آوسبیلدونگ هتلداری در آلمان

آوسبیلدونگ هتلداری در آلمان

همه ما از این امر آگاه هستیم دوره‌ های اوسبیلدونگ در کشور آلمان گزینه بسیار مناسبی برای افرادی هستند که قصد دارند علاوه بر دریافت یک مدرک بین‌المللی، به این کشور مهاجرت کنند. با انتخاب آوسبیلدونگ هتلداری در آلمان می‌توانید به این دو هدف دست یابید. آلمان از کشورهای گردشگرپذیر اروپایی به شمار می‌ آید؛ به همین دلیل رشته هتلداری در آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

امروزه اکثر هولدینگ‌ های مدیریت هتل در این کشور به دنبال متخصصان هتلداری دارای مدرک اوسبیلدونگ هستند. با انتخاب این رشته از اوسبیلدونگ امکان دریافت یک موقعیت شغلی مناسب در این کشور در اختیار شما قرار مي‌گیرد. در ادامه متن ما را همراهی کنید؛ چراکه قصد داریم تمامی اطاعات موردنیاز شما را ارائه کنیم تا درک بهتری از این دوره خاص آوسبیلدونگ داشته باشید.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

مشاوره تخصصی مهاجرت و کسب اقامت

آنچه در این مقاله می خوانید:

اهمیت بالای هتلداری در کشور آلمان و دستمزد بالای آن

یکی از مهم‌ ترین مواردی که موجب شده است تا بحث آوسبیلدونگ هتلداری در آلمان از تقاضای بالایی برخوردار باشد، تقاضای بالای بازار کار این کشور در این زمینه محسوب می‌شود. امروزه آلمان بیش از هر کشور اروپایی دیگری به فعالان حوزه هتلداری نیاز پیدا کرده است.

همین امر را می‌ توان دلیل بر افزایش حقوق و دستمزد هتلداران در این کشور دانست. امروزه این موقعیت شغلی از جمله پردرآمدترین رشته‌ های شغلی در کشور آلمان محسوب می‌شود. جالب است بدانید که میزان درآمد یک هتلدار در آلمان بین بازه سه هزار یورو الی ده هزار یورو (به صورت ماهانه) قرار دارد که واقعاً رقمی فوق‌ العاده است. حتی برخی از رشته‌ های پزشکی نیز از چنین درآمد بالایی برخوردار نیستند!

اهمیت بالای هتلداری در کشور آلمان و دستمزد بالای آن

با در نظر گرفتن افزایش توجه به گردشگری در این کشور و احتمال رشد شدیدتر میزان گردشگران در آلمان، می‌ توان انتظار داشت که درآمد مربوط به این حوزه شغلی حتی از این میزان نیز فراتر رود. با انتخاب اوسبیلدونگ هتلداری در آلمان شما نیز می‌ توانید از افرادی باشید که چنین درآمد بالایی دارند.

مهم‌ ترین وظایف هتلداران در کشور آلمان

در دوره آوسبیلدونگ هتلداری در آلمان به شما کلیه وظایف مربوط به هتلداری آموزش داده می‌شود. شاید بپرسید که این وظایف دقیقاً شامل چه مواردی هستند؟ به طور کلی باید گفت وظایفی که در طول دوره آموزشی به شما ارائه می‌ شوند عبارت‌اند از:

مهم‌ ترین وظایف هتلداران در کشور آلمان

  • نحوه کنترل قسمت‌ های مختلف هتل
  • نحوه کنترل قسمت پذیرایی
  • نحوه کنترل ورود و خروج گردشگران به هتل
  • نحوه ارائه مواد غذایی
  • نحوه اداره کلیه مباحث مالی هتل مدنظر
  • برنامه‌ ریزی کلی برای آينده هتل
  • نحوه بهبود تبلیغات هتل
  • بررسی نحوه قیمت‌ گذاری

در دروه آوسبیلدونگ هتلداری در آلمان هر یک از این موارد دارای واحد درسی مختص به خود هستند. برخی از این مباحث تنها به صورت تئوری و برخی دیگر نیز به صورت ترکیبی از مباحث نظری و عملی ارائه خواهند شد. در پایان دوره معمولاً آزمون خاصی به منظور ارائه مدرک نهایی هتلداری از شما گرفته می‌شود.

زبان آلمانی و اهمیت آن

یکی از مهم‌ ترین شرایط شرکت در دوره آوسبیلدونگ هتلداری در کشور آلمان، آشنایی با زبان آلمانی است. کلیه دروس موجود در این مبحث به صورت کامل به زبان آلمانی تدریس می‌شوند؛ به همین دلیل تمامی متقاضیان عزیز باید با زبان آلمانی آشنا باشند. دریافت مدرک b1 یا b2 زبان آلمانی از ضروریات شرکت در این دوره است؛ البته باید بگوییم که این شرط مدرک تنها مختص به دوره هتلداری نیست و حتی دوره‌ هایی همچون مکاترونیک و فیزیوتراپی نیز دارای این شرط خاص هستند.

زبان آلمانی و اهمیت آن

امکان دریافت اقامت به وسیله شرکت در دوره اوسبیلدونگ هتلداری

بسیاری از متقاضیان شرکت در دوره آوسبیلدونگ هتلداری در آلمان قصد دارند به وسیله مدرک این دوره اقامت کشور آلمان را به دست بیاورند. به این منظور شما باید پس از دریافت مدرک هتلداری خود نسبت به یافتن یک موقعیت شغلی مناسب در این کشور اقدام کنید.

پس از پیدا کردن موقعیت شغلی مناسب و استخدام به عنوان یک هتلدار، این امکان برای شما وجود دارد که ویزای خود را به ویزای کاری تبدیل کنید. با گذشت پنج سال با درخواست شما جهت کسب اقامت کشور آلمان موافقت می‌شود؛ البته تنها در صورتی که در طول زمان حضور خود در این کشور مشکل حقوقی خاصی نداشته باشید. در واقع باید گفت که شرکت در این دوره‌ ها به شما کمک می‌کنند شانس بیشتری برای دریافت یک موقعیت شغلی مناسب در این کشور و به طبع آن، اخذ اقامت آلمان داشته باشید.

شرط سن

یکی از مواردی که در زمینه آوسبیلدونگ هتلداری در آلمان کم‌ تر به آن پرداخته می‌ شود، وجود شرط سنی برای شرکت در این دوره است. به طور کلی دوره‌ های مختلف اوسبیلدونگ در این کشور دارای شرط‌ های سنی خاصی هستند. به عنوان مثال، شرط سنی مربوط به دوره پرستاری در این کشور محدودیت کم‌ تری نسبت به دوره هتلداری و یا دوره مکاترونیک دارد. شما باید به عنوان یک متقاضی حتماً‌ به این مورد توجه داشته باشید تا در طول روند ثبت‌ نام خود با مشکل خاصی روبه‌ رو نشوید.

بر اساس قوانین مربوط به دوره هتلداری باید گفت که کلیه متقاضیان شرکت در این دوره باید سنی بین 18 الی 40 سال داشته باشند. چنانچه بیش از چهل سال سن دارید و می‌ خواهید به آلمان مهاجرت کنید، بهتر است به جای انتخاب دوره‌ های اوسبیلدونگ به سراغ گزینه‌ هایی همچون سرمایه‌ گذاری در کشور آلمان بروید. علاوه بر این، افراد دارای تحصیلات عالیه نیز می‌ توانند نسبت به دریافت جاب آفر مستقیم آلمان اقدام کنند. البته شرط مهم برای موفقیت در این زمینه، استفاده از خدمات موسسات معتبر مهاجرتی است.

شرط سن

در آوسبیلدونگ رادیولوژی چه مباحثی به کارآموزان آموزش داده می‌شوند؟

آوسبیلدونگ رادیولوژی در آلمان

اگر به دنبال یکی از محبوب‌ ترین دوره‌ های آوسبیلدونگ در آلمان هستید، پیشنهاد ما به شما رادیولوژی است. آوسبیلدونگ رادیولوژی در آلمان با شرایط مختلفی همراه است که تمامی متقاضیان باید از آن‌ ها برخوردار باشند و در جهت تأمین آن‌ ها تلاش کنند.

سخن آخر

امروزه هتلداری به یک موقعیت شغلی بسیار ویژه و یک رشته پرطرفدار در بین لیست آوسبیلدونگ های آلمان تبدیل شده است. به علت دستمزد بسیار مناسب این موقعیت شغلی بسیاری از افراد خواستار کسب مدارک مربوط به این حوزه هستند و همین امر بر اهمیت دوره اوسبیلدونگ هتلداری افزوده است.

با انتخاب دوره آوسبیلدونگ هتلداری در آلمان می‌ توانید خیال راحتی از بابت آینده شغلی خود داشته باشید. این دوره که به صورت سه ساله برگزار می‌شود یک انتخاب عالی برای افرادی است که قصد دارند اقامت آلمان را به دست بیاورند. در صورتی که با پرسش خاصی روبه‌ رو هستید با کارشناسان هرمس اپلای (hermesapply.com) تماس بگیرید تا در این زمینه راهنمایی‌ های لازم را به شما عزیزان ارائه کنند.

لوگو هرمس
فرم مشاوره رایگان

اگر هنوز سوال و ابهامی برات مونده، فرم مشاوره رو پر کن تا ما با شما تماس بگیریم.

اشتراگ گذاری این محتوا در :
سوالات متداول
درآمد رشته هتلداری در آلمان چقدر میباشد؟
درآمد رو به افزایشی برای فعالان در این رشته دیده میشود بدلیل اینکه امروزه آلمان بیش از هر کشور اروپایی دیگری به فعالان حوزه هتلداری نیاز پیدا کرده است.
وظایف هتلداران در کشور آلمان چیست؟
نحوه کنترل قسمت‌ های مختلف هتل نحوه کنترل قسمت پذیرایی نحوه کنترل ورود و خروج گردشگران به هتل نحوه ارائه مواد غذایی نحوه اداره کلیه مباحث مالی هتل مدنظر برنامه‌ ریزی کلی برای آينده هتل نحوه بهبود تبلیغات هتل بررسی نحوه قیمت‌ گذاری
مهم‌ ترین شرایط شرکت در دوره آوسبیلدونگ هتلداری در کشور آلمان چه مواردی میباشد؟
یکی از مهم‌ ترین شرایط شرکت در دوره آوسبیلدونگ هتلداری در کشور آلمان، آشنایی با زبان آلمانی است. کلیه دروس موجود در این مبحث به صورت کامل به زبان آلمانی تدریس می‌ شوند.
کارشناس هرمس
نظرات و سوالات شما :

سوالات مهاجرتی خود را در این قسمت مطرح کنید ،حداکثر تا دو روز کاری پاسخ داده خواهد شد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کادر هرمس اپلای