیقی

سلام . میخواستم به ترکیه مهاجرت کنم‌اما دقیق نمیدونم از کجا و چجوری؟
میشه ی مقاله یا چیزی معرفی کنید بهم بی زحمت

ویرایشگر
کارشناس هرمس اپلای

سلام پیشنهاد میکنم مقاله مهاجرت به ترکیه رو مطالعه بفرمایید از طریق لینک زیر
https://www.hermesapply.com/%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%aa-%d8%a8%d9%87-%d8%aa%d8%b1%da%a9%db%8c%d9%87/

reza

با سلام
من کارشناس ارشد شبکه های کامپیوتری هستم و 18 سال سابقه کار و مهارت در کامپیوتر و آی تی دارم در خصوص مهاجرت به ترکیه می توانم کار پیدا کنم؟

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  reza

سلام وقتتون بخیر .
ما برای مهاجرت کاری ترکیه اقدام نمیکنیم متاسفانه .
ولی شما با توجه به سابقه کار و مدرک تحصیلی که دارید شانس بالایی برای کار در کشور آلمان و استرالیا دارید .

کمالی

بنده بازنشسته آموزش وپرورش بامدرک لیسانس درمقطع ابتدایی چند مدتی هست که توفکر مهاحرت به خارج شدم تواین کشورا ترکیه را انتخاب کردم .متولد 1345شمسی هستم ودلم میخواد تویه شرکت ترکیه کارکنم از کار هیچ واهمه ای ندارم زبان ترکی ایرانیم تقریبآ فوله فعلآ اوزاع مالیم حدود 50میلیونه که میخوام یه چند سالی خودم برم واوضاع مالیمون که با رسیدن ارث همسرم ومناسب بودن شرایط زندگی در ترکیه مهاجرت خانواده صورت بگیرد .

کارشناس مهاجرت
پاسخ به  کمالی

سلام
با توجه به انتخاب کشور ترکیه که در اولویت های شما است،لازمه که رزومه ای از شما رو داشته باشیم و پیرو اون بتونیم شرایط رو بررسی و با اعلام نیازهای مربوطه در خدمت تون باشیم. لطفا فرم ارزیابی را تکمیل کنید.

فاطمه

سلام من دبیر زبان انگلیسی آموزش و پرورش هستم و قصد دارم از طریق ویزای کار وارد کشور ترکیه بشم و قصدم این هست که در مدارس و آموزشگاه های زبان در این کشور تدریس کنم. سرمایه هم بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون دارم. خاستم بدونم در ابتدای امر چگون و از کجا باید شروع کنم.
سپاس از سما

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  فاطمه

سلام وقتتون بخیر .
ما برای کار در ترکیه در حال حاضر اقدام نمیکنیم .

اتوسا حسين خان

سلام
ميخواستم بدونم من با ١٠ سال سابقه سوپروايزر ازمايشگاه ژنتيك ميتونم تركيه از طريق كار اقدام كنم؟؟

امین بهرامی

با سلام
رشته تحصیلی تون رو هم می فرمایید؟

رها

سلام آیا با مدرک اتاق عمل میتونم در ترکیه همزمان با تحصیل کار هم بکنم

امین بهرامی
پاسخ به  رها

سلام
نخیر نمیتونید

پانته آ
پاسخ به  امین بهرامی

سلام میخواستم بدونم که هزینه ی وکیل برای گرفتن اقامت کاری در ترکیه چقدر هست

مدیر
کارشناس هرمس
پاسخ به  پانته آ

سلام وقتتون بخیر .
ما برای کار در کشور ترکیه اقدام نمیکنیم .

نیما
پاسخ به  رها

سلام من 23 سالمه ، 50میلیون سرمایه دارم. مدرک بین المللی نجات غریق رو دارم ، زبان انگلیسی هم کاملاً یاد دارم ، میخواستم ببینم با توجه به حرفه من +مدارک،کاری برام پیدا میشه؟

هرمس اپلای
پاسخ به  نیما

سلام وقت بخیر ، با توجه به سنتون برای دوره های آوسبیلدونگ میتونیم اقدام کنیم

مقالات پیشنهادی :

ثبت شرکت در قطر

شرایط استثنایی برای ثبت شرکت در قطر شرکت خود را در این کشور ثروتمند خاورمیانه راه‌اندازی کنید همین الآن مشاوره

زندگی در قبرس

حاشیه دریای مدیترانه معمولا از نگاه بسیاری از مردم جهان یکی از زیبا‌ترین نقاط کره خاکی است. کشورهای که در

برای مهاجرت از کجا شروع کنیم؟

یک پرسش سرنوشت‌ساز؛ برای مهاجرت از کجا شروع کنیم؟ مهاجرت یکی از مهم‌ترین تصمیمات افراد در زندگی است. تصمیمی که